ПрАТ "Страхова компанія "Перша "


Рік заснування:2001
Гаряча лінія:0 800 508 010
Юридична адреса компанії:03150, м. Київ, вул. Фізкультури, 30


Позиції компанії в рейтингах
10
Позиция №10 в рейтингу
Перша

Інформація про компанію

Дата реєстрації: 
24 вересня 2001 року 

Структурні підрозділи: 
46 відокремлених структурних підрозділів в обласних центрах та 25 районних центрів продажу, 220 штатних робітників.

Страхова компанія «Перша» отримала відразу дві нагороди: «Лідер довіри клієнтів - 2016» та Диплом «Найбільш інвестиційно приваблива компанія»,  увійшовши до «ТОП-5» компаній, найбільш привабливих для інвесторів.

Компанія є членом

  • Моторного (Транспортного) Страхового Бюро України
  • Член Ліги страхових організацій України
  • Асоціації Міжнародних Експедиторів України
Клієнтська оцінка (за рік):
3,810
Відгуків за останній рік:6
Всього відгуків:45
18 Позитивних
0 Нейтральних
27 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
110
20.03.2024
Вітаю!!! Отримати компенсацію дуже тяжко! Більше 30 днів пройшло після подачі заявки… Водять за ніс… 
Докладніше
Оцінка:
110
29.11.2023
Багато писати не буду,затягують,а виплати не проводять,одним словом ОФЕРИСТИ!!!
Докладніше
Оцінка:
110
14.07.2023
Жахлива страхова, ніколи більше не користуватимусь і нікому не пораджу. Були на відпочинку з дітьми в Болгарії. Стало погано, висока температура, з вуха тече кров, біль не виносима. Але лікар оглянути не міг бо страхова не давала підтвердження. Для них ці симптоми не є серйозними. Тож якщо обираєте цю страхову - будьте готові що вам ніхто не допоможе, на вас тільки хочуть заробити !!! 
Докладніше
Оцінка:
110
24.06.2023
Завжди страхувався лише в них. Більше 10-ти років. А коли захотів отримати копію дійсного полісу, бо свій десь посіяв, то був посланий нахрен оператором. Уявляю якщо б стався страховий випадок... Буду обходити десятою дорогою цю компанію.
Докладніше
Оцінка:
1010
31.05.2023
Маю декілька квартир в столиці та здаю їх в оренду. Вже давно для власного спокою страхую квартири в СК "Перша". Нещодавно отримав дзвінок від орендарів, які скаржились на появу жовтої плями на стелі ванної кімнати. Ситуація швидко погіршувалась: поки розшукував сусідів, перекривали воду, пляма розширилась до розміру понад метра в діаметрі. На ранок наступного дня я вирішив зв'язатись з представниками страхової компанії. Після короткого дзвінка до кол-центру, мені надали всю необхідну інформацію щодо оформлення заяви. Співробітники СК "Перша" пояснили процедуру подання заяви, вимоги до документації та відповіли на всі мої питання. Завдяки оперативності СК "Перша" вже через тиждень отримав компенсацію на відновлення ремонту. Це дозволило швидко виправити пошкодження та відновити стан ванної кімнати до попереднього стану. Я був дуже задоволений швидкістю та якістю обслуговування!
Докладніше
Оцінка:
910
26.05.2023
Я вдячний СК "Перша" за їхню роботу. Я, як новий клієнт, натрапив на цю страхову компанію в Інтернеті, зв'язався з ними і оформив страховку КАСКО. Через 4 місяці відбулося ДТП. Страхова компанія без заперечень і затягувань процесу швидко виплатила за ремонт в автомайстерні. Я залишився задоволеним. Дякую СК "Перша" за їхню працю.
Докладніше
Оцінка:
910
08.05.2023
Недавно моє авто Lexus RX потрапило у ДТП, в якому я не був винуватий, але моє авто все одно зазнало пошкоджень. Я звернувся до страхової компанії СК "Перша", щоб отримати компенсацію за відновлювальний ремонт авто по КАСКО. Після оцінки ступеня пошкоджень та вартості ремонту, СК "Перша" надала мені повну компенсацію за відновлювальний ремонт автомобіля в розмірі 36 500 грн. Я був приємно здивований якісним і ефективним сервісом страхової компанії, який дозволив мені швидко і без зайвих проблем отримати необхідну компенсацію та ремонт. Випадки ДТП завжди є неприємними та стресовими для водіїв, але завдяки страховці КАСКО від СК "Перша" я відчував себе захищено. Я впевнений, що правильний вибір страхової компанії може значно полегшити життя автовласникам в подібних ситуаціях. Коротко кажучи, я рекомендую всім водіям розглянути можливість оформлення страховки КАСКО від СК "Перша", щоб отримати не тільки фінансовий захист, а також високоякісний сервіс у разі виникнення непередбачуваних ситуацій на дорозі.
Докладніше
Оцінка:
1010
02.05.2023
Я працюю у своїй компанії вже понад рік, і недавно вперше серйозно перехворіла на бронхіт. Скористалася страховкою та звернулася до лікаря. Спочатку я скептично відносилась до такої привілегії як корп. страхування. Але тепер можу сміливо сказати що я дуже рада, що застрахована в СК «Перша», вони надали швидку та якісну допомогу. Мені не довелося платити за ліки, які призначив лікар, і я змогла пройти повне лікування без будь-яких додаткових витрат. Крім того, я хотіла б відзначити, що страхування на роботі має значні переваги. Застраховані працівники хворіють в середньому менше, і лікування проходить значно швидше. Я дуже вдячна нашій компанії за те, що вона надає нам таку можливість, і рекомендую всім роботодавцям користуватися цією перевагою, для своїх працівників.
