ПАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна»


Рік заснування:1993
Гаряча лінія:0 800 503 115
Юридична адреса компанії:04053, м. Київ, Шевченківський район, вул. Січових Стрільців, 40


Позиції компанії в рейтингах
6
Позиция №6 в рейтингу
ПЗУ Україна (PZU)

Інформація про компанію

PZU входить в десятку кращих страхових компаній України, активно виплачує компенсації клієнтам і дотримується рамок законодавства.

За оцінками всесвітнього рейтингового агентства «Standard & Poor's» Група PZU має високу оцінку фінансової стійкості - «А» (зі стабільною перспективою).

У «Рейтингу страхових компаній» від РА «Експерт-Рейтинг» PZU входить до групи А в категорії «Найвищий рівень стійкості страхових компаній».

PZU пропонує понад 75 страхових продуктів для особистого захисту, захисту вашої родини і майна. Щодня в українському PZU полягає понад 1600 договорів страхування.

За час своєї діяльності з 2005 року українські компанії PZU оплатили своїм клієнтам понад 850 млн. гривень компенсацій за збитки. Згідно з опитуванням за якістю обслуговування клієнтів більше 85% опитаних готові продовжити співпрацю з PZU.

Страхова Компанія PZU входить до складу Ліги страхових організацій України (ЛСОУ), Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), Американської Торгової Палати (ACC).

Згідно з даними Моторного транспортного (страхового) бюро України, PZU має високі оцінки діяльності страховика в страхуванні ОСАЦПВ і кожен раз отримує «зелене світло» за всіма трьома параметрами оцінки - фінансовий стан страхової компанії, якість врегулювання збитків і кількість скарг клієнтів і страховиків.

За підсумками діяльності 2011 і 2012 PZU відзначена в номінації «Найефективніша регіональна мережа». В українських компаніях Групи на сьогоднішній день працює понад 700 співробітників і 1000 універсальних агентів.

Клієнтська оцінка (за рік):
2,910
Відгуків за останній рік:11
Всього відгуків:232
41 Позитивних
7 Нейтральних
184 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
710
23.05.2024
Мій досвід спілкування з компанією позитивний. Договір оформили онлайн. Під час мандрівки за кордон захворіла. Звернулася до компанії через Вайбер, відповідь отримала швидко. Для вирішення питання про отримання консультативних послуг лікаря, було запропоновано декілька варіантів. Зорієнтували з розташуванням найближчої консультативної клініки, оплатили вартість консультації. Діяли оперативно, допомогли з перекладом під час спілкування з лікарем, підтримували зв'язок через електронну скриньку та при зверненні на номери телефонів компанії. . Надали вичерпний перелік необхідних документів для отримання компенсації. Всі кошти за ліки, інструментальне дослідження та повторне звернення до лікаря були повернуті в повному обсязі (умова - наявність підтверджуючих документів на паперових носіях). Компанія працює з документами які подаються в електронному вигляді.
Докладніше
Оцінка:
1010
08.05.2024
Хороші спеціалісти, швидко та якісно надають інформацію. Виплати за завдані збитки в наслідок ДТП виплатили в зазначений термін спеціалістом та повністю покриває ремонт авто. Приємно мати справу!
Докладніше
Оцінка:
110
19.04.2024
Нерекомендую, компанія яка кидає людей на гроші, виплачує мізерні суми після ДТП, ремонт фактично приходиться робити за власні кошти, розрахунок роблять 70% зносу при тому що авто 2012р, заяву на перерахунок відхилили, щоб відремонтувати авто потрібно вкласти своїх 30 тис грн, власний досвід.
Докладніше
Оцінка:
110
23.03.2024
Страховий поліс купили онлайн. Це було зроблено швидко. Прилетів у Дубаї. Через кілька днів почала боліти щелепа. Було тяжко їсти. Потім боліти стало сильно, почав погано спати. В медичній допомозі було відмовлено. У мене не страховий випадок, пояснили в переписці. РЕКОМЕНДУЮзвернутись до іншої страхової компанії.
Докладніше
Оцінка:
110
15.02.2024
Агресивне спілкування представника компанії з Клієнтом та лікарем. Також не дотриманням договору, Відмова у дообстеженні та наданні медикаментів, при гострому стані у пацієнта. Також спочатку Гарантують або не гарантують, потім через пів дня, Вже гарантують або відмовляють, без пояснення, стосовно якого пункту договору. "Казало керівництво", такого у пункті договору я не знайшла.
Докладніше
Оцінка:
710
02.02.2024
Я не являють клієнтом цієї компанії. Але попав в ДТП з клієнтом цієї компанії він веновний.Номер 37153.Експерт оглянув пошкодження авто,зробив фото.За7 днів виплатили кошти .На запчастини коштів достатньо. А на покраску установку крило двері передні двері задні бампер потрібні кошти ,обідно! Але я дякую компанії за оперативність і виплаті коштів.Напевно стану Вашим клієнтом пзу. Дякую.
Докладніше
Оцінка:
110
15.12.2023
Потрапив в ДТП. Винуватець мав поліс з нульовою франшизою саме від ПЗУ, чому я спочатку дуже втішився, але як виявилося намарно. ПЗУ PZU - які можуть виникнути асоціації почувши таку назву? Відома велика потужна страхова компанія, чи не так? В мене пошкодження двох елементів: крила та бампера. Рихтовка, шпатльовка, грунтовка, підбір кольору, малярка. В різних сервісах така робота коштує від 15тис.грн у дешевих гаражних до 30тис.грн у авторизованих офіційних з гарантією. Розраховував десь на золоту середину десь на 20-25тис., думаю собі страхова надійна з хорошою репутацією, проблем бути не повинно. Але все не так, як здається на перший погляд. ПЗУ - це тільки назва, все інше в них прогнило зверху до низу. З перших днів почалися проблеми. Зробив все як описала мені дівчинка через чат-бот, яка прийняла моє повідомлення, навіть одразу в той же день дзвонив уточнити чи все вірно і чи все вони прийняли, сказали, ми нічого не перевіряємо все має бути ОК. Проходить 2 тижні, дзвоню їм, довго шукають мою справу, не можуть знайти, а потім, ой у нас там щось не пішло і ваша справа зависла, але зараз піде в роботу. ОК, чекаю. Проходить ще 2 тижні, знову дзвоню, кажу: мені потрібна машина, може Ви оціните збитки? Призначили огляд у "експерта", ще через кілька днів зідзвонився з експертом, приїхав до нього, він оглянув, і все далі глухо. Проходить ще 2 тижні, знову дзвоню, в результаті мені пропонують 8тис.грн, кажу добре, знайдіть мені такий сервіс, щоб зробив 2 елементи за такі гроші, кажуть, що вони не шукають сервіси, але це середньо-ринкова вартість такої роботи. Потім той менеджер нібито порадився зі своїм начальством і каже максимум 8,5тис.грн або якщо я не погоджуюся, то призначають незалежну експертизу. Кажу ОК, призначайте. Мені ніхто не телефонує, а через 2 тижні мені приходить СМС, що експерт оцінив мої пошкодження у 7100грн. Це просто ЖАХІТТЯ, а не страхова компанія!!!! Виходить, що ремонт я маю робити за свої гроші. Як описав мені ситуацію адвокат по ДТП, це страхова компанія, яка має дуже багато ресурсів, але замість того, щоб виплачувати потерпілим за завдані збитки, вони занижують суми виплат та готові роками судитися з потерпілими. Категорично не раджу оформляти страхові поліси у цієї компанії! ПЗУ - це шахраї та аферисти! Бережіть себе та оминайте цю страхову. Слава Україні!!!
Докладніше
Оцінка:
110
29.11.2023
Шановні громадяни. якщо Ви хочете стахувати своє життя то бутьте дуже обережними з Страховою компанією ПЗУ. Вони зацікавлені не віддавати свої кошти і Ваші також. І якщо Вас виникне якась проблема, то будьте готові, що Ви не отримаєте своїх коштів, навіть тих що вже вклали. Проценти та виплати не покривають ваших витрат. А зараз спілкуються тільки онлайн. В офісі представники не спілкуються з клієнтами.
Докладніше
Оцінка:
110
28.11.2023
1.Винаймають не кваліфікованих экспертів! 2.Відшкодовують ту суму яку вважають за потрібне!(значно нижче) 3.Не відповідають на листи,які до них надходять! 4.Відділ врегулювання займається порушенням прав людей ,а не вирішенням по відшкодуванню!
Докладніше
Оцінка:
110
15.11.2023
Обходьте десятою дорогою цю стахову «ПЗУ Україна»!!! Були клієнтами PZU Украіна багато років, але компанія забила на нас після першого страхового випадку. Стався банальне ДТП на парковці, я зачепила бампер і боковину іншого авто. Пошкоджений автомобіль був старим і потріпаним. Наш автомобіль був забезпечений полісом ОСЦПВ ПАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна» на 130 тис. Страхова занизила оцінку і витрат. Потерпілий подав у суд на нас, прийшлося майже рік тягатися по судах. Дзвінки на горячю лінію нічого не давали PZU Украіна. Оператори не дають інформаціі, а з іншими працівниками спілкуватися не можна, відговорки- лище повідомимо, передзвонимо, заплатили.... Якщо стається страховий випадок- робіть оцінку самостіно та тримайте на контролі.
Докладніше
Оцінка:
110
09.10.2023
На жаль, довелось комунікувати з цією страховою "компанією" в якості потерпілої сторони, оскільки винуватець ДТП мав від неї автоцивілку. прислали "незалежного експерта" для оцінки збитку мого авто, який у звіті виявився вдвічі заниженим від реальних цін на ремонт даних пошкоджень. При цьому телефонував мені барига з цієї компанії, мовляв, оцінили пошкодження у таку то суму, пропонуємо Вам виплатити її у мирову, якщо погоджуєтесь - виплата протягом двох днів, якщо ні - чекаємо "офіційного рішення", після якого сума може бути нижча (і типу каже часто так і буває) тощо. Звичайний розводняк на лоха, який погодиться на термінову виплату, хоч вона і вдвічі менша за реальну. На що я відповів категоричне НІ, але мені все одно через 2 дні зарахували озвучену ними суму. Звертався до 10 незалежних ремонтних компаній та СТО з різних регіонів України, надав страховій компанії комерційні пропозиції щодо РЕАЛЬНОЇ оцінки вартості пошкоджень, найдешевша пропозиція - вдвічі дорожча за оцінку експерта. Офіційне листування, звернення до їх менеджерів, колцентру, юр відділу щодо перегляду оціночного звіту та рішення щодо суми. БЕЗРЕЗУЛЬТАТНО.  Якщо Вам цінні ваші нерви, НІКОЛИ, ще раз повторюю, НІКОЛИ не звʼязуйтесь з цією страховою компанією. 
Докладніше
Оцінка:
110
05.05.2023
Взял полное каско(номер моего договора АМ.11139087)у страховой компании PZU на премиум автомобиль.Оплачиваю 74250 грн в год. Попал в дтп, случился страховой случай, наехал на бетонное ограждение.Поехал к официалам и там дали заключение,что из за сильного удара рейка вышла из строя ее нужно заменить.Всю информацию скинул на офис компании PZU Украина,отправил дополнительно протокол БМВ по данному узлу который нужно заменить в обязательном порядке при сильных ударах  ходовой.После двух месяцев мороза и ожидания,  я был послан в след за русским кораблем, письмом отказа,ничем не обоснованным!!! Постоянно к ним не дозвониться сотрудники игнорируют и перекидаю друг на друга, какой то замкнутый круг получаеться. Хочу донести всем тем кто планирует страховаться, что 10 раз подумайте нужно ли вам каско от этой страховой. В начале они вам пыль в лицо пустят а потом обманут. По моему опыту это самое ужасное каско, странно что их еще не прикрыли.
Докладніше
Оцінка:
110
04.05.2023
Эта компания так называемая страховая ПЗУ, ничем не отличается от других страховых-ло***ронщиков, сначала говорят что все выплатят, но спустя некоторое время присылают письмо на почту с отказом в возмещении ущерба. Никому не рекомендую данную СК "ПЗУ"!
Докладніше
Оцінка:
110
10.03.2023
НЕДОБРОГО і, сподіваюся, НЕСПОКІЙНОГО вам усім дня! 21 січня 2023 року та 23 січня 2023 року я вже зверталася (як бачите - неодноразово) телефоном до вашого менеджера, а перед тим також у VIBER стосовно вевиконання  зобов'язань у страхуванні компанією "PZU Україна". Ваші менеджери запевняли, що подали запит до австрійської клініки стосовно вирішення цієї проблеми. А саме - МЕНІ Й НАДАЛІ НАДХОДЯТЬ ПОГРОЗИ ВІД КОЛЕКТОРІВ. Дані з мого поліса були виписані. Поліс був дійсний. Повторюю: я витратила на своє лікування значно більші кошти за суму, яку коштувала консультація - ВАША КОМПАНІЯ ТАК І НЕ СПЛАТИЛА ЗА КОНСУЛЬТАЦІЮ! Чоіу мені й надалі надходять погрози колекторів?! Вимагаюю офіційної відповіді компанії PZU Україна та виконання компанією PZU Україна  своїх зобов'язань! За два місяці це питання давно вже можна було б вирішити! Чочу я страждаю через компанію "PZU Україна"?!
Докладніше
Оцінка:
110
07.02.2023
- відбулася дтп - склали європротокол - експерт страхової зробив оцінку результат: вішкодування = 40% вартості ремонту нікому не рекомендую pzu
Докладніше
Оцінка:
110
17.06.2022
Виплата після дтп не покриває навіть половини вартості ремонту. Фактично вистачає на запчистину(і то не оригінал) ,але на фарбування і встановлення треба ще скільки ж. Це pzu потрібно обходити десятою дорогою.
Докладніше
Оцінка:
110
03.06.2022
Не страхуйтесь з ПЗУ! Вони не виплачують страхові відшкодування! Я перебуваю в Мексиці, перед поїздкою застрахувалась в ПЗУ на весь період часу. 30 квітня в мене почались сильні болі, я падала в овморок, не могла спати. Звернулась одразу ж в страхову, на що отримала листа у відповідь що в них немає партнерів в Мексиці і щоб я сама звернулась до лікаря а потім вони мені все відшкодують. Я мягко кажучи була вшоці від відповіді, незнайома країна, мова, і розбирайтесь самі. Отож я поступила як мені сказали , я звернулась до лікаря, провела всі обстеження , які мені обійшлимь в 16 тисяч гривень. В мене виявили аневризму, це як бомба, яку якщо не лікувати вона розривається і людина померає. Я у всьому тримала в курсі ПЗУ. Мені назначили дату операції, оскільки вона була невідкладна і коштувала до 7000 доларів. І за 4 дні до операції мені відмовили у виплаті, сказали що це не їх випадок, і перестали відповідати на мої питання. Просто кинули мене, при тому що додому я вернутись не можу, в нашій країні війна, а мене просто кинули з гострими болями! Я думала хоч отримаю відшкодування на меличний огляд який я проводила для вияснення обставин гострої болі. Та мені відшкодувати лише 2 тис з 16 тисяч гривень. Гроші на операцію я таки назбирала серед небайдужих співробітників, трохи мала збережень, мені виплатили раніше зарплату і компанія в якій я працюю «Епам» також  помогла з виплатою. Та я навіть уявити не можу що б робили люди які просто не мали б до кого звернутись. Це не страхова компанія, це шахраї, і про це має знати весь світ! Ганьба вам ПЗУ!!!! Я докладу всіх зусиль щоб люди не потрапляли у вашу пастку! Від страхової компанії у вас тільки Назва! Ганьба вам!!
Докладніше
Оцінка:
110
18.05.2022
Страховала свой автомобиль в PZU. Случился страховой случай в меня въехал автомобиль и скрылся с места ДТП, но я успела сфотографировать номер машины, вызвала полицию, есть протоколы, собрала всемнеобходимые документы и отправила, должны были выплатить сумму, но не выплачивают требуют теперь решение суда какого-то они не знают с кого взымать, платить отказываются. Советую с ними не связываться, работают одни хамки, не связывайтесь с ними ничего они не выплачивают.
Докладніше
Оцінка:
110
15.12.2021
Врагу не пожелаю , столкнулся с ихним сервисом за границей теперь с переломом плеча буду лететь домой,не оплатили даже вызов скорой помощи,заплати сам а потом уже может вернём,был бы минус поставил бы минус
Докладніше
Оцінка:
1010
22.11.2021
Страховий випадок на Тенеріфе 15.11.21 (пізній вечір). Швидко відповіли у Вайбері. Швидко зв'язався представник на Тегеріфе і лікар. Дали варіанти вирішення проблеми:1)через 30 хв до мене приїзджає лікар 2) я їду до лікарні, яка може мене прийняти 3) викликаю швидку. Я обрала варіант 3, але швидку недочікалася і пішла по сценарію 2. Все покрила страхова, я нічого не платила. За мене постійно переживали, писали і підтримували. На рісепшені у лікарні представники страхової були перекладачами через Вайбер. Нажаль, жіночки не знали англійської, а я вже готова була померти. Дякую, що боролися за моє життя!
Докладніше
Оцінка:
910
31.10.2021
Остался доволен страховой компанией! Страховой случай 12714, выплатили до решения суда . Оперативно !
Докладніше
Оцінка:
110
29.10.2021
Поліс мед. страхування EMB. 10036860. Страховий випадок стався за межами України. Усі правила (подання документі, повідомлення страхову завчасно про подію) виконані. Півтори місяця тому подано документи для підтвердження витрат та відшкодування. До сих пір немає відповіді, ані відшкодування. Представник компанії як в телефонному режимі, так і у переписці на емейл зазначає, що потрібно очікувати ще пів місяця та відповідь. Прошу відповідальні державні структури зважити на значну кількість негативних відгуків про ПЗУ Україна та скасувати ліцензію на діяльність даної компанії. Порушення норм, правил та повна неповага до клієнтів.
Докладніше
Оцінка:
110
21.07.2021
Договір ЕМВ.09648049, дата припинення 10.06.2021. , м.Миргород ,Полтавщина. Звернення на гарячу лінію ПЗУ, як і звернення на ел.адресу офісу в Києві безрезультатні: документи не надійшли, хоча кошти до повернення вже 11 днів тому мали бути на моєму рахунку. Ще сподіваюся на запізніле вирішення. Дякую!
Докладніше
Оцінка:
110
20.07.2021
Являлся клиентом данной компании. За день созвонился с офисом на проспект Победы 80/57 г.Киев, *имя скрыто* сказал что страховка будет стоить 400 грн на взрослого и со скидкой на ребенка. В итого сегодня мне этот человек впарил 2 страховки за 860грн. Я потратил время, деньги и получил страховку дороже чем мне говорили по телефону. Может это такой развод лично этого человека а может политика всей компании.
Докладніше
Оцінка:
110
16.06.2021
Некому не рекомендую. Это ужас а не сервис. Подал документы на прямое урегулирование тишком нырком кто что считал не понятно. Выплатили на карту деньги , только на них только запчасти купить. Написал претензию и не ответа не привета. Некому не дозвонишься никакой информации не добьешься. Сидит какая ку***а ничего не знаю кому то напишу кому то позвоню и целый год не ответа ни привета. Вообщем не связывайтесь с ней. Отстой полный.
Докладніше
Оцінка:
310
03.06.2021
Справа №2484 від 15/02/21. Пошкодження бампер. До кінця березня оцінили ремонт в 3400 грн , готовий був писати заяву на компенсацію 800 грн. з страхової щоб далі подавати в суд на винуватця який не компенсував розмір франшизи 2600грн. , але звільнився менеджер і щоб знайти контакти нового я вже півтора місяці дзвоню на гарячу лінію і відповідь проста шукаємо заміну, далі багато справ ще трошки і дійде до Вашої справи а тепер просто кажуть розглядається і менеджер коли захоче то Вам передзвонить. Маю підозру що просто у винуватця є там знайомі і цю справу затягують навмисно. Колись страхував авто десь 7 років в цій страховій і думав що надійна , якщо щось то компенсують людям шкоду, а зараз вважаю одною з найгірших страхових. Не рекомендую Вам страхувати в цій конторі. Якщо хтось з ПЗУ хоче заперечити факт моїх слів то готовий надати запис розмов з Вашими працівниками та копію листів на писаних на Вашу електронну адресу. Думаю що потрібно збирати ці докази та писати на них скаргу в МТСБУ. В нашій країні є обов'язкове страхування але немає обов'язкової умови виплати по страхуванню і штрафів накладених на страхові компанії за таке затягування, ігнорування законних прав.
Докладніше
Оцінка:
510
20.05.2021
Користувався послугами компаніі 4 роки поки не стався страховий випадок дтп у Львові 12.03.21 Страхова компанія виплатила потерпілому лише 50% від вартості ремонту, решту 50% потерпілий хоче відсудити в мене через суд, не розумію за що ми платимо страховій компаніі кошти за поліс  якшо потрібно в кінцевому результаті заплатити гроші зі своєі кишені. ПЗУ не рекомендую нікому.
Докладніше
Оцінка:
110
18.05.2021
Родичі моєї дружини оформили на мене якусь страховку про яку я і слухати не хотів. Проплатили, і тепер просять від мене гроші.  Бо там потрібно платити кожен рік чималу суму, а розірвати той договір можна тільки через три роки.  Я розумію що це проблема з родичами які зомбовані цим ПЗУ. Але як можна оформити на мене таку серйозну річ без жодного мого підпису?!  Просто принесли гроші і все...  А чи я взагалі живий то нікого не хвилює. Дуже дивна компанія.  Тепер я розумію що я платитиму далі, або зіпсую відносини з родичами. Просто підсаджують на гачок, НАВІТЬ НЕ ПИТАЮЧИ ЧИ ТИ ЦЬОГО ХОЧЕШ. Наголошую жодного підпису і жодних обстежень я не проходив. Без жодних обстежень та перевірок, просто проплатили гроші і все... Буду шукати вихід з цієї ситуації. 
Докладніше
Оцінка:
110
18.05.2021
Я являюсь клиентом ПЗУ уже 4 года по страховке каско. (для тех кому лень читать весь текст можно прочитать пару последних строчек)В первый год был один случай, который они быстро рассмотрели, оплатили, и я довольный катаюсь дальше.Но в этом году страховая сильно расстроила и теперь не то что не советовать, а отговаривать людей буду.14 апреля 2021 произошел неприятный случай с машиной, без других участников движения повредил порог авто.С мой стороны все действия были выполнены как  и требовалось. Звонок, регистрация происшествия, фото и т.д.16 апреля связалась менеджер компании к которому скинул информацию, фото, заполнили заявления  и т.д.Дальше счет на ремонт, фото пересылка и т.д.Вообщем есть случай, есть фиксация случая, есть счет.Казалось два-три дня и меня пригласят на ремонт. Но нет, сегодня 18 мая решение по моему делу нету, поговорить кроме как с оператором или менеджером продаж, я не могу. Это как так в крупной компании все зашифрованые и скрытые ?Я месяц слышу что мое обращение отправлено дальше ждите с вами свяжуться, или юр.отдел отправил вам письмо ождайте.Прошел месяц с моменты подачи заявления, и больше 2 недель с момента последнего документа.Ответа от компании никакого нет! Вообщем, за не маленькие деньги которые плачу за КАСКО обслуживание ужасное. Поговорить кроме как с оператором который ничего сказать не может и переключить на компетентного сотрудника тоже не может, нет возможности. Компания полностью закрыта для общения с клиентами.Все строки по рассмотрению дела вышли.Если вы рассматриваете хорошую страховую, то проходите мимо ПЗУ.ПЗУ позор вам!
Докладніше
Оцінка:
310
14.05.2021
Сидя у врача с острым тромбозом, ПЗУ сказали что через 30 мин. Согласуют, дадут ответ. Через 1,5 часа я сам дозвонился, сказали что 2 дня на решение. Не рекомендую их. Врач даже с такой страховой в шоке Но на сам приём записали хорошо и перезвонили, тут конечно норм.
Докладніше
Оцінка:
110
11.05.2021
PZU. Відгук Вкрай НЕГАТИВНИЙ!!! Халатне відношення, компанія не виконує взяті на пластмаса, потрібен був повний огляд. Експерт передзвонив і назначив час огляду, так як я був 1000 км від свого авто, я візично не міг показати автомобіль, про що йому повідомив, на що почув відповідь що в такому разі коли огляне авто невідомо ,бо він з іншого міста і заради мене їхати сюди не буде. Пройшло пару днів, я йому сам зателефонував, сказав що тоді сам приїду в його місто раз тут не виходить оглянути, але мені потрібно зняти бампер бо там є під ним пошкодження, щоб сказав куди можна підїхати для повного огляду, ніби домовились. По приїзду телефоную, питаю куди їхати щоб зробити повний огляд, на що мені відповіли, я огляну авто а бампер де хочеш знімай це не мої проблеми. Після питання для чого я тоді до нього їхав 150 км, ми про інше домовлялись. На повишених тонах з обох боків, огляд закінчився не розпочавшись. Заїхав на офіс PZU, розказав ситуацію. Сказали що неприємність , начальнику експерта повідомлять, а мені дадуть нового експерта який в моєму місті все огляне. Нового експерта не дали, я відразу знав що вже буде за огляд. При огляді записав: деформований бампер, пошкоджено покраску, і вистрілило ліве крило. Після того сам поїхав на СТО, зняли бампер, під ним розлетівся підсилювач бампера, сфотографував експерту і він долучив до справи. За послугу СТО заплатив 300 гр. В страховій сказали компенсують. Після заключення Експерта повідомили про суму, 2600гр франшиза, яку сплатив винуватець дтп, і 800 гр заплатить страхова. Покраску бампера не врахували, пояснили тим що бампер потребував покраски до дтп, хоч там були незначні царапини збоку, які були закрашені, а удар був в задню частину, це 70% бампера, але красити я маю за свій кошт весь бампер. Крило теж не врахували. Телефоную до експерта, спитав чому він при огляді писав одне, а в страхову зовсім інше, на що відповів що крило прогинається(грає), але на вигляд нормалене , буде так як є. І що в нього договір з страховою і кинув трубку, нічого не пояснивши. Після дзвінка в PZU, ,чому не врахували крило і покраску бампера, сказали що переглянуть. ПЕРЕГЛЛЯНУЛИ ТАК СКАЗАТИ, забрали навідь тих 800 гр що мали заплатити. Чому змінилась сума нічого не пояснюють, сказали ждіть листа, а в листі пояснень немає ніяких, просто написали що після експертизи втановлено загальну ціну 1600 яку покрив винуватець дтп. І де навідь ті 800 гр що мали сплатити невідомо, просто свідомо пишуть що хочуть, таке враження що моїми коштами з експертом розрахувалися. Ті кошти які нарахувала страхова, мені не покривають навідь половини ремонта. Сума незначна, але шкода потраченого часу і своїх коштів які витратив на всю цю процедуру!!!
Докладніше
Оцінка:
110
27.04.2021
Добрий день Я Вас турбую по справі 3896. Я є потерпівшою стороною. В зв'язку з тим що ДТП сталося 26 квітня у м. Львові коли місто вже перейшло в жовту зону мене цікавить чому ваші відділення працюють дистанційно і вимагають фото з ДТП і багато інших документів з яких заява і тому подібне на які я потрібен трари свій власний час. Видруковувати їх , сканувати потім відправляти. Чи не можна простіше щоб підїхати до відділення врегулювання і це скласти відповідальним працівником. На численні питання до вашої інформаційної служби є ссилання на указ керівництва компаннії. Но це вже не відповідає регіональним потребам де вже перейшли у жовту зону по ковід і обмеження суттєво знизились. зато добитись правди у вашої служби та розуміння донести дану інформацію і оперативно відреагувати немає. Я дуже розчарований таким сервісом
Докладніше
Оцінка:
410
06.04.2021
Коротко об этой компании – дорого и плохо! ) Имею длительный опыт с этой компанией. И пока проблем не возникало, всё было хорошо. Напоминали за месяц до окончания действия полиса ОСАГО. И предоставляли скидки, как лояльному клиенту (скидки от своих завышенных ценников))). Но как случилось два ДТП за два года и выяснилось, что в эти высокие цены не входит ничего кроме эвакуатора, который ещё и приедет к тебе лишь к вечеру (а ДТП случилось утром перед въездом в город) и только если ты ещё вспомнишь об этом пункте в договоре (оператор, естественно же, ничего не предложил). И вот в этом году даже забыли о себе напомнить. Что и к лучшему – по совету друзей взял полис в компании, которая предлагает больше и за меньшие деньги.
Докладніше
Оцінка:
110
17.03.2021

