Всі відгуки

Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
110
29.07.2021 13:17
11.06.21 Сталося дтп з вини клієнту цієї компанії. В результаті дтп, під заміну задній бампер, підсилювати і ще деякі деталі. Виплату зробили 3740. За такі гроші пішли б ви поспілкуватися. Таку недострахову компанію потрібно взагалі лишити ліцензії. Ганьба!!!
Докладніше
Оцінка:
110
29.07.2021 12:38
Це не страхова компанія, а контора обману! Їх клієнт, маючи страховку, скоїв ДТП і визнав вину, то нарахували відшкодування потерпілому таку суму, що хіба тільки на мойку вистачить!!!Обман і більш нічого!!! Не рекомендую!!!!
Докладніше
Оцінка:
110
28.07.2021 21:40
Поездка за границу получилась не такая, как мы ее себе представляли. У нас заболел ребенок, мама, а на кануне вылета и я. По ребенку решили обращаться в клинику, открыли страховой случай, который зафиксировали телефонным звонком и мы, и клиника. По возвращению я подала заявление и все необходимые копии документов, при этом уточнила, пришел ли рапорт с клиники. Мне подтвердили, что весь пакет документов им предоставлен, но нужно подождать от двух недель до месяца . И вот месяц заканчивается мне приходит сообщение, что рапорта с клиники нет, нужны диагноз сумы оплат и назначения. ЧТО? Перезвонила, сказали не могут найти. Свяжемся с Вами... До сих пор не связались, хотя обещали до конца того же дня. В общем, процес затягивается намеренно, страховка только на бумаге. Страховую не рекомендую. Теперь будем обращать внимание при следующих поездках. Всем хорошего дня. Не болейте.
Докладніше
Оцінка:
910
28.07.2021 18:02
Не сразу заметил ремонт дороги и столкнулся с другим авто, водитель которого, точно также поздно среагировал. В обеих сторон машина была изрядно примята. Страховая за семь дней справилась с суммой на ремонт моего ЗАЗ форза. Она составила 29 с лишним тысяч гривен. Так что конкретно по моему случаю можно сказать, что мне повезло. Страховая платежеспособна и нормально работает
Докладніше
Оцінка:
910
28.07.2021 15:20
Добрый день! Был случай по КАСКО: камнем разбило лобовое стекло на трассе. После осмотра страховым маршалом в течении 7 дней оплатили счет официального СТО. Стекло заменили. Цена вопроса было около 15 000 грн. После этого перестраховал авто супруги тоже в УНИКе. Пока всё ОК.
Докладніше
Оцінка:
1010
27.07.2021 19:30
Усім доброго дня! Хочу поділитись власною ситуацією з компанією PZU. Спочатку ми оформили чоловікові накопичувальну програму із захистом. Згодом мені і нашим 5 (п'ятьом) дітям.  26 травня вийшов поліс захисту та накопичення нашому синові, а на наступний день, 27 травня, він впав з велосипеда і зламав ногу. Поліса на руках у нас ще не було - бо його тільки випустили, до нас він поштою ще не дійшов. Ми передзвонили в компанію, повідомили про страховий випадок і нам сказали подавати документи. На п'ятий день від подачі потрібних документів прийшла виплата по страховому випадку сина. Можу сказати впевнено, ми переконались - компанія PZU - швидко та якісно робить виплати за наявності мінімальної кількості найнеобхідніших документів. Прохання до усіх, хто отримав виплати по страхових випадках - напишіть будь ласка короткий відгук на офіційному сайті - тим самим Ви особисто дуже допоможете багатьом людям зробити вірний важливий вибір, а компанії - ще більше підняти рейтинг та кількість клієнтів. Дякую 🤝
Докладніше
Оцінка:
110
27.07.2021 11:34
Жахлива компанія як по організації, так і по виконанню обов‘язків. Будь яке запитання - це по 5 дзвінків де вас футболять з одного оператора до іншого, так і не вирішивши нічого. При одній з самих високих цін на КАСКО, сервіс ви отримаєте найгірший
Докладніше
Оцінка:
110
26.07.2021 16:12
Добрый день! Перед поездкой в Албанию оформил в компании АСКА туристическую страховку на всю семью. В период действия договора у младшего ребенка повысилась температура (39С), сразу связался с сервисной компанией - Balt Assistance. Получил подтверждение оператора о страховом случае и следующий ответ: помочь мы ничем не можем, занимайтесь самостоятельно. Все вопросы решил и закрыл соответственно - самостоятельно. По приезду в Украину связался с оператором АСКО и попросил разобраться с ситуацией. Удовлетворяющего ответа к сожалению не получил: мы только продавцы, все хорошо, ну и все такое – неземное ). Вывод: внимательно выбирайте страховую компанию и возможности в стране, в которой вы планируете путешествовать!
Докладніше
Оцінка:
810
26.07.2021 13:52
Сломал руку на работе. Хорошо, что нам полис страховку на работе покупают. Не нужно было думать куда ехать, все в страховой подсказали и оплатили. Супер организация.
Докладніше
Оцінка:
1010
25.07.2021 21:20
На батька наїхав на роботі автонавантажувач на ногу.В результаті перелом двох кісток правої ноги,Зробили операцію.Фірма застрахувала свої працівників в СК" Оранта". На наш подив СК дуже швидко виплатила кошти,що не може не радувати.Окремо дякуємо працівнику Валентині - приємна людина,все спокійно пояснила та розказала. Послугами СК"Оранта" ми дуже задоволені. Рекомендуємо!
Докладніше