Докладніше
Оцінка:
910
05.04.2023
Хотів би поділитися своїм досвідом страхування в СК "Перша". Я оформлював страхування мого заміського будинку, включаючи мої особисті речі. Я вирішив скористатися послугами СК "Перша", оскільки вже мав з ними справу і був задоволений. Допомогли мені підібрати оптимальний план страхування мого майна та надали мені чітку інформацію про умови та деталі страхового поліса. Оформлення страхового поліса було легким. Я отримав поліс у той же день, коли звернувся до компанії. Крім того, я хочу зауважити, що ціни на послуги СК "Перша" є високо конкурентоспроможними. Я порівнював ціни та виявив, що СК "Перша" пропонує оптимальні та доступні ціни.
Докладніше
Оцінка:
910
16.03.2023
Мій досвід страхування квартири. Захотіла застрахувати квартиру перед тим як здати її в оренду. За порадою знайомих звернулася до СК «Перша» Обслуговуванням і умовами залишилась дуже задоволеною. Тепер можу спати спокійно не переймаючись з питань форс-мажорів.
Докладніше
Оцінка:
110
01.01.2023
Занизили суму виплати в 4 рази тягнуть відповіддю про відшкодування посилаючись на закон що мають право до 90 днів це зробити автомобіль пошкоджено стоіть і неможна з ним нічого робити
Докладніше
Оцінка:
110
23.06.2022
В задню частину мого автомобіля в'їхали, розбили фару, пошкодили бампер та крило. Виплатили 2800 гривень. Тільки фара б/у коштує в районі 4000 гривень. Страхова компанія винуватця "Перша".
Докладніше
Оцінка:
110
28.04.2022
29.01.2022 мені не пощастило потрапити в ДТП, виноватець якого був застрахований в першій страховій. 31.01.2022 разом з виноватцем відвідали офіс страхової і подали документи. В той же день я пройшов оцінювання. 28.02.2022 навіть набуло рішення суду, і виноватець особисто віднесла рішення в офіс страхової. В березні я відвідував теж офіс страхової, і мені сказали, що заява ще на етапі оцінки експертів, і взагалі термін 90 днів, тому ще ппотрібноочікувати. 28.04.2022 я знову зв'язався зі страховою компанією і вони мені зявили, що заяву ми подавали 24.03.2022, тому ще в них є час!!! Коли я сказав, що у мене в вайбері є історія переписки з їхнім менеджером за 31.01, сказали що передадуть інформацію в відділ врегулювання, в що мені далі потрібно очікувати очікувати. І я впевнений, що це ще не кінець, потрібно буде ще купу раз з ними зв'язуватися. Будь-ласка, не страхуйтеся в цій компанії, це принесе купу проблем потерпілим в ДТП!
Докладніше
Оцінка:
110
10.09.2021
Никому не советую связываться с этой страховой. Мне очень не повезло- по ДТП виновник был застрахован в СК "Перша". Изначально СК вводила в заблуждение о необходимом ПОЛНОМ пакете документов. Только после консультации в МТСБУ мною правильно и в полном объеме были отправлены документы на возмещение ущерба. Сумма реального ремонта авто многократно превышает выплаченную сумму. Страховая выплатила мизерную сумму, такое впечатление что взяла ее с потолка. Неоднократные официальные запросы на предоставление мне информации о расчете страхового возмещения и ознакомления меня со страховым актом ни к чему не привели. Полный игнор. Что они там посчитали , какие повреждения учли - даже не догадываюсь. Я в полном шоке. Буду судиться с ними. НЕ страхуйтесь в СК "Перша" - и будет Вам счастье.
Докладніше
Оцінка:
110
12.06.2021
По евро-протоколу страхова компанія Перша ("хабібулін та компанія") тягнула виплату 93 дні поки не пояснив, що напишу заяву в моторо-транспортне бюро для вирішення цього питання. На дзвінки на гарячу лінію відповідь одна "в нас є до 90 днів згідно законодавства " страховка витрати не покрила . Я залишився вкрай не задоволеним як страхова компанія "Перша" відноситься до своїх клієнтів так і до виконання своїх прямих обов'язків.
Докладніше
Оцінка:
110
04.06.2021
Являюсь потерпілою стороною. У винуватця поліс від СК Перша. Вже закінчується другий місяць, як заведена справа. Результату нема. Суму збитку не порахували. Відповідь на все- чекайте, згідно закону до 90 днів. Буду готувати скаргу до НБУ у відділ захисту прав споживачів. 
Докладніше
Оцінка:
410
27.04.2021
Решение вопроса - скорее неудовлетворительное чем удовлетворительное. Пострадал в аварии 25.01.2021года. Ниссан Рог 2017г.в. Заключение эксперта - замена фары, зеркала, крыла, пер.двери. А также ремонт: пер.бампера, капота, зад.двери. Страховая компенсировала 31400грн., и аж 27.04.2021г Я потратил 47000. Наверное оценщики 3 месяца искали цены на Китайские (дешёвые)зап.части. Вот как -то так!
Докладніше
Оцінка:
110
31.10.2020