Хочу поделиться отзывом о моём опыте страхования моего авто пакет Каско со всеми 0% франшизами в компании ПЗУ (Одесса). При заключении договора с менеджером было оговорено , что ремонт моего авто из США в случае страхового случая будет производиться на СТО по МОЕМУ выбору. При наступлении 2го страхового случая ( по вине другого водителя, не меня) мне было сказано, что ремонт на моём СТО невозможен, потому что спустя полгода по истечении договора были внесены изменения по страхованию авто из США - СТО по выбору страховой компании. Просчёт от СТО, на котором я ранее всегда делала ремонт, сочли завышенным и не оставили мне никакого другого выбора кроме как произвести ремонт (он был оценен в 2 раза дешевле, чем счёт выставленный моим СТО) на СТО-партнёре ПЗУ. Второй вариант у них был - ремонтируйте где хотите - мы выплачиваем фиксированную стоимость, посчитанную нами, а вы самостоятельно можете доплатить остаток (т.е. половину счёта!). О ремонте на СТО-партнёре (GAS Motors) много говорить не буду - долго и безответственно, при установке бампера были плохо выставлены зазоры и мне пришлось ехать на другое СТО, где исправили эту проблему. Также старые запчасти (которые были заменены на новые), а именно бампер - забрали. По несоблюдению сроков - ДТП 07.2020, деньги на СТО-партнёр перевели 12.2020, т.е. спустя 5 месяцев после ДТП....в договоре прописаны 14 дней с даты подписания заявления о наступлении страхового случая. Но больше всего хочу отметить работу сотрудников ПЗУ - мне не отвечали на звонки, сообщения, меня (клиента) втянули в волокиту с перечислением оплаты (деньги были перечислены на моё СТО - потом делали возврат), мне не пошли на встречу и не предложили компромисс. Ведущий менеджер, с которым я подписывала договор, в вопросах возмещения средств и ремонта - не участвовал вовсе, передал вопрос в другой офис. По итогу выше сказанного - никому не советую оформлять Каско в данной компании.

Докладніше
Оцінка:
110
11.03.2021

Европейская страховая компания с именем превратилась в нашей адаптации в полнейший скам. Оператор борется с вами чтобы найти причину для отказа. При этом, отправляют в довольно недешевые клиники, где просто осмотр врача через страховую стоит 150 долларов! Естественно гарантии покрытия нет, и по итогу я вынужден заплатить из своего кармана. Какой смысл мне было покупать у них страховой полис и платить самому за такой дорогущий прием, если я мог в той же клинике получить услугу в 5 раз дешевле? Мой итог страхования на двоих. Затраты 200$ (полисы) + 550$ за 4 обращения в клиники Тайланд и Малайзия. Выплаты: 0 Итог: -750$ Спасибо PZU!

Докладніше
Оцінка:
110
09.03.2021

На данний момент знаходжусь на території Польщі і "користуюсь" послугами компанії ПЗУ Україна.Я вас благаю біжіть подалі від їх офісів! Мені надали допомогу аби як і відмовляються надати коректну поміч . 7 людей писали мені на електронну пошту і зсилаючись на пункти договору який не має жодного відношення до звернення. Оператор кол центру Юлія нахамила та поклала слухавку. Проблеми вашого здоров‘я це тільки ваші проблеми- ось посил цієї компанії. Робіть все за ваші кошти. Я знаходжусь в шоковому стані після тижня безкінечних переписок з асістанс а тим паче після розмови з оператором кол центру пані Юлією. Страхова компанія записала мене до першого лікаря який прийшов їм на думку замість консультації з терапевтом і направлення до вузькопрофільного спеціаліста а саме невролога. Страхова відмовляє мені в наданні випису з місця проходження обстеження. Роблю висновок із всіх контактів що я мала із працівниками цієї компанії що вони його навіть не мають. По приїзду в Україну на данну компанію буде складена скарга до правоохоронних органів . Бажаю співробітникам компанії ПЗУ потрапити у таку саму ситуацію і сидіти тиждень на знеболюючих через те що їм відмовляє їх страхова по безглуздих причинах.

Докладніше
Оцінка:
110
24.02.2021

Дитина зламала ногу. Згідно правил ПЗУ вчасно подали всю інформацію та документи. Пройшло більше місяця - ніяких ні виплат ні інформації. Зверталась ЧОТИРИ рази на гарячу лінію. Щоразу обіцяли передзвонити до кінця дня - жодного разу не передзвонили. Написала скаргу в типовій формі на сайті . Реакції - нуль. Це страховка просто для "галочки", якщо потрібний такий папірець для оформлення іншого папірця.

Докладніше
Оцінка:
110
05.02.2021

Решила приобрести полис ОСАГО, позвонила в офис на Дегтяревской, вопрос о месте регистрации авто мне не был задан, а сразу была названа сумма к оплате. Перезвонила еще раз уточнить, сказала, что регистрация не Киев, в ответ услышала, что это не имеет значения и тариф равный для всех регионов. Позвонила в региональный офис (в город, в котором зарегистрировано авто) - там мне назвали меньший размер платежа. Вывод - если бы я самостоятельно не сидела бы и не вычитывала, чтобы разобраться в вопросе, в ПЗУ меня бы просто намахали. Взяли бы больше, чем полагается. И это, на минуточку, центральный офис.

Докладніше
Оцінка:
310
02.02.2021

Діло №370 24.10.2020р. о 15 год. 45 хв. внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка сталась в м. Києві, по автодорозі М-06 Київ-Чоп в напрямку м. Києва за участі першого водія громадянина Турції Коджака Нуреддина (Kogak Nureddin) , який на автомобілі Toyota Carolla держ.номер АА 6331 РО, яка належить ТОВ «Перша прокатна компанія», що є Страховиком у вашій СК «ПЗУ Україна» (страховий поліс № ЕР.200361026), який скоїв ДТП (постанова суду від 21.12.20), та другого водія Надії Григорівни , автотранспортний засіб Toyota RAV4 Hibrid 2020 року випуску автомобіль другого водія отримав механічні пошкодження. Відповідно до Довідки ДАІ вказана дорожньо-транспортна пригода сталась з вини першогого водія Коджака Нуреддина, цивільно-правова відповідальність якого застрахована у ПрАТ СК «ПЗУ Україна» і підтверджується Полісом обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів № ЕР.200361026. Керуючись ст. 33 та 35 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» з метою отримання страхового відшкодування, мною 28.10.2020р. до страхової компанії було подано заяву на виплату страхового відшкодування та наступні -документи: - довідка ДАІ; - особисті пояснення про обставини ДТП. - акт огляду транспортного засобу - постанову суду - калькуляція сервіса Тойота Віді Автострада Також, на вимогу представників СК «ПЗУ Україна», 13.01.2021 мною було подано копію рішення Києво-Святошинського районного суду м. Києва, яким підтверджується вина першого водія громадянина Турції Коджака Нуреддина (Kogak Nureddin) в ДТП, яке сталося 24.10.2020р Отже, всі необхідні документи для прийняття рішення щодо виплати страхового відшкодування мною були надані 13.01.21 р. ПрАТ СК «ПЗУ Україна» до сьогоднішнього моменту виплати страхового відшкодування здійснено було частково у сумі 11 998,82 коп, причин у виплаті, чому виплачена така сума не повідомлено. Хоча згідно калькуляції на ремонт моєї машини ТОВ «ВІДІ Автострада»сума збитку на ремонт моєї машини складає 65 730 грн. 27коп. Хочу зауважити, що на день здійснення ДТП моя машина з моменту покупки була у використанні 5 місяців і вважається новою без амортизаційних витрат. Автомобіль є гарантійним і повинен ремонтуватися тільки на сервісних станціях TOYOTA і згідно калькуляції сервіса Тойота Дані дії ПрАТ СК «ПЗУ Україна» вважаю протиправними, і такими, що порушують мої законні права та інтереси. Тільки сама фара коштує 20 632 грн. Не кажучі про рихтовку, та покраску бампера, та крила, та заміни покришки та рихтовки та покраски діска. На моє звернення СК ПЗУ відповіла, що сама визначає суму збитка і якщо ви не згодні, то звертайтеся до суду. Вони відповіли, що іхній єксперт є незалежним і він так зробив калькуляцію. Мало того, що вони з якого дива оцінили мою машину у 740 000 грн., а не 1068000 грн., як вона коштує згідно договору купівлі-продажу. Вони згодні, що машина нова і амортизаційні вітрати на неї зробити неможливо (на день аварії машині було трохи більше 4 місяці). Акт оцінки СК ПЗУ не надають і тільки прислали страховий акт, де не розписуются витрати на придбання комплектующих та витрати за ремонт. Ще СК ПЗУ надала у разрахунку ще ПДВ 20 %.(мінус 1600 грн 56 коп ПДВ). Згідно роз"яснення лист ДФС від 20.01.2017 року Лист ДФС від 20.01.2017 № 1116/6/99-99-15-03-02-15 Враховуючи вищевикладене, та зважаючи на те, що страхові компанії (страховики) здійснюють операції з постачання послуг із страхування, які не є об'єктом оподаткування ПДВ, то виплата страхових платежів також не є об'єктом оподаткування ПДВ. Можу константувати , що СК ПЗУ діє як шахрай. Переглядаючи відгуки про СК ПЗУ бачу в іх діях закономірність, що до неповних компенсацій страхових дій. Далі буде довга тяганина у судах, но згідно принципу я буду судитися з СК ПЗУ щоб надалі вони виконували свої обов"язки щодо страхових виплат.

Докладніше
Оцінка:
910
01.02.2021

У знакомых произошёл за границей инфаркт у бабушки, провели срочную госпитализацию, операцию на сердце, проживание в клинике. Общая сумма расходов составила около 10 тис евро. Страховка выплатила все, хотя конечно со скрипом. Удивление! Народ если едете за границу с людьми старше 40 лет, не экономьте, возьмите тревел страховку, иногда она может сэкономить Вам цену 5 таких путешествий и спасти жизнь близкому человеку. Теперь сама подумываю застраховать маму уже на пенсионное страхование или медицинское у них, ведь выплата была реальная знакомым.

Докладніше
Оцінка:
810
30.01.2021

Залишу відгук про каско. 29 листопада потрапили в ДТП - через ожеледицю занесло в відбійник. Перше з чим ми зіткнулись - це не дуже компетентна служба підтримки. Ми самі зі Львова, дтп сталася в Франківську, машина була не на ходу і нам потрібен був евакуатор. За договором компанія відшкодовує 1000грн за нього. Так ось, з моменту дтп до моменту, коли ми приїхали до Львова пройшло 6 годин. Це майже зима, на дворі холодно і через те, що на гарячій лінії нам не могли знайти евакуатор (то ціни космічні, то чекати пару годин) ми змушені були мезнути в очікуванні дива. Нас навіть не повідомили, що ми можемо самі викликати евакуатор і, якщо він надасть нам акт, то компанія відшкодує нам ту 1000 (все ж таки ми так і зробили). Потім буда оцінка, спілкування з представниками компанії які, таке враження, що працюють тут 1 день. Ніхто нічого не знає, весь час відфутболюють тебе, жах, одним словом. І ось, десь після 3 тижнів нервів нам призначили виплату - 31000 грн. Франшиза в нас 0.5%. Ремонт обійшовся в 40 000 і, це при тому, що в нас дуууууже дешевий і дуже толковий майстер. По факту ціна ремонту була б не менше 50 000. Ну, і на цьому дякую. Ми не сперечалися, хоча могли б, і вирішили, що 31 тисяча - краще ніж нічого. Тому, в принципі, гроші виплатили, хоча й менше, хоча й з купою нервів.

Докладніше
Оцінка:
110
25.01.2021

Дтп 28.11.2020. Дело 235-207. Суть: машина поехала назад и ударила стоящую машину( не удержал ручник). Документы поданы 3.12.2020. Страхование Каско. О решении узнала сегодня , 25.01. 2021 , позвонив 311. Отказ. Никто раньше меня не поставил в известность. Писем не получала. Прошу разобраться в данной ситуации и пересмотреть дело. 0674841866.

Докладніше
Оцінка:
110
22.12.2020

ДТП 25.06.2020. Наша страховая на тот момент ПЗУ. Страховая виновника ПЗУ. Виновник дтп звонит в свою страховую, своему агенту - и её убеждают не признавать вину и не оформлять европротокол. Вызываем полицию.Полиция составлет протокол на виновника ДТП и рекомендует европротокол, иначе изъятие прав и суд, снова отказ. Страховая нам отказывается платить, до решения суда вступившего в силу, несмотря на протокол полиции и явное нарушение со стороны виновника, зафиксированное в нем.Суд. Экспертиза института Бокариуса подтверждает вину второй стороны и нашу невиновность. Решение суда вступает в законную силу, виновный установлен - 16.10.2020. 21.12. 2020. мы подписали согласие на выплату от ПЗУ по той причине, что уже нет сил с ними бороться и альтернатива только подавать на них в суд. От 64 000 грн ущерба насчитанного и подвержденного их же назначенным экспертом, нам выплатят меньше 24 000.Страховая отминусовала все что можно и нельзя, расчет выплаты на руки не дают, только можно бегло взглянуть на мониторе в их конторе.Не устраивает выплата, снова экспертизы и снова суды, вобщем им плевать на клиента, нам так и дали понять, что в нас как в клиентах они не сильно заинтересованы и ни на какие уступки ни на копейку не пойдут, типо нанимайте юристов, экспертов и оспаривайте наши рассчеты, только так , а что мы не будем с ними перезаключать договор, ну что же, нам сказали, идите к другим , они то же все такие же плохие. Вот так. Так что у нас заканчивается страховка и к ним мы точно не вернемся и не советуем никому попадать.Такого безразличного и наплевательского отношения к своим же клиентам надо поискать. И своему второму клиенту они оказали медвежью услугу, скороее всего нам прийдется подавать в суд на нее, для компенсации недостающей суммы на ремонт, экспертиза Бокариуса у нас есть, заключение эксперта есть, подсобираем еще бумажки и снова в бой, а судиться со страховой это безнадежное предприятие. Желаю всем не сталкиваться с такими проблемами и тратами.

Докладніше
Оцінка:
810
11.12.2020

Являюсь клиентом этой страховой, ОСАГО и КАСКО, Страховка оформлялась при покупке нового авто в салоне, 18 ноября при выезде со двора попал в небольшое ДТП, виновником дтп был я, пострадало 3 автомобился включая мой, сразу же позвонил на горячую линию, описал ситуацию, работник горячей линии зафиксировал информацию о дтп, скзала что нужно вызывать полицию, и сказала что должен подъехать их страховой офицер (вроде бы так), потом мне презвонил их страховой офицер, сказал что еще заканчивает на месте предыдущего дтп, и будет в течении 40-50 минут, примерно через такое время он и приехал, сделал серию фотографий всех транспортных средств, сделал все замеры и т.д. Так же пришла смс с адресом официального сто, куда мне нужно обратиться, в этот же день я подъехал к ним, они же оформили документы и сказали ждать, в конце следующей недели мне пришла смс, что страховая перечислила деньги за ремонт, сумма покрывала заменую всего, что перечислело СТО, вроде бы повреждения были не особо критическими (передний бамер - был скол, на накладках и решетках царапины и потертости) я был приятно удивлен. Вчера забрал машину. По ОСАГО еще не в курсе, но думаю там тоже все впорядке. В общем, после того как начитался отзывов, был страх, что страховая может увиливать, но на практике оказалось все супер. Спасибо.

Докладніше
Оцінка:
110
24.11.2020

Получил Письмо об отказе в страховой выплате-это смех отчаяния(. Обратился на горячую линию в указанные договором сроки с целью сообщить о травме с ДТП оператор не смогла найти мой договор, заключал его в Запорожье а звонил на горячую линию в Киев. Рассказав в деталях оператору горячей линии она меня успокоила что всеравно она моё обращение зарегистрировала 24.10.20.около 21-00 вечера и посоветовала позвонить в понедельник в филиал где заключал договор так как ДТП со мной случилось вечером в суботту. Дальше пошла процедура подачи документов по возмещению и каждый раз при передаче моего страхового случая от специалиста к специалисту мне приходилось каждому из них каждый раз пересылать все сканы документов- это неудобно и занимает моё время. Подал я чек на компенсацию всего 900 гривен(приблизительно) и в итоге получил отказ. В письме ответ от страховой указан пункт не вовремя сообщил согласно договора. Щановний вiтдiл врегулювання збиткiв майнового i особистого страхування в мене питання. Вы проверяли моё обращение. 24.10.20 на горячую линию? Почему никого из вашей компании не потребовал от меня подтверждения повреждений моего транспортного средства для доказательства? Пару дополнительных фото я бы добавил. В общем меня просто использовали для плана по заключению договоров одного из филиалов ПЗУ. 900 несчастных гривен показали всю ответственность сотрудников. РS. При заключении договора я считаю что мной манипулировали так как от сотрудника ПЗУ я услышал :Даже если вы попадёте в ДТП на велосипеде это входит в договор, и ни слова если! Если вы не вызывали скорую на место ДТП. И Т. Д. И там этих если оказалось предостаточно. Зачем мне вызывать скорую при повреждении связок плеча тем самым отрывать от действительно тех случаев где люди при смерти непонимаю такие формальности? Только чтоб страховой бумажку получить? Теперь все автоцивилки и страхование здоровья в следующий раз заключу со своей старой страховой компанией.

Докладніше
Оцінка:
1010
10.09.2020

Хочу выразить искреннюю благодарность сотрудникам Страховой компании PZU Украина *имена скрыты* за четкость в работе, терпение и внимание! После обращения в страховую компанию и предоставления необходимой документации в электронном виде, ЧЕРЕЗ 14 ДНЕЙ я получила возмещение затраченных средств на лечение в клинике В ПОЛНОМ ОБЪЁМЕ! Прекрасная работа! Надежная страховая компания! СПАСИБО!

Докладніше
Оцінка:
110
01.09.2020

Купував он-лайн зелену карту в суботу. Заповнив всі поля. Перерахував кошти. Вказано на сайті кур'єрська доставка безкоштовна, якщо сума більше 700 грн. В понеділок перетелефонували і сказали, що кур'єр в моєму місті не працює. І доставка відбудуться на відділення "Нової пошти" безкоштовно тільки потрібно підписати і відправити назад один екземпляр. Відправлення буде коштувати 60 грн. Результат: на "Новій пошті" мені повідомили, що я зобов'язаний сплатити за доставку 65 грн. і 40 грн. за відправлення підписаного другого екземпляра назад. Так вказано - повідомив мене касир "Нової пошти".  Вводять в оману заради продажу. Остання покупка в PZU.

 
Докладніше
Оцінка:
110
18.08.2020

Компания ПЗУ воспользовалась тем, что про о происшествии им было не совсем корректно заявлено и отказала в выплате. По сути - от бампера соседнего старого авто при выезде с паковки застрахованное авто получило царапины, про которые заявили через час. Пострадавших нет (старому железному бампер хоть бы хны) , ошибок, которые могли привести к чему то серьёзному тоже не вижу Стоимость страховки свыше 30000грн, ремонт порядка 12000, т. е. цифра за ремонт значительно ниже!!! Письмо про отказ получил оперативно. После 4ре месяца (!) ждал результата устного повторного запроса местного филиала на центральный офис. Уверяли, что согласование идёт положительно. По итогу прозвонили и сказали "отказ". Жадность у ПЗУ победила. С ними никаких больше совместных дел, думаю что и с КАСКО больше не свяжусь (первый раз оформил и то зря) В общем пусть кушают и не болеют! Хотелось бы сказать хуже, но низя!

Докладніше
Оцінка:
810
18.08.2020

Выплатили возмещение после дтп на мою карту безналом, без задержек, даже не дожидаясь исходов судов и никаких 90 дней после. Приняли к рассмотрению Расширенную справку из Управления полиции о дтп и в течение трех дней закрыли мой вопрос. Спасибо.

Докладніше
Оцінка:
110
16.06.2020

В октябре 2019 года оформила пенсинную страховку Пзу . В договоре так же шла речь о страховании жизни от несчастных случаев. В мае 2020 произошёл случай. Подвернула ногу и повредила связки . Месяц вмгипсвой повязке и на костылях! В таком виде мне ещё пришлось и собирать им справки для отправления в компанию! Ответ пришёл через месяц! Сообщили что не страховой случай! Каждую неделю звонила и узнавала на гарячую линию есть ли комментарии, ничего не было а потом отказ. Вообщем обидно до жути. Лучше бы я потратила эти деньги иначе. Если у вас нет знакомых в отделе выплат в этой компании то не надейтесь на выплату! Чуда не будет.

Докладніше
Оцінка:
110
01.05.2020

Опоздала подать документы по страховке Каско в 3 рабочих дня, т.к. были новогодние праздники. Страховка более 20 тыс, франшиза 2тыс. Цена ремонта 5 тыс. Из-за 3 тыс возмещения потеряли меня как клиента в дальнейшем. ...

Докладніше
Оцінка:
110
14.04.2020

Ужас ,а не страховка!!!!!Работала в Эстонии ,заболела вирусом !!!В больнице оплатила всё сама наличными !!!Обратилась в страховую на возвращения денег за лечение ,предоставила все справки с больницы ,все счета ,всё что нужно было .В офисе у меня всё это забрали и сказали деньги вернут в течение 30 дней !!!В итоге никто ничего не вернул !!!Короче говоря ,разводняк полный!!!!Категорически не советую страховую компанию PZU!!!!!

