Отзывы о страховой компании ЧАО "Страховая компания "ПЗУ Украина"

Клиентская оценка (за год):
1,610
Отзывов за последний год:10
Всего отзывов:228
39 Положительных
7 Нейтральных
182 Негативных
Внимание! Клиенты оставляют негативные отзывы намного охотнее, чем позитивные.
Оценка:
110
15.02.2024 10:17
Агресивне спілкування представника компанії з Клієнтом та лікарем. Також не дотриманням договору, Відмова у дообстеженні та наданні медикаментів, при гострому стані у пацієнта. Також спочатку Гарантують або не гарантують, потім через пів дня, Вже гарантують або відмовляють, без пояснення, стосовно якого пункту договору. "Казало керівництво", такого у пункті договору я не знайшла.
Подробнее
Оценка:
710
02.02.2024 14:18
Я не являють клієнтом цієї компанії. Але попав в ДТП з клієнтом цієї компанії він веновний.Номер 37153.Експерт оглянув пошкодження авто,зробив фото.За7 днів виплатили кошти .На запчастини коштів достатньо. А на покраску установку крило двері передні двері задні бампер потрібні кошти ,обідно! Але я дякую компанії за оперативність і виплаті коштів.Напевно стану Вашим клієнтом пзу. Дякую.
Подробнее
Оценка:
110
15.12.2023 15:40
Потрапив в ДТП. Винуватець мав поліс з нульовою франшизою саме від ПЗУ, чому я спочатку дуже втішився, але як виявилося намарно. ПЗУ PZU - які можуть виникнути асоціації почувши таку назву? Відома велика потужна страхова компанія, чи не так? В мене пошкодження двох елементів: крила та бампера. Рихтовка, шпатльовка, грунтовка, підбір кольору, малярка. В різних сервісах така робота коштує від 15тис.грн у дешевих гаражних до 30тис.грн у авторизованих офіційних з гарантією. Розраховував десь на золоту середину десь на 20-25тис., думаю собі страхова надійна з хорошою репутацією, проблем бути не повинно. Але все не так, як здається на перший погляд. ПЗУ - це тільки назва, все інше в них прогнило зверху до низу. З перших днів почалися проблеми. Зробив все як описала мені дівчинка через чат-бот, яка прийняла моє повідомлення, навіть одразу в той же день дзвонив уточнити чи все вірно і чи все вони прийняли, сказали, ми нічого не перевіряємо все має бути ОК. Проходить 2 тижні, дзвоню їм, довго шукають мою справу, не можуть знайти, а потім, ой у нас там щось не пішло і ваша справа зависла, але зараз піде в роботу. ОК, чекаю. Проходить ще 2 тижні, знову дзвоню, кажу: мені потрібна машина, може Ви оціните збитки? Призначили огляд у "експерта", ще через кілька днів зідзвонився з експертом, приїхав до нього, він оглянув, і все далі глухо. Проходить ще 2 тижні, знову дзвоню, в результаті мені пропонують 8тис.грн, кажу добре, знайдіть мені такий сервіс, щоб зробив 2 елементи за такі гроші, кажуть, що вони не шукають сервіси, але це середньо-ринкова вартість такої роботи. Потім той менеджер нібито порадився зі своїм начальством і каже максимум 8,5тис.грн або якщо я не погоджуюся, то призначають незалежну експертизу. Кажу ОК, призначайте. Мені ніхто не телефонує, а через 2 тижні мені приходить СМС, що експерт оцінив мої пошкодження у 7100грн. Це просто ЖАХІТТЯ, а не страхова компанія!!!! Виходить, що ремонт я маю робити за свої гроші. Як описав мені ситуацію адвокат по ДТП, це страхова компанія, яка має дуже багато ресурсів, але замість того, щоб виплачувати потерпілим за завдані збитки, вони занижують суми виплат та готові роками судитися з потерпілими. Категорично не раджу оформляти страхові поліси у цієї компанії! ПЗУ - це шахраї та аферисти! Бережіть себе та оминайте цю страхову. Слава Україні!!!
Подробнее
Оценка:
110
29.11.2023 09:26
Шановні громадяни. якщо Ви хочете стахувати своє життя то бутьте дуже обережними з Страховою компанією ПЗУ. Вони зацікавлені не віддавати свої кошти і Ваші також. І якщо Вас виникне якась проблема, то будьте готові, що Ви не отримаєте своїх коштів, навіть тих що вже вклали. Проценти та виплати не покривають ваших витрат. А зараз спілкуються тільки онлайн. В офісі представники не спілкуються з клієнтами.
Подробнее
Оценка:
110
28.11.2023 15:54
1.Винаймають не кваліфікованих экспертів! 2.Відшкодовують ту суму яку вважають за потрібне!(значно нижче) 3.Не відповідають на листи,які до них надходять! 4.Відділ врегулювання займається порушенням прав людей ,а не вирішенням по відшкодуванню!