Працівник Хмельницької філії СК Перша *ім'я приховане* поводить себе по грубо не дає пояснення і має проблеми з зором так як не бачить явні пошкодження авто Огляд проводить протягом 3хв Пошкодження виявляє за допомогою залишків кави в стакані. Очікував відповідь на лист 26 календарних днів Ніхто не може пояснити стан розгляду справи Телефон гарячої ліній можна стати меломаном при очікуванні

 
Докладніше
Оцінка:
1010
11.10.2020

Вовремя оформил страховку. Будто бы проведение подсказало. Раньше было жалко денег на страхование. Считал это выкинутыми деньгами, а лучшим способом страхования - создавать свою финансовую стену и, в случае чего, тянуть деньги из своей финансовой стены. Но тут появились свободные деньги и впереди намечался велозаезд по пересеченной местности. И, как подсказал кто, застраховаться. Пригодилось) Упал с велика. Неудачно. Сломал руку. Закрытый перелом. Страховая выплатила без проблем. Вот, за это и решил сказать спасибо.

Докладніше
Оцінка:
1010
14.09.2020

Два роки я клієнт 1-ї Страхової. Класні продукти. Професійний колектив.

Докладніше
Оцінка:
910
16.04.2020

Попал в аварию, с фурой не разминулись. Я ехал по главной, фура выезжала со второстепенной... Все очевидно. Капот, бампер, правое крыло,дверь,стекло боковое,зеркало,диск передний и еще по мелочи...под замену.Написал заявление на выплату,предоставил решение суда, прислали эксперта. Машине 2,5 года, выплату насчитали максимальной-100 тысяч.(сейчас 130, но у виновника был полис где еще максимум было 100). Решение на выплату приняли за 4 дня до окончания 90 дней. Нервов конечно мне стоило много,тем более начитавшись отзывов разных.ждать очень тяжело было, звонил каждую неделю, а в ответ было одно-решение о выплате еще не принято, у нас есть 90 дней.. Но выплатили самое главное всю сумму за 1 день до окончания 90 дней. Так что могу смело рекомендовать Першу страхову. Результат есть и он положительный для меня, денег хватило покрыть все затраты. Это радует