Докладніше
Оцінка:
110
01.04.2020

В январе 2020 года летала в Италию. Оформила страховку от PZU, она по цене была выше среднего, если сравнивать с другими фирмами. Я подвернула ногу на брусчатке, думала перелом, ходить было почти нереально. Обратилась за помощью в страховую, мне сказали ехать больницу своим ходом и что меня там должны принять, что все прогарантированно. В итоге, я еле еле приезжаю в эту больницу, а они говорят, что с PZU не сотрудничают. Агент из страховой говорит мне ехать в другую больницу, но не факт, что там мне скажут тоже самое. Предложили заплатить мне за все самой, а по приезду домой мне якобы вернуть деньги. Но у меня не было достаточной суммы (около 400 Евро), а по приезду мне необходимо было сделать рентген, УЗИ голеностопа, оказался надрыв двух связок на 30% и 25%, купить специальную шину, противовоспалительные таблетки и мази. PZU ни капейки не компенсировали. Вообщем, PZU это бесполезная контора, которая ничем вам не поможет, если вдруг произойдет такая. Обращайтесь в другие страховые фирмы, друзья!

Докладніше
Оцінка:
110
25.03.2020

Добрый день, ни в коем случае с ПЗу не рекомендую связываться, в этом году страховался с ними при поездке в Таиланд, где и произошёл страховой случай, уже два месяца прошло компенсации так и нет, кормят завтраками. В больнице Таиланда пришлось за все платить самим, а сейчас спустя два месяца они запросили все документы по новой. Сервис ноль, менеджмент видимо набран самый слабый.

Докладніше
Оцінка:
110
20.03.2020

Всем доброго здоровья.. При оформлении рабочей визы в Чехию, в киевском визовом центре в ТЦ Гулливер была представлена только страховая компания pzu.. Оформил страховку подорожуючого за кордон на три месяца, 1250 грн уплатил, но не выехал за границу по причине пандемии и перекрытия границ. Теперь от компании не могу получить никакой информации по страховке, все телефоны не отвечают.. Что с полисом? Его можно продлить, перенести сроки, аннулировать, переоформить на новый срок? Хоть какая информация Или компания ушла в глубокую защиту?

Докладніше
Оцінка:
110
03.03.2020

Уклала договір по програмі:квартира, будинок, дача. Стався страховий випадок, самотужки опанували ситуацію, тим самим, згідно договору, мінімізували збитки, вчасно повідомили страхову компанію, проте не скористувалися допомогою компетентних органів, що і стало причиною для відмови. Треба, маьуть було вмкликати пожежну і чекати нормальних збитків для іх повного отримання. Шкода, була клієнтом цієї компаніі багато рокіа. Нікому не раджу, ще і тому, що не відмовили зразу, а примусили пройти всі експертизи та обрахунки збитків, маючи, нібито, очевилну причину для відмови.

Докладніше
Оцінка:
110
24.02.2020

Страховая ПЗУ Украина не платит по ОСАГО потерпевшим в ДТП, а также игнорирует распоряжения Госрегулятора. В марте 2019 года на моего сына, как на пешехода был совершен наезд и он получил средней тяжести повреждения, много разрывов и переломов. И получил инвалидность 2 степени. Виновник был застрахован в ПЗУ Украина, но страховая отказалась выплачивать страховое возмещение по здоровью (только по сохраненным чекам потрачено более 50 тысяч гривен на лечение). Страховая утверждает, что так как суд был закрыт по примирению сторон — то выплату возмещения делать не надо. Но это же незаконно, так как мы действительно простили виновника, он впервые совершил ДТП, раскаялся, тревожился за здоровье и не хотелось чтоб он получил срок. Виновник оплатил мне симоволический моральный вред и государству 7 тысяч затрат на лечение чтоб можно было закрыть уголовное производство по примирению сторон и мы рассчитывали, что именно ПЗУ покроет все затраты по лечению, которые оплачивались мной и моей семьей как это и предусмотрено страховым полисом и Законом об ОСАГО. Но ПЗУ Украина решили не платить ни копейки! По закону именно страховая в случае страхового события возмещает убытки на лечение и за полученную инвалидность. Виновник нам не оплатил затраты на медикаменты и за инвалидность! Страховой Госрегулятор (Национальная комиссия по защите потребителей финансовых услуг) признал отказ нарушением, но ПЗУ отказывается выполнять эти требования. Я категорически не советую эту компанию! Обходите ее стороной, так как деньги они не платят даже по здоровью, что уж говорить по материальному ущербу.

Докладніше
Оцінка:
1010
09.02.2020

В Тайланде , на острове повредил ногу . На следующий день опухло и покраснело, сильная боль. Написали в Вайбере в PZU тут же ответили - прислали им фото страховки и паспорта / они прислали адрес куда ехать . Денег на лечение нет . Оставили паспорт до понедельника . В госпитале сделали операцию , обезболили , перевязали . На секундочку 18000 бат ( примерно 15-16 тыс гривен) все очень быстро и с русскоговорящие менеджером . Спасибо за помощь ! Ждём денег в госпиталь в понедельник , нам скоро уезжать

Докладніше
Оцінка:
110
08.02.2020

Для останньої подорожі (Індонезія) обрала компанію пзу Україна, туристичне страхування з додатковими спортивними ризиками. Ніколи раніше не мала з ними справи, але напевне через якусь рекламу в мене були асоціації що це одна з найкращих українських компаній, тому і одна з найдорожчих. Я багато років працюю гідом супроводжуючим, і маю чи малий досвід реєстрації страхових випадків з різними страховими. В подорожі я впала ввечері зі стежки на підвищенні над рисовим полем. Спершу подумали вивих, поклали лід, мазь від забою. На наступний день нога спухла на стільки що я не могла навіть спертись на неї, вирішили реєструвати страховий. Зробила це через чат, де мені відразу відповіли не пишіть в чат - або на пошту описуйте деталі або дзвоніть (60 грн за хвилину і очікування всіх автовідповідачі в). Набрала їх по телефону щоб було швидше - зареєструвала. Після чого сказали чекайте! І почали на протязі години слати уточнюючі питання на пошту. Потім було 7.5 годин!!!! очікування і вияснення що ж все таки робити. Розмови йшли по колу зі стандартним - чекайте- де вкінці після всіх мук написали мені на пошту просто адресу клініки з якою вони працюють. На мої зауваження що я не можу йти, і чому я так довго чекаю, відповідь це рішення страхової, важ випадок не критичний. Ми з подругою викликали таксі бо я вже не могла більше терпіти, а питання мого транспортування вирішили тим що чоловік який приїхав на таксі ніс мене до машини через теж саме рисове поле по стежці. Поіхали за даною адресою від страхової - в клініці одна медсестра на зміні, яка сказала що рентген не працює, їдьте в іншу клініку. Поїхали в іншу державну велику лікарню (теж на таксі) де все швидко і оперативно зробили - ціни виявились смішними (те що я заплатила за страхівку і за розмови в роумінгу з тими «супер консультантами»- виявилось більшою сумою і значно більшим стресом ніж би я тої страхівки не мала взагалі). Діагноз - маленька тріщинка в 3ій плесні ( центр стопи). Ставати на ногу категорично не можна, спеціальна пов’язка і мазі і обов’язкова перевірка через 7 днів. Я про це написала на страхову. Єдина страхова яка за весь час жодно разу не поцікавилась : як проходить лікування, чи я дотримуюсь вказівок-нічого, жодних повідомлень, лиш написали - зберігайте чеки. На 7ий день я сама їм передзвонила і нагадала що в мене повторний плановий огляд, і тут почалось! «Який огляд? Звідки ви знаєте що вам треба їхати? Скиньте ваш рентген на пошту» я була в шоці після знов півгодинних розмов в темі переливання з пустого в порожнє. Потім просто сіла на таксі і поїхала в лікарню, думаю сама заплачу якщо треба лиш би з тими бовдурами не мати справи. В лікарні лікар оглянув, написав витяг і саме головне сказав що дає мені дозвіл на переліт! Без якого виявляться мене через 5 днів могли б і не пустити на літак. Страхова крім того що не була зацікавлена з якихось причин щоб я їхала на огляд (який ще й виявився безкоштовним) і навіть не попередили що такого плану документ мені необхідно мати від лікаря. Повний шок. Це не допомога, мої дорогі, і не обслуговування, це просто стрес для клієнта. По поверненню оформила заяву у львівському офісі (навідміну від жіночки яка продавала страхівку на Лемківській 9а, Львів - яка казала що в них чудова підтримка, і з таким типом страхування ми нічого не оплачуємо просто реєструємо і показуємо страхову !! Ага! Все стандартно - платиш за все і повертають після розгляду) на Героїв УПА був дуже приємний консультант який все пояснив. Гроші повернули це єдиний плюс, хоч сума була не значною загалом, але стрес пережитий від такого багато вартий. За такого випадку ліпше бути без страхівки чим мgати такі нерви і нуль допомоги. Повний нуль.

Докладніше
Оцінка:
110
30.01.2020

Купила страховку для себя и ребенка для выезжающих за границу. Заболела фарингитом с температурой. Отправили к ближайшему врачу с которым у них заключен договор. С температурой ехала на метро с 3 пересадками 1.5 часа. Ок. На следующий день ребенок плохо себя чувствует, капризничает. Горло не дает посмотреть. Страховая предлагает поехать к врачу, а это почти 2 часа на метро с пересадками. Ну а на такси с пробками еще больше. При том,что я сама еле живая. Мы договариваемся, что пойдем в ближайшую детскую поликлинику и оплатим прием. Деньги за прием возвратит страховая по приезду. Слава богу ,что у ребенка все ок. Деньги страховая за прием так и не вернула,мотивируя тем,что ребенок не болен,поэтому и не вернем. Интересно, а как я должна была знать болит у него горло или нет, если я болею и ребенок капризничает и отказывается есть. Я купилав общей сложности в этой страховой 30 страховок. Но после этого случая я решила поменять страховую компанию, раз специалист,который ведет дело настолько некомпетентен.

Докладніше
Оцінка:
210
30.01.2020

Региональный офис в Чернигове при перестраховке авто на следующий год, застраховал старую машину, которая была продана два года назад. И я, не зная этого , целый год ездил на просроченной страховке. Никаких извинений. Аргументы:надо было самому все перепроверять. Ушел в другую. Всем знакомым уже рассказал.

Докладніше
Оцінка:
110
29.01.2020

три обращения за два года и все не страховой случай. при том что , когда покупаешь , страховики обещают золотые горы и звезды с неба. ребенок находится на учебе и не может приехать домой. лечиться дорого, а страховая умывает руки

Докладніше
Оцінка:
1010
24.01.2020

Случился страховой случай вина моя- наезд при парковке на выступающую метровую часть ветки дерева . У меня Каско . Уведомил компанию, представил машину для осмотра. В течении недели деньги были перечислены на счет автосервиса. Далее они приобрели запасные части и установили. Никаких дополнительных звонков с моей стороны не было. Страховая проинформировала о переводе денег в СМС, автосервис ( Автотрейдинг) связался сам по телефону и предложил выбрать удобное время для выполнения ремонта. Все было четко и ясно.

Докладніше
Оцінка:
110
24.01.2020

Не знаю кому как, но мне не повезло со страховой компанией, а именно PZU Украина. Мое обращение к вам было в связи острым отравлением. после всех процедур, мне пришел отказ в выплате. Это уже не первый случай, когда мне отказывают, хотя все делаю по правилам, как прописано в договоре. Это просто **** какой-то. Зачем тогда у вас страховаться если вы потом отказываете в выплате? Самое интересное, что моей подруге вы заплатили, хотя случай очень похож. У вас это выборочно происходит или как?? НЕ ПОНИМАЮ.

Докладніше
Оцінка:
110
20.01.2020

Медицинское страхование. Дозвониться круглосуточному медицинскому асистансу практически невозможно. Нет отдельной линии для соединения врача и координатора. Можно 20 минут сидеть у врача и ждать соединения для согласования медицинских действий и их прогарантированности. По телефону вызова неотложной помощи так же можно ждать соединения минут 20 и то не факт,что вам ответят. Каждые 6 минут, пока ждёшь соединения,включается автоответчик и говорит, если вы желаете,мы вам перезвоним.

Докладніше
Оцінка:
110
18.01.2020

2. З моменту настання страхового випадку (ДТП не з моєї вини) пройшло вже більше 2 місяців. Весь цей час відбувалась затримка (затягування) з приняттям остаточного рішення з боку страхової компанії, а потім часткове визнання страхового випадку, незважаючи на те, що були дотримані всі вимоги: 1. Відразу зателефонували на гарачу лінію 2. Подали письмову заяву. 3. Надали ТЗ на перевірку представнику СК. 4. Наданий повний перелік необхідних документів (відповідно до вимог СК). І не зважаючи на це, в кінцевому випадку, отримали мінімальну компенсацію страхового випадку. Подальше спілкування з представниками страхової ПЗУ буде відбуватись через суд.

Докладніше
Оцінка:
110
17.01.2020

Если вы купили себе медицинскую страховку в ПЗУ, то можете же сразу выбросить этот договор. Даже если в нем написано, что вы однозначно получите выплату, не верьте! Решение, выплачивать компенсацию или нет, покрывать страховкой или нет, принимает врач-координатор. И он вам сообщит, что именно ваш случай попадает под исключение в страховом договоре. И хоть бейтесь головой об стену, доказывая, что такого исключения нет, это не принесет никакого результата.

Докладніше
Оцінка:
210
17.01.2020

С этой страховой компанией я сотрудничаю уже больше 7 лет. Все было хорошо . Но 3 декабря 2019 года я попала в ДТП. По Каске мне должны возместить убытки, но к сожалению до сих пор это не произошло. И самое главное я не могу добиться четкого ответа на вопрос Почему? Документы предоставила все , все оформила как положено. За полтора месяца мне так и не удалось связаться с менеджером Который ведёт дело ( не берет трубку)

Докладніше
Оцінка:
110
13.01.2020

Страхової полис в Германии не действует, оказьlвается. Пришлось обратиться к окулисту по небольшому вопросу в размере 40 €+капли 30€,то представитель PSU в меседже честно указал, что клинка, в которую ОНИ ЖЕ настоятельно рекомендовали обратиться, не работает с иностранньlми страх. компаниями и нужно самому все оплатити, а по приеду обратиться к ним и, мол, ПРИ НАЛИЧИИ ВСЕХ НЕОБХОДИМЬIX документом, они вернут потраченное.При.том, что их абсолютно не интересовало мое состояние, срочность или нет лечения, а прежде всего В ПЕРВУЮ ОЧЕРЕДЬ нужно им вьlcлать копии страниц паспорта, копию страхового полиса и ФОТО!!!! ГЛАЗА,которьlй нужно лечить. Интересно, при геморрое тоже нужно бьlло бьl фото давать, или нет. И вот главньlй вопрос, которьlй на первом месте:полис на 30000 евро. Если бьl появилась необходимость лечения на несколько хотя бьl тьlcяч евро, а у туриста с собой их нет, то как тогда? Какой смьlcл в таком страховании? Добавлю, что представить страхової Elizaweta G. разговаривал со мной, как с нашкодившим мальчишкой, которьlй xочет урвать денежку с нее. Кстати, она, почему-то, не представлялась сотрудником PZU, а какой-то ВАLT ASSISTANSE LTD, видимо еще один посередник между страховой и клиентом.

Докладніше
Оцінка:
110
08.01.2020

З моменту настання страхового випадку (ДТП не з моєї вини) пройшло вже більше 2 місяців. Весь цей час відбувалась затримка (затягування) з приняттям остаточного рішення з боку страхової компанії, а потім часткове визнання страхового випадку, незважаючи на те, що були дотримані всі вимоги: 1. Відразу зателефонували на гарачу лінію 2. Подали письмову заяву. 3. Надали ТЗ на перевірку представнику СК. 4. Наданий повний перелік необхідних документів (відповідно до вимог СК). І не зважаючи на це, в кінцевому випадку, отримали мінімальну компенсацію страхового випадку. Подальше спілкування з представниками страхової буде відбуватись через суд.

Докладніше
Оцінка:
910
23.12.2019

Добрый день. Купил полное Каско в ПЗУ. Опишу очень кратко: попал в дтп. Сумма была большая. Официал выдал счёт на 370к грн. Специалисты ПЗУ сделали одну экспертизу, через две недели вторую ( обе экспертизы подтвердили повреждения), сначала немного нервничал, думал что хотят затянуть время, но видимо процедура у них такая. Когда все было согласовано, они мне сами звонили, просили побыстрее написать заявление на выплату, что бы успеть перечислить деньги к новому году (деньги выплатили на следующий день, этому я был шокирован и очень рад). Вся процедура от момента дтп до момента поступления денег заняла меньше 2 месяцев ( это с учётом того, что официал делал просчёт по ремонту две недели). Учитывая повреждения и сумму, считаю что сроки очень и очень адекватные.

Докладніше
Оцінка:
810
22.12.2019

Отзыв положительный. ДТП не по моей вине, виновник - клиент ПЗУ. На следующий день обратилась в отделение на Литейной, Днепр. Сотрудники все объяснили, написала заявление. Сообщили, что у них есть партнерское СТО, которое занимается ремонтом машин моей марки (Деу Матиз). Через день встретилась с оценщиком на СТО. На оценку ушло дня 4. Через неделю деньги были выплачены на СТО и еще через 10 дней я забрала машину. Хочется отметить замечательную работу сотрудников, все объясняли, были предельно вежливы и старались помочь по всем вопросам. В январе заканчивается моя автоцивилка, скорей всего буду страховаться у них.

Докладніше
Оцінка:
110
27.11.2019

Страховал авто КАСКО в PZU Украина. Полис стоил около 22 тысяч гривень на INFINITY. Машина 2014 года ,естественно были царапины на заднем и переднем бампере. Через месяц случился страховой случай,помяли задний бампер. Страховая отказалась выплачивать на ремонт, мотивируя тем что бампер был поцарапан. Хотя вмятина была совсем в другом месте. ОНи перечислели деньги на СТО не соглосовав с нами в размере 1,100 гривень на рихтовку только ,причем без учета сборки/расборки авто. А так как были царапины то покраска за мой счет. Я с ними разорвал договор. Обещали деньги вернуть ВНИМАНИЕ в течении 40 дней и удержали на месяц вперед страховки. После двух звонков в офис. Я так деньги не получил

Докладніше
Оцінка:
110
21.11.2019

Не страхуйтесь в компании PZU!!!!!! Не компенсируют затраты !!!!!!! У меня была туристическая страховка. Произошел страховой случай был сломан палец на руке со смещением . Мне помогли найти больницу , мне оказали помощь . В больнице мне сделали рентген , выписали рецепт на обезболивающее . Для выплаты компенсации и возмещения затрат за лекарства я предоставила фото рентгена ( на нем имеется дата , название больницы и ФИО пациента) и оригинал рецепта с реквизитами больницы и чек с аптеки . Других документов мне в больнице не дали . В выплате мне отказали , сославшись на недостаток документов из больницы . На рентгене отчетливо виден и перелом и смещение . Почему мне отказали - мне не понятно??????

Докладніше
Оцінка:
110
17.11.2019

Дочка находится в Польше по студенческой визе. Ушибла ногу. Позвонила в ПЗУ, отправили в больницу которая не принимает. Те отправили в больницу где идёт ремонт, те у свою очередь в больницу где они просидели час, где была огромная очередь. Так с ушибленной ногой и похромала домой. Никто не беспокоится о своем клиенте. Будем завтра ещё пытаться куда то попасть. Это полная жесть. Никто и никогда не обращайтесь в ПЗУ. Сам в жизни туда ни ногой. Завтра отправлю ее в частную клинику и буду с ними судится если откажутся возмещать. Дело чести.

Докладніше
Оцінка:
110
16.10.2019

я просто в шоке как можно так относится с людям !!! у меня страховка на 30000 евро в Польшу и с вчерашнего дня у меня начались серьёзные проблемы со здоровьем,и конечно же ,агент этой "прекрасной "компании предложил мне пойти на польский " SOR" где принимают только поляков !!а всех остальных только за бешенной оплатой (1000зл и более ) на гривны это около 7000!!! и агентка сказала что к врачу только за личную оплату ,скажите ,это нормально ?? за что я плачу эти деньги ??за то что бы подыхать в чужой стране если нету денег на польские больницы ?

Докладніше
Оцінка:
110
08.10.2019

06.10.19 находясь на территории Польши и имея туристическую страховку, я обратилась в компанию с жалобой на сильную боль (головная, ушная, зубная, носовых впадин). Мне ответили в электронном виде, что я могу обратиться в приемный покой за свои средства (по приезду в Украину мне их вернут). Позже перезвонили и сказали, что так как воскресенье вечер, мы можем вам подобрать терапевта в больнице-компаньене пзу и записать на прием за счёт средств страховой с чем я и согласилась. По итогу прошедшего дня мне так никто ничего и не предложил. На мое онлайн обращение сказали обращать куда угодно за свои деньги, позже мне их вернут. Прошло 2 дня боль периодически усиливается((( а компания морозится. Я конечно понимаю, что при заключении договора им нужны только деньги и надежда на то, что страховой случай не наступит. Но мне обещали, что если я или мой ребенок у которых страховка пзу заболеет, то не стоит никуда идти, что-то искать, необходимо позвонить в компанию и нас запишут к врачу и все будет бесплатно, за счёт средств полиса, никто не говорит специально что страховка-липа и по факту я все оплачиваю сама((((

Докладніше
Оцінка:
310
04.10.2019

Не понравилось отношение страховой компании. Летали с грудным ребенком в Германию на неделю к родственникам. Ребенок на 3-й день в Германии заболел, поднялась высокая температура. Я написала с утра в компанию чтобы сказали куда обратиться в городе пребывания. В 9 утра началась переписка, в 12 мне соизвилили набрать и сбросить. Дозвониться я не смогла. Своими усилиями доехали до медучереждения, где оплатила услуги детского педиатра и приобрели в аптеке медикаменты. Времени на сбор бумажек не было, так как я переживала чтобы быстрее ребенка лечить и сбить температуру. Приехала в Украину и написала 3 письма с жалобой. Ни одного уведомления и ответа не поступило. Не рекомендую эту безответственную ша***кину контору!!!!

Докладніше
Оцінка:
110
30.09.2019

Студентке стало плохо, обратилась вечером в страховую компанию PZU чтобы записаться на завтра к врачу. Сообщили, что будет стоять 130 злотых, согласились потому что очень нужно. На следующий день (на протяжении дня) связывались постоянно разные операторы и каждый нес свою установку, пока дотянули до того времени, что нельзя было записаться к врачу. В конечном итоге сказали, что запишут на завтра. Люди с этой «страховой компанией» можно и не увидеть завтрашний день. Бежите подальше от них.

Докладніше
Оцінка:
110
23.09.2019

Сроки по осмотру и выплатам вообще не совпали с заявленными менеджером в офисе. Эксперт при осмотре автомобиля не посчитал нужным ехать на сто, как результат - не просчитаны внутренние повреждения. Стоимость поврежденных деталей указана с максимальным износом!. С момента ДТП прошло почти четыре месяца - выплат нет. По номеру телефона указанном на сайте этой страховой каждый раз новая история: 1. мы выслали деньги еще 12 числа; 2.мы только сегодня приняли решения о выплате; 3. Вам нужно дождаться письмо, которое мы отправили по вашему месту жительства. 4. Придите напишите заново с теми же координатами заявление на выплату; 5 деньги отправили проверьте ваш счет. И так по кругу.

Докладніше
Оцінка:
110
19.09.2019

Находилась с семьей в туре по Европе, пролетели несколько стран. Так получилось, что у обеих детей в ночь перелета с одной страны в другую, а точнее, в Данию, Копенгаген, разболелись уши. Кто знает, что такое отит у ребенка, поймет. Обратилась рано утром в эту "ша***кину контору", до обеда они "реагировали", после обеда дали контакты поликлиники, к которой нужно добираться около часа (города, конечно, я не знаю, мы планировали погулять в историческом центре два дня, и лететь дальше). Как туда добраться, узнала у местных: 40 мин. поездом, 15 мин. пешком. Стоимость - около 170грн. с человека в одну сторону, а нас четверо (проездной в эту зону- около 600грн. с одного взрослого и 300грн. с ребенка после 10лет). У моих температура, боль ужасная... Кстати, за пятым разом расспросила у представителя страховой, как же оплачивать "этот банкет" - интересно? Стоимость осмотра - от 100 евро, а медикаменты - а кто его знает, едьте, заплатите, а может и не заплатите, а может Вам дадут счёт с отсрочкой оплаты, а нам потом предоставите счёт на возмещение... Вот такая помощь...

