Відгуки про страхову компанію ПрАТ "МетЛайф"

Клієнтська оцінка (за рік):
6,710
Відгуків за останній рік:49
Всього відгуків:207
113 Позитивних
20 Нейтральних
74 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
1010
16.05.2021 08:43
Третій рік ми з сином - клієнти компанії Метлайф. Знаю, від чого застрахована. Вчасно проплачую премії. Уже було два випадки (перелом руки та пов'язка при розтягненні зв'язок у сина). Виплатили значно більшу суму , ніж витрачено на лікування - більше 15000 за два випадки. Крім того, отримала 4600 податкової знижки. Володіння полісами зробило мене фінансово дисциплінованою людиною. З кожної суми надходжень я відкладаю 20 відсотків, щоб через рік без зайвих клопотів з індексацією проплатити свої поліси накопичення і медичного захисту. Це краще, ніж потім при настанні якогось непередбачуваного випадку піднімати на ноги родину, фейсбук, створювати іншим людям проблеми . Усім рекомендую. Навіть сама вже вмію робити такі програми.
Докладніше
Оцінка:
1010
12.05.2021 23:08
Клиент Метлайф уже 15 лет. Есть 3 полиса в семье (детям тоже купил). Слава Богу еще ни разу не попадали в страховые случаи. В моем окружении уже знаю как минимум 4 выплаты после окончания договора и 4 по медицине. Были и отказы в выплате, вернее компания просила людей предоставить документы, а они этого не сделали, или представили неправильно оформленные справки... Даже был случай, когда человек проплатил 3 (или 4 года), перестал платить (кто-то насоветовал что это пирамида) и забыл об этом уж давно. Компания спустя годы, когда закончился договор этого человека нашла и выплатила ему то что он внес с процентами. Одно могу сказать точно - такие сумы в другом месте очень тяжело накопить. Сколько раз мне за 15 лет нужны были срочно деньги... если бы я их держал дома или в банке - давно бы потратил)
Докладніше
Оцінка:
110
12.05.2021 13:22
Ужасная компания. Консультант распинался как все хорошо и все классно. Но на деле оказалось совсем не так. Когда заключал договор спросил о изменении суммы и возврате средств, консультант сказал в любое время могу изменить или забрать. По факту 3 года нельзя изменить сумму вклада, а если захочу забрать свои деньги то отдадут всего лишь 10% от вложенной суммы)) лучше подложить деньги в банк под проценты или купить недвижимость и задавать в оренду.
Докладніше
Оцінка:
1010
25.04.2021 08:09
Років зо 5 тому на форумах спорили що страхування не вигідне і взагалі не може в Україні працювати, а на 25-30 років оформляти накопичувальну програму - це не мудро. Зараз же почались баталії по виплатах, по врагулюванню страхових випадків, порівняння компаній, чому одному за той самий випадок виплатили, а іншому ні і т.д. Пройде ще 5 років і це вже буде нормою! Перевіряйте детально інформацію з офіційних джерел,  консультант нехай добре Вам розтолкує що є у Вашому полісі і все буде ок, Страхування життя - найпростіший і один з найнадініших інструментів довгострокового заощадження 😘
Докладніше
Оцінка:
910
13.04.2021 13:51
Маючи знайомих, друзів, які мали вже страхові виплати в даній компанії і досить непогані, я теж придбав даний поліс, і зробив свому молодшому сину.
Докладніше
Оцінка:
110
12.04.2021 22:08
платив на протязі 3 років , але коли хотів припинити виплати й забрати кошти після закінчеення терміну , сказали що це неможливо. Це типова піраміда
Докладніше
Оцінка:
1010
11.04.2021 16:38
Я задоволений клієнт компанії. При оформленні програми мені чітко пояснили, які я маю функції по медицині. А через 2 дні, я їла кукурудзу і зламала частково зуб. Через 15 днів отримала переказ і була задоволена. Всім рекомендую, будьте просто уважні
Докладніше
Оцінка:
110
30.03.2021 13:49
Оставляю отзыв негативный, т.к. в страховом случае отказали. Оформила страховку и так случилось, что через 2 дня сломала ребро (упала в ванной). Прошла все обследования, собрала все документы, передала в страховую, а они после рассмотрения в 2 недели отказали, т.к. не прошло 7 дней после оформления... но оплата уже прошла! Хотя мне менеджер говорила, что после оформления страховки, даже если вы сейчас выйдете и сломаете ногу у вас уже наступает страховой случай.. Не рекомендую связываться с этой компанией. Сама подыщу более надежную и перезаключу договор. С этой разорву. Все знакомые ждали, чтоб оформить страховки, теперь увы, всем скажу НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
Докладніше
Оцінка:
1010
27.03.2021 16:41
Доброго дня. Мій молодший син застрахований у вересні 2020 року, а в лютому 2021 на уроці фізкультури отримав травму коліна. Оформили документи і отримали виплату 5700. Дякую знайомому, що вчасно розказав мені про таку хорошу страхову компанію. Так що, не слухайте дурниць, що не виплачують (при оформленні поліса обов'язково прописується які саме випадки хочете страхувати) і т.д., а думайте про свої сім'ї завчасно. Будьте здорові. Дякую MetLife
Докладніше
Оцінка:
110
25.03.2021 14:28
Мав медичну страховку з компанією медлайф близько 3 років. Страхові внески сплачував вчасно за себе та членів сімї, проте після мого звернення за страховим відшкодуванням через захворювання на пневмонію мені було відмовлено в страхових виплатах з докінця незрозумілих для мене причин. Формулювання, що страхова подія настала внаслідок лікування, а не нещасного випадку (я різницю не зрозумів, оскільки у додатку до договору чітку вказано пневмонію як підставу для страхових виплат). З огляду на вищенаведене застерігаю всіх від співпраці із вказаною страховою компанією.
Докладніше