Докладніше
Оцінка:
110
11.03.2020

Здрастуйте. В мене трапився випадок, де мій автомобіль був понівечений персоною у якої був поліс з страховою компанією Перша. Документи були надані в комапанію 3 січня 2020 року. Зараз середина березня. Жодного дзвінка зі сторони страхової не було. При чому при подачі документів вони не взяли в мене ні картки ні рахунку для здійснення виплати. Цікаво скільки ще чекати виплати по страховому випадку.

Докладніше
Оцінка:
110
17.02.2020

Не советую! Если только вы специально не намерены использовать страховку. В моём случае это была медицинская страховка, острая зубная боль. По возвращению обратился с заявлением. В отделении при слове страховой случай все спрятали улыбки, начался прессинг и давление, что надо было внимательно читать договор и нечего тут даже писать, время прошло, параллельно морально давить и пытаться всячески задеть. В конце концов по заявлению, необходимо звонить самому и слышать невнятный ответы об отказе, то договор не тот, то поздно сообщил, то звонить надо было сразу всем (а потом болеть). Во общем отношение отвратительное, без понимания, в медицине полный 0, только бюрократия. При видя полиса за границей абсолютное не понимание и не принятие к обращению, вниманию. У клиента в любом случае обязана быть связь со страховой, и куча документов на руках и собирать все чеки и действия врачей записывать.

Докладніше
Оцінка:
110
31.01.2020

4 Сентября меня догнал автомобиль. Експерт оперативно приехал ровно на следующей неделе. Оценивать автомобиль нехотели пока не было решения суда. Спустя месяц, получили решение суда. Сказали, что завтра оценят. В результате на следующий день мне звонит представитель полиции из карного розшуку. Страховая написала заявление о подозрениее подделки VIN. Спустя неделю 17 октября я получил результат. В Мрев сказали что ето обычное явление когда страховая копает под тебя что бы не выплятить деньги. Сразу же 17 ноября дали мне написать заявление на выплату. Тоисть если 17 ноября написано заявление, то следовательно закону о 90 дней, должны были выплятить 15 января. Выплатили 28 января. И главное что автомобиь стоит 3000$ они оценили в 2000$. И из тотала вычеслили 33000грн. В общем, весь период искали повод не выплатить компенсацию, машину митсубиси оценили стоимостю ВАЗ. Выплату котору должны были сделать до 90 дней сделали спустя 103 дня.

Докладніше
Оцінка:
1010
15.01.2020

Постійно подорожую за кордон. Купую страховки вже досить довгий час у м.Луцьку. Дуже подобається колектив, Завжди привітні, усміхненні, і професійно проконсультують і пригостять смачною кавою!

Докладніше
Оцінка:
1010
04.12.2019

Хорошая страховая, выплатили деньги по автогражданке через 40 дней, проблем никаких не было.

Докладніше
Оцінка:
910
04.12.2019

Являюсь клиентом СК "Перша". Был случай,когда отдыхали на даче. Машину кто-то поцарапал и разбил фару. Так вот после того как мы обратились в страховую, тут же на следующий день мы передали все документы, нас направили на СТО. В течении 3-й дней нам отремонтировали машину и через неделю нам перевели деньги. Я рада что все так быстро решилось без лишних споров и конфликтов. Хорошо когда есть еще люди добросовестные и порядочные.

