ПрАТ "МетЛайф"


Рік заснування:2002
Гаряча лінія:0 800 305 301
Юридична адреса компанії:01032, м.Київ, вул. Симона Петлюри, 14


Позиції компанії в рейтингах
Позиция №1 в рейтингу
МетЛайф (MetLife)

Інформація про компанію

MetLife - провідний міжнародний холдинг у сфері страхування, створений в 1868 році в США.

Зараз MetLife займає провідні позиції не тільки в країні свого походження, але і на ринках фінансових послуг Японії, Латинської Америки, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Європи і Близького Сходу. Послугами компанії користуються понад 100 000 000 людей у ​​всьому світі.

В Україні MetLife представлений з 2002 року. Протягом 2014-2017 рр. Компанія MetLife в Україні (ПрАТ «МетЛайф») є лідером ринку страхування життя за кількістю застрахованих і зібраних страхових премій. Клієнти MetLife в Україні можуть придбати накопичувальні програми страхування життя, скористатися послугами страхування від нещасного випадку і критичних захворювань, а також корпоративним страхуванням. Станом на 31.12.2017 656 777 українців довірили свої накопичення і фінансовий захист здоров'я компанії MetLife в Україні.

У 2017 році активи ПрАТ МетЛайф склали 2 млрд. 130 млн. 742 тис. грн., а обсяг зібраних премій за договорами страхування життя - 784 млн. 464 тис. грн.

Клієнтська оцінка (за рік):
4,110
Відгуків за останній рік:21
Всього відгуків:260
142 Позитивних
20 Нейтральних
98 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
110
07.05.2024
Ро***дняк на гроші
Докладніше
Оцінка:
110
24.04.2024
Місяць чекаю на відповідь щодо наданих документів А вони шукають в них /кому/щоб відмовити в страховому випадку
Докладніше
Оцінка:
110
12.04.2024
Хотіла в них дізнатися детальні умови по страхуванню і можливо оформити. До них не дозвонитись самостійно. Потрібно в голосовому меню залишати номер телефону і чекати на дзвінок. За робочий тиждень зі мною не зв'язались. Як на мене це свинство уже на перших етапах
Докладніше
Оцінка:
110
08.04.2024
Моя дочка зламала плечову кістку. Одразу звернулися до лікарні. Місяць дочка ходила з гіпсом і досі на лікуванні. Страхова компанія відмовила у виплаті через вигадану причину, що щомісячний платіж вчасно не списався. Навіщо я взагалі кілька років платив за страховкою, яка не працює? Це вже не перша відмова від страхової компанії. Не рекомендую!
Докладніше
Оцінка:
1010
07.04.2024
Ніколи не знаєш, що тебе чекає.  Коли ніколи не мав опіків, то й так і думаєш, що тебе таке омине.  Але… мій чоловік готуючи їжу, сильно опік ногу. Ми звернулися до лікаря, все полікували, лікар виписав довідку і ми подали її в страхову компанію MetLife, так як це рахується страховий випадок. Компанія розглянула цю довідку, перевірила все і після ухвалення рішення прийшли кошти на вказаний рахунок.  Ми стратили точно менше грошей на лікування, аніж компанія виплатила! Тому всім раджу мати такий захист «Поліс страхування життя», бо ніколи не знаєш, що може трапитися, а так грошові витрати бере на себе страхова компанія!
Докладніше
Оцінка:
1010
16.03.2024
Доброго дня Минулого року ,в серпні, в мене стався нещасний випадок,в результаті якого- компресійний перелом хребця.Мені було проведено оперативне втручання,та поставлена фіксуюча металічні конструкція(пластина). Клієнтом компанії Metlafe я є з 2023року(тобто ,на момент НВ не пройшло і року,як я оформила поліс). Зібравши всі необхідні документи, відправила їх в компанію Metlife і після розгляду,через 3 робочі дні мені виплатили страхову суму,яка покрила всі мої витрати на лікування,ще й каву залишилось🙂 Тому я рекомендую всім мати такий медичний захист!!! Дякую Metlife! Будьте здорові!!
Докладніше
Оцінка:
110
08.03.2024
Отримав травму. Пробив електроінструментом великий палець на руці. В лікарні був у травмотолога, отримав довідку. надав в страхову компанію Медлайф. Отримав відмову, зателефонував персональному менеджеру в робочий час — недоступний, зателефонував по контактам на сайті, менеджер не приємним тоном сказав що це не страховий випадокі і читайте договір, В договіру написано що пошкодження м'яких тканин кінцівок є страховий випадок, Менеждер відповів що ничого не знаю — ВіДМОВА. Я одразу розірвав договір. Страхова компанія як для мене не внушає довіри, дивиться самі, може посмерно щось у вас вийде
Докладніше
Оцінка:
310
30.01.2024
20 років сплачував внески, компанія виконувала свої зобов'язання. Після закінчення терміну договору подав заяву на виплату страхової премії. Компанія запропонувала три варіанти, я вибрав один. В подальшому компанія провела виплату за варіантом який вибрала вона, не звертаючи уваги на заяву, тим більше, що мені це було не зручно. Їй не цікава позиція клієнта після закінчення договору. Не рекомендую таку компанію.
Докладніше
Оцінка:
1010
28.01.2024
З 2019 року я є клієнт компанії Metlife. Зі мною стався прикрий випадок- підвернула ногу, надірвала зв'язку. Була наложена гіпсова лангета, перебувала на лікарняному десь тиждень. Потратила на знеболюючи 200 гривень. Виплата практично 4000 гривень. Заробила на неприємностях. Раджу бути уважними при складанні договору, оговорювати кожну сумму по покриттю, тоді не буде негативу при виплатах і здивування при їх відсутності. Будь те всі здорові і щасливі. Пам'ятайте - найбільша виплата - по дожиттю! Дякую Metlife!
Докладніше
Оцінка:
110
21.12.2023
Не страховка, а викинуті гроші на вітер. Я застрахована в компанії Метлайф, в мій страховий полюс входить ускладнення, госпіталізація, хірургічне втручання під час вагітності. 2 місяці я лежала на збережені, спочатку кровотеча потім почали води підтікати, весь період лежала в лікарні, ходила лише в туалет, душ. Я була абсолютно не дієздатна, не працездатна. Далі було екстерне кесареве на 28-29 тижні вагітності.  Подала всі документи на виплату медичного страхування. Мені відмовили у виплаті, повідомили, що це не страховий випадок. Страхова компанія, яка піклується лише про себе. Нікому не раджу підписувати з ними договір.
Докладніше
Оцінка:
1010
13.12.2023
В родині сталась трагедія. Важко на онкологію захворів брат. За два тижні по встановленому діагнозу отримав кошти від Метлайф. Після його смерті донькаотримала кошти від Метлайфа відповідно до страхового договору протягом 14 днів. Поліс працював повних два рокі. В мене також була страхова подія і я отримав кошти за 6 днів. Дякую Метлайф за іх працю виконані зобовязання!!! Раджу кожному!
Докладніше
Оцінка:
110
01.12.2023
Платив за страхування більше 3-х років Після інциденту який зі мною стався Надав усі виписки та довідки з лікарні у якій лежав З усіма печатками Після чого отримав відповідь Що потрібно якусь довідку Яку отримати взагалі не зможу та хамовите ставлення від свого менеджера  Го****ць Аліни Петрівни Компанія шукає тисячу відмазок та видуманих довідок, щоб не виплатити страхування Договір з компанією був негайно розірваний Категорично НЕ РАДЖУ підписувати договір страхування з компанією «MetLife” Бережіть своє здоровʼя та кошти!
Докладніше
Оцінка:
1010
29.11.2023
Страхування для розумних. Якщо виконуєш умови страхування , вчасно вносиш річну премію, довідки про хворобу - отримаєш га рний бонус. Я задоволена, що обрала саме цю компанію
Докладніше
Оцінка:
1010
04.11.2023
Недавно я писав негативний відгук про дану компанію, нажаль редагувати його не можу. Тепер хочу написати позитивний відгук, і роз'яснити чому люди попадають в неприємні ситуації стосовно не виплат в даній компанії: 1. Це не знання того які документи необхідні для того щоб вам зробили виплату по даній ситуації. 2. Те що лікарі в більшості своєму не стикались з тим, які необхідно оформити документи на страховий випадок і роблять це не правильно. 3. Не бажання клієнта страхової компанії в друге подати на страховий випадок, але уже підготувавши документи так як це потребую страхова. 4. Не кваліфікованість консультантів які не знають як правильно оформити страховий випадок ( на щастя в мене кваліфікований консультант). Стосовно моєї ситуації з опіками на обидвох руках, ми повторно подали звіт про опіки, і рубці які залишились внаслідок опіку, на цей раз лікар заповнив все так як потребувала страхова компанія і вуаля виплата прийшла і досить солідна. Бажання співпрацювати з цією компанією повністю відновилось і тепер я впевнений що захищений від нещасних випадків. Низька оцінка така в даної компанії - це через те що люди в більшості своєму негативні відгуки пишуть частіше ніж позитивні.
Докладніше
Оцінка:
110
08.10.2023
Ви серйозно??? А який же тоді СТРАХОВИЙ випадок? Перебування в ортезі, неможливість вільно пересуватися після ДТП не є страховим випадком? ДТП. Діагноз: Струс головного мозку. Субапоневротична гематома правої тім'яної ділянки (наслідок — лімфаденопатія правого задньошийного лімфовузла). Закрита травма живота. Забій печінки. Садна м'яких тканин нижніх кінцівок. Розрив колатеральної зв'язки. Пошкодження м'язово-сухожильного переходу підколінного м'язу. Цього мало?
Докладніше
Оцінка:
1010
19.09.2023
Захист МетЛайф має мій 6-річний син уже 3 роки. Приємно, що компанія завжди реагує на звернення. А місяць тому одержала 2 тисячі за молочний зуб, що випав сам по собі. Приємно!😊
Докладніше
Оцінка:
110
05.09.2023
Я получил травму и после травмы мне дали инвалидность 2й группы. В Метлайфе мне сказали, что у меня не страховой случай! ПРИКОЛЬНО((( НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!!
Докладніше
Оцінка:
110
01.09.2023
В условиях есть пункт 1.1"смерть застрахованного человека" так же, как и есть пункт 1.2 "смерть застрахованного человека от несчастного случая". Но после высылания всех документов, ответ один: ой, мы ничего не знаем.
Докладніше
Оцінка:
110
15.08.2023
При опіках 10-19 відсотків, пересадці шкіри виплата 4000 грн. Супутні травми взагалі до уваги не брались . Точно не рекомендую . Краще страхуватись за вигідніших умов у інших страховиків.
Докладніше
Оцінка:
110
04.08.2023
Мій чоловік 2роки як застрахований в Metlite,мало, згідна.Але почалась війна і він пішов захищати Україну і нас.З жовтня 2022р.і до сьогоднішнього дня,він рахується зниклим безвісти. Я звернулася до свого агента з проханням вияснити що мені,його дружині,робити дальше,адже підходив термін виплати 3-го внеску,і ось сьогодні мені прийшов лист про відмову,бо це не страховий випадок. Але в договорі не передбачена війна.Значить,якщо в людини,яка захищає країну станеться інфаркт,інсульт,чи зломить руку,ногу,отримає опіки,це теж буде не страховий випадок,бо війна ж.Виходить MetLife викреслив таку категорію людей зі своїх списків. У мене склалося вкрай негативне сприйняття компанії. До речі я могла б сплачувати страховий внесок,до вияснення ситуації з моїм коханим чоловіком. А так я подарувала компанії 20 тис. І взагалі,як на мене то ті виплати отримують ті люди,у кого «блати»з страховим агентом.
Докладніше
Оцінка:
110
30.06.2023
Вперше за три роки звернулися , отримали незрозумілу відповідь про те, що забої, садна не покриваються страховкою. Тоді що є нещасним випадком? При настанні нещасного випадку та забійної рани ноги та рук, некоректно працюють виконавці. До виконавця неможливо додзвонитися
Докладніше
Оцінка:
1010
07.04.2023
Маю поліс страхування вже 3 роки, задоволена, отримала гарну виплату по перелому зуба. Застрахувала в метлайфі вже всю сім'ю. Рекомендую
Докладніше
Оцінка:
1010
31.03.2023
Поліси в сім'ї мають всі члени родини, це 4 людини з 2019 року. Вже отримували достойні виплати по 6 страхових випадках. Компанія дійсно потужна. Якщо розібратися який фінансовий інструмент ти маєш та як ним користуватися, то дійсно отримуєш задоволення від того що вже маєш цей продукт в своїй сім'ї. Рекомендую!
Докладніше
Оцінка:
1010
12.03.2023
Вже 5 років сплачую поліс сину. Відкрила накопичувальну програму йому на власне житло з додатковим захистом здоров’я. У січні мій син підвернув ногу на сходах - отримав пошкодження зв’язок. Компанія виплатила 4573 грн. Витрати на лікування склали 120 грн. Вдячна компанії за фінансову підтримку
Докладніше
Оцінка:
1010
12.03.2023
Вся сім'я має поліси. За 5 років страхові випадки ставалися із усіма членами сім'ї. Жодної відмови не отримав. Давайте будемо уважно читати умови договорів, а також правильно оформлювати документи. В будь якій державній установі за неправильно оформлені документи, Вам їх просто повернуть. То чого ж тут Ви чекаєте, що прймуть все як попало зроблене?
Докладніше
Оцінка:
110
08.02.2023
Хочу всіх попередити не майте нічого спільного з даними шарлатанами. Я була вагітна в мене був кесерів розтин до того лежала 1,5 місяці в лікарні в договорі прописані пологи / важкі пологи/ люба госпіталізація / хірургічне втручання і багато ще переліків. Жоден з цих до мого страхового випадку не підлягав просто відмова не страховий випадок( скидаю скрін де чітко прописано) у вас не вірна довідка. Розумію, що шукають тільки відмовки аби не сплати думаю розірву договір хай повернуть кошти за три роки моєї сплати, розірвала і тут опаааа у вас не заплачено за останій рік тому виплата у вас 1 грн. Проконсультувалася з Юристом буду подавати до суду за порушення договору. Люди не ведіться на лохотрон!!! Навіть якщо і через 25/35 років вам щось виплатять а я сумніваюсь то витзамці кошти тільки віник купити, щоб на старості в хаті прибирати на житя неиаистачить взагалі.
Докладніше
Оцінка:
210
09.01.2023
Не всі клініки співпрацюють з страховою компанією де довідку про якусь з травм надати не можуть
Докладніше
Оцінка:
110
26.12.2022
При страхувані, представник не надав повну інформацію, ненадали закон який податок стягуєтся при накопичені фінансів.Брехуни!!!!!
Докладніше
Оцінка:
1010
26.11.2022
Маю поліс 2 роки . Метлайф чудово виконав свій обов’язок . Літом ( під час воєнного стану ) отримала сонячні опіки , подали документи ! Через 20 днів після подачі , отримала виплату у розмірі 18900 грн ! Всім раджу обирати вірного брокера і мати як накопичення, так і захист в майбутньому ! 
Докладніше
Оцінка:
1010
17.11.2022
Дуже задоволена компанією Метлайф,маю в родині 6 полісів! Нажаль 3 рази вже були страхові випадки в близьких, і повірте,Компанія в повному обсязі,ВСЕ ВИПЛАТИЛИ,по нашим умовам та опціям! Раджу усім 🙏 Навіть у військовій час,компанія працює і робить виплати!!! Дякую Метлайф за Фінансовий Захист) А хто не вірить??? Тільки ті,хто не має полісу!
Докладніше
Оцінка:
1010
17.11.2022
Мала розрив зв'язок на нозі - виплата приємно вразила, і 30 разів перевищила вартість витрат на лікування.Цілком задоволена.Рекомендую Мет Лайф 💙💛
Докладніше
Оцінка:
110
12.11.2022
Вкрай незадоволена роботою данної страхової компанії. Дозвонитись до спеціалістів неможливо. Моїй матері 72 роки, 21 жовтня стався страховий випадок, а саме ( перелом шийки плечового суставу правої руки ). А вже 27 жовтня до данної хвороби додався інсульт, жінка з переломом та інсультом потрапляє до інсультного відділення .  Я , дочка, знаходжусь в іншому місті, по-можливості зібрала пакет потрібних для виплати страховки , документів, і подала їх на протязі місяця. Причому лікування ще продовжується.  Але страхова компанія відмовляє у виплаті, мотивуючи це тим, що документи надано з запізненням. Я би хотіла зрозуміти, як літня жінка з переломом та інсультом , повинна була побігти в приватбанк та заявити про настання страхового випадку?
Докладніше
Оцінка:
1010
07.10.2022
Хочу подякувати компанії Метлайф за надану фінансову допомогу. Поліс маю 2 роки. Влітку мала сонячні опіки. В принципі не думала, що за це виплачують. Але мій консультант порекомендував оформити страховий випадок. Пакет документів - це тільки довідка від сімейного лікаря і заява. Десь через три тижні отримала виплату 20 тис грн.!!! Рекомендую компанію Метлайф всім своїм знайомим.
Докладніше
Оцінка:
110
05.08.2022
Класні фотки полісів, щасливих клієнтів і т.д. - все це круто, але коли стикаєшся з цим сам, то будуть морозити до останнього, поки це все не набридне і просто не розірвеш договір. При чому контора, а це саме контора, навіть на спитає причину такого рішення, тобто витягнули с тебе, що змогли і до побачення. Не рекомендую нікому зв'язуватися, відмовлю всіх знайомих.
Докладніше
Оцінка:
1010
13.07.2022
4 виплати в сім'ї надійна компанія.
Докладніше
Оцінка:
110
28.06.2022
МетЛайф - лохотрон высшего уровня ! Являлся 3 года таким же наивным клиентом МетЛайф как и многие тысячи в Украине, страховой полис 100######/##. Из за событий в нашей стране, у меня не стало возможности платить дальше, решил закрыть свой накопительный и страховой договор. После моей просьбы предоставить какой нибудь отчёт с цифрами по моим полисам (перед закрытием), дабы понять о каких суммах идёт речь - никакой информации получить так и не удалось, что меня ОЧЕНЬ сильно удивило! По итогу: за 3 года я внёс в МетЛайф около 35000грн, на руки мне начислили 10995грн. Конечьно же всё прописано в договоре, бла бла бла... Лично меня когда-то подкупили слова о том что я смогу забрать свои деньги в любой момент (сможешь - но не все, с большим минусом), что мои деньги будут преумножаться по сложному проценту, жизнь моя будет застрахована, и в случаи чего - все будут довольны. Народ, не ведитесь на эту хрень! Даже если вас уламывают друзья, хорошие знакомые - ни в коем случаи!
Докладніше
Оцінка:
1010
25.06.2022
Привіт, хочу подякувати компанії "МетЛайф" за отриману страхову виплату за надщерблений зуб, у сумі 7800 грн, дуже приємно, що компанія виконує свої зобов"язання навіть під час війни! Хто ще сумнівається - рекомендую!!!
Докладніше
Оцінка:
110
16.02.2022
Звернулися в страхову компанію. В побутових умовах отримав травму.Потрібно було робити операцію (меніск і розрив зв'язок...) Був наданий пакет документів + мали донести. Співробітники відділення Приватбанку ще й ( глухуваті), відправили всі дані , сказавши страховій, що це повний пакет документів. Протягом тижня, мені прийшла страхова виплата на суму: 1492.50грн. Здивуванню не було меж, так як не було подано весь пакет документів, а вони вже розрахувались. Після подачі повного пакету документів зателефонували представники з Метлайф і сказали те, що мені більше нічого не заплатять так як вони вже провели оплату і на інший документ закрили очі.
Докладніше
Оцінка:
1010
19.01.2022
Нещодавно зі мною стався страховий випадок. Струс головного мозку в наслідок ДТП Отримала виплату згідно страхового тарифу компанії- 5 % від страхової суми . Дякую Метлайф за надійність і безпеку❤️
Докладніше
Оцінка:
1010
12.12.2021
Оформили ребёнку программу. Захотели накопить к 20 годам сумму денег+ что бы был застрахован. Хоть и не верили сразу консультанту который нам это предложил. Очень долго проверял компанию, и в итоге решили оформить. 30.08.21 заплатили ребёнку на год программу в сумме 12500 грн. 5.11.21 мы с малышом попали в больницу, с ковидом пролежали там 13 дней. Программу нам сделали хорошую, все обсудили документы пришли быстро. В итоге за 13 дней госпитализации, так-как нас привезли на скорой сказали выплата будет с первого дня, + за выздоровление, ещё постирали х2 = 26 дней от прибывания в больницы. МетЛайф выплатил нам 13000 грн. Очень довольны выплатой. Затраты на больницу 2000грн. Получаеться нам уже перекрыли лечение, и первый год оплаты программы по здоровью. Читал отзывы есть негатив, а есть и позитив. Вот решил поделиться своим опытом. Может кому-то поможет, мой отзыв в принятии решения!
Докладніше
Оцінка:
110
09.10.2021
Чи рекомендую я ВКЛАДАТИ свої гроші сюди? Ні. Тому що ви просто віддасте свої гроші незнайомі особі яка відкрила цю компанію. І ніхто вам не гарантує що компанію завтра не закриють. І ось декілька фактів мого страхування: 1. Улюблена БРЕХНЯ (саме брехня, на яку багато хто ведеться) страхувальників, про те що ніби то дитина порізалась, вона взяла виписку по даному факту, і їм за поріз виплатили 2000грн, бо ніби то це є нещасний випадок. Для того щоб ви вклали свої гроші "в карман" до дяді чи то тьоті які відкрили таку компанію, вони вам таких брехливих історій будуть завжди розказувати. 2. Чи насправді виплачують суми в разі настання нещасного випадку? ЗВІСНО ЩО НІ!!! Компанія не виплачує 1500грн, а ви мрієте про те щоб вам виплатили мільйон? Наприкінці серпня я вдарилась в палець, ось він нещасний випадок. Через удар у мене повністю злізла нігтьова пластина. За рекомендаціями я взагалі виписку. І ось коли виписка уже була у мене на руках, почався весь треш. Спочатку у цієї страхової агентки РАПТОВО нехватало на мене часу завжди. Адже до виписки ще треба заповнити заяву. По її словам я мала разом з нею заповнити ту заяву. Але заповнила сама, відправила їй фото на перевірку, вона сказала що добре. Потім треба було даних куди відправити. І тут вона проявила свої "зеківські замашки" у спілкуванні. На прохання надати мені повні дані отримувача, вона мені криком в голосовому записала "я так бачу що ви нагло хочете сьогодні відправити". Я не розумію, а що треба було через рік хотіти відправити? Трохи згодом, мені стало цікаво коли прийде виплата, і як довго чекати на таку смішну виплату у розмірі 1500грн. Відповідь її: "заспокойтесь уже". Ось це все спілкування я зберегла, зробила запис екрану і скріншоти. Ні сума у розмірі 1500грн мені звісно ж не прийшла. Ніякого смс ні на номер телефону, ні на емейл звісно ж не прийшло (смс про розгляд справи). На гарячій лінії відповідь одна і та ж: "ми нічого не знаємо, гарного вам дня, до побачення". Компанія не може виплатити 1500грн за нещасний випадок. А ви хочете щоб вам потім мільйони платили? Ну звісно ж, що вам нічого не будуть платити. Ніяке "пенсійне грошове забезпечення ви ніколи не отримаєте". 3. Хочете вкладати гроші? То краще покладіть в приватбанк на депозит. Через 20 років, зможете кожного місяця отримувати 10 000 грн відцотків і жити на них! Самі собі порахуйте. Я не працюю в банках. Але переконалися на своєму досвіді що тут таких історій понабріхують, а в результаті потім ніяких грошей ви не отримаєте ніколи. Просто віддасте собі свої гроші чужому дядьові. І все. Гроші відгуки лишають лише ті страхові агенти які шукають нових лохів які би сюди гроші вклали. Ось вони і брешуть що ніби то у них був страховий випадок за який вони виплати отримали. Тут мені 1500грн не виплатили. А там аж 30 000 тисяч ніби то хтось отримав.
Докладніше
Оцінка:
110
04.10.2021
Доброго вечора. 08 серпня я потрапила в ДТП з вини іншої особи. Отримала Струс мозку, часткову (ретроградну) амнезію і мала хірургічне втручання від чола по брові і повіки (більше 6 см). Є рубці. Не говорю вже про травми ніг, про забиття (все це було описано у висновку з лікарні). Отримала параліч біля ока (проходила обстеження, але ці обстеження не були надіслані компанії, оскільки консультант сказав, що потрібно чекати рік, а вдруг відновиться і це не враховується поки що). Компанія після наданих всіх документів оцінила мій страховий випадок в 2240 грн. Лише лікування обійшлося мені у 8000 грн. Я просто в ужасі від лохотрона компанії і від того, як особи, які відповідають нам по телефону, коли ми дзвонимо на гарячу лінію. Такого роду відповіді: А на що Ви розраховували, Ви ж не таку велику суму платите... І так далі. Добре, що ви всі консультанти за наші гроші відпочиваєте, то в Домінікано, то десь ще. Майте совість!
Докладніше
Оцінка:
110
20.08.2021
Доброго дня! Я Манжелєєва Катерина, мені була проведена операція - висічення лігатурних нориць на кисерському шві. За яку старахова мені виплатила 1250 грн, так як спеціалісти компанії прирівняли операцію до накладання швів. Хірург який оперував надав інформацію, що ви невірно зробили висновок. Я дуже не задоволена. Нікому не порекомендую стахову компанію МетЛайф.
Докладніше
Оцінка:
1010
24.07.2021
Відкрив програму накопичення, та медичну. Всім задоволений. Нерозумію одного чому весь Світ цим користується, а в Україні це нерозумно, недоцільно, нікому це непотрібно, жити на пенсію у 2000грн, чи зісти на шию своїх дітей це норма для нас українців, чи може це погано коли у разі якихось форс мажорів про нас попіклується Met Life, та ні краще ходити по родича, знайомих, писати пости у фейсбуці просити про допомогу. Люди та ми ж не Бетмени
Докладніше
Оцінка:
1010
24.07.2021
Доброго дня. Я є клієнтом компанії Метлайф вже 3 роки. Прочитавши відгуки про компанію Метлайф я розчарувалася, бо як тільки глибше починаєш розбиратись в негативний коментарях розумієш, що люди або не розуміють які ризики медичної частини мають у своїх програмах, або банально не проплачують повторно свої програми а хочуть від компанії зобов'язання. Дуже шкода, що свідомих людей в Україні мало. Весь світ так живе на страхуванні життя!!! Моя порада тим, хто хоче взяти таку програму беріть або радьтеся з людьми, які мають такі програми. За цим майбутнє. Друзі якщо хочете дізнатись чи це працює -то беріть і робіть!!! Не втрачаєте час та можливості.
Докладніше
Оцінка:
1010
03.07.2021
Донька отримала травматичний кератит лівого ока, витрати на лікування склали 600 грн, ми подали довідку та заповнили заявку, і через два тижня прийшла виплата 5000 грн Дякуємо компанії за виконання зобов'язань перед клієнтами. Буду рекомендувати рідним та друзям.
Докладніше
Оцінка:
1010
22.06.2021
Вся моя большая семья имеет полисы в этой компании. Мы долго думали, но сейчас это лучшее наше решение для накопления, сбережения наших денег и конечно страховые случаи, которые случались, были оплачены в полной мере, что конечно очень нас порадовало! Рекомендую всем, когда мы столкнулись с проблемой, мы ощутили в полной мере почему эта компания номер один во всем мире!
Докладніше
Оцінка:
1010
21.06.2021
Являюсь клиентом уже 4,5 года. Лично по моему полису страховых случаев не было, но были выплаты у знакомых по травматологии и хирургии. На сумму в 8300 и 2100) Примерно в течении месяца забрали свои деньги. Оформил ещё в семье 2 полиса
Докладніше
Оцінка:
1010
03.06.2021
Пол года назад муж застраховал нашего ребёнка хоть я и была против. Долго злилась и очень долго не воспринимала эту компанию в серьёз. Но недавно она упала на плече. Но я бы не сказала что очень сильно, но муж принял решение ехать в тавпунк. Слава богу нечего не было серьёзного. Просто ушиб мягких тканей, хотя и синяка нп было. Все говорили что не чего не будет, можете выбросить эту бумажку. Но мы все ж таки отправили. И что вы думаете положительний ответ. Но думаю блин 500-700грн. за такую ерунду тоже приятно. Так нет через 2 дня приходит 2600грн. Блин пришлось поверить спустя больш чем пол года Муж тоже уже получил выплату по своей страховке. Вот наверное и я добавлюсь в ряды клиентов компании Медлайф
Докладніше
Оцінка:
1010
03.06.2021
Моя родина мала один з неприємних страхових випадків втрата годувальника через хворобу. Родина отримала суму, як і було зазначено. Тому можу впевнено сказати, що все працює
Докладніше
Оцінка:
1010
30.05.2021
Являюсь клиентом этой компании вместе с женой и внуком. Попал в аварию, сломал ногу, выплатили больше чем потратил. Через год опять сломал эту же ногу, опять выплатили больше чем потратил в два раза. Не ради денег ломал конечно же, уверен на все сто , что мне это нужно. Никого не убеждаю, живите как хотите.
Докладніше
Оцінка:
1010
22.05.2021
Являюсь клієнтом компаніі уже 3 роки, крутий захист надає програма.  Хороші проценти
Докладніше
Оцінка:
1010
18.05.2021
Пельмешки дорогие получились))) Ел пельмени, между зубами застряла кость и два зуба надкололись.  Метлайф заплатили чуть больше 19 тыс грн.  Ну это было больше, чем ожидал. Потратил на лечение зубов 11 370 грн.   Уже клиент 5 год, но случай первый. Короче работают хорошо! 
Докладніше
Оцінка:
1010
16.05.2021
Третій рік ми з сином - клієнти компанії Метлайф. Знаю, від чого застрахована. Вчасно проплачую премії. Уже було два випадки (перелом руки та пов'язка при розтягненні зв'язок у сина). Виплатили значно більшу суму , ніж витрачено на лікування - більше 15000 за два випадки. Крім того, отримала 4600 податкової знижки. Володіння полісами зробило мене фінансово дисциплінованою людиною. З кожної суми надходжень я відкладаю 20 відсотків, щоб через рік без зайвих клопотів з індексацією проплатити свої поліси накопичення і медичного захисту. Це краще, ніж потім при настанні якогось непередбачуваного випадку піднімати на ноги родину, фейсбук, створювати іншим людям проблеми . Усім рекомендую. Навіть сама вже вмію робити такі програми.
Докладніше
Оцінка:
1010
12.05.2021
Клиент Метлайф уже 15 лет. Есть 3 полиса в семье (детям тоже купил). Слава Богу еще ни разу не попадали в страховые случаи. В моем окружении уже знаю как минимум 4 выплаты после окончания договора и 4 по медицине. Были и отказы в выплате, вернее компания просила людей предоставить документы, а они этого не сделали, или представили неправильно оформленные справки... Даже был случай, когда человек проплатил 3 (или 4 года), перестал платить (кто-то насоветовал что это пирамида) и забыл об этом уж давно. Компания спустя годы, когда закончился договор этого человека нашла и выплатила ему то что он внес с процентами. Одно могу сказать точно - такие сумы в другом месте очень тяжело накопить. Сколько раз мне за 15 лет нужны были срочно деньги... если бы я их держал дома или в банке - давно бы потратил)
Докладніше
Оцінка:
110
12.05.2021
Ужасная компания. Консультант распинался как все хорошо и все классно. Но на деле оказалось совсем не так. Когда заключал договор спросил о изменении суммы и возврате средств, консультант сказал в любое время могу изменить или забрать. По факту 3 года нельзя изменить сумму вклада, а если захочу забрать свои деньги то отдадут всего лишь 10% от вложенной суммы)) лучше подложить деньги в банк под проценты или купить недвижимость и задавать в оренду.
Докладніше
Оцінка:
1010
25.04.2021
Років зо 5 тому на форумах спорили що страхування не вигідне і взагалі не може в Україні працювати, а на 25-30 років оформляти накопичувальну програму - це не мудро. Зараз же почались баталії по виплатах, по врагулюванню страхових випадків, порівняння компаній, чому одному за той самий випадок виплатили, а іншому ні і т.д. Пройде ще 5 років і це вже буде нормою! Перевіряйте детально інформацію з офіційних джерел,  консультант нехай добре Вам розтолкує що є у Вашому полісі і все буде ок, Страхування життя - найпростіший і один з найнадініших інструментів довгострокового заощадження 😘
Докладніше
Оцінка:
910
13.04.2021
Маючи знайомих, друзів, які мали вже страхові виплати в даній компанії і досить непогані, я теж придбав даний поліс, і зробив свому молодшому сину.
Докладніше
Оцінка:
110
12.04.2021
платив на протязі 3 років , але коли хотів припинити виплати й забрати кошти після закінчеення терміну , сказали що це неможливо. Це типова піраміда
Докладніше
Оцінка:
1010
11.04.2021
Я задоволений клієнт компанії. При оформленні програми мені чітко пояснили, які я маю функції по медицині. А через 2 дні, я їла кукурудзу і зламала частково зуб. Через 15 днів отримала переказ і була задоволена. Всім рекомендую, будьте просто уважні
Докладніше
Оцінка:
110
30.03.2021
Оставляю отзыв негативный, т.к. в страховом случае отказали. Оформила страховку и так случилось, что через 2 дня сломала ребро (упала в ванной). Прошла все обследования, собрала все документы, передала в страховую, а они после рассмотрения в 2 недели отказали, т.к. не прошло 7 дней после оформления... но оплата уже прошла! Хотя мне менеджер говорила, что после оформления страховки, даже если вы сейчас выйдете и сломаете ногу у вас уже наступает страховой случай.. Не рекомендую связываться с этой компанией. Сама подыщу более надежную и перезаключу договор. С этой разорву. Все знакомые ждали, чтоб оформить страховки, теперь увы, всем скажу НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
Докладніше
Оцінка:
1010
27.03.2021
Доброго дня. Мій молодший син застрахований у вересні 2020 року, а в лютому 2021 на уроці фізкультури отримав травму коліна. Оформили документи і отримали виплату 5700. Дякую знайомому, що вчасно розказав мені про таку хорошу страхову компанію. Так що, не слухайте дурниць, що не виплачують (при оформленні поліса обов'язково прописується які саме випадки хочете страхувати) і т.д., а думайте про свої сім'ї завчасно. Будьте здорові. Дякую MetLife
Докладніше
Оцінка:
110
25.03.2021
Мав медичну страховку з компанією медлайф близько 3 років. Страхові внески сплачував вчасно за себе та членів сімї, проте після мого звернення за страховим відшкодуванням через захворювання на пневмонію мені було відмовлено в страхових виплатах з докінця незрозумілих для мене причин. Формулювання, що страхова подія настала внаслідок лікування, а не нещасного випадку (я різницю не зрозумів, оскільки у додатку до договору чітку вказано пневмонію як підставу для страхових виплат). З огляду на вищенаведене застерігаю всіх від співпраці із вказаною страховою компанією.
Докладніше
Оцінка:
110
19.03.2021
Хочу оставить не самый лучший отзыв, во первых когда предлагали агент дал не правильную информацию, а во-вторых когда наступил страховой случай отказали объясняя тем что этой болезни нет в списке, Неврит лицевого нерва - месяц на больничном без работы без дохода. Это же каждый второй наверное болеет как простудой. Не советую эту компанию будьте внимательны.
Докладніше
Оцінка:
1010
15.03.2021

