Показувати:
Всі відгуки Негативні Нейтральні Позитивні
Оцінка:
1010
23.06.2026
Вже другий рік страхую авто в Уніка. Ніяких страхових випадків за цей час не було, тому оцінюю скоріше сервіс. Подобається, що не нав'язують купу додаткових послуг і не засипають дзвінками після оформлення. Коли виникло питання щодо терміну дії поліса, написав у підтримку, відповіли того ж дня. Поки що досвід позитивний, тому продовжив страховку саме тут.
Докладніше
Оцінка:
110
22.06.2026
Перед тим як вибрати дану компанію раджу дуже добре подумати. Я застрахована в СК Уніка роботодавцем вже не один рік, але такого відношення і безвідповідальності як за останні два роки не зустрічала. Дуже довге очікування гарантації, некоректні консультації за які не те що не вибачаються, а навпаки намагаються зробити з тебе винного. Користуючись даною компанією будьте готові до того, що вас зорієнтують на гарантування прийому, стаціонару, а після його завершення доведеться оплачувати кошти самостійно. Саме це я відчула на собі! Неодноразово ставили в такі незручні ситуації перед лікарнями, що навіть соромно йти в ці заклади вдруге(
Докладніше
Оцінка:
110
17.06.2026
Хочу залишити негативний відгук про досвід взаємодії зі страховою компанією «Уніка». У четвер після роботи я відчув погіршення самопочуття: з’явилась слабкість, озноб, підвищилась температура до 37,5. Оскільки я застрахований через роботодавця, вирішив звернутися до страхової. У той же день я написав у сервіс та отримав онлайн-консультацію лікаря. Під час спілкування ми домовились про відкриття лікарняного з п’ятниці (оскільки четвер я вже відпрацював), а також обговорили можливість продовження лікарняного залежно від мого стану. У п’ятницю та суботу я очікував, що лікарняний буде оформлений. Однак у суботу роботодавець повідомив, що їм потрібен номер лікарняного для закриття табелю. Я перевірив додаток, але там був лише факт звернення — жодного лікарняного відкрито не було. Я звернувся до страхової компанії телефоном, де мені повідомили, що у наданні лікарняного мені відмовлено з незрозумілих причин. У вихідний день ніхто навіть не намагався зв’язатися з лікарем або вирішити ситуацію. Мені пообіцяли розібратися у понеділок. У понеділок до третьої години дня зі мною ніхто не зв’язався. Після повторного дзвінка мені повідомили, що відповідальність лежить на мені, оскільки я нібито не звернувся повторно до лікаря в неділю. Дійсно, така домовленість була, але вона стосувалася продовження лікарняного, а не його первинного відкриття. При цьому жодного чіткого інформування ні від лікаря, ні від страхової компанії щодо процедури оформлення лікарняного я не отримав. Фактично виникла повна відсутність комунікації між лікарем і страховою компанією, а також з клієнтом. Мене не повідомили про відмову вчасно, не пояснили причини, не запропонували рішення та не пішли назустріч у ситуації, яка вимагала оперативного реагування. У результаті я залишився без лікарняного, і мій робочий день не буде оплачений, хоча я звернувся до страхової вчасно і діяв відповідно до отриманих рекомендацій. Вважаю такий рівень сервісу неприпустимим, особливо коли мова йде про здоров’я та офіційні документи. Клієнт не повинен самостійно розбиратися в процесах, які мають бути чітко організовані страховою компанією.
Докладніше
Оцінка:
1010
08.06.2026
Медичне страхування оформила через роботу, але спочатку думала, що користуватись не буду. В результаті за останній рік зверталась разів п’ять точно. Найбільше запам’яталось, коли різко піднялась температура і потрібен був терапевт, через підтримку мене записали в приватну клініку буквально на наступний день, ще й підказали, де можна забрати ліки по страховці. Не довелось самій шукати лікаря і висіти на телефонах. Для Києва, де запис до нормальних спеціалістів часто на тиждень вперед, це реально зручно.
Докладніше
Оцінка:
110
09.04.2026
Для цієї компанії треба вмерти, щоб отримати якусь виплату ,бо все інше не підпадає . Прийміть до уваги ті хто замислився над страхуванням ,спочатку читайте перелік хвороб ,а потім можете захворіти тільки по 144 пунктам тоді може щось і вийде. Мирного неба.
Докладніше
Оцінка:
110
06.04.2026
Найгірший досвід, який тільки може бути. Роботодавець застрахував моє здоров'я в Уніці. Перші роки все було чудово, але з 2024 почався якийсь жах. Остання ситуація, яка просто вбила - це відшкодування за цінами іншої клініки. Тобто, я записуюся на прийом у клініку, яка не має з Унікою договору, надаю всі документи для відшкодування. І в результаті мені а) частково відмовляють, б) рахують відшкодовану суму за цінами якоїсь київської лікарні (я відвідувала лікарню в Полтаві). Пояснень 0. Вони знайдуть 100500 причин, щоб не платити.
