Отзывы

На сайте зарегистрировано большинство страховых компаний работающих в классическом понимании.
Сотрудники страховых компаний отвечающие за качество работы или пиар видят ваш отзыв и делают запросы в отдел урегулирования тем самым оживляя процесс.
В любом случае, вы получите больше информации о процессе или даже ускорите выплату.

Всего отзывов на сайте:5155
За последние 30 дней:32
 Отброшено ложных:8
Внимание! Клиенты оставляют негативные отзывы гораздо охотнее, чем позитивные.
Оценка:
1010
25.10.2021 17:09
Мій автомобіль застрахованих Каско в компанії ВУСО. Потрапиши в ДТП компанія спрацювала дуже швидко, протягом трьох днів гроші вже були на СТО. Всім рекомендую СК ВУСО.
Подробнее
Оценка:
810
25.10.2021 09:41
Я маю страховку КАСКО у СК VUSO. Стався страховий випадок. Виплата була здійснена через 4 дня після прийняття СК, разом зі мною, рішення про вибір СТО для здійснення ремонту. В цілому враження позитивні
Подробнее
Оценка:
110
23.10.2021 21:42
Я придбала у страхової «Провідна» страхування своєї вагітності. Договір мій йде по програмі Еліт, коштувало страхування термін вагітності 33804 грн. Тобто така доволі дорога страховка. Мені або лікарю до якої я стала на облік в клініці «Ісіда» постійно доводиться випрошувати навіть ті аналізи та консультації, які прямим текстом прописані в договорі, це дуже неприємно, за мої ж гроші я маю телефонувати, просити, умовляти, аргументувати, тим що ж в договорі йде цей пункт. А якщо вони погоджуються і підтверджують, то не одразу поспішають записувати мене на аналізи чи консультації, постійно потрібно телефонувати і нагадувати про себе, хоча я заплатила немалі гроші, за їх послуги, а таке враження, наче вони від серця відривають… Мій довірений лікар *ім'я приховано*, то взагалі окрема ситуація. Коли я звернулася із проханням, перевірити чи можу я здати NIPT test. На пошту мені прийшла відповідь, що в понеділок 18.10, я отримаю відповідь і довірений лікар зі мною зв‘яжеться. Я почекала до 19.10 вечора так мені нічого не повідомили, зателефонувала сама, відповіді від неї так і не було, я зателефонувала 21.10, мені знову пообіцяли, що вона зі мною зв‘яжеться, в кінці робочого дгя вона таки зв‘язалася, але сказала, що не може про гарантувати, обіцяла на більш високому рівні з керівництвом, вирішити моє питання, пообіцяла зателефонувати у першій половині 22.10, зателефонувала тільки ввечері о 18.55, відмовила у гарантуванні, але обіцяла на пошту відправлять більш розписано, чому менеджери відмовили, я надіслала листа попросила у листі більш детально роз‘яснити причину відмови. Коли я запитала у неї чому ж ви так довго аж 5 робочих днів розглядали, хоча у листі було ясно написано у понеділок 18.10 я отримаю відповідь. На що вона мені відповіла, зараз важка епідеміологічна ситуація, багато хворіє і т.д. У неї були більш важливіші завдання. А як же ж я, не важливо, виходить так, вагітна жінка, чекає, хвилюється… я зверталася з проханням замінити мені довіреного лікаря, але ніхто не знає як мені допомогти вирішити це питання…
Подробнее
Оценка:
1010
20.10.2021 01:33
У мене був страховий випадок з повною загибеллю авто. Потрапила в ДТП, виїхавши на зустрічну через собаку. У страховій визнали, що авто ремонту не підлягає. В результаті виплатили компенсацію близько 150 тис грн. Не знаю як в інших страхових, але не як на мене, то добре, що хоч так.
Подробнее
Оценка:
1010
19.10.2021 22:27
Спасибо большое страховой компании Интер полис, полностью оплатили лечение от ковид 19,компенсировали мне расходы на первые дни лечения (покупал за свой счёт, остальное за счёт страховой) по телефону все четко,быстро,понятно разъясняют!
Подробнее