Відгуки про страхову компанію ПАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна»

Клієнтська оцінка (за рік):
2,910
Відгуків за останній рік:9
Всього відгуків:217
38 Позитивних
7 Нейтральних
172 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
110
17.06.2022 23:17
Виплата після дтп не покриває навіть половини вартості ремонту. Фактично вистачає на запчистину(і то не оригінал) ,але на фарбування і встановлення треба ще скільки ж. Це pzu потрібно обходити десятою дорогою.
Докладніше
Оцінка:
110
04.06.2022 00:04
Не страхуйтесь з ПЗУ! Вони не виплачують страхові відшкодування! Я перебуваю в Мексиці, перед поїздкою застрахувалась в ПЗУ на весь період часу. 30 квітня в мене почались сильні болі, я падала в овморок, не могла спати. Звернулась одразу ж в страхову, на що отримала листа у відповідь що в них немає партнерів в Мексиці і щоб я сама звернулась до лікаря а потім вони мені все відшкодують. Я мягко кажучи була вшоці від відповіді, незнайома країна, мова, і розбирайтесь самі. Отож я поступила як мені сказали , я звернулась до лікаря, провела всі обстеження , які мені обійшлимь в 16 тисяч гривень. В мене виявили аневризму, це як бомба, яку якщо не лікувати вона розривається і людина померає. Я у всьому тримала в курсі ПЗУ. Мені назначили дату операції, оскільки вона була невідкладна і коштувала до 7000 доларів. І за 4 дні до операції мені відмовили у виплаті, сказали що це не їх випадок, і перестали відповідати на мої питання. Просто кинули мене, при тому що додому я вернутись не можу, в нашій країні війна, а мене просто кинули з гострими болями! Я думала хоч отримаю відшкодування на меличний огляд який я проводила для вияснення обставин гострої болі. Та мені відшкодувати лише 2 тис з 16 тисяч гривень. Гроші на операцію я таки назбирала серед небайдужих співробітників, трохи мала збережень, мені виплатили раніше зарплату і компанія в якій я працюю «Епам» також  помогла з виплатою. Та я навіть уявити не можу що б робили люди які просто не мали б до кого звернутись. Це не страхова компанія, це шахраї, і про це має знати весь світ! Ганьба вам ПЗУ!!!! Я докладу всіх зусиль щоб люди не потрапляли у вашу пастку! Від страхової компанії у вас тільки Назва! Ганьба вам!!
Докладніше
Оцінка:
110
18.05.2022 22:48
Страховала свой автомобиль в PZU. Случился страховой случай в меня въехал автомобиль и скрылся с места ДТП, но я успела сфотографировать номер машины, вызвала полицию, есть протоколы, собрала всемнеобходимые документы и отправила, должны были выплатить сумму, но не выплачивают требуют теперь решение суда какого-то они не знают с кого взымать, платить отказываются. Советую с ними не связываться, работают одни хамки, не связывайтесь с ними ничего они не выплачивают.
Докладніше
Оцінка:
110
15.12.2021 18:50
Врагу не пожелаю , столкнулся с ихним сервисом за границей теперь с переломом плеча буду лететь домой,не оплатили даже вызов скорой помощи,заплати сам а потом уже может вернём,был бы минус поставил бы минус
Докладніше
Оцінка:
1010
22.11.2021 23:54
Страховий випадок на Тенеріфе 15.11.21 (пізній вечір). Швидко відповіли у Вайбері. Швидко зв'язався представник на Тегеріфе і лікар. Дали варіанти вирішення проблеми:1)через 30 хв до мене приїзджає лікар 2) я їду до лікарні, яка може мене прийняти 3) викликаю швидку. Я обрала варіант 3, але швидку недочікалася і пішла по сценарію 2. Все покрила страхова, я нічого не платила. За мене постійно переживали, писали і підтримували. На рісепшені у лікарні представники страхової були перекладачами через Вайбер. Нажаль, жіночки не знали англійської, а я вже готова була померти. Дякую, що боролися за моє життя!
Докладніше
Оцінка:
910
31.10.2021 09:58
Остался доволен страховой компанией! Страховой случай 12714, выплатили до решения суда . Оперативно !
Докладніше
Оцінка:
110
29.10.2021 17:11
Поліс мед. страхування EMB. 10036860. Страховий випадок стався за межами України. Усі правила (подання документі, повідомлення страхову завчасно про подію) виконані. Півтори місяця тому подано документи для підтвердження витрат та відшкодування. До сих пір немає відповіді, ані відшкодування. Представник компанії як в телефонному режимі, так і у переписці на емейл зазначає, що потрібно очікувати ще пів місяця та відповідь. Прошу відповідальні державні структури зважити на значну кількість негативних відгуків про ПЗУ Україна та скасувати ліцензію на діяльність даної компанії. Порушення норм, правил та повна неповага до клієнтів.
Докладніше
Оцінка:
110
21.07.2021 16:14
Договір ЕМВ.09648049, дата припинення 10.06.2021. , м.Миргород ,Полтавщина. Звернення на гарячу лінію ПЗУ, як і звернення на ел.адресу офісу в Києві безрезультатні: документи не надійшли, хоча кошти до повернення вже 11 днів тому мали бути на моєму рахунку. Ще сподіваюся на запізніле вирішення. Дякую!
Докладніше
Оцінка:
110
20.07.2021 15:43
Являлся клиентом данной компании. За день созвонился с офисом на проспект Победы 80/57 г.Киев, *имя скрыто* сказал что страховка будет стоить 400 грн на взрослого и со скидкой на ребенка. В итого сегодня мне этот человек впарил 2 страховки за 860грн. Я потратил время, деньги и получил страховку дороже чем мне говорили по телефону. Может это такой развод лично этого человека а может политика всей компании.
Докладніше
Оцінка:
110
16.06.2021 20:59
Некому не рекомендую. Это ужас а не сервис. Подал документы на прямое урегулирование тишком нырком кто что считал не понятно. Выплатили на карту деньги , только на них только запчасти купить. Написал претензию и не ответа не привета. Некому не дозвонишься никакой информации не добьешься. Сидит какая ку***а ничего не знаю кому то напишу кому то позвоню и целый год не ответа ни привета. Вообщем не связывайтесь с ней. Отстой полный.
Докладніше