Брати і батьки клієнти понад 3 років. Почувши про дану компанію не сприйняла цю пропозицію серйозно і не захотіла розбиратися. Але поспілкуватися з друзями з гуртожитку, кумами, знайомими на цю тему бажання розбиратися пропало на 2 роки. Минулого року вирішивши повернутись до цього питання і почавши дізнаватись про компанію з офіційних джерел (а не зі слів людей які не мають ніяких елементарних знань про діяльність фінансових установ ) прийняла для себе правильне рішення. Тому з березня минулого року я - задоволений клієнт даної компанії! Не повторюйте моїх помилок та не втрачайте час! Якщо вам запропонували поліс накопичувального страхування, моя рекомендація - присядьте, розберіться і прийміть для себе вірне рішення!

Докладніше
Оцінка:
1010
15.03.2021

Я і мої діти клієнти більше року; в офісі добре проконсультували ,надали всю необхідну інформацію для прийняття рішення оформити поліси страхування. Дякую за професіоналізм консультантам Ст***айф. Особисто нащастя не ставалось страхових випадків,але серед моїх знайомих були виплати по нещасних випадках(опіках,переломах)

 
Докладніше
Оцінка:
1010
21.02.2021

Доброго дня. Я є клієнтом компанії вже четвертий рік. Постійно цікавлюсь новинами, особливо такими, як виплати постраждалим клієнтам. Щоразу впевнююсь в правильності вибору мною компанії.Рекомендую. Важливо щоб людина, ,яка вас консультує, була дійсно фахівцем. Тоді достатньо інформації і розуміння важливості мати таку програму. На сьогодні в моїй сім"ї 12 Полісів.

Докладніше
Оцінка:
1010
13.02.2021
моя сім'я є клієнтом метлайф. За 1 рік будучи клієнтом мали 2 виплати! 5000 діти і 17500 особисто! Дякую!
Докладніше
Оцінка:
1010
06.02.2021

Доброго дня.В моїй сім’ї всі мають накопичувальні поліси в компанії MetLife.У сина стався страховий випадок,пошкодив зв‘язку на нозі.Компанія виплатила 8545 грн.Приємно вражені,дякуємо.

Докладніше
Оцінка:
1010
06.02.2021

Являюсь клієнтом СК метлайф протягом останніх трьох років. Поліси мають усі у сім’ї . Так як кожен із нас веде активний спосіб життя , без травм не обійшлось . У дитини 8 років після невдалого падіння мало місце надщерблення постійного зуба . після чого звернувшись напряму у СК , додавши довідки , отримали виплату по страховому випадку . Цих коштів нам вистачило для реставрації пошкодженого зуба .

Докладніше
Оцінка:
1010
05.02.2021

Сьогодні 29.07.2020 отримали виплати від страхової компанії Metlife по страховому випадку. Перелом без зміщення лівої руки . Застрахована дитина з березня 2020 року. Виплата склала 19 651 грн при затратах рентген 2 раза 100 грн+гіпс безкоштовно+консультація ЦГТ безкоштовно. Чесно кажучі коли моніторила страхову то спочатку тільки схвальні відгуки але при подальшому негатив: платять мало не завжди і т.д. Вирішила почекаю виплати і тоді вирішу чи ще страхувати. Тепер однозначно страхувати!!!

 
Докладніше
Оцінка:
1010
03.02.2021

СК Metlife дійсно виконує взяті на себе зобов'язання, а саме гарантує збереженість вкладених коштів, їх накопичення та медичний захист. У нашому випадку ми оформили 5 полісів, з них два Золотий капітал та три Юніор капітал на тривалий термін. У 2020 році трапилося два форс-мажору. Перший у сина надломався зуб і компанія Метлайфу сплатила 1500 грн. Другий у дочки стався перелом ліктьової кістки без зміщення - виплата 17000 грн. Тому точно можна сказати, що все працює і ми маємо додатковий захист, бо ж основний через віру в Бога. Ще компанія працює в законному полі держави та повертає 18% податкової знижки, має ліцензію та механізм захисту коштів від інфляції. Можу сміливо рекомендувати її своїм друзям і знайомим, знаю точно, що зможу відверто дивитися їм в очі та не переживати про докори.

 
Докладніше
Оцінка:
1010
03.02.2021

Я клиент компании Metlife уже почти 4 года. Мне был 31 год, когда я задумалась о будущем, понимая прекрасно, что мизерная пенсия, которую предлагает государство меня не устраивает и в будущем врядли устроит. Открыла для себя программу пенсионного накопления с защитой жизни и здоровья. За этот период времени у меня уже было 2 хирургических операции. Страховая сумма в моём полисе по опции Хирургия составляла 10 000 грн. Компания выплатила процент от сложности, согласно таблице Хирургии (эта таблица есть в Интернете в общем доступе). Выплаты от компании не покрыли мои расходы, поэтому я приняла решение поднять страховую сумму по этой опции до 30 000грн. Конечно же оплата за полис стала больше, но это защита моего здоровья! В Метлайф мне нравиться то, что я могу выбрать или забрать любую опцию по защите здоровья и выбрать ту страховую сумму, которую считаю нужной. Спасибо компании за то, что я сплю спокойно с полной уверенностью в завтрашнем дне! Желаю всем быть здоровыми и защищёнными!

Докладніше
Оцінка:
1010
03.02.2021

Я являюся клієнткою страхової компанії уже 3 роки. Особисто у мене ніяких страхових випадків не траплялося. Але у друзів були форс-мажори - все виплатили. Для мене це показник. Я так розумію, що люди частенько хотять виплат по тих функціях, яких немає у договорі. P.S. І ми усі знаємо як пишуться негативні відгуки 😉 Як би ми усі почитали відгуки про банки - ми б їхніми послугами ніколи не користувалися.

Докладніше
Оцінка:
1010
03.02.2021

Дуже надійна компанія! Чудові програми захисту та накопичення як для діток так і для дорослих! Маю особисто декілька програм та моя родина! По страхових випадках які траплялись в моїй сім'ї компанія гарантовано виплачувала кошти! Рекомендую та бажаю кожному мати такий захист!

Докладніше
Оцінка:
1010
03.02.2021

У меня программы в метлайф уже больше трёх лет, имеет вся семья , было два страховых случая и была выплата по переломам ,так что мы довольны что подстелили себе во время соломку.

Докладніше
Оцінка:
1010
03.02.2021

Я, Ковалева Лариса Павловна ,имею в компании защиту по двум полисам.(100142887,100469035/36).Рекомендую всем своим знакомым- это накопление средств и медицинская защита.Спасибо компании, что я уверена в спокойствии своей семьи в случаи всяких форс - мажорных ситуаций. Желаю всем быть защищенными !

Докладніше
Оцінка:
1010
01.02.2021

Компанія виплачує 100%. Роботою консультантів задоволений. Я задоволений що дізнався про компанію 3 роки тому коли мені було 27 р. а не коли мені 55

Докладніше
Оцінка:
110
29.01.2021

Компанія, де працюють брехуни і обділені мозком люди. Мало того, що не знають, коли документи на видачу поліса будуть опрацьовані й не можуть вирішити, опрацювали вони їх 18.01 чи 19.01, так кошти забрати неможливо! Подають в банк недостовірні дані особи, де в ідентифікаційному вказують замість цифр - букви! Не рекомендую нікому!!!

Докладніше
Оцінка:
110
27.01.2021

 К большому сожалению, совершила большую ошибку когда, подписала договора для моих детей. Накопительная программа работает только в пользу компании. Если вы решите расторгнуть договор раньше,теряете ВСЁ. Никто и ничего вам не вернет даже ваши личные средства...

Докладніше
Оцінка:
1010
24.01.2021

Стався відкол частини зуба, що входить у страховий захист мого полісу. Виплата на картку 2314.11 грн. Виплата повністю компенсувала витрати на відновлення зуба. Пункти захисту вибирав особисто з фінансовим консультантом одного з посередників (брокер), а не як велика кількість людей -- через банк. Працівникам банку всеодно який у нас захист.

Докладніше
Оцінка:
910
23.01.2021
Місяць після оформлення страхового полісу стався сртаховий випадок, опік 2 ст....правої руки...заявку подали вчасно, всі необхідні довідки також були..! Виплату компанія зробила!!! Дуже рада! Вселило впевненість у своєму виборі! Ніяких сумнівів, страхова надійна! (Сума виплати покрила витрати, які пішли на лікування!) Кожного дня може статися різне з нами, і навіть найменша компенсація, яка можливо і не покриє всі розходи буде доречною!
Докладніше
Оцінка:
1010
18.01.2021

7 октября 2020 года оформил программу Юниор Капитал плюс на своего внука Мишу.Медицинская часть страховки составила 2088 грн.5 ноября , играясь на улице, получил перелом руки со смещением. .30 декабря получили первую выплату в сумме 23750 гр.Никаких заморочек с оформлением не было, спасибо консультантам за прфессиональную помощь в оформлении документов.Компании Метлайф большая благодарность за такие программы и оперативность в работе.С уважением Юрий г. Харьков.

