Мой страховой агент

Все отзывыВисловлюю подяку Страховій компанії "ОРАНТА", за своєчасне та повне відшкодування медичних витрат. Перед поїздкою до Німеччіни оформили поліс медичного страхування подорожуючих за кордоном. Під час подорожі моя дитина потрапила до лікарні, нами були оплачені медичні послуги у розмірі 3000 євро. Після повернення в Україну, звернулися до Немишлянського відділення Харківської обласної дирекції НАСК "ОРАНТА" із заявою про страхове відшкодування. До нас поставилися з розумінням, допомогли заповнити заяву, надали повні відповіді на наші питання. Страхове відшкодування ми получили за всіма чеками та рахунками які ми додали до заяви.

подробнее


ожидает реакции


Дтп произошло 25 марта на территории Польши,я пострадавшая сторона,у виновника зеленая карта от вашей компании,28 марта в Запорожье написал заявление о наступлении страхового случая,30 марта приехал эксперт,от фотографировал и уехал,и 20 дней тишины........я звонил на горячую линию 2 раза ,ответ мы вам перезвоним в течении 2х дней....никто за 22 дня даже суммы повреждения не озвучил,,..А С КАКОЙ СКОРОСТЬЮ БУДЕТЕ ОПЛАЧИВАТЬ? авто стоит разбитое,вдруг прийдеться обжаловать...... номера дела тоже никто не знает..... авто виновника АС3145ВТ номер полиса ua/078/13399486 мое авто KS 03266

подробнее


ожидает реакции


Доброго дня! Хочу поділитись своїм досвідом. Я мав справу зі страховою компанією ЕТАЛОН, спочатку дуже розчарувався коли побачив дану страхівку у виноватця ДТП і ще начитавшись негативних відгуків у інтернеті. Але потрохи потрохи мене заспокоювали оператори їхньої гарячої лінії, що страхова компанія платить, правда потрібно чекати 90днів згідно закону. Впродовж цього часу я кілька разів дзвонив до них цікавився по справі свого страхового випадку. І ось сьогодні рівно на 91-й день прийшла виплата на мою карту приватбанка. Я реально швидше і не розраховував та і були сумніви чи взагалі виплатять. Тепер можу сказати усім що все ОК! ЕТАЛОН -- ВИПЛАЧУЄ КОШТИ! буду рекомендувати знайомим! Отож у кого є справи з цією страховою, наберіться терпіння і просто дочекайтесь. У мене ДТП було оформлене по євро протоколу за участі єврокомісара.

подробнее


ожидает реакции


Вопрос по ДТП решился быстро и компетентно. Нужные документы оформили быстро, выплату получил без задержки. Страховым возмещением остался доволен. С тех пор стал постоянным клиентом компании. С уверенностью рекомендую как надежного страховщика!

подробнее


ожидает реакции


Просто жах!Клієнт провідноі пошкодив нам машину і через 2 місяці нам оплатили аж 2848грн !Тоді коли навіть шарашкині СТО мінімум на 5тис.грн. виставляють чек!Якщо ви постраждали і друга сторона є клієнтом цієі конторки то кличте тільки поліцію!Ніякого євро протоколу, для них це як знак,що Вам можна оплатити фігню!!!

подробнее


ожидает реакции


ША***ІНА КОНТОРА !!! 04 лютого було ДТП ,02,03,2018 була написана заява на компенсацію коштів , мною була замовлена незалежна єкспертиза в одночас коли проводилася єкспертиза страховою компанією , до сьогодні сумму збитку вони не оголошують на телефонні номери не можливо додзвонитися 044 2200755 080 507017 Готую з адвокатами позив до суду Ті хто страхується в таких ша***іних конторах , запам’ятайте п`ять копійок Вас не спасуть , а потім боком вилізуть

подробнее


ожидает реакции


Страхував поліс автоцивілки в Оранті 8 років,завжди нульова франшиза.За весь час страхових випадків не було. Закінчилась страховка. При заключенні договору страхування в офісі компанії на пр.Гагаріна мені заявили що скидки 20% мені не дадуть,навіть якщо б в мене було 20 років стажу страхування.Подзвонив на гарячу лінію спитали куди я можу приїхати і сказали що знижка на вибір начальника. Ближче був офіс на Богдана Хмельницького,3 м.Харків. По нульові франшизі сказали що можуть застрахувати,але для цього я повинний застрахувати додатковво водія і ще якась одна страховка.Так що зі скидкою виходило дорожче чим без скидки. З радістю що не заставили застрахувати ще і кота я залишив приміщення офісу. Відношення до клієнта залишилось совковим, і це тільки коли ти приніс гроші. А що приходиться чекати при відшкодуванні страхового випадку страшно і подумати. Нікому не рекомендую страхуватись в такій компанії.

подробнее


ожидает реакции


 ДТП произошло еще в сентябре 2017г. Решение что виновником ДТП признан не я я получил в конце октября 2017г. Уже на 18 Апреля 2018г а денег все нет, каждый месяц кормят завтраками. Можно уже наконец-то вернуть мне деньги, или стоит писать во все инстанции, и обращаться в суд на вашу страховую

подробнее


ожидает реакции


Та сама ситуація , що тут : https://myagent.com.ua/feedbacks/text/11980 Можете написати нові умови договору?

подробнее


ожидает реакции


Добрый день всем, или не добрый! Произошло ДТП с участием моего авто, я пострадавшая сторона, у виновника по ОСАГО страховая компания оказалась АСК "Омега", центральный офис: г. Киев, ул. Обсерваторная, 17а  тел: 0(44) 486 68 16 Тел. Факс: 0(44) 486 68 81 Так вот, почитав отзывы, я сразу же подумал - дело плохо, но надеялся, что меня может обойдет этот негатив. НО НЕТ! СУД прошел, после ДТП и подачи заявления прошло уже 1.5 месяца и дело на месте, до сих пор не передала экспертно-ассистирующая компания мои документы. курьер едет 2 недели уже и в страховой менеджер нагло сказал перезвоните через две недели, может доедет! Оооочень похоже на договорняк экспертной компании со страховой компанией, тянут время. В основном не берут трубку стационарного телефона, свои же контакты, что странно (потому как у меня был случай с другой страховой компанией, то там дали мобильный номер прямой на менеджера и он был всегда на связи) здесь не дают, типа все через стационар. А Стационарный на переадресации, всегда занят! )) Если дело будет идти так и дальше, будем после истечения 90 дней подавать в суд и обращаться в контролирующие органы страховых компаний (Нацкомфинуслуг, МТСБУ) и тд... Дойду до президента, но обмануть не позволю себя!

подробнее


ожидает реакции

Страница 1 из 259

Рассчитайте страховку


Сравните стоимость. Получите оптимальное предложение от надежной компании.


Оставьте свой отзыв!


Что вам это даст? Важно!

  • Оживление процесса выплат;
  • Шанс на пересмотр решения по делу;
  • Оценка работы страховой компании.
  • Бесплатная юридическая консультация.