Відгуки про страхову компанію ПрАТ "МетЛайф"

Клієнтська оцінка (за рік):
7,410
Відгуків за останній рік:14
Всього відгуків:223
125 Позитивних
20 Нейтральних
78 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
110
16.02.2022 15:11
Звернулися в страхову компанію. В побутових умовах отримав травму.Потрібно було робити операцію (меніск і розрив зв'язок...) Був наданий пакет документів + мали донести. Співробітники відділення Приватбанку ще й ( глухуваті), відправили всі дані , сказавши страховій, що це повний пакет документів. Протягом тижня, мені прийшла страхова виплата на суму: 1492.50грн. Здивуванню не було меж, так як не було подано весь пакет документів, а вони вже розрахувались. Після подачі повного пакету документів зателефонували представники з Метлайф і сказали те, що мені більше нічого не заплатять так як вони вже провели оплату і на інший документ закрили очі.
Докладніше
Оцінка:
1010
19.01.2022 20:25
Нещодавно зі мною стався страховий випадок. Струс головного мозку в наслідок ДТП Отримала виплату згідно страхового тарифу компанії- 5 % від страхової суми . Дякую Метлайф за надійність і безпеку❤️
Докладніше
Оцінка:
1010
12.12.2021 22:52
Оформили ребёнку программу. Захотели накопить к 20 годам сумму денег+ что бы был застрахован. Хоть и не верили сразу консультанту который нам это предложил. Очень долго проверял компанию, и в итоге решили оформить. 30.08.21 заплатили ребёнку на год программу в сумме 12500 грн. 5.11.21 мы с малышом попали в больницу, с ковидом пролежали там 13 дней. Программу нам сделали хорошую, все обсудили документы пришли быстро. В итоге за 13 дней госпитализации, так-как нас привезли на скорой сказали выплата будет с первого дня, + за выздоровление, ещё постирали х2 = 26 дней от прибывания в больницы. МетЛайф выплатил нам 13000 грн. Очень довольны выплатой. Затраты на больницу 2000грн. Получаеться нам уже перекрыли лечение, и первый год оплаты программы по здоровью. Читал отзывы есть негатив, а есть и позитив. Вот решил поделиться своим опытом. Может кому-то поможет, мой отзыв в принятии решения!
Докладніше
Оцінка:
110
09.10.2021 08:30
Чи рекомендую я ВКЛАДАТИ свої гроші сюди? Ні. Тому що ви просто віддасте свої гроші незнайомі особі яка відкрила цю компанію. І ніхто вам не гарантує що компанію завтра не закриють. І ось декілька фактів мого страхування: 1. Улюблена БРЕХНЯ (саме брехня, на яку багато хто ведеться) страхувальників, про те що ніби то дитина порізалась, вона взяла виписку по даному факту, і їм за поріз виплатили 2000грн, бо ніби то це є нещасний випадок. Для того щоб ви вклали свої гроші "в карман" до дяді чи то тьоті які відкрили таку компанію, вони вам таких брехливих історій будуть завжди розказувати. 2. Чи насправді виплачують суми в разі настання нещасного випадку? ЗВІСНО ЩО НІ!!! Компанія не виплачує 1500грн, а ви мрієте про те щоб вам виплатили мільйон? Наприкінці серпня я вдарилась в палець, ось він нещасний випадок. Через удар у мене повністю злізла нігтьова пластина. За рекомендаціями я взагалі виписку. І ось коли виписка уже була у мене на руках, почався весь треш. Спочатку у цієї страхової агентки РАПТОВО нехватало на мене часу завжди. Адже до виписки ще треба заповнити заяву. По її словам я мала разом з нею заповнити ту заяву. Але заповнила сама, відправила їй фото на перевірку, вона сказала що добре. Потім треба було даних куди відправити. І тут вона проявила свої "зеківські замашки" у спілкуванні. На прохання надати мені повні дані отримувача, вона мені криком в голосовому записала "я так бачу що ви нагло хочете сьогодні відправити". Я не розумію, а що треба було через рік хотіти відправити? Трохи згодом, мені стало цікаво коли прийде виплата, і як довго чекати на таку смішну виплату у розмірі 1500грн. Відповідь її: "заспокойтесь уже". Ось це все спілкування я зберегла, зробила запис екрану і скріншоти. Ні сума у розмірі 1500грн мені звісно ж не прийшла. Ніякого смс ні на номер телефону, ні на емейл звісно ж не прийшло (смс про розгляд справи). На гарячій лінії відповідь одна і та ж: "ми нічого не знаємо, гарного вам дня, до побачення". Компанія не може виплатити 1500грн за нещасний випадок. А ви хочете щоб вам потім мільйони платили? Ну звісно ж, що вам нічого не будуть платити. Ніяке "пенсійне грошове забезпечення ви ніколи не отримаєте". 3. Хочете вкладати гроші? То краще покладіть в приватбанк на депозит. Через 20 років, зможете кожного місяця отримувати 10 000 грн відцотків і жити на них! Самі собі порахуйте. Я не працюю в банках. Але переконалися на своєму досвіді що тут таких історій понабріхують, а в результаті потім ніяких грошей ви не отримаєте ніколи. Просто віддасте собі свої гроші чужому дядьові. І все. Гроші відгуки лишають лише ті страхові агенти які шукають нових лохів які би сюди гроші вклали. Ось вони і брешуть що ніби то у них був страховий випадок за який вони виплати отримали. Тут мені 1500грн не виплатили. А там аж 30 000 тисяч ніби то хтось отримав.
