Відгуки

На сайті зареєстровано більшість страхових компаній, що працюють в класичному розумінні.
Співробітники страхових компаній які відповідають за якість роботи або піар бачать ваш відгук і роблять запити до відділу врегулювання тим самим оживляючи процес.
У будь-якому випадку, ви отримаєте більше інформації про процес або навіть прискорите виплату.

Всього відгуків на сайті:5839
За останні 30 днів:25
 Відкинуто фальшивих:10
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
310
10.04.2024 18:31
Пишу, щоб застерегти можливих майбутніх клієнтів цієї компанії, і порекомендувати вибрати іншу страхову. Була клієнтом протягом декількох років. На момент настання страхового випадку з'ясувалося, що договір прописаний дуже хитро, саме для того, щоб не виплачувати відшкодування. В правилах подання документів про страховий випадок в Приват24 зазначене подання "за 2 дні після закінчення лікування", що повністю співпадає з пунктом договору 5.1. Але після оформлення страхового випадку з'ясовується, що є ще пункт 8.1, у якому зазначено, що звертатися треба за 2 дні після отримання діагнозу. І, саме посилаючись на цей пункт, видається відмова. Тобто пункт 8.1 повністю закреслює пункт 5.1. І цей пункт прописаний лише в Додатку 1, котрий ще треба пошукати, щоб прочитати. Посилань на нього у Приват24 нема. Це такий сюрприз. Аплодисменти - юристам компанії, котрі придумали такий хитрий хід. І великий мінус - самій Компанії, котра наживається на своїх клієнтах, замість допомоги, на яку розраховуєш, коли страхуєш здоров'я.
Докладніше
Оцінка:
110
08.04.2024 14:38
Моя дочка зламала плечову кістку. Одразу звернулися до лікарні. Місяць дочка ходила з гіпсом і досі на лікуванні. Страхова компанія відмовила у виплаті через вигадану причину, що щомісячний платіж вчасно не списався. Навіщо я взагалі кілька років платив за страховкою, яка не працює? Це вже не перша відмова від страхової компанії. Не рекомендую!
Докладніше
Оцінка:
1010
08.04.2024 10:01
Я завжди можу розраховувати на Оранту в будь-якій ситуації - вони завжди готові надати професійну допомогу і вирішити всі мої питання.
Докладніше
Оцінка:
1010
07.04.2024 12:42
Ніколи не знаєш, що тебе чекає.  Коли ніколи не мав опіків, то й так і думаєш, що тебе таке омине.  Але… мій чоловік готуючи їжу, сильно опік ногу. Ми звернулися до лікаря, все полікували, лікар виписав довідку і ми подали її в страхову компанію MetLife, так як це рахується страховий випадок. Компанія розглянула цю довідку, перевірила все і після ухвалення рішення прийшли кошти на вказаний рахунок.  Ми стратили точно менше грошей на лікування, аніж компанія виплатила! Тому всім раджу мати такий захист «Поліс страхування життя», бо ніколи не знаєш, що може трапитися, а так грошові витрати бере на себе страхова компанія!
Докладніше
Оцінка:
1010
05.04.2024 18:15
З висоти особистого досвіду можу сказати, що страхуватися потрібно не там де дешево, а там де якісно! І універсальна у цьому плані один із найкращих варіантів.
Докладніше