ПрАТ «Страхова компанія «УНІКА»


Рік заснування:1994
Гаряча лінія:+380 44 225 60 00; 2202
Юридична адреса компанії:вул. Олени Теліги, 6, корпус 4, м Київ, 04112


Позиції компанії в рейтингах
Позиция №2 в рейтингу
Найбільше відповідей на відгуки про компанію на сайті
УНІКА (UNIQA)

Інформація про компанію

UNIQA Insurance Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії та Центральній й Східній Європі. 21 300 співробітників і ексклюзивних партнерів з продажу обслуговують понад 15,5 мільйонів клієнтів в 18 країнах Європи.

В Україні UNIQA Insurance Group представлена небанківською фінансовою групою УНІКА Україна, до якої входять страхові компанії «УНІКА» (non-life) та «УНІКА Життя» (life). Понад 1 тис. співробітників УНІКА в Україні обслуговують близько 1 мільйона страхових полісів.

Страхова компанія «УНІКА» працює на українському ринку non-life страхування 27 років.

Протягом багатьох років Страхова компанія «УНІКА» займає провідні позиції на ринку України за зборами страхових премій, виплатами, активами та часткою ринку non-life страхування.

УНІКА стабільно входить у ТОП-3 в сегментах страхування КАСКО, медичного страхування та страхування майна.

Щомісячно Страхова компанія «УНІКА» здійснює страхові виплати у сумі близько 100 млн грн.  

Підтримка клієнтів 24/7 за телефоном служби асистансу, у месенджерах Viber та Telegram, за допомогою чат-ботів та мобільного додатку myUNIQA. 

Страхова компанія «УНІКА» - володар міжнародного сертифікату та золотої медалі Customer’s Friend Superior Excellence, Міжнародної асоціації сертифікації ICERTIAS (Цюрих, Швейцарія) за зразкові відносини з клієнтами. УНІКА – визнана найкращою страховою компанією України у рейтингу «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