Докладніше
Оцінка:
110
04.10.2021 22:18
Доброго вечора. 08 серпня я потрапила в ДТП з вини іншої особи. Отримала Струс мозку, часткову (ретроградну) амнезію і мала хірургічне втручання від чола по брові і повіки (більше 6 см). Є рубці. Не говорю вже про травми ніг, про забиття (все це було описано у висновку з лікарні). Отримала параліч біля ока (проходила обстеження, але ці обстеження не були надіслані компанії, оскільки консультант сказав, що потрібно чекати рік, а вдруг відновиться і це не враховується поки що). Компанія після наданих всіх документів оцінила мій страховий випадок в 2240 грн. Лише лікування обійшлося мені у 8000 грн. Я просто в ужасі від лохотрона компанії і від того, як особи, які відповідають нам по телефону, коли ми дзвонимо на гарячу лінію. Такого роду відповіді: А на що Ви розраховували, Ви ж не таку велику суму платите... І так далі. Добре, що ви всі консультанти за наші гроші відпочиваєте, то в Домінікано, то десь ще. Майте совість!
Докладніше
Оцінка:
110
20.08.2021 15:01
Доброго дня! Я Манжелєєва Катерина, мені була проведена операція - висічення лігатурних нориць на кисерському шві. За яку старахова мені виплатила 1250 грн, так як спеціалісти компанії прирівняли операцію до накладання швів. Хірург який оперував надав інформацію, що ви невірно зробили висновок. Я дуже не задоволена. Нікому не порекомендую стахову компанію МетЛайф.
Докладніше
Оцінка:
1010
25.07.2021 02:52
Відкрив програму накопичення, та медичну. Всім задоволений. Нерозумію одного чому весь Світ цим користується, а в Україні це нерозумно, недоцільно, нікому це непотрібно, жити на пенсію у 2000грн, чи зісти на шию своїх дітей це норма для нас українців, чи може це погано коли у разі якихось форс мажорів про нас попіклується Met Life, та ні краще ходити по родича, знайомих, писати пости у фейсбуці просити про допомогу. Люди та ми ж не Бетмени
Докладніше
Оцінка:
1010
25.07.2021 02:39
Доброго дня. Я є клієнтом компанії Метлайф вже 3 роки. Прочитавши відгуки про компанію Метлайф я розчарувалася, бо як тільки глибше починаєш розбиратись в негативний коментарях розумієш, що люди або не розуміють які ризики медичної частини мають у своїх програмах, або банально не проплачують повторно свої програми а хочуть від компанії зобов'язання. Дуже шкода, що свідомих людей в Україні мало. Весь світ так живе на страхуванні життя!!! Моя порада тим, хто хоче взяти таку програму беріть або радьтеся з людьми, які мають такі програми. За цим майбутнє. Друзі якщо хочете дізнатись чи це працює -то беріть і робіть!!! Не втрачаєте час та можливості.
Докладніше
Оцінка:
1010
03.07.2021 18:37
Донька отримала травматичний кератит лівого ока, витрати на лікування склали 600 грн, ми подали довідку та заповнили заявку, і через два тижня прийшла виплата 5000 грн Дякуємо компанії за виконання зобов'язань перед клієнтами. Буду рекомендувати рідним та друзям.
Докладніше
Оцінка:
1010
22.06.2021 13:59
Вся моя большая семья имеет полисы в этой компании. Мы долго думали, но сейчас это лучшее наше решение для накопления, сбережения наших денег и конечно страховые случаи, которые случались, были оплачены в полной мере, что конечно очень нас порадовало! Рекомендую всем, когда мы столкнулись с проблемой, мы ощутили в полной мере почему эта компания номер один во всем мире!
Докладніше