Мой страховой агентСтатистические данные по МЕТЛАЙФ (METLIFE)

Всего отзывов о компании: 141

В течение последнего года: 42 из них: позитивных - 24, нейтральных - 4, негативных - 14.
Средняя оценка компании: 6,6 /10Добрый день!пишут что выплачивает компания деньги ,а нам вот не выплачивает и каждый раз у них какая то отмазка есть от нас!прям вот не верю что выплачивают что-то!страховки есть на 2х детей и на мужа.ребенок лежал в больнице не один раз и каждый раз отмазка смешная прям у них!последний раз подали им все документы и не хватило печати какой-то там ,сами могут сделать запрос без проблем (я считаю за такие деньги как им платим сами пешком могут прийти за той печатью) и выносят мозги просто !!не рекомендую эту фирму никому!ихний сотрудник который нас оформлял не компетентный оказался !заучили фразы, чтоб человеку на уши рассказать какая классная фирма, а по делу потом обращаешься, а он ничего не знает!звонишь на горячую линии уточнить почему отказ от выплат и каждый раз связь прерывается и не перезванивают!вот с последний стусани оселили от казать я от этой страховки!!ужасная компания !!не ведитесь

подробнее


ожидает реакции


добрый день.я-Виктория. несколько лет назад умерла моя мама, у нее программа всего два года действовала, называлась капитал в наследство. МетЛайф выплатила мне ту сумму, которую мама планировала насобирать. Получила переводом в Райффайзен банк Аваль, благодарна компании, что сразу налоги которые я должна была уплатить по закону, они уплатили. я если честно, после такой утраты даже сразу не вспомнила про полис, хорошо что консультант компании узнал о моем горе. советую, чаще с консультантом поддерживать связь, нужные люди в наше время. Теперь у моей семьи четыре действующих полиса страхования. Компания МЕТЛАЙФ наверное ЛУЧШАЯ! на мой взгляд, так это уж точно!

подробнее


ожидает реакции


Обережно на рахунок накопичення коштів в Метлайф!!! Я являюсь діючим клієнтом даної компанії(роблю вчасно щорічно проплати від 3000грн. разом з індексацією за програмою "Золотий Капітал" з 2014 року влкючно) і не впевнений що з ними потрібно продовжувати співпрацю. Ситуація виглядає так: 1.Мені надіслати документ з таким текстом "Повідомляємо Вам, що за результатами фінансової діяльності ПрАТ «МетЛайф» ставка інвестиційного доходу від розміщення резервів зі страхування життя та коштів Спеціального Фонду Індексації у 2018 році склала 14,81% річних.Відповідно до умов Вашого Договору довгострокового страхування життя станом на 31.12.2018 року: Сума Негарантованого Бонусу (НБ) становить*: 1140 грн. 10 коп.(За словами представників даної компанії - це сума бонусу за весь період накопичення) Сума коштів Спеціального Фонду Індексації (СФІ) становить*: 2084 грн. 71 коп. (нараховується в разі сплати індексованих страхових премій). 2. Я спочатку не зрозумів(Це всі відсотки від ДІД які накопичились за один 2018 рік чи за весь період проплат аж з 2014р.), але перетелефонувавши на гарячу лінію виявилось всетаки, що це за весь період з моменту першої проплати до кінця 2018р. ДІД% за моїм полісом становить 1140 грн. 3. За словами консультанта у 2014р. відсотки мали нараховуватися на 80% від суми вартості поліса + за 20 років сума до оплати мала бути около 150000грн. (навіть без індексації)!!! 4. Провівши розрахунок мене ДІД за складним% вийшов більшим чим вказаний у даному листі 3247-1140 = 2107грн.(на 31.12.2018 в мене було 4 проплати більше року та 02.09.2018 - пята.Для розрахунку взяв 12%ДІД(Metlife за розглянуті періоди декларував більші %) та суму поповнень 2400(3000*0.8) неберучи до уваги індексацію за 4 роки і не враховуючи 5платіж. Фото розрахунку:https://ibb.co/DMdxxtc Сайт з калькулятором:https://vlasnifinansy.info/compound.html) 5. Згідно моїх розрахунків сума має бути мінімум більшою на 2107грн.і з таким добавлянням відсотків (около 4.5%) до 150000грн. далеко. Хоча на даний момент здійснено 1/4 проплат!!! 6. Якщо чесно не дуже хочеться робити повторну(шосту) проплату 02.10.2019 року після даних розрахунків. 7. Будьте обережні купуючи накопичувальні поліси страхування у Метлайф. Обережні!!!

подробнее


ожидает реакции


Являюсь клієнтом 5 років. Є програми і в доньки і в дружини. Нажаль трапився страховий випадок, та Метлайф виплатив гроші. Гарантії є. Рекомендую. Если у кого есть вопросы, обращайтесь

подробнее


ожидает реакции


Я і моя сім'я вже 3-й рік є клієнтами компанії МетЛайф. Ми повністю довіряємо компанії, тим паче, що за ці роки з нашого оточення людям, які мають програми страхування життя, і в яких були страхові випадки -компанія здійснила виплати 100% ! Тому, хто ще думає чи брати поліс страхування житття відповідь однозначна - так! І, якщо у Вашому оточенні є люди, які Вас відмовляють, то запитайте у них чи готові вони будуть взяти фінансову відповідальність за Вас і вашу сім'ю у разі винекнення форс-мажорних обставин, а краще нехай напишуть нотаріально завірену розписку. Страхування - це розумно, надійно, мудро! І це одина з самих мудрих інвестицій у житті людини! Страхування - це подушка безпеки для всієї родини!

