Відгуки про страхову компанію ПАТ «Страхова компанія «Країна»

Клієнтська оцінка (за рік):
4,910
Відгуків за останній рік:7
Всього відгуків:122
19 Позитивних
2 Нейтральних
101 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
1010
31.03.2024 22:36
Спасибо. Получил дорогие лекарства связаные с онкологией. Компание качественно сработали. Спасибо.
Докладніше
Оцінка:
110
19.03.2024 18:05
Якщо схочете отримати ліки по страховці ві "Країна" то краще буде їх зробити самому або лікуватись "подорожником", так буде швидше і надійніше.
Докладніше
Оцінка:
110
26.02.2024 20:48
Мною була отримана травма внаслідок падіння на льоду, страховою був прогарантований прийом травматолога, мрт та операція по відновленню пошкоджених в результаті падіння звʼязки та меніска. Також був організований та оплачений передопераційний огляд травматолога, але після надання калькуляції по операції. СК Країна відмовила у виплаті. В порушення умов договору надали відповідь з обґрунтуванням через тиждень ( по договору через 2 робочі дні). В обгрунтуванні відмовили посилання на пункт виключень: лікування системних захворювань сполучної тканини хоча лікарем був встановлений зовсім інший діагноз, а факт травми зафіксований у міському травмпункті та підтверджений ще двома лікарями у приватних клініках. Не рекомендую медичне страхування в даній СК.
Докладніше
Оцінка:
110
26.02.2024 15:28
Від роботодавця не перший рік застрахована в СК КРАЇНА. Це компанія, в якої потрібно з боєм вибивати всі страхові оплати (покриття) та компенсації (відшкодування). З останнього: за договором страхування маю право на оплату консультації лікаря-офтальмолога. Взяла у сімейного лікаря направлення, пішла в офтальмологічний центр, отримала виписку. Подзвонила в страхову для можливості подачі заявки на ВІДШКОДУВАННЯ вже оплачених мною послуг, сказали приїхати, надати оригінали та копії певних документів, написати заяву на відшкодування, через деякий час передзвонити щодо результату в СК КРАЇНА. Подзвонила, дізналася, що відмовлено, хоча за договором, послуги на консультацію лікаря офтальмолога повинні покриватися, або відшкодовуватися за фактом сплати своїм коштом.На мої запитання, чому відмова, консультант щось розповідала, що я звернулася в страхову постфактум, а не до прийому у лікаря, що клініка не входить в якийсь перелік клінік, з якими вони співпрацюють, хоча я ПРИЙШЛА ПИСАТИ ЗАЯВУ НА ВІДШКОДУВАННЯ ПОСЛУГ ЯКІ ВЖЕ НАДАНІ ТА ПОВИННІ ПОКРИВАТИСЯ ДОГОВІРОМ СТРАХУВАННЯ. Декілька років тому ця ж страхова компанія також відмовлялася сплачувати МРТ, і тільки після скандалу, мені його покрили.СК КРАЇНА НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!
Докладніше
Оцінка:
110
05.02.2024 15:33
Дозвонится не реально. Координатори просто кладут трубки жалуясь на связь. Находясь в аптеке, фармацевти не могут дозвонится в етот бе***м( хотя с ними заключен договор)  Не рекомендую.
Докладніше
Оцінка:
1010
08.01.2024 13:09
СК Країна (медична страховка) чеснно, послідовно і оперативно виконує свої страхові зобов'язання, забезпечує всі необхідні консультації, аналізи, обстеження, лікування, медикаменти, тощо. Координатори працюють злагоджено, і націлені на допомогу паціентові. Задоволена , рекомендую користуватись послугами цієї страхової компанії. З вдячністю, Олена Баглай
Докладніше
Оцінка:
1010
17.11.2023 13:39
Спасибі, оперативно погодили та організували запис до лікаря, а потім вирішили питання з лікуванням. Хороша СК.
Докладніше
Оцінка:
210
29.04.2023 21:05
Доброго всім здоров‘я. Я, клієнт СК Країна вже не перший рік. Трапилось так, що мені треба було терміново робити оперативне втручання. Зв‘язавшись із лікарем- асистентом в м. Запоріжжя, вона підтвердила, що випадок страховий, але клініка Віта Центр,  яку я обрав для лікування, є приватною. І тому відмовили в гарантуванні операції і лікування в цій клініці. Прийом вузького спеціаліста- за свій кошт, УЗД- за свій кошт. Наступного дня після операції прогарантували ліки. Прийшло СМС підтвердження, приїжджаю в аптеку, а там ні якої інформації про замовлення не мають. Телефоную в СК Країна: кажуть-технічна помилка, мої ліки чекають на мене в аптеці іншого району, за 15 км від мене!!! Прошу дівчину знайти аптеку ближче. Не відмовили, підібрали за 1 км від мене. І все це мене дуже засмутило. Тому не можу порадити СК КРАЇНУ, як надійного партнера!
Докладніше
Оцінка:
110
28.02.2023 14:25
Несколько лет назад оформили страховку, сейчас пришлось обратиться в приватбанк за выплатой, на что они сказали что расторгли отношение с этой компанией из-за акредитищауии, но деньги ВСЕ ТАК ЖЕ ИДУТ КАЖДЫЙ МЕСЯЦ С КАРТЫ!!! Дозвониться до этой компании нереально! Кому война, а кому мать родная!!!!! 
Докладніше
Оцінка:
110
28.11.2022 13:40
Застрахувалася через приват банк рік тому але шкода ..при важкому інфекційному захворювані сказали що в них такий пунтик не числиться хоча в договорі від приват банку було ...але головне що страховку я сплачувала а тепер сиджу без копійки в Країні війни і застрахована!!!Головне назва ...застрахована...от від чого чи від кого...не відомо!!!Не рекомендую!!!!
Докладніше