Клієнтська оцінка (за рік):
4,310
Відгуків за останній рік:46
Всього відгуків:483
216 Позитивних
14 Нейтральних
253 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
410
16.05.2024
Користуюсь страховою здоровʼя три роки.  З позитивних сторін це вакцинація і стоматологія.  Вітамінізація дуже смішна, аскорбінова кислота лише)  Коли не має труднощів, то все гаразд. Але коли почались якісь хвороби, то все стало гірше.  Випадок 1: боліла права рука, відправили до лікаря на огляд, УЗД, маємо запалення сухожилля. Ліків покрили з 5 лише 2, але то ок. Найгірше було, коли минув місяць лікування і я звернулась знову зі скаргою, що лікування не допомогло. На що уніка відправила мене на онлайн консультацію до терапевта, де я встигла розповісти про випадок і той лікар пропав і все. Самостійно звернулась до іншого лікаря і пройшла курс УХТ.  Випадок 2: маю кісту і кожні півроку маю за нею стежити. Записуюсь у ту ж клініку, де довіряю уздистам. Попередньо не було проблем з поверненням коштів, справді покривали 100%, коли зверталась самостійно до іншого лікаря. Цього року дуже неввічливо мене відшила дівчина, посилаючись, що я мала їх попередити наперід про візит. Візит відбувся за півгодини після мого дзвінка, бо було місце і поспішала під час робочого дня, одразу після нього написала у страхову. Але я не здалась і діставала їх далі, змогла отримати 75% компенсації суми.  Загалом треба бути дуже наполегливим і вимагати своє з компанією. Інколи в мене виникає враження, що тих консультантів навмисно так тренують бути такими різкими і відрубувати все завченими фразами. Кожна розмова у мене викликає лише гнів і обурення. Нема адекватного розуміння ситуації людини, не підказують, що треба ще отак зробити чи записатись до іншого лікаря, якщо по цьому ваш діагноз не підходить. Виникає враження, що просто надіються, що людина забʼє, втомиться і не скористається своїм правом вимагати від них обіцяних послуг.  Мене жахливо втомлює спілкуватись з ними. 
Докладніше
Оцінка:
410
23.04.2024
Звернулась до лікаря, було призначено лікування та повторна консультація. Повторна консультація була гарантована страховою компанією. Однак, після проведення повторної консультації страхова компанія відмовилась її оплачувати, посилаючись на той факт, що консультація була проведена в іншу дату.
Докладніше
Оцінка:
310
10.04.2024
Пишу, щоб застерегти можливих майбутніх клієнтів цієї компанії, і порекомендувати вибрати іншу страхову. Була клієнтом протягом декількох років. На момент настання страхового випадку з'ясувалося, що договір прописаний дуже хитро, саме для того, щоб не виплачувати відшкодування. В правилах подання документів про страховий випадок в Приват24 зазначене подання "за 2 дні після закінчення лікування", що повністю співпадає з пунктом договору 5.1. Але після оформлення страхового випадку з'ясовується, що є ще пункт 8.1, у якому зазначено, що звертатися треба за 2 дні після отримання діагнозу. І, саме посилаючись на цей пункт, видається відмова. Тобто пункт 8.1 повністю закреслює пункт 5.1. І цей пункт прописаний лише в Додатку 1, котрий ще треба пошукати, щоб прочитати. Посилань на нього у Приват24 нема. Це такий сюрприз. Аплодисменти - юристам компанії, котрі придумали такий хитрий хід. І великий мінус - самій Компанії, котра наживається на своїх клієнтах, замість допомоги, на яку розраховуєш, коли страхуєш здоров'я.
Докладніше
Оцінка:
110
03.04.2024
Добрий день шановні друзі. З страховою компанією Уніка я вже більше 5 років. Завжди все було на вищому рівні, але в останній раз мене просто здивувало відношення до клієнта. Два місяці тому в мене був гнійний середній отит по якому я отримав виплату( за що дуже вдячний), а 29.03.24 в мене знову почались болі. Пішов до лікаря і він мені виставив діагноз кохлеоневрит та тубоотит. Я все це подав як с разовий випадок. Але через декілька годин отримав відказ у виплаті , тому що отит вже був. Але в мене було два діагнози і чомусь один з них був непомічений. Я звʼязався з страховою і вони запропонували мені подати ще раз, але щоб лікар закодував мені захворювання по коду. Я це зробив( лікар дуже була здивована), але довідку я подав. І знову відмова! Не так закодували…і ще кохлеоневрит звучить не так, як в таблиці виплат( там це захворювання називалися ураження слухового нерва) скажіть будь ласка я що лікар щоб знати як кодувати чи називати!  І загальне незадоволення спеціаліста зі страхової також дивує, тон такий , наче я їй кошти винен…. Мені дуже не приємно. 
Докладніше
Оцінка:
110
02.04.2024
Гіршої СК я не зустрічала, працюють так, щоб уникнути організації ліків, знаходять для цього масу причин! Забрати організовані в аптеку ліки - таких нервів коштує, що потім треба ще лікуватися. Додзвонитися нереально, потрібно ще передзвонити разів 6-8, бо ЗАВЖДИ щось плутають, або не в ту аптеку, або частину ліків, або коли вже аптека закрита!!!!!! Неповага, 100 відсоткова відсутність професіоналізму, сидять роботи, які повторюють "очікуйте, очікуйте, очікуйте". Це просто знущання! За 3 години нічого не організували і переплутали аптеку, ніяких пояснень не надали, і так щоразу!!!! Лікування не можу почати, бо так нічого в не організували!!!!!
Докладніше
Оцінка:
110
19.03.2024
Не отримую відзвони після візиту до лікаря. Не внятне розʼяснення чому мені відмовлено у покритті того що лікар прописав. Непривітна підтримка у телеграм. Не відповідають на питання по страховці. Два дні чекаю поки мені знайдуть лікаря для запису. Порівнюю з усг обслуговуванням впродовж 6ти років майже. Уніка мене дуже неприємно вразила. Половини лікарів розвинутого світу вони не признають. Наприклад трихолога для них не існує. А ще, Гугл знаходить сторінку відгуків на сайті уніка, з доволі хорошим рейтингом. От тільки перейти на неї не можна! Бо відкривається сторінка сайту уніки на якій і згадки про відгуки немає. Про що це говорить? Що вони не хочуть реальних відгуків від реальних клієнтів на своєму сайті, а чому, здогадайтесь самі. Не раджу. Був такий присмак ще з моменту коли я придбала туристичну страховку у уніки і треба було чекати якусь кількість днів для звернення за умовами страховки з дати придбання страховки. Тобто ти платиш за якусь кількість днів страхування (наприклад 7 днів) і частину з них користатися страховкою не можеш. Це було чи то 2 дні, чи то більше. Це був перший дзвіночок
Докладніше
Оцінка:
110
19.03.2024
Компания Уника от слова уникальная как кидалово. Никому никогда не советую, тупо Вы просто платите им деньги . Две операции по одной сказали что поздно обратились, а другая операция видите ли не входит в страховой случай. Никакую оценку поставить не могу. Не заслуживают даже единицу.
Докладніше
Оцінка:
110
14.03.2024
3 роки платив за страховку, але як справді й серйозно захворів, надав усі документи і одразу отримав відмову. Рекомендую 10 разів подумати перш ніж користуватися послугами компанії.
Докладніше
Оцінка:
110
04.03.2024
Звернувся стосовно запису на консультацію до хірурга. Замовлення прийняли і підтвердили на 9.40. Через деякий час зателефонували від лікаря і сказали що зможуть прийняти тільки о16.20. Зателефонував в Уніку через дві години, так як вони чомусь мовчали, що мене не зможе прийняти лікар на призначений час. В них було лише одне запитання чи я відмовляюсь від відвідування лікаря на 16.20. А де ж 9.40? Виходить в призначений час мене прийняти не можуть. Я і сам міг би так записатись. Яку роботу виконують координатори? А можливо все робиться для того щоб страхова взагалі була в стороні. А як же річна оплата страхового полісу? Я дуже жалкую що зв'язався з ск уніка.
Докладніше
Оцінка:
310
28.02.2024
На жаль моє перше знайомство по медичному страховому полісу з UNIQA було не самим приємним. Під час запису до лікаря страховою не було взагалі уточнено чи є проблема страховим випадком, чи ні. Хоча запит до лікаря був описаний повно і назва процедури повністю співпадала з описом проблеми, це не стало на заваді працівникам UNIQA не подивитись і не сказати чи це є страховий випадок чи ні. Навіть якщо вони самі знайшли лікаря та зробили запис до нього. Тож якщо ви користуєтесь страховкою від UNIQA, то перепровіряйте все по декілька разів. Адже під час запису до лікаря ваша проблема може ніби входити у страхові випадки, а під час оплати ні.
Докладніше
Оцінка:
110
16.02.2024
Двічі безпідставні відмови на застраховані випадки. Один по дитячій хворобі, один по моїй. Новоутворення називають запальною хворобою) Роблять посилання на класифікатори, але не уточнюють, які саме. Посилаються на виключення, які не зазначені в договорі. Хамське ставлення операторів, які відмовляють. Складається враження, що ти спілкуєшся не зі страховиками, а з колекторами. Однозначно не рекомендую дану компанію. Вимушена розірвати два договори на страхування здоров'я. Оскільки, це витрачені внікуди кошти, витрачені нерви й розуміння, що тебе розвели як лоха
Докладніше
Оцінка:
810
09.02.2024
З Унікою ми стикнулись, як постраждала сторона. Поки утрясали суму виплати, спілкуючись з різними людьми, чув, що ця страхова нормальна. Платять більш-менш непогано. Зі свого досвіду можу підтвердити. Адекватна страхова. Так, всі методи "економії" з їхноьго боку присутні. Але, стартова сума десь 80% від реальної, а не половина, як у деяких інших. Інші 20% треба самому визгризати. Але, аргументи сприймають адекватно. Нормально спілкуються. Відвертого бажання "кинути" на гроші не побачив. По ітогу, з немаленькими стараннями з нашого боку, отримали бажану суму.
Докладніше
Оцінка:
110
25.01.2024
НЕ РЕКОМЕНДУЮ.Вперше стикаюся з такими непрофесіоналами в страхуванні. Тепер розумію, що компанія **** була однозначно краще. Спеціалісти безграмотні, на всі питання надають не відповіді, а якісь недійсні посилання, в яких ти як клієнт ще й сам повинен шукати відповідь. Протоколи МОЗ трактують як їм бажаєттся, аби тільки не компенсувати витрати. Якщо хочете, щоб побачили діагноз, рекомендую даним товаришам виділяти головне окремим кольором. І якщо тебе з температурою 38.5 не вбив КОВІД И СИНУСИТ....то ці спеціалісти знають "свою справу"...НЕ РЕКОМЕНДУЮ
Докладніше
Оцінка:
210
15.01.2024
Я з компанією Уніка була з 2018 року і рекомендувала всім друзям. А зараз сервіс по врегулюванні ДТП важко оцінити! В мене було два випадки один за одним 31.10.2023 і 06.11.2023 і лише 30.11.2023 за моїми великими проханнями нарешті оплатили. Мені не пояснювали нічого, лише що рахують, погоджують… В мене була планова поїздка закордон в грудні, яку прийшлось відмінити через неможливість зремонтувати авто, як планувалось, і це мало для мене фінансові втрати. Проте через затягування у виплаті я і сьогодні ще неможу скористатись своїм авто, що також несе мої фінансові втрати. Уніка обіцяла виплачувати до 10 днів!
Докладніше
Оцінка:
410
18.12.2023
Некваліфіковані фахівці, жахливий сервіс.
Докладніше
Оцінка:
210
13.12.2023
Збережіть нерви та здоров'я не зв'язуйтесь з даною страховою компанією. На власному досвіді переконався, що обіцяють одне, а на ділі виходить інше, а також не хочуть визнавати власних помилок.
Докладніше
Оцінка:
910
06.12.2023
Я давно вже думала застрахувати наш будинок. Все-таки в такий час як зараз можливо все, що завгодно. І дуже не хочеться в один день опинитися і без даху, і без грошей. Переглянула пропозиції від багатьох страхових компаній. Найбільше мене привабили умови в Уніки. Початковим критерієм було щоб компанія була вже далеко не перший рік на ринку, надійність – для мене показник. Зв'язалася з менеджером, який мені чемно все пояснив та допоміг зібрати всі документи, які потрібні для оформлення страховки. Оформляла все у офісі. Все швидко, просто та зрозуміло.
Докладніше
Оцінка:
110
04.12.2023
Одна з найгірших страхових компаній, однозначно нікому нерекомендую! Мало того, що всі оператори хамовиті і таке враження, що спілкуєшся з рекетом, а не з відділом компенсації... Так ще й маніпулюють фактами, недоговорюють, говорила з відділом компенсації, що мені поставили діагноз Анемія, вона гарно послухала,сказала, щоб я додавала розширений опис діагнозу і призначення в тому вигляді,як вони хочуть оформити, я все організувала,знову йшла в клініку, а потім вона мені телефонує і каже, що це не компенсовується і що треба було ще написати рівень важкості, при тому, що вона все чула, що я озвучувала їй... Потім я зателефонувала до іншого оператора і та мені сказала, що в цього взагалі нема сенсу, бо при анемії компенсовується тільки встановлення діагнозу... Люди просто витрачають ваш час і гроші, не ведіться на цю жахливу страхову!!!
Докладніше
Оцінка:
1010
30.11.2023
За кермом понад 15 років і незважаючи на багаторічний безаварійний стаж, мене таки наздогнали у пробці та пошкодили машину. Оскільки останній раз спілкувався зі страховими компаніями років 10 тому, то був морально готовий до геморою на два місяці. Але на мій подив все змогли залагодити практично за тиждень ("вилізли" всього на день). Для мене це приємне відкриття. Не знаю чи у всіх стразових зараз дотримуються таких термінів, але конктрено в цьому випадку Уніка мене приємно здивувала.
Докладніше
Оцінка:
1010
30.11.2023
Дружу з компанією дуже давно. За весь цей час жодних нарікань. Компанія йде в ногу з часом, повна цифровізація. Сервіс якісний, спеціалістів достатньо. Страхую тут свою ауді q7. Нещодавно був ремонт із страхового випадку. Все зробили оперативно і без жодних затримок. Роботи з ремонту: двері та задній бампер. Ремонт зробили якісно, запитань не маю.
Докладніше
Оцінка:
1010
22.11.2023
Оформила осаго онлайн. Дуже зручно і швидко. Буклально декілька хвилин і поліс вже прийшов на електронну пошту.
Докладніше
Оцінка:
110
16.11.2023
На вихідних попрацював на дачі , і щось влізло в поперек (маю грижі і протрузії позвоночника ). Зв'язався з лікарем онлайн , лікар назначив лікування , при звернені в Уніку мені відмовили прогарантувати лікування, мотивуючи це тим що , я вже звертався з остеохондрозом до їх(напевно брав масаж)і ліміт свій вичерпав . Якось так , нераджу...
Докладніше
Оцінка:
110
16.11.2023
всіляко стараються не покривати страховий випадок, прибираються до всього... маю кардинально інший досвід з іншими страховиками, це не реклама, тому не буду згадувати назви... просто не раджу віддавати їм ні копійки, я отримав 2 рази негативний досвід медичного страхування за кордоном + страхування авто
Докладніше
Оцінка:
1010
10.11.2023
Вирішила звернутися до ендокринолога з мед.страхування. Записалася сама, а компанія вже через додаток все підтвердила. Дуже зручно. Не треба було нікому дзвонити, щось пояснювати. Буквально три кліки і все готово.
Докладніше
Оцінка:
310
08.11.2023
Не сподобалася компанія. Не відшкодували навіть ліки на опік. Я в шоці, але ж це 100 відсотків страховий випадок. Були проблеми зі шлунком, так відправляли по різним аптекам збирати ліки, так як в одній і тій же аптеці не хотіли організовувати, бо ліки-замінники, які призначав лікар дорожчі. А ще раптом почали боліти нирки, то оплатили тільки консультацію , те що призначив лікар, аналізи і УЗД прийшлося за свій рахунок. Взагалі не бачу сенсу страхуватися в цій компанії. Та й оператори не завжди ввічливі. Страхують кожного року, але компанію ОДНОЗНАЧНО буду змінювати. 
Докладніше
Оцінка:
110
08.11.2023
Сервісом не задоволена. Приймаються документи для підтвердження страхового випадку місяцями, знаходилася на лікарняному 4 місяці, зламала ногу. Довідки з лікарні з діагнозом, і електронних лікарняних виявилось недостатньо. Менеджер відправив запит до лікарні рекомендованим листом, через два тижні бо в нього сумніви, можливо я підробила електронний лікарняний лист, або знаходилась на лікарняному 4 місяці безперервно не з приводу перелому, а наприклад з грипом. Це просто треш,
Докладніше
Оцінка:
110
01.11.2023
Спочатку не можуть організувати ліки, пропонують купити самостійно, а потім відмовляються компенсувати.
Докладніше
Оцінка:
210
17.10.2023
Не компанія, а Фу, ніколи не страхуйтесь, після візиту лікаря, надала на страхову медичний висновок в якому прописаний діагноз і лікування, після чого зателефонували зі страхової і повідомили що при такому діагнозі як у мене ,ліки які виписала мені лікарка не підходять під мій діагноз, тому нажаль нічого не прогарантують, у мене запитання? Дурна лікарка чи як?
Докладніше
Оцінка:
110
04.10.2023
ЛЮДМИЛА. Була застрахована в УНІЦІ, здоров*я на випадок хвороби. У визначений , за договором, термін відправила всі медичні документи. Через 1 день отримала: ВІДМОВА . Працівники фірми пояснили, що в них діє термін часової франшизи. На моє запитання де це прописано? Відповіли, що приписано так що ви ніколи не знайдете.... а ще потрібно бути екстрасенсом або ясновідящим щоб прочитати між рядками і самому додумати що це йде мова про франшизу. ЖАХ а не компанія!!! НЕ РЕКОМЕНДУЮ з ними зв*язуватися. Прості люди в них як джерело заробітку можна й надурити, гроші то в них осталися, а вам за це дуля з маком...
Докладніше
Оцінка:
110
02.10.2023
Спочатку все було добре, але потім уніка несподівано без повідомлення причини розірвала зі мною договір, телефонувала кожного дня намагалась дізнатись причину, спочатку майже місяць мене водили заніс запевняючи , що в усьому винен Приват Банк, який начебто мав надіслати мені лист про підвищення тарифу, потім не відповідали на дзвінки, кожен консультант дає різнві вдповіді на одні і ті ж запитання, на моє прохання надати офіційного листа про причини розірвання договору нічого не отримала, а пройшло вже два місяці! Постійна брехня з боку консультантів. Зокрема грубість та некомпетентність Людмили (відділ страхування здоров'я через приват 24) На сьогоднішній день компанія не надала мені відповіді в чому причина розірвання договору, страхова порушує умови договору та Ваші права як громадянина!!
Докладніше
Оцінка:
1010
04.09.2023
Все вийшло дуже просто. Без купи зайвих документів. Був європротокол, по ньому доклав усе, що було спочатку обумовлено. І більше з того моменту в мене нічого не вимагали. Протягом тижня було ухвалено рішення про страхову компенсацію. Я вважаю, що норм.
Докладніше
Оцінка:
110
31.08.2023
У компанії працюють неадекватні люди, по моєму полісу було 3 випадки і жодної виплати протягом року!!!! По 1-2 тижні приймають документи і потім ще раз і раз треба скидувати …. Гублять ті документи, кожен звʼязок із службою як новий !!!! Включають дурних і все …  Я особисто на основі всього вище сказаного буду готувати позов до суду. 
Докладніше
Оцінка:
1010
28.08.2023
Зверталась з приводу затоплення квартири. Компенсацію отримали нормальну, шкоду оцінили об'єктивно, зауважень не було.
Докладніше
Оцінка:
510
22.08.2023
Лікар витратив 20 хв очікування ,але так і дозвонився до страхової. Це треш. Я пішла без подальших процедур
Докладніше
Оцінка:
110
21.08.2023
Захворів, записався до лікаря онлайн, він мені зателефонував о 12.00 записав мої скарги сказав які ліки пропише і ВСЕ!!! На цьому етапі все і зупинилось!! Цього лікаря направила мені Уніка. Жахливий сервіс, безвідповідальний лікар. Я чекав 5 годин потім десь у 18.00 позвонив сам у страхову. Я запитав про висновок лікаря де мені сказали, що він ще не дзвонив їм.Дуже довге очікування ліків які прописав цей лікар. ЧОМУ Я ПОВИНЕН ЧЕКАТИ ДОБУ ЩОБ МЕНІ ЛІКИ ВІД ЗАСТУДИ ДАЛИ??? Так це корпоративна страховка. Навіщо вона тоді потрібна коли тобі погано.
Докладніше
Оцінка:
1010
16.08.2023
Звернулася до страхової страхової з приводу ДТП. На мій автомобіль (мазда) було здійснено наїзд. Винуватець ДТП з місця події втік, а мені залишив мою машину з пошкодженим бампером. Ушкодження не критичні, але звернуться по страховці все ж таки довелося, машина нова і їздити з пошкодженим бампером якось не дуже хотілося. Загалом все пройшло норм. Співробітник, який займався моїм страховим випадком, оформив все швидко і чітко відповідав на всі мої питання. Роботами виконаними на сто також задоволена. Претензій до страхової не маю.
Докладніше
Оцінка:
310
16.08.2023
Застрахована в СК Уніка "захист на кожен день", але нажаль захист не дуже відповідає назві. Отримала опіки нижніх кінцівок, пройшла через операцію та пересадку шкіри, але нажаль компанія оцінила все це тільки в 3% від суми страхування. Не бачу ніякого сенсу в такій страховці.
Докладніше
Оцінка:
1010
18.07.2023
Просто організовано процес з поданням документів при аварії. Очікування коштів зайняло 6 днів, а ремонт - 8. Задоволений страховою.
Докладніше
Оцінка:
1010
18.07.2023
Как стала клиентом страховой компании, забыла, что такое очереди к врачам, С толковыми клиниками сотрудничают, записывают на ближайшее время, всегда остаётся хорошее впечатление от приёма. Мне нравится.
Докладніше
Оцінка:
1010
18.07.2023
Бордюр був занадто високим, чи мій автомобіль занадто низьким) і як результат - розламаний бампер. Подзвонила, зробила фотографії, документи відправила в особистому кабінеті. Тиждень чекала повідомлення про перерахунок коштів на партнерське СТО. Страхова справляється зі своїми обов'язками, раджу звертатись.
Докладніше
Оцінка:
1010
18.07.2023
Пишу для того аби висловити подяку за швидку та компетентну консультацію з приводу страхування. Я тут страхую автівку і нещодавно всерйоз замилслилась над стануваням нерухомого майна, бо ми в такий час зараз живемо, що точно завим не буде. Консультант Наталія була дуже привітною та компетентною. Я отримала максимально якісну консультацію за що дуже вдячна!
Докладніше
Оцінка:
110
18.07.2023
Найгірша страховка зі всіх які в мене були, не покриває базових аналізів та повторних консультацій у лікарів. Навіть лікарі говорять про те, що це дуже дивна поведінка страхової компанії. В чаті, на моє питання чому не покривається частина аналізів мені не пояснили пункти за якими була відмова, а сказали, що  ця частина аналізів призначена для не страхових діагнозів. І все. Не задоволена таким пакетом «Преміум» та сервісом. Більше не повторю свою помилку, та не куплю страховку в цій компанії.
Докладніше
Оцінка:
1010
18.07.2023
Благодарен компании за отличный сервис. Отвез супругу и детей на запад Украины и соответственно оставил ей там машину. И несмотря на то что все документы оформлены на меня, компанияполностью вошла в положение и помогла моей жене при наступлении страхового случая. Очень доволен сервисом и уровнем обещния работников компании. Очень вежливо и професионально. Помогли сохранить мне и моей супруге множество нервных клеток.
Докладніше
Оцінка:
310
18.07.2023
Добрий день. Моєму чоловіку в червні місяці зробили операцію на плечовому суглобі. Має страхування в компанії УНІКА. Перед проведенням оперативного втручання зв'язувалися з представниками компанії, які повідомили, щоб оплатили за операвнивне втручання самостійно, потім кошти повернуть. Оплатили за власний рахунок, подали всі документи в страхову, довго очікували рішення потім самі зателефонувати, на що нам повідомили що унас відмова ще в перший день, хоча нам і не телефонували і не повідомляли. Потім перетелефонували і повідомили що погоджено частково, на питання чому частково, почали посилатись на пункт 3.9 договору, що під страхування не підпадають, артроскопічні набори більш ніякої інформації не надали. Хоча в договорі прописанав пункті 3.9 - за згодою сторін. Не зрузуміло чому погоджено частково і чому відмова по компенсацію за оперативне втручання.
Докладніше
Оцінка:
1010
18.07.2023
Страхуємось вже третій рік, ніколи не було питань. Фахівці ввічливі та уважні.
Докладніше
Оцінка:
310
23.06.2023
Заставили звонить своему виновнику и требовать франшизу. Самый низкий коэффициент сделали на износ, не проверяют(((
Докладніше
Оцінка:
110
29.05.2023
Відмовили в МРТ кісти, яка може потребувати операції. в можливій операції теж відмовили. Діагностували кісту зі вмістом, яка болить ВЕСЬ час та може РОЗІРВАТИСЬ у будь-який момент. лікар сказала, що мені не можна навіть бігати. сказали, що доброякісні новоутворення не покривають. план "Престиж"
Докладніше
Оцінка:
110
03.05.2023
Не рекомендую.Застрахований через приват 24 (страхова здоров'я).Лікувалась в лікарні . Коли спілкувалась з працівницею страхової зрозуміла що діагноз мій ніхто не читав просто відмовили у виплаті її навіть не цікавить діагноз який написаний. Не ведіться на ці страховки , не в тій країні живемо, щоб мати виплати за страхові випадки . Треба подавати до суду.
Докладніше
Оцінка:
110
03.05.2023
Просто обійдіть цю компанію стороною, знайдуть мільйон причин щоб не відшкодувати! Просто вже нема нервів спілкуватись з їх колцентром ботів. Після надсилання результатів обстеження через 5 годин зателефонував їх "лікар", сказав декілька слів і звязок обірвався, звісно ж ніхто не передзвонив. Потім тільки відмінили запит в кабінеті. На прийомі у медцентрі потрібно було звязатись зі страховою, щоб оплатили УЗД, протягом 10 хв очікування так і не відповіли і НЕ передзвонили, прийшлось оплатити УЗД, а відшкодування добитись неможливо, так як прикриваються тим що у призначенні немає назначення УЗД, яке ВЖЕ зробили.
Докладніше
Оцінка:
110
05.04.2023
Працівники відверто по-хамські себе поводять, скарги на процес не впливають, отримати відшкодування нереально. Тільки якщо вивчиш законодавство України, свої права і доведеш, що документи на відшкодування оформлені правильно. Однозначно не рекомендую цю страхову компанію.Тільки трата грошей та нервів клієнтів!!!
Докладніше
Оцінка:
1010
17.01.2023
Якщо в загальному то страхова Уніка дуже добра,організовують все якісно та вчасно,окрім деяких лікарів,з якими спілкуєшся онлайн через телекіт, як наприклад Кострикіна К.І , яка не відповідає на запитання, закриває відразу консультацію(а наступне звернення можливе лише через годину) або взагалі говорить що це зловживання і ви забагато звертаєтеся) хоча в страховій прописано що медикаментозне забезпечення в 100% обсязі,Тай звертався я за пігулками від головного болю! Страховій 10/10, Кострикіній К.І 1/10 якось так :)
Докладніше
Оцінка:
410
04.01.2023
Нечасто звертаюсь з страховими випадками, хоча застрахований по корпоративній програмі вже близько 5 років. Було разів 3, в основному по стоматології. І от тепер, на моє чергове звернення компанія видала сюрприз - не повідомила мені що термін дії попереднього полісу закінчується, і погодила дату візиту до лікаря після його закінчення/пролонгації Відповідно, сума відшкодування була списана вже з Нового договору. З попереднього - залишок "згорів". Я задав запитання спеціалісту підтримки на гарячій лінії (де всі розмови питшуться) : "Ітак, Враховуючи що мені Не повідомили при страховому зверненні та погодженні дати візиту - що термін договору закінчується - якби договір не було пролонговано, після мого візиту до лікаря, компанія попросту відмовила б мені в відшкодуванні взагалі, так ? Бо термін дії закінчився, і "вам потрібно було прийти до його закінчення Відповідь була "виходить що так" ну, що ж, дякую за увагу. п.с. "можете залишити скаргу" - дякую, залишаю, всюди де можу.
Докладніше
Оцінка:
110
04.01.2023
крайне не рекомендую.предложили застроховать квартиру в привате в этой конторе.повелся.случился страховой случай(прорыв трубы в санузле).отправил все необходимые документы,фото.более 2х недель ни слуху,ни духу.лозвонил сам.отказ,по причине того что труба была ржавая(хотя внешне этого ,конечно,видно не было),но не суть,я думаю найти причину отказа в этой шарашкиной конторе не проблема.по их логике-оплата только тогда,когда авария только на целых трубах,то есть-никогда.ни в коем случае не имейте дело с этой так называемой страховой компанией,выплат все равно не увидете.постараюсь эту информацию донести до как можна более широкого круга людей,может кого убережет
Докладніше
Оцінка:
110
04.01.2023
Я уже застрахована не первый год.Ранее компания выплачивала все во время.Сейчас произошел страховой случай 13 сентября была операция,документы поданы 30 сентября,в день выписки из больницы.И началось,то документы не видят,то бомбили и миллион причин ,на данный момент вообще рассказывают о запросе в мед учреждение,которого видимо не делали.Остановили рассмотрение якобы на 60 дней,уже почти 50 и толку 0.Не рекомендую сейчас эту компанию.
Докладніше
Оцінка:
210
04.01.2023
Чекаю відповідь на заявку більше місяця. Маючи повне КАСКО на авто . Моя заявка на розгляді в оціночному центрі з 30.11.22 Зворотного зв’язку немає ! 
Докладніше
Оцінка:
1010
08.10.2022
Майже все життя застрахований, але звертатися до страхових так і не доводилося. Поки, нещодавно, не придбав авто. І, як то кажуть, "понєслось". Аж до "камінчика у лобове" у рамках міста що понесло с собою заміну лобового. Адекватний пакет документів з мене і адекватні сроки та гаряча лінія від Уніка. Іноді доводиться мати справу з їх вайбер-ботом, він ще далекий від ідеалу, але, сподіваюсь, допілять. В цілому дуже задоволений
Докладніше
Оцінка:
1010
01.09.2022
Обращалась по поводу страхового случая по страхованию квартиры. Сверху у соседей прорвало трубу в ванной и все это потекло к нам на потолки. Ванная практически не постарадала, потому что там натяжной потолок, но зацепило еще и коридор, а там уже на потолке гипсокартон. В общем, страховая выплатила немного, но на новый натяжной потолок в коридоре хватило. Это еще повезло, что стены не пострадали. Хотя тогда бы наверно и сумма ущерба была бы больше.
Докладніше
Оцінка:
1010
30.08.2022
Посещением отделения осталась довольна. Вопрос урегулирован. Сумма согласована. Сказали ждать выплату в течение недели.
Докладніше
Оцінка:
1010
22.08.2022
Недавно столкнулась с урегулированием случая ДТП. У меня Каско. Приняли документы на следующий день, а оплатили ремонт через пять. Критиковать мне их не за что.
Докладніше
Оцінка:
110
22.08.2022
Страховка рассчитана на то, что страховой случай не наступит. Покупали туристическую страховку, выехать не смогли , потому что началась война. Деньги не вернули. Спасибо ,Uniqa ,за посылание на х*й в такой тяжелый период! Плюс дозвониться и дописаться - что-то нереальное.  Не рекомендую категорически!
Докладніше
Оцінка:
1010
18.08.2022
За 10 дней сделали выплату внушительный суммы на ремонт моего авто. Связываться с ними в процессе урегулирования было просто, есть куча способов: телефон, чат, почта, вайбер. Машину отремонтировали качественно.
Докладніше
Оцінка:
910
16.08.2022
У меня было уже два случая, когда я обращалась к врачу по корпоративной страховке. Как-то на работе разболелся зуб. По страховке записалась к стоматологу и получила качественное обслуживание буквально через час после обращения. Второй причиной бвло отравление, так тогда я не только консультацию получила, а ещё и препараты для лечения за счёт страховой.
Докладніше
Оцінка:
1010
11.08.2022
Нравится их чат-бот. В любое время можно решить вопрос, переписка сохраняется, как гарантия предоставления любой информации. Не раз обращалась по вопросам здоровья. Так, чтобы я была чем-то не довольна - не было ни разу.
Докладніше
Оцінка:
1010
05.08.2022
Застрахован в этой компании уже четыре года. При возникновении страховых случаев лишних вопросов не возникает,никакой бюрократии. Вообщем доволен,буду пользоваться услугами и дальше
Докладніше
Оцінка:
1010
26.07.2022
Эта авария была первая в моей жизни. Я выезжала со двора своего дома и чтобы не задеть внезапно выскочивший автомобиль, решко ушла в сторону. Но там находилось ограждение. Тем самым, я уберегла чужой автомобиль, но повредила свой. Было помято правое крыло и дверь. Со звонком в страховую проблем не возникло. Подача документов прошла дистанционно на следующий день. Кстати удивила простота этого процесса, я его представляла по другому. Станция, на которой через неделю ремонтировали автомобиль находится рядом с моим домом, очень удачно. По поводу работы страховой, меня все устроило. Современно, вежливо и качественно предоставляют услуги.
Докладніше
Оцінка:
1010
11.07.2022
Оформляю договір КАСКО і цивілку вже другий рік поспіль. Сталась неприємна пригода, відлетів камінь і потрапив в лобове скло, в результаті скол скла і потрібна заміна. Повідоміла в страхову про цей випадок, мені чітко назвали порядок моїх дій і які документи потрібно подати. На наступний день зі мною зв'язалась менеджер Анна, ще раз відправила мені перелік документів. Вся подача була онлайн, включаючи заяву на виплату (якщо у вас є електронний підпис). Незважаючи на військовий стан в країні, сервіс на найвищому рівні і мене дуже порадував. Після подачі всіх документів і заяв, гроші поступили на рахунок сто через 2 дні! Тобто з моменту страхового випадку до моменту виплати не пройшло і тиждня. Дякую УНІКА за таку професійну роботу!
Докладніше
Оцінка:
110
05.06.2022
В 2020 році застрахувала сина в страховій компанії "УНІКА" "Страхування здоров'я" через ПРИВАТ, гроші за страховку списувались кожного місяця з картки, оскільки це був регулярний платіж. Через рік договір продовжився автоматично. Гроші продовжувались списуватись з картки. Син захворів: дві пересадки рогівки, катаракта, відшарування сітківки... - проблем багато, в лікарні лежить місяцями. В черговий раз, коли він потрапив в лікарню і йому робили операцію, я вирішила все ж звернутися до страхової (адже гроші сплачую). Зателефонувала на гарячу лінію, оформила страховий випадок, віднесла документи в банк, там все оформили. І тут почалось...... Телефонують мені із страхової і кажуть, що страховку мені не виплатять, бо кошти до страхової не надходять, тобто я не плачу внески і договір в мене тільки до серпня 2021р (а це був грудень 2021). Я звернулася в банк, там подивились мою історію, сказали, що виплати всі ідуть, договір продовжений. При мені працівник банку зателефонувала в страхову і повідомила, що вони можуть надіслати скріни квитанцій, нащо працівник страхової повідомила, що вони будуть давати офіційний запит в банк і потрібно чекати 3 дні, після чого мені зателефонуюють. Зрозуміло, що ніхто не телефонував, ніхто ніяких запитів не робив (бо я телефонувала на гарячу лінію в банк і мені там це повідомили). Коли черговий раз зателефонувала в страхову мені сказали, що вони не мають права робити ніяких офіційних запитів і хто це мені таке сказав, знову пообіцяли розібратися і зателефонувати через 3 дні, але ні через 3, ні через тиждень ніхто так і не телефонував.... Потім ще неодноразово зверталась у страхову з запитом, як просувається моя справа і чула теж саме: " Зателефонуємо через 3 дні", цих три дні тягнуться і донині, вже кінець лютого 2022. Тому, хочу застерегти усіх, добре подумайте перш ніж будете зв'язуватись з такою страховою компанією, як "УНІКА"!!!
Докладніше
Оцінка:
110
30.05.2022
КАСКО от СК УНИКА. Страховой случай 00465122, от 10 октября 2021 ( дог. 027047/4605/0000100 ) Повреждение: от удара треснул бампер и развалился крепеж противотуманки.  Нам дали СТО Адис моторс, на счет которого в начале ноября Уника перевела проплату. Уже пол года мы ждем ремонта, ездим с примотанной скотчем фарой и трещиной в бампере. Адис моторс обещали доставку фары в декабре, но до сих пор ее не могут получить. Пол года прошло!!!!!!  СК УНИКА - это жуткие не профессионалы. Они перечислили деньги СТО и сняли с себя всю ответственность. Нас оставили одних со своей проблемой. Менеджер Татьяна рассказывала сказки про долгую доставку и кормила обещаниями о скором разрешении проблемы. Месяц назад мы отказались от услуг СТО Адис Моторс и потребовали выплаты страховой суммы, чтобы сделать ремонт самостоятельно. До сих пор мы не получили внятного ответа, когда мы получим деньги. КАСКО от СК УНИКА- это СТРЕСС, никому не рекомендую!  Еще чуть-чуть подождем, и мы обратимся к юристу. Принципиально дойдем до конца.  P.s. Разумеется, мы не продлили КАСКО на следующий год, посколько за что платить??? Но поинтересовались стоимостью нового полиса. За первый год мы заплатили около 27000 грн . А сейчас нам озвучили стоимость около 5500 грн в месяц. То есть всю сумму, которая УНИКА « потратилась» на наш случай, нам же и заложили в оплату на следующий год. Это какие то проходимцы… Если вас занесло в СК УНИКА , то никогда не соглашайтесь на их СТО, берите только деньги , покупайте запчасти сами и ищите сами мастеров. Сэкономите месяцы своего времени и кучу нервов! 
Докладніше
Оцінка:
1010
11.02.2022
Страхую тут и машину, и дом. Уже обращалась 1 раз по дому и 2 раза по авто. Во всех случаях процесс урегулирования не занимал больше 10 дней. А в поледний раз (когда обратилась из-за поврежденной дверцы на парковке супермаркета) так вообще все уладили за неделю. и это и с фиксированием уведомления, и с одиданием на выплату, и с ремонтом. Как по мне, то скорость просто молниеносная)) Я более, чем довольна.
Докладніше
Оцінка:
110
07.02.2022
Из насчитанных 50 тыс выплатили 19 тыс. Остальное выплатил их клиент. Не рекомендую данную страховую компанию.
Докладніше
Оцінка:
1010
07.02.2022
Авария случилась по моей неосторожности. Я в пробке не смогла сориентироваться и не туда выкрутила руль. Повреждения незначительные, но приятного мало (чего только стоит, выслушать комментарии и возмущения второго водителя)... Так как мы с возмущенным водителем все-таки решились на европротокол, обошлись без полиции. Думала, мне со страховой ад адский предстоит, но оказалось все достаточно просто. Оформили и сразу отправили документы в страховую. Далее мы ожидали платежа 7 дней и на СТО смогли сделать ремонт. Страховая порадовала, все очень четко, размеренно и достаточно оперативно.
Докладніше
Оцінка:
910
07.02.2022
Было страхование ДМС. Заболел в феврале 2019 года, звонить не стал, написал в чат компании на сайте. (Не знаю как по телефону дозвониться в пиковые сезоны заболеваний, но вы на горячую линию Розетки пробовали дозвониться, в любой сезон?! Для сравнения 30-40 минут ожидания гарантировано :D ). В чате ответили быстро, за сколько минут не помню, но по ощущениям минут 5 +/-. Попросили номер полиса и предложили несколько частных клиник. Т.к. мне было удобней гос. поликлиника по местунахождения, сказали: "Да, вы можете обратиться государственную, но нужно предоставить заключение врача, с печатью врача и мед. учреждения". В обед отсканировал, отправил в тот же чат. Через минут 30 мне перезвонили, сказали, что покроют все с франшизой 30% и спросили где удобно получить лекарства. Минут еще через 30 перезвонили, и сказали, что одного препарата нет в наличии и меняют на аналог (аналог был даже лучше). Потом, примерно через час позвонили и сказали, что можно прийти с паспортом и забрать лекарства. Отличная компания, поставил бы 10/10, но так как много отзывов про "10 минут жду, невозможно дозвониться" - пусть будет 9/10.
Докладніше
Оцінка:
1010
07.02.2022
В этом году приобрёл новый автомобиль и решил не экономить на страховке. Взял Каско и совсем не пожалел. Угораздило ударить дверь об ограничительный столбик на стоянке. Хорошо, что хоть не об чужой автомобиль. Машина новая, жалко очень. Созвон со страховой не составил труда. Да и денег СТО долго от страховой не ждало, два дня и перечислили. Так что у меня жалоб к этой страховой не имеется, а только благодарность.
Докладніше
Оцінка:
1010
07.02.2022
На часах было примерно пять утра, когда в коридоре услышала как капает вода. Сразу поняла, что нас топят. Так как семья сверху вроде порядочная, была удивлена. Всякое бывает. Оказалось, у них трубу прорвало. Семья хорошая, но, как оказалось, денег у них нет. Вся надежда была на мою страховую компанию. Не зря же я ей деньги плачу. В общем, после всех катавасий с оценкой ущерба и предоставления их в мою страховую, они сделали выплату. Ясно, что не 100%, но нормальный кусок. Ожидала меньшего.
Докладніше
Оцінка:
1010
07.02.2022
Очень рада, что при выборе страховой остановила свой выбор на этой компании. Недавно случлся мелкий случай и все прошло легко и без лишних хлопот. Все документы отправила онлай. Выплату ждала менше недели.
Докладніше
Оцінка:
1010
07.02.2022
Решение застраховать автомобиль тут было однозначным, потому что все мои близкие застрахованы в этой страховой и очень довольны. Могу смело заявить, что после моего случая с поврежденным ещё совсем новым автомобилем, я тоже в их числе. Страховая действительно рабочая, исполняет все пункты договора. В моей ситуации они оплатили почти двадцать тысяч гривен на седьмой день после происшествия. Уровень, я думаю, не плохой.
Докладніше
Оцінка:
1010
07.02.2022
Стикнувся зі страховою справою по випадку вперше. До того лише купляв поліс, але вони не знадоблялись. Перший досвід видався не дуже й поганим, по-перше аварія незначна, а по-друге страхова компанія швиденько вирішила з відшкодуванням на ремонт автівки. На всі ці справи пішло трохи більше тижня. Можна зробити висновок, що в нашій державі не такі вже й погані справи зі страхуванням.
Докладніше
Оцінка:
110
07.02.2022
Шокована.Прооперували доньку,але як виявилось, цього захворювання не має в списку для виплати.Лікар тако ж шокований,як??? Налаштована розірвати страховку.Жалкую, що рекомендувала саме цю страхову компанію рідним і друзям,знайомим. Болить, не за себе за доньку!!!Після операції, період відновлення проходить важко. А Ви відмовили в виплаті !!!!Прикро ,дуже прикро!!!
Докладніше
Оцінка:
1010
07.02.2022
Відмінно відремонтували авто. Після того як сам же наїхав на металічну огорожу, скористався страховкою КАСКО, направили на ремонт, були пошкоджені ліві передні двері, крило, фара, дзеркало. Відновлювальний ремонт пройшов нормально, без зайвих очікувань та погоджень. Відремонтували добре, все гаразд, можна їздити, результатом ремонту я задоволений. Страховка повністю себе виправдала.
Докладніше
Оцінка:
310
07.02.2022
Второй раз за два года довелось столкнуться по страховому случаю. Первый год назад сначала не нашли офтальмолога в день обращения, когда пришла к нему- врач спросил почему не пришла вчера, врач работал и было свободное время. Потом медикаменты вместо Днепра организовали в Одессу. Два часа заняло решение вопроса и ожидание переорганизации. Но это мелочи по сравнению с последним страховым случаем. Обратилась с острой болью в спине 21.12 2021 Врача нашли день в день- тут без претензий. По медикаментам все подтвердила и я заранее уточнила, когда спросили куда организовывать, что боль острая лекарства нужны срочно и я заберу их сама и в зависимости от времени аптека подойдёт или та что рядом с поликлиникой или та что ближе к дому. Меня заверили что полчаса максимум и я осталась ждать. Прошёл час- ни звонка. Звоню — говорят никто ещё не рассмотрел заявку, ждите. Говорю что поехала домой и нужна доставка туда. В итоге за 5 мин до закрытия аптеки сказали забирайте но 1 лекарства нет и могут заказать придёт через день. А это как раз противовоспалительные и обезболивающие. В итоге доставили на следующий день заменив самостоятельно на другое лекарство, без согласования с врачом. Но это ещё не все. Далее по организации последующих визитов к врачу нет претензий. Но вот страховка гарантирует диагностику МРТ — и гениальная причина ее не платить. Врач на повторном приёме диктует консультанту предполагаемый диагноз, медикаменты и обосновывает необходимость мрт( нет ответа на лечение ), на что страховая отвечает спустя 10 мин удержания что мрт она гарантировать не будет, потому что есть диагноз, а для его утончения страховка не гарантирует. На что врач отвечает, что диагноз предположительный и лекарства назначены снять боль, а далее нужно видеть картину. В итоге ответ страховой свёлся к тому, что если нет диагноза- делают мрт но лекарств без диагноза не дадут ( терпите боль неделю а потом придёте с мрт и дадим) или же берите лекарства но мрт не гарантируем. Ну и так как мрт дороже, врач говорит — ну пишите что нет диагноза- ответ разговор пишется вы сказали сначала что есть))) Вот так, красиво, да?  Мрт сделала сама, назначили приём врача, врач зачем то 5 мин диктовал диагноз и назначения, чтобы страховая сославшись на пункт договора отказала в гарантии потому что уже долго лечусь. Нельзя это было сказать когда записывали на приём к врачу? Будьте внимательны, кто пользуется. Если вам нужно мрт-просите врача говорит что он не знает что с вами( смешно, правда?) и тогда вам его гарантируют, но лекарства вы купите сами. Свинское отношение начиная с организации лекарств до компенсации лечения и диагностики. И да. В форме жалоб можно не писать- ответа не будет.
Докладніше
Оцінка:
1010
07.02.2022
Обнаружил вмятину на задней двери моей машины вечером. Так как днём спал дома после ночной, не слышал как сработала сигнализация. Это могло быть что угодно, но очень похоже, что кто-то на велосипеде влетел в мою машину. Доказать это, конечно, сложно, но и где я уже найду виновника, нигде. Страховая, к счастью, приняла случай, так как у меня полное Каско. Реакция была незамедлительной, оплатили ремонт спустя 6 дней. Дверь на станции отрехтовали отлично. Инцидент забыт и решен.
Докладніше
Оцінка:
1010
07.02.2022
Неодноразово зверталась по страховому полісу цієї компанії до клінік за діагностуванням та лікуванням. Страхова швидко записує до потрібного спеціалиста. Мені ні одного разу не відмовили та робили все як треба. Я не маю до страхової ні одного питання, все завжди ок.
Докладніше
Оцінка:
1010
07.02.2022
В очередной раз сталкиваюсь с проблемой по здоровью и благодаря всей цепочки сотрудников этой компании вее решено квалифицированно. Консультация, мед препараты, работа врача все покрыли.
Докладніше
Оцінка:
110
07.02.2022
Прошли сутки с момента консультации у врача (ОРВИ), по итогам которой были назначены дополнительные анализы и выписаны лекарства, а реакции от УНИКИ все нет. Звонила пару раз на горячую линию. Консультанты сообщали, что запрос в работе, обещали ускорить. Интересно, сдача анализов и подвоз лекарств будут организованы раньше, чем я выздоровлю?
Докладніше
Оцінка:
110
07.02.2022
Туристичною страховкою компанії користуюсь багато років. Але в цьому році - повне розчарування. Стикнулася в Європі з Covid-інфекцією, але компанія відмовляється заплатити за ПЛР-тест для підтвердження діагнозу при наявності 2-х позитивних швидких теста. Необхідно мати консультацію лікаря, незважаючи на відсутність термінів на найближчі тижні. І навіть наявність консультації , за яку, до речі, теж треба заплатити, не означає, що гроші будуть повернені. Консультант в колл-центрі непрофесійний, ситуацією не володіє. На питання відповісти не може, лише цитує абзаци страховки. Даремно витратила час- декілька годин письмового спілкування серед ночі. Компанія зовсім не піклується про своїх клієнтів ((((
Докладніше
Оцінка:
710
07.02.2022
Сильно заболела. Обратилась утром в пятницу (04.02) в страховую (договор 70-1-0818). В течении дня переписка ни о чем (менеджер Инна), отговорки, что сильно загружены и в течении одного дня помогут, вплоть до того что меня напрямую посылали к семейному врачу. Зачем страховая, которая отправляет к семейному врачу?( Вечером уже позвонила лично (в 16:20), хоть и говорить было тяжело, тоже закончилось обещаниями. Утром следующего дня опять еле дозвонилась и опять просто обещания (в 11:04). В общем рекомендовать страховую можно только в том случае, если ничего срочного с вами не произойдет. Иначе будете самостоятельно решать свои проблемы, тк Уника не сможет вам срочно помочь
Докладніше
Оцінка:
1010
07.02.2022
Варто було лише на долю секунди відволіктись, вже вдарила фару своєї машини. Шкода дуже. Але у страхової все досить швидко вирішили і вже на четвертий день мені повідомили що можу їхати на заміну фари. Враження залишились позитивні.
Докладніше
Оцінка:
310
04.02.2022
Не могу рекомендовать вам Уника.До сегодня было всё хорошо.На приёме у врача пытались дозвониться до страховой,результат ожидайте длился 15 мин. у врача есть и другие пациенты.После врач выписала рецепт с печатью,в Унике не приняли(нет диагноза).После сказали надо фото с карточки(диагноз написан не так как им нужно) опять не прошло.А в итоге нужно оказалось,чтоб фрач на странице карточки ставил печать.Еслиб это было сказано сразу не пришлось бы мне с температурой ходить в больницу 3 раза и разносить инфекции.Лекарства мне не организовали,а деньги снимают быстро и исправно.
Докладніше
Оцінка:
1010
01.02.2022
С моим случаем в страховой долго не разбирались. Все было понятно, я виноват, задел бордюр, сам себе машину повредил. Бампер нужно было менять. По моему полису это покрывалось. Все порешали за неделю.
Докладніше
Оцінка:
1010
30.11.2021
Рішення по виплаті на ремонт моєї автівки надійшло через п'ять днів з моменту надання всіх документів. Все згідно договору. Питань не маю.
Докладніше
Оцінка:
110
29.11.2021
Вперше записалася на візит до лікаря через страхову. Вже чекаю більше 30 хвилин після прийому лікаря так як неможливо зв'язатися з компанією Що це за сервіс такий?
Докладніше
Оцінка:
1010
26.11.2021
К сожалению, единственный способ проверить свою страховую на порядочность - это попасть в страховой случай. Три года страхую автомобиль в этой компании и даже не подозревал, какая она в деле. Лучше бы и не приходилось проверять, но... Не разочаровали. В ночное время моментально отвечали на мои звонки с вопросами по поводу оформления документов. Так как я был виноват, моя страховая была ответственна за восстановление машин обоих участников. На финансовый вопрос времени ушло ровно две недели + неделя ремонта. Мне заменили бампер, радиатор, рехтовали капот и крыло. Не скажу, что я доволен ситуацией, которая произошла, но я рад, что страховая работает хорошо и без проблем решила данную проблему без конфликтов и достаточно быстро.
Докладніше
Оцінка:
1010
15.09.2021
Найкраща страхова, брав КАСКО - вибирав саме дешеве з акредитованих в Кредо Банку - отримав найкращі умови за найменші гроші, 3 роки не було страхових випадків а в останній місяць третього 2 - виплатили на протязі 3х днів, без всякої паперової волокіти на карточку. Одним словом - Ця страхова найкраща !!!
Докладніше
Оцінка:
1010
06.08.2021
Впервые попала в ДТП, ещё и по своей вине. Но страховая нормально выручила, полностью покрыла затраты на ремонт, ещё и обеих авто. Да и как-то быстро справилась, за двенадцать дней. Думаю, что норм управилась страховая.
Докладніше
Оцінка:
910
28.07.2021
Добрый день! Был случай по КАСКО: камнем разбило лобовое стекло на трассе. После осмотра страховым маршалом в течении 7 дней оплатили счет официального СТО. Стекло заменили. Цена вопроса было около 15 000 грн. После этого перестраховал авто супруги тоже в УНИКе. Пока всё ОК.
Докладніше
Оцінка:
810
26.07.2021
Сломал руку на работе. Хорошо, что нам полис страховку на работе покупают. Не нужно было думать куда ехать, все в страховой подсказали и оплатили. Супер организация.
Докладніше
Оцінка:
1010
22.07.2021
Пришло и моё время проверить как работает моя страховая компания. Страхую автомобиль уже три года тут и не было ни одного инцидента. А тут я вдруг попала не в то время и не в то место. Ударила машину об опору, когда уходила от столкновения с лихачем. Правое крыло и дверь примялись. Позвонила в страховую, они поддержали, объяснили что за чем делать. С лёгкостью отправила им все документы. Ожидание оплаты было не очень долгим, через 11 дней после аварии пришло сообщение, что деньги переведены на техстанцию. Так что моё первое общение со страховой оказалась очень даже лёгким и удачным.
Докладніше
Оцінка:
910
16.07.2021
Они не только визит к доктору предоставляют, а и препараты оплачивают. Порадовали. В период пандемии оперативно получить мед обслуживание не так просто. А с полисом страховой компании - это легко. На данном этапе из трёх страховых на моем опыте, эта страховая лучше всего.
Докладніше
Оцінка:
1010
08.07.2021
Досвіду в мене нема, тому порівняти нема з чим. Розкажу як було в мене. Потрапив я в неприємну ситуацію на дорозі, не впорався з керуванням та вдарився у відбійник. Добре що ніхто більше не постраждав, лише моя психіка та моя машина. Зі страховою я зв'язався швидко, одразу взяли слухавку, хоча було достатньо пізно, десь друга година ночі. Вони мені сказали, шо потрібно робити. Документи всі я відправив рано зранку та мені наказали чекати рішення по урегулюванню мого випадку. Через тиждень мені прийшла смска, що кошти надійшли на рахунок СТО. Я завіз авто та забрав його через п'ять днів. Гадаю, що все дуже добре склалося. Але, ще раз повторюсь, порівнювати мені ні з чим.
Докладніше
Оцінка:
810
25.06.2021
Ну ничего особенного, реально. Общаются, как любой другой сервис, конечно вежливо. Но тут одно хорошо, хоть деньги платят, не морозятся. В моем случае после аварии прошло 17 дней до момента оплаты. Долго, но главное, что вообще выплатили. Да и сумма нормальная была.
Докладніше
Оцінка:
910
17.06.2021
Застраховать квартиру меня заставила жена, хотя я думал, что это все это просто какая-то новая мулька. Когда страховка пригодилась, я понял, какое же это было правильно решение! Не имею понятия как, но наши "супер" замки вскрыли воры и обчистили квартиру. Взяли самые ценные вещи и деньги, даже зарядки для айфонов захватили. Но видно очень спешили, потому что крупную технику не тронули. Так вот, страховая проанализировав составленный список украденного компенсировала половину. И это уже не мелочь, скажу я вам. Потому как если сравнивать ничего и половину – то разница есть. Правда пришлось подождать полтора месяца, но это стоит того.
Докладніше
Оцінка:
110
11.06.2021
8 месяцев платила страховку по здоровью,а когда наступил страховой случай, мне было отказано в выплате,якобы случай не является страховым. Доказать что-либо,дозвониться нереально! Никогда никому не посоветую!!!
Докладніше
Оцінка:
810
09.06.2021
При аварии покрыла все затраты на ремонт и вообще лишних вопросов не было. Ещё и за 12 дней управились. Меня устраивает такая страховка.
Докладніше
Оцінка:
1010
31.05.2021
На мой автомобиль упало дерево. Хорошо, что оно не было особо большое. По договору подобные случаи вроде как вписываются в мой полис. Но все-же были сомнения. В итоге случай был признан страховым. На счёт СТО они её перекинул через 12 дней спустя. Машина уже как новая без вмятин и царапин
Докладніше
Оцінка:
810
26.05.2021
Я оформила страховку этой компании в привате. Не особо на неё рассчитывала, если честно, но решила попробовать, лишний "спасательный круг" не помешает. И вот, спустя полгода случай произошёл. В ванной прорвало трубу. Вода вышла в коридор и повредила паркетное покрытие. (Слава богу с соседями решила вопрос сама, покупкой новых обоев) А вот в моей квартире нужен был ремонт (обои, пол и плинтуса в коридоре между ванной и туалетом нужно было менять). В тот же злосчастный день, я позвонила в страховую. Вызвала службу для сметы и все документы отправила по имейлу в страховую. Они среагировали достаточно быстро, все приняли и сказали ждать утвержденную сумму. Выплату сделали на одиннадцатый день. Она покрыла 70% затрат на ремонт. Конечно, хотелось бы 100%, но и на этом спасибо.
Докладніше
Оцінка:
1010
14.05.2021
Не знаю, как это работает у других, но у меня так: ДТП утром 15 числа, выплата от страховой утром 21ого, с техстанции забрал 26ого числа в обед. Мне вполне нормально. Сомневаюсь, что много страховых могут похвалиться такой скоростью.
Докладніше
Оцінка:
110
13.05.2021
Пользуемся услугой уника первый и последний раз! Оформили каску на год, за это время была два случая, дважды правая задняя дверь. Первый раз на заправке, второй раз выпарковывались и задели рядом стоящую машину. Первый раз уника отказалась компенсировать ремонт из-за поздней подачи заявки (согласны, действительно заявки подали поздно). Но второй раз уника отказалась компенсировать, потому что повреждения на том же месте, хотя заявку подали вовремя, вызвали партульных, все оформили правильно. В итоге, оформили каску на год, в обоих случаях получили отказ, все повреждения будем чинить сами. На наше "значит, мы расторгаем с вами договор" услышали "ваше право". Больше никогда к ним обращаться не будем!
Докладніше
Оцінка:
1010
06.05.2021
Приболела, обратилась, помогли. Не смотря на пандемию, страховая быстро договорилась с клиникой. Спустя час после обращения, я уже была на приеме у доктора. Не заплатила ни копейки. Довольна.
Докладніше
Оцінка:
110
02.05.2021
Страховка порадовала стоимость ремонта бампер бу 4200 + доставка с Одессы зеркало бу 650 + доставка молдинг 350 +доставка в Хмельницкий + услуги сто 2240 итого 7440 без доставки а выплатили 3789.17 получается 3950.83 мне нужно оплатить со своего кармана при том что авто стояло на стоянке а в него вехали номер дела 00413282
Докладніше
Оцінка:
810
26.04.2021
За десять лет моего вождения не было ни одного ДТП, езжу исключительно правильно, но это меня не уберегло. Меня зацепил автомобиль в пробке. Заднее крыло и подкрылок подлежали замене. У этого водителя был полис страховой компании Уника, которая повела себя очень даже достойно. За неделю они организовали оплату за ремонт и я смог восстановить автомобиль. Как оказалось, вполне нормальная страховая, ну или во всяком случае лично мне повезло.
Докладніше
Оцінка:
910
23.04.2021
Вполне вменяемая страховая компания. В моем случае ДТП произошло по моей вине и им пришло заниматься ремонтом двух автомобилей, которые принимали в этом участие. Столкновение было не сильным, поэтому обошлись побитыми фарами и бамперами. Оформление прошло без трудностей и визитов комиссаров. Все документы направили с помощью интернета. Ожидание средств было не долгим, около недели. Пару дней ждали фары, плюс ремонт занял пять дней. В общем, за менее чем две недели я и второй участник уже с автомобилями.
Докладніше
Оцінка:
310
20.04.2021
2 года как есть каско от этой компании. Было 2-ва обращение по страховке - оба раза отказали. Формально сам виноват - нужно держать содержание всего договора в голове постоянно, перечитывать его регулярно на ночь, отдавать машину на сервис толко через акт пирема-передачи машины(интересно они это когда то пробывали сделать самостоятельно?), ни иметь ни одной царапины на ней до наступления страхового случая и т.д. и т.п. Отношение компании к клиенту можно выразить слова - МЫ СДЕЛАЕМ ВСЕ ВОЗМОЖНОЕ ЧТО-БЫ НЕ ПЛАТИТЬ ВАМ ВОЗМЕЩЕНИЕ. Спасибо большое страховой компании за несколько тысяч долларов которые были мною оплачены по каско, они обучили меня очевидным вещам - откладывание денег на счет в банке для непредвиденного ремонта авто значительно надежней чем страховая компания уника.
Докладніше
Оцінка:
110
16.04.2021
Страховой случай, виновник застрахован в другой компании, у нас было полное каско. Возврат по регрессу. Половину суммы выплатили на СТО, получение второй половины ждём больше полугода. В течение ожидания чуда ремонт авто за эту сумму уже невозможен. Написали заявление на возврат средств с СТО на карточку. Страховой компании СТО деньги перечислила , нам деньги никто возвращать не собирается. После возврата денег станцией прошло уже 3 недели! Вторую половину оплачивать вообще не собираются. Страховой случай 359893
Докладніше
Оцінка:
1010
14.04.2021
Карантин, куча дел, а я не поделила дорогу с мусорным баком. Стыдно. Но страховая отнеслась с пониманием и за пять дней оформила мне визит на СТО для рехтовки и покраски. Я не думала, что все так оперативно будет. Благодарна страховой.
Докладніше
Оцінка:
110
09.04.2021
В мене стався страховий випадок більш ніж 100 днів тому, і мені не виплачують компенсацію. Дуже погане ставлення до клієнта. Працівники обіцяють передзвонити і не передзвонить. Не рекомендую звертатися в цю компанію
Докладніше
Оцінка:
910
08.04.2021

Гололёд и с зимней резиной опасен. Занесло, развернуло на 180 градусов. Скорость была в пределах разумного, это меня и спасло. Пострадала правая сторона автомобиля, но не глобально. Необходима была рехтовка и покраска. Дозванивался в страховую я не долго, хоть была глубокая ночь. Мне все объяснили и сказали, что мне нужно делать в моей ситуации. Все достаточно просто оказалось. Поехать на рехтовку я смог уже на пятый день после случившегося. Работой и сроками страховой я доволен.