подробнее


ожидает реакции


Я клієнт компанії Метлайф уже 3-й рік спочатку взяла собі, потім дітям, коли чоловік розібрався в гарантіях і важливості захисту для сім'ї взяв собі і батькам. По дитячій програмі уже 2 рази отримувала виплату по захисту. Меншій дочці впав телевізор на голову, нас доставили в лікарню і поставили діагноз струс, подали документи через 2 неділі компанія виплатила 2000грн при тому, що у нас був мінімальний захист і фінансових витрат при даному випадку не було. Також в моєму колі друзів є люди які отримували виплати по переломах, хірургії і т.д. набагато більші суми виплат і ці суми залежать від захисту який клієнт обрав. Розумію, що за такими програмами майбутнє! Весь світ так живе! До нас це лише зараз доходить. Подорожуючи світом, бачачи як живуть люди літнього віку, спілкуючись з ними, бачу рівень фінансової грамотності. І дуже сподіваюсь, що наша країна до цього також дійде! Хочу звернутись до всіх людей які сумніваються, які шукають підтримки і поради серед своїх друзів та близьких, які по суті взагалі не розуміються в даній сфері здебільшого відмовляють. Задайте собі питання а краще тій людині. Якщо в моїй сім'ї, щось станеться яку суму ця людина принесе вам? і чи візьме на себе фінансові витрати? Якщо ні то про, що можна далі говорити і радитись з такою людиною. Саме цінне, що у нас є то наше життя, бажаю кожному це зрозуміти і захистити саме дороге, що у нас є! А по закінченню дії договору, скористатись грошима і жити достойно як живуть люди в цивілізованих країнах.

подробнее


ожидает реакции


Я являюсь клиентом компании Метлайф,уже два года,и вся семья у меня с полисами их у нас 5 ,у сына была в прошлом году выплата ,упал на уроке физкультуры,рассек кожу на голове,наложили 2 шва,выплатили 545 грн.А у мужа он американец полис и в США и в Украине один,он более 24 лет клиент,и он просто не понимает как можно жить без лайфого страхования,медецинского и пенсионного.Другой менталитет,да,но так живет весь мир и вся Европа,и к нам уже пришло,и нужно идти в ногу со временем и жить так как живет весь цивилизовпнный мир,и расчитывать на себя и планировать свое будущие и своих детей.

подробнее


ожидает реакции


2 года назад в Метлайф я открыла себе полис накопительного страхования жизни 6000 грн на 20 лет, а через 4 месяца оформила для своего (на тот момент 8 летнего) сына также 6000 грн до 27 лет. И знаете, что я скажу - это единственные деньги, которые я сохраняю, потому что все остальные просто тратятся! Тратятся на вещи, еду, ремонты, развлечения, дни рождения, благотворительность...и этот список можно продолжать до бесконечности...Страховой частью моего полиса я воспользовалась один раз по хирурги (в декабре 2018 года), когда мне делали операцию на связках, компания мне выплатила на АвальЭкспрес 1000грн (10% от моей страховой суммы). Страховая сумма по хирургии в моём полисе 10000грн. Чем больше страховая сумма, соответственно, тем больше выплаты. Я трудоустроена официально и уже 2 раза (каждый год) получила возврат налога по 18% от суммы моего полиса и полиса моего сына. Компания работает чётко. И платит за то, что прописано в договоре. Я лично знаю людей, которые получили выплаты по перелому руки, трещину большого пальца ноги...которые забрали свои накопленные деньги по завершению своих 10летних программ. Я понимаю одно, что маленькими деньгами я формирую счастливое будущее своей семьи, находясь при этом под защитой. Спасибо компании Метлайф за моё спокойствие и уверенность!

подробнее


ожидает реакции


Являюсь клиентом 2 года. Взял программу 2 дочкам с целью приобретения им жилья. Год назад моя меньшая дочка 2 раза травмировалась и компания сделала выплаты. Все работает, я благодарен сотрудникам компании за обслуживание. Спасибо!!!

подробнее


ожидает реакции


Я і моя родина вже 3 роки є клієнтами компанії. За цей період страхових випадків не траплялося. Моя знайома впала, у неї був перелом руки і по перелому компанія їй виплатила 9000 грн. Мене в програмі більше цікавить збереження грошей, тому медецина у мене мінімальна. Раджу всім мати такі програми.

подробнее


ожидает реакции

Страница 1 из 15

Оставьте свой отзыв!


Что вам это даст? Важно!

  • Оживление процесса выплат;
  • Шанс на пересмотр решения по делу;
  • Оценка работы страховой компании.
  • Бесплатная юридическая консультация.