Докладніше
Оцінка:
110
14.01.2021

Несчастный случай : травматическая ампутация нотевой пластины. Справки подавались через банк 24 декабря 2020г. 30 декабря перезвонили из страховой и сказали, что нужно донести оригинал свидетельства о рождении,( есть паспорт). После этого выплата будет осуществлена в течении суток. 31 декабря свидетельство было добавлено к документам через банк. 14 января 2021г я обратилась в страховую по поводу отсутствия выплаты. Ответ удивил. Ваш случай не является страховым. 30 декабря еще являлся, а после этой даты - нет. Если не будет реакции страховой на этот отзыв, перейду в друую. Если будет, то дополню отзыв

Докладніше
Оцінка:
210
03.01.2021

Был долгое время застрахован по программе "Страхование на каждый день". После случая с падением и травмой ступни ноги пришлось неделю ходить на костылях с гипсом на ноге. Заявку в страховую сделал вовремя, документы предоставил, получил отказ звонком от страховой и письмом (документально). До сих пор хожу с опухшей ступнёй, опираясь на клюку или костыль. Вот такой разводнячёк с "защитой от травм на каждый день". Не хочу говорить плохих слов в адрес страховой компании (как-то неприлично), но страховку "разорвал" сразу и больше не хочу такой страховки.

Докладніше
Оцінка:
1010
25.12.2020

Стараховою компанією задоволена . Після страхового випадку, були виплачені всі кошти , що буди вказані в моєму страховому полісі!! Щиро дякую за турботу!

Докладніше
Оцінка:
110
24.12.2020

С 2019 оплачивала с карты приват "Страховка на каждый день" и благо было все хорошо и не было поводов воспользоваться. Но 22 августа 2020 случилось ч.п.: сын упал с самоката и треснул зуб, обнаружили не сразу, 8 сентября зуб пришлось удалить под общим наркозом, но так как мы обратились к врачу не в течении 48 часов и не получили справку, претендовать на выплату не могли. Списания с карты за страховку шли дальше, иногда я забывала и они списывались через три дня после зафиксированной даты. Второй страховой случай наступил во время того как мы с ребенком были на самоизоляции с подозрением на коронавирус. Так получилось что я потратила все деньги с карты на лекарства и из-за плохого самочувствия не следила за графиком списания страховых оплат в приват 24. На третью неделю нашей самоизоляции сын облился кипятком, мы по скорой попали в приемное отделение на Дарнице. Теперь справка была сделана вовремя, но именно в этот день не была оплачена страховка, а оплачена позже. Таким образом снова отказ в выплате, и тот факт что я 1,5 года платила и планировала платить дальше ни на что не влияет. Вот такое нелояльное отношение к свои клиентам. Столкнувшись с такими проблемами у меня сложилось впечатления, что условия описаны так чтобы максимально отсеять выплаты и отказать. Выплата должна была быть 500грн, но дело не в этих 500грн, а дело в том что у меня складывается впечатление обмана и представив более серьезный случай боюсь выявятся новые условия отказа. Теория и практика очень расходятся. Я удалила полис и не вижу смысла такой страховки. Пишу это для будущих потенциальных клиентов страховых компании на примере моего "сотрудничества" с Metlife.

Докладніше
Оцінка:
1010
23.12.2020

27 червня 2020 року потрапила в ДТП - складний перелом праволї руки, забій грудної клитини, струс мозку. Після надання в приват всіх документів , до середини липня компанія виплатила у відповідності договором. Дякую. І за виплату синові теж, який того ж місяця зламав палець на нозі. Дякую. Цей відгук вирішила написати після проблем з іншою СК з приводу туристичного страхування

Докладніше
Оцінка:
1010
23.12.2020

 Вітаю, я хотів подякувати компанії за нарахування мені страхової виплати в розмірі 9250. Виплата була здійснена за 2 тижні, ця сума хоч і не дуже велика але цілий місяць з переломаною рукою було легше прожити. Номер полісу 100670228. Рекомендую!!!

Докладніше
Оцінка:
210
16.12.2020

В Метлайф застрахована вся моя семья (5 человек) второй год. Страховки приобрели через страхового агента. В прошлом году у сына был страховой случай (перелом пальца). Сотрудники Метлайф долго не могли определиться. Я ждала 2 месяца (хотя в договоре прописано 30 дней для принятия решения). Потом начала звонить и писать и через несколько недель Метлайф перечислили деньги по страховке. Сумма достойная, но сколько сил и нервов было потрачено на это))) Тогда возникли сомнения....но когда страховка закончилась я решила перезаключить с ними договор и на этот год. В этом году: 1)13.10.20.меня прооперировали по поводу опухоли щитовидной железы....ответа до сих пор нет. При наличии выписки со стационара, сотрудники Метлайф ждали ответ с больницы на их запрос. Ответ пришёл 10.12.20 и теперь у Метлайф есть ещё 30 дней на принятие решения. Жду.... 2) 19.11.20. Сына побили и он получил сотрясение мозга. Нейрохирург в травмпункте исключил необходимость в операции. И сказал, что сейчас карантин (КОВИД) и в стационар ложат только очень тяжёлых больных. Невролог в поликлинике прописала лечение на 45 дней и строгий постельный режим на неделю. До сих пор сын не восстановился после травмы. Подала документы в страховую.... отказ! Это не страховой случай! Спасибо КОВИД!Начала разбираться. И обнаружила на сайте несколько условий страхования на 2020 год и таблиц где информация отличается. По одним мы можем получить страховые выплаты, а по другим нет. PS Метлайф обещает много, рассказывает красиво, а когда у вас беда)))вам будет плохо физически и морально))) Метлайф найдёт сотню причин и и даст ответ - это не страховой случай. ДУМАЙТЕ И ВЧИТЫВАЙТЕСЬ В КАЖДОЕ СЛОВО В ДОГОВОРЕ, если захотите застаховатся в Метлайф. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!

Докладніше
Оцінка:
110
16.12.2020

Накопление - это хорошо... Но... 3 года (и начало 4 года) я проплачивал полисы по страхованию и накоплению, примерно 6000-7000 грн/год. Мало того, у меня и мама захотела поднакопить. В этом году, из-за ковида, был вынужден (не вытягивал) расторгнуть договора. Страховой консультант заявлял, что мол всё хорошо и я получу в этом случае 15000-18000 грн., хоть рекомендовал перевести в выплачен. Также, при заключении договора, консультант говорил о том, что можно будет расторгнуть договор после 3 лет В итоге пришло письмо с суммой в 3 тыс. Обусловлено: выкупная сумма. Вопросы: -Куда пошли деньги, которые я хотел накопить и которые я платил 3 года? -Консультанты по объявлению? -Почему только выкупная сумма (+%,+инд)? -При чем здесь накопление, если только убыток? Рекомендация для СК: пересмотрите своих консультантов Претензий сильных нет, просто не приятно, не понятно. Скажу как есть: чувство кидалова. Рекомендовать для накопления не стану. Прошу прощения, если где-то я показался грубым.

Докладніше
Оцінка:
110
09.12.2020

03/12/2020 года произошло ДТП, я была в качестве пассажира. Через ПриватБанк 3700 я сообщила о происшествии. Но до сих пор со мной не связался агент страховой компании, отправила документы, нет никаких комментарий о документах. А срок предоставления документов 30 дней! ДТП произошло в г.Северодонецке, живу в г.Славянске.

Докладніше
Оцінка:
1010
10.11.2020

Мой случай - все честно, вынуждена была досрочно расторгнуть полис страхования жизни "на дожитие 55 лет", все сделали быстро, суммой довольна, консультант *имя скрыто* был на высоте, работу свою сделал профессионально и четко. Как, впрочем, и все предыдущее сопровождение по полису ежегодное. Ему спасибо отдельное. В общем, даже жалею, что пришлось расторгнуть досрочно. Но так получилось.

Докладніше
Оцінка:
1010
02.11.2020

Здравствуйте, я клиент компании более года. В семье было три страховых случая. У меня был ожог 2 ст, я получила 22 тыс.грн. Очень довольна, я долго разбиралась, потом поняла, что чем больше я оплачиваю страховку, тем больше выплаты. Поэтому у меня рисковая страховка у каждого человека в семье не менее 3.5 тыс в год. Накопления у каждого разные. Жаль, что раньше не знала о МетЛайф ничего, ведь у ребенка были травмы, за которые могли вернуть,по моим подсчетам, около 130 тыс. И муж тоже ломал ключицу.

Докладніше
Оцінка:
110
30.10.2020

Ніхто не телефонував про протермінування страхової премії. Максимум (як потім виявилось) повідомлення на забуту електронку та смс. На клієнта начхати - грошики вперед. А от найголовніше - вкладені грошики Ви зможете забрати лише по закінченні договору або якщо трапиться з Вами фатальна халепа. Хоча перед заключенням договору цього ніхто не згадує - а мені ще й було сказано зворотнє. При постійній інфляції в нашій країні це безпрограшна схема, оскільки наприклад, сплативши в 2004 році 1000 грн (200 доларів)зараз це 30 доларів. Категорично не рекомендую.

Докладніше
Оцінка:
110
12.10.2020

Ребенок ударил на тренировке мячом пальцы, на 2 пальцах сильный ушиб.принес в страховую все справки, сказали не страх.случай агент в начале перед подписанием договора говори что даже за синяки выплачивают,№100703403

Докладніше
Оцінка:
110
28.09.2020

Здравствуйте! Был застрахован от несчастных случаев в компании метлайф. Посредником выступал банк Сбербанк. Страховался на протяжении 5 лет, 250 грн в год. В этом году (22.07.2020) произошёл страховой случай. Отрубил себе палец на ноге. Страховая компания выплатила 250 грн!!!! Почему так? Объяснили что по этому случаю, по таблице коэффициентов, что у них, именно такая сумма пологается... Дальше без комментариев....

Докладніше
Оцінка:
1010
11.09.2020

Я работаю с компанией уже 5 лет сначала просто была клиентом ,теперь я финансовый консультант компании . У меня 3 детей, в семье у нас 14 полюсов .За все время ,к сожалению , было 4 страховых случая, по всем получили выплаты от компании, в соответствии с условиями каждого полюса. Компания надёжная,обязательства свои выполняет. Многие мои знакомые, у которых уже закончился срок программы,получают пенсии, и это приятно. Желаю всем перед тем как купить программу просто разобраться ,что вы покупаете и на каких условиях и тогда не будет негативных отзывов. Всем удачи!!!

Докладніше
Оцінка:
110
31.07.2020

Вважаю за необхідне поділитися інформацією для тих, хто ще в MetLife, і вірить в «чисті» наміри цієї компанії в Україні. Все по порядку. Договір страхування життя оформила на свого чоловіка в 2017 році. В 2020 - його не стало (раптова смерть). Виплату отримала 621 грн. 53 коп. (це менше 1% від суми на випадок смерті), страховий поліс-100481487,100481488. Принизливу виплату пояснили купою хвороб, що висмоктали із мед. картки. Нагадаю, і це важливо, що на момент укладання полісу медичну картку консультант не просила. Записала все зі слів, не трактуючи наслідки. І компанії було не цікаво її вивчати. А знаєте чому? Бо це свідомо створена, зручна (і не єдина), сіра дирка в договорі, для мінімізації страхових виплат в подальшому. В період тяжкої втрати мене ще й звинуватили в наданні неправдивої інформації, хоча намірів таких не мала (нічого не приховувала, медичну картку «не губила», листків не виривала, нову не заводила, як зазвичай це роблять). Очевидно чесність і довіра клієнтів для керівництва не цінності, а людське горе, чергова нагода збільшити власну винагороду. Не по людські якось... Страхова не суд, а правила страхування не Закон. Рішення в таких випадках можуть і мають бути гуманними та гнучкими. Не буду називати назви страхових компаній де у випадках смерті, навіть якщо і є підстави у відмові, страхові виплачують 20-30% від означеної суми (не зважаючи ні на що). Раджу краще навчати своїх консультантів та вивчати досвід американських колег (MetLife) й інших страхових в Україні. Отож, страхування підтримую, але не раджу MetLife.

Докладніше
Оцінка:
1010
24.07.2020

Упала с гамака , повредила мягкие ткани шеи 🤦 после лечения и реабилитации подала заключение в страховую компанию "MetLife" .Выплата пришла 3163 грн 👍 Единственное ,что приятно в этой ситуации. Берегите себя и своих близких 🙏

Докладніше
Оцінка:
110
17.07.2020

Я имею полис 100664542 сколько читал отзывов о выплатах ангина 10 тысяч надкол зуба 6 такие космические выплаты ну прям шыкарные ну ето написано не к месту я прошу прощения у тех людей о которых я написал только у меня случился страховой случай который полностью изменил мой взгляд на эту компанию. Я ведь некоторых друзей знакомых убедил в надёжности Даной компании за что прошу у них извинения. И так о своем страховом случае, получил термический ожог ноги скорая уколы кожа слезла, две недели ходить не мог. Отравил документы в компанию пришел ответ что заявление принято деньги можно получить в Аваль банке после трёх рабочих дней. По приходу в банк, касир выдал мне круглую в кавычках сумму 497 гривен и 58 копейки.у меня нет слов от токой выплаты тонкое впечатление что я у них мылостыню попросил ведь на лечение ушло несколько раз больше ето они называют надёжной защитой.

Докладніше
Оцінка:
1010
19.05.2020

В моей семье есть 2 полюса: для взрослого и ребёнка. С програмой накопление и единоразовой оплатой в год 15000 грн. В ребёнка полюс с января 2020 г., но когда в апреле сын заболел ангиной и пришлось лечиться на стационаре 10 дней, то страховая выплата от Metlife составила 9.452 грн за этот один случай. Для информации: в ребёнка в програме стояло 500 грн за 1 день госпитализации и 250 грн за один день выздоровления после госпитализации. Компанию рекомендую! По рейтингам друзей с Америки это самая лучшая компания в их стране, которая действительно платит людям деньги. Только есть очень много нуансов в которых нужно очень хорошо разобраться когда берёш себе програму. Для этого существуют правила страхования Metlife и консультант. Обязательно нужно понимать, что если вы планируете индексировать свой платёж ежегодно, то через 20 лет оплата в год будет окола 40 тисяч грн.

Докладніше
Оцінка:
110
15.05.2020

Ваша компания это развод чистой воды!!! Вы списываете оплату быстрее чем даёте ответ на страховой случай,и отказываете в выплате списывая на любую возможность..., тогда когда есть все документы и есть страховой случай... Вы не выполняете свои обязательства!!! Никому не рекомендую вашу компанию!!!

Докладніше
Оцінка:
110
14.04.2020

Здравствуйте. Был застрахован в "Привате"(ежегодный платеж 240грн), и Метлайф (ежегодный платеж 3000грн), порвал связки, наложили гипс на две недели. Результат: "Приват" - выплата 450грн. Метлайф - сначала отправьте одну справку, потом другую, больничка говорит давайте запрос от страховой дадим всю историю и тд... результат не является страховым случаем... Что будет когда пройдет 25 лет по договору? Думайте сами...

Докладніше
Оцінка:
910
08.04.2020

Здравствуйте. Решил оставить положительный отзыв. Впервые оформил страховку здоровья ребёнку. До этого страховка была только у жены в ПриватБанке, и то она всегда о ней забывала в моменты вывихов и переломов. Пол года назад у ребёнка, 4 года, случился отит. Сами поехали в больницу, ребёнка положили на стационар. Вспомнил о страховке, в договоре выплаты с пятого дня, если тебя не забирала "скорая". Лежали порядка 7-ми дней. По окончанию забрал справку, где было написано с чеи мы лежали и сколько. Отдал её нашему менеджеру от компании Метлайф, себе оставил копию, на всякий случай. Выплатил чуть больше 1000 грн. при том, вроде на это ушло неделя-две, точно не помню.Не скажу, что это прям покрыло все мои затраты на лекарства, которые я покупал, но это точно лучше чем ничего. И хорошо , что случай у нас не аховый( лучше пусть он и не ступит и никогда и я просто потрачу немного денег на своё минимальное спокойствие. Результат : первую страховку в своей жизни я получил. P.S. Через месяц у меня был перелом кисти, и я просто забыл о страховании, так как собрался на море и с гипсом ходить вроде как не комильфо. Жалею до сих пор, что вовремя не оформил страховой случай.((

Докладніше
Оцінка:
110
08.04.2020

Застрахований в компанії 1.5 року.На малі травми в побуті ніколи не звертався за допомогою.29.03.20 в результаті нещасного випадку отримав розрив чотирьохголовового м язу стегна з масивною міжфасціальною гематомою.Після обстеження звернувся за допомогою до страхової компанії на наступний день після травми.Через 2 дні менеджер страхової компанії повідомила по телефону,що у виплаті відмовлено т.я. пройшло більше 2 тижнів з дня травми(?!).Коли їй порадив уважніше подивитися документи особливо дати,після тривалого очікування текст відмови змінився- на нестраховий випадок...Попросив офіційного листа від страхової компаніїї,однак більше 10 днів так і не отримав.

Докладніше
Оцінка:
1010
02.02.2020

Кілька днів тому отримала виплату по перелому. Усім рекомендую цю компанію— це справді надійно. Поліс спочатку взяла лише собі, бо були певні сумніви, як і у всіх, мабуть. Але при першій же виплаті зрозуміла— хочу, щоб захищеним були і всі мої рідні. Тому у нас в сім'ї тепер три програми. Всіх закликаю задуматися про своє майбутнє і вибирати саме цю компанію, бо це професіонал у своїй діяльності. А всі негативні відгуки лише від того, що люди не бажають розібратися у деталях, а потім перекладають відповідальність.

Докладніше
Оцінка:
1010
28.01.2020

Добрый день! В нашей семье 5 накопительных полюсов.У нас за 2 года два страховых случая,у моего сына и у меня.У сына сработала защита ”госпитализация” и ”выздоровление” выплатили 2850 грн,а у меня 8 месяцев спустя была травма,сработала защита ”телесные повреждения” в этом случае выплатили, как ни странно тоже 2850 грн.Очень довольна работой компании!!!

Докладніше
Оцінка:
110
30.12.2019

Я застрахован от несчастного случая "Защита на каждый день". Со мной произошел несчастный случай, взорвался проточный водонагреватель и мне посекло лицо. Пришлось швы накладывать, вообщем картина не из приятных. Позвонил, зарегистрировали, сказали что страховой случай. А когда я выслал документы, перезвонили и сказали что за такое не платим. Вот когда через месяц останутся шрамы - тогда пришлите справку с размерами шрамов вот тогда рассмотрим. Я трачу деньги чтобы шрамов не осталось, а им шрамы подавай. Что же это за защита на каждый день?

Докладніше
Оцінка:
1010
23.12.2019

Я застрахован в компании Метлайф, в сентябре броизошел несчастный случай - я сломал руку - лучевая кость, справку с больницы отправил - от Метлайф пришла страховка - за что огромное спасибо. К сожалению перелом у меня был с сильным вывихом кисти - рентгенолог об этом ничего не написал в описании рентгена, хирург который вправлял вывих и ставил гипс тоже в справке ничего не отметил о вывихе, перелом зажил, а сустав и кисть болят до сих пор, ничего правой рукой поднять не могу, планирую опять обследовать руку. из - за врачей мне не выплатили страховую сумму за вывих. Всем клиентам советую проверять что пишут врачи. Метлайф в общем спасибо.

Докладніше
Оцінка:
110
05.12.2019

В прошлом году приобрел полис, так на всякий случай-накопление это хорошо. Особо не интересовался, так как на здоровье жалоб не поступало. Три месяца назад меня подкосило, пару дней я полежал, а когда более-менее попустило отправился к врачу. Послали на МРТ и там поставили диагноз,, инфаркт мозга,,. Положили в больницу, прокодоли, прокапали. И тут сестра мне сказала, что я вообще-то застрахован и надо обратиться в компанию. Обратился я в компанию, а там мне,,, да, вы застрахованы от 7 болезней и эта болезнь есть. Плюс госпитализация,,. Собрал я все заключения, выписки, весь пакет документов. И стал ждать. Жду до сих пор. Уже третий месяц. Раз как то с трудом дозвонился в компанию и мне сказали вам отказано. Почему не обьяснили. Возникает вопрос а компетентна ли компания в этих вопросах? Может кроме страхования переломов не зачем предлагать людям страхования других болезней?

Докладніше
Оцінка:
1010
30.11.2019

Вже 2 місяці планую написати відгук подяки Метлайфу. Пишу на всі сайти, які знайду. Дякую за першу виплату за час існування мого договору. За перелом коронкової частини зуба шкаралупою від горішка я отримала виплату 2500 грн. Я і моя сім'я маємо поліси страхування життя в цій компанії ще з 2005 року. Немало. За цей час були сумніви стосовно надійності, як у більшості українців. Та в міру вивчення інформації, потрібної для переконання, добирали ще по одній програмі, так і вийшло 10 (нас п'ятеро в сім'ї). Всі програми в Метлайфі, хоча розглядали і інші компанії (умови не ті). Наступного року одна з програм старшої дочки закінчується. Від 2005 року в мене в сім'ї на щастя не ставалося жодної страхової події, окрім мого зуба)).Але так склалося (напевно в умовах цивілізації це закономірно), що в моєму оточенні є багато знайомих, які також є клієнтами цієї, та інших страхових компаній. І в деяких з них ставалися хвороби, переломи, інфаркт і навіть смерть.В усіх випадках люди були задоволені виплатами, як і я. Були поодинокі випадки відмови по причині невключення такого виду захисту в полісі клієнта при підписанні або недіючого полісу через несплату. Та це не вина компанії, і ці люди розуміли це, хоча й були незадоволені, шукали винних. Пишу цей відгук тому, що сама у свій час намагалася знайти для себе переконання на таких форумах і по більшості бачила негативні.Хоча зараз уже більше позитивних. Хочу сказати, що маю колегу по роботі, яка у свій час вагалася з вибором. Так і не встигла вивчити надійність страхової компанії. Вже 2 роки ми час від часу збираємо кошти на її лікування. Зібраних коштів не вистачає. Сім'я добирає кредити. Позичати, і просити допомоги чим раз стає складніше. Ви не уявляєте стан цієї людини. Не ходіть по форумах. Вивчайте інформацію на офіційних сайтах та придивляйтеся до оточуючих. Якщо в них є негативний досвід страхування, вивчіть його досконало, щоб не пролетіти, як моя колега по роботі і ще багато інших.Не жалійте грошей на страхування! Будьте здоровими, але захищеними!