Докладніше
Оцінка:
1010
08.04.2021

Вчера обратился сегодня прооперировали,всем обеспечили.Спасибо

Докладніше
Оцінка:
910
08.04.2021

Жодного питання до роботи цієї страхової компанії в мене нема. Вже років з десять обслуговуюсь тут. Швидке урегулювання завжди, та платежі вчасні. Не один випадок був, і все добре вирішували.

Докладніше
Оцінка:
910
08.04.2021

Жизнь - непредсказуемая штука. Поэтому страховка очень кстати. Я удостоверилась в этом, когда столкнулась с серьёзной неприятностью, когда разбила машину мужа. Страховая компания не морочила голову, а четко выполняла свои обязанности. Запрашивали от нас только необходимые документы. Оплату долго ждать не пришлось. По-моєму дней десять прошло и мы уже приступили к ремонту. Удовлетворены мы своей страховкой на все 100.

Докладніше
Оцінка:
1010
08.04.2021
Застрахований в Уніка уже біля 5 років (медичне страхування). За цей час уже два рази отримував страхове відшкодування. Останнім разом виплату отримав буквально на протязі дня. Всім рекомендую вказану компанію!
Докладніше
Оцінка:
110
08.04.2021
Застрахували маленьку дитину. Мало того, що після візиту до педіатра, який назначив додаткові обстеження для виявлення причини хвороби, компанія відмовилась їх покривати. Так ще й за повного пакету з вакцинацією відмовились покривати вакцинацію, оскільки вона йде з одного року. А в договорі цього не сказано! Немає слів. Наживаються на всьому. Нізащо більше не зв’яжусь з цією компанією. 
Докладніше
Оцінка:
110
24.03.2021
Компанія погана.грубіяни.з клієнтами не спілкується
Докладніше
Оцінка:
110
15.03.2021

Не советую никому! Отвратительно! Авто в лизенге каждый месяц снимают больше 1000грн за страховку при наступлении страхового случая приехал в офис страховой при попытке узнать что и как дамачка нахамила и ничего не объяснила в итоге насчитали 5111 а перевели 1400грн короче развод на деньги! За два года заплатил им почти 30000грн а в итоге хамство и все. При звонке страховому комисару для решения проблемы в ответ услышал отвали мне некогда..... вот и думайте!

 
Докладніше
Оцінка:
410
12.03.2021

Застраховала свою квартиру через ПриватБанк. спустя 1,5 года затопили соседи. Подала заявку на возмещение через банк. Прошло две недели-ответа нет. Связалась со специалистом страховой:оказалось,что у них идёт списание средств 15числа,банк списывал 17+дней пять на зачисление идёт. Поэтому с 15 и до зачисления страховка не действует. Мой случай был 20числа. Связалась с банком-обещали подать аппеляцию. Спустя месяц повторно связалась с банком:сказали,что нужно было кучу документов прикладывать к заявке самостоятельно. Вобщем договор расторгла

Докладніше
Оцінка:
110
10.03.2021

Наступил страховой случай в Чехии. Справку получил и отправил в тот же день. Страховая отказала в выплате по причине что недостаточно документов. Про какие-то дополнительные уточнения ничего не говорили. Ничего не получил только зря переводил каждый месяц по 20 гривен. Лучше мороженко чем эта страховка.

Докладніше
Оцінка:
910
27.02.2021

Компания довольно неплохо справляется со своими обязательствами. Выплату на ремонт машины после аварии они сделали на шестые сутки. Общаются вежливо. На звонки реагируют сразу. Уровень обслуживания нормальный.

Докладніше
Оцінка:
110
22.02.2021

Страхование каско с нулевой франшизой принесла только разочарование в этой компаний .Наступил страховой случай по замене лобового стекла TOYOTA ,в итоге вместо оригинального стекла посчитали аналог направляют в СТО где вообще никаких гарантий не дают по поводу установки .Дозвониться в центральный офис и получить разъяснения не реально !!!!а писать на электронный адрес получаешь ответ :с вами свяжутся ...в итоге предлагают стекло аналог без сертификации по цене в пять раз дешевле чем то которое страховал....1800 грн оценила страховая компания за лобовое стекло на Тойоту Короллу .

Докладніше
Оцінка:
110
13.02.2021

Дана Компанія Уніка відмовила у виплаті компенсації через те що.: звернення після незначного випадку який думали що просто удари й напухло а вияснилося що перелом.(палець) Звернулися після випадку (після вихідних 2.3.січня 2021) що звернення має бути зафіксоване не пізніше як через 48годин.

Докладніше
Оцінка:
510
02.02.2021

Добрий вечір!!!!! "Унікальна компанія'' Я ще з таким не зустрічався,виявили ВУЗЛОВИЙ ЗОБ, переслав все аналізи заключення лікаря по електронній пошті, потім зателефонували мені і сказали що не не являється страховим випадком так як це є хронічне захворювання... Лікару-координатору кажу що це я перший раз звернувся то яке це може бути ХРОНІЧНЕ захворювання...Три рази казав але відповідь як нібито робот відповідає,вам відмовлено бо це є хронічне захворювання...А як визначили хронічне чи ні то це не відомо...Ніхто нічого толком не сказав

Докладніше
Оцінка:
110
01.02.2021

Жахлива страхова компанія. Настав випадок ГОСТРИЙ ПОЛІАРТРИТ 17.11.20 до цих пір не можуть вирішити цього питання. Коли настав другий страховий випадок ЦИСТИТ 29.01.21 написали у коментарі в приват у страх.випадку, що НЕ МОЖЕМО ВИПЛАТИТИ, БО НЕМАЄ РІШЕННЯ ПО ПЕРШІЙ І ДОБАВИЛИ, ЯКЩО У ВАС БАГАТО РИЗИКІВ , То піднімаємо для Вас тарифи. І СТРАХОВИЙ ПЛАТІЖ СКЛАДАЄ 18000 грн.. НЕ КОМПЕТЕНТНІ, КОЖЕН ОПЕРАТОР ГОВОРИТЬ ІНШЕ,НЕМАЄ З КИМ СПІЛКУВАТИСЬ, В КОЖНОГО СВоя ВЕРСІЯ, ТЕЛЕФОНУЮ ЇМ , ГАНЯЮЄТЬ ВІД ОДНОГО ДО ДРУГОГО, А ТОЛКУ НІЯКОГО НЕМАЄ НЕ СТРАХУЙТЕ СЕБЕ І СВОЇХ РІДНИХ У ЦІЙ СТРАХОВІЙ КОМПАНІЇ . НЕ ВИКОНУЮТЬ СВОЇ ОБОВЯЗКИ, ГРОШІ ЗА СТРАХОВИЙ ВИПАДОК ОТРИМАТИ НЕ МОЖНА . А ПЛАТИМО 400 грн в місяць.

 
Докладніше
Оцінка:
910
29.01.2021

Претензий к страховой не имею. Был всего один случай и тот разрешился в мою пользу. Денег выплатили достаточно, автомобиль отремонтировали качествено. Мне страховая нравится.

Докладніше
Оцінка:
110
21.01.2021

При наступлении страхового случая BMW X3 страховой комиссар Олег г Днепр отказует в покраске бампера и крыла по причине того что был мелкий подкрас скола (площадью 0,5 см2) обосновывая что деталь была крашена «кустарным способом» Предлагают мне красить за свой счет детали, не понимаю как Уника попала в рейтинг лучших страховых если они обманывают клиента и не хотят оплачивать ремонт Обходите стороной данную страховую компанию.

Докладніше
Оцінка:
1010
20.01.2021

Здравствуйте! У меня медицинская страховка от Уники, на работе заключен договор с ними. Есть лимиты на посещение врачей. Вот у меня был лимит на посещение стоматолога 1000грн в год. Болел зуб мудрости, принято решение удалить его. Я за день сообщила СК о случившемся и в какую стоматологию хочу обратиться. На следующий день удалили зуб, я позвонила в СК уточнила какие документы нужны. Потратила я 850грн, и уже на следующий день мне были зачислены деньги на карту. Всем рекомендую, доходчиво все объясняют и быстро выплачивают компенсацию.

Докладніше
Оцінка:
910
19.01.2021

Я страхуюсь по КАСКО. Хоть машина у меня не самая мажорная и дорогая, но так мне просто спокойнее. И несмотря на то, что вожу я очень аккуратно, я не могу отвечать за действия других водителей на дороге. И вот недавно в моей жизни произошло мое первое ДТП (надеюсь оно же было и последним), причем довольно серьезное. Было столкновение машины, в результатте которого у меня был поврежден бампер и багажник. Так получилось, что удар случился прямо четко сзади. Поэтому ко всему прочему нужно было также поменять крепления для номеров да и сами номера. Виновник события оказался застрахованым в УКНИКЕ. Каково же было мое удивление, когда его страховая выплатила мне полностью всю сумму нужную для полного восстановления машины! Да решили все оперативно. В итоге все остались довольны. Я уже снова за рулем. Сервис у компании хороший.

Докладніше
Оцінка:
110
17.01.2021
За місяць до закінчення строку дії договора звернувся щодо страхових виплат, у відповідь пообіцяли відпрацювати питання, після чого на дзвінки не відповідають. Повний ігнор. Краще вибрати іншу страхову.
Докладніше
Оцінка:
110
16.01.2021

Мене звати Михайло Хлопчишин. Вимушений поділитися своїм негативним досвідом співпраці зі страховою компанією «Уніка». 16 січня 2020 р. я придбав автомобіль Мазда 6 у лізинг через ПриватБанк. Менеджер банку запропонував оформити договір страхування через СК Уніка і я погодився. 8 травня 2020 року мій автомобіль, нажаль, викрали. Спочатку була надія на поліцію, в автомобілі був GPS трекер і він зафіксував автомобіль у Вишневому. Оперативні співробітники 3 дні його там шукали і в результаті повідомили що не знайшли. Про страховий випадок СК Уніка я повідомив одразу як побачив відсутність авто. В жовтні місяці 2020 року я з трудом зміг дізнатися, що ще 7 вересня 2020 року у страховій виплаті мені відмовлено. Причиною вказали відсутність в мене другого ключа запалення. Річ у тому, що авто пригнали з США і там був тільки один ключ. В договорі нічого такого не вказано, що мов я повинен за свій кошт виготовити дублікат. Я надав їм лист від компанії-перевізника, де вказано, що авто прийшло в Україну з одним ключем і попросив переглянути рішення по виплаті. На що отримав відповідь, що «не має правових підстав для виплати страхового відшкодування». Правові підстави для виплати, це Договір страхування і своєчасна оплата страхових платежів. А також зафіксований належним чином факт настання страхового випадку. Закон регламентує чіткі причини, за якими страхова має право відмовити у відшкодуванні. З обов’язковим детальним обґрунтуванням цих причин. СК Уніка наплювала на Закон і придумала причину про ключ, що Законом взагалі не передбачено. Також в мене є нотаріально засвідчена заява попереднього власника авто про те, що він продав автомобіль з одним ключем. Ні Договором, ні Законом, не передбачений обов’язок виготовлення дублікату ключа для страхової компанії. Тим більше, згідно договору, я повинен передати не 2 ключа, а всі ключі, тобто і дублікати також. Таким чином вони все рівно б відмовили, посилаючись на те, що ще один ключ знаходиться десь в США. Оминайте цю компанію стороною, якщо не хочете потрапити в неприємну ситуацію, необхідністю шукати правду в судах, витрачати свій час, нерви і здоров’я в і без того складній ситуації, яку страхова компанія повинна була полегшити, а не добивати. Номер договору: K3H0CPS-200G5E5 від 16.01.2020 р. Справа: 00354616

Докладніше
Оцінка:
910
14.01.2021

Машину стукнул 10-ого декабря. 13-го утвердили сумму, а 16-го отправил машину в ремонт. Даты говорят все сами за себя. Норм.

Докладніше
Оцінка:
810
11.01.2021

Моя машина нормально так пострадала, не смотря на то, что она просто стояла на обочине. Страховая компания виноватого была Уника. На все решения им понадобилось почти две недели, но с такими повреждениями, я думал, что будет ещё дольше. Дело в том, что нужно было заменить задний бампер, левое заднее крыло, фару и дверь. Чудом всю машину не повело. Но к страховой компании вообще претензий нет, сработали хорошо.

Докладніше
Оцінка:
910
08.01.2021

За две недели оформить, урегулировать и выплатить сумму на ремонт автомобиля - очень даже сильно! Учитывая, что помято и счесано было всю правую бочину, начиная от передней фары и заканчивая задней. Молодцы.

Докладніше
Оцінка:
910
03.01.2021

С полной уверенностью могу сказать, что эта СК по выплатам после ДТП работает на нормальном уровне. Моментально реагируют на обращения и чётко предоставляют нужную информацию. Так как ДТП произошло ночью, думал, что с дозвоном будут проблемы, но нет. Совершенно не сонный специалист сразу ответил на звонок. После оформления документов сотрудниками полиции, сказу направил документы в страховую. Сработали в страховой быстро, так как суммы выплат пришли через несколько дней.

Докладніше
Оцінка:
1010
18.12.2020

Не обманули. Выплатили на ремонт авто в указанный ими диапазон времени. Говорили до 10 дней, справились по факту за 8. Плюс менеджеры хорошие, все доступно объясняют. Советую компанию, как надежную.

Докладніше
Оцінка:
110
11.12.2020

Отсутствие согласованности и координации как в самой компании так и с партнёрами ( медицинскими учреждениями). Приходилось контролировать и дергать сотрудников на всех этапах больничного. Принятие решения занимало до двух суток. И практически в каждой проблемной ситуации делали виноватым меня. Также неоднократно игнорировалось обращение. Приходилось звонить несколько раз в день чтобы услышать ответ на свой вопрос. При чем каждый раз объяснять ситуацию новому сотруднику.

Докладніше
Оцінка:
810
11.12.2020

01 октября я чесанул свое авто при въезде на парковку об забор. 05 октября - двери авто уже рехтовали и красили. Страховая сработала быстро. Выплата нормальная.

Докладніше
Оцінка:
110
08.12.2020

В ПриватБанке персональный банкир уговорила застраховать здоровье на случай болезни. Через 5 месяцев мне в мед.центре сделали склеротерапию вен обеих ног. Я обратился в Приват, меня перенаправили в страх.компанию Уника. Там рассматривали неделю мое обращение, а потом отказали в выплате средств, мотивируя тем, что болезнь уже была до момента открытия страховки. Никому не посоветую Уникум и ПриватБанк для оформления страховки.

Докладніше
Оцінка:
910
08.12.2020

Винуватець аварії врізався в мій припаркований автомобіль на стоянці біля спуремаркета, я відразу звернулася по своїй страховці в страхову компанію, пошкоджені були ліві двері, дзеркало і крило. Сама ситуація сталася ще в кінці вересня, а відремонтували в результаті 10 листопада, але так як зроблено все було досить непогано, а ще враховуючи ситуацію в країні і світі, вважаю ці терміни досить прийнятними для позитивної оцінки.

Докладніше
Оцінка:
110
07.12.2020

В припаркованную машину врезался другой водитель, машина была застрахована КАСКО. Прошли 31!!! Рабочий день с момента подачи всех документов но решения так и нет по страховому случаю, а это значит что ремонта или возмещения остаточной стоимости авто тоже. По договору решение должно быть принято в течении 10 рабочих дней, о задержке и ее причинах я должен был письменно уведомлен (опять же по договору) но никакого уведомления я не получал. Представители в Харькове обещают информацию "завтра" но ни разу не позвонили сами и всегда нужно звонить им самому чтобы узнать что информация должна быть "скоро". Вообщем машины нет, возмещения нет, ремонта тоже нет и прошло почти два месяца... Вот такое КАСКО от Uniqa.

Докладніше
Оцінка:
910
07.12.2020

В августе у меня случилось два страховых случая подряд. Сначала я наехала на колесо и повредила передний бампер. а через неделю в лобовое стекло отлетел камешек от мимо проезжавшей машины. Позвонив по горячей линии, оба случая зарегистрировали сразу же и записали на прием для осмотра и фото следов повреждения машины. При этом разрешили мне воспользоваться отказом вызова полиции. Заявление приняли, осмотр машины сделали - все очень оперативно, с уважением. Выплаты сделали в течении недели, так быстро, я даже не ожидала! Благодарю! Гораздо дольше пришлось ждать пока прислали новые запчасти на замену поврежденным. Но здесь уже без претензий, т.к. высылает завод, товар проходит таможню, а с учетом карантина, этот процесс замедляется. Уже все сделано, все отлично! Желаю удачи в работе!

Докладніше
Оцінка:
910
02.12.2020

В мой автомобиль врезался клиент этой страховой. Так как он был не прав, то оплата за ремонт с его стороны. Опыта общения с этой компанией не было. Приятно удивился, когда через два дня утвердили сумму моего ремонта. Оплатили ещё через три. За пять дней решить проблему. Не ожидал, что все будет так просто)

Докладніше
Оцінка:
810
24.11.2020

Сложно сравнивать, так как это мое первое авто, моя первая страховка и первый опыт ДТП. К сожалению, я был в этой ситуации виноват. Так как автомобиль был куплен в кредит, было оформлено КАСКО. И это очень помогло в моей ситуации. Порадовало, что на следующий день по двум авто был урегулирован размер выплат. Деньги на ремонт пришли через ещё четыре. Считал, что на это уйдёт намного больше времени. Повезло, что ДТП никто не пострадал, в ином случае думаю было бы дольше и проблематичнее.

Докладніше
Оцінка:
910
20.11.2020

Страховой случай произошёл посреди ночи. Время 04:15. В мой автомобиль, который стоял спокойно под подъездов, бросили камень. И достаточно не маленький. В итоге - лобовое стекло с сеткой со стороны водителя. Кому и зачем это нужно было - известно только злоумышленникам. Так как живу на первом этаже, сразу услышал звук сигнализации. Тут же позвонил в полицию и в страховую. Полицию ждал минут двадцать. После оформления, отправил документы на имейл уники. Хорошо, что ехать никуда не надо. Переживал, что страховой выплаты будет недостаточно для замены лобового стекла. Ждал согласования неделю. Дождался и приятно удивился. Они полностью удовлетворили мое прошение. На лобовое хватило, хотя оно совсем не дешёвое.

Докладніше
Оцінка:
110
31.10.2020

Покупаем страховку каждый год за 8000. Так вот, заболев впервые за год, я жду уже 2 дня запись в клинику! Тоесть если вы будете умирать - унике будет на вас плевать, денежки ведь уже получены За эти 8000 в год я бы сама обратилась в клинику потратив при этом в 10 раз меньше! Никому ее не советую! Никому! Покрытие анализов от врача - отсутствует! Просто сдать анализы раз в год - ты тоже не можешь!!! Все что ты можешь это платить этим ша***танам по 8000 в год!

Докладніше
Оцінка:
110
22.10.2020

Добрый день. Имел опыт медицинского страхования от СК Уника, по результатам которого могу сказать следующее: перед тем, как заключить договор медицинского страхования, необходимо внимательно изучить список заболеваний, которые НЕ ОТНОСЯТСЯ К СТРАХОВЫМ СЛУЧАЯМ. А это больше 30 заболеваний, лечение которых вообще не оплачивается и еще по 50 заболеваниям (наиболее распространенным сердечно-сосудистым, воспалительным заболеваниям суставов, заболеваниям печени, почек, глаз и т.д.) могут оказать неотложную помощь, если конечно дождетесь и дотерпите (у меня на выяснение вопроса о том, что мой случай не относится к страховому ушло не менее 4 часов. А представьте, что у Вас острый почечный колит или воспаление нерва). Кстати COVID 19 тоже НЕ СТРАХОВОЙ СЛУЧАЙ. Страховая компания НЕ ПОКРЫВАЕТ СТОИМОСТЬ: наборы для анестезии, эмболизации, деартерилизации, артроскопические, лапароскопические наборы, расходные материалы, фиксаторы и оборудование для металлоостеосинтеза т.д. То есть при необходимости оперативного вмешательства большую часть стоимости операции за Ваш счет. Из этого следует, помощь от СК Уника возможна при не тяжелых заболеваниях, когда Вы и сами в состоянии оплатить лечение.

Докладніше
Оцінка:
910
06.10.2020

Сумма страховой выплаты устроила, сделана в сроки. Претензий нет. Плохого сказать нечего. Нормальная страховая компания.

Докладніше
Оцінка:
1010
01.10.2020

Меня стукнул владелец страховки этой компании. Слышала о такой, но не имела дела. Отправили документы по интернету. В общем, отремонтировать авто смогла через неделю. Так оперативно не ожидала, что решат вопрос. Нормально.

Докладніше
Оцінка:
1010
20.09.2020

ДТП произошло 6 июля. Оформили европротокол. Доки в страховую отправили в тож же день. Сумму согласовали 10 июля, деньги на сто кинули 13-го. Я доволен.

Докладніше
Оцінка:
110
15.09.2020

Сегодня было мое первое обращение в компанию, каждый вопрос который возникал вел за собой проблемы, в первую очередь с точки зрения попыток связаться с Уникой. Записываясь на прием к врачу, я указала, что мне нужна клиника, где дают больничный. Мою заявку оформили и более, чем полтора часа была тишина, со статусом заявки "в работе") я связываюсь с ними сама и оказывается, что в месте куда меня планировали записать нет возможности взять больничный листок (интересно, если бы я не связалась с ними, к врачу так бы и не попала?), спустя еще какое-то время, мне позвонили и все таки записывали на приём в другую клинику. Сидя на приёме у врача, мы вместе с ним, с двух телефонов звонили в Унику и дозвонились спустя 20 минут, и то, на линию скорой помощи. Прогарантировав лекарства, смс о том, что их можно забрать пришла более чем через 2 часа. Это моя 3-я страховая и я бы не жаловалась, если бы не знала, что в других страховых записывают на прием не более 10-20 минут и уведомления о лекарствах приходят в течении 20-30, где с тобой постоянно держат контакт и сразу спрашивают когда удобно записаться на следующий прием... Аптеку обговорили одну по телефону, в которой лекарства забирать, а в итоге оказался совсем другой адрес. Наверняка, в записях разговоров это все у них зафиксировано, т.к они заботливо предупреждают, что записывают их. В итоге в этой аптеке и знать не знают про лекарства, им просто никто не звонил и не оставлял заявку. Я стою с температурой и пытаюсь в страховую дозвониться, одновременно жду ответ в чате, переключают с оператора на оператора. Спустя 35 минут ожидания в аптеке мне выдают лекарства. К слову, на горячую линию мне так и не удалось дозвониться. Боюсь, что если кому-то нужно будет вызвать скорую, то ее никто не дождется. Страшно.

Докладніше
Оцінка:
810
11.09.2020

Підтримка непогана, швидко реагують на звернення клієнтів. До лікаря записали на протязі години. Все на висоті.

Докладніше
Оцінка:
310
07.09.2020

Заплатил уже за два месяца но ползоваться толком не могу. Слаживаеться впечатление что компания ведеться делетантами. Сначало мой доступ не работал, после многих попыток войти на сайт и звонков на горячую линию мне нагло отвечяли что доступ работает и прекращяли разговор. Доступа небыло примерно месяц. Потом я наконец смог зайти(примерно после 100 попытки), что привело к тому что доступ заработал останеться секретом. Я заметил ошибку в моем номере телефона и предпренял уже две попытки его поменят, без успешно. Я могу себе представить как эта компания будет себя вести кода я серьезно заболею и мне действительно нужна будет помощ. Не советую никому!

Докладніше
Оцінка:
710
31.08.2020

23.06 после прохождения медицинского осмотра в клинике, я обратилась в свою страховую UNIQA с вопросом, будет ли мне покрыта операция согласно моего диагноза. Оператор четко обозначила, что операция является страховым случаем и будет покрыта в любым случае, а вот лечение согласно этого диагноза покрыто не будет, так как находится в списке исключений. После того, как я узнала дату операции я проинформировала об этом страховую и уже другой доктор мне направила в Вайбере ссылку на перечень документов, которые мне необходимо было собраться для покрытия. На следующий день после операции 27.06 я отправилась на Саксаганского в главный офис Uniqa с полным пакетом документов. 01.07 я получила смс с подтверждением того, что мое заявление зарегистрировано, а 9.07 я получила смс, что выплата будет мне осуществлена согласно условий моего договора. Прошло на три дня больше положенного срока, я обратилась в страховую и получила ответ, что выплаты для меня не будет, так как этот диагноз в списке исключений. Я позвонила оператору, описала ситуацию. Объяснила, что мне за операцию положена компенсация. Оператор подтвердила, что согласно моему договору, покрытие операции должно было быть, что мне не покрывается только лечение и дублирует мой запрос в службу выплат. 4 августа страховая в ответ на запросы с моей стороны и и со стороны моего брокера, предложила компромиссную выплату — 50% от всей суммы или ничего. Прислали заявление, в котором было указано, что претензий после этой выплаты у меня быть не должно. Изначально, хотелось идти до конца и судиться с Уникой, но посоветовавшись с юристами, я поняла, что в итоге я смогу получить приблизительно эту же сумму, но спустя год. Эти 50% мне поступили на счет, только разъяснения причины, по которой сумма не полная мне так никто и не предоставил.

Докладніше
Оцінка:
810
31.08.2020

У меня лично о данной страховой компании сложились хорошие впечатления. Два раза имела дело с выплатами по совершенно разным полисам и случаям. Первый был в 2019 году по вопросам оплаты медицинских услуг, мне тогда все до копейки вернула страховая. Второй - по дорожно транспорному происшествию, которое случилось 01.08.2020. Так вот, мое авто уже через две недели было отремонтированное у меня. Достаточно быстро и хорошо работают.

Докладніше
Оцінка:
1010
27.08.2020

Познакомился с ними, когда брал автомобиль в кредит в начале этого года. Предложили в банке, а мне было все равно, так как не особо имел опыт общения со страховыми компаниями. И вот недавно стал участником ДТП по своей вине. Не расчитал силы с маневром. С оформлением не было волокиты, все отправил по почте. Дополнительно никуда ни за какими бумажками не ездил. Сообщили об оплате на техстанцию примерно через две недели. Водитель второго авто тоже доволен, говорит, в его страховой обычно дольше делают оплаты. Надеюсь, что больше так не попаду. Но страховую за их работу похвалить могу.

