Всі відгуки

Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
1010
28.10.2021 09:57
Был страховой случай. Все грамотно объяснили. Страховой комиссар оперативно связался, помог в оценке ущерба. Решение о выплате было принято меньше, чем за неделю. Буду рекомендовать Вашу страховую компанию знакомым!
Докладніше
Оцінка:
1010
28.10.2021 09:56
Вже три роки страхую свій автомобіль в компанії VUSO. Прилетів камінчик у вітрове скло, тріщина пішла, пошкодження незначне але звернувся у страхову. Комісар молодець, все швидко оформив, через 7 днів кошти були на СТО. Скло і сервіс обирав сам, ніхто не казав, щоб обрати щось дешевше. Я задоволений на всі 100%, і рекомендую всім!
Докладніше
Оцінка:
710
26.10.2021 11:55
Доброго дня. Мене звати Олена Деньговська. Поліс 20821805. Медичну страховку для мене придбала компанія в якій я працюю.Минулого року, коли я захворіла на Ковід, страхова компанія спрацювала досить оперативно, дякую. Зараз же я звернулась до лікаря 20.10.2021 з приводу гострого остеохондрозу. Спина боліла так, що стояти більше 5хв.було досить важко. Лікар поставила діагноз, приписала лікування. Я зателефонувала в страхову компанію Провідна з питанням, чи входить гострий остеохондроз в страхове покриття. Мені відповіли так і запропонували в електронному вигляді відправити копію діагнозу і лікування. В цей же день я відправила листа. Але відповіді не було ні 21.10.21, ні 22.10.21. Лікувалася препаратами, які я купила раніше, та які мені запозичили знайомі. 23.10.21 я знову зателефонувала на гарячу лінію Провідної, де мені спочатку сказали, що не бачили мого листа, а потім перетелефонували і сказали, що знайшли. На цьому все. Ні листа відповіді, ні дзвінка з Провідної, ні ліків. За що мій роботодавець платив гроші купуючи мені медичну страховку? І на що сподіватися мені, якщо маючи страховку, ліки я маю купувати сама? 23.10. 21 я зно
Докладніше
Оцінка:
110
25.10.2021 22:53
Крайне не профессионально. После дтп был составлен европротокол и сделаны фотографии места аварии. На следующий день было написано обращение в УПСК. Представитель компании сказал что она только принимает необходимые документы и фотографии и направляет их в другой город эксперту. Тот в свою очередь даст есть информацию , после изучения поданных документов, что необходимо ремонтировать а что пойдёт под замену. Потом я это должен подписать. Во первых запчасти которые нужно было менять по его мнению можно отремонтировать, во вторых были вписаны детали которых у меня не было. То есть не именно в моём авто а вообще в этой модели не предусмотрено заводом. И мне дают это подписать. Далее это всё ещё должны изучить эксперты из главного офиса . Если бы я не заметил этих неточностей мне бы вообще могли отказать в выплате страховки, обвинив в не правильно составленных документах. С момента дтп прошло 1 месяц и 20 дней, а с момента согласования суммы выплаты и подписи их начальником 2 недели. Денег пока нет. Не рекомендую эту страховую.
Докладніше
Оцінка:
1010
25.10.2021 20:36
Хочеться висловити подяку Сумському департаменту УСПК за своєчасне врегулювання страхового випадку з авто, яке потрапило в ДТП, професійний підхід менеджерів компанії до роботи з клієнтами, зокрема, об'єктивну оцінку виявлених пошкоджень в авто та швидку виплату грошової компенсації за договором страхування. Всім рекомендую.
Докладніше
Оцінка:
1010
25.10.2021 17:09
Мій автомобіль застрахованих Каско в компанії ВУСО. Потрапиши в ДТП компанія спрацювала дуже швидко, протягом трьох днів гроші вже були на СТО. Всім рекомендую СК ВУСО.
Докладніше
Оцінка:
810
25.10.2021 09:41
Я маю страховку КАСКО у СК VUSO. Стався страховий випадок. Виплата була здійснена через 4 дня після прийняття СК, разом зі мною, рішення про вибір СТО для здійснення ремонту. В цілому враження позитивні
Докладніше
Оцінка:
110
23.10.2021 21:42
Я придбала у страхової «Провідна» страхування своєї вагітності. Договір мій йде по програмі Еліт, коштувало страхування термін вагітності 33804 грн. Тобто така доволі дорога страховка. Мені або лікарю до якої я стала на облік в клініці «Ісіда» постійно доводиться випрошувати навіть ті аналізи та консультації, які прямим текстом прописані в договорі, це дуже неприємно, за мої ж гроші я маю телефонувати, просити, умовляти, аргументувати, тим що ж в договорі йде цей пункт. А якщо вони погоджуються і підтверджують, то не одразу поспішають записувати мене на аналізи чи консультації, постійно потрібно телефонувати і нагадувати про себе, хоча я заплатила немалі гроші, за їх послуги, а таке враження, наче вони від серця відривають… Мій довірений лікар *ім'я приховано*, то взагалі окрема ситуація. Коли я звернулася із проханням, перевірити чи можу я здати NIPT test. На пошту мені прийшла відповідь, що в понеділок 18.10, я отримаю відповідь і довірений лікар зі мною зв‘яжеться. Я почекала до 19.10 вечора так мені нічого не повідомили, зателефонувала сама, відповіді від неї так і не було, я зателефонувала 21.10, мені знову пообіцяли, що вона зі мною зв‘яжеться, в кінці робочого дгя вона таки зв‘язалася, але сказала, що не може про гарантувати, обіцяла на більш високому рівні з керівництвом, вирішити моє питання, пообіцяла зателефонувати у першій половині 22.10, зателефонувала тільки ввечері о 18.55, відмовила у гарантуванні, але обіцяла на пошту відправлять більш розписано, чому менеджери відмовили, я надіслала листа попросила у листі більш детально роз‘яснити причину відмови. Коли я запитала у неї чому ж ви так довго аж 5 робочих днів розглядали, хоча у листі було ясно написано у понеділок 18.10 я отримаю відповідь. На що вона мені відповіла, зараз важка епідеміологічна ситуація, багато хворіє і т.д. У неї були більш важливіші завдання. А як же ж я, не важливо, виходить так, вагітна жінка, чекає, хвилюється… я зверталася з проханням замінити мені довіреного лікаря, але ніхто не знає як мені допомогти вирішити це питання…
Докладніше
Оцінка:
1010
20.10.2021 01:33
У мене був страховий випадок з повною загибеллю авто. Потрапила в ДТП, виїхавши на зустрічну через собаку. У страховій визнали, що авто ремонту не підлягає. В результаті виплатили компенсацію близько 150 тис грн. Не знаю як в інших страхових, але не як на мене, то добре, що хоч так.
Докладніше
Оцінка:
1010
19.10.2021 22:27
Спасибо большое страховой компании Интер полис, полностью оплатили лечение от ковид 19,компенсировали мне расходы на первые дни лечения (покупал за свой счёт, остальное за счёт страховой) по телефону все четко,быстро,понятно разъясняют!
Докладніше