Захист вашої відповідальності

Обов'язкове страхування відповідальності перед третіми особами (ОСЦПВ, ДЦВ)

ОСАГО

Захист вашого автомобіля

Добровільне страхування вашого автомобіля від пошкоджень і викрадення (КАСКО)

КАСКО

Відповідальність за кордоном

Міжнародний договір (поліс) страхування автоцивільної відповідальності

Зелена карта


Розрахуйте вартість автострахування


Що вам це дасть? Важливо!

  • Ви отримаєте пропозицію по потрібному вам виду страхування, що дасть можливість вибрати найбільш відповідний варіант;
  • Полученые консультации и предложения вас ни к чему не обязывают;
  • Дана послуга безкоштовна і не впливає на вартість страховки.

Згідно з правилами дорожнього руху, механізм який використовується для транспортування по поверхні: обладнання (встановлене), вантажу або людей вважається наземним транспортним засобом. Отже, автотранспортний засіб - це наземний транспортний засіб (включаючи і зчеплені автосостави) служить: для транспортування людей (приватне авто, таксі, автобус); для транспортування вантажів (вантажівка, трактор, самоскид, рефрижератор, фура, трейлер, магістральний тягач). Так само автотранспортом вважаються контейнери, цистерни та буксирувані напівпричепи і причепи. Автотранспортні засоби повинні бути зареєстровані у відповідних державних органах, проходити технічний огляд на СТО і обов'язкове страхування автомобіля.

Страхування автомобіля - майнове страхування, яке складається зі страхування відповідальності (автоцивілка) і страхування свого автомобіля як майна (комплекс агрегатів і механізмів).

Автострахування власного авто бере на себе спектр ризиків, що загрожують пошкодженню власного транспортного засобу або його угону. Можна самостійно виключати певні ризики з договору страхування, наприклад ризик викрадення. Але це не сильно знизить вартість договору. Автостраховка стане дешевше якщо ви станете використовувати франшизу, страхова компанія уникне ваших звернень по дрібним випадкам, а ви того що станеться саме той ризик, від якого ви відмовилися.

Автостраховка цивільної відповідальності забезпечує не компенсацію збитків нанесених страхувальнику, а збиток заподіяний власності або здоров'ю та життю третьої особи. За законодавством України, потерпіла особа в праві отримати повну фінансову компенсацію завданих їй збитків, в разі якщо законодавством або страховкою не обумовлена ​​компенсація збитку в меншому розмірі. Страховка ОСЦПВ компенсує збитки нанесені винуватцям ДТП в межах лімітів відповідальності. Якщо сума збитку вище лімітів відповідальності, за полісом автоцивілки, то ця різниця відшкодовується потерпілій особі в судовому або ж в добровільному порядку.

Здійснюючи страхування автомобіля в Україні по автоцивілці ви погоджуєтеся визначення страхової суми виходячи не зі страхової вартості застрахованого об'єкта, а виходячи з договору зі страховиком або ж національним або міжнародним законодавством регулюючим порядок даного виду страхування.

Договір на страхування авто може включати повний перелік різноманітних ризиків, або ж різні їх варіації, включаючи додаткове страхування відповідальності (ДЦВ). На автострахування додатково приймається і доп обладнання авто: оздоблення автомобільного салону, телевізійне і радіоустаткування, і стандартизоване обладнання яке не увійшло в стандартну комплектацію, встановлене за правилами експлуатації, заводських інструкцій відповідних служб.

Якщо страхувальник, здійснюючи страхування автомобіля має діючі страховки з декількома страховиками, і їх сумарна страхова сума перевищує реальну вартість автомобіля, то фінансова компенсація від даних страховиків не повинна перевищувати реальної вартості збитку. Кожна із страхових компаній компенсує збитки пропорційно взятої на себе при оформленні договору, страховій сумі до сумарної страхової суми за всіма договорами.

Страховиками, які здійснюють автострахування в Україні, компанії різних форм власності, які отримали від Національної комісії з регулювання фінансових послуг ліцензію на її проведення. Страхувальниками, які здійснюють страхування автомобіля Україна, є особи, які мають діючі договори зі страховиком або ж автоматом є страхувальниками згідно із законодавством України. Вони мають право здійснювати автострахування Україна як себе, так і третіх осіб, вказувати і замінювати (до настання страхового випадку) вигодонабувачів за договором.

Серйозною складністю в процесі автострахування Україна є низький рівень кваліфікації експертів оцінюючих майно або збиток. Це загрожує суттєвими проблемами для всіх учасників процесу страхування. Неправильно складена калькуляція вартості об'єкта страхування або вартості ремонту призводить до фінансових витрат одної сторони, а так само до репутаційних ризиків іншої сторони.