Відгуки про страхову компанію ПАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна»

Клієнтська оцінка (за рік):
3,110
Відгуків за останній рік:25
Всього відгуків:213
38 Позитивних
7 Нейтральних
168 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
1010
22.11.2021 23:54
Страховий випадок на Тенеріфе 15.11.21 (пізній вечір). Швидко відповіли у Вайбері. Швидко зв'язався представник на Тегеріфе і лікар. Дали варіанти вирішення проблеми:1)через 30 хв до мене приїзджає лікар 2) я їду до лікарні, яка може мене прийняти 3) викликаю швидку. Я обрала варіант 3, але швидку недочікалася і пішла по сценарію 2. Все покрила страхова, я нічого не платила. За мене постійно переживали, писали і підтримували. На рісепшені у лікарні представники страхової були перекладачами через Вайбер. Нажаль, жіночки не знали англійської, а я вже готова була померти. Дякую, що боролися за моє життя!
Докладніше
Оцінка:
910
31.10.2021 09:58
Остался доволен страховой компанией! Страховой случай 12714, выплатили до решения суда . Оперативно !
Докладніше
Оцінка:
110
29.10.2021 17:11
Поліс мед. страхування EMB. 10036860. Страховий випадок стався за межами України. Усі правила (подання документі, повідомлення страхову завчасно про подію) виконані. Півтори місяця тому подано документи для підтвердження витрат та відшкодування. До сих пір немає відповіді, ані відшкодування. Представник компанії як в телефонному режимі, так і у переписці на емейл зазначає, що потрібно очікувати ще пів місяця та відповідь. Прошу відповідальні державні структури зважити на значну кількість негативних відгуків про ПЗУ Україна та скасувати ліцензію на діяльність даної компанії. Порушення норм, правил та повна неповага до клієнтів.
Докладніше
Оцінка:
110
21.07.2021 16:14
Договір ЕМВ.09648049, дата припинення 10.06.2021. , м.Миргород ,Полтавщина. Звернення на гарячу лінію ПЗУ, як і звернення на ел.адресу офісу в Києві безрезультатні: документи не надійшли, хоча кошти до повернення вже 11 днів тому мали бути на моєму рахунку. Ще сподіваюся на запізніле вирішення. Дякую!
Докладніше
Оцінка:
110
20.07.2021 15:43
Являлся клиентом данной компании. За день созвонился с офисом на проспект Победы 80/57 г.Киев, *имя скрыто* сказал что страховка будет стоить 400 грн на взрослого и со скидкой на ребенка. В итого сегодня мне этот человек впарил 2 страховки за 860грн. Я потратил время, деньги и получил страховку дороже чем мне говорили по телефону. Может это такой развод лично этого человека а может политика всей компании.
Докладніше
Оцінка:
110
16.06.2021 20:59
Некому не рекомендую. Это ужас а не сервис. Подал документы на прямое урегулирование тишком нырком кто что считал не понятно. Выплатили на карту деньги , только на них только запчасти купить. Написал претензию и не ответа не привета. Некому не дозвонишься никакой информации не добьешься. Сидит какая ку***а ничего не знаю кому то напишу кому то позвоню и целый год не ответа ни привета. Вообщем не связывайтесь с ней. Отстой полный.