Докладніше
Оцінка:
1010
01.11.2019

В моей семье три полиса, были страховые случаи у меня и у дочки. Когда дочери было 2.5 года она заболела, поднялась температура, вызвали скорую, её госпитализировали с ангиной на 10 дней. Мы подали документы в Metlife :справку от врача и заполнили заявление. Через 2 недели получили выплату 3500 грн. Сработали пункты госпитализация и реабилитация. Полис с накоплением на 10000 грн, где оплата рисковой части всего 1500 грн. Если кто-то не хочет накапливать, то делайте просто рисковый полис. По моей выплате все бонально - перелом 4 плюсневой кости левой стопы за это мне выплатили 8100 грн. Так что я доволен)))) Я себе включил в своём полисе все риски, в том числе и госпитализацию/хирургию/реабилитацию/телесные повреждения/критические заболевания 32 и т. д. РЕКОМЕНДУЮ, просто надо разобраться, почитать правила.

Докладніше
Оцінка:
110
31.10.2019

Произошёл несчастный случай за рубежём (перелом ноги). На первую помощь, лекарства и приём у врача было потрачено около 13000грн по курсу. Выплатили 1500грн. Вот такая страховка "на каждый день"

Докладніше
Оцінка:
1010
27.10.2019

Оформила полис страхования жизни в 2016 году и ни разу не пожалела об этом . За 3 года было уже 2 выплаты по страховым случаям . Все четко и профессионально

Докладніше
Оцінка:
110
23.10.2019

Отказали в выплате. Находят любые причины для отказа. Не рекомендую эту компанию. Открывайте лучше депозит. И пользуйтесь своими сбережениями.

Докладніше
Оцінка:
1010
18.10.2019

Племінник має накопичувальну програму Юніор Капітал,з 2013р. 25 липня був перелом,обох кісток,передпліччя.По переломах платилось 600грн/рік. Компанія Метлайф,виплатила 11783грн. Виплатили 19 серпня. Я сам є клієнтом з 2009р. Рекомендую.

Докладніше
Оцінка:
210
03.10.2019

Застраховал жену, произошла у неё небольшая травма, отправил справки в МетЛайф для уточнения является ли этот случай страховым, уже пару дней нет ни какой обратной связи, не от агента не от ск метлайф.

Докладніше
Оцінка:
110
02.10.2019

вже 13 днів чекаю помилково зараховані кошти. Це компанія з якою можно вирішувати питання лише через суд. На звязку сидять люди, які не вирішують питань, а керівники сидять без права доступу. Моя заявка 25025969. Коштами в сумі 6946грн користуються з 19.09.2019р. Брешуть, що отримали заявку 27.09.19. Перевірте свою пошту. Три дні які відводяться для повернення помилково зарахованих коштів уже минули 4 рази!!!!!!!!

Докладніше
Оцінка:
110
23.09.2019

Добрый день!пишут что выплачивает компания деньги ,а нам вот не выплачивает и каждый раз у них какая то отмазка есть от нас!прям вот не верю что выплачивают что-то!страховки есть на 2х детей и на мужа.ребенок лежал в больнице не один раз и каждый раз отмазка смешная прям у них!последний раз подали им все документы и не хватило печати какой-то там ,сами могут сделать запрос без проблем (я считаю за такие деньги как им платим сами пешком могут прийти за той печатью) и выносят мозги просто !!не рекомендую эту фирму никому!ихний сотрудник который нас оформлял не компетентный оказался !заучили фразы, чтоб человеку на уши рассказать какая классная фирма, а по делу потом обращаешься, а он ничего не знает!звонишь на горячую линии уточнить почему отказ от выплат и каждый раз связь прерывается и не перезванивают!вот с последний стусани оселили от казать я от этой страховки!!ужасная компания !!не ведитесь

Докладніше
Оцінка:
1010
23.09.2019

Добрий день. Дуже дякую компанії Метлайф. В травні мала страховий випадок, перелом правого запястя зі зміщенням. Подала справки, через місяць отримала 11 250 грн. Дякую за гарну роботу і турботу про клієнтів! Підтвердження виплати маю.

Докладніше
Оцінка:
1010
14.09.2019

добрый день.я-Виктория. несколько лет назад умерла моя мама, у нее программа всего два года действовала, называлась капитал в наследство. МетЛайф выплатила мне ту сумму, которую мама планировала насобирать. Получила переводом в Райффайзен банк Аваль, благодарна компании, что сразу налоги которые я должна была уплатить по закону, они уплатили. я если честно, после такой утраты даже сразу не вспомнила про полис, хорошо что консультант компании узнал о моем горе. советую, чаще с консультантом поддерживать связь, нужные люди в наше время. Теперь у моей семьи четыре действующих полиса страхования. Компания МЕТЛАЙФ наверное ЛУЧШАЯ! на мой взгляд, так это уж точно!

Докладніше
Оцінка:
310
10.09.2019

Обережно на рахунок накопичення коштів в Метлайф!!! Я являюсь діючим клієнтом даної компанії(роблю вчасно щорічно проплати від 3000грн. разом з індексацією за програмою "Золотий Капітал" з 2014 року влкючно) і не впевнений що з ними потрібно продовжувати співпрацю. Ситуація виглядає так: 1.Мені надіслати документ з таким текстом "Повідомляємо Вам, що за результатами фінансової діяльності ПрАТ «МетЛайф» ставка інвестиційного доходу від розміщення резервів зі страхування життя та коштів Спеціального Фонду Індексації у 2018 році склала 14,81% річних.Відповідно до умов Вашого Договору довгострокового страхування життя станом на 31.12.2018 року: Сума Негарантованого Бонусу (НБ) становить*: 1140 грн. 10 коп.(За словами представників даної компанії - це сума бонусу за весь період накопичення) Сума коштів Спеціального Фонду Індексації (СФІ) становить*: 2084 грн. 71 коп. (нараховується в разі сплати індексованих страхових премій). 2. Я спочатку не зрозумів(Це всі відсотки від ДІД які накопичились за один 2018 рік чи за весь період проплат аж з 2014р.), але перетелефонувавши на гарячу лінію виявилось всетаки, що це за весь період з моменту першої проплати до кінця 2018р. ДІД% за моїм полісом становить 1140 грн. 3. За словами консультанта у 2014р. відсотки мали нараховуватися на 80% від суми вартості поліса + за 20 років сума до оплати мала бути около 150000грн. (навіть без індексації)!!! 4. Провівши розрахунок мене ДІД за складним% вийшов більшим чим вказаний у даному листі 3247-1140 = 2107грн.(на 31.12.2018 в мене було 4 проплати більше року та 02.09.2018 - пята.Для розрахунку взяв 12%ДІД(Metlife за розглянуті періоди декларував більші %) та суму поповнень 2400(3000*0.8) неберучи до уваги індексацію за 4 роки і не враховуючи 5платіж. Фото розрахунку:https://ibb.co/DMdxxtc Сайт з калькулятором:https://vlasnifinansy.info/compound.html) 5. Згідно моїх розрахунків сума має бути мінімум більшою на 2107грн.і з таким добавлянням відсотків (около 4.5%) до 150000грн. далеко. Хоча на даний момент здійснено 1/4 проплат!!! 6. Якщо чесно не дуже хочеться робити повторну(шосту) проплату 02.10.2019 року після даних розрахунків. 7. Будьте обережні купуючи накопичувальні поліси страхування у Метлайф. Обережні!!!

Докладніше
Оцінка:
1010
01.09.2019

Являюсь клієнтом 5 років. Є програми і в доньки і в дружини. Нажаль трапився страховий випадок, та Метлайф виплатив гроші. Гарантії є. Рекомендую. Если у кого есть вопросы, обращайтесь

Докладніше
Оцінка:
1010
22.08.2019

Я і моя сім'я вже 3-й рік є клієнтами компанії МетЛайф. Ми повністю довіряємо компанії, тим паче, що за ці роки з нашого оточення людям, які мають програми страхування життя, і в яких були страхові випадки -компанія здійснила виплати 100% ! Тому, хто ще думає чи брати поліс страхування житття відповідь однозначна - так! І, якщо у Вашому оточенні є люди, які Вас відмовляють, то запитайте у них чи готові вони будуть взяти фінансову відповідальність за Вас і вашу сім'ю у разі винекнення форс-мажорних обставин, а краще нехай напишуть нотаріально завірену розписку. Страхування - це розумно, надійно, мудро! І це одина з самих мудрих інвестицій у житті людини! Страхування - це подушка безпеки для всієї родини!

Докладніше
Оцінка:
1010
15.08.2019

Я клієнт компанії Метлайф уже 3-й рік спочатку взяла собі, потім дітям, коли чоловік розібрався в гарантіях і важливості захисту для сім'ї взяв собі і батькам. По дитячій програмі уже 2 рази отримувала виплату по захисту. Меншій дочці впав телевізор на голову, нас доставили в лікарню і поставили діагноз струс, подали документи через 2 неділі компанія виплатила 2000грн при тому, що у нас був мінімальний захист і фінансових витрат при даному випадку не було. Також в моєму колі друзів є люди які отримували виплати по переломах, хірургії і т.д. набагато більші суми виплат і ці суми залежать від захисту який клієнт обрав. Розумію, що за такими програмами майбутнє! Весь світ так живе! До нас це лише зараз доходить. Подорожуючи світом, бачачи як живуть люди літнього віку, спілкуючись з ними, бачу рівень фінансової грамотності. І дуже сподіваюсь, що наша країна до цього також дійде! Хочу звернутись до всіх людей які сумніваються, які шукають підтримки і поради серед своїх друзів та близьких, які по суті взагалі не розуміються в даній сфері здебільшого відмовляють. Задайте собі питання а краще тій людині. Якщо в моїй сім'ї, щось станеться яку суму ця людина принесе вам? і чи візьме на себе фінансові витрати? Якщо ні то про, що можна далі говорити і радитись з такою людиною. Саме цінне, що у нас є то наше життя, бажаю кожному це зрозуміти і захистити саме дороге, що у нас є! А по закінченню дії договору, скористатись грошима і жити достойно як живуть люди в цивілізованих країнах.

Докладніше
Оцінка:
1010
11.08.2019

Я являюсь клиентом компании Метлайф,уже два года,и вся семья у меня с полисами их у нас 5 ,у сына была в прошлом году выплата ,упал на уроке физкультуры,рассек кожу на голове,наложили 2 шва,выплатили 545 грн.А у мужа он американец полис и в США и в Украине один,он более 24 лет клиент,и он просто не понимает как можно жить без лайфого страхования,медецинского и пенсионного.Другой менталитет,да,но так живет весь мир и вся Европа,и к нам уже пришло,и нужно идти в ногу со временем и жить так как живет весь цивилизовпнный мир,и расчитывать на себя и планировать свое будущие и своих детей.

Докладніше
Оцінка:
1010
11.08.2019

2 года назад в Метлайф я открыла себе полис накопительного страхования жизни 6000 грн на 20 лет, а через 4 месяца оформила для своего (на тот момент 8 летнего) сына также 6000 грн до 27 лет. И знаете, что я скажу - это единственные деньги, которые я сохраняю, потому что все остальные просто тратятся! Тратятся на вещи, еду, ремонты, развлечения, дни рождения, благотворительность...и этот список можно продолжать до бесконечности...Страховой частью моего полиса я воспользовалась один раз по хирурги (в декабре 2018 года), когда мне делали операцию на связках, компания мне выплатила на АвальЭкспрес 1000грн (10% от моей страховой суммы). Страховая сумма по хирургии в моём полисе 10000грн. Чем больше страховая сумма, соответственно, тем больше выплаты. Я трудоустроена официально и уже 2 раза (каждый год) получила возврат налога по 18% от суммы моего полиса и полиса моего сына. Компания работает чётко. И платит за то, что прописано в договоре. Я лично знаю людей, которые получили выплаты по перелому руки, трещину большого пальца ноги...которые забрали свои накопленные деньги по завершению своих 10летних программ. Я понимаю одно, что маленькими деньгами я формирую счастливое будущее своей семьи, находясь при этом под защитой. Спасибо компании Метлайф за моё спокойствие и уверенность!

Докладніше
Оцінка:
1010
11.08.2019

Являюсь клиентом 2 года. Взял программу 2 дочкам с целью приобретения им жилья. Год назад моя меньшая дочка 2 раза травмировалась и компания сделала выплаты. Все работает, я благодарен сотрудникам компании за обслуживание. Спасибо!!!

Докладніше
Оцінка:
1010
10.08.2019

Я і моя родина вже 3 роки є клієнтами компанії. За цей період страхових випадків не траплялося. Моя знайома впала, у неї був перелом руки і по перелому компанія їй виплатила 9000 грн. Мене в програмі більше цікавить збереження грошей, тому медецина у мене мінімальна. Раджу всім мати такі програми.

Докладніше
Оцінка:
1010
08.08.2019

Я і мої рідні являємось клієнтами компанії вже понад 3роки ,страхових випадків не було ,але розуміємо ,що відповідальність за дітей на нас і ми плануємо свій сімейний фінансовий бюджет на майбутнє ,створюючи капітал з МЕТЛАЙФ і паралельно маємо захисти з медицини -:)

Докладніше
Оцінка:
1010
07.08.2019

Я клієнт компанії третій рік. Оформив свій поліс не мєттєво , бо довго розбирався. Після чого оформив програми всій сім'ї. Рекомендація майбутнім клієнтам компанії , розбирайтесь детально, щоб знати які випадки покриваються і на які суми розраховувати . Не економте на захисті. Компанія виконує всі обов'язки згідно договору .

Докладніше
Оцінка:
1010
07.08.2019

Пишу з приводу хорошого враження від продукту компанії Метлайф! Являюсь клієнтом коипанії Метлайф уже 6 рік, дуже приємно розуміти що ти захищений як від безбідноі старості так і від різних форс-мажорів які нажаль траплялись і на мому особистому прикладі! Дякую MetLife!

Докладніше
Оцінка:
1010
07.08.2019

Клієнт Метлайф уже з 2014 року. Сумнівався довго при оформленні, через те що не було нічого відомо і не розбирався в страхуванні. Фінансові консультанти пояснили в чому суть і як це працює в Україні. А воно як я вже з досвіду дізнався все таки працює. Від усього не вбереже, страхування важливий фактор і накопичені кошти лишніми точно не будуть.

Докладніше
Оцінка:
1010
07.08.2019

Я клієнт компанії вже 5 років, в сім`ї також є кілька програм, у батьків, близьких родичів, не одноразово стикались із страховими випадками(переломи, госпіталізація), проблем із виплатами не було абсолютно, протягом 10 днів компанія дає відповідь, кошти отримували через систему АвальЕкспрес. Рекомендую дану фінансову установу

Докладніше
Оцінка:
1010
07.08.2019

Вже, як декілька років оплачую програми для себе і всіх членів своєї сім’ї. Задоволений сервісами і впевнений в надійності компанії. Сам скористався страховою виплатою по медицині! Все виплачують!!! Рекомендую! Микола 36 р.

Докладніше
Оцінка:
410
23.07.2019

Читала відгук про не сплату податків. Вирішила перевірити тому, що хочу застрахуватись, боргу немає. Навіщо писати не вірну інформацію. Станом на 21.07.2019 щодо платника податків ПРАТ "МЕТЛАЙФ" наявна інформація: «ПЕРЕБУВАЄ НА ОБЛІКУ В ОРГАНАХ ДОХОДІВ ТА ЗБОРІВ» Станом на 22.07.2019 платник податків не має податкового боргу. *Увага! Стан розрахунків платника податків з бюджетом може змінюватись щоденно

Докладніше
Оцінка:
1010
04.07.2019

В 2017 году купил машину в автосалоне в кредит, и к нему страховку на такой же срок. Кредит получилось закрыть значительно раньше, и в середине 2018 года я уже стал свободен, была мысль и договор со страховой расторгнуть, покапался в интернете про эту страховую. Компания американская, надежная, отзывы зачастую положительные, да и история у нее больше 100 лет. Решил оставить страховку на всякий случай, не пожалел.

Докладніше
Оцінка:
110
28.06.2019

ОФОРМИЛ В Приватбанке страховку "захист на кожен день" по рекоммендации своего друга. не знал, что Приват работает с этой страховой компанией. Иначе не связывался бы. ежемесячные выплаты проводились вовремя. 07.04 получил травму (упал с лестницы дома) -перелом левой локтевой кости. на травмпункте оказали помощь, спасибо. наложили гипс. на следующий день сообщил о наступлении страхового случая, предоставлены были справка с травмпункта и рентгенснимок. даже дан ответ с больницы по запросу компании (хотя они тоже это делают только после письменного разрешения пациента). соблюдены все пункты Договора, но решение-выплата 0 грн без уведомления причины (п.17.2 договора). на телефон персонального менеджера дозвониться невозможно. У моих знакомых, имевших дело с этой компанией, у всех та же история. Причины для отказа высасываются из пальца. Буду в судебном порядке решать вопрос. Старченко Олег Леонидович. с уважением.

Докладніше
Оцінка:
1010
28.06.2019

Есть действующая накопительная программа. Единственное что, планирую увеличить страховую защиту. Довольна на 100%. Считаю это необходимостью в современном мире для любого образованного человека!! Рекомендовала и родителам, и друзьям. Просьба к любителям читать отзывы - думайте своей головой!! Многие, скорее всего просто не стали разбираться. Рекомендую однозначно!! Со страховым полисом жить гораздо спокойнее)

Докладніше
Оцінка:
110
24.06.2019

Мой полис закончился 21 июня. До этого я не получала сообщений и писем ни в бумажном ни в электронном виде. До этого 19 числа я связалась с менеджером и она прислала мне письмо от 04.0419 в котором сказана предварительная сумма и мне предложено 5 вариантов распорядиться своими деньгами. 21 июня утром я позвонила на гарячую линию и общалась с *имя 1 скрыто*. Я ей сказала, что для принятия решения хочу знать окончательную сумму и сумму, если я выбираю пожизненный ануитет. Оксана пообещала эти две суммы прислать мне на мой электронный адрес в понедельник 24.06.19. И вот настал понедельник и во уже 13.00. а письма с суммами нет. Я снова звоню на гарачую линию и *имя 2 скрыто* сообщает, что мой договор окончился 21.06, так как от меня не было никаких сообщений, то кампания МЕТЛАЙФ самостоятельно приняла решение прислать мне всю сумму. Я считаю, что были нарушены мои права! Решение о моих деньгах было принято без меня. Связь со мной была и электронная и я сама позвонила утром 21.06.19. На вопрос какую сумму пожизненного ануитета я могла бы получить по своему полису. Наталья сказала, что эту сумму невозможно просчитать, без моего письменного заявления, а мой устный звонок не дает им возможности просчитать эту сумму. Только после долгих и громких моих протестов мне было сказано, что по своему полису у меня нет прав на пожизненный ануитет. Оказывается, мой полис должен был быть больше 100 тысяч. Но об этом не было сказано в письме от 04.04. И я имею право только на выплаты мин 600 грн в месяц. Еще раз сообщаю, что несмотря не маленький полис, я считаю, что мои права были нарушены.В письме не было указано, что я не имею право на пожизненный ануитет, и не указана минимальная сумма выплат. А мне предлагалось принять решение не сообщив все новые правила. Прошу принять меры и к клиентам относиться с уважением их прав несмотря на небольшую сумму полиса, сообщать все цифры и новые правила заранее, у вас имеются все возможности коммуникаций и телефоны и электронная почта.Особенно непонятно, как в компании могли принять решение, имея звонок от клиента, в котором четко было сказано- сообщите мне две суммы- окончательную и аннуитет. Почему 21.06 утром мне не сообщили, что я не имею права на пожизненный ануитет и минимальную сумму выплат?

Докладніше
Оцінка:
110
01.06.2019

Полис купила 2 месяца назад. Захотела застраховать свою дочку, повелась на уговоры подруги. 31.03.2019 с моей карты сняли деньги на полис, и 29.05.2019 я его получила. Ожидала, что всё будет расписано, как в договоре, все нюансы и исключения по каждой программе, чтобы прочитать и знать, на что рассчитывать. Но нет. На листочке А4 с печатью написан только перечень названий програм, и страховые суммы. Всё. Очень долго сомневалась, потгму что слышала много негативных отзывов среди знакомых. Но подруга всё-таки переубедила. Жаль, что только потом я начала рыться и всё читать. Поэтому сама виновата. По Закону Украины компания Метлайф, которая американская, является основателем нашей дочерней Метлайф, и НИКАКОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТИ по обязательствам своей дочерней НЕ НЕСЕТ. То же написано в Статуте ПрАТ Метлайф Украина, я его читала. То есть в случае чего предъявлять претензии Вы будете компании нашей, которая, если вдруг обанкротится, ничего никто не сделает!!! И уважаемые консультанты, которые сейчас начнут рассказывать про надёжность компании Метлайф!!!Отвечу всем вам наперёд. Зайдите на официальный сайт нашей ДФС, там есть такая услуга "Узнайте больше о своём партнере", введите туда код ЕДРПОУ Мптлайфа, и опа!!! А у сверхнадежной компании почему-то есть долги)))) Последите так за ней пару месяцев, и поймете, что у них есть финансовые проблеммы. Они не в состоянии вовремя оплатить налоги!!! О чем дальше может идти речь?? Чувствую себя лохом. Не ведитесь, люди, берегите свои нервы и деньги.

