Відгуки

На сайті зареєстровано більшість страхових компаній, що працюють в класичному розумінні.
Співробітники страхових компаній які відповідають за якість роботи або піар бачать ваш відгук і роблять запити до відділу врегулювання тим самим оживляючи процес.
У будь-якому випадку, ви отримаєте більше інформації про процес або навіть прискорите виплату.

Всього відгуків на сайті:5417
За останні 30 днів:19
 Відкинуто фальшивих:11
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
110
18.08.2022 10:03
Не рекомендую страхову компанію ТАС нікому!!! Рекомендую немати діла з ними взагалі , це не страхова а шарашкіна контора, розказую чому Після того як мій автомобіль вдарили ,прийшлося мати з ними справу, бо винуватець дтп був застрахований у них В результаті страхова нарахувала суму збитків таку несерйозну , що навіть пошкоджені запчастини нехватить грошей купити, А іх ще треба замінити а потім пофарбувати Відповідно заплатити за ремонт  Тобто нарахували менше в три рази ніж було потрачено грошей на відновлення авто Настрій зіпсований , і не так шкода потрачених грошей, як ставлення працівників, особливо гаряча лінія і експерт з оцінки збитків 
Докладніше
Оцінка:
1010
18.08.2022 09:41
Доброго дня...Хочу сказать огромное дякую данной страховой компании...Уже второй год подряд выплачивает страховку по Защите на каждый день...Хоть и очень больно падать,а потом все это терпеть и разгребать,но материальная помощь при этом очень поддерживает...Спасибо ребята вам за оперативность и поддержку...Пусть будет мирное небо над Украиной,а вам процветать и помогать....Культивируйте свет и дарите его людям!!!!Удачи....
Докладніше
Оцінка:
910
16.08.2022 14:30
У меня было уже два случая, когда я обращалась к врачу по корпоративной страховке. Как-то на работе разболелся зуб. По страховке записалась к стоматологу и получила качественное обслуживание буквально через час после обращения. Второй причиной бвло отравление, так тогда я не только консультацию получила, а ещё и препараты для лечения за счёт страховой.
Докладніше
Оцінка:
110
15.08.2022 17:09
Пожалела, что поверила этой компании! Больше года тянули с выплатами. Ничего не сделали, чтобы подтвердить страховой случай. Никому не посоветую эту компанию. Скажу больше: буду всячески отговаривать всех знакомых, чтобы они не поддавались на уговоры менеджеров!
Докладніше
Оцінка:
110
15.08.2022 13:49
Страховка рассчитана на то, что страховой случай не наступит. Покупали туристическую страховку, выехать не смогли , потому что началась война. Деньги не вернули. Спасибо ,Uniqa ,за посылание на х*й в такой тяжелый период! Плюс дозвониться и дописаться - что-то нереальное.  Не рекомендую категорически!
Докладніше