Докладніше
Оцінка:
110
18.09.2019

Львів відділення відшкодування збитків запаркуватись неможливо. У відділенні чекав 1.5 год

Докладніше
Оцінка:
110
05.09.2019

Не советую никому, очень разочарована PZU страховой. Моя семья неоднократно пользовалась услугами этой компании до первого страхового случая. Туристическая страховка , случился страховой случай в первые сутки сообщила компании отправила им все документы и они их одобрили, нужно было сделать рентген или узи так как было подозрение на разрыв мышцы, они дали адресс по которому НЕ СУЩЕСТВУЕТ никакого медицинского центра , а только лишь дифибрилятор возле аптеки должна была с больной ногой вернуться они написали что могу обратиться в любой медицинский центр, что было и сделано. Чеки есть, справки есть в выплате СТРАХОВКИ ОТКАЗАНО.

Докладніше
Оцінка:
110
03.09.2019

Отвратительная страховая и сотрудники, из-за которых было потеряно время и деньги. При задержке рейса более, чем на 5 часов не выплатили ни копейки, хотя в полисе написано 100уе. По случаю с каско надо тоже выбивать деньги, половину из которых может быть выплатят когда-нибудь, непонятно когда! Никому не советую! Обходите стороной!

Докладніше
Оцінка:
110
02.09.2019

ПЗУ НЕ выплачивает КАСКО в полной мере по счету официальной сервисной станции даже когда автомобиль на гарантии. Автомобилю 2,5 года. ДТП не по моей вине. Пишу заявление на ремонт по КАСКО, хотя лучше было идти в страховую виновника по ОСАГО. Моя официальна станция на Почайной. Говорят, что «мы с ними не работаем». Предлагают ехать в Киевскую область за 50 км. Объясняю, что я туда не планировал, тк это не очень удобно. Ездить отвозить, потом на такси, потом забирать - это тысяча гривен. Рассказывают, что тогда мне «придется» оплатить разницу между счетами двух станций. Попросил дать официальное разъяснение. Так как согласно договора, я имею право обслуживаться у официалов. В результате перечислили на мою техстанцию на 10 тыс меньше счета моей техстанции без уведомления. То есть сами за меня все решили. Про общение с отделом урегулирования лучше промолчу. Для них клиенты никто, даже независимо от того, что они потом получает регресс в любом случае. И вы тоже доя них никто будете, как ия, который 2 года платил им за КАСКО. А теперь должен доплачивать из своего кармана. В этом году они останутся без одного клиента. И расскажу еще 20 моим друзьям, которым я постоянно буду напоминать о том, какое отношение к лояльному клиенту у ПЗУ Украина. #ПЗУнеплатитКаско

Докладніше
Оцінка:
410
16.08.2019

Оказывается катание на любительском водном виде спорта надо было отразить в страховке. В выплате отказано. Сказал правду о травме плати сам. Новый девиз PZU.

Докладніше
Оцінка:
110
11.08.2019

не могу понять!!! Перед выездом за границу оформила у них страховку, там указывается за 90 дней сумма 935,00 грн. . А они требуют чтобы я им заплатила 6000,00 грн., тем более я студент зачем драть такие деньги!?. Еще от моего имени подписали распечатанную розсписку так как я типа вернусь и заплачу им эти 6000,00 грн. только указали фамилию,имя, дату и подпись. На минуточку розсписка не заверена у нотариуса!!! Тем более я была за границей 47 дней.

Докладніше
Оцінка:
110
28.07.2019

Стався страховый випадок з вагітною дружиною, була загроза життю дитини. Все було зарегістровано по правилах, всі документи предоставлені!!! Повний відказ від компенсаціі навіть за два дні стаціонара в лікарні! ОБХОДІТЬ СТОРОНОЮ ЦЮ СТРАХОВУ

Докладніше
Оцінка:
110
17.07.2019

Якщо з Вами щось станеться за границьою і Ви звернетесь до них. То вони запишуть всі дані що з Вами сталось і скажуть:» Ви заплатіть лікарю і тд., а далі як приїдете в Україну то комісія буде розглядати Вашу справу, але якщо Вашому життю нічого не загрожувало то Ви ніякої компенсації не отримаєте. Але коли продавали страховку тт казали що їх відділення є по всій Європі і вони зразу все виплачуюють, даже без загрози для життя

Докладніше
Оцінка:
810
17.07.2019

Мой отзыв положительный. 17.05.19 Случилось ДТП, виновник дтп оказался клиентом PZU. Обратился в страховую там приняли заявление осмотрели ущерб моего авто. Через 2 месяца позвонили сказали что дело рассмотрели и я могу в банке получить выплату. Спасибо PZU ,

Докладніше
Оцінка:
1010
12.07.2019

Покупаю уже в пятый раз страховку для визы в Испанию в региональном офисе №3 (г.Харьков,Мироносицкая.15),постоянный клиент. От всей души благодарю как начальника,оперативно и грамотно решающего любые нестандартные ситуации,так и корректного,очаровательного,толкового,симпатичного сотрудника и замечательного человека - *имя скрыто*. Побольше бы таких людей! Мои самые искренние рекомендации! Спасибо!

Докладніше
Оцінка:
110
10.07.2019

Хотел написать плохой отзыв о страховой компании PZU, испортить им репутацию , но смотрю худе ничего не сделаю. Случился стрзовой случай за границе, сильно порезал ногу, как и писали ранее тут мои коллеги по несчастью, истекая кровью не могу дозвонится к этой ко***ной страховой, написали что дадим вам знать куда ехать в течении часа, ну чтобы совсем истёк кровью.. Поехал сам в больницу мне там зашили, написали прийти через три дня, на перевязку, так эти у***и со страховой сказали мне, а зачем вы туда пошли..мы вас не просили..и это компенсироваться не будет..а также не будет компенсация за снятие швов!!

Докладніше
Оцінка:
110
30.06.2019

Дуже поганий сайт замовлення страховки онлайн. Другий рік намагаюся замовити через онлайн систему страховку і чорт забирай через те, що в полі Індекс неможливо вставити жодної цифри, бо програмісти-недоучки створили так сайт , що це зробити просто неможливо!!! Минулого року гралася з цим битий час і врешті звернулась до більш продвинутої в цифрових технологіях компанії. Цього року така ж лажа! Буду замовляти знов у ваших конкурентів. З огляду на те, що все більше людей купують через інтернет, з вашим підходом ви прогорите. Або нічого так і далі з цим не робіть. Або кінець кінцем найміть толкового програміста і вдоскональте свій сайт і систему замовлень онлайн. Мене як клієнта ви вже про...рали.

Докладніше
Оцінка:
110
25.06.2019

В наш час оцінити страхову компанію, на жаль можливо лише у потраплянні у страховий випадок. Декілька років робила медичну страхівку для виїзду закордон в PZU. Але так сталось що цього року зі мною стався страховий випадок будучи на відпочинку. Незадовільна якість сервісу почалась від першого дзвінка в кол центр, щоб дізнатись про деталі в яку лікарню звертатись: зі зламаною рукою і в надзвично поганому самопочутті потрібно було чекати до 2х годин щоб отримати інформацію в яку лікарню можна звернутись. При поясненні деталей українською мовою, мене попросили перейти на російську мову. Це не припустимо! По приїзду в Україну наданий сервіс був ще гіршим. Написання заяви забрало годину часу. Отримала не достовірну інформацію про часові рамки розгляду заяви. Жіночки з київсього офісу, які відповідають на дзвінки хамлять, кидають слухавку і відчуття що це я їм щось винна. (рекомендую дізнатись чи людям в вашій компанії подобається у вас працювати, бо відчуття що їм все набридло, і відповідно це перекладається на клієнта) В жодному разі не рекомендую страхуватись в даній компанії, через НЕ ВМІННЯ і НЕ бажання працювати з клієнтами.

Докладніше
Оцінка:
210
24.06.2019

После наступления страхового случая по КАСКО прошёл месяц. До сих пор жду решения. При оформлении на СТО сказали заявление может написать муж, через 4 недели выясняется, что только страхователь. Почему изначально это не уточнили? Некомпетентность сотрудников отдела урегулирования

Докладніше
Оцінка:
110
14.06.2019

Уже третий месяц как не выплачивают деньги по страховому случаю КАСКО. Никогда не доверяйте этой компании, если не хотите потерять свои деньги.

Докладніше
Оцінка:
110
12.06.2019

Не вернули деньги потраченные на лечение. Хотя обещали ,в переписке . Находился за границей . В служебной командировке . Была сильная боль в зубах . В полисе чёрным по белому написано, что Страховка покрывает снятие острой боли . Сумма выплат не должна превышать 200 Эвро. Как и положено зарегистрировал стразовой случай . Барышня на колцентре подтвердила что это является страховым случаем. Больницу они конечно не нашли . Я сам за свои деньги записался на приём поехал на такси к врачу. Там мне все сделали . Сумма 50 Эвро. Все чеки есть разумеется. Все отправил в страховую . В итоге PZU в лице *имя скрыто* Решила что это не попадает под выплату. Я обжаловал это решение . Они повторно прислали мне письмо . Прямая копия первого . Возмущению нету предела . 30000 грн Страховка стоит на год !!!! И так кидать !!! Ни стыда ни совести !!!

Докладніше
Оцінка:
1010
04.06.2019

Весною (чи літом?) 2017 стався прикрий випадок з моєї вини - здавав назад, не побачивши, що під'їхало авто. Результат - пошкодження чужого авто. Приємного мало - люди спішили. Подзвонив страховому агенту, за 5 хвилин приїхав чоловік, що поміг розібратись в ситуації та скласти європротокол. З європротоколом поїхали в офіс PZU, написали пояснюючі записки. І все. Більше від мене не було нічого потрібно. Мене не турбували, ні постраждалий, ні страхова. Все зробили без мого втручання. Пошкоджень було до 50 тис. грн. П.С. Здивований, що така велика кількість негативних відгуків, особливо по мед страховці за кордоном. Сподіваюсь, що не прийдеться з таким стикатись.

Докладніше
Оцінка:
110
28.05.2019

В мае 2019 г. обратились колл-центр, чтобы сообщить о страховом случае. Заявление зарегистрировали утром, высланы были все запрашиваемые документы, даже фото частей тела, что беспокоили. Нам весь день искали доктора. Чтобы добиться результата, нам пришлось раздавать "золотые пенделя". Звонили и писали с периодичностью. Выслали нам адрес клиники за час до визита. В клинике нужно было быть за 15 минут. В час пик хоть крылья и пропеллер одевай не помогут долететь с одного в другой конец города. Примчали, на рецепции дали направления к врачу. Только зайдя в кабинет к доктору увидели, что в имени сделаны 2 ошибки. И эти ошибки были сделаны страховой компанией. Как можно списывать с паспорта с ошибками? Приходится все документы переделывать, и снова тратить на это дни. Кроме этого, послали к врачу терапевту, хотя наш вопрос вообще относился к ортопеду. На нас смотрел как баран на новые ворота. Никогда больше не куплю страховку и не порекомендую!!!

Докладніше
Оцінка:
110
27.05.2019

Купила страховку в ПЗУ Украина. Я студентка, учусь в Польше, рекомендовали приобрести именно эту страховку, но что по факту. Уже второй раз обращаюсь в данную страховую. Первый раз из за происшествия на дороге сильно повредила ногу, не могла сама передвигаться , на что пзу назначила прием у врача через день и он был в больнице на выезде из Варшавы, куда добираться нужно было полтора часа на трех видах транспорта. По приезду в больницу оказалось что время приема было на час раньше чем указала страховая, дозвониться до них не удалось и я уехала ни с чем. Помощи добиться от них не удалось. Второй раз были проблемы с глазом, непонятные отек от которого закрылся глаз, что это было- не знаю, возможно укус какого то насекомого. И тут чуда не произошло, пзу просит выслать фотографии и заявляет, что по их мнению, по мнению их отдела, они не будут оплачивать врача, предложили чтобы я обратилась в платную клинику за свои средства и потом если это окажется чем то серьезным, то возможно они компенсируют, но гарантий никаких нету. Сотрудники отвечают не спеша и только на те вопросы на которые сами считают нужным. При покупке страховой уверяли, что все расходы покрывает страховая и ни за что платить не придётся. Больше никогда не куплю страховку данной фирмы. И никому не советую пользоваться этими псевдо специалистами.

Докладніше
Оцінка:
110
19.05.2019

Страховой случай наступил 06.03.2019 г. На сегодняшний день 19.05.2019 г. мне как потерпевшей стороне не известна даже сумма которую должна выплатить страховая компания. Спустя всего два месяца СК решила назначить повторную экспертизу ещё и за мой счёт. Первая сумма была озвучена 11 000 грн. и это за замену и покраску переднего бампера, крыла, одного подкрылка, крепление бампера, поворотного кулака, одной фары, телевизора(VW POLO 2007г.). Но им этого оказалось много и была назначена повторная экспертиза для уменьшения выплаты (так сказал региональный комиссар). При повторной экспертизе у официального дилера было забраковано дополнительно передний аммортизатор. Прошла еще неделя и полная тишина! Отношение к своим клиентам конечно так себе. Такое впечатление что выплачивать не собираются. Собираю документы на подачу в суд, по другому они на контакт не идут.

Докладніше
Оцінка:
1010
17.05.2019

В марте этого года мои родственники из Германии пригласили меня в гости на две недели. Мне нужна была страховка и я по совету моих детей купила её у нас в Новомосковске. Через пару дней по приезду к родным, у меня просто очень сильно разболелся зуб, боль была невыносимая, обезболивающее уже не помогало. Пришлось обращаться к доктору в частную клинику которую нашли мои родственники, так как было воскресенье. Доктор страховку мою не взял, объяснил это тем, что со страховыми компаниями Украины он не работал. Он оказал мне стоматологическую помощь за наличку. Спасибо доктору за понимание ситуации. Он оказал мне стоматологическую помощь в сумме около 40 эвро. Мои родственники сказали что в идеале процедуры которые он сделал, в Германии стоят намного дороже. Еще раз хочется сказать доктору спасибо. По приезду домой, я приехала в Днепр в офис страховой компании, подала соответствующие документы и стала ждать. В итоге- мой случай был рассмотрен положительно и выплачены деньги по курсу. В дальнейшем тоже собираюсь пользоваться услугами страховой компании PZU.

Докладніше
Оцінка:
110
13.05.2019

Не выплачивают деньги, "теряют" документы, не берут трубку.

Докладніше
Оцінка:
110
08.05.2019

Не рекомендую покупать ОСАГО у PZU, такой мизерной компенсации относительно реальной суммы ущерба и так не затягивала сроки выплат ни одна страховая компания. Предлагают 25-30% от рельной суммы ущерба - экспресс выплата. Либо ждите 90 дней. Цена вопроса - разбитый бампер и фара кроссовера, предлагают 2 тыс грн. Оформляли европротокол, в след раз обязательно буду вызывать ГАИ и комиссара, так будет для меня быстрее, а прекрасная страховая компания понест необходимые затраты. Водительский стаж - 15 лет, за это время было 3 незначительных ДТП, в которых я - пострадавшая сторона. Виновник ДТП съездил и оформили все необходимые документы в PZU.

Докладніше
Оцінка:
110
06.05.2019

Здравствуйте хочу оставить негативный отзыв и вот почему. В дтп я пострадавший, виновный признал вину в суде, ущерб был оценён в 76000 гр. страховая компания виновного согласна выплатить ущерб до 100000 гр. Но пзу пощитали иначе и сума выплаты составила 35000 гр. на вопрос показать расчёт ущерба получил отказ. Решил отказаться от этой суммы и подать иск в суд. Независимый эксперт оценил повреждения в 80000 гр, одним словом ущерб был возмещён в полном объёме. Только от сотрудничества с пзу остались нехорошие воспоминания. Договор разорвал и эту компанию не рекомендую. А ведь 3 года назад было все по другому.

Докладніше
Оцінка:
110
02.05.2019

Много лет пользовался услугами данной компании, и все было отлично - до первого страхового случая. Ребенок разбил лоб, накладывали швы. Обращались в больницу 4 раза: наложить - перевязка - перевязка - снять. Каждый раз обращался предварительно, регистрировали и отправляли. Приехали домой, подали все докумены (вышло в районе 230$ за все). Через несколько дней мне перезванивают, мол вы знаете, по пункту какому-то договора перевязки могут не оплатить. На мой вопрос, почему же мне об этом не сообщили СРАЗУ в скайпе - молчание. Ну ладно, могут и могут, ведь документы все есть, там написано - обращение через 2 дня и все такое. В страховой кстати обещали перезвонить после рассмотрения. И что в итоге? Сегодня на карту капает меньше 100 долларов. Больше в ПЗУ ни ногой

Докладніше
Оцінка:
110
26.04.2019

Мне пришлось воспользоваться услугами данной страховой компании. Я студент, учусь заграницей город Варшава, Польша. Внезапно мне стало плохо. Было огромное желание вызвать скорую помощь но я вам скажу одно, очень хорошо что я этого не сделал. Я обратился по номерам телефонов указанных на страховке чтобы сообщить о своей проблеме. Я себя очень плохо чувствовал, цвет кожи был бледный с синим оттенком(обычно имею живой нормальный цвет кожи), головные боли и ужасная боль желудка, именно желудка(уж к сожалению знаю где он находиться), я не мог ничего есть без невыносимой боли. Страховая компания мне передали адрес больницы и сообщили что нужно ждать рабочего дня чтобы они могли мне помочь финансово, к сожалению у меня нет денег, я студент, не работаю учусь на дневном стационаре. В итоге я не мог ждать рабочего дня поехал сразу же. В больнице мне сообщили что данная компания не имеет с ними никакого договора и в любом случае нужно будет платить. Я взял кредит на лечение и написал эту, полученную информацию в страховую компанию. Они сразу же забили о такой возможности...провтыкали одним словом, то есть получается что если бы я ждал то мое состояние ухудшилось бы и не понятно остался бы жив. Врач сразу же назначил мне антибиотки, по моим симптомам и обследование. Очень страшная ситуация, не дожидаясь объявления диагноза страховая компания отказывает в своих услугах и указывает на то что у меня хронические заболевания желудка, о которых никто не знает, только PZU Украина. В это время я прохожу диагностику, и врач говорит, так же пишет в документах о том что я не имею никаких хронических заболеваний. Далее данная компания не отвечают на сообщения, полностью меня игнорируют. Наверное стоит обращаться в инстанции повыше. Страховка стояла в 7 раз дороже чем любая другая. И компания хуже чем любая другая. Ни в коем случае не стоит пользоваться услугами этой компании. Надеюсь кому-нибудь пригодиться мой опыт.

Докладніше
Оцінка:
110
25.04.2019

хочу оставить отзыв о отделении в Днепре, на улице Литейная, персонал просто ужасный, случилось ДТП с участием клиента данной страховой, пришли писать заявление о случившимся, в ДТП нашей вины не было, когда пришли в офис, страховой агент начал себя вести очень некорректно по отношению к нам, постоянно хамил, показывал свое недовольство, когда мы написали заявление, я попросила входящий номер заявления, на что мне ответили очень грубым голосом:" я еще ничего не регистрировал, когда будет время, тогда зарегистрирую". При следующем звонке, с вопросом когда же будет посчитана сума выплаты, мне ответили:" в порядке очереди ожидайте у меня дела с ноября лежат ( в момент подачи заявления был март месяц), ждите месяца 4", хотя по закону есть 90 дней.

Докладніше
Оцінка:
110
23.04.2019

пзу мало того що оцінили завдані збитки на 50% нижче чім потрібно для відновлення авто але ше й прострочили виплату коли по закону мали виплатити до 90 днів з дня звернення до них. зараз 95 день а вони кажуть хочете грошей - чекайте або звертайтесь в суд!!! нафіга вони то роблять? їм на людей на..ати!

Докладніше
Оцінка:
910
23.04.2019

Доброго Дня. Перший раз в житті застрахував своє авто Хюндай Санта ФЕ , страхував на квартал, під завершення кварталу трішки роздер бампер і у двох місцях по кузову виникли сколи фарби, події відбулися у лютому місяці. Я зателефонував на гарячу лінію ,зареєстрував два випадки (не надіючись що мені хоть, щось компенсують, думав, а раптом)! Потім мене відправили на СТО зробили оцінку сказали очікувати. Страховку не продовжував, у перших числах квітня набрав дізнатися чи буде якась компенсація пообіцяли через два тижні оплатять. ОПЛАТИЛИ 16 квітня 12645 грн!!!! Моєму здивуванню не було меж!!! Я був готовий що знайдуть якусь відмазку і ні чього не заплатять!!! Дуже вдячний ПЗУ!!!! РЕКОМЕНДУЮ

Докладніше
Оцінка:
110
05.04.2019

05.12.18 попала в авария, я пострадавшая сторона. ПЗУ обязалась компенсировать ущерб. Осмотрели, оценили. Озвучили сумму компенсации. 28.03.19 перечислили на 23% меньше !!!!!!! Почему потому, что пересчитали !!! и так решили !!!! Ничего не сообщили, не согласовали ,а просто так....поставили перед фактом. ну просто меньше.... Понятное дело, что за 4 месяца я отремонтировала машину и ремонт обошелся гораздо дороже, чем даже изначально оговаривалось !!!!! Так как запчасти ,даже б/у ,стоят без вычетов 30%, как считает ПЗУ !!! и работа !!! Это не честная компания ! Не имейте с ней дело !

Докладніше
Оцінка:
110
02.04.2019

Имел несчастье купить страховые полисы в ПЗУ. Все было хорошо, пока не случился страховой случай. Было ДТП в начале года( по телефону сообщил о страховом случае), по данным админпротокола- по моей вине. На следующий день было подано заявление. Но суд не признал моей вины, и после вступления решения суда в законную силу, на следующий день подаю заявление по второй страховке -"разумный захист" про возмещение мне убытков. Отдел урегулирования убытков отказывает мне в выплате в связи с тем, что заявление подано с пропущенными сроками подачи заявления( подано на следующий день как суд признал невиновным меня). Письменно страховая ничего не сообщает, на телефонные звонки никто не отвечает, обещает секретарь что перезвонят, но никто не звонит и ничего не сообщает. По неофициальным каналам узнаю телефон мобильный юридического отдела и …..случилось чудо … я сумел доказать, что по закону никаких сроков не пропустил. Юридический департамент вносит в бегунке свои возражения отделу урегулирования убытков. На мои попытки дозвониться и узнать почему мне никто из ПЗУ официально не дает ответа об отказе в очередной раз ( 27) , секретарь записала мой телефон и пообещала , что со мной свяжутся....., но....никто так и не связался . На мои просьбы дать мне официальный ответ... полное игнорирование уже три месяца подряд. На мои просьбы соединить с руководством компании секретарь бросает трубку.

Докладніше
Оцінка:
110
02.04.2019

Никому не советую эту страховую компанию, сильно занизили оценку запчастей и моточасов на мой автомобиль и не включили выплаты вообще на некоторые детали бампера. Поставили очень большой износ автомобиля в процентах, 46% хотя автомобиль эксплуатируется всего 3 года. В ту часть бампера, в которую произошло столкновение другого автомобиля, ее не включили к выплате вообще. Я очень не доволен этой компанией по сравнению с другими.

Докладніше
Оцінка:
110
21.03.2019

Оформил страховку в ПЗУ Украина, 12.01.19 находясь в Германии появилась острая зубная боль,связался со страховой, объяснили мне что надо делать, я поехал в стоматологическую клинику, мне сделали снимок, вскрыли зуб, не удаляя нерв поставили пломбы на двух зубах, заплатил 221,5€, по приезду домой 21.02.19 сдал все необходимые документы в офис страховой, и через месяц на карту вернули 1436грн., оказалось пломба не входит в страховой случай, хотя при общении со специалистами ДО ПОЕЗДКИ в клинику я объяснил что болит, они сказали что попадает под страховой случай, только лимит на устранение зубной боли по моей страховке 200€, всё что больше будет за мой счёт, а в итоге вернули +/-43€.

Докладніше
Оцінка:
410
20.03.2019

Добрый день. Случился страховой случай в Тайланде, разболелось ухо. Связался с ПЗУ отправили в Самуи госпиталь. Врач принял, прием был 1 минута, диагноз инфекция. А вот теперь самое интересное , счет 3000 батт лечение + 2000 батт административные расходы. Административные расходы ПЗУ отказалась оплачивать ссылаясь на пункт в договоре. Пришлось оплатить самостоятельно (2000 бат) . Соответственно будьте внимательны при покупке туристической страховки! Агенты не предупреждают об этом, а франшиза у страховки не нулевая. Всегда есть шанс что часть придется покрывать из своего кармана. Ищите страховку с 0 покрытием.

Докладніше
Оцінка:
110
16.03.2019

Мы поехали с дочкой в Мексику, как думали на пару месяцев! И конечно же оформили страховку! Все было хорошо, но вот буквально за несколько дней до окончания страхового срока моя девочка упала и рассекла подбородок! Звонили и писали по всем номерам указанных страховой компанией, никто не ответил, в итоге пришлось идти в клинику которая предоставляла документы для страховой. Естественно получилось очень дорого!Перезвонили уже ночью нам после email письма. Сказали, что все хорошо наш случай зарегистрирован, и по возвращении нам нужно обратиться в компанию не позднее 1 месяца и нам все выплатят! И в итоге нам не хватило на обратный билет! Но слава богу я была в гостях у моего брата, скрепя зубами он смог прокормить нас первое время! Про наш случай нам сказали что можно отправить документы бабушкой! Что мы и сделали, в итоге через месяц полтора нам пришло письмо о том что Отказать в выдаче страховки! Хотите смейтесь хотите слезы лейте я уже год как в Мексике. Если бы не брат( спасибо ему большое) не знаю как бы жила, без денег и с маленьким ребёнком на руках без знания языка ! Никому не советую эту страховую компанию! Не ожидала такой подлости от людеtrй. После такого и возвращаться в родную страну не хочется!И скорее всего прийдется подавать в суд!