Докладніше
Оцінка:
1010
17.05.2019

Компанія MET LIFE продає свій продукт в сорока семи країнах світу в тому числі і Ураїна. Компанія дбає о своїх кліентах до кожного підходить персонально вчясно та завжди виплачують кошти дуже сильний захист та хороші відсоткі накопичення власних коштів. Я та багато моїх друзів та знайомих маємо їхній продукт дуже задоволені раджу MET LIFE.

Докладніше
Оцінка:
510
10.05.2019

Здравствуйте! Дайте мне инфо по моему полису,номер полиса 20.249.926,номер антрага 532348 ,договор заключён был в 2010 году,оплачен был 3 раза

Докладніше
Оцінка:
1010
21.04.2019

Розповім, про свій перший страховий випадок в житті по полісу накопичувального страхування від Метлайф. Свій поліс я відкрила в найбільшій світовій корпорації по страхуванню життя американській компанії Metropoliten life incurance на 10 000 грн/рік до 55 років. Купувала свій поліс через страхового посередника Старлайф - там мені розповіли всі нюанси і допомогли вибрати підходящу мені програму. Вперше в житті зі мною стався страховий випадок в 2019 році. Ми з чоловіком поїхали в Буковель. Я обожнюю кататись на лижах, за спиною уже шість відкатаних сезонів по декілька разів за зиму. Ми дійшли уже до чорних трас без особливого страху, оскільки досвід і навики певну впевненість дають, тому є розуміння, що справишся. А цього разу ми вірішили спробувати сноуборд. В нас, лижників, є свої сленги з приводу трас в Буковелі, так ось 7 траса біля всім відомого готелю Radisson Blu ми називаємо горочкою для чайничків. Ми пішли на цю трасу для чайничків і на 7-й спускові я зламала руку. Тільки стало гарно виходити, як я впала з характерним "хрусь" в руці. Спустилась в травмпункт, зробили рентген і сказали: «Вітаємо, у вас перелом». Знали би вони яка буде виплата по такій незначній травмі (перелом був без зміщення, у народі такі називають просто тріщинами), то дійсно би всіх застрахованих людей так вітали. Відверто кажучи, це був перший випадок, коли мені знадобились мої поліси і я була щиро рада, що вони у мене є. Наші витрати по лікуванню - лише бандаж на руку (лікар дозволив замість гіпсу) - 540 грн. Рука почала сильно боліти вночі і ми повернулись в Рівне. В Рівному в міській лікарні лікар прийняв, подивився і виписав довідку. Для виплати потрібно довідка від лікаря з вказаним діагнозом та три печатки, а саме: лікуючого лікаря, завідуючого відділенням та печатка в реєстратурі. Також потрібен знімок. Відправила документи в страхову і через декілька тижнів я отримала виплату від Метлайф. Виплату отримала по системі АВАЛЬ-ЕКСПРЕС в банку Райфайзен банк АВАЛЬ, хоча можна і вказувати просто існуючий номер картки будь-якого банку. Але я хотіла мати гарний документ для себе і для прикладу, як дійсно неочікувані неприємності можуть бути компенсованими, якщо попередити їх заздалегіть і захистити себе від форс-мажорів. Від Метлайф я отримала 6100 грн. Це було дійсно приємно, купила одразу собі платтячко, дівчата зрозуміють. :) А чоловікам рекомендую задуматись всерйоз про медичний захист, особливо тим, в кого є діти і від них особисто залежить, чи буде їх сімї що їсти, якщо вони за станом здоровя не зможуть принести доходу, хоч кілька місяців. І скільки часу протяне сімя на резервних запасах, якщо такі є. Особисто я дуже рада, що маю програму уже декілька років і роблю стратегічні резерви, якими скористаюсь через 20 і більше років. Бо там вже не буде того здоров'я і бажання активно працювати, а потреби точно будуть, бо, як бачим, вони з кожним роком ростуть. А також я маю спокій на душі, що якщо щось буде не так зі здоровям, то мій поліс в компанії Метлайф мені допоможе значно більше, ніж всі родичі разом взяті. Завдяки механізму «страхування життя» всі люди в розвинених країнах відчувають себе у безпеці, і я дуже рада, що моя сімя має змогу цим користуватись в нашій славній Україні.

Докладніше
Оцінка:
110
12.04.2019

Начну, пожалуй, с того, что я приобрела страховой полис через отделение Ощадбанка когда оформляла пособие на ребёнка до 3-х лет . Выбрала бюджетный вариант из-за не простой финансовой ситуации, стоил он 100 грн на человека, но по страховому случаю - ожоги и переломы, можно было бы получить до 2500 грн. К сожалению через пол года я получила серьезный ожог 3 (|||) степени. Обожгла бедро. Осталась без кожи. Лечение обошлось 900 грн. Я собрала нужный пакет документов и в положенный срок отправила заказным письмом в компанию для выплаты страховки. Конечно же я не рассчитывала получить 2500 грн, но была уверена, что случай не простой и выплата будет достойной. Через три недели я несколько раз сама звонила и узнавала степень рассмотрения моего дела. Наконец-то через месяц пришла смс о том , что в течение трёх дней денежная компенсация поступит на мой счёт. И через три дня и через три недели денег не поступило. Я снова и снова звонила и шевелила работников компании и продолжала получать обещания и ходить своими ногами с таким то ожогом с банк за деньгами. И вот она пришла- эта « сумасшедшая» компенсация за моё увечие. Я получила- 88 гривен 75 копеек. Позорище!!! Ещё раз напишу -ПОЗОРИЩЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! Я думала- это ошибка и снова позвонила в компанию ,где консультант мне объяснила, что площадь тела поражённого Ожогом не позволяет выплатить большую сумму. Получается, что если бы у меня было небольшое покраснение т.е. ожог 1(|) степени но по всему телу, которое бы я вылечила за неделю, то я бы получила внушительную сумму страховой выплаты, а так всего лишь бедро , а то что я без кожи уже третий месяц, она очень тугонаростает, потраченные деньги на лечение- это не считается сложным случаем и выплата даже не превышает и даже не компенсирует затрат на покупку самого страхового полиса не говоря уже о затратах на медикаменты и последующую реабилитацию. Консультант мне четко дала понять, что степень ожога не учитывается, а только площадь поражения и компания не возмещает затраты на приобретение полиса,лечение и реабилитацию. В общем всем своим знакомым , друзьям и родственникам я уже рассказала о этом обмане. Категорически НЕ РЕКОМЕНДУЮ эту страховую компанию. MetLife- худший мой страховой опыт, очень хочется чтобы как можно меньше людей попало в подобную ситуацию.

Докладніше
Оцінка:
110
12.04.2019

З цією компанією мав справу кілька років. Основний поліс на випадок смерті або дожиття передбачав щорічні виплати у розмірі більше 5000 гривень. Компанія активно агітувала мене щодо отримання полісів за програмою страхування додаткових ризиків: переломів та опіків внслідок нещасного випадку (страхова сума 27000гр) та страхування на випадок тілесних ушкоджень внаслідок нещасного випадку (страхова сума 32990гр) — сумарно 729гр щороку. У компанії переконували, що навіть якщо будуть незначні опіки на сонці, чи невеликий поріз на тілі — все компенсують. Ніхто не збирється спеціально хворіти чи травмуватися, але життя є життя. Втратив одне око. Лікування дороговартісне. Перспективи 50/50. Надсилаю ксерокопію виписного епікризу — не влаштовує. Посилають запит в обласну лікарню, де робили операцію. Лікарі розписали все як є. У тому числі і перспективи. І метлайф компенсує мені травму у сумі ...3300гр! Згідно тарифної сітки… Мабудь у цій страховій компанії оцінюється не важливість органу, а його вага. Цікаво, при повній втраті зору сума була б удвічі більшою? Рекомендую працівникам цієї компанії страхуватися у інших страхових компаніях. Там надійніше.  Принаймі одного клієнта ви втратили. А вашим потенційним клієнтам раджу: якщо не хочете розчарувань, не зв'язуйтеся з цією компанією

Докладніше
Оцінка:
1010
12.04.2019

Я застраховала себя и своего 10-ти летнего сына в 2013 году, выбрала из всех программ более бюджетную, т.к. с финансами было скромно очень. Конечно же я не предполагала, что страховой случай у нас настанет))) Первый случай случился с сыном, появился нарост на подошве ноги, была операция на удаление нароста, без госпитализации, после чего мы поехали домой и были на больничном 2 недели. О страховом случае сообщила в компанию в течение 3х дней (такое условие), а документы отправила новой почтой спустя 5 месяцев, т.к. не верилось до конца что по этому случаю что-то выплатят. И!!! в течение нескольких дней пришло смс что моя заявка рассмотрена, а еще через дней 5 на карту пришла сумма от страховой компании Метлайф в несколько раз превышающая наши реальные расходы (учитывая даже такси в больницу)!!! Второй случай случился со мной, я на улице подскользнулась на льду, упала и сильно подвернула ногу. ходить не могла, кое-как доскакала домой под руку с сыном. нога сильно опухла, были повреждены связки. после снимка оказалось что перелом, и мне одели лангет. аналогично сообщила по телефону в компанию о страховом случае, уточнила какие медицинские документы мне нужно отправить. отправила новой почтой оперативно. и также быстро получила подтверждение, и страховая выплата  поступила на карту! сумма также превышала понесенные расходы. но учитывая что сейчас больничные не оплачивают в нужном размере,и то что я месяц пролежала с гипсом - то в этот период я могла прокормить себя и ребенка, оплатить за квартиру. Я РАДА ЧТО ЗАСТРАХОВАЛАСЬ В ЭТОЙ КОМПАНИИ, ВСЕ РЕАЛЬНО РАБОТАЕТ! ХОТЯ ДЛЯ НАШЕЙ СТРАНЫ И НАШЕГО МЫШЛЕНИЯ ЭТО НЕПРИВЫЧНО)))

Докладніше
Оцінка:
110
03.04.2019

В январе сломала голеностоп,4 марта выписали отправляю документы новой почтой первый раз была утеряна выписка ,отправляю второй раз выписку опять проблемы с диагнозом .делаю подтверждения диагноза Кт отправляю заново новой почтой )) начислили 2230 гр ))))) больше сил и нервной системы потрачено чем смешная сумма выплаты !!!! С лечением вышло гораздо больше ))))обхожу стороной эту компанию а хотела дочь застраховать !!!! Ни кому не советую !! Выбирайте внимательно это ваше здоровье и нервы !!

Докладніше
Оцінка:
110
23.03.2019

Сын 11сломал большой палец на ноге.Три недели гипса.Выплатили 68 гривен!Никто на тысячи и нерозчитывал,но 2евро это что?Я потратила больше чтобы приехать и предоставить документы.

Докладніше
Оцінка:
1010
05.02.2019

Користуюсь послугами даної компанії, не перший рік, сервіс на висоті виплати вчасні! Забов‘язання завжди виконувались.

Докладніше
Оцінка:
1010
05.02.2019

Компанія хороша, перевірена моїми друзями і знайомими. Дякую що запросили мене сюди.

Докладніше
Оцінка:
1010
05.02.2019

Я уже знакома с этой компанией 2года. У меня два полюса страхования жизни. Очень сожалею,что не верила раньше своим знакомым,которые рекомендовали мне еще 5 лет назад, а я все надеялась получить свою пенсию по выслуге, проработав 25 лет на скорой помощи, а теперь я поняла ,что мне уже никакая пенсия не светит в нашем государстве ,.В данный момент работаю на двух работах,плачу все налоги в пенсионный фонд,и понимаю, что эти деньги не для моей пенсии,а чтобы поддержать наших стариков,которые отдали этой стране свое здоровье.У меня трое деток, уже всем оформили полюса,а у мужа был страховой случай ,открытый перелом фаланги пальца со смещением, компания все оплатила согласно договора страхования. Хочу пожелать всем внимательно выбирать програму и знать какие случаи в нее включены, и тогда не будет негативных отзывов,потому что компания все свои обязательства выполняет согласно вашего полюса. Желаю всем обеспеченной старости!

Докладніше
Оцінка:
810
05.02.2019

Мой первый контакт с компанией произошел в августе 2018 года .Мой знакомый пригласил меня на презентацию компании я только приехал с Польши где прожил 2.5 года и там страхование было обязательным и необходимым.Я застраховал сына которому 1.6 мес заплатил полугодовой платеж 28.082018 и в октябре ребенок упал и получил травму черепа пришлось оперировать .После подачи епикриза и результатов томографии вместе с заявлением через финансового консультанта через месяц получил смс от Мет Лайф о позитивном решении о выплате и через 3 дня через Аваль експрес получил выплату 20000 грн .СПАСИБО МЕТ ЛАЙФ ЗА ДОБРОПОРЯДОЧНОЕ СОТРУДНИЧЕСТВО!

Докладніше
Оцінка:
110
27.01.2019

Лечился на стационаре, пневмония, по страховке должны были оплатить зза каждый день пребывания в больнице, собрал все документи отправил, причём день потерял на заверение документов по инстанцыям, прошло месяц прышло смс прышлите вашу медецынскую карточку оригинал непонятно зачем, ето опять время, к тому же у меня в диагностическая центре она електроная ето что им комп от туда отослать, делают все чтобы не оплатить, прычем сума не большая, за болие серьёзные выплаты ВОБЩЕ не понимаю что им понадобится.

Докладніше
Оцінка:
110
23.01.2019

НИКОГДА НЕ СТРАХУЙТЕСЬ В МЕТЛАЙФЕ. С каждым годом эти..... самовольно добавляют какие-то риски и ты их оплачивай, а когда у меня случилась травма головы, то в выплате отказали.

Докладніше
Оцінка:
110
14.11.2018

24.10.2018 у нас случился страховой случай. Мой сын в школе сломал указательный палец на левой руке. 25.10.2018 нам наложили гипс в травмпункте. 03.11.2018 я зафиксировала страховой случай. Позвонила на горячую линию Метлайфа. Мне сказали, предоставить данные документы. Я все предоставила. Ждала, ждала когда мне позвонят. решила сегодня сама позвонить. Позвонила, а мне говорят что мы вам отказываем в выплате страховки. Одно не могу понять зачем мне морочили голову все это время. Не ведитесь на эту страховую компанию Метлайф! Больше я с такой компанией сотрудничать не желаю!!!

Докладніше
Оцінка:
910
15.10.2018

Была травма 22.07.2018, по перелому голени со смещением, пришла выплата 17262грн. После сделали операцию и отправили документы (хірургічне втручання) пришло еще 4500грн. Только вот непонятно выплата в размере 4500грн это 10% которые указанные в "Таблиці визначення розміру Страхових Виплат для тілесних ушкоджень", (Якщо у зв’язку з травмою гомілки проводились оперативні втручання (за виключенням первинної хірургічної обробки та видалення чужорідних тіл), додатково здійснюється одноразова Виплата у розмірі 10 % від Страхової Суми.) или как вычислялась эта сумма? В другой таблице было указано что при вмешательстве сумма первая увеличивается в 1.5 раз, вообщем непонятно почему за хирургическое вмешательство выплата меньше чем просто за перелом!?

Докладніше
Оцінка:
110
08.10.2018

08,10,2018 в течении дня дозвониться невозможно. за пиликалки деньги снимает, операторы трубки не подимают. оставил три запроса на обратный звонок - безрезультатно. написал по электронике, указал номер полиса и контакт. ответа нет. вопрос: что случилось. Ответ (предположительно): в связи с крахом экономики люди расторгают договора, а лучший из приемов не идти на контакт.

Докладніше
Оцінка:
110
05.10.2018

 Оформила страховку через ощадбанк,мне ее навязали,через пол года наступил страховой случай,перелом большого пальца ноги,месяц в гипсе(который стоит 450 грн)+3 снимка по 65 грн+проезд в больницу и поликлинику,мне выплатили страховку в размере 60грн38коп.Это просто смешно,больше ни какие страховки оформлять не буду.Обманывают народ,не верьте никаким компаниям.Я разочарована!

Докладніше
Оцінка:
510
02.10.2018

Придбав минулого року програму "Життя плюс" (страхування життя і здоров'я) терміном на 15 років. Обрав страхову суму 120000 грн. Щорічний платіж становить 1259 грн. Ознайомився з умовами на сайті, зателефонував знайомому, який займається цими питаннями, заповнили разом заяву, додав копії паспорта та ідент. коду, вказав дані про вигодонабувача, зробив оплату через термінал самообслуговування. Через деякий час прийшла смс-ка про надходження коштів, десь через тиждень - про випуск поліса, потім про відправку поштою. Через два тижні отримав поліс страхування життя з додатком до нього на звороті, також вітальні листи від ПрАТ "Метлайф", "Старлайф", пластикову картку з терміном дії договору страхування, брошурку з основними правилами страхування. За умовами договору, якщо страховий випадок не настане, страхова повертає 25 % від сплачених премій. Десь у березні пішов у податкову, заповнив декларацію про доходи, подав копії документів, полісу, квитанції і десь через півтора місяця прийшло невеличке відшкодування витрат (18%). Так доведеться робити із року в рік, бо з тих 25 % у кінці буде знято податок + військовий збір.

Докладніше
Оцінка:
1010
01.10.2018

МетЛайф виплачує по страховим випадкам! Мій відгук це подяка компанії, розмір виплати перевершив мої сподівання. З малими дітьми часто трапляються всілякі негаразди: опіки, переломи, отруєння... І нас не минуло інфекційне. Виплата прийшла через місяць з подачі документів (виписка з лікарні). П.С. розказала подрузі, а вона поділилась своїм досвідом: її син ходить на тренування з якоїсь боротьби, і там тренер без страхування не приймає у секцію... От така "дітоцивілка"

Докладніше
Оцінка:
1010
01.10.2018

Занимаюсь страхованием жизни с 2013 года до этого имела опыт своих коллег и клиентов, но в этом году впервые пришлось пройти через личный опыт. Сын поломал руку обе кости левого предплечья со смещением. У него было две страховки одна бралась в 2016 году в СК Эйгой (сейчас СК ТАС) и в прошлом году взяла программу у СК МетЛайф. Как красиво сработала компания Метлайф у меня просто нет слов!!! Минимум документов: заява на выплату, медична довидка и снимок и .... не прошло и двух недель мне перезвонили и сказали РЕШЕНИЕ ПРИНЯТО ! ДЕНЬГИ ВАМ ОТПРАВЛЕНЫ!!! Ну и сумма конечно!!!! Если вы выбирая себе страховку думаете не о том как защитить себя максимально, а о том как бы мне это подешевле обошлось, то и выплаты у вас будут такие же! И в этом виноваты только вы вы и ваш финансовый консультант., а не страховая компания. Я люблю свой страховой полис и компанию Метлайф!!!

Докладніше
Оцінка:
1010
01.10.2018

Всем привет! Являюсь клиентом компаний по страхованию жизни не первый год. Метлайф основная компания для нас. В семье 7 программ. Ничего негативного сказать не могу. Случаи были разные. По всем по ним получали страховые выплаты. Спасибо Метлайф, что поддержала деньгами когда они надо больше всего. Читаю отзывы, которые пишут люди и понимаю, что основная причина негативных отзывов - это не способность людей разобраться в том, что они себе покупают. А еще больше не способность признать, что они сами протупили и не разобрались в том что купили!!! Друзья давайте будем чесно смотреть друг другу в глаза. Все условия описаны в наших договорах, просто откройте и почитайте!!! Не снимаю ответственности и с людей, которые предлагают услуги страховых компаний, призываю их делать свою работу качественно и не гнаться за комиссионными. Мне с моим консультантом повезло, на все вопросы получил ответы, поверьте я задрот еще тот и вычитываю каждое предложение. Когда он не мог ответить напрямую, то при мне звонил в страховую компанию и они по громкой связи телефона отвечали на вопросы. Друзья читайте свои договора, а консультанты, качественно делайте свою работу. Всем здоровья!!!

