Відгуки про страхову компанію ПАТ «Страхова компанія «Країна»
Пошук
Оберіть цікаву для вас страхову компанію, і дізнайтеся відгуки клієнтів про її діяльність, швидкість і якість врегулювання страхових подій. Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Вперед!
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Дозвонится не реально. Координатори просто кладут трубки жалуясь на связь. Находясь в аптеке, фармацевти не могут дозвонится в етот бе***м( хотя с ними заключен договор)
Не рекомендую.
Докладніше
СК Країна (медична страховка) чеснно, послідовно і оперативно виконує свої страхові зобов'язання, забезпечує всі необхідні консультації, аналізи, обстеження, лікування, медикаменти, тощо. Координатори працюють злагоджено, і націлені на допомогу паціентові. Задоволена , рекомендую користуватись послугами цієї страхової компанії.
З вдячністю,
Олена Баглай
Докладніше
Спасибі, оперативно погодили та організували запис до лікаря, а потім вирішили питання з лікуванням.
Хороша СК.
Докладніше
Доброго всім здоров‘я. Я, клієнт СК Країна вже не перший рік. Трапилось так, що мені треба було терміново робити оперативне втручання. Зв‘язавшись із лікарем- асистентом в м. Запоріжжя, вона підтвердила, що випадок страховий, але клініка Віта Центр, яку я обрав для лікування, є приватною. І тому відмовили в гарантуванні операції і лікування в цій клініці. Прийом вузького спеціаліста- за свій кошт, УЗД- за свій кошт. Наступного дня після операції прогарантували ліки. Прийшло СМС підтвердження, приїжджаю в аптеку, а там ні якої інформації про замовлення не мають. Телефоную в СК Країна: кажуть-технічна помилка, мої ліки чекають на мене в аптеці іншого району, за 15 км від мене!!! Прошу дівчину знайти аптеку ближче. Не відмовили, підібрали за 1 км від мене. І все це мене дуже засмутило. Тому не можу порадити СК КРАЇНУ, як надійного партнера!
Докладніше
Несколько лет назад оформили страховку, сейчас пришлось обратиться в приватбанк за выплатой, на что они сказали что расторгли отношение с этой компанией из-за акредитищауии, но деньги ВСЕ ТАК ЖЕ ИДУТ КАЖДЫЙ МЕСЯЦ С КАРТЫ!!! Дозвониться до этой компании нереально! Кому война, а кому мать родная!!!!!
Докладніше
Застрахувалася через приват банк рік тому але шкода ..при важкому інфекційному захворювані сказали що в них такий пунтик не числиться хоча в договорі від приват банку було ...але головне що страховку я сплачувала а тепер сиджу без копійки в Країні війни і застрахована!!!Головне назва ...застрахована...от від чого чи від кого...не відомо!!!Не рекомендую!!!!
Докладніше
Добрий вечір. Хочу поділитися своїми враженнями від страхової компанії « Країна». Я застрахувала свою матусю вже більше трьох років назад через Приват банк. На 100 000 грн з місячним внеском у 400 грн. З початку нам все подобалось , ми іноді звертались і отримували виплати , але чим далі тим худше було обслуговування. Спеціалісти компанії стали просто ігнорити нас. Але останні два звернення мене просто порвали!!! Гострий панкреатит з госпіталізацією та інсульт також по швидкій. В страхову були надані всі документи з печатками. А вони відправили якійсь запит і очикують відповідь вже півтора місяці . На моє благання розглянути справу мені кажуть що чекають відповідь від лікарні. Но Секретарь головного лікаря на другий день після запиту надала відповідь прямо при мені. А в страховій кажуть що не отримали і відправили ще через Укрпошту. Мама потребує реабілітації, вже ! А не через пів року. Скажіть що мені робити?
Докладніше
Загалом відношення до компанії - позитивне. Страхові випадки (в мене їх було два) виплатилися доволі швидко. Документи вимагалися по суті, нічого зайвого. Але... Договір був зареєстрований через ПриватБанк. Після повідомлення з банку, що акредитацію компанії скасовано і, щоб, продовжити надалі договір, потрібно самостійно зв'язатися зі страховою компанією для уточнення реквізитів для оплати, я так і зробила. Та це виявилося нереальною місією! Оператори переключали до менеджерів, а там, автоматом відповідало, що перетелефонують. Одному з операторів навіть диктувала свої дані та номер договору, запевнив, що так точно перетелефонують. Писала на сайті компанії через зворотній зв'язок. І всі ці дії ні до чого не призвели. Шкода, але прийдеться переходити до іншої страхової.
Докладніше
Произошел страховой случай в июле 2022 года, после обращения в СК Краина предоставил все требуемые документы, с этого периода прошло уже более месяца, а выплаты по возмещению ущерба нет и на телефонные звонки внятного ответа когда будет выплата нет или отдел возмещения не отвечает
Докладніше
При оформлении автоцивилки он-лайн полис по окончанию процедуры не пришел. Служба поддержки порекомендовала подождать до следующего дня - по факту - выходного. В выходные порекомендовали подождать до понедельника, когда соответствующий специалист появится на работе и сможет или вернуть деньги или дооформить полис. Похоже, клиенты компании не нужны.
Докладніше