Корисні поради
Корисно

Як правильно вибрати поліс ОСАГО (автоцивілка)

7 простих порад про те, на що звернути увагу при покупці даного полісу.

Читати далі
Корисно

Як правильно вибрати поліс КАСКО

10 простих порад щодо вибору якісного та недорогого поліса КАСКО.

Читати далі
Корисно

Як правильно вибрати поліс страхування виїжджаючих за кордон

6 порад про те, на що звернути увагу при покупці туристичного поліса страхування.

Читати далі
Корисно

Як правильно застрахувати квартиру/будинок

8 порад про те, як надійно і без зайвих фінансових витрат застрахувати свою квартиру або будинок.

Читати далі
Корисно

Як правильно вибрати поліс ДСАЦВ (ДЦВ)

5 порад про те, як додатково скоротити свої ризики і гроші при покупці такого поліса.

Читати далі

Поради в сфері страхування, корисні, так як існує багато нюансів, знати які корисно до моменту страхування. Наведемо, на наш погляд, найкорисніші з них.


Поради зі страхування ОСЦПВ: Коли стоїть вибір де придбати страховий поліс цивільно-правової відповідальності водіїв перед третіми особами - необхідно обережно ставиться до пропонованих знижок. Страхова компанія яка реально виплачує ніколи не зможе дати найбільшу знижку. Поради страховиків - перевірити на сайті Моторного (транспортного) страхового бюро України статус вашого нового страхового поліса (серія і номер знаходяться у верхній частині бланка). Але враховуйте що інформацію про нові поліси МТСБУ отримує з затримкою, так що перевірка через 30 днів після укладення поліса буде найоптимальнішою. Корисні поради щодо ліміту відповідальності (за шкоду заподіяну майну) полягають у тому що стандартний ліміт не в повній мірі відповідає сучасному життю у великому місті. І, коли на дорозі повно дорогих машин, навіть легка аварія може його перевищити. Але, на щастя, за додаткову плату, вам запропонують в пакеті з полісом ОСЦПВ укласти договір що збільшує ліміт відповідальності до комфортного вам рівня.

Читать дальше

Страхування поради по КАСКО: тут варто звернути особливу увагу на рейтинг і репутацію компанії, так як ціна поганого вибору може бути дуже велика. Скористайтеся нашим рейтингом, почитайте відгуки. Під час обговорення умов страхування враховуйте поради страхових компаній і не занижуйте вартість вашого автомобіля, так як цим ви економите не тільки на вартості договору, але ще і на виплатах. Так як в разі якщо реальна вартість автомобіля, на момент страхування, була вище ніж в договорі виплати будуть відбуватися в цій пропорції. Завжди вибирайте опцію "страхування без урахування зношування авто", без неї страхування КАСКО стає безглуздим. Майте на увазі, що вам доступний варіант оплати договору частинами. Є компанії які не беруть націнку навіть при щомісячній оплаті. Вартість ризиків "угон" і "тотальна загибель авто" в загальній вартості договору - невелика, не варто від них відмовлятися.


Туризм. Поради страхування для тих хто виїжджає за-кордон: до страхового полісу компактною книжкою додаються правила страхування. Витратьте небагато часу і вивчіть їх, а особливо порядок дій у разі страхового випадку. У подорожі, тримайте поліс під рукою. При страхуванні повідомте всі країни які ви плануєте відвідати і перерахуйте всі види активностей які ви плануєте (дайвінг, лижі, альпінізм і т.д.). Додаткове покриття збільшує вартість поліса, але краще вибрати додаткові опції "з запасом", ніж потім отримати відмову у виплаті через власну непередбачливість.


Житло, страхування рекомендації: Існують як класичні програми, які передбачають експертну оцінку застрахованого майна, так і експрес програми які страхують майно не на повну вартість, але без оціночної тяганини. Більшості клієнтів підходить другий варіант. Погодьтеся на рекомендації страхових компаній по стандартному набору пропонованих до страхування ризиків - він цілком збалансований і спроби відмовитися від частини "рідкісних" загроз не принесуть суттєвої економії. Загальноприйнятим періодом страхування є - 1 рік. Навіть якщо ви не страхуєте майно, рекомендації страховиків - страхувати житло хоча-б на період подорожі. Під час вибору програми страхування квартири / будинку з опцією страхування відповідальності за шкоду заподіяну третім особам (сусідам). Цей ризик спрацьовує часто. Попросіть продавця надати вам проект договору заздалегідь і потратьте деякий час на його вдумливе прочитання.