Докладніше
Оцінка:
110
01.10.2018
Люди!!! УКРАИНЦЫ!!! Если вас агитируют вступить в Медлайф - не ведитесь!!! Если уже "" вступили"" закрывайте свой полис и забирайте деньги,пока не поздно!!! Рассказываю о своем горьком примере: в2007 году открыл накопительную страховку на 10 лет, Первоначальные взносы оговаривались 2500гр в год с выплатой 75000 через 10 лет- это сама страховка плюс инвестиционные плюс инфляционные,,,Потом пошла инфляция и суммы взносов пошли вверх- за 2017год я заплатил уже почти9000гр, перед оплатой последнего взноса мне пришло письмо от Метлайф что после оплаты вступают в силу "Дополнительные соглашения" согласно которым моя страховая сумма ограни -чивается23600гр, То есть если я оплачиваю последний взнос -то я соглашаюсь на этот мизер, а если нет- мои вложенные деньги вообще пропадают, Но я только за 2014-2017 года оплатил им почти 30000гр а за 10 лет получило более50000гр, ЕЩЕ ГОД С 2017 ПО2018 ОНИ ПОЛЬЗОВАЛИСЬ моими деньгами и 4 август 2018 года сообщили мне, что моя страховка окончена и я могу получить 47тысяч с копейками минус НАЛОГ в остатке 45971гр!!! Когда я дозвонился на их колцентр то к своему удивлению узнал. ЧТО ЗА ПОСЛЕДНИЕ ГОДЫ они меня "подключили" к 8-ми страховым"случаям" и я их все оплачивал но ,как они сказали, слава Богу я остался жив,На мой вопрос почему они без моего ведома меня от чего-то еще страховали вразумительного ответа не было, В общем если в 2007 году открывая накопительную страховку я мечтал через десять + один год получить значительную сумму денег по итогу я сейчас могу себе позволить с их барского плеча купить 1500 долларов и ни в чем себе не отказывать, Они одиннадцать лет пользовались моими деньгами после каждого Нового Года присылали письма со своей рекламой-какая они крутая компания ,сколько у них инвестицый, какие они НЕПЕРЕВЕРШЕНІ -самая лучшая компания в МИРЕ, И в итоге имеем- лучше было собирать деньги " в чулок"!!!! ТАК ЧТО УКРАИНЦЫ НЕ ВЕРЬТЕ МЕТЛАЙФУ И БЕГИ ТЕ ОТ НИХ ПОДАЛЬШЕ!!!!!
Докладніше
Оцінка:
1010
16.08.2018
Приобрел полис Метлайф в январе 2018 года. В мае травмировал колени( ссадины и ушибы). Не надеялся на выплату, но ради интереса поехал в травмпункт, где мне обработали раны и взял справку. Справку и заявление отправил в Метлайф по почте. Компания выплатила 750 гривен. Убедился, что метлайф надёжная компания. Кто ещё сомневается, рекомендую приобрести полис.
Докладніше
Оцінка:
110
01.08.2018
Оформила полис 100 грн.за год.в ощадбанке обьяснили,чтовыплаты будут как указано в проспекте.про страховые таблицы речи не было,ето наверно им самим известно,а не прстым людям.перелом ноги у меня серьезный,операция плюс лекарства вышло 25 тысяч гривен.расчытывала хотя бы на 2500 грн....а в ответ 375грн.Вы что издеваетесь!!!! Не позорьте свою компанию!!!!!!кто вас будет рекомендовать!даже в привате больше выплачивают.никому не советую здесь страховаться.обидно что обдурили.кто пишет ети позитивные отзывы,непонятно,сами наверно сочиняют!лучше бы честно сказали собираем со всех по 100 грн.а там как пойдет!так и стают миллионерами!!!
Докладніше
Оцінка:
510
26.07.2018
Ребята в Херсоне работают под эмблемой Metlife. Чётко и хорошо рассказывают, только одна проблема- у Metlife нет представительства в Херсоне. Либо это недоработки официального сайта компании. Я позвонил в киевский офис - там этих ребят не знают. Херсонцы! Держите ухо востро.
Докладніше
Оцінка:
1010
16.07.2018
Компания оправдывает все ожидания по выплатам на 100%. Те кто пишет, что им не заплатили по той или иной причине, то это скорее вина не компании, а консультанта который неправильно вас проинформировал насчет случаев и т.д. или неправильно подали документы. В моем случае была страховка по женскому здоровью (ожоги и переломы в подарок). Я ОЧЕНЬ благодарна своему консультанту и компании. И вот случилось такое несчастье (рак 3 стадия), шок и откуда брать деньги на лечение такое дорогостоящее. И компания выплатила все согласно договора и я вылечилась благодаря всему. И второй случай я обварила руку. Кипяток с чашки на руку. Пошла в больницу дали справку. Думала получу грн 300 хотя бы на мази. И когда пришло через аваль сумма, я обалдела 2034 грн за ожог кисти. И это обычный бытовой ожаг, не критичный. Так что компания выполняет все свои условия, если вы правильно подали документы и вас квалифицировано проконсультировали в этом. Мои друзья многие не верят всем страховым, но на моем случае выплат, все начали задумываться и некоторые уже заключили договора себе и своим детям!
Докладніше
Оцінка:
110
16.07.2018

предложили мне страховку от несчастного случая в банке на год, и я уточнил от несчастного случая ответ был да, получил травму на производстве. позвонил им а они сразу же сказали что эта страховка только если вам оторвёт какую нибудь конечность. только это будет считаться травмой . Не видитесь на такие ра***ды

Докладніше
Оцінка:
1010
04.06.2018
Заболела ветрянкой, за лечение заплатила 200 грн на лекарства. Выплата 1300 грн. О каком лохотроне можно говорить? Аж противно от таких отзывов
Докладніше
Оцінка:
1010
04.06.2018
Полис юниор взяла себе и сыну, ему 9 лет. В 2016 году был перелом большого пальца у сына в июне, выплатили около 750 грн. Ровно через месяц поехал в лагерь, там получил трещину на ноге, мальчик неудачно прыгнул с ним на батуте. Выплатили 1700 грн. В 2017 году попал в больницу на три дня , оплатили около 600 грн. Все работает, я оплачиваю полис поквартально, не могу пока одной суммой. Я довольна. Являемся клиентами 2 года. Думаю для старшей дочке полис оформить.
Докладніше
Оцінка:
1010
04.06.2018
Являюсь клиентом компании уже полтора года, имею две программы страхование здоровья и накопления на пенсия. Недавно переболела острым циститом выплатили 14000грн, хотя я на лечение потратила не больше 2500.
Докладніше
Оцінка:
1010
04.06.2018
Вирішила оформити поліс одній дитині, а через місяць другій. Мій консультант все розказала і допомогла оформити документи коли стався страховий випадок - менша дитина захворіла на запалення легень. З лікарні тільки виписка, медична картка дитини та заява на сайті. Після відправки документів по новій пошті і до отримання виплати по Аваль-експрес пройшло 10 днів. Сьогодні отримала кошти - 1700 грн. Знала, що страхова виплата буде, але що в такому розмірі ні. Вдячна компанії. Маю намір оформити страховку собі та чоловіку. Раджу всім.
Докладніше
Оцінка:
1010
04.06.2018
Отличная компания для страхования своей жизни и накопления средств. Когда-то давно моего друга бабушка сделала страховку на 10 лет, а через истечения срока ей пришло на счет 1600 долларов. Я не поверил этому, решил всё проверить. Оказалось правда. Сделал и себе накопительную будущую пенсию на 40 лет. Мне 25 . Рекомендую всем кому нужно это, и не бойтесь!;)
Докладніше
Оцінка:
1010
04.06.2018
У ребенка оформлена мед. страховка, в год плачу 1600 грн. Болел ветрянкой с госпитализацией на 8 дней. Выплата через Аваль-Экспресс 1760 грн. Срок выплаты от момента подачи мед. справки до получения выплаты точно не скажу, где-то в течение двух недель.
Докладніше
Оцінка:
1010
04.06.2018
Нормальна страхова компанія. Я є її клієнтом вже не один рік, неодноразово переконався в тому що мої кошти знаходяться в надійному місці. Перед тим як підписувати договір раджу уважно все перечитати.
Докладніше
Оцінка:
1010
04.06.2018
Всем доброго времени суток! Являюсь клиентом Компании Метлайф. Живу в Приднестровье г. Днестровск, соответственно я нерезидент Украины. Так же я сотрудник страхового Брокера, и именно в Приднестровье реализую страховые продукты Компании Метлайф. За небольшой опыт работы, у меня достаточно примеров страховых выплат жителям Приднестровья!! по НС (несчастный случай). И вот пусть им попытается кто-то сказать, что это лохотрон и развод!! Я с уверенностью всем говорю - Компания Метлайф надежна на 100500%!!! Пример: https://www.facebook.com/ViskunOleg/posts/909340902523968
Докладніше
Оцінка:
110
04.06.2018
Меня зовут Сергей, номер полиса UCBR50343. Это для MetLife, что бы не писали стандартный ответ, где просят обратится через форму на сайте и сообщить номер полиса. Вот он! Если готовы конструктивно разговаривать – свяжитесь со мной сами. Я к вам уже обращался и письменно, и по эл.почте, и по телефону, и через форму на сайте. -------------------------------- Моя история вряд ли отличается от сотен или может быть тысяч других. Взял автокредит автосалоне. Менеджер с честнейшими глазами уверяла, что без оформления страховки кредит взять не получится. Что так работают абсолютно все банки. Я чуть было вообще не отказался от кредита, собрался уходить. Но тут менеджер «нашла» какую то лазейку, сняла какую-то галочку в программе, и страховка стала стоить на 10 000 руб меньше. Чудеса! Продолжаем оформление…. Ну, и как водится, в спешке, под закрытие салона, с кучей бумаг, на каждой просят подписаться. Оформив документы я в эйфории от приобретения авто просто положил папку с документами на полку и уехал в командировку на 2 недели. Решил, что детально всё обязательно прочту по приезду. Это была моя огромная ошибка! Вернувшись с командировки, начал изучать документы: - Первое, что сразу бросилось в глаза, это запись о том договор страхования заключается добровольно. А главное – что это не влияет на решение Банка-кредитора о выдаче кредита. Как же так? Я же прямым текстом спрашивал менеджера об этом, а она уверяла меня в обратном. У неё что, процент с проданных страховок или она просто не компетентна в данном вопросе? - Второе – пункт о том, что я могу отказаться от договора страхования в течении 5 дней с полным возвратом страховой премии. Почему об этом то мне никто ничего не сказал сразу??? Естественно, вернувшись с командировки я уже упустил время. - Ну и наконец, я обнаружил что ни какого Договора страхования у меня на руках нет вообще, только страховой сертификат. А был ли договор вообще? В общем сильно расстроившись, взял себя в руки и решил обратится в MetLife. Во мне еще жила надежда на то, что есть в мире нормальные люди. Что не всё построено на обмане и лохотроне. Позвонил на многоканальный телефон с просьбой вернуть часть страховой премии. Девушка-оператор тут же меня обрубила, что это не предусмотрено страховым Договором. Решив изучить вопрос, обратился в юридическую фирму. Там же меня наоборот заверили, что согласно статьи 32 закона «О защите прав потребителей» - «Потребитель вправе отказаться от исполнения договора о выполнении работ (оказании услуг) в любое время при условии оплаты исполнителю фактически понесенных им расходов, связанных с исполнением обязательств по данному договору. Хорошо, я и не претендую на всю сумму. Меня вполне устроит процентов 90. Заполнил заявление на возврат части средств на сайте, отправил пакет документов по электронной почте. Через несколько дней, вернувшись из очередной командировки, отвез пакет документов и зарегистрировал его в офисе в СПб. Прошёл почти месяц и вот оно, извещение о заказном письме. Бегу на почту, вскрываю конверт…. отказ! В письме сообщается что мол я подписался под условиями страхования, что мол я ознакомлен и согласен со всеми пунктами. Что мол согласно п.3 ст.958 ГК РФ страховая премия не подлежит возврату. Да, подписался! Но как вот мне сейчас доказать, что никакого ознакомления небыло? Что менеджер салона откровенно врала мне в лицо? Даже если есть моя подпись что ознакомлен – я что не могу передумать! Я хочу вернуть свои деньги! Что мешает MetLife просто по чести расторгнуть договор и вернуть сумму за не оказанную услугу? Кажется все логично. Я отказываюсь от услуги, а MetLife возвращает мне деньги, они же ничего не теряют. Услуги ведь оказано небыло и не будет, значит и затрат никаких. Но нет же… они вцепились как клещи в свою прибыль и не отдают. В общем всем-всем-всем! Всегда читайте что подписываете. Это у меня не первый кредит. Есть даже ипотека. Я сам это всегда знал и так поступал, но в этот раз не знаю почему так получилось. Лоханулся одним словом, за что и поплатился. А MetLife обходите стороной, это не страховая. Представьте сколько аргументов они найдут что бы не платить если не дай бог настанет страховой случай, если даже в обычном возврате отказывают! Должно же быть все обоюдно. Хочешь застраховаться – плати, не хочешь – твоё право. Теперь буду пытаться обращаться в головной офис в США, может быть там есть понимающие люди. Затем через общество защиты прав потребителей составлю претензию. Потом РосПотребНадзор, затем в суд. Я твёрдо убежден что я имею право забрать свои деньги. Пока есть варианты – надо пробовать и бороться. Всем удачи, и еще раз - читайте что подписываете, а c MetLife не связывайтесь ни за что!
Докладніше
Оцінка:
110
14.05.2018

Подсадили на эту п***до-компанию всю семью(знакомый, который там работает, убеждал и просил оформить полис), ездили на презентацию компании и за это сдирают деньги до последней копейки. Там 2-а дня подряд разговаривают как сектанты Несут полный бред (долго расписывать). Задалбывают тем, чтобы покупали полисы подороже и побольше. Когда я поломала правую руку и не могла работать эти у***ы даже не шевелились. 4 месяца ни ответа ни привета. Явились только тогда,когда надо было оплачивать полис снова. Естественно, больше с этой "компанией" СВЯЗЫВАТЬСЯ НЕ БУДУ И ПОСТАРАЮСЬ ПРЕДУПРЕДИТЬ ВСЕХ ЗНАКОМЫХ. Позитивные отзывы пишут только их сотрудники,причем теми же заезженными фразами которые постоянно звучали на презентации.

Докладніше
Оцінка:
110
12.03.2018
Развод чистой воды. Когда через месяц пришел полис по почте, оказалось у меня не будет накапливаться даже 4тыс. из 6. Вот так вот
Докладніше
Оцінка:
110
06.02.2018

Ло***рон с заведомым некорректным информированием об условиях страхования! Агенты заведомо лгут в лицо и предоставляют ложные расчеты, чтобы заставить вас подписать договор и купить полис. Чудовищно жалею, что ввязалась в эту авантюру! Просто тупая потеря денег, а учитывая инфляцию и общую нестабильную ситуацию в стране, это просто выброшенные на ветер деньги! Не рекомендую никому!

Докладніше
Оцінка:
110
11.01.2018

ЛО***РОН!!! ЗА сломанный наколенник с операцией и установкой титанового "краба" мне возместили АЖ 325 грн!!! В Привате например за туже травму платят 5000 тыс! и быстро и только нужно было зайти в любое отделение, их сотрудник сделал фото документов и через 2 дня заплатили!