Докладніше
Оцінка:
1010
25.03.2026
Не перший рік купую автоцивілку саме в UNIQA, маю гарну історію водіння, за рахунок чого маю приємний прайс на поліс, зазначу шо купую на пряму через сайт без посередників, так виходить дешевше, в мою випадку економія скалала +-1500 грн, раніше брав через застосунок банку для кешбеку, але це не покриває знижку напряму.
Докладніше
Оцінка:
110
08.03.2026
Працівники не компетентні, спочатку погоджують компенсацію, потім відмовляють, за це ніхто відповідальності не несе. Всім байдуже. Роботодавець вибрав самий дешевий пакет, то по ньому навіть антибіотики чи гормональні препарати не можна виписати, бо пакетом не передбачено. Навіщо взагалі такі пакети продавати??? Краще взагалі в такому випадку не платити за страховку... Захворів на грип, або корону - помирай, бо страхова антибіотик не гарантує.
Докладніше
Оцінка:
110
03.03.2026
Користуюся послугами даної страхової вже рік.Але сьогодні чомусь вони раптово обмежили список клінік,які були раніше в більшій кількості доступні для вибору.Орієнтовно було доступно 50,для вибору надали 15. На моє питання чому так сталось,отримую не чітку відповідь на зразок(Маріна: Медичний асистанс відповідає безпосередньо за організацію медичних послуг у кожному конкретному випадку. Зараз для вас діє саме такий порядок обслуговування, ми допоможемо підібрати найбільш зручний варіант із запропонованого переліку. Помилки немає: ми діємо в межах договору, просто на даний момент для вашого звернення пріоритетними є саме ці клініки. Це дозволить нам оперативно забезпечити якість наданих послуг для вас.) В цій відповіді не зрозуміло,ЧОМУ,вони обмежили вибір клінік і надають лише свій певний список,підібраний саме для мене. Враження жахливе.
Докладніше
Оцінка:
110
27.02.2026
Страховий випадок настав, але у виплаті відмовили. Є всі документи. Коли сплачувати страхові внески немає жодного дня відтермінування, зразу розривають договір. А коли сплата коштів за договором зразу знаходяться пункти договору.
Докладніше
Оцінка:
110
25.02.2026
Дтп случилось полтора месяца назад,на данный момент нет никаких просчётов, только ответ что дело в расчетном отделе.Никому не советую эту компанию
Докладніше
Оцінка:
910
24.02.2026
Приймали без зайвих питань. Все вирішили швидко, знайшли підхід до моїх потреб. Пояснили все зрозуміло, без зайвої складності. Сподобалося і залишився задоволений результатом. Можу рекомендувати!
Докладніше
Оцінка:
110
29.01.2026
Відмова за “пунктом, якого мені не можуть показати”. Абсурд і хаос Купив ліки за рецептом після консультації лікаря (чек з аптеки є). Подав на відшкодування — отримав відмову з посиланням на якийсь “пункт 1.9/статтю”, суть якого: “спочатку треба повідомити страхову, а потім звертатися до лікаря”. Проблема: цей пункт мені не можуть надати. Я перевірив всі документи, які в мене є по полісу/програмі (включно з додатками) — такого пункту там немає. Далі почалося найгірше — 4 різні оператори, 4 різні версії реальності: один “зачитав умови” і сказав, що пункт є в додатку; інший заявив, що в додатку його нема, бо це “договір з роботодавцем”, і що в оператора ніби немає доступу до документа, на який він же посилається; третій знову зачитував той самий пункт, але сказав, що “не проблема оформити заявку, щоб договір мені надали”; четвертий сформував “скаргу”, яка виглядала як формальність без реального вирішення. Підсумок: відмовляють, посилаючись на правило, яке не можуть показати, і при цьому між співробітниками повний бардак — хто що може надати і де взяти “пункт”, яким вони обґрунтовують відмову. Я не проти правил, але правила мають бути прозорі, доступні застрахованому і застосовані однаково, а не “ми вам зараз зачитали — повірте на слово”. Це виглядає як зручний спосіб відмовляти, коли клієнт вже витратив гроші. Не рекомендую. Якщо не хочете втрачати час і нерви — обходьте стороною або вимагайте всі правила/умови в письмовому вигляді ДО будь-яких звернень.
Докладніше
Оцінка:
110
29.12.2025
Не рекомендую цю страхову компанію, була підключена в ній страховка здоров'я. Якщо коротко, то це не страхова, а розвід і кидалово, розраховане на лоха. Стався страховий випадок, є діагноз, є висновки лікарів, є виписка з лікарні, в страховій виплаті відмовили.
