Відгуки про страхову компанію ПАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна»

Клієнтська оцінка (за рік):
2,610
Відгуків за останній рік:13
Всього відгуків:234
41 Позитивних
7 Нейтральних
186 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
110
21.06.2024 14:58
17.04.2024 р., відбулася ДТП та було пошкоджено мій ТЗ Страхувальником ПРАТ СК «ПЗУ УКРАЇНА». СК не погодивши зі мною ні суму компенсації, ні розрахунок який було проведено, відшкодувала суму в розмірі 30 тис.грн. З даною компенсацією я не згідний адже вартість відновлення мого ТЗ офіційне СТО оцінило в суму 119 430,01 грн. Дану інформацію було повідомлено в СК (про що була складена додаткова заява) 10.05.2024 р. Відповідь щодо мого звернення була надана 12.06.2024 р., після неодноразових звернень щодо надання зворотного зв'язку. Станом на сьогоднішній день СК не надала інформації щодо того, як було розраховано страхове відшкодування спираючись на Закон України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Готую позов до суду. Клієнтоорієнтовність на нулі, значно занижена вартість компенсації, не кваліфіковані експерти та відділ врегулювання. Рекомендую утриматися від взаємодії із ПЗУ та звертатися до інших СК.
Докладніше
Оцінка:
110
20.06.2024 18:12
На польську візу наперед оформила страховий поліс на суму 1800 гривень. Візу не дали.Васно написала заяву на повернення коштів ,мало того що чекала 4місяці,повернули тільки 1080гриень.
Докладніше
Оцінка:
710
23.05.2024 13:14
Мій досвід спілкування з компанією позитивний. Договір оформили онлайн. Під час мандрівки за кордон захворіла. Звернулася до компанії через Вайбер, відповідь отримала швидко. Для вирішення питання про отримання консультативних послуг лікаря, було запропоновано декілька варіантів. Зорієнтували з розташуванням найближчої консультативної клініки, оплатили вартість консультації. Діяли оперативно, допомогли з перекладом під час спілкування з лікарем, підтримували зв'язок через електронну скриньку та при зверненні на номери телефонів компанії. . Надали вичерпний перелік необхідних документів для отримання компенсації. Всі кошти за ліки, інструментальне дослідження та повторне звернення до лікаря були повернуті в повному обсязі (умова - наявність підтверджуючих документів на паперових носіях). Компанія працює з документами які подаються в електронному вигляді.
Докладніше
Оцінка:
1010
08.05.2024 16:09
Хороші спеціалісти, швидко та якісно надають інформацію. Виплати за завдані збитки в наслідок ДТП виплатили в зазначений термін спеціалістом та повністю покриває ремонт авто. Приємно мати справу!
Докладніше
Оцінка:
110
20.04.2024 00:38
Нерекомендую, компанія яка кидає людей на гроші, виплачує мізерні суми після ДТП, ремонт фактично приходиться робити за власні кошти, розрахунок роблять 70% зносу при тому що авто 2012р, заяву на перерахунок відхилили, щоб відремонтувати авто потрібно вкласти своїх 30 тис грн, власний досвід.
Докладніше
Оцінка:
110
23.03.2024 19:58
Страховий поліс купили онлайн. Це було зроблено швидко. Прилетів у Дубаї. Через кілька днів почала боліти щелепа. Було тяжко їсти. Потім боліти стало сильно, почав погано спати. В медичній допомозі було відмовлено. У мене не страховий випадок, пояснили в переписці. РЕКОМЕНДУЮзвернутись до іншої страхової компанії.
Докладніше
Оцінка:
110
15.02.2024 10:17
Агресивне спілкування представника компанії з Клієнтом та лікарем. Також не дотриманням договору, Відмова у дообстеженні та наданні медикаментів, при гострому стані у пацієнта. Також спочатку Гарантують або не гарантують, потім через пів дня, Вже гарантують або відмовляють, без пояснення, стосовно якого пункту договору. "Казало керівництво", такого у пункті договору я не знайшла.
