Відгуки про страхову компанію ПАТ «Страхова компанія «Країна»
Пошук
Оберіть цікаву для вас страхову компанію, і дізнайтеся відгуки клієнтів про її діяльність, швидкість і якість врегулювання страхових подій. Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Вперед!
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Вперше зіштовхулася з роботою страхових компаній. В мене страховка по здоровʼю. І більше не хочеться. Первинну консультацію оплачують (але у мене через декларацію з лікарем і так ці консультації безкоштовні), все що йде після-здача аналізів, повторна консультація, операція-нічого не компенсується.
І так ти платиш страховку і додатково оплачуєш клінікам.
Підтримка погана. Чекала хвилин 7 доки лікар додзвониться до страхової відчитатися за подальші рекомендації. Телефонувала дізнатися статус заявки на повернення коштів - то у відділу компенсації не робочий день, то у них перерва на обід. Витрачені гроші, час і нерви
Докладніше
Жахлива страхова компанія, з виплатами тягнуть, кожну копійку треба відвойовувати. Те, що після ДТП людина залишилась без машини - їм все рівно. Так ще й урізають в половину виплату. Жесть.
Не рекомендуватиму нікому і ніколи.
Докладніше
гірше страхової компанії я ще не зустрічала! Уявіть людина з переломом щелепи гострим болем опухлим обличчям і високою температурою прийшла в аптеку отнимати ліки, мало того що це все дуже довго оформлюють так ще потрібно надіслати їм на електронну пошту фото призначення лікаря!! людині який ледве тримається від болю надіслати фото!!! і чекати схвалення! Це жах, вони видають найдешевші препарати!! Люди не зв'язуйтесь з цією страховою, подумайте разів 100!!!!!
Докладніше
Просто жахлива компанія, не відповідають на листи, співробітник Ярослава Мо***ка повністю ігнорує мене, як клієнта, а хоча і не тільки вона, скільки не телефонуєшь, повний ігнорує, як в прірву, а все чому, не хочуть відшкодувати виплати.
Докладніше
Спасибо. Получил дорогие лекарства связаные с онкологией. Компание качественно сработали. Спасибо.
Докладніше
Якщо схочете отримати ліки по страховці ві "Країна" то краще буде їх зробити самому або лікуватись "подорожником", так буде швидше і надійніше.
Докладніше
Мною була отримана травма внаслідок падіння на льоду, страховою був прогарантований прийом травматолога, мрт та операція по відновленню пошкоджених в результаті падіння звʼязки та меніска. Також був організований та оплачений передопераційний огляд травматолога, але після надання калькуляції по операції. СК Країна відмовила у виплаті. В порушення умов договору надали відповідь з обґрунтуванням через тиждень ( по договору через 2 робочі дні). В обгрунтуванні відмовили посилання на пункт виключень: лікування системних захворювань сполучної тканини хоча лікарем був встановлений зовсім інший діагноз, а факт травми зафіксований у міському травмпункті та підтверджений ще двома лікарями у приватних клініках. Не рекомендую медичне страхування в даній СК.
Докладніше
Від роботодавця не перший рік застрахована в СК КРАЇНА. Це компанія, в якої потрібно з боєм вибивати всі страхові оплати (покриття) та компенсації (відшкодування).
З останнього: за договором страхування маю право на оплату консультації лікаря-офтальмолога. Взяла у сімейного лікаря направлення, пішла в офтальмологічний центр, отримала виписку. Подзвонила в страхову для можливості подачі заявки на ВІДШКОДУВАННЯ вже оплачених мною послуг, сказали приїхати, надати оригінали та копії певних документів, написати заяву на відшкодування, через деякий час передзвонити щодо результату в СК КРАЇНА. Подзвонила, дізналася, що відмовлено, хоча за договором, послуги на консультацію лікаря офтальмолога повинні покриватися, або відшкодовуватися за фактом сплати своїм коштом.На мої запитання, чому відмова, консультант щось розповідала, що я звернулася в страхову постфактум, а не до прийому у лікаря, що клініка не входить в якийсь перелік клінік, з якими вони співпрацюють, хоча я ПРИЙШЛА ПИСАТИ ЗАЯВУ НА ВІДШКОДУВАННЯ ПОСЛУГ ЯКІ ВЖЕ НАДАНІ ТА ПОВИННІ ПОКРИВАТИСЯ ДОГОВІРОМ СТРАХУВАННЯ. Декілька років тому ця ж страхова компанія також відмовлялася сплачувати МРТ, і тільки після скандалу, мені його покрили.СК КРАЇНА НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!
Докладніше