Подробнее
Оценка:
110
15.11.2023 20:26
Обходьте десятою дорогою цю стахову «ПЗУ Україна»!!! Були клієнтами PZU Украіна багато років, але компанія забила на нас після першого страхового випадку. Стався банальне ДТП на парковці, я зачепила бампер і боковину іншого авто. Пошкоджений автомобіль був старим і потріпаним. Наш автомобіль був забезпечений полісом ОСЦПВ ПАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна» на 130 тис. Страхова занизила оцінку і витрат. Потерпілий подав у суд на нас, прийшлося майже рік тягатися по судах. Дзвінки на горячю лінію нічого не давали PZU Украіна. Оператори не дають інформаціі, а з іншими працівниками спілкуватися не можна, відговорки- лище повідомимо, передзвонимо, заплатили.... Якщо стається страховий випадок- робіть оцінку самостіно та тримайте на контролі.
Подробнее
Оценка:
110
09.10.2023 13:28
На жаль, довелось комунікувати з цією страховою "компанією" в якості потерпілої сторони, оскільки винуватець ДТП мав від неї автоцивілку. прислали "незалежного експерта" для оцінки збитку мого авто, який у звіті виявився вдвічі заниженим від реальних цін на ремонт даних пошкоджень. При цьому телефонував мені барига з цієї компанії, мовляв, оцінили пошкодження у таку то суму, пропонуємо Вам виплатити її у мирову, якщо погоджуєтесь - виплата протягом двох днів, якщо ні - чекаємо "офіційного рішення", після якого сума може бути нижча (і типу каже часто так і буває) тощо. Звичайний розводняк на лоха, який погодиться на термінову виплату, хоч вона і вдвічі менша за реальну. На що я відповів категоричне НІ, але мені все одно через 2 дні зарахували озвучену ними суму. Звертався до 10 незалежних ремонтних компаній та СТО з різних регіонів України, надав страховій компанії комерційні пропозиції щодо РЕАЛЬНОЇ оцінки вартості пошкоджень, найдешевша пропозиція - вдвічі дорожча за оцінку експерта. Офіційне листування, звернення до їх менеджерів, колцентру, юр відділу щодо перегляду оціночного звіту та рішення щодо суми. БЕЗРЕЗУЛЬТАТНО.  Якщо Вам цінні ваші нерви, НІКОЛИ, ще раз повторюю, НІКОЛИ не звʼязуйтесь з цією страховою компанією. 
Подробнее
Оценка:
110
05.05.2023 17:29
Взял полное каско(номер моего договора АМ.11139087)у страховой компании PZU на премиум автомобиль.Оплачиваю 74250 грн в год. Попал в дтп, случился страховой случай, наехал на бетонное ограждение.Поехал к официалам и там дали заключение,что из за сильного удара рейка вышла из строя ее нужно заменить.Всю информацию скинул на офис компании PZU Украина,отправил дополнительно протокол БМВ по данному узлу который нужно заменить в обязательном порядке при сильных ударах  ходовой.После двух месяцев мороза и ожидания,  я был послан в след за русским кораблем, письмом отказа,ничем не обоснованным!!! Постоянно к ним не дозвониться сотрудники игнорируют и перекидаю друг на друга, какой то замкнутый круг получаеться. Хочу донести всем тем кто планирует страховаться, что 10 раз подумайте нужно ли вам каско от этой страховой. В начале они вам пыль в лицо пустят а потом обманут. По моему опыту это самое ужасное каско, странно что их еще не прикрыли.
Подробнее
Оценка:
110
04.05.2023 16:44
Эта компания так называемая страховая ПЗУ, ничем не отличается от других страховых-ло***ронщиков, сначала говорят что все выплатят, но спустя некоторое время присылают письмо на почту с отказом в возмещении ущерба. Никому не рекомендую данную СК "ПЗУ"!
Подробнее
Оценка:
110
10.03.2023 19:41
НЕДОБРОГО і, сподіваюся, НЕСПОКІЙНОГО вам усім дня! 21 січня 2023 року та 23 січня 2023 року я вже зверталася (як бачите - неодноразово) телефоном до вашого менеджера, а перед тим також у VIBER стосовно вевиконання  зобов'язань у страхуванні компанією "PZU Україна". Ваші менеджери запевняли, що подали запит до австрійської клініки стосовно вирішення цієї проблеми. А саме - МЕНІ Й НАДАЛІ НАДХОДЯТЬ ПОГРОЗИ ВІД КОЛЕКТОРІВ. Дані з мого поліса були виписані. Поліс був дійсний. Повторюю: я витратила на своє лікування значно більші кошти за суму, яку коштувала консультація - ВАША КОМПАНІЯ ТАК І НЕ СПЛАТИЛА ЗА КОНСУЛЬТАЦІЮ! Чоіу мені й надалі надходять погрози колекторів?! Вимагаюю офіційної відповіді компанії PZU Україна та виконання компанією PZU Україна  своїх зобов'язань! За два місяці це питання давно вже можна було б вирішити! Чочу я страждаю через компанію "PZU Україна"?!
Подробнее