Докладніше
Оцінка:
1010
10.04.2019

Получала страховое возмещение по ОСГПО как пострадавшая сторона, г. Херсон. Все обошлось одним визитом в страховую компанию, возмещение выплатили через 1.5 месяца, сумма соответствовала причиненному ущербу. Благодарю за сотрудничество

Докладніше
Оцінка:
110
23.01.2019

Мав випадок у м. Львів . Вдарили мене в бік (Обганяли авто на повороті в бік врізались) чувак винуватець ДТП *скрыто* Вияяився працівником ПЕРШОЇ. Приїха його спільнки .. вони обговорили план дій Що Говорити Поліції . Поліція приїхала .. Мене Визнала не винним .. так як я мав беззаперечні докази (ВІДЕОРЕЕСТРАТОР) Але Місили скласти протокол на мене з зі Слів *скрыто* (В СУМІ БУЛО 2 протоколи один на мене один на нього) Вирішувати повинен суд. (І тут все почалось ) Я прибув за повісткою в суд. Судді небуло ..заступниця мене примушувала щоб я визнав що винен .. Я заперечував .. яказав що хочу показати Відео .. На що вона сказала що повинна викликати Інспекторів .. нехай дивляться . Записали Мій номер телефону і я пішов .. пройшло після того пістори міс . мене ніхто не повідомляв ні прощо Я онлайн виявиви що на мене вже винесене рішення (звичано визнано винним ) і Найголовніше имене в суді НЕБУЛО. (ЧИНІЧНОІСТІ Клеркам з ПЕРШОЇ немає МЕЖ) Звичано я найняв адвоката .. Почали розбиратись далі .. Його рішення ніби по онлан не принято .. але по факту все ок .. І він вже якщо не забрав кошти з моєї страхової то вже на днях Хоче це зробити .. тому як підходить термін 90 днів з дня мого повідомлення його Страхову компінію. Звичано я це так не залишу .. Тим питання буде розиратись і прокуратура і в НАБУ пішла скарга на Суддю *скрыто* (Франківський район м. Львова) І Звичайно Апеляція і по повній програмі Буду Взувати Хитро В..БАНОГО *скрыто* і Його ділків з ПЕРШОЇ. Ніколи в житті не звязуйтесь з тою БАНДОЮ. .

Докладніше
Оцінка:
110
17.01.2019

Если по существу- абсолютное нежелание помочь, затягивание терминов ожидания как экспертов, ответов на оставленные заявки так и выплата суммы компенсации в последний возможный день! Даже после произведенной выплаты не могу получить с них расчеты стоимости ремонта и деталей, отправил два заверенных письма! Очевидно не хотят показывать правдивые расчеты! В целом не рекомендую!

Докладніше
Оцінка:
1010
28.10.2018

Всё выплатили в срок, компенсации хватило, честно, первая страховая, которой я полностью доволен

Докладніше
Оцінка:
110
17.04.2018
Експерт Першої страхової в м.Хмельницькому по- хамськи розмовляє з клієнтами і не надає потрібної інформації щодо суми відшкодування.
Докладніше
Оцінка:
110
07.03.2018

Уж***ая страховая!!! Лучше не связываться и обходить десятой дорогой такие страховые. При ДТП, не слушайте ихние сказки что выплатят все и быстро, делайте независимую оценку т.к эти мо***ники считают сумму ущерба в разы меньше чем надо на ремонт авто, с выплатой не спешат.

Докладніше
Оцінка:
110
02.01.2018

Вот и мне, по совету друзей, «повезло» связаться со страховой компанией «Перша». До этого со страховыми связывался лишь для страхования автомобиля или при поездках за границу. Очень жалею, что не посмотрел отзывы людей, которые уже пользовались услугами данной компании. Как они красиво рассказывают, о том что их компания одна из лучших на рынке страховых услуг, самое главное, чтобы Вы заключили с ними договор и сделали страховой платеж. Дальше, если не дай бог, произойдет страховой случай, как со мой, вы увидите истинное лицо нашего страхового бизнеса. Только сейчас, я понял, что страховые созданы для того, чтобы заключить с Вами договор, получить деньги, а дальше приложить все усилия, для того, чтобы не выплатить страховое возмещение. В СК «Перша», это возведено в ранг закона. Хамство сотрудников, в частности офицера безопасности, который на первой встрече открыто заявляет, что ничего никто платить не будет, потому что все это «липа». Если вы сами не будете о себе напоминать, то поверьте, сотрудники страховой, в надежде, что о страховом случае забудут, Вас никогда не потревожат. Ну а если Вы будете проявлять настойчивость, то приложат все усилия, чтобы затянуть время, присылая письма, адвокатские запросы и проводя какие-то расследования, которые больше напоминают сбор информации, которая является коммерческой тайной, а также утверждая, по прохождению, двух месяцев после страхового случая что у них нет ответов из правоохранительных органов, без которых можно принять решение о выплате. Или пришлют вам письмо, чтобы Вы предоставили документы, среди которых должны быть те, которые подтверждают, что в момент кражи, в кузове автомобиля находился именно тот товар, который значиться в сопроводительных документах. Также, после прохождения двух месяцев, хотя согласно Закона Украины «О страховании», страховщик обязан на протяжении двух рабочих дней с момента получения информации о страховом случае, собрать все документы., необходимые для осуществления страховой выплаты, Вам пришлют письмо, что все документы, которые, Вы предоставили ранее, не заверены надлежащим образом, как будто это стало известно только сейчас. Короче, действия сотрудников и руководства СК «Перша», направлены на то, чтобы никогда Вам ничего не выплатить, а еще имеют все признаки мошенничества. Мой вам совет, никогда не связывайтесь с этой ша***киной конторой, испортите себе кучу нервов и потратите кучу времени и бумаги. Владимир

