Відгуки про страхову компанію ПрАТ "МетЛайф"

Клієнтська оцінка (за рік):
5,610
Відгуків за останній рік:18
Всього відгуків:253
140 Позитивних
20 Нейтральних
93 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
310
30.01.2024 17:33
20 років сплачував внески, компанія виконувала свої зобов'язання. Після закінчення терміну договору подав заяву на виплату страхової премії. Компанія запропонувала три варіанти, я вибрав один. В подальшому компанія провела виплату за варіантом який вибрала вона, не звертаючи уваги на заяву, тим більше, що мені це було не зручно. Їй не цікава позиція клієнта після закінчення договору. Не рекомендую таку компанію.
Докладніше
Оцінка:
1010
28.01.2024 18:42
З 2019 року я є клієнт компанії Metlife. Зі мною стався прикрий випадок- підвернула ногу, надірвала зв'язку. Була наложена гіпсова лангета, перебувала на лікарняному десь тиждень. Потратила на знеболюючи 200 гривень. Виплата практично 4000 гривень. Заробила на неприємностях. Раджу бути уважними при складанні договору, оговорювати кожну сумму по покриттю, тоді не буде негативу при виплатах і здивування при їх відсутності. Будь те всі здорові і щасливі. Пам'ятайте - найбільша виплата - по дожиттю! Дякую Metlife!
Докладніше
Оцінка:
110
21.12.2023 11:38
Не страховка, а викинуті гроші на вітер. Я застрахована в компанії Метлайф, в мій страховий полюс входить ускладнення, госпіталізація, хірургічне втручання під час вагітності. 2 місяці я лежала на збережені, спочатку кровотеча потім почали води підтікати, весь період лежала в лікарні, ходила лише в туалет, душ. Я була абсолютно не дієздатна, не працездатна. Далі було екстерне кесареве на 28-29 тижні вагітності.  Подала всі документи на виплату медичного страхування. Мені відмовили у виплаті, повідомили, що це не страховий випадок. Страхова компанія, яка піклується лише про себе. Нікому не раджу підписувати з ними договір.
Докладніше
Оцінка:
1010
13.12.2023 21:56
В родині сталась трагедія. Важко на онкологію захворів брат. За два тижні по встановленому діагнозу отримав кошти від Метлайф. Після його смерті донькаотримала кошти від Метлайфа відповідно до страхового договору протягом 14 днів. Поліс працював повних два рокі. В мене також була страхова подія і я отримав кошти за 6 днів. Дякую Метлайф за іх працю виконані зобовязання!!! Раджу кожному!
Докладніше
Оцінка:
110
01.12.2023 10:34
Платив за страхування більше 3-х років Після інциденту який зі мною стався Надав усі виписки та довідки з лікарні у якій лежав З усіма печатками Після чого отримав відповідь Що потрібно якусь довідку Яку отримати взагалі не зможу та хамовите ставлення від свого менеджера  Го****ць Аліни Петрівни Компанія шукає тисячу відмазок та видуманих довідок, щоб не виплатити страхування Договір з компанією був негайно розірваний Категорично НЕ РАДЖУ підписувати договір страхування з компанією «MetLife” Бережіть своє здоровʼя та кошти!
Докладніше
Оцінка:
1010
29.11.2023 14:07
Страхування для розумних. Якщо виконуєш умови страхування , вчасно вносиш річну премію, довідки про хворобу - отримаєш га рний бонус. Я задоволена, що обрала саме цю компанію
Докладніше
Оцінка:
1010
04.11.2023 23:14
Недавно я писав негативний відгук про дану компанію, нажаль редагувати його не можу. Тепер хочу написати позитивний відгук, і роз'яснити чому люди попадають в неприємні ситуації стосовно не виплат в даній компанії: 1. Це не знання того які документи необхідні для того щоб вам зробили виплату по даній ситуації. 2. Те що лікарі в більшості своєму не стикались з тим, які необхідно оформити документи на страховий випадок і роблять це не правильно. 3. Не бажання клієнта страхової компанії в друге подати на страховий випадок, але уже підготувавши документи так як це потребую страхова. 4. Не кваліфікованість консультантів які не знають як правильно оформити страховий випадок ( на щастя в мене кваліфікований консультант). Стосовно моєї ситуації з опіками на обидвох руках, ми повторно подали звіт про опіки, і рубці які залишились внаслідок опіку, на цей раз лікар заповнив все так як потребувала страхова компанія і вуаля виплата прийшла і досить солідна. Бажання співпрацювати з цією компанією повністю відновилось і тепер я впевнений що захищений від нещасних випадків. Низька оцінка така в даної компанії - це через те що люди в більшості своєму негативні відгуки пишуть частіше ніж позитивні.
Докладніше
Оцінка:
110
08.10.2023 13:18
Ви серйозно??? А який же тоді СТРАХОВИЙ випадок? Перебування в ортезі, неможливість вільно пересуватися після ДТП не є страховим випадком? ДТП. Діагноз: Струс головного мозку. Субапоневротична гематома правої тім'яної ділянки (наслідок — лімфаденопатія правого задньошийного лімфовузла). Закрита травма живота. Забій печінки. Садна м'яких тканин нижніх кінцівок. Розрив колатеральної зв'язки. Пошкодження м'язово-сухожильного переходу підколінного м'язу. Цього мало?
Докладніше
Оцінка:
1010
19.09.2023 21:50
Захист МетЛайф має мій 6-річний син уже 3 роки. Приємно, що компанія завжди реагує на звернення. А місяць тому одержала 2 тисячі за молочний зуб, що випав сам по собі. Приємно!😊
Докладніше
Оцінка:
110
05.09.2023 09:38
Я получил травму и после травмы мне дали инвалидность 2й группы. В Метлайфе мне сказали, что у меня не страховой случай! ПРИКОЛЬНО((( НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!!
Докладніше