Відгуки про страхову компанію ПрАТ «Страхова компанія «УНІКА»

Клієнтська оцінка (за рік):
4,210
Відгуків за останній рік:46
Всього відгуків:487
218 Позитивних
14 Нейтральних
255 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
110
18.06.2024 20:19
Не страхуйтесь тут,військових тоже кидають,мене теж кинули я військовий казали 40000 виплати а виплатили 6000 не ведіться
Докладніше
Оцінка:
110
18.06.2024 16:04
Підписав у Приват банку договір медичного страхування з компанією УНІКА. Стався страховий випадок,в договорі він прописаний, але коли піднявся вопрос відшкодування тут все і почалось. З'явилися якісь невідомі додатки до договору про які ніхто, при підписанні не казав, і де немає жодного підпису. Нікому не пропоную цю компанію.
Докладніше
Оцінка:
1010
31.05.2024 10:26
Маю корпоративну страховку від Уніки кілька років. Зверталась по питанням як сімейного лікаря, так і до вузьконаправлених спеціалістів. Візити прогарантовані, лікування в моєму випадку, майже все було також прогарантовано. Вцілому, залишилась задоволена СК.
Докладніше
Оцінка:
1010
16.05.2024 18:07
Дякую страховій компанії UNIQA за швидке та якісне врегулювання мого страхового випадку ДТП. Дякую менеджеру Чернівецького відділення , Олі Гордаш, за консультації та клієнтську підтримку, за сервіс однозначно найвисший бал. Розрахунок зробили швидко, виплата на СТО теж не забарилася. Однозначно задоволена професійною роботою компанії. Звісно рекомендую страхову компанію UNIQA !
Докладніше
Оцінка:
410
16.05.2024 10:45
Користуюсь страховою здоровʼя три роки.  З позитивних сторін це вакцинація і стоматологія.  Вітамінізація дуже смішна, аскорбінова кислота лише)  Коли не має труднощів, то все гаразд. Але коли почались якісь хвороби, то все стало гірше.  Випадок 1: боліла права рука, відправили до лікаря на огляд, УЗД, маємо запалення сухожилля. Ліків покрили з 5 лише 2, але то ок. Найгірше було, коли минув місяць лікування і я звернулась знову зі скаргою, що лікування не допомогло. На що уніка відправила мене на онлайн консультацію до терапевта, де я встигла розповісти про випадок і той лікар пропав і все. Самостійно звернулась до іншого лікаря і пройшла курс УХТ.  Випадок 2: маю кісту і кожні півроку маю за нею стежити. Записуюсь у ту ж клініку, де довіряю уздистам. Попередньо не було проблем з поверненням коштів, справді покривали 100%, коли зверталась самостійно до іншого лікаря. Цього року дуже неввічливо мене відшила дівчина, посилаючись, що я мала їх попередити наперід про візит. Візит відбувся за півгодини після мого дзвінка, бо було місце і поспішала під час робочого дня, одразу після нього написала у страхову. Але я не здалась і діставала їх далі, змогла отримати 75% компенсації суми.  Загалом треба бути дуже наполегливим і вимагати своє з компанією. Інколи в мене виникає враження, що тих консультантів навмисно так тренують бути такими різкими і відрубувати все завченими фразами. Кожна розмова у мене викликає лише гнів і обурення. Нема адекватного розуміння ситуації людини, не підказують, що треба ще отак зробити чи записатись до іншого лікаря, якщо по цьому ваш діагноз не підходить. Виникає враження, що просто надіються, що людина забʼє, втомиться і не скористається своїм правом вимагати від них обіцяних послуг.  Мене жахливо втомлює спілкуватись з ними. 
Докладніше
Оцінка:
410
23.04.2024 09:15
Звернулась до лікаря, було призначено лікування та повторна консультація. Повторна консультація була гарантована страховою компанією. Однак, після проведення повторної консультації страхова компанія відмовилась її оплачувати, посилаючись на той факт, що консультація була проведена в іншу дату.