Докладніше
Оцінка:
1010
05.03.2019

Мій страховий випадок трапився під час перебування за кордоном. У мене виникли проблеми зі здоров'ям. У новорічну ніч всі клініки, що мають договори зі страховою компанією, були зачинені. Я оплачував послуги державної клініки за власні кошти. Перед поїздкою у лікарню і після надання медичних послуг ми телефонували оператору ПЗУ Україна. Були взяті рахунок-фактура, чеки, діагноз (з мокрими печатками і підписами). Після приїзду в Україну у дводенний термін всі документи були надані у офіс компанії ПЗУ Україна в м. Київ на вул. Дегтярівській. Зі мною працював менеджер *ім'я приховано*. Дуже чемна, інтелігентна і професійна людина. За 1,5 місяці після подавання документів у відділ відшкодування збитків мені повернули витрачені на медицину гроші в повному обсязі. Дуже Вам вдячний за чуйність, порядність і вміння тримати свої домовленості! Усіх гараздів і процвітання компанії!

Докладніше
Оцінка:
110
02.03.2019

Компания занимается ки***овом своих клиентов по ОСАГО. При чем что 10 лет тому она обсчитывала по самым заниженым ценам, так и сейчас. Я - пострадавшая сторона. В мою машину на стоянке (никого в машине не было) въехал человек, у которого ОСАГО в ПЗУ. ПЗУ нанимает "независимых" экспертов, которые насчитывают суммы ничего не имеющие с реальностю. Из повреждений - задний бампер, крышка багажника, правая задняя четверть (крыло, задняя панель и т.д.), блок фары обе, передний бампер (догнал впереди стоящего) и т.д. Нужно тянуть кузов, под покраску бампер, оба крыла, крышка багажника, задняя панель и т.д. Машина Шевроле Эпика. Эта не***омпания с помощью своих "экспертов" насчитала к возмещению аж целых 39 тысяч грн. При этом, по предварительной оценке от официалов - сумма ремонта составляет порядка 120-130 тысяч грн. Ожидаю точную смету в течении ближайшей недели. Да, я понимаю, что применяют коэффициент износа 70% на запчасти. Но работы и материалы читаются 100%. НО есть важное НО - если посчитать по ценам тех же официалов (которые и должны приниматься во внимание) - то там только по запчастям минимум тысяч 80-85 грн. Если по остаточной стоимости судить - должны были насчитать по запчастям хотя бы 24-25 тысяч грн + ремонтных работ там на 45-50 тысяч грн На самых мелких и дешевых СТО стоимость ремонта оценивают как минимум в 2300-2400 долларов (это при очень посредственном качестве и с использованием б/у запчастей с разборки). А ПЗУ считает себя самой умной и считает, что на всё вместе должно хватить неполных 1500 долларов.

Докладніше
Оцінка:
110
26.02.2019

В ПЗУ я покупала страховку первый и последний раз. Придя в офис я уточнила сколько будет стоить интересующая меня страховка, агент ответила 300 грн, я согласилась и оплатила эту сумму, девушка все очень быстро оформила, сказала что чек она прикрепила к страховке и в последний момент всунула мне лист с текстом "это подарок он нашей компании, страхование вашего дома на месяц бесплатно", я удивилась, но поблагодарила и ушла. Дома я заметила что на моей страховке чек на сумму 250 грн, а на второй страховке "подарочной" чек на 50 грн. Конечно сама виновата что в офисе не проверила все, но я не ожидала такого наглого обмана, не рекомендую связываться с этой компанией.

Докладніше
Оцінка:
110
20.02.2019

Нахожусь в Польше по рабочей визе. Заболела и обратилась в страховую чтобы сориентировали куда можно обратиться за консультацией врача. В итоге с 8.20 до 16.40 морочили голову посылая из одной клиники в другую ссылаясь на то, что якобы отправили письмо клиники с гарантией оплаты. В последнюю клинику записали на 21.15, а оказалось она работает то 20.00 и если бы пришла в назначенное время то ничего кроме закрытой двери бы не увидела. В регистратуре направили на другой адрес, в которой был врач, принимающий до 22.00, но вот незадача у него пациент на это время. Вопрос: "Зачем страховой агент два или три раза переуточняет время визита к врачу, если даже не регистрирует заявку"? Но больше шока вызвало то, что гарантийный лист присланный на почту клинике о оплате визита застрахованного является фиктивным и оплате подлежать не будет. Как результат к врачу я так и не попала.

Докладніше
Оцінка:
110
15.02.2019

Мало того что урезали выплату так ещё и затянули на 15 дней. На запрос о предоставлении информации о начислении и расчету и оставлении заявки чтобы перезвонили и предоставили информацию по истечении месяца никакой реакции.

Докладніше
Оцінка:
310
11.02.2019

01 серпня 2018 року я подав заяву до ПЗУ про пряме врегулювання у справі № 48122. По телефону я з"ясував, що ПЗУ не отримала судового рішення (хіба це не функція страхової ). Поїхав до суду, отримав постанову, завіз в офіс ПЗУ. Станом на 11.02.2019 року неможливо дізнатися про виплату, хоча за попередньою усною розмовою з працівником ПЗУ стало відомо про розмір відшкодування, який покриє 30-40 % від реального збитку. Тобто з літа 2018 року повна неясність. Що заважає вирішити питання по закону не зрозуміло. Розраховував на високий рейтінг ПЗУ, тому багато років страхувався з надією на адекватне відшкодування у випадку ДТП. Але станом на согоднішній вечір вони навіть не перезвонили. Отакі справи... Після цього і думай з якою страховою укладати договір в подальшому. Підкажіть як отримати адекватне відшкодування.

Докладніше
Оцінка:
110
11.02.2019

Добрый день. Купил в PZU два полиса мед. страховки путеществующих для отпуска с супругой в Израиле. Причем точно акцентировал агенту цель поездки, как отдых и не получил от него важных комментариев по п.3.7. В результате отдыхая на пляже в Эйлате получил обширный ожог руки от медузы и обатился за помощью по киевскому номеру, девушка оператор долго выясняла подробности моего дня, не пил ли я случайно алькоголь (раза три спрашивала), на что я ответил, что утром пил пиво (я ж в отпуске на пляже), после его она попросила отправить на вайбер фото паспортов и полисов (пришлось ехать в отель с обоженной рукрой), а по получении всех фото тупо скинула приписку, что СК не несет ответственности, так как я находился под действием алкоголя. Сколько промиле у меня в крови, находился ли я вообщеуже к тому времени "под действием" уже никого не волновало. Предложили помочь организовать помощь за мои личные средства (два полиса на 6 дней 1300 грн.!), на что я ответил отказом. Деньги на ветер. Притензия к агенту, который не сделал акцент на этом важном пункте для собирающихся в отпуск. Подумайте трижды прежде чем выпить махито на пляже, если вы застрахованы в PZU.

Докладніше
Оцінка:
110
10.02.2019

Здравствуйте. Я столкнулась с невыполнением обязательств, компанией ПЗУ Украина, причём в довольное наглой форме. На данный момент законодательство нарушено уже дважды. Страховой случай наступил 17 августа, в наш автомобиль был поврежден другим транспортным средством. Сообщили в стразовую, вызвали полицию, суд постановил, что виноват второй водитель. И понеслось, после посещения эксперта сумму ущерба нам рассчитывали три месяца, мотивируя это законодательством. И что самое интересное не давали написать заявление на выплату, аргументируя тем, что цифр нет на что вы будите писать, и все расказывая про закон, где у них есть время три месяца. Ну наконец-то свершилось за два до окончания срока, когда мы очередной раз пришли в боевом настроении, нам выдали суммы и дали написать заявление. И тут самое интересное, пообещали что начисление произойдёт в течение двух недель. Но это было бы сказано, как говорится. И вот на данный момент с дня написания заявления прошло ещё три месяца, а страховку так никто и не выплатил. Переодически я связывалась с компанией пытаясь выяснить, когда же они собираются выполнить свои обязательства, но мне все рассказывали про закон, по которому у них с момента написания заявления есть три месяца на совершение выплаты. И вот у меня возникает вопрос, по какому такому законодательству работает страховая компания ПЗУ Украина. Если в украинском законодательстве четка прописано, что с момента уведомления о наступлении страхового случая, компания обязана провести все манипуляции включая выплату страховки в срок не позднее трёх месяцев. Лично мой страховой случай имеет срок в пол года. Чудо не произошло и по истечении вторых трёх месяцев. Так что с увереостью могу сказать, что компания ПЗУ Украина злостно нарушает закон и не выполняет своих обязательств перед клиентами. С уважением Капустина Юлия

Докладніше
Оцінка:
1010
10.02.2019

Попал в небольшое дтп - въехал сзади в машину (с Каско) на льду. Автоцивилка все покрыла. Проблем со страховой не было.

Докладніше
Оцінка:
110
08.02.2019

8.10.2018 года было дтп,19.11.2018 года решение суда, по сей день нет выплаты, сегодня 8.02.2019 год. не рекомендую!!!!

Докладніше
Оцінка:
110
25.01.2019

Поехала по рабочей визе В Польшу, страховку делала в ПЗУ. Заболела гриппом, ПЗУ направили меня в общую амбулаторию, так как частную клинику почему то не смогли найти. За врача, естественно заплатила я сама, за препараты тоже. Направила им все чеки, рецепт от врача и документы, которые мне выдали в амбулатории. После, они выслали мне заявление, чтоб я указала снова все это в деталях (чеков, рецепта) им не достаточно. Доктор при заполнении не указал диагноз, из за этого они отказываются выплачивать средства. Люди, тысячу раз подумайте, чтоб страховаться в ПЗУ. Отвратительное отношение, отказ на возвращение денег.

Докладніше
Оцінка:
110
16.01.2019

Мой супруг делал страховку по туризму ,в аэропорту его не выпустили на территорию Эстонии Он находился в аэропорту три дня ,на третий ему стало плохо ,страховщики сказали обращаться к работникам аэропорта ,те ответили что медпункта нету и скорую не захотели вызывать ,я писала в страховую всю ночь ,они только твердили обращайтесь к работникам аэропорта Параллельно я писала письма эстонским чиновникам Повезло что сосед дал мужу таблетки и на третьи сутки он улетел домой Вот такая страховая компания Люди будьте бдительны

Докладніше
Оцінка:
110
12.01.2019

Несколько лет я и моя семья являлись клиентами ПЗУ. Приятные менеджеры, качественные (как мне казалось) консультации, быстро оформляют страховки, сплошной позитив. Но! Ровно до того момента как мне не повезло и я, катаясь на лыжах в Словакии, травмировала ногу. В медицинском центре потребовали подтверждения на е-мейл от страховой компании, муж поехал за страховкой в Отель. Он связался со страховой, и девушка из страховой перезвонила мне и радостно сообщила о том, что мой случай не страховой и я должна была что-то ещё доплатить при покупке страховки. При этом предложила мне помощь договориться с медцентром, чтобы меня приняли за наличные! Стоимость, которую мне озвучил доктор, так и не осмотрев мою ногу, - 500-600 евро! Отдельная история... Почему при оформлении страховки менеджеры «упускают» важную информацию и не информируют клиентов о том, что это не полная страховка и что есть другие варианты страховки? А зачем! Договор написан очень мелким шрифтом, много текста, нормально вычитать его можно только с юристом. Вроде не обманули, разве можно предъявлять претензию только за то, что умолчали? В общем, к больное ноге добавилось ещё и чувство горького унижения. Формально я не права, но больше в PZU ни ногой, ни больной, ни здоровой. А тем, кто прочтёт мой отзыв, совет, не верьте менеджерам этой страховой на слово. Вычитывайте договор до последней строчки. Их цель - не помочь клиенту, попавшему в сложную ситуацию, а заработать на нас деньги, не выложив ни цента.

Докладніше
Оцінка:
1010
03.01.2019

Нахожусь сейчас в Германии. Цель визита- туризм. Заболела гриппом,самочувствие ужасное. Операторы pzu ukraina сообщили ,что мне необходимо сначала заплатить за визит к врачу и все необходимые услуги!!!!!! При покупке страховки было обещано совсем другое. Было обещано, что страховая находит клинику или врача и клиент не должен платить... А если бы это было что то посерьёзнее чем грипп?? Операция какая нибудь на 10000 евро?? То мне тоже сначало самой да нее заплатить? Кашмар,а не страховка!

Докладніше
Оцінка:
110
20.12.2018

Поехал работать в Польшу на пол года,застраховался в компании ПЗУ,так как компания польская,ну и цена за страховку не самая дешёвая.Через две недели появились боли в пояснице,позвонил им.Мне сказали,что это не страховой случай,что они страхуют только не отложную медецынскую помощь.Хотя когда оформлял страховку говорили,что даже от ОРВИ страхуют.Сказали лечится за свои деньги.Я купил в аптеке мази 2-3 дня стало лучше.Спустя пару дней в один момент ,что-то стрельнуло в пояснице,вобщем я не то что ходить,лежать не мог(хочу отметить,что робота у меня не связана с физическими нагрузками)позвонил в страховую мне опять говорят что личение за свой счёт,то есть то т факт,что мне надо 10 мин. чтобы встать с кровати не является поводом для не отложной помощи! Короче говоря, есле Вам надо страховка не только для того, чтобы показать ее на границе ПЗУ не советую!!!Для этого есть страховки и дешевле.

Докладніше
Оцінка:
110
19.12.2018

Застраховал у них имущество. В страховке указано воровство электроники как страховой случай. У меня украли камеры видеонаблюдения с дома. Написал заявление с просьбой компенсировать утраченное. Прошло около 3 недель, никакой выплаты не произошло. Никто со мной не связался. Я так понимаю что эта страховая кампания любит принимать платежи, но не любит выполнять свои заявленные обязательства. Остаётся только последняя инстанция, обращение в суд. Но суды у нас тоже знаете какие, не стоит потраченных усилий и нервов, как и всё в этой стране. Не рекомендую пользоваться услугами этой страховой кампании..

Докладніше
Оцінка:
110
23.11.2018

Несколько лет клиент по ОСАГО и КАСКО страховой ПЗУ. Пока платишь всех устраиваешь. Случился первый страховой случай в мою пользу, и сразу компания показала даже не лицо, скорее обратную часть тела. Нарушили все адекватные договоренности, экспертизы и законы и прислали в 2 раза меньше средств на возмещение чем сами же посчитали на этапе экспертизы и согласования. Похоже это массовый случай, выплатить потерпевшему намного меньше и ждать, "прокатит" или нет. С кем то "прокатит", а ктото оперативно подаст в суд и отсудит намного больше, что мы и сделаем. Никому не рекомендую. В данной страховой Европейским уровнем и близко не пахнет, а пахнет мошенничеством, низменностью и желанием наживы несмотря ни на что.

Докладніше
Оцінка:
110
17.11.2018

Работал в Польше, получил травму, обратился посредством СМС указанном в договоре. Мне сообщили, что договора с больницами нету, лечиться придется за свой счет, но нужно сохранить чеки, заключения, рецепты и тд, чтобы по возвращению на Украину обратиться в страховую и получить компенсацию. Что и было сделано(в плане чеков, не в плане компенсации). Компенсацию жду уже полтора месяца...

Докладніше
Оцінка:
110
16.11.2018

Співробітники цілеспрямовано роблять помилки у вашому договорі щоб ви не отримали компенсацію. Робили для дитини медичну страховку для виїзду за кордон. У вайбері чітко було прописано - ПІБ , дати поїздки та країна перебування, а саме - Хорватія! На жаль дитина дуже сильно захворіла , ми зв'язались з представниками страхової компанії, на що нам відповіли , що у них немає договору з лікарнями в нашій окрузі і щоб ми зверталися самостійно до найближчого медичного пункту і взяли чеки після надання допомоги. А після повернення в Україну маємо написати заяву та надати всі необхідні документи для виплати компенсації. Що і було зроблено! Відмова у виплаті компенсації не забарилася. Причиною стало те , що у полісі написали місце перебування не Хорватія ( як я зазначила письмово в переписці з працівником ) , а Шенгенська зона!

Докладніше
Оцінка:
110
15.11.2018

Не рекомендую!!! Мало того, что сумму страховых выплат занижают в разы, так еще ждать ее придется долго и нудно. Был страховой случай. ДТП по вине второго участника (вину признал, протокол составили с полицией). Авто новое - неделя как с автосалона. Страховой полис с прямым урегулированием. Весь пакет документов был подан на следующий день после ДТП. Осмотр эксперта через неделю. После экспертизы позвонили на следующий день со страховой и озвучили сумму выплаты. Потом настойчиво и регулярно звонили по урегулированию суммы выплаты. Повреждение было незначительным, поэтому прикинув, что в эту сумму вложимся, решили согласиться. Тем более, что пообещали, что в течении 14 дней выплатят 100%. Через 14 дней начала их доставать, почему нет выплаты. И тут начались сказки… 30 дней с момента обращения, 90 дней с момента написания заявления и т.д. Называть фамилии сотрудники страховой отказываются, а на звонки отвечают всегда разные люди. Поэтому крайних найти нереально, да и врут они профессионально! А потом еще говорят «Кто вам такое сказал?» Есть у них такая мулька-ваше дело не открывается, побудьте на линии…

Докладніше
Оцінка:
110
12.11.2018

Раньше работадатель покупал у этой компании мед. страховки для заграничных командировок - дно дна, не отвечают ни в скайпе не перезванивают.

Докладніше
Оцінка:
110
09.11.2018

Нікому не рокомедую цю страхову "конторку" , вона тільки збирає гроші,а коли стається страх. випадок, придумуть різні відмовки, відписки , про те, щоб вам відмовити. Раджу всім перед тим як їхати за кордон, звертайтесь в посольство тієї країни, до якої подорожуєте за рекомендацією стах. компанії. Тому що всі інші- це лише виманювання грошей. Застрахувались у ПЗУ - "Відшкодування медичних витрат подорожуючих за кордон та від нещасного випадку". на час пребування у США. На жаль, стався страховий випадок,- дитина попала в лікарню на швидку у США. Одразу , коли це сталося ми зателефонували на кол-цент даної страхової компанії, ми повідомили про випадок . а також повідомили про наявні у нас на руках документи від клініки, які необхідні для покриття виплати. На що нам "професійно і фахово" відповіли: "везіть все, що у вас є" . Повернувшись в Україну , от ми їх привезли. Виявляється, що недостатньо. Справу закрили , за недостатніми документами.

Докладніше
Оцінка:
210
05.11.2018

Приём граждан в компании PZU в Киеве организован хорошо, несколько мест для приёма посетителей, но на этом всё положительное заканчивается. В итоге компания ведёт себя не порядочно. Мою настойчивую просьбу показать каталог по которому выполняется расчёт моей суммы возмещения техник проигнорировал. Просто ответил, что нет в их каталоге отдельно крышки для зеркала, несмотря на то что такая крышка в магазинах запчастей продаётся, чем вызвал подозрение что сумма к выплате безосновательно занижена. Ещё мне сразу сказали: То что компания насчитала уменьшается на размер налога НДС и выплата будет не ранее трёх месяцев. Если хотите раньше, то сумма будет ещё на много меньше. Уже третий месяц после страхового случая я ничего не получил и не знаю получу ли вообще. В общем, не компания . а позор! Куда смотрит бюро Моторное?! Никому PZU не рекомендую.

Докладніше
Оцінка:
110
16.10.2018

Оформляла летом туристический полис для выезжающих за границу. Не повезло мне заболеть. Сделала все по процедуре: уведомила страховую о наступлении страхового случая, собрала у врачей документы для возмещения по страховому случаю... Подала я заявку на возмещение, разложила 2 обращения по порядку и логической цепочке. Еще раз озвучила всю картину. Списка изъятых документов мне не выдали. Девочка не с первого раза поняла, что было доктора по разным жалобам. В итоге: по одному из осмотров им не хватило штампика, второй был сочтен профилактическим, не смотря на причину обращения "острая интоксикация, значительное повышение температуры тела, вялость и сильный упадок сил" и заключение с вполне конкретным непрофилактическим диагнозом. Рассматривали полтора месяца. в итоге - вежливо послали. Делаем вывод: с полисом этой страховой компании лучше быть здоровым. А если Вы едете надолго и есть риск обращения за врачебной помощью - ищите нормальную страховую. Мне скоро снова ехать в Европу, но теперь я буду серьезнее подходить к выбору страховой. И в ПЗУ больше ни ногой.

Докладніше
Оцінка:
110
09.10.2018

Користуюся послугами даної страхової компанії уже 5 років, і от коли стався страховий випадок під час роботи за кордоном, у виплаті мені відмовили. Повідомлено про випадок було вчасно і документи з лікарні всі предоставлено. Ганьба PZU!!! Ніколи більше нікому не порекомендую цю компанію і навіть доведу до відома всім моїм друзям про негативну роботу PZU!

Докладніше
Оцінка:
110
06.10.2018

Полное КАСКО, страховая ПЗУ, дтп по вине второго участника, женщина, ехала задним ходом, помяла мне заднюю дверь. Свою вину не отрицает. Сумма ремонта не больше моего страхового платежа. После ДТП мне предлагали деньги, чтобы ничего не оформлять и просто разъехаться. Отказался. С 20 августа и по сейчас уже 06 октября выплат нет. По телефону отвечают страховая рассматривает. UA2018082300054 КАСКО

Докладніше
Оцінка:
310
02.10.2018

Попал в ДТП по вине второго участника. Разошлись по европротоколу. У обоих страховая ПЗУ. Страховая провела экспертизу своим доверенным экспертом. Насчитали ремонт на 12,000 + грн. ПЗУ озвучила сумму возмещения 7,800 грн.

Докладніше
Оцінка:
110
27.09.2018

Это самая ни***родная страховая, которая только есть в Украине. Оформила страховку для поездки заграницу, разболелся зуб, меня якобы записали на 12:00 в клиннику. Я потратила пол дня, приезжаю в клиннику а там никакой записи нет, и об моей фамилии ничего не слышно. Мы сидели часа два выясняли с любежным работником клиники, почему меня нет в списках. А тем временем пзу отмалчивалась. В итоге, как оказалось они меня не записали, а просто уточнили может ли человек приехать с острой болью. Я таких придурков не компетентных ещё не видела. В итоге они мне продолжали врать, нет мы записывали, звонили! До того момента пока я не начала их выводить на чистую воду. Я начала звонить по Вайберу, девушка видать не поняла, что она ответила и продолжила милую беседу со своим коллегой. Содержание было, как ее клиенты за*бали пишут и пишут, что она нормально в Вайбере не может ответить из за нас, и что мы все идиоты. И естественно они заставляют тебя оплачивать прием, хотя страховка сфраншизой 0 ты ничего не должен оплачивать. На что они как роботы отвечают это специфика работы клиник зарубежных и мы ничего не можем сделать. И это все вранье, я поговорила с клиникой все там возможно, просто у них одна цель - на*бать. Но все же в жизни возвращается.

Докладніше
Оцінка:
110
24.09.2018

Находясь в гостях у дочери , мне стало плохо в субботу вечером. Связались по кониактаи указаным в полисе , но с нашему сожалению организация помощи проходит не надлежащим образом , фактически ее не организуют. Был случай внезапной болезни и нам пришлось обратиться в больницу , так как это был выходной день суббота вечер. Согласовывала все заранее как и написано в страховом полисе, но после долгого рассмотрения , мне только говорят ждите ответ от страховой, платите на месте и потом подадите на возмещение . По течению болезни нужно обращение к врачу и обследование , но страховая опять тянет время или отвечает , что это не партнерские врачи или больницы. Теперь пришел ответ , что в оплате будет отказано,так как случай не неотложной помощи ,то есть страховая считает эмболию и инфаркт легкого не неотложным случаем . Хотя в полисе стоит,при возникшем внезапно заболевании , обследовании и дальнейшем лечении помощь будет оказана. Отношение клиенту и связь со страховой просто на -10. Как можно страховать людей , а потом отказывать в помощи!? Стандартные отказы и уловки Страховой компании ужасают меня как жителя Европы , где права человека защищены законодательством. Вы страхует людей, которые путешествуют, но по факту происшествий и наступления ситуации для оказания медицинской помощи,помощь не спешите оказать ,а тем более оплатить . PZU номер 1 в Украине ??? По не выплатам и отказам? Я собираюсь подать в Суд , и если кто то хочет присоединится к коллективном иску , пишите в комментариях !!!

