ПАТ «Страхова компанія «Брокбізнес»


Рік заснування:1993
Гаряча лінія:0 800 500 123
Сайт:
Юридична адреса компанії:04050, м. Київ, вул. Белоруська, 3


Позиції компанії в рейтингах
23
Позиция №23 в рейтингу
Брокбізнес

Інформація про компанію

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» працює на ринку страхування з грудня 1993 року.

"БРОКБІЗНЕС" входить в:

  • Президія Моторного (транспортного) страхового бюро України;
  • є членом Ядерного Страхового Пулу України;
  • є членом Федерації Страхових Посередників України;
  • входить до Ради Будівельного Страхового Пулу;
  • є засновником і входить до Аграрного Страховий Пул.

У 2009 році після реструктуризації Ліги страхових організацій України компанія вийшла з Правління та увійшла до складу Координаційної Ради Ліги, членами якого є найбільші страхові компанії України.

У 2009 році компанія першою на страховому ринку України отримала Сертифікат відповідності системи менеджменту якості ISO в новій четвертої версії 9001: 2008.

Регіональна мережа "БРОКБІЗНЕС" - це 54 філії і розвинена мережа відділень і відділів продажів по всій території України.

Компанія «БРОКБІЗНЕС» має 43 ліцензії, з них 19 на добровільні, 14 на обов'язкові та 10 на обов'язкові державні види страхування. Компанія надає повний спектр страхових послуг і працює в класичному сегменті страхування. Портфель страхових продуктів включає більше 50 продуктів.

Рейтинговим агентством "Експерт-Рейтинг" компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні "uaAА-", що повністю відповідає рейтингу "А-" за міжнародною шкалою.