Докладніше
Оцінка:
310
09.12.2017
То как у меня оказалась страховка было очень странно. На тот момент просто знакомы й человек, а затем как говорят “структурный» начал уговаривать взять себе страховку, мол куча в жизни случаев , очень нужно, зная что у меня мало денег , много работаю, он уговорил взять страховку, с тем намеком что он за неё заплатит , а я буду у него в структуре, заработаю отдам. Я тоже так думала потому что голову забивают страшно. Но как оказалось спустя пару месяцев это лицемерные , двуличные люди , которых волнует только их жизнь. А ещё сказал что в любой момент можно вернуть страховку и деньги полностью вернуться , а я брала себе и маме, в сумме 12000 грн. Когда поняла что я не потяну такое , захотела вернуть и мне сказали что нельзя. У меня на данный момент сгорело 12000 грн. И этому человеку который меня во все это втянул должна 700$. Залезла в кредиты, денег нет , так как все время приходится платить в банк и ещё за что то жить нужно , целый год так. По ночам стала плакать, от безвыходности, не могу никуда уехать заработать, потому что нужно насобирать денег. Вот так вот нафиг та страховка нужно, когда долгов куча и есть нечего. Что теперь делать ?
Докладніше
Оцінка:
110
06.12.2017
в апреле 2017 года застраховалась в компании от несчастных случаев(переломы,ожоги),в октябре получила перелом ступни со смещением с тремя осколками,,сделали операцию,вставили спицу.Отправила документы в компанию,правда пришло СМС о том,что в течении трех рабочих дня поступят деньги через Аваль-Экспресс.Проходит пять рабочих дня,звоню в Аваль банк,но денег нет на мои данные.Звоню в компанию,а мне отвечают,что был сбой в программе.Так неужели работники компании не видели свою ошибку,ждали звонка? В конечном итоге,да я получила за свою серьезную травму аж 325 грн.Хотелось бы знать из каких расчетов идет начисление,почему в отзывах за сломаный палец получают тысячи,а за такую травму как у меня всего 325 грн. В дальнейшем ни за что не выберу эту компанию и всем своим знакомым не посоветую.
Докладніше
Оцінка:
110
04.12.2017
Я получила sms сообщение о выплате денег по страховому случаю ( застрахована моя дочь) и что я могу получить деньги в течение 3 рабочих дней в банке, прошло уже больше 3 месяцев, деньги в банк не поступали, а компания утверждает, что средства выплачены.
Докладніше
Оцінка:
1010
24.11.2017
Меня все устраивает, более 2 лет являюсь клиентом, страховых случаев слава богу не было, жалею только что сразу брал на маленький срок и слабенькую страховую защиту ,сейчас добавил себе. Случаев чтоб как-то компания себя неправильно вела не припомню, также и случаев чтоб были невыплаты. Сестра в нью Йорке живёт, там это компаниядавно и солиднг работает
Докладніше
Оцінка:
1010
23.11.2017
Вся наша семья имеет накопительные программы в компании Метлайф, и детские и взрослые (9 полисов)! У дочки был страховой случай- хирургия 2 шва на голове! Выплатили очень быстро (после подачи документов 7 дней) через Аваль-экспресс! Сервис клиентов на высшем уровне! Очень радует, что в период рассмотрения страхового случая менеджеры компании неоднократно перезванивали и информировали об продвижении дела! Были всячески заинтересованы, чтобы мы побыстрее подали полный пакет документов и получили выплату) А по поводу надежности, то рейтинги Метлайф всё определяют. Хотя первым делом конечно читали отзывы. Важно понимать, что человек который пишет негативный отзыв не будет отвечать за нашу семью, мы сами должны побеспокоиться!
Докладніше
Оцінка:
1010
11.10.2017
Був в Німеччині. Дуже здивувало як там живуть люди пенсійного віку. І в кіно ходять і в аквапарки і на футбол. В кафе і барах їх також багато. Почав цікавитись цим питанням особисто розпитуючи пенсіонерів. Вияснилось що усі люди протягом життя заощаджують свої кошти на майбутнє або в банках або в лайфових страхових компаніях. Довго все вивчав про їхню роботу в Україні і в результаті чітко зрозумів що неважливо в якій державі б працювала страхова лайфова компанія-гарантії всюди одинакові. Вирішив оформити собі поліс, але перед тим ще почитав форуми-бажання пропало. Повезло з консультантом, дуже грамотно все розказав і надав вагомі аргументи надійності страхування життя в Україні. Зараз є власником двох полісів на загальну суму 12‘000грн/рік(~450$). В березні цього року був третій платіж. 1 січня 2017р. мав власний досвід зустрітись з страховою виплатою, за перелом руки виплатили 3500грн. Порадив брату, він зустрівся з тим же консультантом і оформив дітям поліси. Через пів року молодчому хлопчику робили операцію на грижу, виплатили 2500грн. Тому все окей, раджу і вам)
Докладніше
Оцінка:
1010
06.10.2017
Добрый день! Мой сын был застрахован и сломал руку, компания в течении 2 недель выплатила 4700 грн. Проблем не было.Спасибо!
Докладніше
Оцінка:
110
03.10.2017
Мій тато був застрахований 1,5 роки. В травні 2017р. стався ішемічний інсульт головного мозку лікування тривало 42 дні в лікарні після чого тато помер. Страхова компанія не відшкодувала коштів за перебування в лікарні і не дала компенсацію після смерті. Відповідь була такою, що його не можна було страхувати бо він пенсіонер. Тоді чому ВИ страхуєте і берете з ЛЮДИНИ НЕмалі кошти. В такому випадку повернули б хоча б ті гроші що отримали за страхування. Як гроші брати то вони не дивляться з кого, а як людям виплатити то Ні. Люди добрі НЕВІРТЕ НІЧОГО ВОНИ ВАМ НЕ КОМПЕНСУЮТЬ!!!!!!
Докладніше
Оцінка:
910
19.09.2017
Познакомился с компанией Метлайф 3 года назад, сам по професии економист и хорошо ознакомлен с операциями финансовых учреждений. Узнал о компании от друга за границей, который рассказал насколько в Европе популярны Страховые компании даного типа. Стало интересно, начал для себя решать этот вопрос и самостоятельно разбираться. Было много сомнений и вопросов, много сил ушло на полную увереность в гарантиях, но после консультации не с одним юристом и знакомыми финансистами оказалось, что компания Метлайф, которая функционирует в Украине на самом деле один из самых надежных финансовых учреждений в мире. Сейчас уже 4-й год проплачиваю три полиса для всей семьи. Важно подобрать грамотного консультанта, которых хотя бы будет напоминать о повторной проплате!!!
Докладніше
Оцінка:
110
28.08.2017
Не вчасно здійснюють виплату по зобов"язанням.
Докладніше
Оцінка:
110
20.07.2017
Люди, очнитесь!!! Не ведитесь на этот лохотрон! Этой компании, если её можно вообще назвать компанией, наплевать на вас. Все, что их интересует, это ваши деньги, которые вы не получите. В нашей стране нет порядочности. Коротко опишу мою ситуацию. Год назад внесла 5000 грн. Так сложились обстоятельства, что в ближайшие несколько лет я стала неплатоспособной. Когда решила расторгнуть договор и вернуть деньги, которыми метлайф пользовался больше года, мне ответили, что вернут через три года и только 4%.
Докладніше
Оцінка:
1010
26.06.2017
Metlife добросовестная компания! Был поломан мезинец левой руки, выплата была в течении двух недель. И она была 2700 грн! Я думаю это нормально. Советую всем эту компанию!
Докладніше
Оцінка:
1010
19.06.2017
Я являюсь клиентом Метлайф с марта 2017года.Открыта программа Юниор капитал ,минималка.И вот в первый день каникул, у меня сын сломал руку.Левую.27 мая все произошло.И были мы не в Киеве,а в Переяславе.Документы-справка из поликлиники и снимки, передали числа 30мая,по приезду в Киев.В прошлый понедельник пришла смс,что принято решение о страховой выплате.В пятницу,16 июня мы получили страховую выплату через Аваль экспресс.Мы слегка обалдели,когда получили деньги.Получили 7237.50!Хотя прикидывали по суммам указанным в полисе,и получалось максимум 1500.Так что,я лично очень рекомендую!Особенно для родителей,у которых детишки с ежиком в попе!
Докладніше
Оцінка:
310
02.06.2017
Больница и лечение, если официально, в частной клинике или стационаре то стоит СТОЛЬКО!!!, что никакая ваша страховка не покроет. При том при всем, что платишь ты из своего кармана, собираешь бумажки, а потом ждешь возмещение если все хорошо. Лекарства за свой кэш. В гос. клинике "безплатной" все выплаты мимо кассы - этого никто вам не возместит. Хотел застраховать семью от опасных болезней, сказали, что без накопительной программы и страхования жизни на 20 лет нельзя. Теперь плачу 16,5 тыс в год за трех членов семьи. Уже 3 года и мучаюсь. Агент тянет, чтоб ты 3 года мин. оплачивал, т.к. это покроет издержки компании и только после этого вы будете что-то "накапливать" поэтому если прервете получите несравнимо меньше оплаченного. А если дотяните до конца то не известно сколько (но скромно в любом случае): 4% годовых это смешно, инфляция зжирает уже оплаченные, даже если увеличивать выплаты до рекомендованных, еще какой-то % обещали но не понятно какой и не информируют есть или нет он., кроме этого налоговая политика меняется неизвестно сколько придется отдать гос-ву. ЗЫ: когда я был горячим и перспективным агент обещал золотые горы, и что любую болячку, даже если нет в списке;) мне решат и помогут. А кода повредил ногу, начались вопросы от него ко мне: а есть ли это в списке вы посмотрите, а вы не все бумажки взяли из клиники - сами почитайте, а вы то вы се, а это не платят, нет а если честно сколько вы потратили(?). Противно было. Плюнул на это дело. Поеду в Киев оставлю только те программы которые мне понятны: 1) накопительную для дочки, и страховку на случай диагностики опасных заболеваний для всех членов семьи. Все остальные, несчастные случаи, госпитализация и т.д. не впечатлила. Накопительная программа - очень спорная.
Докладніше
Оцінка:
1010
01.06.2017
Ребята, те кто не разбираются сидите и молчите ! Никогда не понимал тех, кто при малейшей неясности оставляет негативный отзыв! Я являюсь клиентом компании и не разу не был в ней разочарован! Соблюдены все условия, четко выполняют обязательства ! Вижу отзывы людей непонимающих простых правил страхования.. заходите на сайт и читайте правила! И не будет непоняток​!
Докладніше
Оцінка:
1010
30.05.2017
За полторы недели госпитализации с ребёнком выплатили 2000грн. Супер! Спасибо! И это при том, что годовая проплата 4000грн!
Докладніше
Оцінка:
110
18.05.2017
Не розумію, чому застрахована особа повинна сплачувати з викупної суми і індексації податки при розірванні страхового договору?. Напишіть, де це написано. Згідно ст. 165.1.28.ПКУ суми страхових виплат, страхового відшкодування, викупна сума або їх частина не оподатковується. Поясніть, будь ласка, чому я двіччі маю спачувати ПДФО і воєнний збір, якщо із заробітної плати у мене уже утримали цей податок. Не досить того що, Ви не повертаєте всю суму, Ви ще із загальної суми утримуєте податок. При розірванні договору Ви це чомусь не наголошуєте. За 8 років сплати внесків 24000,00грн.,повернули 17627 грн. Де справедливість...
Докладніше
Оцінка:
110
09.05.2017
Меня зовут Татьяна. Заявление N94880265, 94880265. Меня не правильно проконсультировали, завлекли путём обмана. Я являюсь военослужащим, а по правилам добровольного страхования, выплата мне не предусмотрена вообще. Кстати Вам не дадут ознакомиться с этими правилами, я увидела эти правила случайно и попросила дать почитать. Договор Вам тоже не дадут-это и странно, чтобы Вы не прочли(заявление, правила добров.страхования, пластиковая карта метлайф), везде говорится о договоре. Договор должен быть, пусть не обманывают. Мой "якобы структурный" сказал, что при расторжении договора, выплатят голую сумму. А договора, то нет. Кстати вместо полиса, Вам дадут цветную ксерокопию, которая даже юридической сили то не имеет. Позвонив в офис мне нагрубили, бросили трубку. Со второй попытки, мне сказали, что я заняла очень много времени, аж 24 минуты, вывод- я задавала правильные вопросы. Ребята, не верьте этим аферистам. Проверяйте всё, не стесняйтесь. Их метод-давление. Скажут иди проверяй цветная ксерокопия печати на полисе, иди к юристу. За эти услуги Вы будете платить деньги, не каждый может это позволить, а эти аферисты это знают. Честно говоря я пошла и проконсультировалась с 3-мя юристами, страховиком. Работая с печатями, я знаю как их отличить. Итог-печать, цветная ксерокопия; договора нет; выплат тоже не будет; а по годовым отчётам компании, огромную часть суммы она кладёт на депозит в банки, выгоднее самим пойти в банк и не связываться с метлайф. Ребята хочется верить в светлое будущее, получать подарки и отдыхать. Я тоже на это повилась. Это не та компания. Не попадайтесь. Убедилась на личном примере.
Докладніше
Оцінка:
110
26.04.2017
Проплата по взносам за 10лет 28000грн. Страховой случай не случился.Выплата 20000грн.Фонарь бешенный. Не рекомендую.
Докладніше
Оцінка:
1010
05.04.2017
Имею 2 полиса "Юниор Капитал" на своих детей. Получил выплату на старшего сына по факту перелома стопы (зона роста). 3200 грн. через месяц на Аваль-банк пришла выплата. Не понимаю людей, которые вносят неясность в деятельность компании. Люди! Разберитесь для начала, а потом уже ставьте отзывы.
Докладніше
Оцінка:
1010
24.03.2017
Клиентом Метлайф являюсь уже 3 год! Имею 2 пакета страхования на 3 тис и на 5 тис в год. Оба индексирую! Много друзей и знакомых имеют полиса Метлайф. В начале года у троих знакомых произошли страховые случаи!!! Компания выплаты сделала в полном объёме согласно условий договора!!! Те, кто пишет о том, что им что-то не выплатили или не та страховая сумма или много нужно индексировать, к Вам огромная просьба - разберитесь в условиях, добавьте необходимые лично Вам программы стахования и, пожалуйста, пока не разберетесь, не пишите весь этот бред, который написан в негативных отзывах!!!!! Также советую всем - разберитесь в том, что именно вы хотите получить от полиса, лишь тогда оформляйте. Компания супер аналогов по уровню надежности нет!
Докладніше
Оцінка:
1010
16.03.2017
Шановна, написала щодо запалення... Що виплати немає, після лікування. У мене другий рік є програма але в цій програмі немає включно захист:"запалення", хіба додатково включити в свій пакет... Або ні вона, ні я добре не розібралися. Але я не жалкую що в мене є страх.захист.. В принципі я взяла собі, щоб вирішити собі пенсійний період 😊 Щоб швидше відпочивати, і не бути обузою для других!!!☺
Докладніше
Оцінка:
110
15.03.2017
Я застраховался в данной компании в мае 2015 года на 10 тыс. на 18 лет. в 2016 мне пришлось уплатить 11 тыс. в 2017 предлагают более 12 тыс. Если добавлять по 10% каждый год то последний платёж составит более 50 тыс. А сумма вознаграждения 136 тыс. Хотел уменьшить на 50%. Сказали что только через три года и я теряю 18 тыс. почему не понятно. Ребята это лохотрон. Больше платить не буду...
Докладніше
Оцінка:
1010
12.03.2017
Компания просто супер,все устраивает даже более чем,все негативные отзывы разоблачаются очень просто и доводяться на фактах!! МЕТЛАИФ вы супер,жаль что вас не было раньше чем 2002 год) Конкуренция большая ,и негативными отзывами вам не получиться дезинформировать народ! Повторюсь компания лучшая!!!
Докладніше
Оцінка:
1010
12.03.2017
Дуже задоволений!Були різні страхові випадки і компанія ніразу мені і моїм знайомим невідмовляла!
Докладніше
Оцінка:
1010
13.02.2017
Полис имею с января 2016, в июле 2016 был страховой случай(перелом), оплата по страховому случаю была в течении 14-ти дней 2350грн., притом что программа "переломы и ожоги" стояла 100грн. в год. Люди которые пишут выплаты "НЕТ" читайте заявление на что Вы страхуетесь, в стандартной программе, рисков за которые идет выплата, практически нет. Ищите хороших консультантов, и задавайте больше им вопросов. Накопление в MetLife, начал делать как другу отца выплатили 10 годичной полис. Все честно и открыто, а финансовая безграмотность, это беда нашей страны, все думают что им кто-то должен...
Докладніше
Оцінка:
1010
05.02.2017
Накопичую другий рік, оформив на 5000 на 25 років, були страхові випадки, а саме переломи. Виплати були на протязі 30 днів. Серед страхових компаній в Україні найбільша. Час від часу дізнаюся , що і в деяких знайомих є такі програми, Безпосередньо знаю одну людину яка отримала виплату по 10 річній програмі і одну сімю яка отримала виплату по факту смерті від нещасного випадку (аварії). Якщо відкинути дурні страхи і реально задуматися, а шо далі то альтернатив не так і багато. Хтось каже шо гроші забрати не можна до кінця терміну це мінус, а я рахую шо реально це величезний плюс, На кінець терміну ти отримуєш всі гроші які вклав, плюс відсотків ще мінімум стільки ж і це при тому що весь час в тебе була старховка.Це світова практика і це нормально, а тим більше Метлайф))
Докладніше
Оцінка:
110
24.01.2017
Попала в лікарню із запаленням, це було вже десь, приблизно, пів року тому, лікування обійшлося не дешево думала не буду економити адже я маю страховку, та не тут то було, до цієї пори: як не то передайте консультантом, то то заповніть на сайті, то то дістаньте з лікарні я думала все буде якось оперативніше що їм потрібно дістануть самі. короче фігня всьо тепер подумую як розірвати контракт, може хтось щось підкаже...
Докладніше
Оцінка:
110
20.01.2017
Мошенники я застраховала себя от травм ну когда я получила растяжение мышц при падении с последствием гипс на три недели мне ответили что это ж не перелом..... Хотя сами пишут:Будь-які серйозні травми, переломи, порізи, вивихи та травми внутрішніх органів, наслідки травм (як зазначено в тексті Правил страхування) – всі ці неприємні речі є страховими випадками за новою програмою страхування від МетЛайф – «Тілесні ушкодження». У випадку тілесного ушкодження ПрАТ "МетЛайф" виконає свої зобов’язання перед Вами у найкоротший термін, а отже, Ви матимете змогу сплатити за найкращий рівень медичних послуг та матимете кошти, необхідні Вам та Вашій родині протягом Вашої непрацездатності внаслідок травми. Может я что то не понимаю?
Докладніше
Оцінка:
1010
29.12.2016
Компания просто отличная! Как и говорили номер один на рынке. Случайно порезал ногу об лист метала, позвонил своему консультанту из компании Старлайф, он свозил меня в больницу, рану промыли наложили стерильную повязку и дали справку о травме при том что швы не накладывали так как рана длинная но не глубокая гдето 15-17 сантиметров, остался только шрам на память, через три недели выплата пришла на карту 2550 грн. Всем доволен, и всем рекомендую, ЧТО КАСАЕТСЯ ТЕХ КОМУ НЕ ВЫПЛАТИЛИ ИЛИ ОТКАЗАЛИ могу сказать на примере одного знакомого нечего в пьяном виде за руль садится и в драки лезть, тогда и зубы будут на месте и проблем с выплатами не будет!
Докладніше
Оцінка:
110
22.12.2016
Двойной перелом челюсти, потеря двух зубов, выплата 500грн. Много или мало судите сами. По таблицам это должно быть 17% от 15000= 2550 Я в негодовании.
Докладніше
Оцінка:
1010
20.12.2016
Большое спасибо компании Метлайф за отличную и честную работу. Клиентом компании я стала за месяц до страхового случая. Очень сомневалась, выплатят ли мне страховую сумму согласно моего случая. Изучила Правила страхования (есть на сайте и у клиента вместе с полисом) и для себя сделала расчет согласно прилагаемых таблиц. Очень быстро компания сообщила мне о принятом решении и перечислили деньги на карту. Перелом бедра с отломками, произведена операция металлоостеосинтез бедра, выплата составила 7000 грн, что совпало с моими расчетами. Отдельное спасибо финансовому консультанту компании Broker service group, который самостоятельно занимался оформлением и отправкой документов по страх.случаю. В ответ на негативные отзывы: прежде чем обижаться на компанию, ИЗУЧИТЕ ПРАВИЛА СТРАХОВАНИЯ!
Докладніше
Оцінка:
110
14.12.2016
Застрахували в банку примусово коли брав кредит. Стався нещасний страховий випадок (зламав палець), морочили голову з документами місяць, після зібраних всіх документів виплатили 150 грн.
Докладніше
Оцінка:
1010
10.12.2016

Доброго вечора! Є клієнтом компанії вже 2 роки! Перед оформленням програми вивчив всі умови! Знаю, що не вся сплачена мною щорічна сума йде в накопичення, про що як я помітив по відгукам, більшість клієнтів навіть не здогадується, тому і пишуть, що платив а отримав не те що обіцяли.... Обіцяв хто? Агент? Питання до нього а не до Метлайф) Абсолютно логічно що за набір страхування ризиків потрібно платити, і чим ширший набір і більші страхові суми, тим більше треба платити! Накопичувальні програми дуже вигідні тоді, коли вони оформлюються на 20 років і більше і жоден депозит з таким видом збереження грошей порівнювати не має сенсу. Багато знайомих і родичів отримували виплати в т.ч. і по закінченню терміну. 063 *** 0767 Віктор. Якщо когось дійсно цікавлять чеки і тд - звертайтесь, буду радий допомогти)