Докладніше
Оцінка:
1010
21.09.2017
Чоловік потрапив в ДТП, вина його. Страхова компанія відшкодувала витрати. Ніяких складностей, аварійний комісар все пояснив, співробітники доступно і зрозуміло донесли інформацію.
Докладніше
Оцінка:
110
19.06.2017
Застраховался там один раз и последний. Попал в дтп догнала меня газелька, позвонил в страховую, они сказали раз я не виноват то значит все тут за страховой виновника, и никакой реальной помощи, грамотной юридической консультации я не получил, хотя авария произошла в центре города за 5 минут ходьбы от офиса, никто жопу с кресла не поднял и пофиг им как ты будешь разгребаться с со своим дтп
Докладніше
Оцінка:
110
23.04.2017
Ели дозвонился в центральный офис. Вот как 60 дней жду какой либо информации о выплате (страховой случай копеечный, поцарапан бампер). Ни единого звонка от компании. Жулики еще те. Не связывайтесь с этой шарашкиной конторой!
Докладніше
Оцінка:
110
23.05.2016
аферисты кто свяжится 100раз пожалеет.
Докладніше
Оцінка:
610
16.09.2015

09.12.13р. мою машину Mercedes-Benz Sprinter вдарила фура, я викликав інспекторів ДАІ і вони документально оформили ДТП. В цей же день ми подали документи в страхову Перша, за два дні я приніс рахунок з Mercedes -Benz сервісу. На сервісі оцінили роботу і запчастини на суму 8200грн. В страховій Перша мені сказали що після постанови суду мені виплатять відшкодування. Суд відбувся 10січня 2014р. і я приніс постанову в Першу страхову, мені сказали що відшкодують не всю суму, а частину суми, бо в мене автомобіль вживаний 2007р. випуску. Я запитав яку саме суму я отримаю і коли, на своє запитання я відповіді конкретної не отримав. Відповідь була такою ( ми незнаємо яку суму ви отримаєте, про це вас повідомлять протягом 90днів. Документи передаємо в Київ там все вирішують.) Мені дали контактні телефони в Київ куди звонити. Пройшло дві неділі після написаної мною заяви на відшкодування і я подзвонив в Київ запитати як там справи з моєю справою, мені відповіли що справа моя до них ще непотрапила, шоб я дзвонив на Львів. Я подзвонив у Львів і мені відповіли що моя справа ще розглядається і наразі непередана у звязку з чим вона ще непередана невідомо. По законодавству вони мають право розглядати виплату до 90днів така була відповідь. Але коли я писав заяву, то мені сказали, що все впорядку з документами  і справу в цей же день передадуть на Київ. Чому затримують у Львові мою справу не відомо. Справа в тому що моя машина їздить за кордон і я неможу нею виїхати бо вона бита. Скільки часу мені чекати на цю виплату і чи можу я ремонтувати свою машину.. Дякую

Докладніше
Оцінка:
1010
16.09.2015

Зателефонував на гарячу лінію одразу після настання страхового випадку, моє звернення зафіксували і надали рекомендації щодо подальших дій(у мене договір Каско). Далі звернувся на офіційне СТО для оцінки вартості ремонту.Отримав і передав рахунок у страхову. Кошти переказали у той самий день!На своєму попередньому авто(також Каско) довелось скористатись послугою технічної допомоги(зарядка АКБ взимку).Також усе оперативно вирішили. Я усім задоволений.