Докладніше
Оцінка:
710
02.02.2024 14:18
Я не являють клієнтом цієї компанії. Але попав в ДТП з клієнтом цієї компанії він веновний.Номер 37153.Експерт оглянув пошкодження авто,зробив фото.За7 днів виплатили кошти .На запчастини коштів достатньо. А на покраску установку крило двері передні двері задні бампер потрібні кошти ,обідно! Але я дякую компанії за оперативність і виплаті коштів.Напевно стану Вашим клієнтом пзу. Дякую.
Докладніше
Оцінка:
110
15.12.2023 15:40
Потрапив в ДТП. Винуватець мав поліс з нульовою франшизою саме від ПЗУ, чому я спочатку дуже втішився, але як виявилося намарно. ПЗУ PZU - які можуть виникнути асоціації почувши таку назву? Відома велика потужна страхова компанія, чи не так? В мене пошкодження двох елементів: крила та бампера. Рихтовка, шпатльовка, грунтовка, підбір кольору, малярка. В різних сервісах така робота коштує від 15тис.грн у дешевих гаражних до 30тис.грн у авторизованих офіційних з гарантією. Розраховував десь на золоту середину десь на 20-25тис., думаю собі страхова надійна з хорошою репутацією, проблем бути не повинно. Але все не так, як здається на перший погляд. ПЗУ - це тільки назва, все інше в них прогнило зверху до низу. З перших днів почалися проблеми. Зробив все як описала мені дівчинка через чат-бот, яка прийняла моє повідомлення, навіть одразу в той же день дзвонив уточнити чи все вірно і чи все вони прийняли, сказали, ми нічого не перевіряємо все має бути ОК. Проходить 2 тижні, дзвоню їм, довго шукають мою справу, не можуть знайти, а потім, ой у нас там щось не пішло і ваша справа зависла, але зараз піде в роботу. ОК, чекаю. Проходить ще 2 тижні, знову дзвоню, кажу: мені потрібна машина, може Ви оціните збитки? Призначили огляд у "експерта", ще через кілька днів зідзвонився з експертом, приїхав до нього, він оглянув, і все далі глухо. Проходить ще 2 тижні, знову дзвоню, в результаті мені пропонують 8тис.грн, кажу добре, знайдіть мені такий сервіс, щоб зробив 2 елементи за такі гроші, кажуть, що вони не шукають сервіси, але це середньо-ринкова вартість такої роботи. Потім той менеджер нібито порадився зі своїм начальством і каже максимум 8,5тис.грн або якщо я не погоджуюся, то призначають незалежну експертизу. Кажу ОК, призначайте. Мені ніхто не телефонує, а через 2 тижні мені приходить СМС, що експерт оцінив мої пошкодження у 7100грн. Це просто ЖАХІТТЯ, а не страхова компанія!!!! Виходить, що ремонт я маю робити за свої гроші. Як описав мені ситуацію адвокат по ДТП, це страхова компанія, яка має дуже багато ресурсів, але замість того, щоб виплачувати потерпілим за завдані збитки, вони занижують суми виплат та готові роками судитися з потерпілими. Категорично не раджу оформляти страхові поліси у цієї компанії! ПЗУ - це шахраї та аферисти! Бережіть себе та оминайте цю страхову. Слава Україні!!!
Докладніше
Оцінка:
110
29.11.2023 09:26
Шановні громадяни. якщо Ви хочете стахувати своє життя то бутьте дуже обережними з Страховою компанією ПЗУ. Вони зацікавлені не віддавати свої кошти і Ваші також. І якщо Вас виникне якась проблема, то будьте готові, що Ви не отримаєте своїх коштів, навіть тих що вже вклали. Проценти та виплати не покривають ваших витрат. А зараз спілкуються тільки онлайн. В офісі представники не спілкуються з клієнтами.
Докладніше