Відгуки про страхову компанію ПАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна»

Клієнтська оцінка (за рік):
1,010
Відгуків за останній рік:8
Всього відгуків:225
38 Позитивних
7 Нейтральних
180 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
110
29.11.2023 09:26
Шановні громадяни. якщо Ви хочете стахувати своє життя то бутьте дуже обережними з Страховою компанією ПЗУ. Вони зацікавлені не віддавати свої кошти і Ваші також. І якщо Вас виникне якась проблема, то будьте готові, що Ви не отримаєте своїх коштів, навіть тих що вже вклали. Проценти та виплати не покривають ваших витрат. А зараз спілкуються тільки онлайн. В офісі представники не спілкуються з клієнтами.
Докладніше
Оцінка:
110
28.11.2023 15:54
1.Винаймають не кваліфікованих экспертів! 2.Відшкодовують ту суму яку вважають за потрібне!(значно нижче) 3.Не відповідають на листи,які до них надходять! 4.Відділ врегулювання займається порушенням прав людей ,а не вирішенням по відшкодуванню!
Докладніше
Оцінка:
110
15.11.2023 20:26
Обходьте десятою дорогою цю стахову «ПЗУ Україна»!!! Були клієнтами PZU Украіна багато років, але компанія забила на нас після першого страхового випадку. Стався банальне ДТП на парковці, я зачепила бампер і боковину іншого авто. Пошкоджений автомобіль був старим і потріпаним. Наш автомобіль був забезпечений полісом ОСЦПВ ПАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна» на 130 тис. Страхова занизила оцінку і витрат. Потерпілий подав у суд на нас, прийшлося майже рік тягатися по судах. Дзвінки на горячю лінію нічого не давали PZU Украіна. Оператори не дають інформаціі, а з іншими працівниками спілкуватися не можна, відговорки- лище повідомимо, передзвонимо, заплатили.... Якщо стається страховий випадок- робіть оцінку самостіно та тримайте на контролі.
Докладніше
Оцінка:
110
09.10.2023 13:28
На жаль, довелось комунікувати з цією страховою "компанією" в якості потерпілої сторони, оскільки винуватець ДТП мав від неї автоцивілку. прислали "незалежного експерта" для оцінки збитку мого авто, який у звіті виявився вдвічі заниженим від реальних цін на ремонт даних пошкоджень. При цьому телефонував мені барига з цієї компанії, мовляв, оцінили пошкодження у таку то суму, пропонуємо Вам виплатити її у мирову, якщо погоджуєтесь - виплата протягом двох днів, якщо ні - чекаємо "офіційного рішення", після якого сума може бути нижча (і типу каже часто так і буває) тощо. Звичайний розводняк на лоха, який погодиться на термінову виплату, хоч вона і вдвічі менша за реальну. На що я відповів категоричне НІ, але мені все одно через 2 дні зарахували озвучену ними суму. Звертався до 10 незалежних ремонтних компаній та СТО з різних регіонів України, надав страховій компанії комерційні пропозиції щодо РЕАЛЬНОЇ оцінки вартості пошкоджень, найдешевша пропозиція - вдвічі дорожча за оцінку експерта. Офіційне листування, звернення до їх менеджерів, колцентру, юр відділу щодо перегляду оціночного звіту та рішення щодо суми. БЕЗРЕЗУЛЬТАТНО.  Якщо Вам цінні ваші нерви, НІКОЛИ, ще раз повторюю, НІКОЛИ не звʼязуйтесь з цією страховою компанією. 
Докладніше
Оцінка:
110
05.05.2023 17:29
Взял полное каско(номер моего договора АМ.11139087)у страховой компании PZU на премиум автомобиль.Оплачиваю 74250 грн в год. Попал в дтп, случился страховой случай, наехал на бетонное ограждение.Поехал к официалам и там дали заключение,что из за сильного удара рейка вышла из строя ее нужно заменить.Всю информацию скинул на офис компании PZU Украина,отправил дополнительно протокол БМВ по данному узлу который нужно заменить в обязательном порядке при сильных ударах  ходовой.После двух месяцев мороза и ожидания,  я был послан в след за русским кораблем, письмом отказа,ничем не обоснованным!!! Постоянно к ним не дозвониться сотрудники игнорируют и перекидаю друг на друга, какой то замкнутый круг получаеться. Хочу донести всем тем кто планирует страховаться, что 10 раз подумайте нужно ли вам каско от этой страховой. В начале они вам пыль в лицо пустят а потом обманут. По моему опыту это самое ужасное каско, странно что их еще не прикрыли.