Докладніше
Оцінка:
110
18.09.2018

Крайне негативный опыт работы с СК ПЗУ. За 4 года страховки автогражданки, первое обращение как пострадавшего по прямому урегулированию ДТП (ГАИ, суд, виновник признал свою вину) фактически отказали ( сумма в 20 раз меньше чем насчитала авторизированная СТО) в выплате по надуманному предлогу: часть царапин и порывов на бампере якобы была до ДТП !? Кроме этого прослеживаются признаки подтасовки в документах (текст протокола осмотра не соответствует изложенному в акте експертизы). Вывод: пока не обращаешься СК хорошая, при первом-же обращении - разочарование. УЧИТЕСЬ НА ЧУЖИХ ОШИБКАХ.

Докладніше
Оцінка:
110
11.09.2018

Оформлял в данной компании туристическое страхование для выезжающих за рубеж. Произошел страховой случай. Так как, за мою долгую жизнь это не первый страховой случай, то обратился во время в ассистанс, собрал документы и по возвращении в Украину обратился в страховую компанию. Тут надо отметить, что обращаться приходится ТОЛЬКО в офис на Дегтяревской, остальные офисы не работают с оформлением документов по страховым случаям. Ну это ладно. Приехал 14.08.2018 подал все документы, получил номер дела на выплаты, обещали, что через две, ну максимум три недели, перечислят деньги на карту. Неделю назад надо было застраховать мне новую машину и моей знакомой, которая у меня купила старую машину. Соответственно, решил узнать тарифы на страхование в PZU-Украина, а заодно поинтересоваться, как там дела с моей выплатой. На что получил довольно интересный ответ: "У нас уволился человек, поэтому с Вашим делом возникли задержки, Ваше дело теперь будет вести Вероника Ку...кая". Не знаю, как она там что будет вести, мне так и не перезвонили, хотя наверное эта Вероника должна была бы может перезвонить... Прошла еще неделя. Сегодня уже 11.09.2018, деньги не перечислили. И Вы хотите еще, чтобы я, или мои знакомые у Вас когда-либо застраховались? Уже жалею, что однажды я купил у Вас грин-карту, таким образом открыв для себя довольно удобное оформление полиса в онлайне на Вашем сайте. ТОЛЬКО КАКАЯ РАЗНИЦА, НАСКОЛЬКО УДОБНО У ВАС ОФОРМЛЯТЬ СТРАХОВКУ, ЕСЛИ ВЫ ПОТОМ НЕ ВЫПОЛНЯЕТЕ СВОИХ ОБЯЗАТЕЛЬСТВ?

Докладніше
Оцінка:
110
19.08.2018
Трапився страховий випадок в Польщі та ще й вночі. Viber страхової "з технічних причин" не працював, на номер асистансу додзвонились тільки з 3 разу. Їх допомога - це смс з клініками, куди потрібно поїхати серед ночі за свої кошти, де тебе не розуміють. При спазмі горла, замість якогось спазмалітика чи знеболювання, тобі пишить полощіть горло содою. Нікому не рекомендую.
Докладніше
Оцінка:
1010
15.08.2018
Брали страховку для поездки в Турцию для маленького ребенка, когда пришлось обратиться то все было очень быстро решено, прислали за нами машину, в клинику отвезли, осмотр и назад в отель. Мы остались очень довольны
Докладніше
Оцінка:
110
15.08.2018
Львівські офіси - це жахливе відношення до клієнта. Статистика: За три тижні дзвонив 7 разів. Кожен раз обіцяють передзвонити, ніколи не передзвонюють. На п'ятому дзвінку, виявилось що мені треба в інший офіс дзвонити. При попередніх дзвінках робітники напевно просто надіялись, що коли я буду дзвонити наступний раз, то попаду на когось іншого? Кожен раз мені обіцяють що розглянуть справу/надішлють документи, й кожен раз при наступному дзвінку виявляється що ще й не починали. Все що я хотів - це просто застрахувати квартиру. Знаєте, якщо вам не треба клієнтів, то так і напишіть в себе на сайті. Крім огиди інших відчуттів в мене нема.
Докладніше
Оцінка:
710
26.07.2018
Оформила страховку отправляясь в Польшу. Честно говоря когда случился страховой случай я и не подумала писать- звонить в компанию так как считала что всё эти страховки только для галочки и чтобы пройти границу. Друзья все таки настояли написать в компанию так как уже не раз обращались к ним и получали возмещение ущерба. В общем написала, в течении часа получила ответное письмо с просьбой оставить свой польский номер, еще через пол часа со мной связались по вайберу. В течении дня мне нашли клинику которая мне подходила и записали на прием. Конечно лучше бы было если бы они и сразу оплатили все, а так пришлось с своего кармана платить. Клиника была хорошей по этому и сумма вышла приличной. Но я собрала все чеки и заключение доктора и по приезду отправилась в Страховую компанию. После не очень продолжительного разговора и заполнения документов мы договорились о суме ущерба. В течении месяца деньги пришли на карту. Хочу еще отметить что работники компании как по телефону так и в Украине были очень вежливы и приятны.
Докладніше
Оцінка:
110
18.07.2018
Попал в дтп, был виновником. Посрадавшую сторону специалисты ПЗУ обрабатывали месяц. Сначала готовили к выплате тотал, 100000грн. Потом 75000грн. Потом 68000грн. В конце концов выплатили 29000. А ему даже в провинциальном городке с бу запчастей нужно 45000 на ремонт. Вот эту разницу после посещения адвоката возместил именно я. Пять лет я страхователя в ПЗУ. К тебе относятся хорошо когда ты им несёшь деньги,если наоборот отношение хамское. Они знают, что закон за ними. Скоро выплат вообще никто не дождётся. В ПЗУ страховаться больше не буду и не посоветую другим.
Докладніше
Оцінка:
110
17.07.2018
Взял страхование здоровья за границей на два месяца. На отдыхе случилась авария, страховая отказалась отплачивать по факту, только после возвращения в Украину. Вернувшись подал документы на возмещение, обещали в течении двух месяцев прислать ответ. Прошло уже больше 3 месяцев, ответа нет, на звонки либо не берут трубку, либо они на обеде, либо человек по этому делу вышел. Добиться ответа от них бесполезно. Связываться с этой компанией больше не буду и никому не советую.
Докладніше
Оцінка:
110
19.06.2018
После ДТП PZU посылает на свое авторизированое СТО чтоб посчитать ущерб. После того как авторизоранное СТО от PZU посчитало менеджер заявляет что расчет неверный делит всю суму насчитаную их же СТО на 4 причем цифры берет от фонаря
Докладніше
Оцінка:
110
13.06.2018

Полное КАСКО... Случился страховой случай на горном перевале Карпат, вылет "фракции", как они это называют, по простому камней ис под колес колоны фур которые двигались по встречке по свежему битумно-щебневому ремонту дорожного покрытия (руки бы тому поотрывать, кто такой ремонт выдумал). В результате пол машины с водительской стороны перебито щебенкой, капот, передний бампер, лобовому так же досталось не сладко. Регестрирую случай по гарячке без вызова полиции, есть у них опция такая но с выплатой максимум до 50 тис. Оценщик у официалов оценил ремонт на 35 с лишним тысяч, звучит все шикарно, влажу по всем параметрам., страховщики обнадеживают: это страховой случай, мы Вам весь ущерб выплатим в течении 3-х рабочий дней, не волнуйтесь... Но вот одна беда - ЭТО дол*аное PZU))) Мало того что 2 месяца только мозги компасировали, требовали даже объяснительные, зяавы переписывались по 350 раз, ну не могут они с первого раза скоорденировать работу своих работников и их извилины, бывает. Вот наконецто наступает момент - деньги перечисляются на СТО - а там 13 тис))) вместо 31 с учетом франшизы))) Видетели ихних умник-эксперт правового отдела, посчитал что половина всго ущерба это не страховой случай, а на секундочку "ЕСТЕСТВЕННЫЙ ИЗНОЙ ПРИ ЭКСПЛУАТАЦИИ"...где они только берут то таких экспертов?)) В двух словах - категорически, ни при каких обстоятельствах, во избежания гибели огромного количества ваших нервных клеток - не имейте дела с данной страховой. поберегите и свое здоровье и автомобиля.

Докладніше
Оцінка:
110
30.05.2018

Моя авто была застрахована в PZU пару лет подряд по совету знакомых, обычная автоцивилка, попал ДТП, виновником ДТП не являлся, в последствии благодаря видеорегитсратору подтвердил и суд. После ДТП пришел к этим му***ам, не за деньгами, а за консультацией, что делать и в какие двери стучать. В Кировоградском офисе, где я страховал авто услышав, что я не виновен, меня очень культурно просто послали нах.. со словами иди туда где застрахован виновник. Меня даже слушать никто не захотел - уб***ки. Пришел я в ТАС, там застрахован виновник ДТП, не поверите, выслушали, посмотрели видео с регистратора, посмотрели эксперты мою машину, и упуская бумажную волокиту, выплатили мне страховку до решения суда, по "підозрі" от следователя виновнику еще до решения суда. СОВЕТ всем не связывайтесь с этими му***ами

Докладніше
Оцінка:
110
29.05.2018

Читаю інформацію про PZU ,скільки виплатили клієнтам,а скільки внесли клієти ,ні слова. Я являвся клієнтом компанії не перший раз ,поки я вносив кошти в компанію все було добре,але тут стався страховий випадок і одержав відмову.Причина відмови -перший раз звернувся до компанії після 24 годин після страхового випадку.Абсурдна умова ,яка виявляється вписана в так званий "договір".Спочатку компанія обіцяла провести всі виплати в двотижневий термін,але пройшло вже більше трьох тижднів і я взнав про причину відмови.Жодної спроби ,щоб взнати про причину ,чому не подзвонив в термін 24 години від компанії не поступило.Также від компанії не поступило офіційного підтверження про те ,що компанія своїм правом не виплачувати компесацію скористалася.Очевидно компанія таким способом заробля є на існування.Одним словом АФ***СТИ ,які розставили сіті по всій Україні.Стережіться!

Докладніше
Оцінка:
210
23.05.2018
Заинтересовало медицинское страхование. Оставила заявку на сайте про звонок - перезвонили через 4 часа-тут без претензий, но-сотрудник не представился(звонила с личного номера) и говорила как будто делает мне одолжение-буквально-ну и что вам надо? Я попросила перезвонить через час, мне цыкнули и сказали-ну не знаю,может,получится... нет,не рекомендую
Докладніше
Оцінка:
110
23.05.2018
Не рекомендую ни кому!!! Не обратился в трёх дневной срок после дтп т.к. был в больнице с разорванной губой после дтп. Теперь страховая хочет снять с меня 20000 гривен!!!
Докладніше
Оцінка:
1010
11.05.2018
Произошел страховой случай с ребенком на территории Швеции. Я не стала связываться со страховой сразупоехали в больнтцу ближайшую. сами же все и оплатмли ( прием врача и анализы) уже после связвлась с оператором и оформила заявку. Все чеки были на руках и рецепт . диагноз забыли но позже связались с госпиталем нам его выслали на почту. Страховая компания все возместмла до копейки хоть сумма была не маленькая. В течении месяца с подачи документов деньги были как на карте) Большое спасибо .Не думала что в нашей стране можно еще чего-то добиться без скандалов. Приятно удивлена)
Докладніше
Оцінка:
110
03.05.2018
Добрый день ездили в польшу застрахрвались в этой компании жена заболелапопытались связаться по скайпу но увы как позже сообщили в страховой обязаны сообщить в течении суток с момента страхового случая в итоге пошли к доктору оплатили прием оплатили за лекарства обещали вернуть но увы ищут только причины что бы не выплачивать обвиняя криента
Докладніше
Оцінка:
110
27.04.2018

Нужно было застраховать помещение в Харькове,друг рекомендовал эту контору, так некий Валерий, представившийся сотрудником страховой компании Пзу и типа главный по работе с вип клиентами из офиса по адресу Мироносицкая, заявил сходу, завысить тариф и типа потом разделить откат между мной и собой!я в шоке, мои же деньги поделить!ша***кина контора,а ещё типа европейская компания . Короче,не рекомендую никому

Докладніше
Оцінка:
110
25.04.2018
Компания обманывает! Схема проста: оператор предоставляет заведомо не правдивую информацию, а затем тебе отказывают в выплате. Жалобы не помогают, отдел качества по работе с клиентами не реагирует. Был клиентом компании Каско+осаго 4 года, теперь ни сам не буду и другим не советую.
Докладніше
Оцінка:
110
18.04.2018
Хочу поделится своей историей - общения с ПЗУ. Являюсь клиентом 2й год, пользуемся медстраховкой в путешествиях. Первый раз - в 2017 году, приболела жена - мелкий страховой случай, помощь была оказана, в этом году простыл в Таиланде - помощь оказана. И вот приходит проблема - заболевает ребёнок и его госпитализируют. Претензий к мёд учреждению нет никаких, хороший госпиталь - через 3 дня выписывают, и начинается самое интересное. Дозвонится в страховую невозможно, по Вайберу не отвечают , по телефону тоже. Такое впечатление что на Вайбере, телефоне и почте абсолютно разные сотрудники, которые имеют разную информацию. Тянут время, не оплачивают. Счёт в госпитале был 700у.е - пришлось оставить паспорт в залог. Сорвали перелёт. Действуют очень медленно и некомпетентно в серьёзных случаях. Хочу заметить - оплату ПЗУ произвела , но только через 3 дня после выписки в чужой стране. Пришлось потратить нервы и время чтобы они оплатили. Складывается очень неприятное впечатление - ты должен выпрашивать чтобы тебе оплатили оказанную медицинскую помощь. В общем больше пользоваться не буду и другим не рекомендую, если не хотите проблем в самое не подходящее время.
Докладніше
Оцінка:
910
11.04.2018
В мой припаркованный автомобиль влетел бусик без тормозов, результат задняя часть автомобиля вдребезги. Виновник ДТП позвонил в страховую, они оформили обращение, я приехал к ним в офис на следующий день, составили все необходимые бумаги. При оформлении спросили был ли у меня ранее поврежден автомобиль(гарантийные работы по лакокраске оказывается тоже нужно учитывать), предложили два варианта решения, первый - автомобиль полностью новый и без износа - ремонтировать будут на Аэлите(Днепр), если с износом то СТО Автолайф. Износ посчитали только на детали, в целом подошли лояльно, из насчитанных 67000 тыс. к выплате было 53000 тыс. Выплату на СТО сделали в течении двух дней, весь процесс занял 3 недели ( от момента ДТП до выплаты денег на СТО).
Докладніше
Оцінка:
110
11.04.2018
Все было хорошо, как говорится пока не случилось ДТП. Виноваты мы, еврокомисар не приехал, приехала полиция составили протокол. Так что все заявления на сайте и при оформлении полиса, что съэкономят ваше время ложь и развод, главная цель, что б вы купили полис. ДТП случилось в Черноморске(бывший Ильичевск) , там есть офис компании но нам никто не помог, комиссара у них нет и оформлять бумаги по ДТП они тоже не могут, пришлось ехать в центральный офис в Одессу. Потеряли кучу времени, теперь еще и суд на котором нам признают вину, которую мы не отрицаем, и только после этого постадавшему выплатят деньги. Если бы мы просто расчитались с человеокм на месте, было бы дешевле чем связываться со страховой, и оплатой всех штрафов и сборов, а так же нужно тратить время на поездки и на экспертизу. Так что с ПЗУ мы больше связываться не будем.
Докладніше
Оцінка:
110
29.03.2018
В Тайланде жену укусила обезьяна, предоставили все документы для страхового случая и возмещения затрат. В итоге было возмещено 50% Суммы от затрат. Больше не буду сотрудничать. При этом уже 5 лет мы являемся клиентами компанми((((
Докладніше
Оцінка:
110
23.03.2018
Всегда пользовалась услугами данной компании, к счастью помощь не была нужна. Но в этом году произошел несчастный случай зарубежом. Дозвониться по телефону (вайберу), указаному в страховке, оказалось не реально, потомучто он предназначен для обмена документами (этот ответ пришел по вайберу). Пришлось регистрировать страховой случай через родственников в Киеве. Скорою оплатили сами, дальше перевезли в "бомжатник", за которую типо платить страховая. Лечение оказали нормальное, но для того чтобы страховая оплатила, опять надо было связываться через Киев, в конечном итоге оплатили сами. Еле-еле теплется надежда, что эти деньги возместят в Киеве.
Докладніше
Оцінка:
1010
19.03.2018
У меня отзыв позитивный. Дочь учится в Польше, заболела гриппом, через страховую компанию записали ее на прием к врачу в день обращения. Врач принял в назначенное время, выписал лекарства. За прием врача дочь заплатила 100 злотых (страховая компания предупредила об оплате на месте за прием), купила лекарства. По приезду в Киев мы подали в страховую компанию чек об оплате врача и список лекарств которые пришлось купить (тоже с чеком), копии паспорта. В течении 15 дней нам вернули деньги на карточку. Я не рассчитывала что вернут деньги за лекарства, но нам вернули и за прием врача и за лекарства. Из личного опыта могу посоветовать всем застрахованным лицам внимательно читать условия страхования и правильно регистрировать страховой случай тогда думаю проблем не будет , вам вернут деньги вовремя и в полном объеме. Когда наступил страховой случай начала читать отзывы о компании, конечно много негатива, но думаю вся проблема в правильном оформлении страхового случая.
Докладніше
Оцінка:
110
15.03.2018

В понеділок до мене передзвонила Ваш працівник і представилась що співробітниця ПЗУ повідомила що Я належним чином не повідомив про ДТП і Я маю повернути 5100 грн ( виплата на ремонт авто яку заплатили в ПЗУ). Ця працівниця сказала що я Вам вишлю рахунок який Я маю сплатити. Я її попросив розібратись в цьому питанню і дати запит в офіс у Львові, з її слів я зрозумів що вона не зобовязана це робити Я зобовязаний заплатити. Мені пришлось витратити свій час і самому розібратись в цьому питанні. Я підозрюю що цей працівник мав шахрайські наміри і діяв шляхом психологічного тиску. Ім'я працівниці *в полы службової інфо*. Прошу керівництво ПЗУ прийняти міри що до цього працівника, і за її рахунок компенсувати фінансово мій витрачений час і нерви в сумі 20000 грн. Я також буду звертатись в головний офіс ПЗУ в Польщі.

Докладніше
Оцінка:
110
14.03.2018
Случился несчастный случай в Польше. Забрала с места несчастного случая "Скорая помощь" , вызваная случайными проезжающими . Со мной оказался паспорт и страховка от "PZU" . Телефона не оказалось , чтобы звонить в Киев . В больнице оказали помощь , но страховка не сработала . Не та . Позвонить Я смог только братьям украинцам в Польше , конечно по польскому телефону , они приехали и помогли мне . Приехав в Украину мне отказали в возврате денег , хоть у меня и были все бумаги из польской больницы . Получается так. Когда случится несчастье , вам необходимо не теряя сознания ползти к ближайшему украинскому телефону и позвонить в Киев спросить что Вам делать дальше ? Так что совет покупайте самую дешевую страховку , только что бы была . Да еще вопрос , как попросить медперсонал . выдать правильные документы , например по фино-угорски , если ЧП случится там ?
Докладніше
Оцінка:
1010
04.03.2018
Не розумію, звідки стільки бруту на адресу компанії ПЗУ. Моя сім"я познайомилася з ними завдяки страховому випадку за кордоном. Тоді без проблем було надано всю необхідну допомогу. Тепер страхуємо і транспорт. Були дві виплаті. По ДТП заплатили до місяця. Це, здається, нормальні терміни для виплати. Здається, попередні дописувачі щось недоговорюють або відгуки неправдиві.
Докладніше
Оцінка:
110
02.03.2018
Клиент PZU совершил ДТП, я пострадавший. Компания оформила документы, однако агент сразу мне сообщил, что они будут все обжаловать. Далее проходит неделя и я не могу связаться с этой компанией ни с главным офисом (20 минут прождал первым в очереди на линии) ни с офисом где оформлял, включая мобильный телефон, тупо не берут трубку.
Докладніше
Оцінка:
110
26.02.2018
Как вы можете считаться одной из лучших страховых компаний если вы ничего не делаете для своих клиентов???Меня пнули точно так же как и других людей которые тут оставили отзывы.Так же в случае с болезнью за границей я обратилась в вашу компанию имея страховку,но платить за вызов врача я должна сама.Нигде в других страховых такого нет.У меня и у парня разные страховые компании у меня (к огромному сожалению) PZY Украина а у него от ПриватБанка, находясь за границей случились проблемы со здоровьем,по его страховке врача ему предоставили в этот же день БЕСПЛАТНО!!!!!А вот по моей отказали ,видители они не знают страховой ли случай,что б его узнать я должна сама вызвать врача и заплатить ему.Люди не доверяйте своё здоровье и здоровье своих близких этой компани!!!
Докладніше
Оцінка:
210
06.02.2018
Больше 10 лет назад мне возместили страховой случай. После этого все годы старался страховать машину и поездки за рубеж только у них. На новый год (2018) был страховой случай, жене было плохо, высокое давление. Обращались в больницу. Сумма всего 80 евро. Для Европы это просто копейки. Я общался на английском на ресепшене больницы. Выписки из больницы и рецепты в аптеку - на испанском. Что там было в этих выписках я не знаю. Печать есть, фамилия есть, сумма 80 евро есть. Я отдельно уточнил что для стаховой компании этого точно достаточно. Обратился в начале января в PZU. Сказали ждать. Прошел месяц. Мне никто так и не позвонил. Сегодня дозвнился в страховую, после нескольких переключений с Киева на региональных, и обратно на Киев услышал вердикт "Слишком мало документов вы предоставили. Вы должны предоставить ещё диагноз". Здрасти. Откуда я знал что там в выписке нет диагноза? Я испанский не знаю. Мне дали стандартный бланк больницы. Ну ничего... Я прямо сейчас собираю чемоданы и еду в Испанию. Вот увидите я достану вам диагноз! Я этого так не оставлю!
Докладніше
Оцінка:
110
14.01.2018

Мы брали страховку на семью на все случаи с единоразово посещением по одной причине.Улетели в Таиланд на месяц.У ребёнка и мужа произошёл страховой случай(инфекция с гноем и отёчность лица в ушах)Позвонила в кол.центр сообщили адрес клиники.Когда мы приехали в больницу у нас забрали паспорта и начали оформлять бумаги,после осмотра ЛОРа выдали подписать счёт на 9000бат(это примерно на 300у.е)но денег не брали,затем выдали лекарство (капельки в уши и по три таблетки обезболивающего).На следующий день страховая сообщает мне,что я должна оплатить клинике 2000бат за административные услуги и только потом они отдадут паспорта.На мой вопрос,что это за адм,услуги они ответили,что за то что клиника и страховая вели переговоры и переписку.Только не понятно почему я должна платить???Заранее никто не предупреждал и теперь наши паспорта и мы заложники ситуации.(лечение никакого результата не давало,пришлось начать давать антибиотики привезённые с Украины)Вот теперь думайте и решайте,нужно ли дважды попадать на деньги,если сам потом выкарабкиваешься из ситуации.Не связывайтесь с этими мо***никами!!!!