Клієнтська оцінка (за рік):
2,810
Відгуків за останній рік:5
Всього відгуків:53
17 Позитивних
3 Нейтральних
33 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
110
23.02.2024
Занижують вартість виконання робіт, не враховують пошкоджені елементи, Хто планує брати в бібісі страховку, готуйте кошти, у разі настання страхового випадку з вашої вини, потерпілій стороні, відчув на собі, відношення до себе, як потерпілої сторони, оминайте їх десятою дорогою. Усім хто став потерпілою стороною і в винуватця страхівка від ББС Іншуранс, беріть з нього розписку про відшкодування витрат, що непокриє страхова, або можете зразу готувати судовий позов!!! ББС Іншуранс
Докладніше
Оцінка:
1010
09.02.2024
Кременчуг, Справді супер страхова, був учасником дтп де винуватець застрахований в брокбізнес, після дтп звернувся до них вже на наступний ранок був оглянутий мій автомобіль експертом, та через 20 днів після дтп отримав виплату, рекомендую. Щиро Дякую Леонід Васильович.
Докладніше
Оцінка:
110
17.12.2023
Отказали в выдачи страховки!!!
Докладніше
Оцінка:
110
07.12.2023
Остерегайтесь эту компанию - здесь занимаются разводом людей на деньги. В моем случаи эта компания подала в суд на взыскании с меня дополнительных средств, хотя компания где я имел страховой полис выплатила компенсацию за ущерб при дтп. Компания конечно имеет право это делать. Но суть развода состоит в том что это было сделано скрытно и через 4 года после дтп. Мне не было сообщено о претензиях ко мне , а Шевченкивский суд Киева рассмотрел дело без моего участия и о его решении я узнал еще через полгода,когда исполнительная служба заблокировала мои счета. Все было скрыто с целью чтобы у меня не было возможности опротестовать решение суда. В этом случаи просматривается схема сговора между страховой компанией и судом. Вероятно судья имеет долю от страховиков и будет не удивительно, что таких решений много.
Докладніше
Оцінка:
110
06.09.2023
В автомайстерні нарахували за ремонт після ДТП 35000 грн., в страховій  Брокбізнес нарахували 15900. Скинула їм рахунок, майже місяць нічого не відповідали, коли передзвонила спитатися на якому етапі розгляд справи, сказали що перерахували, скинуть документи.Тоді просто, без узгодження перерахували 21517,17грн.)))
Докладніше
Оцінка:
310
13.07.2022
Минулого року мала ДТП з клієнткою Брокбізнесу, яка повністю визнала свою вину, що було оформлено в європротоколі. Я в свою чергу не є клієнтом Брокбізнесу. В результаті страхова оцінила та повернула в 3 рази меншу суму, ніж по факту вартував новий бампер та фарбування. На двох сервісах мені сказали, що потрібно повністю міняти бампер, бо є вм'ятина, яку не порівняти. Брокбізнес мене переконував, що то можна вирівняти, пропонували якийсь їх сервіс, якщо сума не підходить, і т.п. Проте я не дуже довіряю такому, тому відмовилася. Крім того не розумію чому взагалі проводилася оцінка ремонту, а не повної заміни, якщо до того бампер був новий. З плюсів - представник був на місці дтп протягом 10-15 хв, також після того швидко зі мною зв'язалися, менеджери адекватно комунікували та інформували про стан виплати. З мінусів - я по суті оплатила 2/3 ремонту самостійно, потратила свій час та нерви.
Докладніше
Оцінка:
110
25.06.2022
Гіршої страхової покищо не зустрічав.Виплати затримують,нараховують 10-20% від реального збитку. я не страхував в цій СК,але в мене заїхав клієнт даної компанії.Нікому не рекомендую мати якісь відносини з Поки НЕ ВИПЛАТИЛИ.Після виплати напишу
Докладніше
Оцінка:
110
11.02.2022
Ужасная страховая компания брокбизнес если ваш автомобиль повредил клиент этой этой компании То будут затягивать с выплатой уже скоро 3 месяца а выплаты нет
Докладніше
Оцінка:
110
09.02.2022
Никогда не связывайтесь с этой страховой. Отношение к клиентам недопустимое. К специалисту дозвониться невозможно. Постоянно кормят обещаниями, что кто-то перезвонит, но никто не перезванивает.
Докладніше
Оцінка:
110
09.12.2021
Ужасная страховая компания,после затопления квартиры насчитали выплату в 1800,00, и предложили сделать независимую экспертную оценку в 2000,00, при том что пострадавшая пенсионер. С такими компаниями приходит разочарование в нашей стране.
Докладніше
Оцінка:
110
12.11.2021
Ужасная страховая компания,которую я оформила онлайн и о чем сейчас очень пожалела!Когда попала в аварию они показали какие они на самом деле выплачивают суммы копеечные  пострадавшим ,кроме Киева нигде их отделения нету!Связь по телефону !Никому не советую «Брокбизнес банк «((((((((
Докладніше
Оцінка:
110
07.11.2021
Реальний інформаційний відгук!!! Мав ДТП з клієнтом СК "БРОКБІЗНЕС". При огляді бамперу експертом, Віктор дуже придавав надмірну увагу незначним подряпинам і сколам фарби, які були здобуті до ДТП. (автомобілю 10 років, Golf 6) Оціночна вартість робіт складає 150₴ (рихтування і фарбування бамперу) СК оцінила завданих збитків на суму 1500 грн пояснивши, що Ваш бампер потрібно було фарбувати ще до ДТП. Мій майстер запевнив, що всі ці попередньо здобутті сколи і незначні подряпини усуваються поліруванням, а після цього ДТП потрібно рихтування і перефарбування повністю деталі бо присутня деформація бамперу. Я погоджуюсь, що бампер не з салону і готовий теж частково оплатити роботи, але не в такому співвідношенні. По факту витрати на ремонт для усунення наслідків ДТП /// винуватець і його СК 1500грн / я пострадалий 2500грн. Тому не потрібно оцінювати СК по тому, як вони обслуговують клієнтів при оформленні полісів, це їх заробіток /// реальна сторона врегулювання наслідків ДТП (випадків). Категорично незадоволений виплатою! Дякую Вам здобутий досвід м.Львів
Докладніше
Оцінка:
110
06.08.2021
Авария произошла в апреле 2021. Представитель компании в нашем городе комплект документов в полном объеме не принял мотивируя тем что заявление напишите как сумму начислят. Прошло два месяца суммы к выплате нет. Местный представитель ничего не знает. В Киеве ответственное за наш страховой случай ничего не знает. Назначают ещё одну экспертизу машины. Авария серьёзная, машина тотал. Комиссар приезжает с одной целью- пробить толщину ЛКП. Прибор заранее откалиброван так что машина раз надцать крашеная. Представитель компании в Киеве четко дал понять откажете в экспертизе денег не получаете. Заказали отдельную проверку ЛКП за свои деньги. Отправили комиссару но реально им это не интересно. Суммы к выплате к исходу трёх месяцев родить не могут. Потом оказывается что заявления нет. На вопрос почему местный представитель сразу не взял ответ шокировал-. Они в Киеве за своих работников на переферии не несут ответственности. Написали заявление. Срок отодвинули до середины августа. Озвучили сумму - 129000 ( минус 1000 франшиза) Звонит через время их представитель в Киеве и предлагает сумму на 30000 меньше но сейчас. . Отказал из принципа. С такой скотской компание первый раз сталкиваюсь. Пришло время к выплате. Эта компания сама сумму уменьшила на 30000 грн. Машину оценили на уровне чуть ли не жигулей. Остатки машины оценили в какую то сумму не предоставив даже информацию кто готов за эти деньги не купить. Но больше всего убило- с выплаты сняли ещё сумму в эквиваленте 800долларов - вы как будете себе покупать нами найденную для вас машину????? вам скидку сделают, мы договорились. Мы вам нашли типа машину под замену. Вот эту скидку мы вас и не доплачиваем. Пробег на моей 80000 на той 250000. На моей не хватает только кожанного салона, та той даже нет стекло подъемников на все четыре двери. За остальную комплектацию я даже не говорю. При оценке машины ни комплектация ни пробег комиссара не интересовало. Удивляться нечему - работают в тандеме. Ни кому не советую с этой компанией имеет дело. Поберегите свои деньги если вдруг вы попадете в аварию и свои нервы.
Докладніше
Оцінка:
1010
11.06.2021
Выбрал себе полис руководствуясь ценой и наличием прямого урегулирования, так как уже имел один раз негативный опыт со страховой, куда пришел как потерпевший. В итоге выбрал брокбизнес. В апреле попал в ДТП с клиентом ПЗУ. Пошел к себе по прям. урег и не прогадал, поехал в то же отделение, где и страховался, там быстро осмотрели машину и приняли заяву. Вышло гораздо быстрее, чем в прошлый раз, когда меня песочили почти 3 месяца (сейчас меньше месяца и все готово). В целом качеством работы своей страховой я очень доволен.
Докладніше
Оцінка:
110
02.06.2021
В день страхового случая было невозможно дозвонится ( набирал на протяжении 3-х часов, пришлось сообщать о дтп на следующий день. После общение с коллцентром мне сказали , что у них не целый день не работали телефоны , и это не проблема.
Докладніше
Оцінка:
1010
11.03.2021