Докладніше
Оцінка:
310
03.06.2021 17:58
Справа №2484 від 15/02/21. Пошкодження бампер. До кінця березня оцінили ремонт в 3400 грн , готовий був писати заяву на компенсацію 800 грн. з страхової щоб далі подавати в суд на винуватця який не компенсував розмір франшизи 2600грн. , але звільнився менеджер і щоб знайти контакти нового я вже півтора місяці дзвоню на гарячу лінію і відповідь проста шукаємо заміну, далі багато справ ще трошки і дійде до Вашої справи а тепер просто кажуть розглядається і менеджер коли захоче то Вам передзвонить. Маю підозру що просто у винуватця є там знайомі і цю справу затягують навмисно. Колись страхував авто десь 7 років в цій страховій і думав що надійна , якщо щось то компенсують людям шкоду, а зараз вважаю одною з найгірших страхових. Не рекомендую Вам страхувати в цій конторі. Якщо хтось з ПЗУ хоче заперечити факт моїх слів то готовий надати запис розмов з Вашими працівниками та копію листів на писаних на Вашу електронну адресу. Думаю що потрібно збирати ці докази та писати на них скаргу в МТСБУ. В нашій країні є обов'язкове страхування але немає обов'язкової умови виплати по страхуванню і штрафів накладених на страхові компанії за таке затягування, ігнорування законних прав.
Докладніше
Оцінка:
510
20.05.2021 06:48
Користувався послугами компаніі 4 роки поки не стався страховий випадок дтп у Львові 12.03.21 Страхова компанія виплатила потерпілому лише 50% від вартості ремонту, решту 50% потерпілий хоче відсудити в мене через суд, не розумію за що ми платимо страховій компаніі кошти за поліс  якшо потрібно в кінцевому результаті заплатити гроші зі своєі кишені. ПЗУ не рекомендую нікому.
Докладніше
Оцінка:
110
18.05.2021 20:38
Родичі моєї дружини оформили на мене якусь страховку про яку я і слухати не хотів. Проплатили, і тепер просять від мене гроші.  Бо там потрібно платити кожен рік чималу суму, а розірвати той договір можна тільки через три роки.  Я розумію що це проблема з родичами які зомбовані цим ПЗУ. Але як можна оформити на мене таку серйозну річ без жодного мого підпису?!  Просто принесли гроші і все...  А чи я взагалі живий то нікого не хвилює. Дуже дивна компанія.  Тепер я розумію що я платитиму далі, або зіпсую відносини з родичами. Просто підсаджують на гачок, НАВІТЬ НЕ ПИТАЮЧИ ЧИ ТИ ЦЬОГО ХОЧЕШ. Наголошую жодного підпису і жодних обстежень я не проходив. Без жодних обстежень та перевірок, просто проплатили гроші і все... Буду шукати вихід з цієї ситуації. 
Докладніше
Оцінка:
110
18.05.2021 17:42
Я являюсь клиентом ПЗУ уже 4 года по страховке каско. (для тех кому лень читать весь текст можно прочитать пару последних строчек)В первый год был один случай, который они быстро рассмотрели, оплатили, и я довольный катаюсь дальше.Но в этом году страховая сильно расстроила и теперь не то что не советовать, а отговаривать людей буду.14 апреля 2021 произошел неприятный случай с машиной, без других участников движения повредил порог авто.С мой стороны все действия были выполнены как  и требовалось. Звонок, регистрация происшествия, фото и т.д.16 апреля связалась менеджер компании к которому скинул информацию, фото, заполнили заявления  и т.д.Дальше счет на ремонт, фото пересылка и т.д.Вообщем есть случай, есть фиксация случая, есть счет.Казалось два-три дня и меня пригласят на ремонт. Но нет, сегодня 18 мая решение по моему делу нету, поговорить кроме как с оператором или менеджером продаж, я не могу. Это как так в крупной компании все зашифрованые и скрытые ?Я месяц слышу что мое обращение отправлено дальше ждите с вами свяжуться, или юр.отдел отправил вам письмо ождайте.Прошел месяц с моменты подачи заявления, и больше 2 недель с момента последнего документа.Ответа от компании никакого нет! Вообщем, за не маленькие деньги которые плачу за КАСКО обслуживание ужасное. Поговорить кроме как с оператором который ничего сказать не может и переключить на компетентного сотрудника тоже не может, нет возможности. Компания полностью закрыта для общения с клиентами.Все строки по рассмотрению дела вышли.Если вы рассматриваете хорошую страховую, то проходите мимо ПЗУ.ПЗУ позор вам!
Докладніше