Докладніше
Оцінка:
210
27.08.2020

У меня в этой компании медицинская страховка. Возникли проблемы со здоровьем, созвонился с своим лечащим врачем и узнал его что он сегодня работает и есть свободное время для записи. Далее позвонил в страховую компанию чтоб записали на приём при этом проинформировал о моем разговоре с врачем, пообещали что запишут и смс прийдет на протяжении трёх часов. Жду, перенёс свой деловой график. Дождался, позвонили спустя 9 часов вот только что, обрадовали что мне нада к ним обратиться с 1.09.20 снова с таким запросом. Ребята сотрудничество с этой компанией по медицинской страховке это путь в могилу, а не к здоровью. К слову это прецедент уже не первый раз.

Докладніше
Оцінка:
910
20.08.2020

Недавно произошло ДТП не по моей вине. Неопытный водитель въехал в мою машину. В итоге: разбита фара и бампер. Сразу обратилась в свою страховую и получила подробную консультацию, что и зачем делать и с чем приехать в офис для оформления страхового случая. Когда сдавала документы в офисе, тут же провели осмотр. Через неделю дали ответ, а еще через неделю пришли деньги на счет. Выплата получилась не большая, но на ремонт хватило. Так, что компания надежная, я процессом урегулирования осталась довольна.

Докладніше
Оцінка:
1010
19.08.2020

Хочу поблагодарить сотрудников всей вертикали обслуживания за решение любой проблемы со здоровьем. От занозы до операции. Всегда решали проблему оперативно. Персонал вежливый и терпиливый.

Докладніше
Оцінка:
110
16.08.2020

Не виплатили за пошкоджене майно по справі № 00348648, мотивуючи тим, що власник по техпаспорту юридична особа.

Докладніше
Оцінка:
1010
12.08.2020

Авария, осмотр, и я без автомобиля на неделю. Еле пережил. Но, конечно, я приятно удивлен, что они вложились в обещанную неделю. Как-то я был пострадавшим и мне делала выплату тоже эта страховая, но длилось все дней двадцать. Молодцы, исправляются.

Докладніше
Оцінка:
210
09.08.2020

Добрый вечер. Муж неожиданно потерял память, не мог понять где находится , "не знал,о рождении долгожданной внучки" и т д. Хорошо узнал только меня. Я оповестила страховую, где ответили - идите куда хотите , потом пришлет документы. В Врач назначил срочно МРТ , потом снова к невропатологу( были сентябрьские праздничные 4дня).к этому времени память стала медленно восстанавливаться. Невролог ничего плохого не увидела на МРТ и поставила диагноз что то вроде преходящей амнезии.выписала таблетки. Я собрала все чеки , выписки. Что требовалось страховой и отнесли прямо в офис в Добриче. Через три месяца пришёл ответ: так как у вас нет изменений на МРТ мы вам не оплатим.как это понять?

Докладніше
Оцінка:
910
06.08.2020

Не вписалась в ворота на даче. Подерла правую дверь стороны изрядно. По Каско машину восстановили за двадцать дней. Претензий нет.

Докладніше
Оцінка:
1010
27.07.2020

Положил мотоцикл из-за того, что меня подрезали. Повреждения не значительные, но не приятно. Думал, что выплаты не будет, так как нет виновного. Но был свидетель. Полиция все зафиксировала. Мотоцикл на ремонт завез через пять дней. Работают вполне нормально.

Докладніше
Оцінка:
110
25.07.2020

После града побило машину. Обратился на горячую линию. По рекомендации страховой и в полицию также. На следующий день уже сдал все доки. Полное каско - думал, все будет оперативно и быстро. Оказалось по факту - ищут пути как на мне экономить, затягивают время на рассмотрение дела, кормят завтраками...Не ведитесь также брать у них полное каско с разбивкой платежа, по итогу если что случится - пока не закроешь все каско не будет и выплаты... Об этой уловке никто не предупреждает. Однозначно, компания стала хуже, чем раньше.

Докладніше
Оцінка:
110
24.07.2020

Это просто кошмар, с таким отношением как в компании Уника я ещё не сталкивался. Брал кредит на машину в ощадбанке, понятно, что «допом» навязали страховку, варианты выбора страховой никто не предлагал, только «Уника» и все. Когда супруга поцарапала бампер, обязали вызвать патрульных и на неё составили протокол, хотя ущерба никому кроме нас небыли причинено. В Унике объяснили это условиями договора, но якобы это не они виноваты а банк....очень удобно.... После ругани с оператором связался один из руководителей страховой и рассказал, что страховая понимает негодование бла-бла-бла и обязательно пойдёт по всем вопросам на встречу и даже сделает подарок. В итоге по суду -800 грн. и тишина. Но это было только начало, страховой комиссар Чернигова *имя скрыто* отправил на СТО чтоб осмотрели повреждения и выставили счёт. ЧернигвАвто все сделали и выставили счёт ещё и за снятие и постановку обратно повреждённого Бампера за что насчитали 500 грн., которые страховая в итоге не оплатила сославшись на Киев и т.д. Я уже молчу про хамское отношение к клиенту с полной «КАСКО», операторы только кормят обещаниями, а эффекта «0». Вообще полный «сюр» и «абсурд». Категорически не рекомендую и больше никогда сам не свяжусь!!!

Докладніше
Оцінка:
1010
22.07.2020

Моє знайомство з Унікою відбулося ще в далекому 2015 році. Бажання написати відгук викликало в черговий раз уважне, чуйне ставлення співробітників компанії до своїх клієнтів. Особливо добрі слова подяки хочеться сказати *ім'я скрите*. У такій складній ситуації, пов'язаної з короновірусом, вона в телефонному режимі допомогла мені все оформити і продовжити дію мого поліса. Узгодила зі мною всі нюанси. Не виходячи з дому я все зробила за лічені хвилини. Хочеться побажати подальшого зростання і процвітання! Дякую за трпеніе і допомогу.

Докладніше
Оцінка:
910
14.07.2020

Стукнула авто перед собой и сильно распереживалась. Не представляла, как в карантин это все оформлять и организовывать. А оказалось так просто. Позвонили, все сфоткали, после отправили и поехали на осмотр. Через недельку нам сообщили, что оплата на сто переведена и можно отправиться на починку. Обе машинки очень быстро привели в порядок. Я работой компании довольна.

Докладніше
Оцінка:
410
14.07.2020

Uniqa ОСАГО затягивает выплату, не рекомендую Являюсь клиентом Уники с октября 2014. За все время не приходилось сталкиваться с вопросами связанными со страховыми выплатами. 25.06.2020 было совершено ДТП, г. Харьков. Оформлен европротокол. Документы в страховую были поданы 25.06.2020 по адресу: г. Харьков, ул. Гимназическая набережная, 22. Документы приняли. На вопрос, когда будет сделана выплата, менеджер ответил - на следующий день после согласования суммы. Сумма была согласована 01.07.2020. Начиная с этого момента менеджер кормит "завтраким", общая выплату "вот-вот, уже завтра, дело передали в бухгалтерию", избегая каких-либо конкретных ответов. Состоянием на 14.07.2020 выплата так и не была сделана... Даже по всем срокам, с учетом всех выходных и рабочих, эта тягомотина затянулась через чур долго. Если ты не знаешь когда будет сделана выплата - так и скажи, либо назови хотя бы приблизительное окно выплаты, с такого-то по такое число... А так получается, что сама компания не идет навстречу клиенту, всячески уходя от выплаты, и держит на работе некомпетентных сотрудников, и при этом пострадавашя сторона не может спланировать свое время и вынужденна пользоваться неисправным автомобилем. В превый раз за 6 лет пришлось обратиться за помощью в страховую компанию, а в ответ кормежка завтраками С одной стороны был оформлен очередной бесполезный полис ОСАГО, с другой стороны пострадавшая сторона осталась без гарантированных средств для ремонта автомобиля.

Докладніше
Оцінка:
910
30.06.2020

Сделали все оперативней, чем ожидала. 14 апреля были поданы документы (нужен был ремонт после дтп) и уже 25 апреля компания дала ответ, что выплата согласована и я могу ехать на сто. По ремонту: было повреждено левое переднее крыло и дверь. Выплаты в полном размере полностью хватило на ремонт. Честно, не ожидала, что все получится так. Осталась очень довольна.

Докладніше
Оцінка:
310
25.06.2020

Был клиентом Уники на протяжении 11 лет и всё было хорошо пока платить нужно было только мне за оформление полиса, когда же случился страховой случай с авто и платить пришлось компании, оказалось, что украинский офис австрийской страховой на самом деле обычные обманщики. Обратился к ним, как в свою страховую компанию, по Договору прямого урегулирования, приняли заявление, осмотрели машину, были очень вежливы и профессиональны, что внушило доверие. Недели через полторы позвонили, сказали что заказывают независимую экспуртизу и нужно показать машину эксперту. Машину показал и дальше тишина на месяц. Уже собирался звонить узнавать, когда вдруг пришла смс с уведомлением что на выбранное мною официальное СТО перечислили деньги. Перезвонил «фахівцю з врегулювання» *имя скрыто*, который принимал у меня заявление и тот объяснил что перечислили страховую сумму, но нужно будет доплатить 5000-6000 тыс со своего кармана, потом прислать чеки и они отдельным переводом возместят деньги на карту. Послушал данного специалиста, после чего оплатил 5800 грн и выслал чеки и акты выполненных работ. На что меня уже письмом по почте уведомили, что компания Уника внимательно рассмотрела моё заявление на доплату и решила ничего больше не платить. Снова позвонил менеджеру с просьбой объяснить в чем дело, а то получается какой-то обман, я сделал как он мне говорил, а получил отказ, на что *имя скрыто* мне ответил, что никого не обманывал просто сколько юристов столько и мнений, он думал так, а другой юрист решил иначе, мол,не повезло, бывает. По факту машина полтора месяца простояла без ремонта и 10% от ущерба мне пришлось покрыть со своего кармана. Буду нанимать юриста для оформления претензии о потере товарной стоимости к виновнику, проконсультируюсь по данному вопросу и , наверное, подам иск и к Унике.

Докладніше
Оцінка:
810
24.06.2020

Після аварії був в дуже розгубленому стані, хоча в мене повне каско. Гадав що надовго без автівки, а мені без неї ніяк, працювати не реально, тим більше в період карантину. Пошкодження були серйозні: капот, бампер, радіатор та крило - все підлягало заміні. Але страхова здивувала, коли повідомила через дев'ять днів, що виплата на ремонт відправлена на тех станцію. Пройшло менше двох тижнів і завтра можу забрати автомобіль. Дуже вдячний за оперативну роботу страхової. Дійсно виконують обіцянки.

Докладніше
Оцінка:
110
24.06.2020

Многие наверное видели рекламу на главной странице сайта компании. Цетирую Дениса Ложникова из данной рекламы "Я активно занимаюсь спортом, что связано с травмами. Оперативная выплата от уника после несчастного случая помогла мне быстро восстановить здоровье и вернуться к обычному образу жизни". Отлично, я тоже активно занимаюсь спортом, что связано с травмами, но мне почему-то с операцией грыжи, уника помочь не быстро, не медленно не хочет (как утверждает сотрудник). А реклама отличная! Всем рекомендую :)

Докладніше
Оцінка:
110
22.06.2020

Після ДТП сказали під’їхати підписати акт узгодження на відшкодування страхової виплати та акт зобов’язання на продаж рештків авто через аукціон. Сказали виплата буде на протязі тижня.!!! Авто приїхали та забрали з якоїсь компанії(приватний підприємець) Довірився((( сказали що компанія UNIQA має добру репутацію. Тепер звонять зі страхової виплачувати не хочуть. Хотя Акт погодження на руках!!!, акт зобов’язання!!! теж. Одні емоції. НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Консультуйтеся з адвокатом!!! Будемо судитися(((

 
Докладніше
Оцінка:
110
22.06.2020

25.05.2020г я попала в ДТП и как пострадавшая обратилась в СК Уника (СК виновника) уже на следующий день. Еще через 2 дня мне оценили ущерб. и ВСЕ! На этот процессе все в страховой компании по мне остановилось. Впервые столкнулась с таким обслуживанием: страховой комиссир не берет трубку несколько дней, никакой информации о ходе моего дела и можно ли начать ремонт машины, которая почти месяц уже стоит не на ходу и в ожидании ответа страховой! Звонки на горячую линию, жалобы, ничего, кроме их регистрации не дают. Я поняла, что проблема не в страховом комиссаре, а в менеджменте самой компании. Так это еще не дошло дело до выплат!!!!! Никому и никогда не по-рекомендую эту страховую компанию!

Докладніше
Оцінка:
910
16.06.2020

Сроки возмещения немного не устроили – думала, что будет быстрее. На протяжении всего общения, начиная аварией и заканчивая выплатой, работники страховой были предельно вежливы и внимательны. Всегда вовремя отвечали на звонки и на все мои вопросы. Не знаю как в других страховых но я думаю что задержки есть у всех. Мне понравилось, что тут ничего лишнего не обещают, всегда предупреждают и связываются с клиентом во время по любому вопросу.

Докладніше
Оцінка:
110
15.06.2020

Застраховал через приват 24, недвижимость без осмотра. В элитном доме кв. Случился страховой случай (залило после дождя ). Подал документы. Контакта нет. Уже 2 недели тишина. Не советую страховать что либо в этой компании.

Докладніше
Оцінка:
110
09.06.2020

Я страховала у вас всю свою семью от несчастных случаев. У меня с сыном случился страховой случай обратились в больницу сделали выписку подали в банк аваль в котором были застрахованы все документы. Я звонила к вам каждую неделю мне говорили всё хорошо дело на рассмотрении и так прошёл месяц а потом мне сообщили что у меня не корректные документы. Я расторгаю с вами договор так как вы не надёжная страховая компания у вас не корректные и не ответственные специалисты. Я не за что и не кому из знакомых и близких не по рекомендую у вас страховать я!!!

Докладніше
Оцінка:
1010
05.06.2020

Пожалуй, лучшая страховая компания страны и вот почему. В свое время я застраховал себя и родителей через ПриватБанк на случай болезней (далее будет идти речь именно о страховании здоровья) и, ввиду специфики привата, нас застраховали в разных компаниях, поэтому мне есть с чем сравнивать. За всё время сотрудничества с компанией мои заявления рассматривались в кратчайшие сроки, выплаты были так же оперативными, что очень важно в таких случаях. Для сравнения, когда у отца обнаружили сахарный диабет, другая компания: -дала ответ на 97-й(!!) день -полтора месяца со мной не связывался специалист и не говорил что ответом -трижды писал заявление на получение документов (хотя вообще не должен был этог делать) И ещё куча подробного треща. В общем, крайне рекомендую данную страховую компанию к сотрудничеству!

Докладніше
Оцінка:
110
05.06.2020

Обратился в данную контору с зубной болью в период действия полиса на 200000 грн.Сказали, что ничем помочь не могут т. к. карантин и стоматология не работает. Спросили могу ли потерпеть. Говорю, что могу. Всё понятно, пришлось потерпеть. Пока ждал открытия стоматологических клиник, полис закончился и из Уники мне никто так и не перезвонил. Как только заработали стоматологи, сразу пошёл лечить зуб, собрал все документы и позвонил в Унику. Мне ответили, что перезвонят. Прошла неделя, никто не звонит. Звоню ещё раз. Отвечают, что перезвонят. Прошла ещё неделя, никто не звонит. Звоню в третий раз. Говорят, что страховка закончилась, так что до свидания. На мой вопрос почему же меня не лечили в период действия страховки, мычат в трубку, куда-то перезваниваюти в конце говорят, что страховка закончиласьи поэтому до свидания. А страховка у меня на 200000 грн. Не рекомендую эту контору.

Докладніше
Оцінка:
810
03.06.2020

Недавно пришлось сюда обратиться по страховому случаю. Много лет подряд оформляю ОСАГО в другой компании, а сюда попал из-за виновника ДТП. Поначалу переживал, конечно, но оказалось, что и оформление прошло без проблем, и выплата, была достаточно быстрой. В общем компания произвела хорошие впечатления.

Докладніше
Оцінка:
110
31.05.2020
Жах. Не рекомендую категорично!!! Я опинився в ситуації коли автомобіль ремонтував за власний кошт додатково витратив багато свого часу та нервів та коштів. відвідуючи офіси уніки сто для зручності огляду за мій рахунок. 3 рази . В результаті отримав копійки. Близько року додаткових проблем бо ти з уніка. Компанія працює для себе а не для клієнтів. Для них їхні клієнти це ніхто. Вони знайдуть десятки способів як вас обманути,створити незручності,додаткові витрати а головне потратити багато свого дорогоцінного часу. Багато проплачених сайтів блокують негативні відгуки про уніку. По судах їх тягати прийдеться. І гнати з ринку...паразитів.
Докладніше
Оцінка:
810
26.05.2020

Придбав в кінці минулого року страховий поліс для двохрічного сина. Програма називається «Подумай про здоров'я»): на випадок критичних захворювань, смерті та інвалідності внаслідок хвороби. Страхова сума: 100.000 грн. Щорічна страхова премія: 200 грн. Опцію доброякісних утворень та звичайних хвороб виключив, оскільки по цим випадкам виплачується лише певний відсоток від страхової суми (на такий випадок краще мати готівку під рукою). Приємне обслуговування, хороша консультація, наявний офіс, в який можна звернутися з питанням. Приємно, що можна завантажити мобільний застосунок, у якому відображається вся інформація по полісу. Сам маю схожу програму (критичні хвороби, смерть внаслідок нещасного випадку чи критичної хвороби), але в іншій страховій компанії і з трішки більшою страховою сумою. Вважаю, що від критичних захворювань окрім готівки варто мати додаткові інструменти захисту. Для цього можна скористатися послугами страхової компанії.

Докладніше
Оцінка:
110
25.05.2020

Застраховала через ПриватБанк детей, страховка "Здоровье", уже второй случай с заболеванием ребенка, ладно в первом случае не правильно врач указал диагноз, то во втором случае диагноз указан верно, перезвонил специалист с страховой компании, подтвердила, что все подходит для выплаты, единственное надо чтоб врач дописала слова: "Что заболевание, выявлено впервые", что мы и сделали в тот же день, неделю не ответа ни привета. Когда я обратилась в банк, там увидали, что нам отказ, о котором нас даже не решили уведомить в телефонном режиме. Я в банке заявила, что не согласна с их решением, мне пообещали, что страховая фирма мне перезвонит в течении 2 дней, но результата 0.

Докладніше
Оцінка:
810
15.05.2020

Кто-то с этажа выше (надо мной ещё 12 этажей) бросил окурок, который попал ко мне в окно. В итоге нормально так подгорела лоджия и двери ведущие в комнату с нее. Хорошо хоть вспомнил, что почти год назад оформлял страховку. Проверил даты, оказалось, что она еще действовала, оставалось две недели до окончания срока. Все оформил, как следует. У ск было много вопросов, но выплату мне сделали. Хоть какое-то облегчение в сложное время.

Докладніше
Оцінка:
110
12.05.2020

Когда настал страховой случай обратился как виновник так и пострадавшая сторона к агенту предоставили что хотел агент. Чуть позже агент жалуется что у него по 8-10 дтп в день и ему не когда, то еще что то ему нужно вдруг стало, одним словом когда деньги за страховку брали то быстренько работали, а когда нужно отвечать за свои обязательства так тут сразу приколы. Никогда и не кому не порекомендую эту страховую. Если Вам ценно Ваше время и нервы держитесь от этой компании подальше

Докладніше
Оцінка:
110
24.04.2020

Являюсь клиентом Уника по ОСАГО. В сентябре 2019 года случилось ДТП не по моей вине. Все зарегистрировали по всем правилам, дальше пришлось ехать в офис Уника на край света для оценки ущерба (когда вы покупаете страховку вас об этом не предупреждают, вам рассказывают что офисы на каждом углу, все удобно), благо машина осталась на ходу По приезду пришлось час ждать под офисом пока техник освободится. Дальше он пофоткал, опросил и отпустил, сказав что в среднем через месяц будет выплата. Также торжественно обьявил что Уника в списке тех кто участвует в прямом регулировании, а значит все будет легко и быстро! Спустя месяц со мной связались и озвучили что насчитали определенную сумму что то около 12 тыс(процентов 30 от суммы ущерба. Для понимания под замену были двери, крыло, порог, арка, а также деформация задней стойки). Эта чудная компания считает что за 12 тыс можно все это сделать!!! Когда моя челюсть вернулась на место, я попытался узнать почему такая сумма, ведь я обьяснял что у меня авто относительно редкое, и некоторые части кузова которые нужно менять делаются под заказ (крыло). Мне сказали что авто старше 12 лет и отправили в лес. Я попытался узнать кто и как насчитал эти копейки, на что получил ответ что у них есть какая то контора в Житомире, которая и производит расчеты. Естественно связаться с ними нельзя, с ними связь имеет только страховая. Сказали если что то не устраивает иди в главный офис (Саксаганского) и там общайся. Мы тут вообще не при чем, отстань от нас. Интересно, людям из другого города они тоже предлагают совершить такое путешествие? После посещения в офисе, в котором в десятый раз пришлось обьяснить всю специфику и стоимость ремонта, они запустили экспертизу на повторный круг. Это была заслуга по личной инициативе сотрудника главного офиса, которого отправили со мной общаться, хотя это не его сфера... В общем еще 2-3 недели, и тут страховая решила что может еще 1-2 тыс накинуть! На вопрос как так, я же ваш клиент, почему вы откровенно вгоняете меня в минус и не пытаетесь погасить ремонт? Мне отвечали что такова реальность, а ты думал тебе весь ремонт покроют? Это если вкратце Дальнейшие звонки больше ни к чему не привели, и пришлось согласиться на те копейки которые они насчитали. остальные 65% суммы пришлось выкладывать из личных средств. Деньги при этом были получены только в конце декабря. То есть вся эпопея заняла 4 месяца, и это при том что сумма для страховой смешная! Это не 200 и не 300 тыс. При этом за время разбирательств поменялось несколько сотрудников из-за текучки, и каждому приходилось все по новой обьяснять. Не связывайтесь с ними, и не верьте ни единому слову когда вам будут втюхивать полис

Докладніше
Оцінка:
810
23.04.2020

Попала в дурацкое ДТП, скорость была не большая, а соседа по дороге занесло почему-то в мою сторону. Виноватый застрахован в Уника. Я поникла, так как мое помятое левое крыло не радовало. Я уже готовилась, что во время карантина офисы страховых не работают. Но к счастью в офисе нас ожидали вежливые сотрудники в масках и перчатках))) Все документы приняли в работу, сказали не переживать. Надеюсь, скоро буду снова в строю))

Докладніше
Оцінка:
910
17.04.2020

Хочу рассказать про работу компании в разрезе мед.страховки. Страховку мне как сотруднику оформили на работе. Вечером разболелся живот и поднялась температура. Испугалась жутко. Позвонила ассистансу, меня перевели на онлайн-консультата из клики. Задали наводящие вопросы, проконсультировали что делать. В общем по факту все было решено одной таблеткой. Обращением осталась довольна. Даже не смотря на ситуацию с карантином и то, что мое обращение никак не связано даже с предполагаемым ОРВИ, меня проконсультировали быстро. И сама консультация была достаточно профессиональной.

Докладніше
Оцінка:
1010
03.04.2020

Муж на работе застраховал меня через Унику. Уника покрывает каждый визит к врачу без лишних вопросов. Что важно: со мной случилась ситуация, которая требовала экстренных и быстрых решений (внутреннее кровотечение, нужна была быстрая операция, счет шел на минуты). В этой ситуации Уника быстро вызвала хорошую скорую, врачи порекомендовали хорошую больницу, в больнице Уника быстро согласовала покрытие операции и покрыла 3 дня стационара, включая лекарства. Т.е. когда уника была особенно, она подстраховала. Спасибо за это!

Докладніше
Оцінка:
110
03.04.2020

Я звернувся в Уніку як постраждала сторона в ДТП. БУЛО пошкоджено бампер, задню панель і фару. Оцінку проводили понад 2 місяці. Потім нарахували 6,9 тис. збитку. Мабуть вкластись можна. Якщо на розборках познаходити б/у деталі та пофарбувати десь у гаражі, а не на нормальному СТО. Далі гірше. Виплату роблять лише у разі підписання угоди про те, що відмовляєшся від подальших претензій до страхової та її клієнта (винуватця ДТП), якщо в процесі ремонту будуть виявлені приховані пошкодження. Я відмовився підписувати угоду з таким пунктом. Виключити його з угоди страхова відмовилась і за власний рахунок направила мене до "незалежного" оцінювача, який нарахував тільки 6 тис., які майже миттєво, перерахувала мені без будь-яких угод. На моє запитання, чому зменшили суму, відповіли, що попередня сума мене не влаштовувала і у разі незгоди я можу написати їм заяву про перегляд суми, а керівництво подумає. Тепер вагаюся, чи звертатися до іншого оцінювача, адже доведеться робити оцінку вже за власний рахунок. Що надумає страхова припустити не важко. Висновок: Уніка намагається надурити навіть на незначних сумах.

Докладніше
Оцінка:
910
31.03.2020

Квартиру страхую здесь давно, а вот по страховому случаю обратился впервые. У моих соседей сверху случился пожар. Не знаю что у них там загорелось, только при тушении пожарные залили мне всю кухню и я конечно обратился в свою страховую. Диспетчер с контакт-центра очень подробно всё объяснила, благодаря чему не пришлось ездить дважды в офис и я все документы предоставил в первый визит. Оценщика тоже не пришлось долго ждать. Выплаты на устранение последствий пожара - хватило. В целом, работой компании остался доволен, ребята шустрые и работают хорошо.

Докладніше
Оцінка:
1010
26.03.2020

Покупаю здесь КАСКО несколько лет подряд. За это время приходилось обращаться два раза. Первый раз неудачно заезжала на мойку и поцарапала правую дверь. Пришлось ехать в страховую и подавать заявление. Рассмотрели мой случай быстро. А недавно произошел второй страховой случай. Во дворе неизвестные разбили боковое зеркало. Все что нужно было предоставить в страховую я завезла на следующий день после происшествия, а вот ожидать пришлось более двух недель. Может для кого-то это и не срок, но я то на примере первого случая знаю, что они умеют работать оперативно. Пришлось звонить и напоминать о себе. В итоге - все выплатили, но подождать пришлось.

Докладніше
Оцінка:
110
26.03.2020

Застраховал жену. Понравилось в условии обслуживание в клиниках Добробут, Вива. 13000 грн. Случилась травма и необходимость операции на плече. И началось. Оказалось стационар только в гос. клинике и компенсация только медикаментов. Что такое"бесплатная" операция в гос клинике понятно. Но это не все. Месяц ждали компенсацию медикаментов ( 30000 грн) но увы через месяц молчания нам огласили. Максимальная сумма компенсации 4000 грн. Не страхуйтесь у них.

Докладніше
Оцінка:
910
17.03.2020

Не було мені з чим порівнювати, бо я в цій страховій з першого дня володіння авто. Траплялися незначні пригоди. Все робили вчасно, затримок не було. Єдине, що не влаштувало, що вночі, одного разу, не міг до них додзвонитись, зайняло хвилин п'ятнадцять. Але компанію змінювати не збираюсь. Влаштовує.

Докладніше
Оцінка:
410
17.03.2020

Очень умиляют позитивные отзывы про то, что страховое возмещение выплачено в течении 3-4 дней. Думаю их пишут работники компании или их родственники. В жизни все не так. Автомобиль застрахован по полному КАСКО. 12.02.2020 произошло ДТП по вине другого участника. 13.02.2020 подал все необходимые документы и по состоянию на 17.03.2020 ПОЛНАЯ ТИШИНА. Со страховыми случаями сталкиваюсь впервые, но хвалеными 7 рабочими днями для выплаты с момента предоставления документов (реклама на сайте страховой) здесь и не пахнет, а уж тремя-четырьмя с момента страхового случая, как в позитивных отзывах, так и подавно. Со стороны аварийного комиссара звонки игнорируются мол занят, не в офисе и т.д. Только скупые ответы по вайберу "ждите" документы на подписании". Я умею ждать, но с учетом карантина и невозможности пользоваться автомобилем в данных условиях негативные эмоции начинают преобладать. А больше всего напрягает то, что для получения результата надо постоянна надоедать и напоминать о себе.

Докладніше
Оцінка:
110
08.03.2020

Страховая компания «Уника» не хочет выплачивать деньги по страховому случаю. Страховала дом в этой компании 10 лет. Сейчас дом начал давать большие трещины по всем стенам в связи с осадкой грунта возле дома, я заявила о страховом случае. Сначала сказали дать только справку с ЖЕКа или местного совета о наличии трещин в доме. Когда предоставила я эту справку, то сказали, что не такая и нужно указать причины возникновения трещин, а такую информацию может дать только фирма, которая занимается геологическим исследованием земли, что стоит осень дорого. Я считаю, что страховая компания «Уника» просто не хочет выплачивать страховку по страховому случаю, загоняя меня в тупик, требуя документы, которые стоят очень дорого, зная заранее, что клиент не всегда сможет предоставить такие документы. Являлась 10 лет вашим клиентом, страховала дом и свои новые машины КАСКО. Очень жаль, что такое отношение к клиентам компании.

Докладніше
Оцінка:
910
07.03.2020

Перед выездом за рубеж приобрели здесь туристические страховки для всей семьи. На третий день отдыха заболел ребенок, поднялась температура, покраснело горло. Позвонили на номер, указанный в полисе. Оператор уточнила все данные и сказала, что перезвонит. Долго ждать не пришлось - перезвонила через 10 минут и предложила два варианта на выбор: или самим подъехать по указанному адресу в госпиталь, или страховая самостоятельно организует вызов врача, но только вечером. Так как температура была не критичной, остановились на втором варианте. Вечером врач осмотрел ребенка и назначил лечение. Кое-какие медикаменты у нас были, а то чего нам не доставало, купили в ближайшей аптеке. Чек сохранили и по прибытию домой предоставили в страховую. Хочу заметить, что медицинская помощь была организована на высоком уровне, лечение - адекватное, а затраты на медикаменты страховая возместила в полном объеме. Всем рекомендую!

Докладніше
Оцінка:
1010
05.03.2020

Добрый день!!!Страховой компанией пользуюсь уже почти 2 года,очень внимательные консультанты всегда выслушает,проконсультируют,организация лекарств врачей всегда очень быстро и качественно.Спасибо Вам!!!

