Відгуки про страхову компанію ПрАТ «Страхова компанія «УНІКА»

Клієнтська оцінка (за рік):
5,110
Відгуків за останній рік:36
Всього відгуків:467
215 Позитивних
14 Нейтральних
238 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
910
06.12.2023 14:56
Я давно вже думала застрахувати наш будинок. Все-таки в такий час як зараз можливо все, що завгодно. І дуже не хочеться в один день опинитися і без даху, і без грошей. Переглянула пропозиції від багатьох страхових компаній. Найбільше мене привабили умови в Уніки. Початковим критерієм було щоб компанія була вже далеко не перший рік на ринку, надійність – для мене показник. Зв'язалася з менеджером, який мені чемно все пояснив та допоміг зібрати всі документи, які потрібні для оформлення страховки. Оформляла все у офісі. Все швидко, просто та зрозуміло.
Докладніше
Оцінка:
110
04.12.2023 09:23
Одна з найгірших страхових компаній, однозначно нікому нерекомендую! Мало того, що всі оператори хамовиті і таке враження, що спілкуєшся з рекетом, а не з відділом компенсації... Так ще й маніпулюють фактами, недоговорюють, говорила з відділом компенсації, що мені поставили діагноз Анемія, вона гарно послухала,сказала, щоб я додавала розширений опис діагнозу і призначення в тому вигляді,як вони хочуть оформити, я все організувала,знову йшла в клініку, а потім вона мені телефонує і каже, що це не компенсовується і що треба було ще написати рівень важкості, при тому, що вона все чула, що я озвучувала їй... Потім я зателефонувала до іншого оператора і та мені сказала, що в цього взагалі нема сенсу, бо при анемії компенсовується тільки встановлення діагнозу... Люди просто витрачають ваш час і гроші, не ведіться на цю жахливу страхову!!!
Докладніше
Оцінка:
1010
30.11.2023 10:33
За кермом понад 15 років і незважаючи на багаторічний безаварійний стаж, мене таки наздогнали у пробці та пошкодили машину. Оскільки останній раз спілкувався зі страховими компаніями років 10 тому, то був морально готовий до геморою на два місяці. Але на мій подив все змогли залагодити практично за тиждень ("вилізли" всього на день). Для мене це приємне відкриття. Не знаю чи у всіх стразових зараз дотримуються таких термінів, але конктрено в цьому випадку Уніка мене приємно здивувала.
Докладніше
Оцінка:
1010
30.11.2023 10:32
Дружу з компанією дуже давно. За весь цей час жодних нарікань. Компанія йде в ногу з часом, повна цифровізація. Сервіс якісний, спеціалістів достатньо. Страхую тут свою ауді q7. Нещодавно був ремонт із страхового випадку. Все зробили оперативно і без жодних затримок. Роботи з ремонту: двері та задній бампер. Ремонт зробили якісно, запитань не маю.
Докладніше
Оцінка:
1010
22.11.2023 11:42
Оформила осаго онлайн. Дуже зручно і швидко. Буклально декілька хвилин і поліс вже прийшов на електронну пошту.
Докладніше
Оцінка:
110
16.11.2023 10:19
На вихідних попрацював на дачі , і щось влізло в поперек (маю грижі і протрузії позвоночника ). Зв'язався з лікарем онлайн , лікар назначив лікування , при звернені в Уніку мені відмовили прогарантувати лікування, мотивуючи це тим що , я вже звертався з остеохондрозом до їх(напевно брав масаж)і ліміт свій вичерпав . Якось так , нераджу...
Докладніше
Оцінка:
110
16.11.2023 05:29
всіляко стараються не покривати страховий випадок, прибираються до всього... маю кардинально інший досвід з іншими страховиками, це не реклама, тому не буду згадувати назви... просто не раджу віддавати їм ні копійки, я отримав 2 рази негативний досвід медичного страхування за кордоном + страхування авто
Докладніше
Оцінка:
1010
10.11.2023 13:59
Вирішила звернутися до ендокринолога з мед.страхування. Записалася сама, а компанія вже через додаток все підтвердила. Дуже зручно. Не треба було нікому дзвонити, щось пояснювати. Буквально три кліки і все готово.
Докладніше
Оцінка:
310
08.11.2023 13:54
Не сподобалася компанія. Не відшкодували навіть ліки на опік. Я в шоці, але ж це 100 відсотків страховий випадок. Були проблеми зі шлунком, так відправляли по різним аптекам збирати ліки, так як в одній і тій же аптеці не хотіли організовувати, бо ліки-замінники, які призначав лікар дорожчі. А ще раптом почали боліти нирки, то оплатили тільки консультацію , те що призначив лікар, аналізи і УЗД прийшлося за свій рахунок. Взагалі не бачу сенсу страхуватися в цій компанії. Та й оператори не завжди ввічливі. Страхують кожного року, але компанію ОДНОЗНАЧНО буду змінювати. 
Докладніше
Оцінка:
110
08.11.2023 13:50
Сервісом не задоволена. Приймаються документи для підтвердження страхового випадку місяцями, знаходилася на лікарняному 4 місяці, зламала ногу. Довідки з лікарні з діагнозом, і електронних лікарняних виявилось недостатньо. Менеджер відправив запит до лікарні рекомендованим листом, через два тижні бо в нього сумніви, можливо я підробила електронний лікарняний лист, або знаходилась на лікарняному 4 місяці безперервно не з приводу перелому, а наприклад з грипом. Це просто треш,
Докладніше