Отзывы о страховой компании ЧАО "Страховая компания "УНИКА"

Клиентская оценка (за год):
4,810
Отзывов за последний год:40
Всего отзывов:473
216 Положительных
14 Нейтральных
243 Негативных
Внимание! Клиенты оставляют негативные отзывы намного охотнее, чем позитивные.
Оценка:
110
16.02.2024 09:34
Двічі безпідставні відмови на застраховані випадки. Один по дитячій хворобі, один по моїй. Новоутворення називають запальною хворобою) Роблять посилання на класифікатори, але не уточнюють, які саме. Посилаються на виключення, які не зазначені в договорі. Хамське ставлення операторів, які відмовляють. Складається враження, що ти спілкуєшся не зі страховиками, а з колекторами. Однозначно не рекомендую дану компанію. Вимушена розірвати два договори на страхування здоров'я. Оскільки, це витрачені внікуди кошти, витрачені нерви й розуміння, що тебе розвели як лоха
Подробнее
Оценка:
810
09.02.2024 15:13
З Унікою ми стикнулись, як постраждала сторона. Поки утрясали суму виплати, спілкуючись з різними людьми, чув, що ця страхова нормальна. Платять більш-менш непогано. Зі свого досвіду можу підтвердити. Адекватна страхова. Так, всі методи "економії" з їхноьго боку присутні. Але, стартова сума десь 80% від реальної, а не половина, як у деяких інших. Інші 20% треба самому визгризати. Але, аргументи сприймають адекватно. Нормально спілкуються. Відвертого бажання "кинути" на гроші не побачив. По ітогу, з немаленькими стараннями з нашого боку, отримали бажану суму.
Подробнее
Оценка:
110
25.01.2024 17:35
НЕ РЕКОМЕНДУЮ.Вперше стикаюся з такими непрофесіоналами в страхуванні. Тепер розумію, що компанія **** була однозначно краще. Спеціалісти безграмотні, на всі питання надають не відповіді, а якісь недійсні посилання, в яких ти як клієнт ще й сам повинен шукати відповідь. Протоколи МОЗ трактують як їм бажаєттся, аби тільки не компенсувати витрати. Якщо хочете, щоб побачили діагноз, рекомендую даним товаришам виділяти головне окремим кольором. І якщо тебе з температурою 38.5 не вбив КОВІД И СИНУСИТ....то ці спеціалісти знають "свою справу"...НЕ РЕКОМЕНДУЮ
Подробнее
Оценка:
210
15.01.2024 14:50
Я з компанією Уніка була з 2018 року і рекомендувала всім друзям. А зараз сервіс по врегулюванні ДТП важко оцінити! В мене було два випадки один за одним 31.10.2023 і 06.11.2023 і лише 30.11.2023 за моїми великими проханнями нарешті оплатили. Мені не пояснювали нічого, лише що рахують, погоджують… В мене була планова поїздка закордон в грудні, яку прийшлось відмінити через неможливість зремонтувати авто, як планувалось, і це мало для мене фінансові втрати. Проте через затягування у виплаті я і сьогодні ще неможу скористатись своїм авто, що також несе мої фінансові втрати. Уніка обіцяла виплачувати до 10 днів!
Подробнее
Оценка:
410
18.12.2023 10:08
Некваліфіковані фахівці, жахливий сервіс.
Подробнее
Оценка:
210
13.12.2023 11:57
Збережіть нерви та здоров'я не зв'язуйтесь з даною страховою компанією. На власному досвіді переконався, що обіцяють одне, а на ділі виходить інше, а також не хочуть визнавати власних помилок.
Подробнее
Оценка:
910
06.12.2023 14:56
Я давно вже думала застрахувати наш будинок. Все-таки в такий час як зараз можливо все, що завгодно. І дуже не хочеться в один день опинитися і без даху, і без грошей. Переглянула пропозиції від багатьох страхових компаній. Найбільше мене привабили умови в Уніки. Початковим критерієм було щоб компанія була вже далеко не перший рік на ринку, надійність – для мене показник. Зв'язалася з менеджером, який мені чемно все пояснив та допоміг зібрати всі документи, які потрібні для оформлення страховки. Оформляла все у офісі. Все швидко, просто та зрозуміло.
Подробнее
Оценка:
110
04.12.2023 09:23
Одна з найгірших страхових компаній, однозначно нікому нерекомендую! Мало того, що всі оператори хамовиті і таке враження, що спілкуєшся з рекетом, а не з відділом компенсації... Так ще й маніпулюють фактами, недоговорюють, говорила з відділом компенсації, що мені поставили діагноз Анемія, вона гарно послухала,сказала, щоб я додавала розширений опис діагнозу і призначення в тому вигляді,як вони хочуть оформити, я все організувала,знову йшла в клініку, а потім вона мені телефонує і каже, що це не компенсовується і що треба було ще написати рівень важкості, при тому, що вона все чула, що я озвучувала їй... Потім я зателефонувала до іншого оператора і та мені сказала, що в цього взагалі нема сенсу, бо при анемії компенсовується тільки встановлення діагнозу... Люди просто витрачають ваш час і гроші, не ведіться на цю жахливу страхову!!!
Подробнее
Оценка:
1010
30.11.2023 10:33
За кермом понад 15 років і незважаючи на багаторічний безаварійний стаж, мене таки наздогнали у пробці та пошкодили машину. Оскільки останній раз спілкувався зі страховими компаніями років 10 тому, то був морально готовий до геморою на два місяці. Але на мій подив все змогли залагодити практично за тиждень ("вилізли" всього на день). Для мене це приємне відкриття. Не знаю чи у всіх стразових зараз дотримуються таких термінів, але конктрено в цьому випадку Уніка мене приємно здивувала.
Подробнее
Оценка:
1010
30.11.2023 10:32
Дружу з компанією дуже давно. За весь цей час жодних нарікань. Компанія йде в ногу з часом, повна цифровізація. Сервіс якісний, спеціалістів достатньо. Страхую тут свою ауді q7. Нещодавно був ремонт із страхового випадку. Все зробили оперативно і без жодних затримок. Роботи з ремонту: двері та задній бампер. Ремонт зробили якісно, запитань не маю.
Подробнее