Докладніше
Оцінка:
110
04.03.2020

После приема врача, были выписаны лекарства по назначению, страховая покрыла лишь отривин за 50 грн и шалфей с ромашкой, в других назначениях было отказано, так как выписано не по протоколу, так зачем мне услуги такой страховой когда я и сама так могу лечиться?! Три дня хожу больная, а они меня ромашкой лечат!)

Докладніше
Оцінка:
1010
27.02.2020

Мою квартиру залили соседи сверху. Больше всего пострадала кухня, хотя в коридоре тоже пришлось делать косметический ремонт. Все произошло в обычный рабочий день, поэтому ни нас, ни соседей дома не было, обнаружить прорыв трубы и вовремя среагировать не получилось. Когда вечером пришли с работы оставалось только развести руками и звонить в страховую компанию. А дальше последовали стандартные процедуры: сбор всех необходимых документов, составление заявление в страховую и т.д. Спасибо не пришлось долго ждать оценщика - он приехал на следующий день, а вот компенсацию пришлось подождать три недели, но полученной суммой я осталась довольна.

Докладніше
Оцінка:
110
25.02.2020

Обратился к неврологу,он прописал мне припарты часть из которых покрыла страховка,а часть нет.Прошол месяц мне позвонили из Уника и сказали что готовы покрыть расходы на эти препараты необходимость в которых уже прошла.Появилась необходимость в других мед.процедурах которые тоже не покрывает страховка,не понятно вообще что покрывает ваша страховая компания,и почему так долго принимаются решения

Докладніше
Оцінка:
110
21.02.2020

Дуже неприємні враження про страхову компанию Уніка.Мала страхівку -страхування здоров!я ,через приват банк.Звернулась з випискою ,яку вимагали.Форма 27.Є декілька діагнозів,які підпадають під страховий випадок.Принесла підтверджуючі докумени.Все одно відмовили.Великий мінус страхувальника приват,що вони не дають права вибору страхової компанії,при оформленні страхівки в банку.Спілкуюючись з представниками уніки,які побачили,що багато хворіб у виписці,просто вирішили відмовити.Ви теж люди,не забувайте...

Докладніше
Оцінка:
1010
19.02.2020

Ночью во дворе разбили фару и слегка поцарапали задний бампер. Как только заметил сразу связался со своей страховой, благо горячая линия работает - круглосуточно. Потом вызвал ГАИ и зафиксировали происшествие. Утром завез документы в свою страховую. Прошел независимую экспертизу. Ждать результатов пришлось около недели. А еще через неделю пришла выплата. Работой страховой и ремонтниками остался доволен. Буду и в дальнейшем здесь страховать свое авто.

Докладніше
Оцінка:
1010
19.02.2020

У меня автомобиль застрахован в СК "УНИКА" на полное КАСКО. 10.02.2020 произошел несчастный случай и на авто упала ветка с дерева, разбила заднее стекло, повредила кузов и разбила задний фонарь. Работа страховой компании понравилась с первых минут обращения. Была приятно удивлена скоростью обработки информации и отношением. Все быстро зафиксировали, назначили встречу со страховым комиссаром для осмотра авто. И 13.02.2020 уже была произведена выплата на мою карту по возмещению ущерба!! Также отдельно хочу полбагодарить страхового комиссара Артема, который помог в поиске стекла, т.к. самостоятельно мне это не удалось, стекло оказалось очень дефицитным... Вобщем я осталась довольна работой всей команды и рекомендую данную страховую компанию!!

Докладніше
Оцінка:
110
19.02.2020

Я не советую компанию уника, у меня с этой компанией нет положительных эмоций, компания максимально задерживает выплаты, чем доставляет масу неприятностей своему клиенту, если вы недай Бог попали в ситуацию связаной со страховкой, будьте готовы к максимальным срокам решения своего вопроса, так как компания обещает одно, а делает другое, моему блискому человеку досехпор не выплатили денежную компинсацию, обещают с недели на неделю, и так уже третий месяц.

Докладніше
Оцінка:
110
10.02.2020

Добрый день! Приобрела страховой полис УНИКА (туристическое страхование, тип - Бизнес, срок - до 90 дней). Во время пребывания в Бали со мной произошел страховой случай - получила ожог ноги во время передвижения на мото-такси. Страховая прогарантировала визит в больницу (больница была выбрана страховой компанией, гарантии направлены в больницу по email). В больнице перевязали ногу и назначили повторный визит через 2 дня, параллельно больница отправила отчет в страховую компанию об оказанных услугах. В телефонном режиме страховая вновь проинформировала меня о повторном визите и отправила гарантии в больницу (что было подтверждено в больнице). В больнице мне второй раз сделали перевязку и назначили третий визит через несколько дней. На следующий день мне позвонили со страховой и сказали, что у меня был нестраховой случай, поскольку относится к активному отдыху (но разве использование транспорта такси является активным отдыхом?). Также страховая попросила вернуть всю сумму средств за 2 посещения больницы. Итак: - мне прогарантировали визиты в больницу (есть письма), больница тщательно проверяла все гарантии со страховой и не приступала к лечению без их наличия; - меня направляли в больницу страховой компании, а не в выбранную мной, и оказывали услуги не в рамках моего личного бюджета; - меня постфактум поставили в известность о том, что я должна деньги, несмотря на все предоставленные гарантии Считаю поведение страховой компании непрофессиональным и мошенничеством!!! Жду адекватных решений со страховой компании.

Докладніше
Оцінка:
110
10.02.2020

Я в августе переломала руку (шейку плеча!!!), я до сих пор не могу нормально ею двигать, полу инвалид! Отбегала столько в поликлиники, банки (учитывая ещё то, что у меня перелом шейки бедра и одна нога короче другой)! И мне дали отказ! Сказали обратиться после лечения, у меня на руках есть справка о том, когда я сломала руку! Разговаривали так, будто бы я не сразу обратилась за медицинской помощью, или же сама себе сломала руку специально! Люди, не платите деньги в эту страховую компанию! Ищите нормальных, адекватных партнёров! Не доверяйте свою жизнь, автомобили и жилье этим жлобам!!

Докладніше
Оцінка:
110
31.01.2020

Очень хорошо подумайте , прежде чем оформлять медицинское страхование в компании Уника ! К сожалению , за последний год, это мой второй инцидент и я не хочу о нем молчать ! Когда Вам гарантируют что покрывают процедуру , не думайте что это правда ! В моей случае, 2 консультанта подтвердили 2 врачам что мой страховой полис , покрывает назначение ! Но первый врач , направил в клинику с которой У страховой компании нет договора, так как я не хотела связывается с бумажками и ездить в офис , я нашла клинику , в которой проводят эту процедуру и Страховая имеет с ними контракт ! Но , страховой агент сказал и в клинике так же , что нужно пойти к ихнему врачу что бы он назначил эту процедуру ( политика частных клиник ) ок , я нашла врача который имеет в образование то направление которой подтвердит верность назначения этой процедуры , ехать к нему на приём пришлось с левого берега на правый ! Детально не буду описывать , но потратила я на это все 2 своих выходных дня и не мало бензина ! В итоге : когда врач назначил процедуру , 3 консультант сказал что страховая ее не покрывает !!! Что ?????? А как же два раза до этого ??? Даже врач удивилась , так как на первом приеме озвучила что будут делать и сказали что гарантируют !!! Из-за ошибок 2 консультантов , я потратила со своей страховой суммы, больше чем 2000 гривен ! 2 выходных дня и своё время ! Я могла изначально сходить в клинику которую мне рекомендовал первый врач и уже сделать эту процедуру , могла пойти на консультацию и сдачу анализов в другую клинику , где мне обошлось все дешевле чем в 2000 гривен ! И сейчас мне приносят извинения , а зачем они мне !????? Из-за компании Уника и Ваших консультантов , я потратила свои страховые деньги и вы имеете совесть мне говорить по телефону что у меня на страховке ещё много денег и мне хватит !??!!!! Вы кто такие ?!??? Не рекомендую !!!!

Докладніше
Оцінка:
110
31.01.2020

Имею страхование в Унике уже год. За это время обращалась несколько раз. Уже не в первый раз меня записывают к врачу, а потом перезванивают и сообщают, что они узнали, что мне надо будет доплатить. А бесплатно врачей в моем городе просто нет, либо Уника не сотрудничает с клиниками. В итоге я все равно хожу к врачам за свой счет, хотя это входит в мою страховку. Видимо, это такая политика у Уники, дождаться, пока человек уже психологически настроится на поход к врачу, а потом сообщить ему, что нужно заплатить деньги не только страховой, но и врачу.

Докладніше
Оцінка:
1010
28.01.2020

Всім доброго дня. З "Унікою" маю справу вперше. В мене кредитне авто яке я застрахував в СК "УНІКА". 16.12.19 зі мною трапилося ДТП. Я рухався по головній дорозі коли в мене в'їхав інший автомобіль який виїздив з двору, тобто винен він. Я все зробив по процедурі: подзвонив на гарячу лінію СК, викликав поліцію, до свого страхового агента одразу не додзвонився (було 7:30 ранку). Проблемою було те, що авто я страхував в м.Рівне а проживаю в іншому місті за 150 км(в нас немає представництва "УНІКА") і ще те що в чоловіка який в мене в'їхав взагалі не було ніякої страховки. Але не дивлячись на все це вже 25.01.20 я забрав своє повністю відремонтоване авто зі свого СТО. Всі деталі які були пошкоджені при ДТП були замінені на нові (2і двері, накладки на пороги та двері, колесний литий диск, підкрилок). Особлива подяка аварійному комісару "УНІКА" *ім'я приховане* (м.Рівне) який завжди допомогав та вчасно надавав інформацію. Я роботою СК задоволений. І тому з дружиною вирішили оформити в "УНІКА" ще й мед.страховки. Всім дякую. З повагою Вихрик Ярослав.

Докладніше
Оцінка:
110
07.01.2020

Сделали туристическую страховку для поездки на новогодние праздники в Германию. Произошел страховой случай - человек заболел, один день подождали, думая что обычная простуда, но началася серьезный отек шеи. Связались со страховой, страховая не смогла связаться с клиниками, т.к. был выходной день, но предложила ближайшую клинику для самостоятельного посещения т.к. клиника не является партнерской(к слову, на следующий день клиника уже оказалась партнерской). После звонка в предложенную клинику и описания симптомов, дежурный врач резонно заметил что нам нужен ЛОР врач, которого у них на тот момент не было. Т.к. на каждый вопрос в чате страховая отвечает в среднем 30-40минут, было принято решение начать поиски самостоятельно. К утру нашли другую клинику с ЛОР отделением, отписались в страховую, начали проходить процедуру вопрос-ответ со стандартной 30 минутной задержкой уже по пути в больницу. И о чудо, страховая связалась с больницей и предоставила им гарантии. Кстати, гарантии на сумму 200евро! В больнице нам делают диагностику, ситуация серьезная, срочно нужна операция, лететь в Украину нельзя - слишком опасно. Но в больнице нет свободных мест в интенсивной терапии, поэтому нас отправляют в другую клинику. Все нюансы происходящего постоянно сообщаются страховой. Приезжаем в новую клинику, никаких попыток контактов с больницей со стороны нашей страховой не было(а по словам страховой - было, но клинику почему-то это не убедило), поэтому перед операцией клиника просит предоставить гарантии оплаты, на случай если от страховой так ничего и не будет... Последующие дни звоним и пишем в страховую, ответ тот же: - да,да, мы связываемся прямо сейчас Проходит еще 2 дня, вроде как праздники, никто не работает, не дергаем страховую, попутно все имеющиеся документы которые может дать клиника пересылаем страховой. Заканчиваются праздники, начинаются звонки из клиники с вопросами: а где же страховая? Все новые контакты и адреса сразу же передаются в страховую, но у страховой не получается связаться, что очень странно, т.к. у меня почему-то получается... Не сдаемся, дергаем страховую, но ответы страховой все те же: мы занимаемся, рассматриваем, звоним и пишем, уточняем, фиксируем... Готовимся к худшему, но через 9 дней после поступления в клинику снова звонят из больницы, страховая все-таки смогла связаться с больницей, однако страховая требует подробный диагноз и стоимость лечения, больница же в соответствии с немецким законодательством не может предоставить такую информацию пока пациент не выписан(страховая, предоставляющая страховки в европу не знает о таком нюансе? и вообще что у них там с коммуникацией, почему клиент должен постоянно быть связующим, форсировать тему и вести все эти переговоры?). Резюме: Уника КОМФОРТ - очень комфортна, если Вы ей не пользуетесь. Если Вы оказались в Германии, да к тому же не знаете немецкого, то указанная страховая вряд ли сможет установить контакт с клиникой, не говоря уже про решение проблем. Может быть, в моем случае, какое-то случайное стечение обстоятельств и привело к сложившейся ситуации. Но эту скорость реакции, непрофессионализм и такую безответственность за своих клиентов я ничем объяснить не могу.

Докладніше
Оцінка:
310
05.01.2020

Приобрели страховку Добровольное медицинское страхование. Дозвониться круглосуточному медицинскому асистансу практически невозможно. Нет отдельной линии для соединения врача и координатора. Можно 20 минут сидеть у врача и ждать соединения для согласования медицинских действий и их прогарантированности. По телефону вызова неотложной помощи так же можно ждать соединения минут 20 и то не факт,что вам ответят. Каждые 6 минут, пока ждёшь соединения,включается автоответчик и говорит, если вы желаете,мы вам перезвоним.

Докладніше
Оцінка:
910
03.01.2020

Страховую компанию выбрала по совету родственников. Устроили условия страхования, стоимость немного высоковата, но КАСКО вообще дело не дешевое. Когда утром на парковке обнаружила царапины на передней и задней дверях, сразу связалась со страховой. На следующий день написала заявления и к концу недели отогнала машину в сервис. Так что могу подтвердить, что эта страховая своих не бросает. Пока что нравится.

Докладніше
Оцінка:
1010
30.12.2019

Хочу поблагодарить унику за помощь по мед страховке. Очень оперативно помогли. В 7.30 я позвонила на горячую линию.В 11 я была уже у врача и в 13.00 мне доставили медикаменты в ближайшую аптеку. Спасибо большое! Новогоднее настроение у меня будет!!!!

Докладніше
Оцінка:
110
26.12.2019

Заключили договор с этой страховой на страхование здоровья больше года назад Вовремя подали документы, вовремя заявили о наступлении страхового случая (новобразования придаточных пазух носа) в договоре оферты указано четко "Інши новоутворення" - выплата 10% полипы относятся к новообразования по международной классификации болезней, однако страховая все равно отказалась делать даже эту мизерную выплату (10% от 50000 грн), аргументируя тем, что именно эти полипы не подлежат выплатам. Возможно это и так - но в таком случае, почему в договоре оферты и приложении к нему не дан развернутый перечень болезней? по договору четко сказано - доброкачественные новообразования. ЛЮБЫЕ. если не все из них подлежат к выплатам - почему об этом не указано в договоре? Помимо этого предварительно мы по требованию агента долго вносили различные изменения и уточнения в медицинскую выписку, в которой и так все было ясно указано. Пришлось тревожить нашего доктора и отрывать от важных операций, чтобы как-то вклиниваться в его график. Весь договор и работа страховой Уника направлены на то, чтобы не дать вам выплату. да, полипы компенсируются - но не эти, да, бронхит компенсируется, но не тот, который именно у вас, да новообразования компенсируются - но не те, которые получили вы. Это очень непорядочно. если есть исключения из договора - то они должны быть прописаны. Однако об этих "исключениях" агент говорит вам устно. Более того - письменного подтверждения о том, что именно ваш диагноз не попадает под выплату (хотя по договору попадает) агент предоставить не может. Не советую никому и приложу максимум усилий, чтобы информация о безответственности страховой Уника стала известна широким массам. Будьте осторожны!

Докладніше
Оцінка:
1010
16.12.2019

Заключил договор с этой фирмой от несчастного случая. В июне этого года произошел страховой случай - сломал ногу. Связался с агентом и получил перечень какие документы нужно предоставить для получения компенсации. Только оказалось, что справки из больницы о том, что сломал ногу недостаточно и еще пришлось передать рентгеновский снимок. В результате пришлось конечно немного побегать, но страховая возместила все мои затраты, за что я очень им благодарен.

Докладніше
Оцінка:
1010
09.12.2019

Пишу отзыв, как и обещала. Никогда ранее не сталкивалась со страховыми случаями и тут на тебе. Не знаю, повезло только мне, как новичку, но почему-то сердце подсказывает, что в такой компании не может быть по другому. Когда произошло ДТП, я так растерялась, что не сразу сообразила позвонить на горячую линию. Хорошо, что добрые люди вернули меня на землю и подсказали путь решения этой проблемы. Дозвонилась с первого раза. Оператор зафиксировала мое обращение и по полочкам разложила все мои дальнейшие действия. Благодаря этому проблем с оформлением не было. Выплату тоже не пришлось "выбивать", как пишут в других отзывах. Я очень благодарна работникам этой СК за человеческое отношение. САСИБО ВАМ МНОГО РАЗ!!!

Докладніше
Оцінка:
110
02.12.2019

Попал в дтп, виновник не я. Сначала все было нормально, приехал к ним в контору, меня оформили, все были вежливые, посмотрел местный оценщик. Сказал приедет "независимый эксперт". Спустя пару дней приехал "независимый эксперт", к слову компания, которую они заказали? в гугле не бьется от слова совсем. И тут начинается самое интересное. 2 месяца меня футболили от оператору, к каким-то левым людям, которые вообще не имеют к моему делу никакого отношения. Постоянно "мы вам перезвоним", "в течении недели дадим ответ". К слову машину у меня старая, разбита в тотал, повисла у меня как чемодан без ручки. В итоге за 2 месяца мое дело не было никем рассмотрено, бумаги "независимого эксперта" передавались чуть ли не месяц. Никому не советую, глядя на такую компанию, вообще не понимаю зачем нужно обязательное страхование в украине.

Докладніше
Оцінка:
1010
29.11.2019

Хочу поделится опытом общения с данной страховой. Этой весной я застраховала здесь свою квартиру. Летом соседи сверху уехали отдыхать и как потом оказалось не перекрыли воду. В итоге у них произошел прорыв трубы, и вода затопила не только мою квартиру, но и соседей ниже. Сразу сообщила о событии в страховую компанию и получила перечень документов, который я должна была подготовить для получения страховки. К документам прилагались фотографии с повреждениями. Через 20 дней после сдачи всех документов в офис, я получила перевод на карточку со всей суммой, которая была указана в заявлении. На следующий год обязательно продлю страховку у них же.

Докладніше
Оцінка:
910
22.11.2019

Перед выездом заграницу особо не утруждала себя выбором страховой компании. Поэтому купила полис у первой попавшей в мое поле зрения страховой. Может потому что мне сайт понравился, может - отзывы. В общем купила я туристические полисы именно здесь. Когда на второй день у дочки заболело ухо, полис и пригодился. Дозвонилась на горячую линию с первого раза. Оператор объяснила в какой госпиталь обратиться. Там нас принял местный врач. Оказался отит и прописали антибиотики. Лекарство покупала в аптеке. Лечение помогло. По приезду предоставила в страховую все чеки, чтобы мне могли вернуть деньги, потраченные на лекарства. Все прошло без проволочек и страховая все выплатила.

Докладніше
Оцінка:
1010
18.11.2019

Возможно мой отзыв кому-то пригодится в выборе СК. Оформили здесь страховку и отправились отдыхать в Грецию. На пятый день отдыха у ребенка начался приступообразный кашель. Мы сразу связались со своей страховой. Нам продиктовали адрес куда мы можем подъехать в больницу. Обращение по страховке. В больнице после осмотра врача нас направили на рентген и только потом назначили лечение. Причем замечу, что выписали нам довольно хорошие лекарства, дорогие, но хорошие. Лечение было подобрано грамотно, благодаря чему ребенок быстро поправился. За консультацию доктора и услуги клиники мы не платили. А за лекарства страховая вернула деньги, когда мы вернулись и предоставили все чеки.

Докладніше
Оцінка:
110
14.11.2019

Я клієнт СК UNIQA (УНІКА) з 2017 року. Два роки оформляв у них КАСКО і автоцивілку з додатковою сумою виплат на свій електромобіль Nissan Leaf. Не було жодних страхових випадків, окрім виклику евакуатора по програмі Асістансу. І сьогодні 14.11.2019р. вони повідомляють мені, що не можуть далі оформляти КАСКО, оскільки мій електромобіль куплений в США. Для мене це приниження, якісь дранні "євроблязи", що коптять дорогами, це нормально, а екотранспорт, це погано! І що тут такого, що з США??? НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! Як можна рекомендувати компанію, яка "хирить" своїх постійних клієнтів!?

Докладніше
Оцінка:
910
06.11.2019

Дуже вдячна за надану допомогу щодо мого страхового випадку. Швидко і чітко спрацювали: дали чіткі рекомендації, тому що це був перший страховий випадок в моєму житті, на наступний день запросили незалежного експерта, роботою якого я дуже задоволена, через 3 дня документи були в страховій компанії, оповіщення що виділені гроші на ремонт теж надійшло швидко (десь протягом тижня). Машина, як нова, дуже вдячна за ремонт автомобіля. Спасибі всім, хто взяв участь в відношенні мого страхового випадку. Рада що при виборі страхової зупинилася саме на Уніці. З нею надійно і спокійно.

Докладніше
Оцінка:
110
05.11.2019

Хотів поремонтуватися на офіційному СТО. Сказали, що суму виставлену цім СТО не оплатять і послали на інше офіційне СТО де на 15 тисяч дешевше. Не раджу зв'язуватися з данною компанією!

Докладніше
Оцінка:
110
01.11.2019

Страховой случай. По договору есть сумма 2500грн для покрытия расходов по лечению. , если в течении года вы заболели и Вам необходимо обратится к врачу. Позвонив в страховую было организовано посещение к врачу. Я не могу быть специалистом и не знаю к какому точно специалисту, с моей болью, необходимо было идти. По итогу к врачу я попала и была организована первичная консультация, лечение было назначено и 2500 грн очень быстро испарились, врач продолжил лечение т.к. симптомы остались. Какое моё было удивление что страховая компания отказалась в дальнейшем лечение и предложила самостоятельно обращаться к врачу по месту прописки. Итог: Если в течении года вы превысили лимит на лечение 2500гр. , платите за свое лечение с собственного кармана. Зачем тогда нужно заключать договор страхования если я должна доказывать что у меня лечение по страховому случаю а потом сама искать к какому доктору мне идти и самостоятельно находить лечение. Ответ страховой компании: На рахунок консультації лікаря, та як ліміт на Абулаторно-поліклінічну допомогу — вичерпаний, в разі виникнення гострого болю Ви можете звернутись до лікаря по місцю прописки або ж до лікаря в приватнку клініку за власний рахунок, проте стосовно призначень телефонувати в СК для організації допомоги. В разі виникнення невідкладного стану телефонуйте в СК для виклику карети ШМД за номером 0674645622. Дякую. З повагою, фахівець Департаменту асистансу та клієнтської підтримки ПрАТ СК «УНІКА» Цілодобовий медичний асистанс моб.: 093 170 03 72, 096 170 03 72, 050 170 03 72 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора). Будь ласка, для відправлення відповіді користуйтеся електронною адресою: medline@uniqa.ua

Докладніше
Оцінка:
1010
31.10.2019

Недавно у меня произошел страховой случай. Сосед въехал в мое авто на парковке возле дома, в следствии чего разбита фара и вмятина на крыле. Мой автомобиль застрахован по Осаго в другой страховой, а вот у виновника Каско в этой. Поэтому обратились мы в эту страховую, зарегистрировали происшествие и думал сейчас начнется хождение по кругу. Но к большому удивлению страховая разрулила все довольно быстро и я на соседа больше не в обиде)

Докладніше
Оцінка:
110
23.10.2019

произошел страховой случай (полная каско), обратился по поводу страховки, сделали все чтобы не выплачивать. ну и да, уведомлять что ты не получишь страховку тоже никто не удосужился. зря потраченные деньги, время и нервы

Докладніше
Оцінка:
110
21.10.2019

Страховой случай по КАСКО расматривали месяц, в конце месяца решили запросить доп. документы. Сказали ждать еще месяц после получения ими доп. документов. Сотрудник Уника, который осмтривал повреждение авто сказал, что две недели и вопрос закроют. Как по мне явное затягивание выплаты.

Докладніше
Оцінка:
110
16.10.2019

Ни чем не отличается от сотен других СК в Украине. Все те же некомпетентность сотрудников (в частности, *имя скрыто*, он-лайн продажи, Саксаганского 70А), пункты договора мелким почерком, перерасчеты остатков при расторжении или переоформление по одним им понятным формулам и при всем при этом «морда кирпичом»! Хорошо, что ещё страховой случай не наступил, а то бы ещё должен им остался... Что делать? Где же тогда стаховаться? Там, где меньше всего этого!) А вообще сводить до минимума пользование страховыми. По крайней мере, до тех пор, пока эта ниша финансовых услуг в нашей стране перестанет быть «диким, диким, диким westом»...

Докладніше
Оцінка:
210
15.10.2019

У меня был подписан договор туристического страхованияс с Уникой и мне надо было его переоформить с меня на жену. 10.05.2019 по телефону 0 800 600600 мне сказали – нет проблем, приезжайте, только возьмите паспорта и коды. 11.05.2019 приехал в офис Уники по адресу: ул. Саксаканского, 70-А и попал к ведущему менеджеру *имя скрыто*. Юрий меня «обрадовал», что мне надо сначала направить письменный запрос к ним, чтоб Уника рассмотрела и решила что делать. Когда я стал возмущаться, Юрий все-таки нашел вариант решения моей ситуации и шестеренки работы страховой компании медленно, но закрутились. Когда это стало продолжаться более 30 минут я сказал, что у меня встреча в другом месте и мне нужно выезжать, но к концу дня я приеду и заберу документы. Юрий мне сказал, что они работают до 17:00 и я могу приезжать до этого времени. Я приехал в 16:45 и оказалось, что касса уже мой платеж принять не может, т.к. они не ожидали клиентов и уже закрылись. Я оставил наличные деньги Юрию и он пообещал оплатить в тот же день (11.05.19) в терминале и скинуть мне подтверждение платежа. За всю неделю я так ничего не получал от него. Сегодня (16.05.19) я сам позвонил и напомнил про подтверждение платежа. Юрий пообещал оперативно отправить, но так и не отправил. Я на такую несложную процедуру потратил уйму времени и получил негативные эмоции. Кому это нужно?! Квалификация и ответственность ВЕДУЩИХ сотрудников страховой находятся ниже плинтуса. Исправьте это, пожалуйста, и пусть мне пришлют подтверждения платежа. Спасибо.

Докладніше
Оцінка:
110
11.10.2019

Уважаемые клиенты, которые будут читать данный текст. Я был клиентом Уники много лет. Было несколько страховых случаев по мелочевке. Но в этот раз после того как я зареестрировал дтп, до приезда полиции, я был уверен что я не виноват поэтому и так и сказал, был стресс небольшой и соответственно не заявил о гражданском полисе. Мне тех поддержка не перезвонила и не уточнила что по протоколу. Просто забили на меня. А спустя один год, ( ГОД СПУСТЯ ) я получил претензию и угрозу от их картавого, лысого юриста что если я не оплачу претензию то они на меня в суд подадут. Альтернативных вариантов не предлагали, нахамили. Самое плохое что, спустя 1 года начали угрожать. Во время разговора стало понятно, что у них чиста пошла, так что готовитесь, данная контора будет сшибать с вас деньги при страховом случае по каждому пункту договора а если не будете платить пойдете с ними судиться. Также, хочу обратить внимание на хамское отношение ихнего руководства, которые настояло хамски снять деньги. Вот такой подход. Не рекомендую данную страховую и если у вас есть договор перечитайте каждый пункт и не связывайтесь с ними, надеюсь кому то мой отзыв будет полезен. Читайте каждую строчку и не пользуйтесь уникой.

Докладніше
Оцінка:
510
27.09.2019

Попали в ДТП. Виновник — клиент Уники (ОСАГО+КАСКО). Написали заявление, страховая провела внешний осмотр авто. Так как поврежден задний бампер, сообщили о необходимости разробки бампера для того, чтобы сделать фотографии внутренних повреждений. Страховая предложила свое СТО. Записались, приехали. И тут оказалось, что мы должны оплатить разборку бампера, при этом даже чек отказались выдать. Ответ представителя страховой — закон нас не обязывает оплачивать. То есть нам повредили авто, мы хотим компенсации за повредения, но для этого нам еще нужно сделать временные и материальные вложения, чтоб послучить возмещение (которое ожидаемо не будет соответствовать реальным тратам). Представитель Уники, есть что на это ответить?

Докладніше
Оцінка:
110
19.09.2019

Застраховался в приватбанке "на кожен день". 6 сентября сын ломает ногу. Что перелом-поняли на утро, так как опухла и посинела нога, поэтому 7-го повезли в травмпункт и сообщили о случае. Сроки не пробили. Дальше началось собирание справок и нужных документов с огромным мучением, ибо наша медицина не знает ни что такое справка 027-о, ни как указывать правильно. Через неделю сын на костылях спотыкается на ступеньке, и происходит растяжение/ушиб сухожилия. Подали и по второму случаю. Сегодня, вроде, все документы донесли, но узнали, что по первому случаю отклонили без объяснения причины. И сразу узнали интересный случай, что в другой страховой выплатили 20 т. грн. за случай, когда ребёнок заразился от кота, и лечился медикаментозно дома. Мало того, деньги поступили сразу после принесения одной справки на следующий день. То есть, мой сын не ходит, расходы только по рентгену, проездам в травмпункт, на костыли в разы больше описанного выше,-так ещё и отклонили без причины! Через приватбанк подали запрос-ждём звонка с объяснением причины, но уже не весело. Обязательно сообщу о результатах!!!