Докладніше
Оцінка:
310
14.01.2018
Будучи постоянным клиентом очень разочарована, заодно пересмотрю у кого авто страховать :((( Впервые за многие года покупки страховых услух понадобилась реальная неотложная помощь... это даже не насморк с температурой, когда ты можешь ехать дальше, несмотря на самочувствие, но PZU так не считает. Ну что ж, желаю собственникам этой волшебной конторы на себе испытать всю прелесть ситуации, будучи однажды где-нибудь на островах! )) На обратную связь и инфо почему НЕТ, роптать не стану, девушки молодцы -"10". Решение проблемы клиента - твердая "1". За свой счет и с высокой вероятностью, что никто ничего не вернет, хотя более страхового случая, помимо травм, представить не могу, не вижу вообще никакого смысла переплачивать за страховку, с самой дешевой можно пересечь границу, не стоит переплачивать на номильные услуги. Слоган "Не болейте!", отлично описывает эфимерную "помощь" PZU. Страховая компания ни о чём! Будьте бдительны, путешественники, ваш кэш=реальная помощь себе, PZU вам не поможет!!! :)))
Докладніше
Оцінка:
1010
13.01.2018
Был случай ДТП, побили крыло и дверь в авто. У виновника оказалась автоцивилка ПЗУ, мы оформили через еврокомисара. Решение по выплате было озвучено через 2 недели, и главное сумма ущерба даже больше чем реально поремонтировать.деньги пришли на карту через неделю, такой мой первый опыт у страховой, и я доволен, благодарю Пзу
Докладніше
Оцінка:
110
27.12.2017
Добрый день! Я был клиентом страховой компании ПЗУ Украина 2 года. Страховка была на потерю временной трудоспособности. В октябре 2017 года случился страховой случай (попал в больницу на стационар). После обращения в отделение страховой началось..., то сходи назад в поликлинику и на копии больничного поставь еще кучу печатей (хорошо, что не к нотариусу заверить), то на выписке из истории болезни тоже мало печатей, нужно еще печать поставить в окошке где выдают справки и больничные. Но когда все печати собрал, то не оказалось договора со страховой компанией (я его потерял), сказали написать заявление на выдачу дубликата. После заявления ждал дубликат около ДВУХ МЕСЯЦЕВ это в 21 веке, в веке компьютерных технологий!!! В компании меня заверяли, что это нормально!!! После того как пришел договор и наконец-то сдал документы прошло еще почти три недели, денег НЕТ! Вот так работает эта компания!!! Буду ли я и дальше клиентом данной компании, по моему ответ очевиден - НЕТ!!! И советовать кому то эту компанию тоже НЕ БУДУ!!! Люди думайте кому платите деньги!
Докладніше
Оцінка:
110
27.12.2017
Онлайн просчет шенген страховки на сайте компании выдает 459грн, в оффлайн режиме в офисе за абсолютно такой же страховой пакет называют сумму на 100 грн больше. Но и это не все: едим в другое отделение, запрашиваем абсолютно идентичный страховой пакет - и слышем сумму уже 825 грн. Сотрудники компании адекватностью не блещут - включают дурака прямо на ходу. Особенно удивительно было слышать самоуверенный бред какой-то сивой кобылы в последнем отделении о том, что мол "Зарплату то нам нужно с чего-то получать, поэтому и такая разница в цене". Гарячая линия естественно для галочки, т.к. получить здравомыслящие разъяснения, и уж тем более как-то повлиять на ситуацию, второкурсники-роботы по понятным причинам не могут. Принимая во внимания отзывы, изложенные здесь клиентами ранее, еще раз убеждаюсь в том, насколько посчастливилось не оказаться клиентом этой компании. Тем же клиентам, которым к сожалению "посчастливилось", рекомендую на отзывы сильно не уповать, а обьединяться и подавать коллективный иск, т.к. отзывы сами по себе, как показывает практика, не являются действенным методом воспитания. Понадобится помощь - обращайтесь, помогу из принципа. Всем успеха в борьбе, знайте и защищайте свои права.
Докладніше
Оцінка:
110
17.12.2017
ноябрь 2017год. Сам случай тпкой. Произошло ДТП по вине второго водителя (прошел суд), который застрахован в ПЗУ. Автоцивилка на 100 тыс.грн. Мне насчитали страховики ПЗУ сумму выплаты в 35 тыс.грн без НДС. Но данная сумма, ремонт не покрывает. Замечательный ответ от ПЗУ на вопрос : - а кто же погасит остаток суммы? - Тот кто виновен. Т.е. парень, который купил у вас страховку не обычную (тогда это было минимум 50тыс), а так сказать - расширенную, что бы могла покрыть его "бока", влетает на суд и тп.... в чем тогда прикол??? снова кидок и развод? Мне нахер не надо бегать по судам - ваш клиент виновен - пожалуйста, выплаттите мне и долбитесь с ним, судитесь и тп. Я ТУТ ПРИЧЕМ????
Докладніше
Оцінка:
110
13.12.2017
19 грудня,2016 року мій автомобіль протаранив п*яний водій. Була викликана поліція,складені відповідні документи,проведена медична експертиза водіїв. Наступного дня я задзвонив до Києва за номером гарячої лінії,описав ситуацію. Київський клерк назвав навіть номер справи,чи то звернення,і порекомендував звернутись до львівського офісу,дав номер їх. Ледве додзвонився-знову описав ситуацію. Відповіли вони,що дуже зайняті,звертайтесь пізніше.Ну,нехай. Кажу,хоча б гляньте за номером авто-винуватця ДТП,в якій фірмі він застрахований,ятуди буду звертатись.Щось пошаруділо-відповіли,що ТАКОГО НЕМА.Якщо той водій мав би підроблену страхівку-я мав би звертатись в суд.Пішов в поліцію,кажу-так і так. Відповідають мені,що згідно Закону про поліцію,вони не мають права мені давати інформацію. Задзвонив в МТСБУ-зовсім до них не маючи стосунку,прошу-допоможіть.Люди ЗНАЙШЛИ всюпотрібну мені інформацію про страхувальника. Треба віддати належне компанії Провідна,де був застрахований винуватець-оперативно приїхали експерти,заміряли,сфотографували,оформили страховий випадок.Страхова сума була виплачена . Панове з ПЗУ 111 Я вже біля 5 років вам віддаю свої гроші! А ви мене за людину не маєте! Як купляв поліс-то мало не цілуватись готові,а як настав страховий випадок-ви мене мали в дупі?У вас же є ПРЯМЕ ВРЕГУЛЮВАННЯ! Чи то байка для дурних?Шкодую,що мав з вами діло. Палкий привіт трудягам з львівського офісу! Купіть їм хоч один на всіх моб.телефон.А то мають тільки дротяний номер,і шифруються.Ваш БУВШИЙ клієнт.
Докладніше
Оцінка:
910
10.12.2017
Хочу подякувати СК ПЗУ Україна за допомогу, підтримку та виконання взятих на себе договірних зобов'язань! Наразі маю позитивний досвід оплати цією СК негайної операції по видаленню апендициту в Китаї. Бажаю всім міцного здоров'я!
Докладніше
Оцінка:
110
06.12.2017
06.12 я обратился в отделение ПЗУ по адресу г. Киев, пр-т Голосеевский, 58 а, что бы прервать действия договора ОСАГО АК 7352292 (от 09.10.2017) ,а так же ДГО DC.AK7352292(от 26.10.2017) который оформил 09.10.2017 года , в связи с продажей автомобиля. В самом отделении мне отказали , ссылаясь на какое-то нововведение, и что этот договор будет действовать до конца срока.Конкретно сотрудники даже не назвали суть этого нововведения и на каких основаниях оно введено. И почему я получил отказ в возврате денег?Покинув отделение, я 2 раза набрал на горячую линию для уточнения этой ситуации, как оказалось операторы, сообщили что такого не может быть, и чтоб я вернулся в отделение и написал заявление еще раз. В отделении мне повторно отказали, ссылаясь на каких операйторов(что-то в этом стиле, не силен в страховых терминах) дополнительно сообщив чтоб я ждал звонка с колл-центра с извиненными о не предоставлении недостоверной информации.Как это понимать, жду официального письма на личную почту denver@meta.ua с причиной отказа в прекращении действия договора и возврате денег в противном случае вынужден буду обратится в компетентные органы для улигулирования данной ситуации. Так же всем не рекомендую данную страховую компанию, по причине не возможности решить легкий вопрос о прекращении договора и банальном возврате денег. P/S Я представляю что делается в выплатах компенсаций при страховых случаях.....
Докладніше
Оцінка:
110
06.12.2017

На Дегтяревской сидят одни *******.Никакого уважения к клиентам.Не могут проконсультировать по простым вопросам, хотя до этого получил хорошую консультацию в контакт-центре.В итоге продлевать страховку не стал -оформил в другой страховой. Не советую эту страховую!!!!

Докладніше
Оцінка:
110
28.11.2017
Отвратительнейшая компания, никому не советую!!! Очень сильно разболелся зуб, обратились в страховую, там разъяснили, что по нашей страховке у нас есть сумма в размере 200€ на оказание первой помощи. А именно: лечение и пломбировка накалов, удаление зуба если будет необходимость и и.д. Направили нас в стоматологическую клинику, в клинике провели осмотр,сделали снимок и укололи лидокаин. Определить какой зуб болит врач не смогла, сказала что после её манипуляций завтрашний день должен показать. И порекомендовала обратиться на следующий день для лечения, назначив полоскание и гель. Связавшись со страховой компанией я объяснила что острую боль нам не сняли, если не считать лидокаина и полноценного лечения мы не получили. Отправив страховой чек в размере 27.85€ Это стоимость нашего приёма, я попросила направить нас к другому врачу или в другую клинику. Так как страховую сумму мы не истратили и квалифицированную Помощь не получили. В страховой начали рассказывать что боль нам якобы сняли и у стоматолога мы уже были, а затем попросили найти другую клинику и оплачивать все лечени за свой счёт. А если нас что-то неустраивает, то возвратившись на родину мы можем решать наши вопросы в суде. Не удивлюсь, если страховая заранее договорилась к клиникой провести просто осмотр, а остальные деньги списать. Очень жаль потраченных двух дней и испорченного настроения.
Докладніше
Оцінка:
110
14.11.2017
у меня медицинская страховка, доктор связался со страховой компанией (как и прописано в договоре), озвучил диагноз, назначение. Мне пообещали зарезервировать лекарства в аптеке, в тот же день уже было поздно, поэтому пообещали на следующий день к 8-ми утра. наступил следующий день - звонила несколько раз, никакого результата, уже почти сутки как не могу получить свои медикаменты по страховке. а лечиться как?
Докладніше
Оцінка:
110
13.11.2017
Затягують з виплатою. Минуло 120 днів з моменту реєстраці ДТП (я потерпіла сторона і винуватиця теж клієнтка PZU) за цей час ніхто навіть не зателефонував. Коли телефонував в контакт-центр і мене перемикали на відповідального по справі - слухавку ніхто не бере. По електронній пошті не відписують. Не рекомендую мати справу з цією страховою. Номер збитку не хочу публікувати, бо по ньому на сайті PZU можна дізнатись мої персональні данній. Його можу надати тільки якщо зі мною зв*яжеться представник компанії.
Докладніше
Оцінка:
110
10.11.2017
13 октября притерли задний бампер авто. договор КАСКО, франшиза 0.25%. При оформлении говорилили, что у дилера не покрасят - дорого, отправили на другое СТО. Там посчитали 4к за покраску и отправили счет на оплату. Сегодня уже 10 ноября, счет не оплатили. В отделе каско отвечают что-то невнятное, про оплату в 350 грн и отмену моего 4го платежа по договору. То есть на данный момент я оплатил уже 21 000 грн примерно и не могу получить услугу окраски бампера. Предыдущий страховой случай не оплатили совсем. Из ПЗУ могут позвонить только если нужно напомнить об оплате договора. Отвратительная компания, не рекомендую. Договор АМ.116369
Докладніше
Оцінка:
110
27.10.2017

В офисе работает одна ******, попал в дтп (постраждалий) выплаты затягивают, оценили так что на ремонт нехватает еще 20%, звонил на их горячую линию оставил жалобу обещали расмотрет в течении 3х дней на 5ый сам не выдержал позвонил сказали сегодня перезвонят не кто не перезвонил.Ребята выберайте другую страховую компанию!!!извините что написал кратко просто на полный отзыв нет настроения.

Докладніше
Оцінка:
1010
20.10.2017
Оформили страховку путешествующих за границу на год (дочка уехала учиться в польский ВУЗ). И уже через месяц пребывания в Варшаве появилась необходимость консультации хирурга. От звонка в ПЗУ до приема врача прошли всего сутки и то по нашей вине(дочка не хотела пропускать лекции, не отвечала на звонки оператора), а сотрудники страховой готовы были организовать прием в день поступления заявки.За прием дочка ничего не платила-от ПЗУ в мед.учреждение поступило гарантийное письмо.Сотрудники ПЗУ проконтролировали факт и качество оказания медицинской помощи.Прочитав много отрицательных отзывов, были опасения насчет правильности выбранной страховой и рада, что все сложилось идеально. Благодарна за оперативность и слаженность в работе сотрудникам ПЗУ.
Докладніше
Оцінка:
1010
20.09.2017
Последние четыре года пользуюсь услугами PZU при поездках в Европу.Страховой случай произошёл летом.Приступ настолько тяжёлый,что ночью пришлось вызывать дежурного врача,а днём посетить ещё одного доктора.Сразу же позвонили в главный офис и получили очень конкретные и чёткие указания,что делать в этом случае.На следующий день нам перезвонили,спросили,как здоровье,переслали на viber перечень документов,которые нужно предоставить в Украине.Через две недели после оформления этих документов получила сообщение,что страховое возмещение могу получить в банке.Очень благодарна сотрудникам центрального офиса и регионального в Херсоне за компетентность,профессионализм и просто человечность.Радует,что хоть кто-то у нас хорошо выполняет свою работу.Желаю всего хорошего коллективу PZU и процветания компании.С ув.Валентина.
Докладніше
Оцінка:
610
06.09.2017

Компания не выполняет свои обязательства, а только обещает! Был страховой случай с моим авто номер ВН5061НС, почти 5 месяцев было дело с дтп, по протоколу выбрал не безопасную скорость при повороте и стукнул забор, в городе Измаил, я сразу набрал страховую, и следуя их инструкциям - сказали оплатите и чеки предъявите в Одессе, сумма то на 1368 грн, которую я и оплатил! Прошло 5 месяцев и до сих пор никакой оплаты мне, дело аннулировано! *Скрыто*, оставив свой номер мне, почти никогда трубку не берет! А потом узнал я что дело моё аннулированно из-за не подачи мной заявления, которые я подал, приехав в Одессу, придумывает всякие отмазки! Вчера позвонил, сказали сегодня 06.09.2017 мне перезвонят, так и ни кто и не набрал меня, опять придется звонить только уже в другую страховую!