Черговий раз ця компанія повноцінно оплатила ремонт мого авто. Страхую свої авто у них з 2009 року й за цей час питань до цієї компанії у мене не виникало. Все вирішується своєчасно і позитивно, згідно з умовами договору, який (з мого досвіду) попередньо необхідно досконально вичитувати, щоби не дати страховій компанії привід відмовити у виплаті.

Докладніше
Оцінка:
110
10.03.2021

Застрахован автомобиль, обычная автогражданка, в этой ко***нной компании. случается ДТП, я виновник, у пострадавшего полное КАСКА от другой компании. Они ему делают машину, там только покраска деталей, без всякой замены. Они обращаются в брокбизнес,и те тупо, без всяких объяснений выплачивают ровно половину, остальное регрессом на меня. Г***мая компания, избегайте её и никому не ркомендуйте!

Докладніше
Оцінка:
110
04.12.2020

Прийшла в дану компанію застрахувати дитину яка займається спортом, консультант порекомендував програму ДС "Екстрім" де дитина буде застрахована не тільки під час тренувань, а цілодобово і будь де, зі слів консультанта. Прислухавшись до працівника компанії, дитину застрахувала по цьому пакету. Під час тренування дитина зламала руку, перелом зі зміщенням. Було вчасно повідомлено страхову про НВ .Всі необхідні документи з лікарні і поліклініки були вчасно надані компанії. По даній страхівці нам виплати страхову суму 250,00грн(ДВІСТІ П"ЯТДЕСЯТ ГРИВЕНЬ), це повний п......Не страхуйте життя і здоров"я своїх близьких і своє у даній компанії.

Докладніше
Оцінка:
110
22.09.2020

Ужасная страховая! Довели меня уже до истерики. Мою машину повредил клиент страховой 4.09.2020. Через пару дней написала заявление, произвели осмотр авто. Сказали ждать неделю и со мной свяжутся по оценке ремонта. Ждала до 15 сентября, начала звонить в колл центр. Там ответ, что моим делом занимается менеджер *имя скрыто* и он меня наберет. Ничего не происходит, я сама набираю. Все попытки переключить меня на этого менеджреда в течении недели заканчиваются тем, что он не берет трубку и звонок срывается. В колл-центре говорят, что никто кроме него не знает как оценили ремонт моего авто и как вообще движется дело. Их работа только брать трубку. Больше никто помочь не может,оставила три жалобы. Отловить господина *имя скрыто* на рабочем месте и как-то с ним связаться нереально. У меня вопрос: это вообще нормальное отношение? Что это за страховая такая? Почему ваши менеджеры и колл-центр клиентов игнорируют? Я такого скотского отношения не видела еще!

