Тепер онкострахування в Україні стало ще доступніше

Тепер онкострахування в Україні стало ще доступніше

Міжнародний провайдер онкострахування Madanes офіційно оголосив про нове партнерство: тепер через СК «Провідна» можна оформити страховий поліс від критичних захворювань.

За даними Центру громадського здоров'я МОЗ України, Україна посідає 2-е місце в Європі за темпами поширення злоякісних новоутворень. Навіть в Національній стратегії з контролю онкологічних захворювань зазначено, що головною проблемою у боротьбі з цим недугом є низький рівень обізнаності населення щодо профілактики онкологічних захворювань, пізня діагностика, недостатній доступ до своєчасної діагностики та якісного лікування. Рівень п’ятирічного виживання (визначається кількістю пацієнтів, яким вдається подовжити життя після встановлення діагнозу) в Україні на 20% нижче, ніж в сусідніх країнах ЄС. Головною причиною таких результатів є неточна та несвоєчасна діагностика. Та не менш важливу роль тут грає фінансова складова, адже далеко не всі українці можуть дозволити собі ефективні та, часто, дороговартісні, медичні послуги. 

«На жаль, якісне лікування та сучасні препарати доступні не всім. В Україні є досвідчені лікарі, сучасне обладнання та ефективні протоколи лікування, проте коштує це дорого, — коментує Стас Островський, директор з розвитку бізнесу Madanes. — Зазвичай така хвороба, як онко, приходить зненацька — до неї не можна бути готовим. Тому, коли людина стикається з онкологією, в неї одразу з’являється купа проблем: починаючи від того, де шукати та як обрати лікаря, завершуючи збором коштів на лікування. Страховий поліс відразу знімає ці питання».

Компанія Madanes, яка вийшла на український ринок у 2019 році, вже має у партнерському портфелі лідерів страхового ринку — ARX, СК «Країна», СК «Альфа Страхування», СГ «ТАС» та TAS Life. І тепер цей список доповнився страховою компанією «Провідна».

«Інтерес до ДМС та life-страхування на українському ринку лише зростає. Тому ми раді розпочати співпрацю з Madanes та надати нашим співвітчизникам можливість оформити пакети онкострахування у широкій мережі СК «ПРОВІДНА», яка налічує більше 400 філій по всій Україні», — коментує Леся Щербакова, Голова Правління СК «ПРОВІДНА»

Страхування — поширена та загальноприйнята практика у всьому світі. На жаль, в Україні ця культура слаборозвинена. Проте, за роки присутності Madanes в Україні, компанія застрахувала вже понад 15 000 осіб, серед яких вже було зареєстровано 15 страхових випадків. Загальна сума виплат склала близько 8-ми мільйонів гривень. 

 

Міжнародна компанія Madanes – міжнародний провайдер страхування від критичних захворювань, яка надає послуги для більш ніж 2 млн клієнтів, що становить близько $ 350 млн страхових виплат на рік. Головний офіс компанії розташований у Тель-Авіві. Піввіковий досвід роботи на ізраїльському ринку і високий рівень професійної медичної експертизи, дозволив компанії впровадити на український ринок абсолютно нові, засновані на міжнародних стандартах, методи роботи у сфері страхування здоров'я.

Сьогодні Madanes надає послуги для страхових компаній, корпоративних і приватних клієнтів. Основна мета компанії – зробити кращу медицину доступною для кожного

Страхова компанія «ПРОВІДНА» працює на ринку України з 1995 року. Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 мільйон її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн. Компанія є лідером українського ринку медичного страхування, вже майже 2 десятиліття посідаючи перші місця у професійних рейтингах українського страхового ринку