Допомога Страхового Адвоката


Що вам це дасть? Важливо!

  • Ви отримаєте безкоштовну телефонну консультацію і пропозицію професійного юриста з партнерської юридичної компанії, що спеціалізується на страховій тематиці;
  • Отримання консультації і пропозиції вас ні до чого не зобов'язують.

Порядок дій:

  • Заповніть та надішліть заявку;
  • Вам передзвонить страховий адвокат;
  • Отримайте безкоштовну консультацію і вигідну пропозицію;
  • Прийміть оптимальне рішення.

Будь ласка, вкажіть ваше ім'я і контактні дані. Не турбуйтеся, ми застосовуємо політику конфіденційності.


Обов'язково

Обов'язково

Бажано

Для обміну документами зі Страховим Адвокатом.Страхові адвокати використовують два способи, щоб вирішити суперечку в вашу користь: Перший - досудове врегулювання. Працюючи більше десяти років на ринку страхування, тісно контактуючи зі страховими компаніями, компетентними і правоохоронними органами, вони можуть домогтися для Вас виплати страхового відшкодування без суду зі страховою.

Всі фінансові операції несуть великі ризики. Особливо страхування, як одна з найбільш специфічних, великих і складних видів фінансових послуг. При страхуванні своїх об'єктів страхувальник хоче бути впевнений в тому, що при пошкодженні майна страхова компанія оперативно і в повному обсязі відшкодує збиток. Але як часто буває на практиці, часом незначні помилки або маловідомі упущення призводять до того, що страхова компанія не виплачує кошти, в результаті, настають вкрай негативні наслідки для власника майна. Відомі випадки, коли здавалося б дрібні помилки або упущення в укладенні договору страхування вели до банкрутства підприємства. І такі випадки не поодинокі.