Докладніше
Оцінка:
910
11.09.2019

Хочу оставить отзыв об этой компании, поскольку благодаря ей нам удалось избежать очень серьезных расходов. После капитального ремонта квартиры мы решили ее застраховать, на всякий случай, а не прошло и месяца, как нам позвонили соседи и сообщили, что мы их заливаем. Пока муж приехал с работы и перекрыл кран, вред уже был нанесен. На нашей кухне ламинат полностью пришел в негодность, но самое страшное, что мы затопили соседей снизу. В этой ситуации нас спасла наша предусмотрительность, т.к. мы к страховке квартиры добавили полис гражданской ответственности. После уведомления страховой о происшествии, на следующий день приехал сотрудник и осмотрел прорвавшую трубу, провел осмотр затопленных квартир. Нам подробно объяснили, как правильно оформлять документы. А когда мы оформили и завезли все необходимые документов, в течение недели согласовывали выплату. Так что ущерб соседям тоже выплатила страховая компания. Советую всем, если страховать квартиру - то только здесь.

Докладніше
Оцінка:
110
11.09.2019

До сих пор остались под впечатлением) Уже много лет страхуем свои машины. Новый prado 150 из салона и инфинити qx80 из салона. Еще есть волга 31105. Пару недель назад случилось дтп с волгой, огромный MAN снес левую сторону и задел зад, мы пострадавшая сторона. Виновник так же пользуется услугами Уники. В итоге за весь ущерб, который нанёс огромный MAN насчитали 4500 грн)))) хотя по факту только работы около 9000 грн, плюс замена запчастей 5000 грн. Но даже это не так «впечатлило», как отношение комиссара в херсонском отделении, *имя скрыто*. «Вы что собрались ремонтировать такую машину (типа ведро) в автосалоне, у частников подлатаете и норм». Значит, как впаривать каско нам за 4000$, так вы в первых рядах, а как выплачивать ремонт не дорогой машине, так вы каждую копейку считаете?! Этот случай только убедил в том, что страхуемся мы в этой компании последний раз и никому не советуем. Если у вас машина не porsche и не range, то не ждите норм отношения) будете свои «ведра» в подворотнях ремонтировать. Дело 00315249 (работа+материалы у частников насчитали на 15000 грн), Уника насчитала 4500 грн.

Докладніше
Оцінка:
910
02.09.2019

Все познается в сравнении. У меня КАСКО от Уники. В начале лета произошло тройное ДТП. Виновница ДТП вызвала аварийного комиссара со своей страховой компании, но он так и не приехал. Я пострадавший вызвал своего аварийного комиссара, так парень приехал в течении 20 минут, более того сделал фото и все понятно объяснил. Кроме этого вечером мне перезвонили из страховой и поинтересовались выезжал или аварийный комиссар. С ужасом представляю, что мог также быть застрахован в какой-то шарашкиной конторе, где не то что о выплатах речь не идет, так и вообще комиссара на место ДТП вызвать нереально...

Докладніше
Оцінка:
210
26.08.2019

моя справа 00284680. опускаю всі пояснення з моєї сторони,їх трохи перекрутили. основне-це робота комісара в м.тернопіль. або не відповідає на дзвінки,або обіцяє передзвонити і не виконує обіцянку, я, часто у розїздах і на довго. прийшлось його виловлювати. висновок-центральному офісу вигідний такий комісар, тому,що випадок непоодинокий. я думаю вони про це знають. не хотів писати відгук,але справу потрібно робити добросовістно. дякую за урок.

Докладніше
Оцінка:
1010
23.08.2019

Працюю менеджером по закупкам та багато разів на рік виїзжаю за кордон. Працюємо з Унікою. Асистанс по всій Європі цілодобовий. Додзвонитися легко, лікарі компетентні. Зверталася декілька разів за невідкладною допомогою, завжди все задовольняло. Одного тільки разу довго чекала дзвінка лікаря в Іспанії. Але він швидко приїхав, дуже уважно оглянув і зрозуміло пояснив, що придбати і як лікуватися. За медичні препарати, придбані в період перебування за кордоном, кошти отримала після повернення з відрядження в Україну. Будемо й надалі працювати з Унікою.

Докладніше
Оцінка:
410
22.08.2019

Купив зелену карту онлайн на сайті уніка. Під час оформлення не було жодного натяку на третю сторону цього договору. Після отримання на бланку не було жодного натяку на СК Уніка. Замість цього - невідомий мені страховик Глобус. Після дзвінку в СК Уніка мені розказали як можна дізнатися хто страховик - але це повинно бути вказано при оформленні, інакше це введеня в оману покупців. Для мене співпраця з перевіреними СК дуже важливо.

Докладніше
Оцінка:
110
31.07.2019

Произошел со мной несчастный случай а именно травма колена..в итоге месяц лечения,( без работы) куча счетов и справок.,на горячей линии страховой сразу заявили что лечение за свой счёт...а выплата по факту выздоравления и то при наличии всех документов...ладно лечение прошло ,в отделении где оформлял страховку 24/7-заявление попросили продублировать письменно сняли с истории болезни и счетов копии и отправили в страховую!? Вроде все хорошо?- в итоге страховая оплатила мне мой случай в 1000 гривень!!! Зачем мне эта подачка если только МРТ мне обошёлся 1500 гривень! А само лечение потянуло по скромным подсчётам на 10.000 гривень + месяц без зарплаты! В общем никому не советую эту страховую!!!

Докладніше
Оцінка:
210
29.07.2019

Застраховал свой Ягуар I-pace в этой компании. Очень сожалею об этом. Попал в мелочное ДТП с разбитым зеркалом. Уже месяц жду обратной связи. Колл центр обещает, Вам перезвонят, потом никто не звонит. Огромные задержки через коммуникацию с эмейлом. "Я былы в отпуске"... Говорить смысла о проблеме нету. Сотрудники в компании, явно даже не понимают, что они работают с людьми, что их клиенты приносят им доход и т.д. В общем, явно что их никто не обучает и они не уважают ни клиентов, ни свою работу. Надеюсь деньги мне оплатят. Еcли есть выбор, не идите в эту компанию.

Докладніше
Оцінка:
910
28.07.2019

В марте 2019 года попали в ДТП. Виновником был владелец полиса ОСАГО от СК Уника. На следующий день приехали в офис СК, оформили все документы. Процедура заняла не больше 15 минут. Отдельная благодарность *имя скрыто*, который квалифицировано ответил на все наши вопросы, оформил документы, терпеливо и понятно разъяснил все обстоятельства. Тщательно отснял все повреждения на автомобиле (несмотря на дождь и слякоть) и грамотно описал. И в течение 3 недель (вместо положенных по закону 90 дней) мы уже получили компенсацию ущерба. Резюмируя все, скажу спасибо. Выплату получили без нервотрепки, очень человечно и абсолютно понятно. По итогу: всерьез задумались с женой о переходе в эту страховую. Буду ли я рекомендовать СК УНИКА? Да, буду. Еще раз спасибо Сергею.

Докладніше
Оцінка:
110
26.07.2019

Царапнул машину о забор поздно вечером, и набрать страховую и ждать комиссара не было возможности(о чем сообщил на горячей линии утром), так как у меня двое годовалых детей и мне нужно было срочно к ним. На горячей линии сказали, что учтут мое положение, почему я сразу не смог сообщить о моем случае. После того как я зафиксировал событие в страховой, прошло три недели, никто ничего мне не сообщал, несмотря на то что обещали за 7 дней решить вопрос, постоянные отговорки "на рассмотрении". Потом мне на горячей линии сообщили, что отказано, причин назвать не могли, сказали ,что готовят письмо,и ответственный по решению *имя скрыто* только может прокомментировать, ну связать меня с ним не могут, я пытался оставить запрос, чтоб связали меня с ответственным по решению, так прошло еще три недели и я не могу добиться причин отказа. Даже писал на почту quality@uniqa.ua, там сообщили что реат мой вопрос в течении 5 дней, но пошла уже вторая неделя ответа от quality@uniqa.ua так и нет. Такое наплевательское отношение к своим клиентам не допустимо, уника потеряла, в моем лице, клиента и рекомендовать точно никому не стану пользоваться услугами этой страховой. Номер случая 00304904

Докладніше
Оцінка:
1010
24.07.2019

Хочу поблагодарить компанию Уника. У меня полное каско, за 2 месяца автомобиля случилось 3 страховых случая (все не по моей вине) 2 незначительных (помяли бампер, поцарапали на стоянке), а третий ужасный - во время грозы на автомобиль упало кусок черепичной крыши общим весом примерно 70 кг. Три сквозные дыры в крыше, разбито лобовое, оторвано зеркало, сумма ремонта 150 000грн. Уника решение принимала месяц (со сбором документов я максимально помогала, ездила, привозила все сама). Выплатили. Все 3 раза выплатили. Спасибо огромное! Буду рекомендовать Вас!

Докладніше
Оцінка:
1010
20.07.2019

Велика подяка компанії.2 роки користування медичною страховкою осталися тільки приємні враження.Постійно страховка покривала і консультації і лікування.Був на відпочинку і там помогла Уніка.Все на вищому рівні.

Докладніше
Оцінка:
110
18.07.2019

Мали ОСЦПВ та повне КАСКО в Уніці. По КАСКО були 2 страхові події і по кожній з них досвід співпраці з цією компанію був незадовільний. По першій події виплата була здійснена майже через 2 місяці, хоча цей "лідер ринку" в рекламі свого КАСКО обіцяє "середній строк виплати 7 днів". Звичайно ж про цю обіцянку забувають одразу після того, як отримали гроші за поліс, і при реальному настанні події риторика змінюється на "по Закону 60 днів", "по Закону 90 днів" - різні строки були озвучені різними співробітниками. По другій події (00298357) виплати досі немає, хоча подія відбулася 3 місяці тому, а всі необхідні документи були нами подані напротязі тижня з момнету події. "Відповідальний по справі" не може пояснити причин затримки. Кожного разу відповідає, що виплата буде або наступного тижня, або завтра, або ще колись. В один прекрасний момент він взагалі зняв з себе будь-яку відповідальність та порадив дзвонити на гарячу лінію, бо він інформації ніякої не має. Подзвонивши на гарячу лінію, отримали відповідь, що наше звернення зафіксоване, його направили до відповідального за нашу справу в київському офісі, і він подзвонить вам сьогодні-завтра. З того моменту пройшло більше тижня - ні виплати, ні дзвінка від "невідповідального" відповідального. На багатьох ресурсах, зокрема на даному, представники Уніки у відповідь на будь-які скарги радять написати листа на quality@uniqa.ua і вказати номер справи, і от там-то точно розберуться в ситуації і допоможуть вам. Звернення за цією адресою було таким же безрезультатним, як і всі звернення по іншим каналам зв'язку. Листа було написано 4 липня, в той же день прийшла відповідь, що наше звернення зареєстровано в системі обробки скарг та передано в роботу до фахівців, а строк прийняття рішення за скаргою 5 робочих днів з дня рєєстрації. З того моменту пройшло рівно 2 тижні, тобто 10 робочих днів. Ані виплати, ані навіть будь-якої відповіді на скаргу, просто нічого. Ми в Уніці більше страхуватись не будемо, і не радимо нікому

Докладніше
Оцінка:
210
17.07.2019

хочется объективно описать ситуацию, но реально жалко времени, и может не хватить символов)). В кратце - не значительное ДТП. Виновник клиент Уники, я один из пострадавших. все однозначно по схеме. Операторы ничего не знают. В отдел урегулирования ехать желания нет, общаются, как будто милостыню пришел просить. Машину починить не могу, т.к. говорят, что может потребоваться дополнительная экспертиза. Но самое забавное: операторы при каждом звонке на протяжении двух месяцев дают мобильный номер аварийного комиссара, который не берет трубку, а телефон все это время включен и гудки идут...

Докладніше
Оцінка:
1010
08.07.2019

В июне 2018г. застраховал новый РАВ4 в компании. Полное Каско, автогражданка и зелёная карта. Не зря. Уже через месяц проезжая по главной дороге на сложном перекрёстке из-за грузовика наперерез выскочил фольцваген Тигуан и я ему рубанул в переднее колесо так, что его, впоследствии увезли на эвакуаторе. По звонку приехал сотрудник Уники, помог в оформлении ДТП. В течении недели сотрудники компании и фирменного СТО Тойота урегулировали все вопросы по ДТП и стоимости деталей, я отдал машину в ремонт и без проблем поменяли передний бампер и все пластмасски под ним, которые были повреждены. Подушки безопасности не сработали т.к. удар был не сильным. Один этот страховой случай уже покрыл с лихвой стоимость страховки. Через месяц, оставив машину во дворе, обнаружил вмятины на ручках дверей которые тоже были примяты. Компания также, без проволочек, оплатила и этот ремонт. В июне 2019г. вновь застраховал машину в компании. Понравилось что без проволочек решают все вопросы с СТО и моё время практически не тратится.

Докладніше
Оцінка:
1010
05.07.2019

В прошлом году семьей отдыхали в Греции. Страховку покупали у этой компании. С условиями ознакомился на сайте компании и заинтересовался. На отдыхе моя жена пожаловалась на резкие боли в животе, а когда у неё началась рвота я запаниковал и позвонил на горячую линию нашей страховой. Оператор уточнила наши данные и попросила подождать пока подберут клинику. Перезвонили через 15 минут и указали адрес. В клинике оказывается нас уже ждали и мне не пришлось объяснять, что произошло. Оказали помощь, дали лекарства и при этом мы не потратили ни копейки. Все расходы страховая взяла на себя. Мы остались очень довольны качеством обслуживания. Приятно иметь дело с профессионалами!

Докладніше
Оцінка:
110
26.06.2019

Два роки тягнуться виплати,винуватий дтп відмовився сплачувати суму яка була призначена страховим агентом, під час огляду ТЗ,впливу на нього не мають,рекомендують звертатись до суду,з оціненим відшкодуванням 1300 грн.

Докладніше
Оцінка:
110
22.06.2019

Не рекомендую. Застраховался на болезнь через Приват. Произошел страховой случай. Отправил документы на выплату. Позвонили попросили дополнительною. Отправил дополнительно..Живу, жду...Молчек..Через месяц интересуюсь в Привате - опс!!! отказано..тихо так...скромно...Реальная операция прописана в договоре...

Докладніше
Оцінка:
810
19.06.2019

На протяжении четырех лет оформляю страховую по КАСКО на свой автомобиль в этой страховой компании. Вот и в прошлом году в ноябре я оформил полис, а в январе на своём автомобиле попал в аварию. После оформления ДТП сотрудниками ГАИ, приехал в офис страховой компании, для оформления нужных документов. Очереди не было, поэтому все прошло довольно быстро. Ремонт и оплаты тоже не пришлось долго ждать, за что огромное спасибо! Всем доволен! Буду и дальше страховаться у вас!

Докладніше
Оцінка:
910
14.06.2019

З СК Uniqa 12.2018 через ПриватБанк була оформлена страховка «Нерухомість без огляду», яку мені рекомендували консультанти ПриватБанку. І от 23 травня 2019 року вночі у квартирі сталося затоплення холодною водою через руйнування сольового фільтру перед котлом. Хоч і було протікання води до сусідів, вони претензій не мали. В цей же день я зібрав необхідні документи і заявив про страхову подію (надіслав скан копії через Приват24). Десь через день зі мною зв’язався представник СК Uniqa, який вів мою справу, з проханням уточнити отримані збитки і надіслати фото пошкоджень. Після надсилання фотографій пошкоджень зі мною знову зв’язався представник СК Uniqa і сказав, що в найближчий час буде прийняте рішення і сума відшкодування становитиме приблизно 7000 грн. Через два тижні 5 червня я отримав страхове відшкодування 7552 грн. Хотілося б подякувати СК Uniqa, співробітникам ПриватБанку та місцевому ЖЕКу ФОП Шевкун Є.С.

Докладніше
Оцінка:
110
13.06.2019

Две недели не могу дозвониться к ним, пробовала на все телефонные номера,оставляла заявки чтобы перезвонили.Ничего не помогает! Две недели не могу оформить медикаменты......просто ужас!

Докладніше
Оцінка:
110
11.06.2019

Сотрудники компании ведут себя по хамски , забывают перезванивать , отвратительно организовывают запись к специалистам а самое интересное получение медикаментов или назначенного лечения приходится добиваться до 2 суток и при этом не реагируют на звонки и на чат в телеграмм.

Докладніше
Оцінка:
910
07.06.2019

Приємно вражена роботою страхової компанії. 30.05.19р. Потрапила в ДТП, машина опонента була застахована в UNIQA. Працівниця компанії Софія ( Нововолинськ) люб'язно пояснила всю процедуру оформлення страхового випадку і допомогла заповнити європротокол ( ОКРЕМЕ ДЯКУЮ!!!). Через чотири дні єврокомісар з Луцька ( Сергій, якому теж ОКРЕМЕ ДЯКУЮ) оцінив збитки, і ще ЧЕРЕЗ ДВА ДНІ я отримала відшкодування, яке майже повністю покриє витрати на ремонт автомобіля. ГАРНИХ КЛІЄНТІВ І ПРОЦВІТАННЯ КОМПАНІЇ!!!!

Докладніше
Оцінка:
110
05.06.2019

Не рекомендую дану строхову компанію!!По медичній страховці ,дали відповідь лише на 25й( а не на 15й) робочий день,Двзонила більше 10 разів,постійно то документи шукають,то запит дали то запита немає,!В результаті джобилась відповіді:відмовили.Чому? Чекайте листа на пошту,прошу скажуть причину."Тут не вказана,пишіть на електронну"Написала,відповіді немає!!!Які від них гроші??Тут відповідь неможливо отримати!

Докладніше
Оцінка:
810
03.06.2019

Наша семья собиралась в отпуск за границу и стал вопрос где приобрести туристические страховки. Проанализировав, несколько страховых компаний выбор остановили именно на этой компании. И дело даже не в цене (стоимость туристической страховки +/- одинаковая), а в услугах, которые предоставляют на эти деньги. Хочу отметить, что не у всех компаний предоставляется медицинская помощь в полном объеме, а именно: неотложная скорая помощь, консультация специалиста, пребывание в госпитале, медикаменты. Не у всех покрывается стоимость услуг стоматолога при обращении с острой болью, а если есть то покрытие не более 50 евро, здесь же 100 евро. Со всеми этими нюансами разбиралась в приятной беседе по телефону. В завершение хочу отметить, что обслуживание в Унике на высшем уровне. Все необходимые документы предоставила по электронной почте, быстро получила квитанции для оплаты и по дороге с работы заехала в отделение, чтобы подписать и получить полисы на руки. Быстро, удобно, спасибо!!!

Докладніше
Оцінка:
110
01.06.2019

Не рекомендую страховую UNIQA!!! Застраховала через Приватбанк 4 человек (себя, невестку и 2 внучек, сын сам ранее застраховался). Наступил страховой случай - внучка (6 лет) дома поламала ногу. (СК Uniqa "0Захист на кожен день" CSDNNS-190L0ZZ) Через Приватбанк предоставила все документы, которые были. Из страховой попросили еще какой-то документ (внятно не объяснили). Тем более я как раз была в санатории. Короче, отказали с мотивацией того, что не предоставлены все необходимые документы. Ребенок м-ц промучился в гипсу. 3 мая сняли гипс. 23.05 из страховой сообщили об ОТКАЗЕ в выплате, мотивируя тем, что не все документы предоставлены. А 26 мая она снова поломала ногу. Заявили о страховом случае. Но никто из страховой не звонит. Боюсь, что снова найдут причину отказать. Не рекомендую связываться с этой страховой. Все равно ничего не выплачивают. За что тогда платить??? Разорву и я все 4 полиса.

Докладніше
Оцінка:
1010
23.05.2019

Меня зовут Елена. Уже 2 год м Униуой. Очень много раз обращалась по разным вопросам +сдать анализы, консультацию, Спасибо!!!! Сотрудники все организуют, а соответствии с пожеланиями.

Докладніше
Оцінка:
1010
16.05.2019

КАСКО на протяжении 4х лет, 4 страховых случая, по всем были справедливые выплаты. Все хорошо

Докладніше
Оцінка:
910
26.04.2019

Два місяці тому я потрапила в неприємний випадок - невелике ДТП, не зі своєї вини. Було чимало супутніх неприємних моментів, наприклад, інший учасник ДТП був в моєму місті проїздом, сам з Києва і т. Д., Часу на розгляд у нього не було, проте сплатити мені хоч якоїсь шкоди "по-любовно" він відмовлявся. Мій "опонент" був застрахований в УНІКА, яка надавала йому всіляку підтримку в телефонному режимі, пояснювала, як скласти євро-протокол і багато інших нюансів. Загалом, водій не був кинутий в форс-мажорній ситуації, отримував чіткі інструкції, що і як слід робити. Для не надто досвідченого водія це взагалі безцінне! У підсумку, за моєю згодою, мені просто перерахували суму відшкодування на карту Приват, без всякої зайвої бюрократії. Сума була адекватною і покрила ремонтні роботи. Підсумок - навіть не будучи клієнтом цієї компанії, у мене сформувалося абсолютно позитивну думку про компанію. Перше - мені сподобалося, що вони не кинули свого клієнта в складній ситуації, консультували його, друге - звичайно ж здорово, що здійснили виплату в адекватному розмірі в прийнятні терміни.

Докладніше
Оцінка:
110
24.04.2019

Здравствуйте! Очень негативное отношение к данной компании. Оформил договор "Страхование здоровья" 16.08.2018. В марте 2019 года обратился к семейному доктору жалобой на боли в правом боку. Доктор осмотрел и направил в Кардио-ревмоцентр, т.к. с внутренними органами,по её мнению,было всё в порядке,были подозрения,что это из-за остеохондроза. Там врач направила на МРТ и на сдачу крови на ген HLA-B27. После того как я принёс результаты,в которых подтвердились её подозрения,мне поставили диагноз Болезнь Бехтерева! В том же ревмацентре положили меня на стационарное лечение где я и проходил лечение с 25 марта по 12 апреля 2019 года. 16 апреля, позвонив по телефону 3700, сообщил о страховом случае и переслал все необходимые документы. Вечером того же дня мне позвонили и сообщили что мне отказано,мотивируя это решение тем,что по данному диагнозу выплаты не производят ( в выписке из больницы написали "Анкилозирующий спондилит",что то же самое,что Болезнь Бехтерева!!!! Оператор сказала,что нужно ещё и операционное вмешательство и выписку надо переделать и т.д. и т.п. В общем несла откровенный бред. 18.04 я обратился непосредственно в офис данной компании,который находится по адресу г.Одесса ул.Пастера 19 где повторно подал документы. Мне ответили,что в течении дня мне позвонят. Не дождавшись звонка позвонил сам на номер 3700 уже после 20-00. Соединив с оператором,мне снова отказали,мотивируя это тем,что якобы не прошла временная франшиза и что договор у меня был перезаключён БЕЗ МОЕГО ВЕДОМА 25.01.19 Я распечатал электронный договор с номером ODR3HI-187F36C, в котором указан срок действия с 16.08.2018 по 15.08.2019 Так какая френшиза в 90 дней не прошла мне до сих пор не понятно! Жду от них письменного официального отказа, с которым обращусь к юристу и привлеку СМИ в частности телевидение. А пока прохожу врачей,так как этот диагноз подразумевает инвалидность!!! " СПАСИБО" UNIQA за невнятный отказ инвалиду! Будет и на моей улице праздник и я в этом уверен на 100%

Докладніше
Оцінка:
110
22.04.2019

Кратко: Застраховал авто по Каско без учета износа, было ДТП, заявление. Многомесячные разборки. Писал на указанные e-mail'ы и т.д. Наконец получил финальный ответ. Если убрать воду цитирую: — "Згідно умов договору – розрахунок страхового відшкодування здійснюється на підставі калькуляції СТО із застосуванням цін на запасні частини,… вартість відновлювального ремонту на суму 43960,28 грн.… Страховик має право самостійно розрахувати суму вартості відновлювального ремонту… Отже, суму відновлювального ремонту було перераховано… та виплачено 16493,16 грн." Мне больше добавить нечего, выводы делайте сами.

Докладніше
Оцінка:
910
15.04.2019

Недавно обращались с заявление по факту наступления страхового случая. На стоянке повредили крыло моего автомобиля. Когда дозвонились на горячую линию, подсказали, что нужно делать в моем случае и как правильно оформить документы. В офисе быстро приняли документы и тут же провели автоэкспертизу. И только подписания соглашения была произведена выплата. В моем случае компания показала высокий уровень обслуживания, и закрепила чувство уверенной защиты. Желаю компании процветания и хороших клиентов!

Докладніше
Оцінка:
110
11.04.2019

12.11 2018.года сомной случился нещясний случай .я досихпор на лечении. 11.04.2019. мне севодне позвонили и отказали в страховке.без либо каких предупрежденей .оргументируя что не здал нужную выписку з болницы. сначала просили одну когда я предоставил в банке сказали что не розборчево в болныце мне другую не дали потом оказалось что нету мокрой печати. .

Докладніше
Оцінка:
110
10.04.2019

Страхова компанія УНІКА порушує закон щодо договору КАСКО СК УНІКА не виконує умови договору КАСКО, порушує законодавчі норми, маніпулює інформацією та даними і здійснює протиправні дії щодо мого майна. На даний момент страхова компанія де-факто відмовляється від прийняття рішення щодо виплати страхового відшкодування та його здійснення. Відповідальні співробітники та керівництво компанії неодноразово відмовлялись від зустрічі щодо шляхів вирішення проблемної ситуації. Як наслідок, за задокументованими фактами порушень, мною та моїм адвокатом було підготовлено скаргу до Нацкомфінпослуг (голова ПАШКО Ігор Володимирович), копію – Голові правління ПрАТ «Страхова компанія «УНІКА» Олені Ульє. ДТП, яку «не бачать» страховики 05 лютого 2019 року мій автомобіль BMW X5 потрапив у ДТП, яке було оформлено за участю патруля Нацполіції та зафіксовано офіційним аварійним комісаром СК Уніка. Крім того, маршрут мого автомобіля у цей та попередні дні, в тому числі місце ДТП зафіксовано вбудованою трекінг-системою та сигналізацією, що в автоматичному режимі збирає та аналізує інформацію – про початок та завершення роботи двигуна, переміщення транспортного засобу та карту маршрутів. Після оформлення ДТП відповідно до рекомендації представника «гарячої лінії» СК автомобіль евакуатором було відправлено на СТО офіційного дилера «АВТ Баварія». 07 лютого 2019 року я звернувся до офісу страхової компанії, де подав письмове повідомлення про обставини події та надав копії необхідних документів. Упродовж лютого-квітня 2019 року, внаслідок документальних та організаційних махінацій із залученням експертної кампанії «Фаворит» представники страхової компанії Уніка почали робити заяви про те, що ДТП не відбувалось, або відбулось в інший час в іншому місці. Тим самим, ставляться під сумнів протоколи оформлення ДТП, складені представниками Нацполіції, а також акт огляду місця події, складений та підписаний аварійним комісаром Уніка. На основі цих маніпуляцій з даними, представники страхової компанії намагались зменшити суму зафіксованої договором виплати, а також пропонували мені варіанти «обміну» пошкодженого автомобіля на інший, характеристики якого суттєво відрізняються від мого у бік зменшення вартості та комплектації. Як страховики доламали мій автомобіль Представники СК Уніка, без узгодження зі мною як власником автомобіля, декілька разів були на СТО «АВТ Баварія Київ», нібито для додаткового поверхневого огляду пошкодженого автомобіля. Взявши ключі у майстра СТО, страховики здійснили декілька спроб завести двигун та увімкнути передачі на ушкодженому автомобілі, при тому, що мастило з двигуна та коробки витікло ще при ДТП. Як наслідок – пошкодили коробку передач та інші агрегати, чим збільшили розмір збитку. Порушення законодавства та нормативних документів Зафіксовані порушення з боку СК Уніка є такими, що серйозно порушують законодавство і мають бути розглянуті Нацкомфінпослуг, яка видає ліцензію на здійснення діяльності в Україні. Мій адвокат, відповідно до Закону України «Про адвокатську діяльність», офіційно запросив у страхової компанії матеріали страхової події. Але ні через 5 днів, визначені Законом, ні пізніше матеріали йому не було надано. Все це відбувається для ймовірного ухиляння від виконання в повному обсязі договірних зобов’язань за договором КАСКО. Оскільки СК Уніка ухиляється від прийняття рішення щодо страхової виплати за договором КАСКО, складено офіційну скаргу на ім’я Голови Нацкомфінпослуг ПАШКО Ігор Володимирович з детальним викладенням обставин справи та проханням: – провести перевірку в частині дотримання страхового законодавства Приватним акціонерним товариством «Страхова компанія «УНІКА» та допущених порушень щодо затягування розгляду справи та виплати страхового відшкодування; – вжити заходів щодо порушника законодавства України про страхування; – повідомити мене письмово про прийняте рішення та вжиті заходи. Цим повідомленням я звертаю увагу всіх існуючих та потенційних клієнтів СК Уніка на необхідність контролю виконання всіх умов страхових договорів. Будьте пильними, впевненими та вимагайте від страхової компанії та регулятора виконання зобов’язань за вашими договорами.

Докладніше
Оцінка:
110
04.04.2019

Строго не рекомендую даннную компанию. Являюсь постадавшей стороной в ДТП. Больше 2 месяцев не выплачивают деньги по страховому случаю, банально придумывая различные несостоятельные отговорки, за это время, внимание!!!! звонил 18 раз !!!, обещают разобраться и перезвонить и не перезванивают, врут на каждом слове. Уровень работы с клинтами 0!!!

Докладніше
Оцінка:
910
03.04.2019

В данной компании страхуюсь много лет. После определенных событий решил, что здесь я буду покупать не только автогражданку, но и автогражданку наоборот. Был случай, когда в меня въехали сзади. У виновника оказалась какая-то "лева" страховая, которая забрала у меня кучу здоровья, а выплаты от них я так и не дождался. Это событие и заставило принять единственное правильное решение и покупать оба полиса в компании, которой я доверяю.

