Всі відгуки

Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
110
18.06.2024 20:19
Не страхуйтесь тут,військових тоже кидають,мене теж кинули я військовий казали 40000 виплати а виплатили 6000 не ведіться
Докладніше
Оцінка:
110
18.06.2024 16:04
Підписав у Приват банку договір медичного страхування з компанією УНІКА. Стався страховий випадок,в договорі він прописаний, але коли піднявся вопрос відшкодування тут все і почалось. З'явилися якісь невідомі додатки до договору про які ніхто, при підписанні не казав, і де немає жодного підпису. Нікому не пропоную цю компанію.
Докладніше
Оцінка:
110
18.06.2024 10:00
16.15.2024 Потрапив в ДТП по вині водія, що являється клієнтом даної страхової. У мене БМВ Х3 F25 2013 року. По моїм пошкодженням і опису експертом ТАС: 1. Бампер під заміну + покраска 2. Крило під заміну + покраска 3. Фара під заміну 4. Арка лобового скла (покраска) 5. Водійська дверка (рихтовка+покраска) 6. Форсунка омивача фари під заміну 7. Молдинг на крило під заміну Як ви думаєте скільки виправити всі пошкодження страхова ТАС оцінила? 39958 (це 985$) Я думаю тут і експертом не треба бути щоб зрозуміти те, що ця сума не покриє ремонту. Лише покрас 4-х деталей (дверка, крило, бампер, арка) зі всіма затратами обійдеться в 800$ А за 185$ я не куплю: фару, бампер, крило, молдинг і форсунку. Лише фара найдешевша Б/У 300$ і це ще треба знайти її щоб в такій комплектації (хто знає що таке БМВ то й розуміє) крило від 300$ Б/У і якщо навіть в колір – то «покоцане». А тепер саме цікаве. Вчора 13.06 мені приходить лист від Служби Безпеки, про те що справу призупинено, оскільки не вистачає матеріалів справи, що треба відео фіксація. Майже місяць пройшов. Іду я по сусідніх камерах – у всіх запис до двох тижнів. От тепер скажіть, тягнули резину майже місяць, щоб тепер поставити на цьому крапку? Страхова «ТАС» - це найгірший ваш вибір!!! Шахраї та бюрократи!
Докладніше
Оцінка:
1010
18.06.2024 09:22
Була приємно задоволена співпрацею з УСГ. Виплату отримали на другий день після подачі документів. Окремо дякую співробітнику компанії Мусатенко Ірині за оперативність. ТОВ "Вікоіл ЛТД"
Докладніше
Оцінка:
110
17.06.2024 22:19
Мала досить негативний досвід спілкування з даною компанією. Трапилось ДТП, винуватець якого є "щасливим" власником полісу ОСАГО даної СК. На місці ДТП був складений європротокол і наступного дня були подані заяви в саму СК. Дівчата в офісі були ввічливі і гарно "вішали лапшу" на вуха, що вся шкода буде компенсована і в разі незгоди з рішенням СК , його можна буде оскаржити. На цьому позитив спілкування закінчився і трохи згодом почали відбуватись дивні речі. Спочатку вони намагались змусити винуватця забрати заяву, мовляв Вас там взагалі не було і ніякого ДТП не було, отже страхового випадку немає і виплати не буде. Після того, як факт ДТП все ж був доведений, вони без погодження виплатили компенсацію, яка не покривала і 30% від вартості відновлення авто. Чи то калькулятор в них зламався, чи вони користуються розрахунковими таблицями радянських часів з відповідними тому часу цінами, не знаю, бо звіт і свої розрахунки вони не показують, посилаючись на комерційну таємницю. Запропонували оскаржити рішення навівши якісь аргументовані доводи. Добре, замовила офіційну експертизу, надала звіт і заяву про перегляд розрахунку. Довго чекала, писала нові заяви, щоб дали відповідь на попередню заяву, телефонувала і все в пусту. Коли нарешті вони зателефонувати і запропонували доплатити пару тисяч і закрити справу. Я звичайно відмовилась, бо мова йде про значно більшу суму, і попросила зробити нормальний перерахунок. Після цього отримала нарешті офіційну відповідь, в якій вони відмовились будь-що переглядати і вважають своє рішення остаточним. Тобто, ремонт свого авто я маю робити за власні кошти або за кошти винуватця. Навіщо такі страхові тоді взагалі потрібні? Схоже, що позитивні відгуки залишають або самі співробітники СК Оранта або пишуться на замовлення, бо реальність значно відрізняється від цієї райдужної картинки. Нікому не раджу Оранта, обходьте цю СК десятою дорогою!!!
Докладніше
Оцінка:
110
14.06.2024 15:07
Всім доброго дня. Є клієнтом даної страхової компанії уже понад 4 роки....і от досить недавно стався нещасний випадок, підвернув ногу,зробили мрт і був змушений робити операцію... Звернувся до консультантів,подав всі документи та виписки, у відповідь отримав відмову, у зв'язку із малим терміном(за новим договором)4 місяці, від початку дії договору, а попередня співпраця анулюється........
Докладніше
Оцінка:
110
13.06.2024 12:02
Після ДТП за вини їх клієнта 2 місяці вони "рахували" збитки, в решті решт "нарахували" суму в 4 рази меншу! (5000грн) Мененджер вішала лапшу на вуха, невідповідала на дзвінки та повідомлення.... Короче кажучи, 4 місяці з ними воював аби нормальну суму виплатили. (Спочатку підняли до 14500, потім 19500) І всеодно довелося ще своїх 2000грн добавляти на ремонт і економити на фарбуванні. В жодному разі НЕ купляйте поліс в цій жахливій конторі!! Не підставляйте інших людей, які потім будуть потерпати від цих шахраїв!!!
Докладніше
Оцінка:
110
12.06.2024 10:48
За дев'ять років сплатив 1350 євро, вирішив розірвати достроково договір і отримав 701 євро... Лохотрон....
Докладніше
Оцінка:
110
11.06.2024 16:51
Займаються кидками на кошти, чесного і обгрунтованого відшкодування страхових випадків нема. Я потерпіла в ДТП, надала всі документи, написала всі заяви, їх працівник здійснив поверхневий огляд, на СТО при працівнику Оранти був здійснений додатковий огляд внутрішніх пошкоджень. На всі дії була фотофіксація, протоколи. Після детального огляду НАСК Оранті був наданий рахунок на запчастини та роботу по відновленню авто. В результаті, НАСК Оранта, без роз'яснень пропонує суму компенсації в чотири рази меншу ніж потрібно для ремонту авто, я ВІДМОВЛЯЮСЬ, і через день мені зараховують не погоджену суму!!!!!! Ніяких пояснень, розрахунків, підтверджень, ніякого спілкування, тільки оператор який говорить стандартними вивченими фразами. В односторонньому порядку мені через день після моєї відмови на рахунок заходить сума коштів, яку я не знаю до якого місця приткнути, бо це лише четверта частина від потрібної!!!! Це взагалі ЯК?????? Оранта - ви адекватні????? Мені пошкодили моє авто, яке до цього не було в ДТП, завдали моральної і фінансової шкоди!!!! І тепер я маю власним коштом відновлювати моє авто??????
Докладніше
Оцінка:
110
10.06.2024 18:09
Ми довірились страховій компанії Оранта, і дуже шкодуємо про це. Оформили зелену карту, відвалили купу грошей за цю страховку, потрапили в невелике дтп, а тепер повинні купу грошей заплатити за дтп, тому що, як вияснилось ця страхова нічого не покриває,і в результаті "вірішуйте самі". Ось які ми захищені.
Докладніше