Докладніше
Оцінка:
110
04.08.2020

Пишу реальный отзыв.10.06.2020 мой автомобиль "Ситроен С4 гранд пикассо" повредил грузовик ,который был застахован в СК"БРОКБИЗНЕС".Водитель грузовика вину признал до судебного заседания, суд признал его виновным. Виновник повредил припаркованный автомобиль. Потом приезжал специалист с указанной СК произвел осмотр, собрал документы и заявления. имея опыт общения со СК мной проведена независимая экспертиза. № дела в страховой компании 88669, менеджер для урегулирования спора предложил мне сумму в 14 тыс. гривен, при этом он пояснил, что экспертиза не проведена и сумма назначена "с потолка". Мной через представителя СК из г. Харьков быля передана копия независимой экспертизы с суммой ущерба 23846,31 грн. и теперь эту экспертизу найти не могут, менеджеру могу дозвониться только через горячую линию. Уважаемое руководство компании, если Вы читаете отзыв, выполните достойно Вашу работу, а именно компенсируйте материальный убытки.

Докладніше
Оцінка:
1010
12.06.2020

Произошло ДТП, виновник признал вину, подписали Европротокол. Машина виновного застрахована в Брокбизнес. Через несколько дней я приехала в главный офис, заполнила необходимые бумаги, машину осмотрели и сфотографировали. В течении 10ти дней после подписания заявления на соглашение по сумме страхового возмещения мне перечислили деньги. Вместе с франшизой, которую мне выплатил виновник ДТП сумма достаточная для ремонта моей машины. Работой страховой довольна, рекомендую.

Докладніше
Оцінка:
810
10.06.2020

Произошел страховой случай, виновник признал сразу очевидную вину и был застрахован в СК "Брокбизнес". Почитав отзывы и рейтинги о Компании подумал, что ремонт придется оплачивать самому. Однако все оказалось иначе. Средства зачислили в течении 3х недель. Страховую сумму пересмотрели и увеличили. Зам.начальника отдела урегулирования, порядочный и вежливый сотрудник, максимально помог с документами. Единственный затруднительный момент с обратной связью через телефон горячей линии. А в целом, нареканий никаких. Все решилось благополучно и быстро. По 10-балльной Компания заслуживает твердой девятки! Всем добра и благополучия, и конечно же, отсутствия страховых случаев.

Докладніше
Оцінка:
1010
25.02.2020

Урегулировали вопрос выплат по автоцивилке и выплатили в течение месяца. Эксперт осмотрел машину качественно, со знанием дела. Андрей, с отдела экспертиз, оформил и согласовал выплаты быстро. Работой страховой доволен.

Докладніше
Оцінка:
110
10.02.2020

8.11.2019 мой автомобиль "Хонда-CRV" повредил грузовик ,который был застахован в СК"БРОКБИЗНЕС".Водитель грузовика вину признал,что было зафиксировано в европротоколе.Потом приезжал специалист с указаной СК,произвел осмотр,собрал документы и заявления.Зам.начальника департамента урегулирования СК . мне письменно и по телефону сообщил,что дело мое №83988 и до 20.12.19 через систему"Аваль-экспресс" со мной СК расчитается... И на этом все.Зам.нач.департамента трубку не поднимает.На горячей линии оператор тоже ничего пояснить не в состоянии. Зачем нам такие СК , которые людей обманывают и водят вокруг да около?!?На письменные обращения на эл.почту и по адресу не реагируют.Может уже такой СК не существует ? Стыд и позор такой СК ,которая подрывает авторитет.

Докладніше
Оцінка:
1010
03.02.2020

Мав кілька, а точніше за останній 2019 рік - два вИпадки, коли в мене в"їхали, вирішувались всі питання по опції "Прямого врегулювання" до тижня часу, мав справу тільки з страховою Брокбізнес (я тут страхуюсь) не потрібно було шукати і їздити у офіси інших компаній, лише у свою!! все чітко, оперативно, все гарно роз"яснили, допомагали в кожному питанні щодо відшкодування, при заповненні заяв, подачі документів, огляді пошкоджень авто, усе коментували і пояснювали. Перший випадок був в березні 2019 року мені вїхали в задню частину авто, 12.03 був випадок, а за тиждень - 20.03 вже гроші були на рахунку. Другий випадок в листопаді 2019 року, в мене вїхала шкода, пошкодила передній бампер і фару мого автомобіля, теж швидко все порахували і виплатили. Двічі випадки оформлювали по Європротоколу, я був потерпілим. Приємно мати справу з серйозною фірмою Брокбізнес, а не з якоюсь шарашкою, де страхуються багато водіїв, що шукають халяви. Я дуже задоволений, і думаю, мій вибір цієї страхової компанії надовго!!! Влаштовує все!!!