Докладніше
Оцінка:
110
23.12.2025
Мій досвід з УНІКОЮ — це повна відсутність професіоналізму та законності. • Страхова оголосила ТОТАЛ мого авто без жодних документів. • Після офіційного звернення вони тягнули з відповіддю місяцями, поки я не змушена була звернутися до австрійської компанії. • Коли нарешті надіслали документи, стало очевидно: в Акті, складеному експертом А, стоїть підпис експерта В, який не оглядав авто. Це — підробка офіційного документа. • Звіт містить роботи та матеріали, яких немає в Акті, що значно здорожчують ремонт та не відповідають реальним пошкодженням. • Було проведено необґрунтовані додаткові перевірки, а в листі від компанії стверджується, що доступ до авто нами не надавався, хоча ми надали його наступного дня після ДТП та самі були ініціаторами огляду. • Неможливо звʼязатися з керівництвом, а зв’язок із менеджером, який веде справу, — вкрай рідкісний і неефективний. Результат — офіційний звіт із підробленими документами та сумнівними розрахунками, який робить неможливим отримання законного відшкодування. Не рекомендую цю страхову компанію. Будьте максимально уважними та вимагайте всі документи одразу.
Докладніше
Оцінка:
110
09.12.2025
Сталося ДТП. Я винуватиця. Але згідно КАСКО повинні виплатити кошти. Роблять УСЕ щоб було тотальне пошкодження авто. ( а в мене витрат на тисяч 160) Виявляється це СХЕМА цієї компанії. Схема у тому щоб компанія виплатила менше коштів і ще навалилася на твоєму авто. СХЕМА - роблять ТОТАЛьне пошкодження авто, потім сама страхова заганяє твоє авто за безцінь (може і самі працівники викупають хороше авто за даром), віддають тобі кошти з продажу а самі виплачують може тисяч 20.  Компанія вже порушила всі строки договору!!!! Мурижать з виплатами 2 місяці. Менеджер Оксана жахлива. Ніякої інформації не надає. Ніхто не знає строків на розгляд, в звʼязок з нею тільки через кол центр. А так да, читає але не відповідає.  Я вже і скаргу писала. І подавала заявку на звʼязок з керівництвом - НУЛЬ реакції!!!!!! Як звʼязатись з керівництвом?????? Страх на виплату порушено аж на місяць…. І це не кінець…. Я в шоці, платиш справно за страховку, а вони нерви тобі трепають!!!
Докладніше
Оцінка:
110
26.11.2025
Дуже розчарований якістю роботи UNIQA. Лікарі, з якими доводиться консультуватися через страховку, часто призначають дешеві та малоефективні ліки, які взагалі не допомагають. Складається враження, що страхова диктує лікарям економити на пацієнтах. В аптеках постійно кажуть, що потрібних ліків «немає», хоча насправді вони є в наявності — просто виписані не ті препарати, які реально потрібні. Додатково: застосунок працює дуже погано. Інтерфейс зависає, консультації не відкриваються, чат із лікарями практично не працює. Через це отримати нормальну допомогу майже неможливо. Не рекомендую UNIQA через низьку якість медичного обслуговування та проблеми з сервісом.
Докладніше
Оцінка:
110
12.11.2025
Потрапив в ДТП, я потерпіла сторона. Страхова компанія Уніка, гарна реклама, гарні обіцянки. Як на справді? Спочатку тобі говорять що все компенсуємо, потім у вас машина 2013 року, тільки аналогові запчастини(до дтп аналогова була тільки фара, капот крило бампер і решта пошкодженгого оригінал). Експерт приїхав на СТО, оглянули, згідно рахунку Сто було нараховано 89000 грн, коли почали розбирати виявилось, що багато деталей пошкоджено + трохи порушилась геометрія кузова. Скидую рахунок в чатбот, довгі тижні очікування, результат 60000 грн.. Дивлюсь і порівнюю рахунки: 1. Запчастини аналогові і самі дешеві 2. Ціни робіт занижено, страхова компанія нарахувала що пофарбувати всі деталі коштує 11300 грн, а фарбувати треба крило, капот(з обох сторін), бампер, кронштейн, шарнір. Цікаво є такі СТО в Києві, що фарбують за таку суму. 3. І найголовніше при нарахуванні вартість запчастин оцінювалась на 22.10.25 Щоб було зрозуміло ДТП 27.09.25 Подав всі документи 29.09.25 Огляд експерта відбувся 7.10.25 Рахунок в чатбот скинув 11.10.25 Відмову по рахунку і перерахування отримав 7.11.25 Крайній термін врегулювання справи 29.11.25(згідно змін в законі від 1.01.2025). Закон змінили, страхові поліси коштують дорого, клієнти оплачують день в день, і стільк скільки нараховано, не важливо чи 2013 року авто чи 2018, але коли черга платити страховій, вони платять рівго стільки, скільки нарахують вони самі. Австрійська надійність в дії!
Докладніше
Оцінка:
110
23.10.2025
Не рекомендую ! 7 років були клієнтами, але коли трапилось ДТП переконалися що багато негативних відгуків про UNIQA це правда
Докладніше
Оцінка:
110
12.09.2025
Я була застрахована , здоров'я платила декілька років , при оформленні запитала чи розповсюджується якщо хвороба виявлена та лікування за кордоном, сказали так , звичайно ,а тепер коли звернулася , то повідомили, що з 25 року змінили це положення , АЛЕ МЕНЕ НІХТО НЕ ПОВІДОМИВ !ЦЕ ПРОТИЗАКОННО НЕ ПОВІДОМИТИ СТРАХОВИКА ПРО ЗМІНУ ДОГОВОРУ!
Докладніше