Докладніше
Оцінка:
310
10.04.2024 18:31
Пишу, щоб застерегти можливих майбутніх клієнтів цієї компанії, і порекомендувати вибрати іншу страхову. Була клієнтом протягом декількох років. На момент настання страхового випадку з'ясувалося, що договір прописаний дуже хитро, саме для того, щоб не виплачувати відшкодування. В правилах подання документів про страховий випадок в Приват24 зазначене подання "за 2 дні після закінчення лікування", що повністю співпадає з пунктом договору 5.1. Але після оформлення страхового випадку з'ясовується, що є ще пункт 8.1, у якому зазначено, що звертатися треба за 2 дні після отримання діагнозу. І, саме посилаючись на цей пункт, видається відмова. Тобто пункт 8.1 повністю закреслює пункт 5.1. І цей пункт прописаний лише в Додатку 1, котрий ще треба пошукати, щоб прочитати. Посилань на нього у Приват24 нема. Це такий сюрприз. Аплодисменти - юристам компанії, котрі придумали такий хитрий хід. І великий мінус - самій Компанії, котра наживається на своїх клієнтах, замість допомоги, на яку розраховуєш, коли страхуєш здоров'я.
Докладніше
Оцінка:
110
03.04.2024 09:18
Добрий день шановні друзі. З страховою компанією Уніка я вже більше 5 років. Завжди все було на вищому рівні, але в останній раз мене просто здивувало відношення до клієнта. Два місяці тому в мене був гнійний середній отит по якому я отримав виплату( за що дуже вдячний), а 29.03.24 в мене знову почались болі. Пішов до лікаря і він мені виставив діагноз кохлеоневрит та тубоотит. Я все це подав як с разовий випадок. Але через декілька годин отримав відказ у виплаті , тому що отит вже був. Але в мене було два діагнози і чомусь один з них був непомічений. Я звʼязався з страховою і вони запропонували мені подати ще раз, але щоб лікар закодував мені захворювання по коду. Я це зробив( лікар дуже була здивована), але довідку я подав. І знову відмова! Не так закодували…і ще кохлеоневрит звучить не так, як в таблиці виплат( там це захворювання називалися ураження слухового нерва) скажіть будь ласка я що лікар щоб знати як кодувати чи називати!  І загальне незадоволення спеціаліста зі страхової також дивує, тон такий , наче я їй кошти винен…. Мені дуже не приємно. 
Докладніше
Оцінка:
110
02.04.2024 21:18
Гіршої СК я не зустрічала, працюють так, щоб уникнути організації ліків, знаходять для цього масу причин! Забрати організовані в аптеку ліки - таких нервів коштує, що потім треба ще лікуватися. Додзвонитися нереально, потрібно ще передзвонити разів 6-8, бо ЗАВЖДИ щось плутають, або не в ту аптеку, або частину ліків, або коли вже аптека закрита!!!!!! Неповага, 100 відсоткова відсутність професіоналізму, сидять роботи, які повторюють "очікуйте, очікуйте, очікуйте". Це просто знущання! За 3 години нічого не організували і переплутали аптеку, ніяких пояснень не надали, і так щоразу!!!! Лікування не можу почати, бо так нічого в не організували!!!!!
Докладніше
Оцінка:
110
19.03.2024 11:19
Не отримую відзвони після візиту до лікаря. Не внятне розʼяснення чому мені відмовлено у покритті того що лікар прописав. Непривітна підтримка у телеграм. Не відповідають на питання по страховці. Два дні чекаю поки мені знайдуть лікаря для запису. Порівнюю з усг обслуговуванням впродовж 6ти років майже. Уніка мене дуже неприємно вразила. Половини лікарів розвинутого світу вони не признають. Наприклад трихолога для них не існує. А ще, Гугл знаходить сторінку відгуків на сайті уніка, з доволі хорошим рейтингом. От тільки перейти на неї не можна! Бо відкривається сторінка сайту уніки на якій і згадки про відгуки немає. Про що це говорить? Що вони не хочуть реальних відгуків від реальних клієнтів на своєму сайті, а чому, здогадайтесь самі. Не раджу. Був такий присмак ще з моменту коли я придбала туристичну страховку у уніки і треба було чекати якусь кількість днів для звернення за умовами страховки з дати придбання страховки. Тобто ти платиш за якусь кількість днів страхування (наприклад 7 днів) і частину з них користатися страховкою не можеш. Це було чи то 2 дні, чи то більше. Це був перший дзвіночок
Докладніше