Докладніше
Оцінка:
110
30.01.2020

В 9 сентября 2019 меня догнала сзади машина застрахованая в СК БРОКБИЗНЕС. На следующий день приехал написал заявление, машину осмотрел експерт. Сказали ждать. Через неделю приехал еще один експерт опять осмотрел и тоже сказал ждать. Я виждал две недели перезвонил в компанию. Мне сказали ждать и что експертиза длится два месяца. Єто експертиза из-за вогнутого заднего бампера длится два месяца а что тогда у них из-за серьезного повреждения. № дела 82324. Прошло три месяца и наконец 20 ноября мне позвонили и сказали что можно приехать написать заявление на выплату страховой сумы. Приехал написал. 23 декабря мне пришло сообщение что деньги перечислены на АВАЛЬ_ЕКСПРЕСС. Пришел получать а там говорят что никаких денег нету. Подумал что неразбериха из-за нового года. Пришел в АВАЛЬ 15 января а денег нету. Звоню в страховую а там говорят что деньги они перечислили но из-за смены руководства и каких то технических причин платеж не прошел подождите до конца месяца. Звоню сегодня 29.01.2020 и опять говорят чушь про технические причины. И это сума 4800 грн. А что тогда по серьезным сумам у них происходит? Бардак какой то а не страховая компания. И все время что то врут и врут. И с руководством никах их не связаться пишите типа на емейл. Люди не страхуйте у них машины. Один обман. 4800 не могут выплатить 6 месяцев. Смех да и только. Написал в Нацкомисию чтоб разобрались с ними и наложили штраф. И руководство их смотрит не понятьно куда. Илюха Андрей

Докладніше
Оцінка:
1010
29.01.2020

Був випадок в Італії по медичній туристичній страховці. виплатили 480 євро. Страхова компанія БРОКБІЗНЕС чудово виконує свої обов’язки, завжди все чітко — від швидкого і клієнторієнтованого сервісу до оперативного вирішення страхового випадку за кордоном (і таке було). Побутова травма. Мав розтягнення зв«язок г/с суглобу. Медична допомога надана в ІТАЛІЇ через асистуючу компанію „Савітар Груп“. Страхове відшкодування становило 14 361,60 грн (на той час 480,00 євро) Страхувався у Львівському управлінні СК БРОКБІЗНЕС. Успіхів надалі!

Докладніше
Оцінка:
1010
27.01.2020

Оформлювала туристичну страховку для виїзду в Європу у Страховій компанії Брокбізнес. Гарне враження від компанії, ввічливі менеджери. Зробили знижку, що було приємним моментом. Можна оплатити через мобільний додаток зразу на рахунок компанії і отримати квитанцію, що дуже зручно!! Крім цього мій батько є постійним клієнтом цієї компанії з 2011 року страхує свої авто по автоцивілці з 0 франшизою за адекватною ціною. Як на стадії страхування так і під час виплат все проходить чудово! Знайомі отримали виплату менше, ніж за тиждень часу і ще й немалу суму, були приємно здивовані і самі стали клієнтами БРОКБІЗНЕС.

Докладніше
Оцінка:
110
24.12.2019

ДТП 04.08.2019. Из-за тяжелых погодных условий колонна на трассе стала. Остановился и я. Фольцваген Крафтер догнал меня в правое заднее крыло. Повреждений оценили примерно на 7000 грн. Водитель Крафтера свою вину не отрицал и подписал протокол. После нескольких недель виновник ДТП набрался "смелости" и стал уже нести чушь про то что "там нет дороги вообще, и поэтому он не виноват". Брокбизнес, уже "готовый был к выплате" мне 6000 грн.сразу включил заднюю - авось не придётся выплачивать, может суд признает клиента невиновным. Три месяца с момента поступления последнего документа вышли 24.12.2019 в 24:00. Суд топчится на месте - толи полиция с протоколом протупила, толи хотят снять административку по сроку давности... А страховая ждет с надеждой решения АДМИНИСТРАТИВНОГО суда. Хотя в законе ОСАГО четко прописана не административная, а ГРАЖДАНСКО-ПРАВОВАЯ ответственность. КОРОЧЕ встретимся с представителем СК в суде и с новой суммой возмещения ущерба, так как ремонт мне обошелся в 9197 грн. А еще ваш клиент на отрез отказался выплачивать франшизу... НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЭТУ СТРАХОВУЮ КАТЕГОРИЧЕСКИ !!!!

Докладніше
Оцінка:
110
11.12.2019

В меня вехала машина застрахованая в "брокбизнес" , есть експертная оценка автомобиля в которой указано что к выплате 62 тыс. а мне говорят что сказали озвучить к выплате 45 ,я уже молчу за эвакуатор который мне обошолся 5.5 тыс. грн.

