Відгуки

На сайті зареєстровано більшість страхових компаній, що працюють в класичному розумінні.
Співробітники страхових компаній які відповідають за якість роботи або піар бачать ваш відгук і роблять запити до відділу врегулювання тим самим оживляючи процес.
У будь-якому випадку, ви отримаєте більше інформації про процес або навіть прискорите виплату.

Всього відгуків на сайті:6574
За останні 30 днів:26
 Відкинуто фальшивих:25
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
1010
23.06.2026 09:07
Вже другий рік страхую авто в Уніка. Ніяких страхових випадків за цей час не було, тому оцінюю скоріше сервіс. Подобається, що не нав'язують купу додаткових послуг і не засипають дзвінками після оформлення. Коли виникло питання щодо терміну дії поліса, написав у підтримку, відповіли того ж дня. Поки що досвід позитивний, тому продовжив страховку саме тут.
Докладніше
Оцінка:
110
23.06.2026 00:19
Хочу предостеречь всех, кто планирует иметь дело с ЧАО «СК «АРКС» (бывшая AXA). Эта компания занимается откровенно непорядочной практикой, выжидая годами, чтобы нанести удар в спину, когда вы меньше всего этого ждете. ​В 2019 году произошло ДТП с участием автомобиля, застрахованного в «АРКС» по КАСКО. Моя страховая компания полностью выплатила компенсацию по лимиту ответственности. Казалось бы, ситуация закрыта. Но спустя ПЯТЬ ЛЕТ, страховая компания «АРКС» придумала схему, и решила устроить скрытый «бизнес» на старых делах. Пользуясь лазейкой в законодательстве о приостановке сроков исковой давности из-за военного положения, они молча подали на меня в суд. ​Подали втихаря, без каких-либо досудебных претензий, писем или звонков. Суд прошел заочно, я не получал абсолютно никаких уведомлений. «АРКС» предоставила космические счета от официального дилера на сумму почти 170 000 грн за ремонт, который в реальности стоил в два раза меньше. А так же судебные расходы , и процент исполнительной службе за её работу, та же исполнительная тоже должна взыскать с меня. Суд, естественно, утвердил их цифры, ведь защитить себя, предоставить аргументы и потребовать независимую экспертизу износа деталей мне просто не дали возможности. ​Сейчас дело находится у исполнителей, у меня заблокированы карты, я вынужден принудительно выплачивать эти деньги. Сумма ущерба явно раздута, а само поведение страховой компании, которая выждала 5 лет и пошла грабить человека во время войны, прикрываясь заочным решением суда, вызывает только отвращение. ​Если вы покупаете у них полис — помните, с кем вы имеете дело. Это огромная бюрократическая машина, лишенная какой-либо человечности и корпоративной этики. Обходите СК «АРКС» десятой дорогой, если не хотите через 5 лет получить арест счетов.
Докладніше
Оцінка:
1010
22.06.2026 09:43
Дякую, все швидно і професійно👍
Докладніше
Оцінка:
1010
22.06.2026 09:43
Мій бус влетів в кювет і отримав суттєві пошкодження. Завдяки професійним діям менеджера, справа була оформлена та розглянута всього за 6 днів. Розмір нарахування не занижували. Рекомендую
Докладніше
Оцінка:
110
22.06.2026 09:17
Перед тим як вибрати дану компанію раджу дуже добре подумати. Я застрахована в СК Уніка роботодавцем вже не один рік, але такого відношення і безвідповідальності як за останні два роки не зустрічала. Дуже довге очікування гарантації, некоректні консультації за які не те що не вибачаються, а навпаки намагаються зробити з тебе винного. Користуючись даною компанією будьте готові до того, що вас зорієнтують на гарантування прийому, стаціонару, а після його завершення доведеться оплачувати кошти самостійно. Саме це я відчула на собі! Неодноразово ставили в такі незручні ситуації перед лікарнями, що навіть соромно йти в ці заклади вдруге(
Докладніше