Отзывы о страховой компании ЧАО "МетЛайф"

Клиентская оценка (за год):
7,210
Отзывов за последний год:55
Всего отзывов:220
123 Положительных
20 Нейтральных
77 Негативных
Внимание! Клиенты оставляют негативные отзывы намного охотнее, чем позитивные.
Оценка:
110
09.10.2021 08:30
Чи рекомендую я ВКЛАДАТИ свої гроші сюди? Ні. Тому що ви просто віддасте свої гроші незнайомі особі яка відкрила цю компанію. І ніхто вам не гарантує що компанію завтра не закриють. І ось декілька фактів мого страхування: 1. Улюблена БРЕХНЯ (саме брехня, на яку багато хто ведеться) страхувальників, про те що ніби то дитина порізалась, вона взяла виписку по даному факту, і їм за поріз виплатили 2000грн, бо ніби то це є нещасний випадок. Для того щоб ви вклали свої гроші "в карман" до дяді чи то тьоті які відкрили таку компанію, вони вам таких брехливих історій будуть завжди розказувати. 2. Чи насправді виплачують суми в разі настання нещасного випадку? ЗВІСНО ЩО НІ!!! Компанія не виплачує 1500грн, а ви мрієте про те щоб вам виплатили мільйон? Наприкінці серпня я вдарилась в палець, ось він нещасний випадок. Через удар у мене повністю злізла нігтьова пластина. За рекомендаціями я взагалі виписку. І ось коли виписка уже була у мене на руках, почався весь треш. Спочатку у цієї страхової агентки РАПТОВО нехватало на мене часу завжди. Адже до виписки ще треба заповнити заяву. По її словам я мала разом з нею заповнити ту заяву. Але заповнила сама, відправила їй фото на перевірку, вона сказала що добре. Потім треба було даних куди відправити. І тут вона проявила свої "зеківські замашки" у спілкуванні. На прохання надати мені повні дані отримувача, вона мені криком в голосовому записала "я так бачу що ви нагло хочете сьогодні відправити". Я не розумію, а що треба було через рік хотіти відправити? Трохи згодом, мені стало цікаво коли прийде виплата, і як довго чекати на таку смішну виплату у розмірі 1500грн. Відповідь її: "заспокойтесь уже". Ось це все спілкування я зберегла, зробила запис екрану і скріншоти. Ні сума у розмірі 1500грн мені звісно ж не прийшла. Ніякого смс ні на номер телефону, ні на емейл звісно ж не прийшло (смс про розгляд справи). На гарячій лінії відповідь одна і та ж: "ми нічого не знаємо, гарного вам дня, до побачення". Компанія не може виплатити 1500грн за нещасний випадок. А ви хочете щоб вам потім мільйони платили? Ну звісно ж, що вам нічого не будуть платити. Ніяке "пенсійне грошове забезпечення ви ніколи не отримаєте". 3. Хочете вкладати гроші? То краще покладіть в приватбанк на депозит. Через 20 років, зможете кожного місяця отримувати 10 000 грн відцотків і жити на них! Самі собі порахуйте. Я не працюю в банках. Але переконалися на своєму досвіді що тут таких історій понабріхують, а в результаті потім ніяких грошей ви не отримаєте ніколи. Просто віддасте собі свої гроші чужому дядьові. І все. Гроші відгуки лишають лише ті страхові агенти які шукають нових лохів які би сюди гроші вклали. Ось вони і брешуть що ніби то у них був страховий випадок за який вони виплати отримали. Тут мені 1500грн не виплатили. А там аж 30 000 тисяч ніби то хтось отримав.
Подробнее
Оценка:
110
04.10.2021 22:18
Доброго вечора. 08 серпня я потрапила в ДТП з вини іншої особи. Отримала Струс мозку, часткову (ретроградну) амнезію і мала хірургічне втручання від чола по брові і повіки (більше 6 см). Є рубці. Не говорю вже про травми ніг, про забиття (все це було описано у висновку з лікарні). Отримала параліч біля ока (проходила обстеження, але ці обстеження не були надіслані компанії, оскільки консультант сказав, що потрібно чекати рік, а вдруг відновиться і це не враховується поки що). Компанія після наданих всіх документів оцінила мій страховий випадок в 2240 грн. Лише лікування обійшлося мені у 8000 грн. Я просто в ужасі від лохотрона компанії і від того, як особи, які відповідають нам по телефону, коли ми дзвонимо на гарячу лінію. Такого роду відповіді: А на що Ви розраховували, Ви ж не таку велику суму платите... І так далі. Добре, що ви всі консультанти за наші гроші відпочиваєте, то в Домінікано, то десь ще. Майте совість!