Докладніше
Оцінка:
110
10.12.2019

18 августа 2019 года попал в ДТП где второе авто (виновник) был затрахован в Брокбизнессрахование. Факт ДТП зафиксирован полицией незамедлительно. Мной были заполненны все необходимые для оформления процедуры выплат документы. С работником компании посетили СТО и быстро составили акт. Дело было на рассмотрении почти три месяца. Работник страховщика информировал меня о ходе рассмотрения моего дела внутри вашей компании и в начале ноября информировал меня о том, что сумма обозначена и выплата вскорости может быть произведена. Я в очередной раз посетил офис компании и написал заявление на выплату. Поже работник обозначил что дело передано в Бухгалтерию для выплаты и она будет произведена в самое ближайшее время. В течении двух недель выплаты не произошло. В очередной раз поинтересовавшись по телефону возможным сроком выплаты, от опратора на телефоне я услышал что ДЕЛО ПЕРЕДАНО ДРУГОМУ СПЕЦИАЛИСТУ. То есть на финальной стадии дело пошло на второй круг и явно затягивается для того чтобы клиент пришел поторговаться или получил деньги как можно позже. Идет 115 день с момента ДТП. Я понимаю что о хорошем пишут редко, но до середины ноября все выглядело прекрасно. Явно что то поменялось и стало неправильно плохо. Предлагаю обходить стороной такие вот страннные страховые…

Докладніше
Оцінка:
110
28.10.2019

3.07. 2019 р клієнт брокбіс віхав в мій автомобіль, зараз 28.10.2019 р виплати "0". Дзвонив до *имя скрыто*, який веде мою справу, хам, нічого конкретного я від нього не дізнався. Люди, обходьте брокбізнес стороною. Не рекомендую.

Докладніше
Оцінка:
110
04.07.2019

Очень ужасно!!! Не рекомендую никому... в мае в мою стоящую машину въехал камаз - клиент этой страховой компании, разволил мне фольцваген , была експертиза от компании всё осмотрел записал документы все у них решение по суду по вине завёз в СК...Видущий моего дела *имя скрыто* такой важный гусь вроде бы я у него пришёл брать взаймы !!! Не перезванивает и не говорит сумму выплаты, на жалобы не реагируют. Готовлю адвоката на запуск к ним и в суд...

Докладніше
Оцінка:
310
12.02.2019

Здравствуйте. 2 ноября 2018 года мою машину, припаркованную у дома, въехал сдающий задом автомобиль. Это видели 2 свидетеля, которые вызвали полицию и позвонили мне. Нарушитель с места ДТП скрылся. Приехавшему наряду полиции свидетелями под протокол были описаны события, указан номер и марка авто, совершившего ДТП. Один свидетель видел и водителя, что тоже указано в полицейском протоколе.Страховая компания отказывается компенсировать мне нанесенный ущерб, ссылаясь на то, что судом не доказано, что за рулем находился именно указанный человек. Ударивший мою машину автомобиль опознан двумя свидетелями, автомобиль-нарушитель застрахован. Ситуация очевидна - она в мою пользу. Кому хозяин авто, указанный в страховом полисе виновного в ДТП, передавал управление - это его проблема, а не проблема потерпевшей стороны. Вопрос: стоит ли иметь дело с компанией, которая "кидает" своих клиентов ( с более чем 10-летним стажем) под очевидно надуманным предлогом? Ответ очевиден.

Докладніше
Оцінка:
1010
09.09.2018

Сервіс завжди на вищому рівні! Страхуюся у цій фірмі, а минулої зими в співробітника машину заїхав теж клієнт від Брокбізнес, все на ремонт виплатили швидко. Дуже добра страхова. Особливо сподобався новий офіс зеленого кольору у Львові біля готелю Львів - на Балабана, де переїхав працювати мій страховий агент. Зелений колір мій улюблений - означає життя, розвиток і колір грошей. Дуже бажаю, щоб ця фірма процвітала і далі добре виплачувала.

