Відгуки

На сайті зареєстровано більшість страхових компаній, що працюють в класичному розумінні.
Співробітники страхових компаній які відповідають за якість роботи або піар бачать ваш відгук і роблять запити до відділу врегулювання тим самим оживляючи процес.
У будь-якому випадку, ви отримаєте більше інформації про процес або навіть прискорите виплату.

Всього відгуків на сайті:5720
За останні 30 днів:35
 Відкинуто фальшивих:3
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
210
08.12.2023 18:35
Ищут зацепки для того что бы не выплачивать страховку. Хитрят, изворачиваются, только бы не выплачивать.
Докладніше
Оцінка:
910
07.12.2023 14:03
Вислухали та прийняли мою заявку дуже оперативно та через день зі мной звязався страховий менеджер та прийняв уже усі необхідні документи для справи. Вона була дуже люб'язна и компетентна. Все було чудово, дякую. Буду рекомендувати.
Докладніше
Оцінка:
110
07.12.2023 09:06
Остерегайтесь эту компанию - здесь занимаются разводом людей на деньги. В моем случаи эта компания подала в суд на взыскании с меня дополнительных средств, хотя компания где я имел страховой полис выплатила компенсацию за ущерб при дтп. Компания конечно имеет право это делать. Но суть развода состоит в том что это было сделано скрытно и через 4 года после дтп. Мне не было сообщено о претензиях ко мне , а Шевченкивский суд Киева рассмотрел дело без моего участия и о его решении я узнал еще через полгода,когда исполнительная служба заблокировала мои счета. Все было скрыто с целью чтобы у меня не было возможности опротестовать решение суда. В этом случаи просматривается схема сговора между страховой компанией и судом. Вероятно судья имеет долю от страховиков и будет не удивительно, что таких решений много.
Докладніше
Оцінка:
110
06.12.2023 21:50
Звернувся, з проханням переоформити автоцивілку на інше авто, відморозились, запропонували розірвати угоду, повернути залишок коштів (300 грн за півроку), і укласти новий договір. Наєба....во повне
Докладніше
Оцінка:
910
06.12.2023 14:56
Я давно вже думала застрахувати наш будинок. Все-таки в такий час як зараз можливо все, що завгодно. І дуже не хочеться в один день опинитися і без даху, і без грошей. Переглянула пропозиції від багатьох страхових компаній. Найбільше мене привабили умови в Уніки. Початковим критерієм було щоб компанія була вже далеко не перший рік на ринку, надійність – для мене показник. Зв'язалася з менеджером, який мені чемно все пояснив та допоміг зібрати всі документи, які потрібні для оформлення страховки. Оформляла все у офісі. Все швидко, просто та зрозуміло.
Докладніше