Відгуки про страхову компанію ПАТ «Страхова компанія «Країна»

Клієнтська оцінка (за рік):
4,310
Відгуків за останній рік:3
Всього відгуків:116
17 Позитивних
2 Нейтральних
97 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
1010
17.11.2023 13:39
Спасибі, оперативно погодили та організували запис до лікаря, а потім вирішили питання з лікуванням. Хороша СК.
Докладніше
Оцінка:
210
29.04.2023 21:05
Доброго всім здоров‘я. Я, клієнт СК Країна вже не перший рік. Трапилось так, що мені треба було терміново робити оперативне втручання. Зв‘язавшись із лікарем- асистентом в м. Запоріжжя, вона підтвердила, що випадок страховий, але клініка Віта Центр,  яку я обрав для лікування, є приватною. І тому відмовили в гарантуванні операції і лікування в цій клініці. Прийом вузького спеціаліста- за свій кошт, УЗД- за свій кошт. Наступного дня після операції прогарантували ліки. Прийшло СМС підтвердження, приїжджаю в аптеку, а там ні якої інформації про замовлення не мають. Телефоную в СК Країна: кажуть-технічна помилка, мої ліки чекають на мене в аптеці іншого району, за 15 км від мене!!! Прошу дівчину знайти аптеку ближче. Не відмовили, підібрали за 1 км від мене. І все це мене дуже засмутило. Тому не можу порадити СК КРАЇНУ, як надійного партнера!
Докладніше
Оцінка:
110
28.02.2023 14:25
Несколько лет назад оформили страховку, сейчас пришлось обратиться в приватбанк за выплатой, на что они сказали что расторгли отношение с этой компанией из-за акредитищауии, но деньги ВСЕ ТАК ЖЕ ИДУТ КАЖДЫЙ МЕСЯЦ С КАРТЫ!!! Дозвониться до этой компании нереально! Кому война, а кому мать родная!!!!! 
Докладніше
Оцінка:
110
28.11.2022 13:40
Застрахувалася через приват банк рік тому але шкода ..при важкому інфекційному захворювані сказали що в них такий пунтик не числиться хоча в договорі від приват банку було ...але головне що страховку я сплачувала а тепер сиджу без копійки в Країні війни і застрахована!!!Головне назва ...застрахована...от від чого чи від кого...не відомо!!!Не рекомендую!!!!
Докладніше
Оцінка:
110
21.11.2022 21:55
Добрий вечір. Хочу поділитися своїми враженнями від страхової компанії « Країна». Я застрахувала свою матусю вже більше трьох років назад через Приват банк. На 100 000 грн з місячним внеском у 400 грн. З початку нам все подобалось , ми іноді звертались і отримували виплати , але чим далі тим худше було обслуговування. Спеціалісти компанії стали просто ігнорити нас. Але останні два звернення мене просто порвали!!! Гострий панкреатит з госпіталізацією та інсульт також по швидкій. В страхову були надані всі документи з печатками. А вони відправили якійсь запит і очикують відповідь вже півтора місяці . На моє благання розглянути справу мені кажуть що чекають відповідь від лікарні. Но Секретарь головного лікаря на другий день після запиту надала відповідь прямо при мені. А в страховій кажуть що не отримали і відправили ще через Укрпошту. Мама потребує реабілітації, вже ! А не через пів року. Скажіть що мені робити?
Докладніше
Оцінка:
910
15.11.2022 21:27
Загалом відношення до компанії - позитивне. Страхові випадки (в мене їх було два) виплатилися доволі швидко. Документи вимагалися по суті, нічого зайвого. Але... Договір був зареєстрований через ПриватБанк. Після повідомлення з банку, що акредитацію компанії скасовано і, щоб, продовжити надалі договір, потрібно самостійно зв'язатися зі страховою компанією для уточнення реквізитів для оплати, я так і зробила. Та це виявилося нереальною місією! Оператори переключали до менеджерів, а там, автоматом відповідало, що перетелефонують. Одному з операторів навіть диктувала свої дані та номер договору, запевнив, що так точно перетелефонують. Писала на сайті компанії через зворотній зв'язок. І всі ці дії ні до чого не призвели. Шкода, але прийдеться переходити до іншої страхової.
Докладніше
Оцінка:
110
30.08.2022 13:47
Произошел страховой случай в июле 2022 года, после обращения в СК Краина предоставил все требуемые документы, с этого периода прошло уже более месяца, а выплаты по возмещению ущерба нет и на телефонные звонки внятного ответа когда будет выплата нет или отдел возмещения не отвечает
Докладніше
Оцінка:
210
13.08.2022 10:32
При оформлении автоцивилки он-лайн полис по окончанию процедуры не пришел. Служба поддержки порекомендовала подождать до следующего дня - по факту - выходного. В выходные порекомендовали подождать до понедельника, когда соответствующий специалист появится на работе и сможет или вернуть деньги или дооформить полис. Похоже, клиенты компании не нужны.
Докладніше
Оцінка:
110
20.07.2022 15:59
Насчитали 4тыс грн при реальной сумме 22тыс (просчитали эксперты), уже как шесть месяцев не можем получить ни копейки. Пишем во все возможные инстанции.
Докладніше
Оцінка:
110
11.06.2022 10:34
22 декабря 2021г заключил договор страхования здоровья через Приват 24 и сразу начал оплачивать по 400 грн ежемесячно. Специалист банка дала мне на руки приложение с описанием заболеваний. 17 мая  я внезапно заболел полиартрозом, подали заявку в СК Краина 19.5.22 я начал лечение на которое потратил 4000 грн, но мне надо ещё было сделать укол в колено. Я не стал укол делать, так как денег уже не было. Сказал врачу что как получу страховку и тогда оплачу укол. Но мне отказали в выплате. Куратор по моему договору ответила мне, что мне надо было следить на их сайте за изменениями перечня заболеваний, которые произошли в январе 2022. И как оказалось что вместо пункта 71 с моей болезнью появилась другая болезнь, а моя болезнь вообще исчезла! На мой вопрос что я мол заключил договор тогда, когда была эта болезнь в перечне она ответила, что вы же продолжали оплачивать страховую сумму - значит вы согласились с изменённым перечнем заболеваний. Но я даже сейчас не могу найти где это!
Докладніше