Подробнее
Оценка:
110
20.08.2021 15:01
Доброго дня! Я Манжелєєва Катерина, мені була проведена операція - висічення лігатурних нориць на кисерському шві. За яку старахова мені виплатила 1250 грн, так як спеціалісти компанії прирівняли операцію до накладання швів. Хірург який оперував надав інформацію, що ви невірно зробили висновок. Я дуже не задоволена. Нікому не порекомендую стахову компанію МетЛайф.
Подробнее
Оценка:
1010
25.07.2021 02:52
Відкрив програму накопичення, та медичну. Всім задоволений. Нерозумію одного чому весь Світ цим користується, а в Україні це нерозумно, недоцільно, нікому це непотрібно, жити на пенсію у 2000грн, чи зісти на шию своїх дітей це норма для нас українців, чи може це погано коли у разі якихось форс мажорів про нас попіклується Met Life, та ні краще ходити по родича, знайомих, писати пости у фейсбуці просити про допомогу. Люди та ми ж не Бетмени
Подробнее
Оценка:
1010
25.07.2021 02:39
Доброго дня. Я є клієнтом компанії Метлайф вже 3 роки. Прочитавши відгуки про компанію Метлайф я розчарувалася, бо як тільки глибше починаєш розбиратись в негативний коментарях розумієш, що люди або не розуміють які ризики медичної частини мають у своїх програмах, або банально не проплачують повторно свої програми а хочуть від компанії зобов'язання. Дуже шкода, що свідомих людей в Україні мало. Весь світ так живе на страхуванні життя!!! Моя порада тим, хто хоче взяти таку програму беріть або радьтеся з людьми, які мають такі програми. За цим майбутнє. Друзі якщо хочете дізнатись чи це працює -то беріть і робіть!!! Не втрачаєте час та можливості.
Подробнее
Оценка:
1010
03.07.2021 18:37
Донька отримала травматичний кератит лівого ока, витрати на лікування склали 600 грн, ми подали довідку та заповнили заявку, і через два тижня прийшла виплата 5000 грн Дякуємо компанії за виконання зобов'язань перед клієнтами. Буду рекомендувати рідним та друзям.
Подробнее
Оценка:
1010
22.06.2021 13:59
Вся моя большая семья имеет полисы в этой компании. Мы долго думали, но сейчас это лучшее наше решение для накопления, сбережения наших денег и конечно страховые случаи, которые случались, были оплачены в полной мере, что конечно очень нас порадовало! Рекомендую всем, когда мы столкнулись с проблемой, мы ощутили в полной мере почему эта компания номер один во всем мире!
Подробнее
Оценка:
1010
21.06.2021 10:25
Являюсь клиентом уже 4,5 года. Лично по моему полису страховых случаев не было, но были выплаты у знакомых по травматологии и хирургии. На сумму в 8300 и 2100) Примерно в течении месяца забрали свои деньги. Оформил ещё в семье 2 полиса
Подробнее
Оценка:
1010
04.06.2021 01:01
Пол года назад муж застраховал нашего ребёнка хоть я и была против. Долго злилась и очень долго не воспринимала эту компанию в серьёз. Но недавно она упала на плече. Но я бы не сказала что очень сильно, но муж принял решение ехать в тавпунк. Слава богу нечего не было серьёзного. Просто ушиб мягких тканей, хотя и синяка нп было. Все говорили что не чего не будет, можете выбросить эту бумажку. Но мы все ж таки отправили. И что вы думаете положительний ответ. Но думаю блин 500-700грн. за такую ерунду тоже приятно. Так нет через 2 дня приходит 2600грн. Блин пришлось поверить спустя больш чем пол года Муж тоже уже получил выплату по своей страховке. Вот наверное и я добавлюсь в ряды клиентов компании Медлайф
Подробнее
Оценка:
1010
03.06.2021 17:39
Моя родина мала один з неприємних страхових випадків втрата годувальника через хворобу. Родина отримала суму, як і було зазначено. Тому можу впевнено сказати, що все працює
Подробнее