Докладніше
Оцінка:
110
11.11.2016
В 2006 году выбрал для дочери программу Юниор капитал. Сразу скажу сам пришел, так как хотел разобраться как у нас это работает. Не рассматривал как заработок!!! Объяснили, что в конце действия программы компания выплачивает мои деньги плюс негарантированный бонус и если будете индексировать то и специальный фонд индексации. Кратко вы думаете, что с 3-го года действия программы к примеру на 1000 грн компания при 10% успешного инвестирования Вам 100 грн "переведет" - а вот и нет. Вот что получил после окончания действия программы. Замечу что индексируя) ежегодные выплаты, за 10 лет личных средств было оплачено 26000. Если бы не индексировал то было бы 14050 грн. А получаю Сумасшедшую сумму аж 31600 без копеек. Супер компания заработала для меня) каждый год рапортуя какие они инвесторы (менее 12% не было ни за один год, только больше) аж 5600. А вот ответ компании на мой вопрос как так?????? Якщо Застрахована Особа НЕ Є Страхувальником за Договором страхування, то кінцева виплата оподатковується наступним чином: - 18% від 60 відсотків суми одноразової Страхової Виплати ( 3871 грн.). - 1,5% (військовий збір) від 60 відсотків суми одноразової Страхової Виплати. (323 грн.). Отже кінцева виплата склала : 14 050 грн. + 8 533 грн. + 13 235 грн. - 3 871 грн. - 323 грн. = 31 644 грн. З повагою, Центр інформаційної підтримки клієнтів ПрАТ "МетЛайф" Урок получил. Как страховая программа имеет может быть смысл, но не в этой компании. Вывод сделан. Подтвердилась моя мысль, что смысла брать пенсионную программу нет. Так как даже если бы я положил в банк под 10 % и каждый год не снимая ни деньги ни проценты сумма итоговая была бы больше. Надеюсь кому-то поможет при общении со страховым агентом.
Докладніше
Оцінка:
1010
30.10.2016
Отличная компания! А главное номер 1 !!!!! Подруга клиент уже в этой компании 9 лет! И я присоединилась в этом году, по страховому случаю (госпитализация ребенка) получила выплату! Компанией довольна!!!
Докладніше
Оцінка:
1010
27.10.2016
Абсолютно нормальна страхова компанія. Придбав поліси для усієї сім'ї і не шкодую. Тим хто сумнівається, раджу перестати слухати псевдоекспертів, які ніколи не страхували своє життя, а, відповідно не мали справу із MetLife. Як вони взагалі можуть давати поради всім іншим не страхувати своє життя? Якщо їх життя коштує "0", то це не значить, що і своє життя ви теж маєте оцінити в таку суму. Більше того, таких порадників не буде поруч, коли раптом станеться біда. От тепер і думайте: слухати дядю Васю і вчинити так, як вважає правильним дядя Вася, чи самому розібратись і прийняти рішення, яке напряму буде відображати ваші інтереси і інтереси вашої сім'ї. Свої поліси я придбав напряму в компанії, а не через посередників. Там дешевше, більша кількість програм і рівень підготовки спеціалістів вище. Кому цікаво, можете переглянути більше інформації тут http://metlifeagency.com.ua/about_metlife/. Сподіваюсь, комусь це допоможе.
Докладніше
Оцінка:
110
23.10.2016
При оформлении денежного кредита в отделении "Платинум банк" в тело кредита включили страховку на случай потери работоспособности либо смерти. Во-первых сотрудница банка красиво обошла описание этого пункта, замечая срочность вопроса. А после того как вся сумма кредита была возвращена мной через 25 дней в полном объеме (при том что кредит был на год), в страховой мне заявили, что оказывается получить обратно сумму страхования можно было только в течении 14 дней о чем конечно-же нигде не упомянуто, и конечно не звучало от сотрудницы банка. Скажите, справедливо-ли это сдирать с человека 30% за страховку от суммы кредита при пользовании им 25 дней, и скрывая при этом "подводные камни"?!?!
Докладніше
Оцінка:
910
22.10.2016
боявся, що лохотрон, піраміда, а на другий міцяць, після підписання, стався страховий випадок ( опіки 2 ступеня). Звернувся в лікарню, оформили......... Позвонив до свого консультанта, він пояснив в деталях, як правильно це робити, де шукати заявки.......... Правда пройшло 25 днів, поки виплатили гроші!!!! 800 грн, мало, але приємно.
Докладніше
Оцінка:
1010
22.10.2016
Людям которые говорят "у нас был страховой случай, а денег не выплатили". Ну во первых, когда вы укадываете договор, есть ряд аспектов почему могут не выплатить. Если человек был в нетрезвом состоянии, а в полисе прописано что он выпивает 0.3 вина в неделю, то ясно красно что вы обманули компанию и выплаты не будет. Например если человек умер от курения, а в заяве указал что не курит вообще, то о каких выплатах может идти речь? Если клиент работает на работе с повышенным риском, а в договоре прописал первую группу риска и получил травму на производстве и т.д. то никаких денег вы не увидите это же ясно. Когда заключается договор, компания добросовестно выполняет свои обязательства, но в то же время и вы, будучи клиентами, играйте по правилам. Пристёгивайтесь за рулём, не зплывайте за буйки и т.д. Если вы любите экстримальные виды спорта, компания изменит условия договора, так, что бы Вам было удобно. Если говорить от себя, то у меня и всей моей семьи есть полис в МетЛайф и мы ни капли не жалеем, а каждый год пропачиваем себе программы и соблюдем правила что бы были выплаты. Так что неосознаным людям на заметку: придерживайтесь условий договора и будут Вам выплаты. Вы же не в Мак Доналсе страхуетеь, а в гиганте на рынке страхования.
Докладніше
Оцінка:
710
18.10.2016
Моє ім'я Світлана, я взяла програму накопичення "Юніор капитал".Про компанію дізналася багато, але доказів виплат тут мало. Хочу побачити чеки, або прочитати хочаб один відгук про виплату по закінченню програми. Буду вдячна.
Докладніше
Оцінка:
110
07.10.2016
Раніше ніколи не писав відгуків, але зараз хочу залишити відгук про дуже "чудову" компанію Метлайф. Договір був укладений в 2011 році, коли був змушений розірвати договір достроково, в зв'язку з сімейними обставинами, то агент повідомив, що від суми, яку я вносив заберуть 20%. Але в результаті від 22 000 грн., я отримав лише 6000. Тож перед тим, як укладати договір з цією компанією, краще сто разів подумайте. Повний лохотрон!!!
Докладніше
Оцінка:
1010
06.10.2016
Взяла полис Юриор-капитал для себя и дочери, так как забочусь о ее здоровье и финансовом благополучии. Что побудило меня купить полис? Я провела анализ жизни европейцев и нас и поняла что их секрет успеха в финансовой грамотности. Они с самого рождения открывают накопительные программы для детей и тем самым обеспечивают им счастливую жизнь в достатке и благополучии. В Финляндии ребенка не отдают с роддома родителям без полиса накопительного страхования жизни. Они считают что это защищает права ребенка на счастливую жизнь и качественную медицину. В программу Юниор капитал включена не только защита здоровья ребенка и матери (отца, в зависимости кто страхует) а так же накопление средств на будущее. В случае если матери не станет компания проплачивает страховые суммы вместо нее и ее ребенок всеравно получит деньги которые ему пригодяться на оплату образования в престижном вузе, покупку дома, свадьбу. Проанализируйте тот факт что деньги уходят в нашей жизни без поворотно и безвозвратно. европейци придерживаються золотого правила "заплати себе", они выводят в резерв от 10 до 40 % доходов и живут скромнее а не на 100% как мы. Мы работаем в нашей жизни курьерами разнося свою зарплату всем (магазины, комунальные службы, мобильная связь) не оставляя ничего себе. Накапливать нужно в страховой компании или под подушкой решать вам, но эту привычку нужно прививать не только себе но и своим детям, ведь это фундамент процветания вашего рода. Я юрист и у меня за плечами 7 лет учебы в магистратуре, работа в суде и департаменте при ВРУ и поверьте вопрос что касаеться будущего своего ребенка я доверила самой надежной компании в мире - это Метлайф. Она с 1868 года, 150 лет на рынке, в каждой 3 стране есть ее представительство и она всегда работает на свой имидж https://www.youtube.com/watch?v=5Q868tPz0zs&index=5&list=PLaNPYGSxeb784m428dqLy-nu0CpQgVyvy . Сотрудники компании всегда приветливы и дают сервис на высщем уровне. Тем кто расторгает досрочно программы я могу лишь посочувствовать так как и эти деньги вы потратите в пустую. Мы так устроены что если у нас появляються деньги у нас чешеться рука их потратить на 7 айфон, шубу или машину. Самое ценное для меня это здоровье моих родных и их счастливое будущее. Почему в Украине такой большой процент смертности? Потому что у людей нет денег на высокооплачиваемое лечение. Метлайф решает эту проблему и вы можете не переживать о том что продадите дом или возьмете кредит если в вашей жизни что то пойдет не так. Думайте головой и не слушайте тех кто пишет "лохотрон", "разводняк" и т.д. Живите своими мозгами! Компания уже 150 лет работает на свой имидж и выплачивает клиентам https://ru.wikipedia.org/wiki/MetLife. Смотрите документы на сайтах https://www.youtube.com/watch?v=1fbnYILmOy0 и принимайте решения самостоятельно не читая мнение других людей. У каждого из нас одна жизнь и то как мы проживем ее зависит только от нас!
Докладніше
Оцінка:
110
29.09.2016
Попробовал сам и со своей женой. Горький опыт. Все рассказы - красивые сказки. Проще и эффективниее складывать деньги на дожитие и на случай неприятностей в чулок в твердой валюте. Просто внимательно читайте договора - не повторяйте чужих ошибок. Если через три года решите расторгнуть договор, то и не думайте, что вам отдадут уже внесенные деньги. Не надейтесь, что ваши вложения эффективно работают и будут хоть как-то защищены от инфляционных процессов. Ну и так далее... Страшно подумать, какие еще подводные камни ждут тех, кто доживеь до страхового случая "дожитие" - налоги там, курс доллара на тот момент и тд....
Докладніше
Оцінка:
1010
27.09.2016
Застрахованы всей семьей уже который год. Выполняют условия, которые прописаны в договоре. Главное самим внимательно их изучить перед подписанием, чтобы не было недоразумений и знать за какие именно услуги вы платите.
Докладніше
Оцінка:
110
06.09.2016
Все с компанией было просто замечательно, НО только до тех пор пока не настал страховой случай. Не хочу долго расписывать и вдаваться в подробности, но факт такой что после 6 лет выплат индексированных сумм, после смерти моего отца выплатили гроши, которые если перевести в валюту равны платежам первых 2 лет. А 4 года - в ведро. Мне даже не вернули того, что я им заплатила, не то что не дали обещанного. Ответы на вопросы: бе-ме и водичка-теория. Все грамотные агенты куда-то испарились, говорить разучились и включают дурачков. А как захотела разорвать оставшиеся полисы - эти агенты сначала начали меня игнорировать и не брать трубку, а когда таки выловила - говорили по хамски, мол если я тупая и не понимаю что разрывать договор не выгодно - кто мне доктор. Не выгодно не разрывать договор, а его заключать!!! Подытожу: это гениальный, красивый, грамотный лохотрон. Не слушайте агентов, читайте договор, там многое можно узреть даже в самом начале, просто все слепы после красноречивой лекции агента. Я 6 лет назад тоже читала плохие отзывы и решила, что это просто с ними так, а со мной будет иначе. Но нет! Просто на фоне боли от потери отца злость на компанию прозрачна. Надеюсь кто-то мне поверит и купит своим детям конфет за эти деньги, а не чужим.
Докладніше
Оцінка:
1010
05.09.2016
Мой опыт основан как раз случае когда пришлось принимать решение между советом "плохо" и "попробуй если мозгов нет". Естественно Я, склонилась в сторону "мозги есть", а там как будет. На 10 лет ( 200 долл. по курсу каждый год). 10 лет прошло не заметно. Получила выплаты как было прописано. Теперь у меня два полиса в 2016 году на 10000грн. Соответственно для себя любимой))). Совет "плохо" это была родная сестра моего мужа. В 2015 у нее диагностировали рак молочной железы. Ей пришлось продать квартиру в Киеве и машину. ( на химию клиника Спиженко) Теперь она инвалид "2" группы. По моему полису, моя страховая защита 600 000 грн на онко заболевания женских органов программа на 20 лет. ( Выплата с первого дня диагностирования онко заболевания + 3000 грн на протяжении 12 месяцев ) Вся информация из полиса. Теперь сами решайте совет "плохо" уже отпал. Мозгов у меня точно теперь добавилось.
Докладніше
Оцінка:
810
03.09.2016
являюсь вкладчиком етой компании знаю есть многие нюансы при которых не делают выплаты на то и есть кул центр в котором вам все разьяснят что и почему. Если компания говорит про обман клиента в страховом случае значит был случай в котором не пологаеться страховая выплата, всем клиентам даеться целая книга с процентами по страховому случаю, и по каким причинам может быть не осуществлена выплата ее нужно перечитать обязательно чтоб правильно подавать док в компанию для осуществления выпллат. Я знаю прекрасно что програма работает и будет работать и лучшего в Украине не будет главное изучить все нюансы чтоб потом не жаловаться на работу компании
Докладніше
Оцінка:
110
22.08.2016
Я незнаю, что сказать. Застрахована 6 лет. Плачу справно. Умер муж.Страховку виплатили, как разорваный контракт. Написали, что обманули компанию. Лудше собирали бы информацию при страховании , а не при виплате. Консультанты не компитентны. Информацию дают неправельную, потом страдает тот кто платит. Люди теряют деньги.Незнаю, что делать у меня застрахована вся семья. Платить дальше или нет? Проконсультироватся не скем, узнать, а может и у меня неправельно составлен договор.
Докладніше
Оцінка:
1010
19.08.2016
Очень доволен, что оформил накопительную программу. Ведь пока доход имею, могу вывести деньги себе на потом. Что будет завтра с моей должностью и доходом я не знаю. "от тюрьмы и от сумы не зарекайся" как говорится. А так будет у меня "подушка безопасности". Людей массово сокращают, но они верят в свой стабильный доход на всю жизнь, подобные компании ни разу не становились банкротом - не доверяют. парадокс. А про тех, кто пишет типа "розарвал кантракт - вирните деньхи" - это же полный бред. В полисе четко указана сумма, которую вы можете получить в случае расторжения и если не ошибаюсь, после 10 лет накопление это уже более 40% (точно не помню). в первые годы компания не может отдать деньги, так как она инвестирует их в проекты. Или от куда по вашему берется %?? это же понятно людям, у которых даже интеллект выше среднего. но по ходу не все такие...
Докладніше
Оцінка:
810
21.07.2016
На мою думку нормальна компанія!!! Якщо відкинути дурні страхи,і почати думати про майбутнє,і не жити сьогоднішнім днем,тим самим скотитись в болото... Якщо підійти тверезо,розібратись з усіма нюансами,гарантіями, і найголовніше зрозуміти для чого воно мені, то питань ніяких більше не виникає.
Докладніше
Оцінка:
510
17.07.2016
Компанія має світову репутацію і є лідером. Та на жаль ми не в ШТАТАХ І навіть не в ЄВРОПІ.Завдяки ,,зусиллям'' нашого НБУ, ПРЕЗИДЕНТА ТА УРЯДУ все накрилося мідним тазом. Інфляція та бездарна соціально-економічна політика знищила всі успіхи компанії на Україні в сфері пенсійного накопичення та страхування. Дуже шкода, але після половини пройденого я розриваю договір, ,,низький уклінн'' пані Гонтаревій, пану Президенту, та пану Реві.
Докладніше
Оцінка:
210
18.06.2016
Из 5000 тис. грн. 500 идут на страховку!!! 4500 в накопление!!! а фонд индексации перекрывает инфляцию!! У меня в договоре четко указаны сумы!! Что и куда)) Вы наверное даже полис то не видели)
Докладніше
Оцінка:
110
09.06.2016
Компания работает, как и полагается работать страховой компании. Полисы накопительного страхования с трудом можно сравнить с банковским вкладом, где можно накопить деньги. В каждом полисе есть программы страхования, за которые Вам нужно платить часть тех денег, которые Вы вкладываете, т.е. автоматически Ваша страховая сумма делится на две части: накопительная и страховая. Поэтому на накопление идет только половина. Следовательно, Вы будете копить не по 5000 тыс.грн. в год, а 2500 тыс.грн., - и никак по истечению договора не получите большие, обещанные консультантами, суммы. Если Ваша цель - застраховаться, то Вам сюда можно, а если накопить, то лучше идти путем этой компании (депозиты, недвижимость, золото, акции...). Дорогие консультанты! Привлекая клиента заключить договор с компанией, не думайте о своих комиссионных во время разговора, а будьте предельно открыты. Не равняйте Америку, Европу с Украиной. Не говорите людям: "Через 15-20 лет ВЫ будете обеспечены пенсией", - и это при нашей ежегодной инфляции; или: "Вам в любой стране окажут помощь при травме," - оказать помощь за границей пострадавшему придется самому. По возвращению в Украину, он может предоставить документы, подтверждающие травму, тогда может и заплатят; или: "Вы кладете 5000 в год, а через 20-25 лет получите чуть ли не 500000 тыс.грн с негарантированным бонусом,индексацией и процентами", - бред. Половина взноса идет на страховку, а без страховки полис не заключить. И будьте компетентны: прежде чем встречаться с клиентами, получше изучите все нюансы и правила, а не впаривайте людям, что все будет сладко и красиво. Расскажите людям реалию страхования. Итак, я думаю, ко мне прислушаются.
Докладніше
Оцінка:
1010
06.06.2016
Компанія якісно виконує свої зобов'язання перед клієнтом. Рекомендую!
Докладніше
Оцінка:
1010
30.05.2016
здравствуйте, я вкладывал деньги в эту компанию 10 лет тому назад , и вот я получил свою выплату. Ребята всем советую!!! Поверьте мне в нашей стране лучше нету!
Докладніше
Оцінка:
1010
23.05.2016
Довго вивчала інформацію про різні накопичуючі програми і обрала Metlife. Потім поцікавилась у знайомих, і виявилося що деякі з них вже мають поліси Metlife, і неодноразово отримували страхові виплати. Тепер і я відкрила поліс, і відчуваю себе впевнено і надійно.
Докладніше
Оцінка:
1010
15.05.2016
Я вирішила у свої 19 років подумати про майбутнє, а багато людей у 25-30 чують про програми і відмовляються придумавши якусь відмовку. А насправді наш народ боїться брати відповідальність на себе та надіється на те що гроші зваляться з неба на голову. НАЇВНІ! Ніхто про вас не подбає окрім вас самих, невже не хочеться мати якусь надію на спокійне та забезпечене майбутнє? Я бажаю тим хто зайде на сайт і побачить мій відгук прийняти чим поскоріше важливе рішення та змінити своє життя. З гарантіями розібратись вам може допомогти будь-який консультант, було б бажання) УСПІХІВ ТА РОЗУМУ В РОЗПОРЯДЖЕННІ СВОЇМ ДОХОДОМ!!!! Метлайф №1. Не шкодую ні хвилини про найвигіднішу та найнеобхіднішу покупку в моєму житті!
Докладніше
Оцінка:
1010
10.05.2016
Еслы взять на сегодняшний день. Наш семейный расходный бюджет составляет в среднем 5000 грн/мес.=за 1 год 60000грн, большая часть этих денег идёт на еду, согласитесь? Мы из 60000 грн, где-то примерно 3500-4000грн спускаем в унитаз!!! Вернуть мы их уже не можем! Скажите мне пожалуйста если мы будем откладывать в год 5000 грн. На страховой полис (от всяких случаев не дай Бог)+ накопление на старость???? В чём тут подвог? Вы скажите какие гарантии компании Метлайф??? А я хочу спросить Вас какие гарантии в унитаза? Компания Метлайф работает с 1868 г., почти 150 лет, в 50 странах, имеет более 100 млн клиентов. За эти годы компания делала своим клиентам выплаты до сегодняшнего дня! Это факт! Кроме того она занимает 1 место с лайфовых компаний на Fortune 500 до нее большенство только нефтеные и алмазные компании! Украинцы за Вами выбор: Прожрать и не чего не иметь? Или спасти себя от несчастных случаев и накопить себе на старость денег?
Докладніше
Оцінка:
110
03.05.2016
Объясните мне, как 7% могут покрыть инфляцию и падение курса гривны? Обещали людям миллионы в 2007 году по курсу 4,8 а теперь курс 26 грн. за доллар, цены выросли, поездки за границу, лечение и т.п. выросло вместе с долларом... Объясните мне - зачем было откладывать в страховую компанию? Да, еще и такие приличные суммы, которые можно было потратить на отдых, санатории и хорошее питание? Или доллары купить, в конце концов? И заграницу полечится можно было бы поехать... а сейчас что? ну выплатят Вам аж 25 000 гривен...) Вы и тысячу долларов за них не купите? Я не понимаю этой математики! А откладывали, например по 1000 дол. (5000 грн.) в год))))) в течение пяти лет! Это же теперь две большие разницы! Я утрирую, конечно, но всё же... мы не в Европе, к сожалению, и не в Америке...
Докладніше
Оцінка:
1010
17.04.2016
Проблема не в компании. Если человек действительно хочет заниматься накоплением (а не инвестированием) средств на длительный период (более 10 лет), то в страховой компании это можем делать без всяких рисков. Это будет созданием резерва. А если человек заключил договор с Богом, или с Дьяволом - то им финансовое планирование ни к чему. И уж если приобретать полис накопительного страхования жизни, то делать это в компании #1 в мире. Каждый принимает решение сам. Не слушайте никого, особенно тех, кто в этом ни бум-бум.
Докладніше
Оцінка:
1010
05.04.2016
Решила отзыв правдивый написать после того как начиталась здесь о метлайф негативщины непонятной! Вся моя семья имеет полисы! Накапливается не первый год! Это около 40.000 грн. в год. Страховая защита срабатывает быстро и качественно! Проверено. Спасибо компании, теперь здоровье и жизнь моих родных в безопасности! Полис реально как подушка безопасности! И я не понимаю тех людей которые ноют , что мол в гривнах не выгодно! Глупцы! Это наоборот удобно! Копите опираясь на курс доллара, регулируйте как удобно! плюс индексация играет свой плюс. Прочла некоторые отзывы)))) - люди, вы откладываете резерв, помимо этого вы же страховую защиту имеете на весь период! Не дай Бог что случится, что будете квартиры и машины продавать? В долги залазить что бы спасать жизнь близкого человека? Лучше реально оформить страховой накопительный полис, оформить и забыть, просто накапливать. как можно мыслить типа выложу по 5000 на 11 лет и заберу все)))) вы же себе копите, а не отдаете это компании в никуда ) как можно себя обкрадывать? Чтоб урвать деньги выкладывайте на короткий срок большие суммы под процент в банк ,если уж только так мыслить умеете. И еще спасибо консультанту, это важно! Опытный консультант и объяснит понятно и программу подберет нужную. А то оформляют одно, а из -за наверной информации и неверных данных о здоровье и инфе о полисе потом другое получают, и пишут всякое потом о компании. Короче, спасибо метлайф! Желаю сознательных клиентов и опытных консультантов!!!
Докладніше
Оцінка:
1010
31.03.2016
Очень крутая компания,всем доволен,имею два полиса (золотой капитал)(SL VIP),всем советую!!! PS:если мы решили ити в Европу то нам сначала нужно Европу подтянуть сюда !!!
Докладніше
Оцінка:
210
28.03.2016
Мене звати Богдан, я з Києва. Бажаєте почути всю правду? Словом, якщо ви вкладаєте гроші, а потім хочете забрати з + то зможете це зробити тільки через 11 років. Я поспілкувався з багатьма клієнтами цієї компанії і в основному всі лаються на виплати, тому навар через 11 років - це єдиний плюс.
Докладніше
Оцінка:
710
15.03.2016
такой отзыв я уже читала, только по совершенно другому случаю!!!!!!!!!: Такое впечатление, что компании клиенты не нужны! Сначала перестали приходить письма с платежками, приходилось звонить агенту и просить, чтоб напоминал о пересылке. И в итоге, когда в очередной раз оплачивая взнос произошел сбой в системе банка Приват 24 и платеж не дошел в Алико Украина, они отморозились 2 месяца и просто прислали письмо о расторжении договора. Хотя раньше всегда на протяжении двух месяцев присылали письма с напоминанием, что оплаты не было и есть льготный период. Когда задавал вопрос почему не было писем, мне никто не мог дать ответ. В общем договор расторгнут, по итогу минус 7000грн. Настоятельно рекомендую не связываться с этой компанией, благо есть выбор они не единственные.
Докладніше
Оцінка:
1010
01.03.2016
У меня и у всей моей семьи есть накопительные программы, все очень классно, просто многие не понимают и не хотят разбираться в этом, а это действительно нужно в нашей жизни! За своё будущее и своих детей я спокоен! Рекомендую всем,круче данной программы ничего нету!
Докладніше
Оцінка:
1010
23.02.2016
Прочитал все ранее написанные отзывы и меня удивляет как наш минталитет требовательно относится к обязанностям компании и её исполнительности. Прежде чем писать негативные отзывы загляните в зеркало и задайте тому кто в нем отражается вопрос: Выполнили ли вы свои обязательства взятые на себя перед компанией?
Докладніше
Оцінка:
1010
23.09.2015

Мое имя Елена.Я из Херсона.Являюсь клиентом Алико Украина и вся моя семья является. Много общаюсь по этому поводу, посещаю разные семинары разных брокерских компаний, которые продают страховки этой компании (пенсионер, есть свободное время),анализирую. И хочу Вам всем сказать, что компания исполняет свои обязательства и выплачивает страховые случаи в соответствии с договором. А если какие то проблемы и возникают, то это только из-за того, что или клиент не разобрался как и от чего он страхуется или просто некомпетентность финансового консультанта,который продавал программу сыграла свою роль.

Докладніше
Оцінка:
210
23.09.2015

У нас оформлена накопительная программа на мужа. У мужа проихошёл страховой случай - повреждена фаланга пальца. Все, необходимые документы в страховую были отправлены, но денег нет. Взамен пришло письмо с уведомлением, что рассмотрят наш случай через год.... видимо, 1500-2000грн - неподъёмная сумма для компании, раз она не в состоянии её выплатить СРАЗУ по наступлению страхового случая!!!!!!

Докладніше
Оцінка:
1010
23.09.2015

Я нерозумію чому такі відгуки. Компанія надійна, в мене виплати були, в родичів тоже усі задоволені. Я приїхала з країни де програмка є у кожного і я дуже рада що нарешті і до України помаленько доходить...

Докладніше
Оцінка:
410
23.09.2015

Очень разочарована. Решила рассторгнуть договор, третий месяц жду расчет викупной суммы,какой-то автоматический кредит... налоги... на мои просьбы не реагируют,надоело!!!

Докладніше
Оцінка:
410
23.09.2015

Пока вы платите деньги у вас все хорошо. Но стоит вам начать расторгать договор и вот тут у вас начинаются проблемы. Оказывается вы даже не можете получить свои деньги.Не говоря а том чтоб получить дивиденды,поэтому если вам дороги ваши деньги неверте компании Алико.Я был пять лет ее клиентом"Золотой капитал"вложил больше 30000 а получил меньше 20000 вот вам вся правда об этой компании.Это просто пирамида!!!

Докладніше
Оцінка:
410
23.09.2015

Негосударственное пенсионное страхование возможно только в нормальной цивилизованной стране! В Украине с нашими страховыми агентами это нормально без разводняка НЕВОЗМОЖНО! Даже страховая компания свои методы работы для нас строит по другому как для клиентов так и для страховых агентов. Вам много раскажут и пообещают, а еще больше не расскажут. В итоге будете платить как минимум 10 лет что бы выйти на "свои" при досрочном разрыве контракта! При страховых случаях читайте коментарии выше, дай боже ими не воспользоваться!

Докладніше
Оцінка:
410
23.09.2015

Еще 7 июля решил разорвать договор № 100041724 от 21 июля 2006 года. Абсолютно бессмысленное мероприятие " договор дожития" в наших условиях. Вот представьте, что в 2006 году заплатили 1500 грив. взнос (это по 5 грив за доллар) и теперь получите те же самые деньги по 13 гривен за доллар. Вопрос; а смысл? Если депозит приносит больший доход.
Теперь моя ситуация. Деньги мне пообещали в размере "около 10000 гривен" и тех не платят больше месяца. За все время страховки уплатил премий более 23 тысяч+ "негарантированные бонусы" и прочие премиальные и доходы от вложений.
И какой смысл иметь дело с этой конторой? Один убыток!
Не страхуйтесь, это бессмысленно. Контора живет на ваши деньги.

Докладніше
Оцінка:
410
23.09.2015

В компании сотрудники не привыкли работать. Перечисление денег клиенту (отправка электронного письма в банк) занимает более недели! учитывая осевшие суммы клиентов в компании можно и пошевелиться.

Докладніше
Оцінка:
410
23.09.2015

Такое впечатление, что компании клиенты не нужны! Сначала перестали приходить письма с платежками, приходилось звонить агенту и просить, чтоб напоминал о пересылке. И в итоге, когда в очередной раз оплачивая взнос произошел сбой в системе банка Приват 24 и платеж не дошел в Алико Украина, они отморозились 2 месяца и просто прислали письмо о расторжении договора. Хотя раньше всегда на протяжении двух месяцев присылали письма с напоминанием, что оплаты не было и есть льготный период. Когда задавал вопрос почему не было писем, мне никто не мог дать ответ. В общем договор расторгнут, по итогу минус 7000грн. Настоятельно рекомендую не связываться с этой компанией, благо есть выбор они не единственные.

Докладніше
Оцінка:
1010
23.09.2015

Зачем доказывать что это не работает? Если хотите, докажите это сами. ))) Я уже в этом разобрался, я уверено могу заявить - это не лохотрон! Это решение финансовых проблем! Я уже не раз был в больнице и получал страховую выплату, если интересно, пишите, покажу документы о выплате! vsekak1@yandex.ru ЛОХОТРОН -это 40 лет ходить на работу и потом получать 1000 грн. Пенсии ))) Удачи неудачникам ! Береженного Бог бережет!

Балваны, неучи и невежды, ВНИМАТЕЛЬНО читайте договор перед тем как его подписать.
Договор необходимо довести до конца срока, только в этом случае ваши деньги работают! Досрочное расторжение договора меньше чем на середине срока, повлечет за собой минус! На половине и выше, просто заберете своё.

12 июля 2012 г. я перенёс в ДТП, тяжёлую черепно мозговую травму. На тот момент я не являлся клиентом страховой компании. В последствии такой тяжёлой травмы, мне присвоили третью группу инвалидности. Поднявшись на ноги и рассчитавшись с огромными долгами за лечение и операции, я решил застраховаться. 19.06.2014 я получил полис страховой компании MetLife, данная страховая компания приняла меня на обслуживание уже будучи инвалидом. В декабре 2014 года, я получил от них страховую выплату, по причине госпитализации на 12 дней перед новым годом, даже несмотря на то, что мой 12-ти дневный визит в больницу был плановый, в связи с осложнением в последствии ДТП 2012 года. Какие они молодцы! Есть все подтверждающие документы!

Докладніше
Новини страхування

У компанії ще не було важливих новин

Акції та знижки

В даний момент у компанії немає діючих акцій =(

Офіси
Компанія ще не надала дані про свої регіональні офіси