Отзывы

На сайте зарегистрировано большинство страховых компаний работающих в классическом понимании.
Сотрудники страховых компаний отвечающие за качество работы или пиар видят ваш отзыв и делают запросы в отдел урегулирования тем самым оживляя процесс.
В любом случае, вы получите больше информации о процессе или даже ускорите выплату.

Всего отзывов на сайте:5884
За последние 30 дней:22
 Отброшено ложных:12
Внимание! Клиенты оставляют негативные отзывы гораздо охотнее, чем позитивные.
Оценка:
110
12.06.2024 10:48
За дев'ять років сплатив 1350 євро, вирішив розірвати достроково договір і отримав 701 євро... Лохотрон....
Подробнее
Оценка:
110
11.06.2024 16:51
Займаються кидками на кошти, чесного і обгрунтованого відшкодування страхових випадків нема. Я потерпіла в ДТП, надала всі документи, написала всі заяви, їх працівник здійснив поверхневий огляд, на СТО при працівнику Оранти був здійснений додатковий огляд внутрішніх пошкоджень. На всі дії була фотофіксація, протоколи. Після детального огляду НАСК Оранті був наданий рахунок на запчастини та роботу по відновленню авто. В результаті, НАСК Оранта, без роз'яснень пропонує суму компенсації в чотири рази меншу ніж потрібно для ремонту авто, я ВІДМОВЛЯЮСЬ, і через день мені зараховують не погоджену суму!!!!!! Ніяких пояснень, розрахунків, підтверджень, ніякого спілкування, тільки оператор який говорить стандартними вивченими фразами. В односторонньому порядку мені через день після моєї відмови на рахунок заходить сума коштів, яку я не знаю до якого місця приткнути, бо це лише четверта частина від потрібної!!!! Це взагалі ЯК?????? Оранта - ви адекватні????? Мені пошкодили моє авто, яке до цього не було в ДТП, завдали моральної і фінансової шкоди!!!! І тепер я маю власним коштом відновлювати моє авто??????
Подробнее
Оценка:
110
10.06.2024 18:09
Ми довірились страховій компанії Оранта, і дуже шкодуємо про це. Оформили зелену карту, відвалили купу грошей за цю страховку, потрапили в невелике дтп, а тепер повинні купу грошей заплатити за дтп, тому що, як вияснилось ця страхова нічого не покриває,і в результаті "вірішуйте самі". Ось які ми захищені.
Подробнее
Оценка:
1010
10.06.2024 07:18
Приємно вражена сервісом, професійним ставленням до підготовки документів, уважним ставленням до клієнта і креативними рішеннями для оформлення полісу в періоди відсутності світла. Страховий випадок ще не наступив, слава Богу, але впевнена, що все вирішимо. Дякую!
Подробнее
Оценка:
110
08.06.2024 12:35
Эта страховая является самой худшей в Украине по выплатам денег. Не выпчивают деньги по КАСКО, ОСАГО. Адвокаты этой страховой ищут причину на невыплату. Отношения к людям ужасное. Свои люди у них работают в автосалонах и на сервисах, сливают всю информацию. Не советую обращаться в эту страховую.
Подробнее