Докладніше
Оцінка:
110
29.03.2019

Прежде чем заключать договор, ознакомьтесь с моим случаем! Заключен Договор страхования здоровья на случай болезни, через услугу Приватбанка в июне 2018 года. Последний день болезни 25.03.2019. По условиям страховой компании должна предоставить справку формы №027/о в течении 2-х дней после болезни. Предоставила, а также другие документы, которые порекомендовали "любезно, учтиво, вежливо, и т.д" операторы страховой компании, которые круглосуточно, очень красиво, предоставляют телефонные услуги. В этот же день получаю - отказ по причине, не тот диагноз, нет кода болезни, нет информации с какого периода у меня эта болезнь... И так: в договоре п.6.1.2 - перечень классов заболеваний, например мой случай "хвороби нервової системи". Договор отсылает к дополнению №1 (это 8 раздел), где в строке 81 указано заболевание (которое мне диагностировали).Певоначально обратилась к семейному врачу, затем к невропатологу, прошла курс лечения у невропатолога (процедуры, уколы, капельницы) выписалась с улучшением здоровья. После получения отказа снова по телефону связывалась с работниками банка, которые переключали на операторов по страхованию и по моему требованию направляли заявку эксперту. Дважды обращалась к врачу:1-раз) вписать в справку мой диагноз, который соответствует перечню дополнения №1 соответствующего класса заболевания; 2- раз) указать код болезни. Все указано, дополнено той же рукой врача и дополнительно проставлена печать. Моя заявка на возмещение суммы взята на рассмотрение - и снова отказ, не тот код!!! На мой вопрос почему , страховые агенты направляют к работникам банка, а те соответственно, к работникам- "страховикам". Из разговора с экспертами выясняется, что они не медицинские работники и отвечают как автоответчик "Вашего диагноза нет в перечне дополнения №1", и почему - то не ссылаются на документ, в котором ИХ код заболевания не относится к тому классу и перечню, о чем написано в моей справке врачом! Так что я согласна с предыдущим негативным отзывом о компании, поэтому хочу, что бы как можно больше людей узнали и о моем случае и не спешили заключать такие договора со страховой компанией, а также не пользовались такой услугой Приватбанка.

Докладніше
Оцінка:
110
28.03.2019

У меня была травма колена. Зафиксировала у них страховой случай. Обратилась в банк, в котором оформляла страховку, предоставила все документы, справки, выписку из травмпункта, ввписку из поликлиники, где проходила лечение, и т. д. Три недели прошло, никто и не думал ничего выплачивать. 1 раз позвонила сотрудница банка и попросила принести справку, что период между предоставленными справками я лечилась дома))))) Даже и не знаю, где такие справки дают. Попросила дать письменный ответ от страховой. Отморозились. Перезваниваю сама в страховую: "а, так у вас в третьей справке не написано, что диагноз постравматический"))) Т. е. выписки с травмпункта недостаточно... Ок, прошу дать письменный ответ, в связи с чем отказано.т.к сотрудники банка говорят одно, страховая другое.... Отморозились, по сей день ни ответа, ни привета. Там сумма выплаты смешная, больше бегала справки собирала...

Докладніше
Оцінка:
110
26.03.2019

Это лично моё мнение и мой опыт, но все таки хотелось поделиться. У меня есть с чем сравнить так как страхуюсь уже 7 лет. Они любят заставить тебя подождать при этом могут забыть вообще про тебя. Они забывают записать тебя к врачу и когда им звонишь на следующий день говорят что сбой в системе. Они спорят с докторами о том что те препараты которые назначил доктор не надо назначать.....в общем такая вот картина. А вы решайте сами.

Докладніше
Оцінка:
1010
25.03.2019

Стандартно для поездки заграницу нужно оформлять туристический полис. Согласно отзывам и рекомендациям моих знакомых, выбрала эту страховую компанию, и хочу заметить, что не ошиблась в выборе. В Испании произошёл со мной неприятный случай. В середине отпуска упала и получила рваную рану руки. Действовала так, как написано в полисе и перед тем, как обратиться за помощью в больницу, я созвонилась со страховой, где оператор мне подробно объяснила мои дальнейшие действия. Убедилась, что ассистанс на уровне. Консультацию и лечение оплатила страховая компания. Спасибо огромное. Приятно сотрудничать с профессионалами!

Докладніше
Оцінка:
210
21.03.2019

Попал в больницу при смерти с сердцем в 25 лет. Был застрахован в унике. Предоставил все доки. предлагали покрыть только лекарства из их списка. (по 20грн. за пачку) Бюджет после болезни опустошился на -12 000 грн. СПАСИБО! Всем советую.

Докладніше
Оцінка:
110
14.03.2019

Водитель, застрахованный в СК "Уника", нанес ущерб моему транспортному средству и был признан виновным. Повреждения авто следующие: правая сторона без возможности восстановления: передняя дверь, стеклоподъемник, ручка двери, накладка порога; с возможностью восстановления: порог передней двери, задняя дверь, заднее крыло и задний бампер дверь. Авто EMGRAND EC7 2015 г.в. Специалист по урегулированию СК "Уника" (г. Харьков) оценил повреждения в 13 тыс. грн. Официальный дилер АИС (Харьков) оценил в 42 тыс. грн., АИС (Киев) - 52 тыс. грн. Начальник отделения СК "Уника" (г. Краматорск) отказался от каких-либо пояснений и сказал, чтобы недостающую сумму (29-39 тыс. грн) я требовал с их клиента. В дальнейшем проведение переговоров было невозможно, потому как бросали трубку. Дальнейшие переговоры велись со специалистом по урегулированию СК "Уника" (г. Харьков). "Независимый" эксперт по г. Краматорск (компания Эксперт-сервис) сделал отчет, который, после моего интереса к отчету, по просьбе специалиста по урегулированию, переделал. Мне предложили сумму компенсации уже 27 тыс. грн. (на 15 тыс. меньше, чем у официалов и на 10 тыс. грн. меньше, чем не официалов). С предлагаемой суммой спустя 5 месяцев пришлось согласиться, разницу в количестве 10 тыс. грн. оставил СК "Уника" в качестве финансовой помощи (чаевых).

Докладніше
Оцінка:
110
12.03.2019

Запомните, что если ваш ребенок занимается в любой спортивной секции- даже просто для оздоровления и получит травму (в нашем случае был наложен гипс!) вам откажут в выплате, поморочив голову 2 недели, затребовав кучу справок, обосновав это тем, что это "профессиональная травма". И это "Защита на каждый день"?! Под такой термин можно подтянуть и игру в футбол во дворе и т.д. Разраваю 2 детских страховки и максимально расскажу свой случай общения с этими страховиками. Главное, что деньги четко списывают.

Докладніше
Оцінка:
910
06.03.2019

Не первый год пользуюсь услугами этой страховой компании. Оформляю здесь каско, осаго и страхую квартиру. Только приятные впечатления. За все время, по страховому случаю, обращалась только один раз. На парковке возле магазина обнаружила вмятину на заднем правом крыле моего автомобиля. Мелочь, но неприятно. Вызвала полицию, чтобы они это зафиксировали. Потом поехала в отделение СК, где специалисты приняли документы, осмотрели повреждения и сообщили, что мне перезвонят, когда будет готово направление на ремонт. Долго ждать не пришлось. Уже на следующее утро оставила машину в автомастерской и через неделю забрала - отремонтированной. Все сделали качественно. Благодарю!

Докладніше
Оцінка:
110
03.03.2019

Это просто дно! Я застрахован по каско у них уже третий год. До этого все было ок. Но в конце 2018 довелось обратиться к ним по покраске бампера (сосед задел во дворе). Получил отписку, что мол покрасить бампер на toyota camry в цвете белый перламутр по счету от тойота сити плаза составляет чуть меньше 3000 грн, а так как сумма франшизы больше, мы вам отказываем в выплате. Отправили меня в страховую к виновнику. Я ж там и запросил 3000 грн за прокраску, как сказано в письме от УНИКИ. Параллельно я обратился, ради интереса, в тойоту по поводу счета, указанного в письме-отказе, и вуаля, там счет на 7800 грн! #Уника меня подставили 2 раза!!! Первый раз — не выплата по КАСКО (хотя должны были), второй раз — отправили добиваться выплаты в 3000 грн!!! в страховой-виновника, хотя покраска бампера стоит почти 8000!!!  Категорически не рекомендую!!!

Докладніше
Оцінка:
1010
01.03.2019

УНИКОЙ я очень довольна. Впервые столкнулась со страховой компанией. Мою машину поцарапал КАМАЗ (застрахованный в УНИКЕ) от заднего крыла до зеркала. Никаких хлопот. Все быстро, вежливо оформили. После решения суда, я привезла постановление. Через 3 недели пришли деньги. Я думаю хватит полностью на ремонт. Так приятно, что не нужно переживать и нервничать. Думаю оформить медицинскую страховку. Спасибо.

Докладніше
Оцінка:
810
25.02.2019

Страховали в Унике квартиру. Недавно произошел страховой случай. На кухне загорелась занавеска((. К счастью, успели быстро потушить и огонь не перекинулся на другие комнаты, но ремонт на кухне оказался испорчен. Думаю, влетели бы мы на приличную сумму. Обратились в свою страховую компанию по поводу страховой выплаты. Пришел представитель, внимательно все осмотрел и зафиксировал последствия. Выплату долго ждать не пришлось. Деньги были перечислены через неделю, а сумма полностью покрыла ремонт на кухне. Страховка себя полностью оправдала, будем продлевать ее и в дальнейшем.

Докладніше
Оцінка:
810
11.02.2019

Считаю, что КАСКО, если ты живешь в большом городе, где слишком часто бывают аварии, это не роскошь, а просто необходимость. Поэтому, который год покупаю полис и именно в "Уника"и считаю, что надежней ск не найти. Год назад убедился лично, после ДТП страховая все выплатила и если бы не КАСКО, наверное остался бы без авто.

Докладніше
Оцінка:
110
08.02.2019

Все ужасно. Я на медицинской корпоративной страховке. Обратилась с больной почкой во вторник. Только на 3-й день записали к врачу. Потом анализы... короче дай бог чтоб через неделю я назначение медикаментов только получила. Хожу с температурой это время. За это время сама уже пропила пол-аптеки. Страховаться вобще толку ноль. Я бы все быстрее в государственной бесплатной больнице решила.

Докладніше
Оцінка:
110
28.01.2019

Оставляю негативный отзыв о страховой компании UNIQA,у моего ребенка есть полис страхования от несчастных случаев.На тренировке он получил травму паха,она привела к хирургическому вмешательству,есть выписка с диагнозом,лечением,всеми печатями и и.д....Стоит диагноз:перекрутить гидатиды.Так как у меня нет медицинского образования,но есть интернет,почитав про этот диагноз,там пишут что он может возникнуть при нарушении венозного оттока,при травмах или физических нагрузках!!! ребенок каждый день ходит на хоккей,по 2 тренировки в день.Это не физические нагрузки???Отказ аргументиповали тем что нет "ушкоджень"!!!!Т.е.хирургическая операция была,а ушкоджень нет!!!! Интересно как это????

Докладніше
Оцінка:
110
14.01.2019

9 лет клиент Уники. Автоцивилка /2 авто/, Туризм /я, брат, родители/, Жилье /2 квартиры/. За 9 лет страховых случаев - 0. И вот в мое авто вьехали. На момент ДТП машине 4 года. Прямое урегулирование. Записался на определенное время. Пригнал авто в Унику и.... вместо приятных менеджеров, которые улыбчиво напаривают продукты страховой, урегированием убытков занимаются два крокодила /он и она/. Она: принимает документы. При этом болтает по телефону на отстраненные темы /как бедняга перерабатывает и какие лодыри все остальные/, ковыряется в носу, ничего не знает, подсказать что-то ей крайне сложно. Вызов осуществляет через громкую связь и каждый раз оператор сообщает, что у Уники задолженность за городской телефон!!! Он: фоткает машину, составляет акт. Чтобы срезать сумму на 30% лежал под машиной, не залез только в выхлопную трубу. Нашёл... вмятину размером со спичечную головку на крыле. Счёл эту вмятину деформацией корпуса и сообщил, что новые запчасти будут за минусом 30%, поскольку авто деформировано. К сожалению не сталкивался с другими страховыми, не знаю как хорошо или полохо у них. Но сегодняшнее общение в Унике оставило огромную кучу дерьма. Больше связываться с ними не буду!!!

Докладніше
Оцінка:
110
26.12.2018

Была клиентом Уника, моя жена, три года. Вроде все хорошо. Пока не произошло ДТП. В мою мошину вьехала другая. Деньги выплатели в два раза меньше. В итоге пришлось доплачивать самому. В офисе на Проспекте Шевченко в городе Одесса до ДТП все очень культурные и приветливые. Но случись - что. Эксперт совершенно другой человек. Если Вашей машине больше пяти лет, запчасти считают на 30 процентов меньше. Попробуйте купить запчасть за такую сумму. В магазинах везде, как на новую продают. И очень много беганины. Например: приедьте к нам, покажите, сделайте сами. Я часто бываю за границей. И везде эти вещи делают страховщики сами. Мы им за это платим. И они получают за это зарплаты. Вообщем пока все хорошо - Уника хорошая компания. Но случись, что - побегать Вам придется и еще надо доказывать, что по чем. Вывод: хотите проблему выберайте Унику.

Докладніше
Оцінка:
1010
16.12.2018

Застраховал автомобиль в UNIQe в ноябре 2017 г. с опцией "Полное урегулирование". Компанию выбирал долго (отрицательный опыт с другими компаниями). Менеджер Юлия быстро и качественно оформила полис. В начале ноября 2018 г. произошло ДТП , виновником которого была вторая сторона. Сообщил оператору на горячую линию, после чего в течение 30 мин на место происшествия прибыл эксперт Олег и быстро зарегистрировал страховой случай с оформлением Европротокола (виновник со всем согласился и подписал документы). Буквально в течение нескольких дней Олег произвел осмотр и составил перечень повреждений и калькуляцию работ. Уже в декабре 2018 г. я получил страховую выплату. Конечно сумма меньше, чем если ставить все оригинальные детали, но авто уже 10 лет и любой страховщик в этом случае вводит понижающие коэффициенты. Поэтому я особо не раскатывал губу и восстановил авто из имеющихся возможностей. Страховку новую оформил опять в UNIQe (что и другим рекомендую). Спасибо Вам ребята!

Докладніше
Оцінка:
110
10.12.2018

Не рекомендую обращаться! Сумму написали на листочке точнее на огрызке, калькуляции не дают в итоге отказали выплачивать деньги! Оригиналов документов добиться не возможно! В Харькове на Красношкольной в офисе сотрудник не одыкватный! Оценили ремонт, что даже на бампер не хватает не то, что на все расходы! За десять лет не разу не сталкивались с такой проблемой! В итоге остались с разбитой машиной без денег ! Уважаемая компания пересмотрите свой штат сотрудников!

Докладніше
Оцінка:
110
05.12.2018

Никому не рекомендую Унику для туристического страхования. В сентябре 2018 года со мной произошел страховой случай в Испании. Уника организовала прием врача, НО клиника находилась в другом городе. Если б не было машины, не понятно как добираться. Но главная проблема в другом. Врач выписал мне лекарства. Представители Уники сказали, что я должна их купить за свой счет, что я и сделала, а по приезду в Украину подать все документы на отстрахование. Я передала весь пакет необходимых документов в компанию. Это произошло около 2х месяцев назад. После этого я не могу добиться никакой обратной связи. Все сроки рассмотрения документов, указанные в договоре, прошли. Я не получала ни одного звонка, ни одного письма. Девочки на горячей линии ничего сказать не могут вообще и никогда. Мне несколько раз давали номер телефона представителя компании, который занимается моим делом, ему невозможно дозвониться НИКОГДА и НИ ПРИ КАКИХ ОБСТОЯТЕЛЬСТВАХ. Также я осталяла жалобу через сайт Уники. Обратной связи никакой! (на сайте указано, что с клиентом должны связаться в течении 5 рабочих дней). Прошло уже около 2х недель. Я просто не понимаю, как можно добиться каких-то разъяснений от Уники, не говоря уже о денежной компенсации.

Докладніше
Оцінка:
110
26.11.2018

Суть проблемы: я - пострадавшая сторона в ДТП. Независимая экспертиза насчитала сумму, превышающую сумму выплаты "Уники", что в страховой пояснили невключением НДС в сумму выплаты. Работник страховой уверил меня, что положенную по Закону компенсацию НДС я получу только после проведения работ СТО-плательщиком НДС и предъявления счетов с фактическими затратами, а до начала этих работ я обязан подписать их стандартный "акт согласования страхового возмещения", в котором есть пункт "указанная сумма является окончательной и подтверждает тот факт...что каких-либо требований к Страхователю и/или лицу, виновному в ДТП я иметь не буду". После ремонта счета от официального СТО-плательщика НДС были предоставлены, но теперь "Уника" не хочет компенсировать НДС, хотя ее работники до подписания акта в устной форме уверяли, что возмещение по НДС - это стандартная процедура после проведения ремонта по дополнительному заявлению. То есть налицо как минимум обман со стороны работников страховой, а как максимум - незаконный вычет суммы НДС из суммы возмещения и ограничение прав потерпевшего на возмещение ущерба через суд от страховой и даже виновника ДТП. Будьте бдительны при подписании в "Унике" "акта узгодження розміру страхового відшкодування", там есть этот иезуитский пункт. А еще лучше вообще не связывайтесь со страховыми, где сотрудники врут клиентам.

Докладніше
Оцінка:
910
15.11.2018

У вересні відбулося ДТП. Компанія поставилася з розумінням. Збиток був невеликий але повністю компенсований. Залишився задоволений.

Докладніше
Оцінка:
810
13.11.2018

Второй год покупаю КАСКО у Уники, а недавно произошло первое в моей жизни ДТП. Очень расстроилась... Ну, во-первых ДТП само по себе неприятное событие, а во- вторых, в аварии была виновата я. Хорошо, что сама не пострадала. Как не банально, но я не успела вовремя затормозить и влетела в зад впереди едущей Шкоды. Вроде и повреждений не много но случай все-таки неприятный. Что удивило, так это то, как работают менеджера страховой. Мне даже представить было сложно, что и как оформляется, как происходит выплата и т.д. Итог: с учетом ожидания деталей ремонт занял меньше месяца. Не знаю, долго это или нет, но как по мне главное результат. А результатом я довольна!

Докладніше
Оцінка:
810
12.11.2018

С уверенностью могу порекомендовать эту компанию, как минимум в страховании Автогражданки. Нормальные цены, профессиональное обслуживание, полное выполнение своих обязательств. Ни разу не сталкивалась с хамством или грубостью. Выплаты в оговоренные сроки.

Докладніше
Оцінка:
110
27.10.2018

Заказала онлайн ОСАГО в понедельник, произошёл сбой при подписании договора. Три дня звонила в колл-центр, чтобы понять, когда мне ожидать мой полис, так как старый полис заканчивается в птницу. В четверг вечером получила полис с неверным гос Авто знаком, сразу же отписалась и отзвонились, попросила решить до субботы. Пятница - тишина. В 16.45 опять звоню и в колл центре сказали, что у отдела продаж сокращённый рабочий день. Мой вопрос так и не решён, в офисе никого нет. Ожидайте понедельника, когда полис необходим в субботу! Не рекомендую! Полиса нет, деньги снли!

Докладніше
Оцінка:
1010
19.10.2018

Продлевал страховку на сайте. Все это дело заняло от силы минут 15. Очень удобно. Без доп.услуг, человеческого фактора и т.д.

Докладніше
Оцінка:
1010
18.10.2018

При покупке автомобиля, в салоне была предложена от UNIQA по акции КАСКО и ОСАГО. 10.09.18 произошло ДТП, в результате которого, ремонт авто был признан нецелесообразным. Компанией было принято решение о выплате, согласно договору. Поскольку, для меня это был первый случай, и никогда прежде никогда не имел дела с разрешением страховых случаев, то, конечно же переживал по поводу выполнения компанией своих страховых обязательств, учитывая, что речь шла о немалой сумме возмещения... 04.10 выплатили третьей стороне по ОСАГО, а 16.10 уже выплатили мне по КАСКО согласно договору. Резюмируя итог этого периода решения по страховке: 1. страховой агент свои обязанности выполнял своевременно и добросовестно, и тоже был заинтересовал в успешном разрешении моего случая; 2. Страховая компания, не превысила оговоренные в договоре сроки рассмотрения и выплаты, и в полном объеме выполнила договор; 3. Следующий автомобиль буду страховать в UNIQA (хотя, надеюсь, что до страхового случая дело не дойдет))

Докладніше
Оцінка:
110
17.10.2018

Uniqa однозначно зарекомендовала себя с самой негативной стороны. После 4 страховых случаев мною не было получено ни копейки возмещения (в рамках КАСКО). После 2 лет покупки КАСКО, ОСАГО, Добровольной страховки на 1млн, в общей стоимости принесшей Унике с моей стороны более 50000 грн не получить хотя бы одной выплаты это издевательство. Раньше я страховался в *** и *** и никогда не получал такого отношения к себе как клиенту. Это был последний раз когда я выбрал Унику в качестве СК. Обязательно расскажу о своем опыте друзьям, коллегам и партнерам.

Докладніше
Оцінка:
810
16.10.2018

Я потерпіла сторона, мій автомобіль отримав пошкодження і після огляду спеціаліста - був складений акт, в якому були зазначені пошкодження, які потребують ремонту, а саме: фарбування бампера і його відновлення (він був зігнутий) та фарбування кришки багажника. Виплати отримала трохи більше ніж за місяць. Та найцікавіше те, що сума виплат цілком покрила ремонт. Якщо чесно, не очікувала. Реально думала, що будуть всіляко занижувати виплати, але ні, грошей повністю вистачило на ремонт.

Докладніше
Оцінка:
910
12.10.2018

Ми вже третій рік оформляємо поліс КАСКО в цій компанії і помітили, що тут завжди шанобливе ставлення до клієнтів. Співробітники завжди на зв'язку. Завжди допомагають з оформленням документів. Сподіваємося, що так буде завжди! Всього найкращого!

Докладніше
Оцінка:
810
11.10.2018

Я вообще раньше никогда не брала кредиты, так что каково было мое удивление, когда узнала что в таком случае нужно обязательно оформлять страховку на жизнь. Ну естественно, отнеслась к этому всему очень скептически. Но выбора не было, пришлось оформлять. Теперь вот, когда уже вся сумма по кредиту выплачена, мне полностью все вернули. Честно говоря, удивлена, потому что до последнего думала, что с этим будут какие-то проблемы. А нет. Вернули все до копеечки :)

Докладніше
Оцінка:
110
10.10.2018

Страхование от несчастного случая, ребенка покусала собака , выплатили 165 грн , охренеть за наркоз только 150 грн заплатили ,на фиг такая страховка нужна, юрист сказал, что не менее 70 процентов должны компенсировать. Лохотрон а не компания

Докладніше
Оцінка:
110
10.10.2018

Не рекомендую эту ...... Предложили сумму по автоцивилке мне как потерпевшему в 4-ре раза меньшую от реальной стоимости ремонта. Какие-то у ним там коэффициенты.... Сумма просто что б клиент заткнулся. При этом менеджер еще тот. Решил поинтересоваться как дела с делом. Ответ был в стиле у меня есть по закону три месяца и до этого срока идите в .... Я Вас уверяю, если Вы не дай Бог ударите какой-то крузер на крупную сумму. Две третих этой суммы владелец крузера БУДЕТ ВЫБИВАТЬ ИЗ ВАС!!!!! Страховаться в этой компании НЕ БЕЗОПАСНО ДЛЯ ВАС И ВАШИХ БЛИЗКИХ!!!!!

Докладніше
Оцінка:
110
10.10.2018

ДПТ случилась 19.08.2018 по виде клиента с Уники, сам ответ в Полиции пришлось ждать полных 30 дней и то сам забирал Ответ Полиции, чтоб было быстрее. Как итог расчет самой компании и заключение независимого эксперта, еще было потрачено много времени, но так и нет суммы по выплате или расчета. Не говоря уже о самой выплате. Очень удивлен такой работой Австрийской компании, нет слов. Все ссылают на крайние сроки и то что документы передавались с одних рук в другие. Ранее у меня ситуация 3 года назад с виновником ДТП с ******, тогда все с учетом выплаты решилось за 2 недели ровно. А тут "жестяк" какой-то.

Докладніше
Оцінка:
1010
09.10.2018

В нашей семье случилась трагедия,погиб наш член семьи.Он был застрахован в страховой компании УНИКА.Выплатили все в полном обьеме.Большое спасибо всем сотрудникам и процветания вашей компании.Рекомендую всем.

Докладніше
Оцінка:
910
08.10.2018

Мое мнение об этой страховой компании - положительное. Отличный персонал. Менеджеры общаются уважительно, можно получить ответ на любой вопрос. Это подкупает. На следующий год буду страховаться опять у них.

Докладніше
Оцінка:
1010
05.10.2018

 С момента принятия ДТП и до момента выплаты по ОСАГО 14 дней. Оперативно. Молодцы.

Докладніше
Оцінка:
1010
03.10.2018

Наслышан о работе многих страховых компаний, которые не только месяцами, но и годами не выплачивают компенсации. Поэтому в этом году оформил не только автогражданку, но и прямое урегулирование (обратная автогражданка). Если кто не знает, то это когда виновник ДТП не Вы, а другой участник происшествия и компенсацию не нужно ждать от его страховой компании, а можно получить от своей страховой компании. Цена адекватная и мне так спокойней 8)

Докладніше
Оцінка:
810
01.10.2018

 Компания, действительно, работает честно. Когда у меня произошел страховой случай, очень переживал потому, как предыдущая страховая мне изрядно нервы помотала. Я даже представить не мог, что можно быстро не только оформить, но и получить выплату. Буду покупать еще программы и советовать всем!

Докладніше
Оцінка:
110
01.10.2018

Авто Ягуар по самой полной каске, царапина бампера. Почти месяц нет выплаты на небольшую царапину. Крайне не советую унику как минимум из-за сроков выплаты.

Докладніше
Оцінка:
810
27.09.2018

Уже не перший рік страхую квартиру в цій компанії. У минулому році на самому початку опалювального сезону, був страховий випадок: сусіди затопили окропом з верхнього поверху. Прорив системи опалення. Все було виплачено в повному обсязі і досить швидко. Тепер і мої сусіди користуються послугами цієї страхової компанії))

Докладніше
Оцінка:
1010
26.09.2018

Страхую машину в Унике. До недавнего времени это были только автогражданки, но с приобретением нового Опеля, решил, что без КАСКО - не обойтись. Оформил стандартный договор на год и очень надеялся, что полис не понадобится. Но не тут-то было - влетел на светофоре во впереди тормозящую машину и "красиво" разнес бампер, помял капот и разбил фары. Спасибо страховой, что оперативно прислали сотрудника, который помог со всеми документами. Помогли с сервисом и не тянули с выплатами. Так, что все в полном порядке!

Докладніше
Оцінка:
110
25.09.2018

Страхова компанія нічого не робить, а тільки отримує гроші. Більше пів року тягнулась справа щодо відшкодування збитків з пошкодження автомобіля, а в результаті відмова по надуманих причинах. Аварійний комісар майже нічого не робить, а тому самому прийшлось їхати в поліцію за довідками, ходити по інстанціях, а в результаті - марно витрачений час і кошти на страхівку. В мене був договір автоцивілки і прямого врегулювання (неповне каско), але це не допомогло, бо є в них відмазка - другий учасник покинув місце ДТП. Не рекомендую цю страхову НІКОМУ і сам тут більше страхуватись не буду !!!

Докладніше
Оцінка:
1010
24.09.2018

Давно задумывалась о медицинской страховке, а так как мой муж законопослушный водитель страхует машину в "Унике", то я рассмотрела программы ДМС и остановилась на программе "Стандарт". Что касается обслуживания, то "УНИКА" превзошла все мои ожидания. Встретили с улыбкой, окружили вниманием, объяснили и быстро оформили. Приятно иметь дело с профессионалами.

Докладніше
Оцінка:
1010
23.09.2018

Мой страховой случай по авто занял всего 3 недели,от момента обращения и до получения машины после ремонта.А это экспертиза повреждений в Унике,затем на СТО,согласование работ без моего участия,перечисление страховой суммы на СТО,заказ необходимых частей и собственно сам ремонт.Я очень доволен и советую.

Докладніше
Оцінка:
110
21.09.2018

Застраховал в этой компании новую квартиру (от ущерба). В большей степени для того, чтобы в случае чего - избежать взаимоотношений с системой ЖКХ (ЖЭК и т.д.). Ко мне домой приехал агент СерГей (тел. *скрыто*), привез договор и взял деньги. Спустя почти год с момента подписания, после "урагана" в Киеве квартиру затопило дождем. Вызвали оценщика УНИКи, тот походил, пофыркал с комментариями типа: "Да тут у вас совсем немного протекло..." и убыл. Дефектный акт с представителями ЖЭКа нами самостоятельно был составлен, заявление о возмещении ущерба в Унику написано. И тут хоп - сюрприз! Менеджер, который принимал заявление сообщил (как бы между прочим), что никаких выплат не будет, т.к. по договору оплачена сумма только только в 50% от общей О_о И пропущен срок второго платежа... Как бэ, понятно, что формально контора права. Но как же быть с СерГеем?! Который и уговорил меня разбить сумму на два платежа (я был готов оплатить всё сразу за год, как везде). Позвонил агенту - он пробормотал что-то в стиле: "Ох они и негодяи в этой Унике - не предупредили меня и вас, даже СМСки не отправили - сейчас я всё выясню!" и после этого пропал :) Телефон не отвечает. Гасится он и по сей день :) ПОЧЕМУ никто не проинформировал меня напрямую о необходимости вносить вторую часть суммы? Нет ли в действиях агента СерГея преступного умысла и сговора со страховой? Это нам и правоохранительным органам предстоит выяснить. Примечательно, что никакого ответа от компании не последовало. Вообще. Ни мотивированного отказа в удовлетворении заявления, ни письма-уведомления о рассмотрении. НИЧЕГО. И, казалось бы, предельно простая ситуация. Берите деньги с клиента (с меня) за продолжение действия договора. Вина ЖЭКа налицо,- возмещайте через регрессный иск. Однако, ничего подобного не последовало (даже устного общения). Со слов знакомых УНИКА - нормальная серьезная компания. Лично у меня ОЧЕНЬ негативный опыт и испорченное настроение. Сейчас снова выбираю страховую для двух новых квартир. Это точно будет НЕ Уника. Не рекомендую.

Докладніше
Оцінка:
910
21.09.2018

Нам действительно повезло, что мы застраховали свою новую квартиру и ответственность перед соседями. Как "в воду" глядели)). Сразу после ремонта у нас засорился слив и так получилось, что мы затопили соседей. Всю эту сложную ситуацию успешно разрулила наша страховая компания. Оценку провели быстро. А сумму выплаты получали не мы, а соседи, и конечно они остались довольны. Что касается сроков, то не прошло и месяца. Так, что рекомендую всем задуматься о страховке квартиры, а если и выбирать страховую компанию, то только уже проверенную и надежную, как "Уника"!