Докладніше
Оцінка:
710
11.07.2018
Пришлось однажды обратиться по вопросу страхования автомобиля, не возникло никаких нюансов, все чеки когда отправляла - оплачивали. Скоро нужно проходить дорогое лечение и реабилитацию в клинике в Киеве, решила поискать компании, где можно получить медицинскую страховуку, тут https://meds.com.ua/rating снова нашла Брокбизнес и думаю теперь снова сюда обратиться.
Докладніше
Оцінка:
110
26.03.2018
потрапив в дтп, інший учасник визнав себе винним, як виявилося в нього страховка оформлена з брокбизнес, оформили все як потрібно занесли всі необхідні документи і довідки і сказали чекати, пройшов місяць, телефоную, говорять "виплата через 90 днів після того як буде весь пакет документів, а ви ще не всі документи надали" те що мені сказали те я і надав, "ви ж відразу не повідомили що автомобіль службовий" додав я необхідні документи пройшов ще місяць, телефоную "вже всі документи є, але рішення по вашій справі ще немає, буде в четвер або п'ятницю, крайній строк в понеділок" телефоную у вівторок "агент який веде вашу справу у відпустці" б....ть чекаю коли та агента на відпочивається )))
Докладніше
Оцінка:
110
21.12.2017
Была медицинская страховка. Все оплачено было, платилось вовремя. и тут где то через пол года у меня схватили почки, как оказалось потом камень был. Звоню туда, мне говорят что вызвали мне скорую , приезжает Медиком, чуваки колят мне обезбаливающие , снимают причину боли ну не лечат и говорят что все остальное будет уже платное лечение. Утром говорят страховщики мне ехать в больницу на обследование. Приезжаю в обычную поликлинику на Шулявке, там смотрят мои почки,и говорят да есть камень и песок, и говорят что нужно пить лекарства, + ходить к ним на капельницы . И это уже все платное, страховая не чего не оплачивает) Вопрос: зачем мне страховая такая, если я тоже самое мог сделать и по месту жительства и не перся бы через весь город, где бы меня бесплатно обследовали и платно бы выписали лекарства). P.S Врач ещё сказал, о так я тебе выпишу хороших лекарств и по больше все равно страховая платит, а я ему такой говорю что нет, так он был очень удивлен )
Докладніше
Оцінка:
110
06.12.2017
29.08.2017 р. м. Рівне мій автомобіль потрапив у ДТП. Винуватця встановлено рішенням Суду. Страховий агент оцінив пошкодження та склав акт. Через деякий час до мене почали телефонувати представники Страхової брокбізнез і вимагати скинути 30% від суми страхових на їхній особистий рахунок. Я категорично відмовився. Після цього представники Страхової Брокбізнез - морозяться від мене і не хочуть спілкуватись. На мої листи не реагують. КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ...... Страхової КОМПАНІЇ брокбізнез НАВІТЬ ВОРОГАМ.!
Докладніше
Оцінка:
110
03.10.2017

У меня нет слов!!! ****** компания!!! Сумму компенсации занижают в трое, а то в четверо. Никто не перезванивает, оставляешь жалобы, ноль на массу... Звонил к ним целый месяц... Когда к ним приехал, лицо кирпичем... Насчитали за ремонт бампера, крыла, фары и подкрылка, внимание — 2836 грн. ( и это сентябрь 2017). Это у них такой эксперт. И мне сказали, что это еще мы вам пошли на уступки, типа продолжение мне сделали!!! Люди не страхуйтесь в этой ******* конторе!!!!!! Не кормите это *****!!!!!!!!

Докладніше
Оцінка:
1010
14.03.2017
Хочу висловити подяку СК БРОКБІЗНЕС за якісну і швидку роботу. В цій компанії я , моя родина та сімейний бізнес страхуємо з 2010 року. Протягом даного періоду було декілька виплат по каско, цивілці без затримок та непорозумінь. В листопаді 2016 р. стався прикрий інцедент- згоріло майно в Карпатах, але і цього разу БРОКБІЗНЕС не підвів , виплатили досить швидко 550 тис. грн.Рекомендую!
Докладніше
Оцінка:
110
28.12.2016
Ужасная компания!!!занизили сумму ущерба в 3 раза!.сумму нащитывают как хотят.работу считают по ценам дяди Васи.буду подавать в суд!!!Машина прошла 30 000 км.почему я должна ее ремонтировать в каких-то гаражах.Так называемый специалист,который ведет дело,на связь не выходит и не перезванивает.не страхуйтесь у них!!!!!!
Докладніше
Оцінка:
110
05.10.2016
Не страхова,а шарашкина контора.Навіть ворогові її не порекомендую. Мій чоловік потрапив в аварію в грудні 2015 року,зараз жовтень 2016 року,так вони майже рік шукають причини нам не відшкодовувати наші витрати. ОБХОДЬТЕ ЦЮ СТРАХОВУ 10 ДОРОГОЮ !!!!!!!!
Докладніше
Оцінка:
110
12.07.2016
Сын получил травму в финальной части ДЮФЛУ U-15. Лечение и реабилитация проходит за счет родителей. На сайте ДЮФЛУ страховики отписались, что все обязательства по "відшкодуванню витрат на лікування та реабілітацію футболістів виконано". Не врите людям. Черный пиар и никакой помощи. Уже очень давно рассчитываем только на себя. Просто уже все это движение достало!!!!!! Ссылка на сайт ДЮФЛУ:"Фінали Всеукраїнських змагань з футболу:підсумки".
Докладніше
Оцінка:
210
04.08.2015

Никогда не страхуйтесь в компании Брокбизнес, НИКОГДА.

Стал свидетелем того, что размер ушерба по ДТП занизили в 2,5 раза.

