Мой страховой агент

Отзывы

На сайте зарегистрировано большинство страховых компаний работающих в классическом понимании. Сотрудники страховых компаний отвечающие за качество работы или пиар видят ваш отзыв и делают запросы в отдел урегулирования тем самым оживляя процесс. В любом случае, вы получите больше информации о процессе или ускорите выплату.


Последние отзывы о страховых компаниях:


Я і моя сім'я вже 3-й рік є клієнтами компанії МетЛайф. Ми повністю довіряємо компанії, тим паче, що за ці роки з нашого оточення людям, які мають програми страхування життя, і в яких були страхові випадки -компанія здійснила виплати 100% ! Тому, хто ще думає чи брати поліс страхування житття відповідь однозначна - так! І, якщо у Вашому оточенні є люди, які Вас відмовляють, то запитайте у них чи готові вони будуть взяти фінансову відповідальність за Вас і вашу сім'ю у разі винекнення форс-мажорних обставин, а краще нехай напишуть нотаріально завірену розписку. Страхування - це розумно, надійно, мудро! І це одина з самих мудрих інвестицій у житті людини! Страхування - це подушка безпеки для всієї родини!

подробнееКупив зелену карту онлайн на сайті уніка. Під час оформлення не було жодного натяку на третю сторону цього договору. Після отримання на бланку не було жодного натяку на СК Уніка. Замість цього - невідомий мені страховик Глобус. Після дзвінку в СК Уніка мені розказали як можна дізнатися хто страховик - але це повинно бути вказано при оформленні, інакше це введеня в оману покупців. Для мене співпраця з перевіреними СК дуже важливо.

подробнееОгромное спасибо хочу сказать сотруднику с Житомирской Фили ПАТ НАСК ОРАНТА на имя Богдан Владимирович. Очень вежливый, компетентный, грамотный. Ответил на все мои вопросы по страховому случаю ( где я есть пострадавшей стороной) который был 19.07.2019 в Житомирской области. Побольше бы таких людей и сотрудников. Хорошо бы поощрять таких сотрудников, они приносят позитив в общество.

подробнееВыберите интересующую вас страховую команию, и узнайте отзывы клиентов о ее деятельности, скорости и качестве урегулирования страховых событий. Лучше один раз увидеть, чем сто раз услышать. Вперед!