Докладніше
Оцінка:
110
21.09.2018

Это случилось13.12.2017.Машина стояла под подьездом с влюченым видеорегистратором.Во дворе так же есть видеокамеры,на которых был запечетлён момент,когда мою машину поцарапал выезжающий автомобиль на литовских номерах.Так же был свидетель,он дал показания.Вызвал полицию,зафиксировали страховой случай.Страховой агент пообещал что до Нового года всё компенсируют!Ну и началась эпопея с постоянными звонками страховому агенту с вопроссами,когда же наконец то настанет тот момент,и страховая соизволит выплатить мне компенсацию.Агент постоянно обещал что все идет к логическому завершению и что вот-вот всё выплатят.Но,увы, прошёл почти год, и ничего кроме письма от страховой,где они сообщили мне что вина третьего лица не доказана и по-этому это не являеься строховым случаем,я не получил!Вот так вот,получается что видео с камер и регистратора,плюс показания свидетеля - не аргумент для данной страховой! В моей страховке была услуга "пряме врегулювання".Очень сожалею,что связался с ними.Никому не советую!!!

Докладніше
Оцінка:
410
13.09.2018

В компании Уника был застраховпан виновник ДТП. Мы пострадавшая сторона 1.Только через 4 месяца были начислины деньги, которые до сих пор не могу снять по генеральной доверенности 2. Уника начислила 25 тыс из 41 тыс потраченной на ремонт, мотивируя это износом (машина 2012г) и якобы дорогим ремонтом, хотя изначально сказали можем ремонтировать где хотим. 3. Страховой агент торговался по поводу страховой выплаты как на базаре. Начиналось все с 17 тыс..постепенно дошло до 25. 4. Писала в главный офис Уники с просьбой расшифровать суммы расчетов. Отказали 4. Не рекомендую данную страховую компанию никому!

Докладніше
Оцінка:
910
11.09.2018

Со страховыми случаями имел дело не однократно, поэтому знаю, как работают некоторые компании. И как деньги не выплачивают, и как трубку не берут - всякое было. С УНИКОЙ - другое дело, всегда на связи! Сотрудники вежливые, отзывчивые и компетентные во всех вопросах. Быстро помогли, когда на лобовом стекле, из-за влетевшего камня, образовалась трещина. Спасибо!

Докладніше
Оцінка:
910
08.09.2018

Задоволений компанією. У неї не самий найнижчий тариф по КАСКО, але зате при страхових випадках ніяких проблем, все оперативно, швидко. У дружини нещодавно був випадок: вчасно не загальмувала й нагнала Авенсіс. Удар був слабкий, у Авенсіса тільки вм'ятина на бампері, а у нашої Авео заміна бампера, радіатора, сигналу, фарбування капота і ще по дрібниці. Та в страховій все швидко оформили без накладок - ми дуже задоволені.

Докладніше
Оцінка:
110
08.09.2018

Невозможно дозвонится к оператору. Несколько раз по часу висел на телефоне - и никакого результата. Услуга "перезвоните мне" - тоже не работает - никто не перезванивает. Та же ситуация с номером вызова неотложной помощи - никто не берёт трубку. И это медицинская страховка! Г***о а не страховая!

Докладніше
Оцінка:
1010
06.09.2018

Главное в страховой компании - это доверие, а "Унике" я доверяю. Последние четыре года страховой полис "Каско" я оформляю только у них. За это время никаких больших проблем не было, а при небольшом ДТП в 2016 году, они быстро среагировали и отремонтировали машину. Так что "Унике" можно доверять!

Докладніше
Оцінка:
1010
05.09.2018

Добрый день!Очень благодарна компании за услуги, год с УНИКОЙ, ни разу не пожалела, что застрахована!!! В марте заболела гриппом, врач приехал очень быстро, что не мало важно со всеми необходимыми лекарствами, у меня была очень высокая температура, возможности выйти и что-либо купить не было бы, поскольку живу одна. в течение года еще не раз приходилось обращаться, все было оплачено, начиная с УЗД, заканчивая анализами в лаборатории, потому искренне благодарю за все! Сотрудники УНИКИ с которыми мне приходилось общаться, очень отзывчивые и очень приятные люди!

Докладніше
Оцінка:
110
05.09.2018

Їздив у справах в місто Одесу в 2018.03.04 сам проживаю в Вінницькій обл. Але так сталося щьо потрапив своїм автомобілем в ДТП в місті Одеса, за участю трох учасників і одним із них винуватцем цього ДТП був застрахований в "Уника" а я в "Оранті" але поїхав я до страхового комісара і оформили все документально як мені сказали, і сказали ждати суд потім до них принести постанову суду. 03.05.2018 відбувся суд і визнав щьо дійсно я постраждала сторона, Поїхав я зновуж таки в "Уніку" завіс документи і сказали шо будем ждати другу постанову на протязі тижня, на шо я відповів добре ждем. І ось звонив напротязі трох місяців на гарячу лінію до аварійного комісара який взагалі ігнорував мої звінки і повідомлення на вайбер,обивав пороги "уніки" у власному містечку, на щьо мені навіть сказали щьо цеж сталося в Одесі а ми відносимся до другого регіону... І 20.08.2018 поїхав я знову в Одесу в "Унику" до аварійного комісара Анни, яка зновуж таки на численні звінки не відповідала, і переїхала на другий офіс щьо знаходиться пр.Гагаріна 12а. Захожу даю документи і вона мені каже щьо потрібно другу постанову від винуватця ДТП, і при цьому вона мені сама казала щьо їм приходе напротязі тижня з суду постанова... Тобто за 4-місяці вони навіть не розглядали мій страховий випадок і ніяких дій небуло прийнято для вригулювання ситуації! Висновок в страхвій компанії "Уніка" працюють некомпетентні, некваліфікованні люди які взагалі незацікавленні в допомозі і приросту клієнтів в страховій компанії. Нікому не раджу звязуватись з компанією Уніка, потратете тільки кучу часу і нервів а результату може бути-0 як в моєму випадку.

Докладніше
Оцінка:
1010
03.09.2018

Уже вісім років страхую свою машину в Уніці. Завжди до цього питання ставилася відповідально, так як була впевнена, що поліс захистить мене в складній ситуації. Я хоч й дуже обережна за кермом, але всі ми люди. Й ситуація на дорозі не завжди залежить тільки від тебе. Рівень сервісу та ставлення до клієнта в цій компанії, мене особисто, цілком влаштовує!

Докладніше
Оцінка:
810
01.09.2018

Много лет оформляю ОСАГО в "Унике". Просто и быстро. Страховых случаев, к счастью, не было, но уверен, что и здесь они на высоте! Буду и в дальнейшем сотрудничать с этой компанией.

Докладніше
Оцінка:
110
31.08.2018

Были застрахованы компанией Уника полгода, все члены семьи. Процесс записи к специалистам всегда очень трудный, перезванивает почему-то то разные агенты, которые вообще не с курсе,о чем мы говорили с предыдущим. Гарантировать из всех обращений они могли наверно процентов 20, остальное по каким-то причинам гарантировать не могли. Так и не поняли,какой смысл был в такой страховке.

Докладніше
Оцінка:
1010
31.08.2018

Мы с мужем любим путешествовать и всегда оформляем туристическое страхование. Всегда все было хорошо, но один раз все таки пришлось воспользоваться страховкой. У меня поднялась высокая температура и при этом дикие рези в животе. Очень испугалась, что в чужой стране останусь без помощи, а вдруг это аппендицит. Связались со страховой и нас немедленно отправили в больницу. Врач исключил аппендицит, дал рекомендации и выписал медикаменты. Через день все мои страдания исчезли. Очень благодарна страховой "Уника"за быструю и хорошую работу!

Докладніше
Оцінка:
110
31.08.2018

У 2018р підписала договір КАСКО зі страховою компанією УНІКА, коли наступив страховий випадок я про це сильно пожалкувала!!! Усі документи на реєстрацію страхового випадку були подані вчасно... Потім протягом місяця страховий комісар мені по телефону відповідав, що він дуже зайнятий і пізніше мені зателефонує. Звісно мені ніхто не зателефонував і так тривало протягом трьох місяців. Після моїх неодноразових дзвінків на гарячу лінію, все-таки, через 4 місяці мені дали відповідь і сказали, що компенсацію виплатять, таким чином, як вказано в моїй заяві, а саме на рахунок у банку. Але виплата не відбулась, тому що без мого відома, без попередження кошти перерахували на СТО (через 4 місяця). Навіть після того як я сама знайшла спосіб вирішення цієї проблеми, страховий комісар, а саме *скрыто* м. Хмельницький, надалі продовжує не відповідати на мої дзвінки. Більше того головний фахівець у м. Києві *скрыто* також проігнорував мій дзвінок. Тому я зробила висновок. що працівники у компанії УНІКА некомпетентні, некваліфіковані, а також незацікавлені у збільшенні клієнтів. Так як я є успішним підприємцем, я часто маю справу зі страховими компаніями, тому для себе я зробила негативні висновки, а інших хочу попередити щоб обирали інші страхові компанії, тому що будете також втрачати свої кошти і саме найголовніше - час через некомпетентність, байдужість та некваліфікованість працівників страхової компанії УНІКА!!!

Докладніше
Оцінка:
910
29.08.2018
Первый раз оформлял тут ОСАГО. Процесс оформления прошел просто, понятно и быстро. Немного затянуло время ознакомление с договором (ибо подписывать что-то не читая не имею привычки). А так, в целом все нормально. Желаю всем водителям, чтобы полис не пригодился :)
Докладніше
Оцінка:
110
28.08.2018
Отвратительная страховая компания! Звонит представитель компании и говорит что не может меня больше записать к специалисту к которому я уже год хожу, записываясь через эту же страховую, на вопрос почему - мне отвечают "она ведущий специалист, когда она им стала я не знаю, может вас ошибочно к ней записывали", на мой вопрос каким пунктом договора это регламентируется она мне ответить не смогла и сказала что мне перезвонит другой специалист и уведомит где же в договоре это оговорено! К сведению - так и не перезвонили. Квалифицированные специалисты работают в компании, что уж тут скажешь, и так почти каждый раз когда касается покрытия медикаментов - то они не покрывают и это тоже, и только в 20% случаев консультант в состоянии назвать нужный пункт договора.
Докладніше
Оцінка:
910
27.08.2018
Після негативного досвіду з іншою компанією, вирішив застрахуватися в Уніці. Якщо чесно, то це просто небо і земля! Відношення до клієнта і швидкість реагування – на висоті! Зазвичай машину залишаю поруч з роботою. Хтось стукнувся і тим самим пошкодив бампер. Пошкодження, звичайно, не дуже серйозне, але все-таки досить неприємно. Зателефонував в Уніку, оформили експрес урегулювання. І вже менше ніж за тиждень я отримав гроші. Я сервісом більше ніж просто задоволений! Все робиться моментально і по вищому розряду. Молодці!
Докладніше
Оцінка:
1010
24.08.2018
Спасибо, работникам страховой компании Уника за внимательность. В прошлом году впервые оформила автоцивилку, слава богу не пришлось ею воспользоваться, а в этом году за неделю до окончания срока договора , на мой телефон от Уники пришло вежливое СМС-сообщение с напоминанием. Так что теперь не нужно в голове держать даты и бояться, что страховка будет просрочена.
Докладніше
Оцінка:
1010
21.08.2018
Страхую в Унике авто уже не первый год. И за все это время вот только недавно (в июле) случился страховой случай. Ехал в тянучке, но была резкая остановка и я успел затормозить, а водитель за мной - нет. Итог - помятый задний бампер и багажник. Благо всегда оформляю обратное срахование. Сразу набрал страховую, там девушка все рассказала, что и как будем делать дальше. В итоге, на сегодняшний день, от своей страховой я уже давно получил выплаты, а от страховой виновника – нет. Так что, товарищи, страхуйте автомобили в нормальных компаниях!
Докладніше
Оцінка:
1010
17.08.2018
Права получила даненько, а до покупки машины добралась вот только недавно. И естественно встал вопрос о страховке. Если честно, то до этого дня я была в них полный ноль)) Так что пишу отзыв, чтобы выразить благодарность менеджеру Светлане за такую обширную и понятную консультацию. Все объяснила нормальным человеческим языком, ответила на все глупые вопросы)) Я очень дотошный клиент, но Светлана стойко и профессионально вынесла это испытание. После посещения осталось крепкое ощущение того, что тут работают профессионалы. Еще раз спасибо!
Докладніше
Оцінка:
1010
29.07.2018
Спасибо работникам "УНИКИ" (особенно - вашему сотруднику Сергею) за максимальную поддержку и информирование при оформлении страхового дела по ДТП. Всё внятно и компетентно, деньги на этой неделе мне уже перечислили. Рад, что у нас существуют такие компании, которые "за" своих клиентов, а не "против".
Докладніше
Оцінка:
610
28.07.2018
Відбувся страховий випадок, при паркуванні заїхав на піддон, який поцарапав бампар та спричинив падіння дошки на капот. Зразу передзвонив на гарячу лінію, правда по телефону якась неграмотна жіночка не розуміла мою українську і записала неправельно мій номер мобільного, що спричинило очікування 30 хв без відповіді від страхової, потім вдруге перетелефонував і мені відтелефонували напротязі 15 хв і зафіксували страховий випадок. В понеділок заїхав на оцінку пошкоджень і в пятницю прийшло повідомлення від Уніки на Viber що кошто вже перечислені на СТО яке проводитиме малярні роботи. Принципі можна сказати що оперативність хороша.
Докладніше
Оцінка:
210
26.07.2018
Это не страховая кампания,а сплошное недоразумение!!!!уже неделю мы ждём,чтобы нам перечислили деньги на датчик дождя!!!!В главный офис дозвониться прооосто невозможно!!!!!!Сотрудники,которые находятся в г.Одесса вообще не компетентны ни в одном вопросе!!!!каким образом эта страховая набирает работников в свою кампанию совершенно не понятно!!!никто не может ответить перевели деньги на сервис или нам ещё неделю ждать!!!и вообще на любой задаваемый вопрос сотрудники не могут ответить!!!в общем одни нервы!никому не советую эту страховую кампанию.к сожалению (
Докладніше
Оцінка:
1010
21.07.2018
Дуже гарно, що у нас в Україні нарешті «європеїзуються» страхові стандарти. Тож, дякуючи компаніям, які поводять себе як «Уніка» з клієнтами відчуваєш, що ми таки Європа. В мене страховий випадок трапився 5 червня, виплату від СК «Уніка» отримав вже цього тижня. Дуже дякую та пропоную іншим страховим компаніям брати приклад з цієї компанії. Бо шлях до цивілізації та до Європи не лише у славетному #безвіз, але й у високих бізнес-стандартах внутрішнього ринку!
Докладніше
Оцінка:
110
06.07.2018
В выборе страховой компании участия не принимали,получили её "в нагрузку" при оформлении кредита на покупку квартиры в городе Кривой Рог. В течении 10 лет ( с февраля 2008 года) чинно платим и в т.ч. " услуги" сраховой компании УНИКА. За это время квартиру несколько раз"топили" , но всё не имея времени на жалобы из вне, сами ремонтировали, что бы поддерживать достойный образ повседневной жизни. Но вот, очередной раз нашу репутацию "подмочили".Решили воспользоваться своим ПРАВОМ.И что, получив сумму начисления за ущерб,можно сказать , получили плевок от выше упомянутой компании. Я даже не догадывалась, что на замену потолка из гипсокартона, шпаклевание, покраску и замену плитки на рабочей стене достаточно 3664,40 гр. Вывода может быть два: или люди вне проживания Киева все живут в хлеву, или в этом же хлеву живут представители этой компании.Если правдой оказался второй вывод, то мы, простые налогоплательщики, просим Вас, ув.УНИКА, позаботиться о уровне жизни ваших работников.
Докладніше
Оцінка:
110
13.06.2018
Более 10 лет являюсь клиентом этой компании. И вот в феврале этого года настал страховой случай. Небольшое дтп по вине другого водителя. У меня договор на прямое урегулирование за который были уплачены дополнительные деньги. Как оказалось виновник дтп тоже застрахован в этой же компании. Агент или менеджер три месяца рассказывали что дали запрос в суд и ждут решения суда. После оказалось что запроса никто никуда не подавал а решение суда я должен был привезти сам. Сегодня прошло 4 месяца после дтп. Менеджер с которым заключали договор не знает по чему так произошло и почему до сих пор не выплачена сумма. И посылает за информацией в другой ихний офис. Там на телефоны не отвечают. В итоге после разбирательств выясняется что они переехали по другому адресу. Вобщем дело затягивается. Все грустно. Компанию UNIQA не рекомендую никому.
Докладніше
Оцінка:
1010
12.06.2018
Нажаль страхові випадки трапляються в нашому житті. Вирішення мого страхового випадку з Каско від УНІКА пройшло швидко, без затягувань і додаткових фінансових затрат. 100% компенсацію, згідно рахунка-фактури на заміну вітрового скла, Уніка перерахувала на офіційну СТО на 5 день після відвідування центру врегулювання збитків.
Докладніше
Оцінка:
110
06.06.2018
Застроховали квартиры. Во второй год страхования прорвало отопительные трубы "джекпот" ((. Уника отказалась выплачивать объясняя тем что мы якобы сделали перепланировку, соеденили квартиры, что никак не косаеться объекта страхования. И мало того перед первым годом страхования мы приглашали их чтобы они отметили или сфотографировали соединение квартир на что они ответили что это не нужно им. Кроме того. Сотрудники у них совершенно неквалифицированных. На второй год страхования. Мы договорились что они пролангируют договор первого года. Я поверила и не посмотрела и подписала. А там уже третий лица застрахованы не были да еще и франшизу следили.
Докладніше
Оцінка:
1010
03.06.2018
Пользуюсь уже три года , было несколько ДТП в плоть до возврата всей суммы за авто , не буду описывать все в красках , но спасибо большое одесскому офису очень приятные и отзывчивые люди , приятно иметь дело . Всем советую.
Докладніше
Оцінка:
110
22.05.2018
По договору обратного возмещения нет выплаты уже второй месяц, несмотря на то что вопрос предельно простой, европротокол, вторая сторона признала вину, повреждения явные. После месяца ожидания начал разбираться и оказалось что мой вопрос еще даже никто не смотрел. Кроме этого плохо рабочет служба поддержки, про консьерж сервиис я вообще молчу, это все при том что цены в унике одни из самых высоких на рынке.
Докладніше
Оцінка:
110
16.05.2018
Оформил автоцивилку в СК "Уника" и очень об этом пожалел, поскольку: 2 марта 2018 г. у меня случилась неприятность - ДТП, виновником в которой был второй участник. Составили европротокол и разъехались. 04.03.2018 я приехал в офис страховой и сообщил о страховом случаи. Вышел страховой комиссар, все сфоткал и оформил документы. Скажу заранее - ДТП не серьезное, убытки сравнительно не большие (бампер и галогенки в бампере). Но только спустя более чем 2 месяца (точнее 2 месяца и 10 дней) страховая сделала расчет суммы страховки, при этом не предоставив сам расчет, а только сумму. Кроме того, сумма выплата была меньше реального ущерба. Исходя из вышеизложенного данную СК я никому не рекомендую.
Докладніше
Оцінка:
110
11.05.2018

Добрый день. Хочу рассказать об ужасной и худшей, на мойвзгляд страховой компании, я подчеркиваю Х***АЯ СТРАХОВАЯ КОМПАНИЯ UNIQA, мой страховой случай произошёл 17 декабря 2017г пишу я Вам 11 мая 2018г за все эти долгие месяци мнетолько все рассказывают потерпите и подождите еще немного!!! Ни в одной другой страховой компании я такого не встричал!!!!

Докладніше
Оцінка:
310
11.05.2018
МоЯ дочка купила поліс на відшкодування медичних послуг . В Парижі вона звернулася до швидкої допомоги. Рахунок всього склав 96 євро. Досі не можемо отримати відшкодування .Страхова навіть неправильно вказує адресу в Києві. Ніколи не чтрахуйтеся в цій компанії, якщо ви їдете закордон.
Докладніше
Оцінка:
1010
10.05.2018
Дано: 2 мая происходит ДТП - наезд неустановленного т/с. Сумма выплаты - почти 4400 грн. Результат: получаю всю сумму уже сегодня, 10 мая. Спасибо!
Докладніше
Оцінка:
1010
09.05.2018
По факту произошедшего ДТП не по нашей вине, оперативно приехал комиссар от СК, зарегистрировал страховое событие. Выплата в полном объеме, необходимом для покрытия ремонта, осуществлена в течение 1 недели. Страхуемся в компании Уника по КАСКО в течение лет 5 уже, нареканий нет.
Докладніше
Оцінка:
110
27.04.2018
9 февраля 2018г. случилось ДТП с тремя участниками. Естественно были оповещены три страховые компании: виновника ДТП (ВУСО), второго пострадавшего (не помню какая компания) и моя страховая компания (уника). Так так отделение уники находится в 2-х минутах хотьбы от моей работы, то я лично пришёл и оповестил их. «Специалист» компании ( Сергей Тищенко) порекомендовал мне решить вопрос с выплатой по программе прямого урегулирования. Естественно я согласился (о чем сейчас жалею). Для проверки такой возможности решения вопроса, решил уточнить позвонив на горячую линию МТСБУ, там так же подтвердили, что это возможно несмотря на количество участников ДТП. Стабильно раз в неделю, иногда чаще, я приходил в отделение и интересовался как проходит процесс, есно «кормили завтраками». Прождав 1.5 месяца я получаю в устной форме ответ, что выплата не возможна, т.к. три участника ДТП. Естественно моему восторгу не было предела... 1.5 месяца потрачено зря. По этому никому не рекомендую данную страховую компанию, сотрудники, начиная от сотрудников отделения заканчиваю горячей линией некомпетентны и безответственны, они внимательны только при оформлении полисов и получени денежных средств. Неоднократно звонил на горячую линию и просил дать мне письменный ответ, мне его постоянно обещают отправить по почте, но я его так и не получил. В отделении компании его так же мне не могут предоставить, ссылаясь на киевлян. Номер дела 00250460, держитесь от этой компании как можно дальше.
Докладніше
Оцінка:
110
26.04.2018

Город Черновцы Черновицкая область! Стукнул меня клиент компании UNIQA!!!!!Ждал оценку две недели!!!машина стояла так как пасажирские двери не открывались,крило правое гармошка, зашло под двери! приехал на оценку!!!Аварийный комиссар *имя скрыто* вышел и говорит что у вас тут оценивать у вас тут только крыло и двери)))что не могли на месте разобраться))Ели сделал с трудом))потом прошло семь месяцев и началось вешанье лапшы и кармление завтраками и четвергами!и трансакциями со страховой в банк которая происходит четыри дня))))и так пару недель подряд)))хахаха смешно))потом ховорит комиссар то проблемы в Банке))пишет мне номер перевода)))прихожу в Банк))мне говорят тут многие приходят так как вы))но страховка нечего вам не перевела))))хахаха посмиялись смешно!набераю комесара и слышу опять про трансакцию)))весело!!потом мне передзванивает *имя скрыто* и расказывает новую небелицу что деньги перевели что мой номер паспорта а получатель хазяен по техпаспорту)))проходит еще неделя нет известий))хотя обещали передзвонить в конец робочего дня))дзвоню я спрашиваю вы исправили ошибку??в ответ :да конечно до конца недели все будет))опять неделя))уже надоели)))дал задачу адвокату чтоб готовил заяву в суд на Унику!передзвонил и сообщил *имя скрыто*))вы знаете после этого свершилось сегодня пришла эсемеска что мне Уника перечислила 1185.70 грн за ущерб зделаний их клиентом))хотя комиссар *имя скрыто* озвучивал другую суму)))кароче вы не дзвоните вас не ищет не кто!!а если дзвоните и ходите туда то выплатят копейки!!НЕ СТРАХУЙТЕСЬ ВООБЩЕ В ЭТОЙ КАНТОРЕ!Я ЕЩЕ СООБЩЮ В МТБУ !

Докладніше
Оцінка:
910
25.04.2018
По медицинскому страхованию УНИКА: два раза обращался по болезням и оба раза в полном объеме оказывали помощь по приобретению медикаментов. Большое спасибо. По медицинскому страхованию я слышу только положительные отзывы
Докладніше
Оцінка:
110
21.04.2018
Не рекомендую цю страхову компанію.Сервіс на дуже низькому рівні,пошкоджений лише задній бампер,а розгляд виплати розтягнули на 90 днів. Обслуговуватись у них-це приниження своєї гідності. Оцінювання пошкоджень занижене.
Докладніше
Оцінка:
110
17.04.2018

Случай по новому авто, было полное КАСКО. Своровали аккумулятор и фары. Все документы оформил Днепр, через месяц Киев говорит, а полицию - вызывали. Документы подтасовывают чтобы не выплатить. Разве это страховая, это АФ***СТЫ. Цель одна - собрать побольше, ничего не выплатить. Хочу работникам страховой в Киеве сообщить, через год - полтора, будете без работы.

Докладніше
Оцінка:
110
09.04.2018
не выплачивает данная компания по страховому случаю - ничего. Всегда будет отмазка у персонала. Страховала жилье несколько лет. Было затопление, которое назвали не страховым случаем т к это атмосферные осадки. Но неясно зачем тогда продали страховку вообще, если осадки не страхуют?
Докладніше
Оцінка:
110
30.03.2018
Не первый год являюсь клиентом этой компании. Произошел страховой случай, оформили, обработали, оплатили... 2,2% от суммы затрат. Зачем вообще страховался? При страховке отдал сумму близкую к половине страхового случая, сам оплатил страховой случай, надеясь что-то получить по возмещению, и в итоге получил затрат на 150% (страховка + оплата страхового случая) возмещения на 2,2%. Больше и близко к этой компании не подойду.
Докладніше
Оцінка:
910
21.03.2018
Страховка от несчастного случая, получил огнестрельное ранение пальцев, когда на меня напали. Забирал пистолет, но не очень удачно. После лечения предоставил все документы в страховую компанию, и через четыре дня получил выплату. Все как указано в договоре. Сотрудники, вежливые и адекватные. Отличная компания
Докладніше
Оцінка:
1010
21.03.2018
Доброго дня, из-за аварии коммунальных систем в квартире пострадали полы в коридоре и дври, общий ущерб почти 6000 грн. Выплату поучила в течение 2 недель Благодарю за надёжность :)
Докладніше
Оцінка:
110
21.03.2018
Я застрахувала і себе і дитину, щомісяця з мене стягують гроші. Але коли моя дитина поламала руку, і прийшлося робити операцію, я заплатила з свої кошти. А коли я зібрала всі необхідні документи і відправила їм, а потім через два тижні прийшла відповідь, що мій син поламав не в той день.
Докладніше
Оцінка:
110
20.03.2018
Ни в коем случае не пользуйтесь услугами медицинского страхования данной компании. За два года впервые понадобилась помощь, общая сумма страховой выплаты была даже ниже той, что была заплачена компании за эти годы. Но когда потребоваться выплата - началась игра в "соберите недостающий документы", каждый раз в новой итерации. В третий раз желание собирать новые недостающий документы окончательно пропало (на что компания собственно и рассчитывала). Я клиент компании, а не совковое животное, что бы бегать по всем инстанциям третий раз подряд. Мне кажется, даже пресловутый ЖЭК требует меньше справок. Хорошего дня, не повторяйте моих ошибок, не выбирайте эту компанию никогда.
Докладніше
Оцінка:
210
16.03.2018
Отвратительно работает медецинский асистанс, никогда нельзя дозвониться. Уже 3 раза после приема врача я не могу подтвердить свои назначения, операторы просто не берут трубку, дозвоны длятся от 10 до 20ти минут. Я понимаю, что линия может быть занята, но не каждый же день. Жалобы на официальной странице не помогли, дают стандартную отписку и не отвечают на четко заданные вопросы
Докладніше
Оцінка:
110
15.03.2018
Страховая компания не выполняет своих обязательств по выплате в случае несчастного случая. Потеряли мои документы, не берут трубки, хамят. Никому не посоветую обращаться к в эту компанию.
Докладніше
Оцінка:
110
12.03.2018
Медицинское Страховаие , врач выписал лекарства ,организацию медикаментов (игалятора) ждала 2 суток!! Анализы вместо 3х которые покрываются страховой прогарантировали 1! Сказали отправят сейчас заявку на все, Сижу в клинике 1 час ,жду ! Страховая не подымает телефон в течении 50 минут ! Ни один номер не отвечает !!!
Докладніше
Оцінка:
110
12.03.2018
20 февраля сделал операцию по паховой грыже, мед. страховка не покрыла НИЧЕГО. Обращался заранее к ВРАЧАМ- координаторам, консультировался, делал как в буклете написано.Сначала сказали что возможно покрыть до 5 тыс.(сама операция стоила 17 тыс.).Но когда лег в стационар перезвонили и сказали: У ВАС НЕ СТРАХОВОЙ СЛУЧАЙ И С ЭТОЙ БОЛЬНИЦЕЙ МЫ НЕ СОТРУДНИЧАЕМ. Не стоит надеяться на такую страховую!
Докладніше
Оцінка:
1010
28.02.2018
Добрий день! Хочу залишити позитивний відгук про медичне страхування компанії "UNIQA" 04 січня 2018р. потрапила у лікарню по страховому медичному полюсі. На протязі всього лікування страхова компанія допросовісно , вчасно надавала належне медичне лікування, Дуже вдячна всім співробітникам данної страхової, Всім рекомендую данну страхову компанію "UNIQA" , кому не байдуже власне життя! Дякую !!!!!
Докладніше
Оцінка:
910
20.02.2018
Редко пишу отзывы, но решил похвалить компанию в этот раз. Случилось мелкое ДТП , клумба перебегала дорогу) позвонил в страховую, сказали справок с гаи не надо, приезжайте пишите заявление. Написал заявление, дальше сказали ждать оплаты и все. Сумма не особо большая,около 15 тысяч грн , но через 3 недели я уже на фирменном сто, все перечислили уже делают. Да, не из дешёвых каско, но спать вроде можно спокойно ! И кстати, мой страховой платёж разбит на два платёжа, а согласно договору при страховом случае я должен был уплатить вторую часть . Но нет! Не попросили у меня второго платёжа, а просто оплатили молча и все!
Докладніше