Мой страховой агент





Отзывы

На сайте зарегистрировано большинство страховых компаний работающих в классическом понимании. Сотрудники страховых компаний отвечающие за качество работы или пиар видят ваш отзыв и делают запросы в отдел урегулирования тем самым оживляя процесс. В любом случае, вы получите больше информации о процессе или ускорите выплату.


Последние отзывы о страховых компаниях:


Доброго дня! 16.02 в 10.30 звернулася на гарячу лінію АСКА, для уточнення інформації здачу яких аналізів зможе покрита страховка (новачок при страхуванні, тому консультація представники була б дуже доречною). Представник страхової нахамила нічого зрозумілого не сказала, крім слів "відправте заключення лікаря на електронну пошту".(

подробнее



З цією компанією мав справу кілька років. Основний поліс на випадок смерті або дожиття передбачав щорічні виплати у розмірі більше 5000 гривень. Компанія активно агітувала мене щодо отримання полісів за програмою страхування додаткових ризиків: переломів та опіків внслідок нещасного випадку (страхова сума 27000гр) та страхування на випадок тілесних ушкоджень внаслідок нещасного випадку (страхова сума 32990гр) — сумарно 729гр щороку. У компанії переконували, що навіть якщо будуть незначні опіки на сонці, чи невеликий поріз на тілі — все компенсують. Ніхто не збирється спеціально хворіти чи травмуватися, але життя є життя. Втратив одне око. Лікування дороговартісне. Перспективи 50/50. Надсилаю ксерокопію виписного епікризу — не влаштовує. Посилають запит в обласну лікарню, де робили операцію. Лікарі розписали все як є. У тому числі і перспективи. І метлайф компенсує мені травму у сумі ...3300гр! Згідно тарифної сітки… Мабудь у цій страховій компанії оцінюється не важливість органу, а його вага. Цікаво, при повній втраті зору сума була б удвічі більшою? Рекомендую працівникам цієї компанії страхуватися у інших страхових компаніях. Там надійніше.  Принаймі одного клієнта ви втратили. А вашим потенційним клієнтам раджу: якщо не хочете розчарувань, не зв'язуйтеся з цією компанією

подробнее



Мало того что урезали выплату так ещё и затянули на 15 дней. На запрос о предоставлении информации о начислении и расчету и оставлении заявки чтобы перезвонили и предоставили информацию по истечении месяца никакой реакции.

подробнее



Выберите интересующую вас страховую команию, и узнайте отзывы клиентов о ее деятельности, скорости и качестве урегулирования страховых событий. Лучше один раз увидеть, чем сто раз услышать. Вперед!