Для гугла:
Брокбизнес, страховка, гражданка, ОСАГО, мошенники, кидалы, негатив

Докладніше
Оцінка:
610
04.08.2015

в офисе ведут себя корректно.но не доброжелательно.у меня была машина рыночная стоимость около 9000 долларов.ремонт эксперт определил в 80000 гривень .машину признают тотал а денег выплатить хотят что не хватит на треть такого же авто.

Докладніше
Оцінка:
1010
04.08.2015

БРОКБІЗНЕС повернув довіру до страхових компаній

Була потерпілою при ДТП, раніше купувала страховку "для галочки" аби була. поки сама не попала. при ДТП водій на бусі, застрахованому у Страховій Брокбізнес розвалив мені пів моєї машини. чесно кажучи, думала , що компанія нічого не компенсує і через зневіру вже готова була ремонтувати машину за свій рахунок, навіть не рухаючи винуватця, бо був старший дядько, шкода його стало. в компанії мені повідомили, що виплата відбудеться коли зберуться всі документи, рішення суду і т.д. я набралась терпіння і чекала.і не повірите компанія відшкодувала мені гроші на ремонт....я в шоці. ця ск повернула довіру до страхових компаній, а то після щорічного банкрутування інших СК я вже була розчарувалась в усьому в нашій країні.
недавно закінчилась страховка яку я укладала з попередньою ск і зараз я новий клієнт СК Брокбізнес.
побільше б таких компаній, тоді було б менше негативу.велике дякую усім хлопцям і дівчатам, які працюють у Львові на вул.Шпитальній, особливо Ігору врегулювальнику за допомогу при ДТП і Віктору за те, що уклав новий договір, проконсультував і все детально роз"яснив.

Докладніше
Оцінка:
1010
04.08.2015

Рекомендую компанію, як надійну і порядну фірму, яка завжди виконує взяті на себе зобовязання. А такі як Александр троллі пишуть відгуки, то смішно навіть читати)))
Я страхую вже свій автомобіль 2 рік в Брокбізнесі у Львові, сервіс на висоті, тарифи оптимальні і змінювати СК навіть не думаю.

Докладніше
Оцінка:
910
04.08.2015

Произошло ДТП с участием автомобиля Рено-Симбол, застрахованного по КАСКО страховой компании Брокбизнес. Представленный пакет документов был рассмотрен «Брокбизнес» и решение о признании события страховым случаем принято. Авто было признано тотальным, т.е. направлено на списание с выплатой соответствующей компенсации. А/м был снят с учета в ГАИ и передан СК «Брокбизнес» (по акту приема-передачи); позже были начислены выплаты.

Докладніше
Оцінка:
910
04.08.2015

Наш VW Polo застрахован по КАСКО в Брокбизнес. Машине 5 лет пробег чуть больше 70 тысяч. 27 сентября произошло ДТП, виновником которого была я. Но, понятно, что по КАСКО должны покрыть убытки. Оценили ущерб в 7 000 грн. (муж сказал, что где-то так я и «влетела»). С документами пришлось побегать, приятного в этом мало, но выплатили мне все исправно. Ремонтировали у дилера и качеством довольны.

Докладніше
Оцінка:
1010
04.08.2015

Нравится мне Брокбизнес, уже два года пользуюсь их услугами. Моя Кэмри уже второй год у них по каско застрахован и горя не знаю. Был один случай страховой, въехал в меня «шумахер», бампер менял. Довольно быстро все решилось, проблем с оформление страхового случая и починкой бампера не возникло. Приятно обслуживаться в Брокбизнесе.

Докладніше
Оцінка:
1010
04.08.2015

Два дня назад праздновали с мужем 5 годовщину свадьбы, решили в качестве подарка оформить по полису добровольного медицинского страхования. Обратились в офис Брокбизнеса на белорусской, приятная девушка все рассказала и объяснила. Мы сами выбрали сумму страхования. Самое интересное, что сумма может переходить от меня к мужу. Теперь можем быть спокойны за наше здоровье, спасибо «Доктор-Броку».

Докладніше
Оцінка:
1010
04.08.2015

В январе едем с друзьями на горнолыжный курорт в Закопане. На прошлой неделе занялся оформлением туристической страховки, для меня это ново, но благодаря консультантам в СК «Брокбизнес» разобрался какую программу мне выбрать и оформил страховой полис. Хотелось бы выразить благодарность отзывчивым работникам Брокбизнеса, за разъяснения всех интересующих меня вопросов. А вообще надеюсь хорошо отдохнуть, и вернуться целым и невредимым)))

Докладніше
Новини страхування

У компанії ще не було важливих новин

Акції та знижки

В даний момент у компанії немає діючих акцій =(

Офіси
Компанія ще не надала дані про свої регіональні офіси