Докладніше
Оцінка:
1010
16.09.2015

Щиро вдячна керівництву та колективу ПрАТ СК «ПЕРША» за професіоналізм та оперативність у відшкодуванні збитків по страхуванню КАСКО. Також висловлюю подяку директору Чернігівського управління СК «ПЕРША» Алексєєву В`ячеславу Івановичу за уважне ставлення до клієнтів.
24.03.2014р. з м.Чернігова до центрального офісу ПрАТ СК «ПЕРША» були відправлені матеріали про ДТП за участю мого автомобіля, який застрахований КАСКО. 08.04.2014р. я отримала страхове відшкодування.
В СК «ПЕРША» я страхую свої автомобілі по КАСКО, «ЗЕЛЕНІЙ КАРТІ», Цивільно-правової відповідальності, відповідальності по ЦМР та ТТН, а також водіів по медичному страхуванні.
За час страхування в СК «ПЕРША» відчуваю постійну підтримку та надійне партнерство.
Бажаю компанії і надалі підтримувати високий рівень обслуговування і всім рекомендую страхуватися в СК «ПЕРША».

З повагою Мостова Галина Петрівна, м.Чернігів

Докладніше
Оцінка:
410
16.09.2015

7.06.2012 ДТП с клиентом С/К Перша. Предоставил все необходимые документы для страхового возмещения материального ущерба. Технический эксперт в Харькове согласовал со мной сумму выплаты - 10.527 грн., отправил пакет документов в главный офис СК в Киев. В итоге получил в банке 3.766,86 грн страхового возмещения. По телефону нач. отдела выплат Алексей Утукин без документального подтверждения, предположил, что отмененный админпротокол составленный в отношении меня еще до суда органами ГАИ, яко бы был отменен по истечении срока давности. По этому принято решение выплатить 50 процентов и еще какие то вычеты, кроме тех, что учтены в расчете технического эксперта этой же компании в г.Харькове. Направил письмо СК Перша в г.Киев для мирного решения вопроса. Ответа нет. Напишу повторно - более доходчиво. Пойду до полной победы!!!

дело № ЦВ-00-5484 реестр 12-00-001464

Докладніше
Оцінка:
410
16.09.2015

В мене повне розчарування до автоцивілки через СК ПЕРША!

ДТП відбулось 04.08.2011р. Винуватиць ДТП застрахований в ПЕРШІЙ. За результатами експертизи завдано моєму автомобілю збитків на суму 86786 а ринкову вартість авто оцінено в 44545 я небув згоден про визнання автомобіля повністю фізично знищени, про що направив лист в СК.А в результаті замість того щоб експертно оцінити вартість залишків автомобіля і компенсувати кошти між різницею до та після ДТП, ск шле мені лист що автомобіль перебуває на аукціоні де по ньому відбуваються торги і пропонує продати автомобіль Глібовцю Сергію Миколайовичу..повний абсурд!!

Окрім судового розгляду справи виходу не бачу!

11-00-002240

Докладніше
Оцінка:
610
16.09.2015

Уже 3 год страхуемся у них по медицине, вроде как все нормально, НО!
Есть одно огромное НО! Это связь с клиентом.

За последние 3 недели я 4 раза(мне наверняка нечего больше делать,кроме как наяривать в СК) звонил к ним в офис с просьбой ответить на 1 вопрос, в итоге все обещали перезвонить и никто не перезванивал (((

Ребята, вы там что, плохие на память??? Уж за 4 раза могли бы удосужиться перезвонить.

Договор 300242

Докладніше
Оцінка:
910
16.09.2015

Больше года работал с Первой страховой компании по страховании автотранспорта фирмы на которой работал. Очень доволен работой сотрудников, особенно директора. Всегда подскажут и посоветуют. Всем рекомендую...

Докладніше
Новини страхування

У компанії ще не було важливих новин

Акції та знижки

В даний момент у компанії немає діючих акцій =(

Офіси
Компанія ще не надала дані про свої регіональні офіси