Все отзывы

Внимание! Клиенты оставляют негативные отзывы намного охотнее, чем позитивные.
Оценка:
1010
27.05.2024 08:07
Задоволені співпрацею з Оранта Страхуюсь у них по КАСКО. Цього року було дві аварії не з моєї вини. Виплатили швидко і без питань. На СТО куди відправили все дуже добре зробили.
Подробнее
Оценка:
1010
24.05.2024 11:51
Дякую співробітникам Запорізької дирекції Оранта за професіоналізм та оперативність у вирішенні питань пов'язаних з оформленням полісів страхування та "Зелених карт" як для власного авто так і для автотранспортних засобів підприємства де працюю. Користуюсь послугами Оранта вже більш ніж 10 років і дуже задоволена. Швидко отримала компенсацію за страховий випадок. Завжди прийнятні умови та нормальні ціни.
Подробнее
Оценка:
710
23.05.2024 13:14
Мій досвід спілкування з компанією позитивний. Договір оформили онлайн. Під час мандрівки за кордон захворіла. Звернулася до компанії через Вайбер, відповідь отримала швидко. Для вирішення питання про отримання консультативних послуг лікаря, було запропоновано декілька варіантів. Зорієнтували з розташуванням найближчої консультативної клініки, оплатили вартість консультації. Діяли оперативно, допомогли з перекладом під час спілкування з лікарем, підтримували зв'язок через електронну скриньку та при зверненні на номери телефонів компанії. . Надали вичерпний перелік необхідних документів для отримання компенсації. Всі кошти за ліки, інструментальне дослідження та повторне звернення до лікаря були повернуті в повному обсязі (умова - наявність підтверджуючих документів на паперових носіях). Компанія працює з документами які подаються в електронному вигляді.
Подробнее
Оценка:
1010
22.05.2024 10:03
Читала хороші відгуки про компанію, багато друзів застраховано саме в Оранті. Судячи з їхніх слів, виплати є. Тому два роки вибираю саме цю страхову, сама ж із відшкодуванням Слава Богу не стикалася
Подробнее
Оценка:
110
22.05.2024 09:59
Страховая отказала в выплате по причине прошедшего срока один год после дтп,ничего человеческого в этой компании НЕТ от слова вообще!,дтп было в 2021 был суд мы его выиграли потом ВОЙНА,семья что бы выжить уехала на машине из Киева,и небыло возможности предоставить им авто,когда это стало возможным они нам прислали письмо ОТКАЗАНО В ВЫПЛАТЕ СТРАХОВОГО СЛУЧАЯ В СВЯЗИ С ИСТЕЧЕНИЯ СРОКА ОДИН ГОД!!!!!Все буде Украина!!!
Подробнее
Оценка:
110
20.05.2024 15:15
Купила полис туристический в Египет. Сейчас нахожусь в Египте болит ухо. Написала агенту Роману и на почту. Мягко говоря , игнор. Прислали 4 телефона, типо звоните сами, и решайте сами . С Египта звонки платные, сомневаюсь что кто-то говорит на русском языке, даже если дозвонюсь. Короче, не тратьте деньги, никто не поможет, даже не ответит. Не рекомендую!!!!!!
Подробнее
Оценка:
1010
20.05.2024 09:59
Хочу залишити відгук про страхову компанію Оранта. При настанні страхового випадку надали дуже детальну консультацію по оформленню страхового випадку, виплату отримала. Сервісом і якістю послуг задоволена. Рекомендую.
Подробнее
Оценка:
110
17.05.2024 12:34
Дуже не рекомендую!!! Страхова GUARDIAN в Україні. Не робить там грінкарти. Маю дуже поганий опит страхування в них.
Подробнее
Оценка:
1010
16.05.2024 18:07
Дякую страховій компанії UNIQA за швидке та якісне врегулювання мого страхового випадку ДТП. Дякую менеджеру Чернівецького відділення , Олі Гордаш, за консультації та клієнтську підтримку, за сервіс однозначно найвисший бал. Розрахунок зробили швидко, виплата на СТО теж не забарилася. Однозначно задоволена професійною роботою компанії. Звісно рекомендую страхову компанію UNIQA !
Подробнее
Оценка:
410
16.05.2024 10:45
Користуюсь страховою здоровʼя три роки.  З позитивних сторін це вакцинація і стоматологія.  Вітамінізація дуже смішна, аскорбінова кислота лише)  Коли не має труднощів, то все гаразд. Але коли почались якісь хвороби, то все стало гірше.  Випадок 1: боліла права рука, відправили до лікаря на огляд, УЗД, маємо запалення сухожилля. Ліків покрили з 5 лише 2, але то ок. Найгірше було, коли минув місяць лікування і я звернулась знову зі скаргою, що лікування не допомогло. На що уніка відправила мене на онлайн консультацію до терапевта, де я встигла розповісти про випадок і той лікар пропав і все. Самостійно звернулась до іншого лікаря і пройшла курс УХТ.  Випадок 2: маю кісту і кожні півроку маю за нею стежити. Записуюсь у ту ж клініку, де довіряю уздистам. Попередньо не було проблем з поверненням коштів, справді покривали 100%, коли зверталась самостійно до іншого лікаря. Цього року дуже неввічливо мене відшила дівчина, посилаючись, що я мала їх попередити наперід про візит. Візит відбувся за півгодини після мого дзвінка, бо було місце і поспішала під час робочого дня, одразу після нього написала у страхову. Але я не здалась і діставала їх далі, змогла отримати 75% компенсації суми.  Загалом треба бути дуже наполегливим і вимагати своє з компанією. Інколи в мене виникає враження, що тих консультантів навмисно так тренують бути такими різкими і відрубувати все завченими фразами. Кожна розмова у мене викликає лише гнів і обурення. Нема адекватного розуміння ситуації людини, не підказують, що треба ще отак зробити чи записатись до іншого лікаря, якщо по цьому ваш діагноз не підходить. Виникає враження, що просто надіються, що людина забʼє, втомиться і не скористається своїм правом вимагати від них обіцяних послуг.  Мене жахливо втомлює спілкуватись з ними. 
Подробнее