Докладніше
Оцінка:
110
04.05.2023 16:44
Эта компания так называемая страховая ПЗУ, ничем не отличается от других страховых-ло***ронщиков, сначала говорят что все выплатят, но спустя некоторое время присылают письмо на почту с отказом в возмещении ущерба. Никому не рекомендую данную СК "ПЗУ"!
Докладніше
Оцінка:
110
10.03.2023 19:41
НЕДОБРОГО і, сподіваюся, НЕСПОКІЙНОГО вам усім дня! 21 січня 2023 року та 23 січня 2023 року я вже зверталася (як бачите - неодноразово) телефоном до вашого менеджера, а перед тим також у VIBER стосовно вевиконання  зобов'язань у страхуванні компанією "PZU Україна". Ваші менеджери запевняли, що подали запит до австрійської клініки стосовно вирішення цієї проблеми. А саме - МЕНІ Й НАДАЛІ НАДХОДЯТЬ ПОГРОЗИ ВІД КОЛЕКТОРІВ. Дані з мого поліса були виписані. Поліс був дійсний. Повторюю: я витратила на своє лікування значно більші кошти за суму, яку коштувала консультація - ВАША КОМПАНІЯ ТАК І НЕ СПЛАТИЛА ЗА КОНСУЛЬТАЦІЮ! Чоіу мені й надалі надходять погрози колекторів?! Вимагаюю офіційної відповіді компанії PZU Україна та виконання компанією PZU Україна  своїх зобов'язань! За два місяці це питання давно вже можна було б вирішити! Чочу я страждаю через компанію "PZU Україна"?!
Докладніше
Оцінка:
110
07.02.2023 13:52
- відбулася дтп - склали європротокол - експерт страхової зробив оцінку результат: вішкодування = 40% вартості ремонту нікому не рекомендую pzu
Докладніше
Оцінка:
110
17.06.2022 23:17
Виплата після дтп не покриває навіть половини вартості ремонту. Фактично вистачає на запчистину(і то не оригінал) ,але на фарбування і встановлення треба ще скільки ж. Це pzu потрібно обходити десятою дорогою.
Докладніше
Оцінка:
110
04.06.2022 00:04
Не страхуйтесь з ПЗУ! Вони не виплачують страхові відшкодування! Я перебуваю в Мексиці, перед поїздкою застрахувалась в ПЗУ на весь період часу. 30 квітня в мене почались сильні болі, я падала в овморок, не могла спати. Звернулась одразу ж в страхову, на що отримала листа у відповідь що в них немає партнерів в Мексиці і щоб я сама звернулась до лікаря а потім вони мені все відшкодують. Я мягко кажучи була вшоці від відповіді, незнайома країна, мова, і розбирайтесь самі. Отож я поступила як мені сказали , я звернулась до лікаря, провела всі обстеження , які мені обійшлимь в 16 тисяч гривень. В мене виявили аневризму, це як бомба, яку якщо не лікувати вона розривається і людина померає. Я у всьому тримала в курсі ПЗУ. Мені назначили дату операції, оскільки вона була невідкладна і коштувала до 7000 доларів. І за 4 дні до операції мені відмовили у виплаті, сказали що це не їх випадок, і перестали відповідати на мої питання. Просто кинули мене, при тому що додому я вернутись не можу, в нашій країні війна, а мене просто кинули з гострими болями! Я думала хоч отримаю відшкодування на меличний огляд який я проводила для вияснення обставин гострої болі. Та мені відшкодувати лише 2 тис з 16 тисяч гривень. Гроші на операцію я таки назбирала серед небайдужих співробітників, трохи мала збережень, мені виплатили раніше зарплату і компанія в якій я працюю «Епам» також  помогла з виплатою. Та я навіть уявити не можу що б робили люди які просто не мали б до кого звернутись. Це не страхова компанія, це шахраї, і про це має знати весь світ! Ганьба вам ПЗУ!!!! Я докладу всіх зусиль щоб люди не потрапляли у вашу пастку! Від страхової компанії у вас тільки Назва! Ганьба вам!!
Докладніше