Розрахуйте вартість страхування Зелена карта (Green Card)


Що вам це дасть? Важливо!

  • Ви отримаєте пропозицію по потрібному вам виду страхування, що дасть можливість вибрати найбільш відповідний варіант;
  • Полученые консультации и предложения вас ни к чему не обязывают;
  • Дана послуга безкоштовна і не впливає на вартість страховки.

Зелена карта (англ. Green Card) - міжнародний договір (поліс) страхування автоцивільної відповідальності, а також угода про взаємне визнання країнами-членами Угоди страхового поліса зі страхування відповідальності власників засобів автотранспорту.

У 1949 році на міжнародній конференції автостраховиків в Лондоні були прийняті рекомендації Економічної і соціальної ради ООН і офіційно заснована Рада Бюро з штаб-квартирою в Лондоні. У 1951 році відбулися перші офіційні Збори Ради Бюро, на яких була схвалена модель Угоди між національними бюро країн-учасниць системи і прийняті єдині стандарти для «Зелених карт». Угода про «Зеленої карти» вступила в силу з 1 січня 1953 року. Згідно з нею страховий поліс по автоцивільній відповідальності, виданий в будь-якій країні - члені угоди, дійсний на території іншої країни, що є членом цієї угоди.

На даний момент в систему «Зелена карта» входять 46 країн з Європи, Азії та Африки - всі країни Європи включно з Росією, а також Туреччина, Ізраїль, Марокко, Туніс і Іран.

У 2006 році штаб-квартира Ради Бюро була перебазована в Брюссель.