Докладніше
Оцінка:
110
04.09.2017
28.08.2017 г. во время прибывания в Италии повредил ногу (ушиб, опухлость), пришлось арендовать гостиницу - за руль сесть не мог, связался с представителем компании, сказали что уже поздно и помочь не могут. Утром сообщили адресс муниципальной клиники и предупредили, что скорее всего визит будет платным. Ни предварительной регистрации ни конкретного врача не указали. В итоге потратив на гостиницу 75 евро, дополнительно купил медикаменты на 20 евро, дешевле было сразу обратится в частную клинику. Я желаю представителям компани всегда получать такую "своевременную" помощь. Не рекомендую. Когда человек страхуется и пребывает за границей то надеется хотя бы на минимальный сервис.
Докладніше
Оцінка:
110
01.09.2017
На протяжении последних 3-х лет страховал свой автомобиль только в ПЗУ. 13 марта 2017 г. случился страховой случай, в мой автомобиль, припаркованый на автостоянке, въехал другой автомобиль. Повредил мне задний бампер. Разорвал его и вырвал клапан заправки ГБО. Виновник адекватный, решили обойтись без полиции, позвонили страх. агенту, нам посоветовали составить европротокол, что мы сделали. Поехали к агенту. сделали все по процедуре и потом началось... Прошел месяц, тишина. Звоню на горячую линию, там мороз полный, типа мы вам перезвоним. Проходит две недели, та же история. Проходит еще месяц, звоню, они опять обещают разобраться. Прошел ещё месяц, я понимаю что они потеряли мои документы. Потом вирус, потом опять мороз. Устроил конкретный скандал агенту (к стати девочка не при чем, документы подготовила и отправила при мне).После скандала мне позвонил какой то урегулеровщик и начал со мной торговаться, при этом я предоставил счет с магазина стоимости заднего бампера более 5000 грн. Он мне предложил 1000, мотивируя тем что на разборке можно за 800 найти. Для меня это был шок. Короче говоря со скандалом, угрозами судом еле я вышел на сумму в 3000 грн. С момента подписания соглашения с суммой ущерба прошел месяц и опять глухо. Звонить уже им не хочу, к стати их горячая линия платная, деньги вылетают с мобилки только успевай пополнять. Готовлю иск в суд. Отзыв о данной компании крайне негативный. Не рекомендую. Не связывайтесь! Потеряете деньги, нервы и время.
Докладніше
Оцінка:
210
12.08.2017
В этой компании (PZU) я и моя семья страховали машины не первый год, слава богу, ранее страховых случаев не возникало. Воспользовался "Умным страхованием" в 2017 году. В мою припаркованую машину (Порш Каен) въехал таксист (повреждена дверь и заднее крыло) , оформил все необходимые документы еще в Марте 2017. По просчету какой-то программы мне предложили 6000грн (это за разборку, сборку, рихтовку и покраску заднего крыла и задней двери), естественно я не принял такого предложения, после чего очень долго морочили голову, приезжал к ним в офис несколько раз, предоставил счет на выплату на СТО на 10000грн, никогда никто не перезванивает и вообще отношение к клиенту ужасное и хамское. Ездить на разбитой машине мне надоело и я отремонтировал ее и предоставил акт выполненных работ. На что мне сказали, что у них какой-то вирус на компьютере, что нужно заново подать все документы и сделать фото разбитой машины (которая уже отремонтирована) .До сих пор мне не выплатили ни копейки. Я крайне не доволен сервисом, калькуляцией и работой этой компании и крайне не рекомендую никому пользоваться ее услугами.
Докладніше
Оцінка:
1010
05.08.2017
Отличная страховая компания! Разобрались в ситуации довольно быстро,была задержка со стороны Деснянского райсуда .Выплату за страховой случай получил полностью( сколько эксперт определил- столько и получил). Спасибо! Буду другим рекомендовать.
Докладніше
Оцінка:
110
25.07.2017
Стосовно даної компанії ( дочитайте до кінця) можна говорити багато негативного і наскільки я зрозумів ( у мене пряме врегулювання відшкодування після ДТП) розуміння - клієнт, мабуть таки взагалі відсутнє у їх менеджерів. Ну те що всі навчилися успішно користуватися багатоканальною інформаційною службою , в якій весь час відповідає одна і таж чергова особа , це добре. Однак, самовпевненість що клієнт буде білим і пушистим по тій простій причині що хоче отримати хоч якісь відшкодування , просто зашкалює !!!! Два місяці часу , дзвінків у бік компанії сьогодні закінчилися тим , що нарешті зі мною звязалася адекватна людина ( головний офіс взагалі починається і закінчується рецепшеном ?!?!) і пояснила що саме сьогодні мою страхову справу № 45641 взяв у руки їх технік і прозрів - експерт зробив помилку, справу йому повернули на виправлення. Тому адекватна людина запропонувала знайти його контактний телефон і самостійно прискорити вирішення проблеми. Сценарій просто супер. Алеж усі чітко натякають -розгляд справи 90 днів, 60 з яких вже минули. Шановні клієнти, гарантую 2 серію серіалу " баталії в ПЗУ " точно 25.08.2017 Це буде 90-й день. І на останок , причина такого сервісу не в менеджерах вищезгажданої компанії, причина в нас з вами. Ви тільки вдумайтеся - ми робимо спроби повернути свої збитки і при цьому дотримуємося простої людяності, а необхідно щомоментно рвати на куски всі телефони, всіх абсолютно непрофесійних менеджерів, експертів , комісії і так далі, доки вони не зробуміють що є КЛІЄНТ для їх бізнесу. От тоді таких компаній стане значно менше на ринку України, а ми з вами отримаємо той сервіс за який справно оплачуємо кошти.
Докладніше
Оцінка:
110
17.07.2017
Заключил полное КАСКО, заплатил почти 40 000 взноса. через месяц пока был в отьезде машина на стоянке попала под град по возвращению обратился в страховую компанию отказ на основании того, что не обратился в течение 5 дней с наступления события аргументы о том, что в договоре написано - 5 дней с момента, когда узнал, никто не слушал 5000 возмещения не так критичны как ваша репутация ПЗУ никому теперь не порекомендую.
Докладніше
Оцінка:
110
07.07.2017
Добрый день! Хочу поделиться своей ужасной ситуацией...призвать людей быть бдительными!!! Страховые агенты не компетентны во всех вопросах!!! Приехала в Польшу к сестре (рабочая виза,страховка пзу) ...искала работу,прошло две недели этот период болела-кашель насморк...стало плохо (начала задыхатся) обратились в больницу.. за первую помощь,обращение,рентген легких) заплатила... сказали что легкая сжата жидкостью с гноем,нужна срочно госпитализация... паралельно связались с агентами пзу... обьяснили всю ситуацию,что приехала на работу,по рабочей визе,но еще официально не устроена, страховки нету... скинули копии страховки пзу по которой пересекала границу и спросили: « сможет ли эта страховка покрыть лечение, значит ли она что-то в моей ситуации?».. так как в этом не разбираюсь,но как обычно в таких ситуациях могут найтись какие-то пункты.... меня агент заверил,что все хорошо,лечитесь...также они вели переговоры с секретарем больницы,ее тоже уверили что страховая компания лечение оплатит.. Но спустя 1,5 мес. после выписки мне позвонили с пзу, сказали что отказывают мне.. они нашли пункт по которому можно мне отказать... и написали 12,5 тыс злотых ,будьте добры платите сами.. не понятно от куда такая сумашедшая сумма ... Я в ужасе....где брать такие деньги.. если бы мне сразу сказали,что есть такой пункт то я бы отказалась от лечения.. ехала бы на Украину не важно что бы со мной случилось в дороге (была сжата легкая жидкостью с гноем) так как денег на лечение в польше не было и нету!!!... тем более,что пришлось вернутся на Украину ,болезнь до сир пор лечу... нету даже возможности их и заработать... Буду разбираться!!!! Люди, будьте осторожны!!!
Докладніше
Оцінка:
110
04.07.2017
Страовий поліс пртидбаний у компанії PZU не надає ніякого захисту під час перебування за кордоном. З ВЛАСНОГО ГІРКОГО досвіду не рекомендую страхувати дітей під час поїздки за кордон у цій компанії. При настанні страхового випадку цілий день або й 2 дні будете погоджувати можливість надання невідкладної допомоги. Якщо стан дитини важкий можна і не дочекатися відповіді "горе спеціалістів" цієї компанії.
Докладніше
Оцінка:
110
04.07.2017
Не рекомендую данную "псевдо-страховую" компанию. А теперь все подробно. Я уехал в Польшу на неделю. В первый же день заболел (ОРВИ). На следующий день обратился в страховую через Вайбер. Потребовали номер полиса, фото всех страниц заграничного паспорта и описать симптомы. Порекомендовали поликлинику. Мол Вы там сами все оплатите а мы вам вернем потом деньги. Добрался в поликлинику, оказалось что она закрыта. Я им немедленно об этом написал в Вайбере. Но ответа не последовало. После 15 минут ожидания возле закрытой двери поликлиники, я уехал обратно в гостиницу. И только через пол часа меня набрали сообщить что оказывается заходить нужно через задний двор!!! Понятное дело что будучи больным, возвращаться у меня не было ни сил, ни желания. Договорились что уже пойду к врачу на следующий день. Мол понедельник, и там будет уже легче найти врача. Обещали покрыть посещение гарантийным письмом чтобы не было нужды платить свои деньги и потом ожидать их компенсации. В понедельник до 12 дня со мной вообще никто не связывался. Пришлось в вайбере напомнить что я жду назначения встречи с врачом. В ответ, меня начали спрашивать о моей цели поездки в Польшу и как подсказку к ответу спросили не приехал ли я на работу в Польшу. Не знаю, наверное в PZU себя возомнили польскими пограничниками. Я потребовал указать пункт в договоре где есть такое требование для получения страховки. В ответ мне сообщили что из-за того что я не предоставляю требуемую информацию, они не могут установить валидность моей страховки. Опять я попросил сослаться на основание какого пункта договора они могут требовать такую информацию. Также я попросил представителя который общался/лась со мной в чате, представиться. Представитель проигнорировал/ла мои требования и опять сказал/а что нужно указать эту информацию так как они не смогут установить "валидность моей страховки" Я опять попросил указать в соответствии какого пункта договора они вправе требовать такую информацию. Также я повторно попросил представителя представиться. Опять мои требования были проигнорированы. Дальше представитель сообщил мне адрес где мне назначена встреча с врачом но указали что гарантировать оплату с врачом смогут лишь после предоставления информации о цели поездки в Польшу. Время было специально выбрано за 20 минут до закрытия поликлиники чтобы мне насолить и оттянуть предоставлении медицинской помощи, не взирая на то что я сообщил о страховом случае днем раньше. Я им отправил повторно фото польской визы, где цель выдачи визы указано 02 - то есть посещение родственников и друзей. И спросил является ли это ответом на их вопрос. Дальше представитель начала меня спрашивать - а когда именно я заболел - еще на территории Украины когда ехал в Польшу или уже в Польше. Опять пытаясь найти повод чтобы отказать в предоставлении страховой медицинской помощи. Когда же я сообщил что в Польше, наконец сообщил/ла что мне будет назначена гарантия оплаты и я могу обращаться в поликлинику в 19:40. В назначенное время я пришел в поликлинику, но на моё удивление, меня попросили оплатить 250 злотых за посещение врача. Я сразу же начал требовать от страховой чтобы мне срочно позвонили так как до закрытия оставалось лишь 20 минут, но мне лишь в 19:53 сообщили что отправят гарантию оплаты в поликлинику. Понятно, что за 5 минут до закрытия меня уже никто принят не мог и как результат, я третий день находясь в Польше не могу получить от PZU Украины медицинской помощи!!! ВЫВОД: Я настоятельно не рекомендую это страховую компанию. Ни в коей случае не обращайтесь к ним. Не платите им деньги чтобы потом трепать свои нервы. В случае беды, они Вам не помогут, как в моем случае. Ладно, у меня лишь ОРВИ. Представляю чтобы было если болезнь была намного серьезнее. Я сам больше никогда не буду пользоваться их услугами, и вам настоятельно не рекомендую.
Докладніше
Оцінка:
1010
20.06.2017
Хочу висловити велику подяку працівникам компаніі ПЗУ м, Івано-Франківська за гарне ставлення, пояснення і розуміння. Моя мама, 74 літня, перебуваючи в Швеціі по гостьові візі,несподівано потрапила до відділу швидкої допомоги в лікарню. Їй була надана допомога і предявлений рахунок за послуги в розмірі майже 400 євро.Коли це сталося, ще знаходячись в лікарні, ми зразу звязалися зі страховою компанією по телефону і описали ситуацію.Нам дуже гарно і доступно пояснили які нам треба взяти довідки з лікарні для отримання компенсаціі при поверненні в Україну .Працівник компаніі ще раз нам сама перезвонила для уточнення інформаціі.Нами був заплачений рахунок в Швеціі ,а по поверненні до України ми отримали грошову компенсацію в повному обсязі( навіть виплатили вартість виписаних лікарем таблеток).Чесно кажучи, ми і не сподівалися, що в Україні є ще порядні страхові компаніі. Тому рекомендую всім, а в подальшому і надалі буду користуватися тільки цією страховою компанією.Ми до поїздки в Швецію зверталися до багатьох страхових компаній, але мамі було всюди відмовлено. Навіть в одній компанііі сказали, що в 74 роки вона вже ніде не зможе купити страховий медичний поліс.Головне, раджу негайно звязуватися з компанією по телефоні і правильно і чесно пояснювати ситуацію..
Докладніше
Оцінка:
1010
11.05.2017
У меня наступил страховой случай на территории Польши, острая зубная боль. По приезду в Украину страховая компания PZU компенсировала мне стоимость первого визита к стоматологу( всего их было три). Все оперативно и на уровне. Огромная благодарность сотрудникам компании. Однозначно рекомендую PZU !
Докладніше
Оцінка:
110
31.03.2017
Страховались в PZU последние 5 лет, ездим много, оформляли годовые страховки на всю семью. В этом году впервые дочь заболела, высокая температура и кашель, пришлось обратиться к доктору в Дании. От врача получили заключение о предоставленной консультации и диагноз. Естественно оплатили по счету. По возвращению в Украину нам отказали в возмещении затрат. Хорошо, что сумма небольшая. Теперь я точно знаю, что больше в этой компании мы страховаться не будем и никому не посоветую.
Докладніше
Оцінка:
110
03.03.2017
Компания разводящих и воров не в коем случае не страхуйте у них ничего мне разбили машину люди застрахованные в пзу сто насчитала 43000грн пзу 18000грн и те отказываетса выплачивать
Докладніше
Оцінка:
110
23.02.2017
Компания мошенников и воров. Ни в коем случае не страхуйте свои машины в этой компании!!! При наступлении страхового случая на сумму 9500 грн, компания выплатила 500 грн, спасибо, что не пришлось доплачивать.
Докладніше
Оцінка:
110
20.02.2017
Ужасная компания. Не уважает своих клиентов. 4 года у нее обслуживались на полной КАСКЕ, угнали машину. Платить не хотят, придумывают всякую фигню.
Докладніше
Оцінка:
110
16.02.2017
Обратился в страховую по поводу выплаты по ДТП( я пострадавшее лицо) Мало того что они занизили стоимость ремонта больше чем на 20% , так с ними связаться почти не реально ,приходилось целыми днями звонить !!!и общаться с девушкой на ресепшене которая извиняется . И в конце концов после того как меня связали с каким то Василием (это еще и его имя) после общения с которым мне сказали если что то не нравится подавайте в Суд .
Докладніше
Оцінка:
310
28.01.2017
Купили тревел для 3 детей. Один из детей заболел, обратились в страховую, направили в госпиталь. Легли в стационар, счета - понятное дело, немалые. Компания вроде бы обязуется их покрыть, но мой паспорт еще в залоге. Начинает кашлять второй ребенок- от компании отказ, якобы ссылаясь на то что болезнь была до путешевствия, и случай нестраховой. Ничего не поняв, долго спорила: как же не страховой, если кашель появился на 10 день путешевствия? Всеравно отказ- платите свои деньги, а мы рассмотрим случай после приезда в Украину . Теперь боюсь за третьего ребенка, обращаться в компанию и покупать тревел не рекомендую.
Докладніше
Оцінка:
910
26.01.2017
Теперь о PZU могу сказать из собственного опыта (для статистики). Сын в ноябре заболел в Польше: температура 37,8 и сильно болело горло, что еле говорил. Позвонила я в Украине в страховую, спросила, что делать? Сразу же их представитель в Польше связался с сыном, расспросил, что и как, сказали, что решат и перезвонят. Перезвонили, спросили, сможет ли он подъехать завтра по такому-то адресу в клинику? Он согласился, его записали на приём к педиатру, так как ему ещё не было 18 и сказали, что должен подъехать в сопровождении опекуна или куратора с ВУЗа (ездил с куратором). За приём ничего не платил, ему выписали рецепт на антибиотик и т.д., и справку в ВУЗ. С PZU перезвонили, спросили, как прошло? Он спросил, оплачивают ли лекарства? Ответили, что покупает сам, но сохраняет чеки с аптеки, копию рецепта, справки от врача, подтверждающую, что он там был, предоставляет им, пишем заявление, его рассмотрят и оплатят. Он в декабре приехал на праздники, съездили в страховую, всё предоставили и через две-три недели нам оплатили за лекарства. Может, если бы был на тот момент совершеннолетним, всё это оформилось бы проще. Страховку мы оформляли стандартную, от несчастных случаев, неотложная помощь при угрозе жизни (типа того).
Докладніше
Оцінка:
1010
23.01.2017
Огромное спасибо работникам Компании. 19 января 2017 после полученной травмы плеча (Паттайя, Таиланд) я обратилась к сотрудникам страховой компании с просьбой обеспечить мне лечение. В течение 30 минут после первого звонка была дана информацию, в какую больницу города необходимо обратиться и еще до завершения лечебных процедур была подтверждена оплата лечения. Огромное спасибо руководству и сотрудникам компании за своевременную и качественную поддержку. Отдельное спасибо за квалифицированную помощь Паттайя Мемориал Госпиталь. Всем друзьям и знакомым, выезжающим за рубеж, будем рекомендовать в данную страховую компания.
Докладніше
Оцінка:
110
03.01.2017
В сентябре 2015 попал в ДТП,виновником которого (доказано судом) явл.клиент СК ПЗУ УКРАИНА.В результате погибла молодая женщина,двое детей(8 и 12 лет)остались без мамы. Я и мой сын попали в реанимацию.Далее.У меня три операции(последняя с заменой тазобедренного сустава),у сына розрыв селезенки.Машина-в хлам(не подлежит восстановлению).СК не желает компенсировать материальный ущерб.
Докладніше
Оцінка:
1010
27.10.2016
Рекомендую! Приобрёл в PZU Украина Автоцивилку + Лёгкую защиту. Попал в ДТП (по моей вине). Вызвали Полицию, составили админпротокол. Сообщил о происшествии в страховую. В течении месяца ущерб был возмещён. Пострадавший претензий не имеет. Всем удачи на дороге и аккуратной езды. Ни гвоздя, ни жезла!
Докладніше
Оцінка:
910
21.10.2016
Работой компании осталась довольной. Страховку оформляла в этой комнапии в августе 2016 года впервые, до этого были другие компании. Страховой случай произошел в Германии в сентябре 2016 с ребенком. Я сразу написала на вайбер в страховую, пока доехали в больницу уже позвонили и проконсультировали. В течении дня еще раз перезвонили и уточнили как наши дела. На эл.почту мне написали какие документы и в какой срок по приезду в Украину я должна подать документы для возмещения. По приезду в Украину я подала документы и получила в указанный представителем компании срок возмещение. При оформлении страховки, при общении в Германии, при подаче документов на возмещение представители компании общались вежливо, на все вопросы я получала ответы.
Докладніше
Оцінка:
110
17.10.2016
Добрый день, меня зовут Юлия. Хотела оставить свой отзыв о компании как кандалов. Эта компания делает все чтобы только не выплачивать деньги. Люди добрые не обращайтесь в эту компанию, я не конкурент, а человек которого нагло обманули. Может в Европе эта компания и пользуется уважением, но в нашей стране ЭТО ГРУППА КАНДАЛОВ.
Докладніше
Оцінка:
110
07.09.2016
Являюсь много лет клиентом Пзу.застраховано несколько машин и много недвижимости.пока не произошел первый страховой случай.и тут понеслось.... просто гандонят и тупо отшвыривают своих многолетних вип клиентов!!!такого хамства и безобразия я не видел еще не в одной страховой!!!3 месяца прогоняли за справками заявлениями...уточнениями...все кормили завтраками и в итоге отказали т.к.договор был составлен неправильно!!!!который мне распечатали в их же цетралном офисе на дегтяревской!!!!их же страховые агенты!!!это тупо развод на деньги!!!бегите от них!!!не рекомендую никому!!! Аферисты и хамы!!!!буду обращаться в суд и госфининспекцию!!!
Докладніше
Оцінка:
110
09.08.2016
Обманщики! При покупке страховки нахваливают кучу сервисов, которые по факту не работают. При оформлении страховки ОСАГО неоднократно покупал услугу "Прямого урегулирования". Рассказывали что это очень удобно, что мол в течении месяца все решается, вам ни о чем не надо беспокоиться... Покупал ее всегда как на свою машину, так и машину жены, плюс докупал опции надеясь что они работают как надо, так как считал ПЗУ достойной компанией. По факту: машину жены на стоянке ударила другая машина и поцарапала бампер, мелочь.. просто перекраска. Случилось это еще 7 июня, номер дела UA2016060700025. Так вот они 2 месяца кормили нас каждую неделю байками, что деньги вот вот будут. Говорили что уже все оценили, передали дело то туда, то туда. По телефону сказали что оценили ущерб в 3600. Нам деньги вообще были не нужны, мы ждали что они просто перечислят их своей партнерской СТО(официальный дилер) и там нам просто перекрасят бампер. Перечислили на сто всего 2400, при том что это их партнерское сто и оно требует еще доплатить 500 грн. Это все конечно незначительно, но это маленькая царапина была. Я могу себе только представить что было бы, если бы это было что-то серьезнее. В общем полное разочарование в ПЗУ, которую некогда считал хорошей страховой.
Докладніше
Оцінка:
110
30.06.2016
Автомобиль Рено Логан 2011 года выпуска. На момент страх.случая был в идеальном состоянии с пробегом 54000км. Стаж вождения свыше 30 лет без аварийных случаев.Автомобиль страховался по КАСКО ежегодно с полной выплатой( и немалой ). Неделю назад был побит градом. Очень сильно, следы вмятин от града на капоте, крыше,багажнике, всех крыльях, дверках плюс сквозное отверстие сверху вниз на заднем фонаре.На центральном СТО предварительная оценка ремонта 30 000 гривен, но предупредили сразу что могут быть скрытые дополнительные работы. СК ПЗУ сразу предупредили, что деньги на ремонт будут давать по решению банка Агриколь либо на погашение кредита ( автомобиль кредитный и я на это согласен) либо будут перечислять с разрешения банка только на это СТО,но в этом СТО побитых градом машин очередь более 3 месяцев, в другом СТО где меньшая очередь нельзя. Но самое интересное что когда пришла сумма она оказалась менее 14 000 гривен.Стр.Комп. ПЗУ мотивировала это тем,что минусовалась франшиза ( с этим я согласен) минусовалась ПДВ, минусовалось свыше 30% за годы эксплуатации. С этим тоже можно было бы согласится если бы при страховке не оценивали автомобиль по системе максимуму. Как в моем случае. Автомобиль куплен за 100 000 гр. на момент страхования такого типа автомобиль в салоне стоил около 250 000 новый. Мой автомобиль оценили без учета скидки на год выпуска и взяли страховку по максимуму и это не один год. За шесть страховок я выплатил Стр.Ком. больше в как минимум в четыре раза чем ПЗУ собирается возместить мне за побитую градом машину. И вопрос стоит ли иметь дело с этой страховой компанией? Думаю что нет. Виктор
Докладніше
Оцінка:
110
13.06.2016
Застраховал новый автомобиль по КАСКО 340000 грн. Попал в ДТП експерт который был назначен или выбран страховой компанией оцценил стоимость ущерба в 204000 грн. В принципе все устраивало и можно провести ремонт, тем более ущерб не значительный кузов целый, ланжероны целые одно крыло, капот, бампер,лобовое стекло ну и радиатор и всякие мелочи. Сума была одобрена страховой и банком так как кавтомобиль в кредите. Но вдруг експерт выводит суму дополнительно до 280 000( 10000 S) и машина попадает в ТОТАЛ. Выплата по тоталу стола 90000 грн что на 11000 меньше. Остался без автомобиля решение про выплату сумы принималось больше трех месяцев и в конце кидалово, все експертизы проводились без моего участия. Так что если хотите что бы Вас кинули страхуйте автомобили в ПЗУ, а лучше зайти в реестр судебных решений и посмотреть сколько решений суда на взыскание денег со страховой ПЗУ. Мое мнение что експерт в доле!!!
Докладніше
Оцінка:
910
13.05.2016
Долго выбирала где именно оформить страховку и остановилась на ПЗУ, хотя отзывы читала разные. На майские ездила в Польшу. Все было классно, пока не подвернула ногу. Думала, что боль пройдет, но она только усилилась, голеностоп распух, наступать на ногу было невозможно. Решила утром писать в страховую, чтоб помогли организовать помощь. Написала смс через их приложение, ответили быстро. А вот дальше - самое интересное. В больницу надо было добираться самостоятельно на общественном транспорте! Добрались в больницу, прошла регистрацию и сидела ждала прием врача. Ждала долго, передо мной тоже были люди. Тех, у кого состояние было хуже, чем у меня, обслуживали в первую очередь. Так вот,ждала свою очередь я очень долго. Часа 3. Ждала и читала всякие форумы как оказывают помощь в Варшаве и Польше. И это жуть, многие пишут про очереди, что ждут минимум полдня, пока очередь дойдет до них. А прием у квалифицированного специалиста ждут месяцами. Вот тебе и Европа. Так что, можно сказать, что мне повезло. Потом врач осмотрел ногу, сделал снимок. Перелома не было, сделали перевязку и назначили лекарства (обезболивающее, снятие отека и синяков) + повязка специальная (типа нашего эластичного бинта). Услуги врача/клиники, мрт и повязку оплатила страховая. А вот в аптеке лекарства пришлось покупать за свой счет. Мне написали из страховой, что такое может быть и что нужно сохранить все чеки, справку из клиники с диагнозом, заполнить заявление на возмещение, приложив указанные документы. Ну и чтоб все понимали, таблеточки, мазь и вторая повязка обошлись в 230 злотых. опухоль на ноге прошла на след. день и я смогла завязать кроссовки :) Когда приехала в Киев, пришлось ехать в страховую, заполнять заявление, сдавать справку, рецепт и чеки из аптеки. Через 2 дня 1506 грн перечислили мне на счет. !!! ВАЖНО!!! 1.Очереди в клиниках и больницах Польши - это нормально. Поляки сидели и не возмущались вообще. 2.Не ждите скорую, она приезжает только когда больной в критическом состоянии (это я на форуме прочитала позже) 3. ВСЕГДА берите деньги с запасом. Страховая оплатила услуги клиники, потому что был рабочий день и бухгалтер клиники был на месте. В выходные платеж не смогут провести и Вам придется платить за лечение самостоятельно. А это ОГО-ГО сколько в пересчете на наши гривны( 4. Аптека не работала по безналу, платила за лекартва со своего кармана 5. Сохраняйте все чеки, рецепты, и справки из клиники с указанием диагноза. 6. Вот такая она, ЕВРОПА.
Докладніше
Оцінка:
110
26.03.2016
Для Украины не рекомендую PZU.Недавно имел 100% страховой случай в Гватемале.Собрал на месте все бумаги и чеки об оплате,но вчера получил отказ от страховой компании.Страховщики даже сумели дозвонится ко мне в клинику когда я под капельницей лежал в Гватемале.Видать этим лохотронщикам нужно было виде как я летел с горы.Страховка у меня была с покрытием в 50 000 долларов США.Так что обходите стороной это PZU.
Докладніше
Оцінка:
1010
16.11.2015
Первый раз воспользовалась такой услугой, как страхование туристов. Поскольку опыт отсутствует, при выборе страховой компании руководствовалась рейтингом МТСБУ. На первом месте находится компания "PZU Украина", естественно туда я и обратилась. Очень понравилось то, что можно заказать консультацию онлайн и выбрать время звонка. В общем, я выбрала именно эту компанию и не была разочарована - во время путешествия у подруги случилась небольшая травма и нам пришлось обратиться в больницу. Компания все оплатила довольно оперативно. Так что рекомендую.
Докладніше
Оцінка:
1010
18.10.2015

Страховой PZU очень доволен. Застраховался на полное КАСКО, проблем с выплатами никаких, но были разные ситуации. Клиент данной компании уже 7 лет.

Докладніше
Оцінка:
210
21.07.2015

Ужас!!!застраховали автомобиль X6 полное КАСКО. На момент оформления договора оценка авто 750 000грн. Соотвественно страховка от этой суммы! Произошло ДТП после чего машину оценивают на 100 000 меньше, затем эксперт который оценивает авто, по просьбе страховой компании корректирует сумму ремонта и делает Тотал !!!! После чего автомобиль восстанавливаете самостоятельно! И страховка уже оставшиеся пол года не действует хотя сумма за нее оплачена !!!!! Ужас!!! Ужас!!!! Никогда не пользуйтесь услугами этой компании!!! Никогда не получите ни сервис ни возмещение ущерба. Как обычно у аферистов бывает на звонки не отвечают, информации не знают! Как оказалось мы не первые!!! Разбираемся в судебном порядке!

 

Докладніше
Оцінка:
410
21.07.2015

Все уже изменилось. Раньше к ПЗУ вопросов никаких небыло. Сейчас стараются использовать все возможности чтоб затянуть (клиент может плюнуть) с выплатой, решением или вообще откказать в выплате. Печаль полная. Ясно что кризис, но репутация?! При этом всем расчет на то, что клиент не пойдет до конца. Зато всякие "дострахования" - смс прходят очень регулярно, платежи принимают "аж бегом". Что? Нет уже нормальных страховых?

Докладніше
Оцінка:
410
21.07.2015

Повереный Олег - номер договора -1887978. Со мной произошёл несчастный случай в Польше на производстве - 31.10.14 . После того как отлежал в больнице я отослал все нужные документы на e-mail:claim@accidentlaw.ru и даже пообщался по скайпу с девушкой по имени Александра. Всё бы хорошо,но я не могу добиться какого то ответа,пишу на скайп не отвечают, звоню не отвечают, пишу письма по электронке тишина,звонит жена на номер гор.линии ни какого ответа.ЧТО ПРОИСХОДИТ ? Страхование и оплата в течении 10 мин.,а получить нормальный человеческий ответ не могу 2 недели.Помогите и подскажите куда обращаться и как можно получить свою страховку ? Будьте добры на пишите на мой эл.адрес. С ув.Повереный Олег .

 

Докладніше
Оцінка:
210
21.07.2015

ПЗУ - МОШЕННИКИ!!! Авто предприятия куплен в 2012 году за 159 000 грн. Застраховали авто в ноябре 2013 по цене 136 000 грн. Дтп по вине третьей стороны случилось в апреле 2014. сейчас июнь 2014 оплаты до сих пор нет. Но кроме этого они сообщают, что рыночная цена авто сейчас 240 000 грн и оплату ремонта будут производить с расчета этого, то есть около 50% от цены. Не хочется тратить время на суды. Машину нужно эксплуатировать. Люди, посоветуйте, что делать???

 

Докладніше
Оцінка:
1010
21.07.2015

Хочу сказать большое спасибо Страховой компании ПЗУ. Очень приятно быть их клиентом. После аварии через две неделе деньги были перечислены на СТО. Сумма приличная. Очень приятные сотрудники, приятно общаться, все обьясняют, перезванивают. Если честно, даже не ожидала такого отношения. Выводы сделала, следующая страховка КАСКО тоже в ПЗУ.

Докладніше
Оцінка:
210
21.07.2015

г. Житомир, украинско-польская фирма "Бакалланд Украина". Служебный автомобиль директора по вине второго участника попал в ДТП. По страховому случаю заведено дело №2010041400009 и проплачено 4 879,39 грн. Автомобиль на СТО уже три недели как отремонтирован, но забрать невозможно из-за отсутствия проплаты оставшейся суммы 2 804,14грн. Уже дважды сотрудники Житомирской филии рассказывали что деньги перечеслены, но, как потом оказывалось никто не перечислял. Складывается впечатление что дело имеем не с европейской компанией, а ...... . Прошу принять меры для выполнения взятых обязательств не доводя дела до судебных разбирательств.

Докладніше
Оцінка:
610
21.07.2015

Знакомые, у которых страховка в ПЗУ, довольны. Была трещина на стекле - оплатили, противоправное действие 3-х лиц - оплатили (разбили окно и оторвали зеркало). Выплата - штука чисто индивидуальная и завсисит от конкретных обстоятельств. Кричать хорошая или плохая компания потому, что тебе денег не выплатили, хотя чаще всего люди просто не удосуживаются прочитать договор и нарушают условия, а потом на компанию бочку катят...

 

Докладніше
Оцінка:
210
21.07.2015

В январе 2011 года, мной, путем заключения договора страхования (КАСКО)со СК «ПЗУ Украина», был застрахован автомобиль Opel Astra. Случился страховой случай – в результате короткого замыкания электропроводки, возник пожар, которым был полностью уничтожен застрахованный автомобиль. СК «ПЗУ Украина», согласно договору страхования, оплатила услуги эвакуатора и услуги независимого эксперта, чем признала наступление страхового случая. В процессе урегулирования, сотрудники компании, по телефону, сообщили мне, что принято решение о выплате страхового возмещения, с последующим предъявлением регрессного требование к официальному дилеру(УкрАвто). Но… в последний день, в который должна быть выплата страхового возмещения, СК «ПЗУ Украина», отправляет мне письменный отказ в выплате, мотивируя тем, что «СК не возмещает убытки связанные с выходом из строя электрооборудования по причине короткого замыкания». Получив письмо с отказом, я отправил в СК заявление, в котором заявил протест, популярно объяснив, что отказ не обоснован, поскольку страховым случаем является пожар, а не повреждение электрооборудования. На что получил ответ, что выплаты все равно не будет, но уже совсем по другим причинам - я «не предоставил СК доказательств, по чьей вине произошло возгорание», хотя по договору это не входит в мои обязанности. О причине отказа в первый раз, во втором письме, ни слова! Таким образом, СК «ПЗУ Украина», злоупотребляя своими правами и полномочиями, нарушая условия договора страхования, необоснованно пытается избежать выполнения принятых на себя обязательств. Даже, если допустить что отказ законен, можно прийти к заключению, что СК «ПЗУ Украина» в своей деятельности использует не честную предпринимательскую практику, которая вводит клиентов в заблуждение относительно возможности получения страхового возмещения при наступлении страхового случая, поскольку во время предложения страховых услуг, клиенту не предоставляется или предоставляется в не четкой, не понятной или двухзначной форме информация необходимая для совершения осознанного выбора. Создается иллюзия возможности застраховаться от финансовых рисков, в то время, когда на самом деле, СК «ПЗУ Украина», имеет неограниченные возможности уклониться от выплаты страхового возмещения, скрывая при этом возможные риски для страхователя. В отделе продаж СК, на вопрос «является ли страховым случаем возгорание автомобиля по причине короткого замыкания электропроводки», однозначно отвечают «является», не выражая каких-либо оговорок относительно того, что клиенту самостоятельно и за свой счет необходимо будет доказывать что он «не баран». Причиной этого «беспредела», на мой взгляд, является то, что в СК «ПЗУ Украина» существуют внутренние правила(инструкции), согласно которым, если сумма подлежащая к выплате превышает определенный порог, а регрессные требование нет возможности предъявить(нет второй виновной стороны), предусмотрено под любым предлогом отказывать в выплате страхового возмещения. При этом ответственные сотрудники, в открытую, рекомендуют обращаться в суд, для получения судебного решения по страховому случаю, согласно которому, СК «ПЗУ Украина», в дальнейшем, произведет выплату страхового возмещения. Мотивом такой рекомендации, является возможность для страховой компании минимизировать свои расходы по страховым выплатам, в связи с тем, что риски выплат по судебным решениям перестрахованы в западных компаниях, посредством которых компенсируются убытки СК «ПЗУ Украина». P.S. Если Вы столкнулись с произволом СК и готовы поделится своей ситуацией с общественностью, свяжитесь со мной по телефону 0(67)503-2529, Владимир. В свою очередь, постараюсь организовать пресс-конференцию, с привлечением СМИ, для обсуждения проблем страхования в Украине.

Докладніше
Новини страхування

У компанії ще не було важливих новин

Акції та знижки

В даний момент у компанії немає діючих акцій =(

Офіси
Компанія ще не надала дані про свої регіональні офіси