Відгуки про страхову компанію ПрАТ "Страхова компанія "Перша "

Клієнтська оцінка (за рік):
5,310
Відгуків за останній рік:8
Всього відгуків:45
18 Позитивних
0 Нейтральних
27 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
110
20.03.2024 21:59
Вітаю!!! Отримати компенсацію дуже тяжко! Більше 30 днів пройшло після подачі заявки… Водять за ніс… 
Докладніше
Оцінка:
110
29.11.2023 10:47
Багато писати не буду,затягують,а виплати не проводять,одним словом ОФЕРИСТИ!!!
Докладніше
Оцінка:
110
14.07.2023 10:21
Жахлива страхова, ніколи більше не користуватимусь і нікому не пораджу. Були на відпочинку з дітьми в Болгарії. Стало погано, висока температура, з вуха тече кров, біль не виносима. Але лікар оглянути не міг бо страхова не давала підтвердження. Для них ці симптоми не є серйозними. Тож якщо обираєте цю страхову - будьте готові що вам ніхто не допоможе, на вас тільки хочуть заробити !!! 
Докладніше
Оцінка:
110
24.06.2023 22:57
Завжди страхувався лише в них. Більше 10-ти років. А коли захотів отримати копію дійсного полісу, бо свій десь посіяв, то був посланий нахрен оператором. Уявляю якщо б стався страховий випадок... Буду обходити десятою дорогою цю компанію.
Докладніше
Оцінка:
1010
31.05.2023 17:48
Маю декілька квартир в столиці та здаю їх в оренду. Вже давно для власного спокою страхую квартири в СК "Перша". Нещодавно отримав дзвінок від орендарів, які скаржились на появу жовтої плями на стелі ванної кімнати. Ситуація швидко погіршувалась: поки розшукував сусідів, перекривали воду, пляма розширилась до розміру понад метра в діаметрі. На ранок наступного дня я вирішив зв'язатись з представниками страхової компанії. Після короткого дзвінка до кол-центру, мені надали всю необхідну інформацію щодо оформлення заяви. Співробітники СК "Перша" пояснили процедуру подання заяви, вимоги до документації та відповіли на всі мої питання. Завдяки оперативності СК "Перша" вже через тиждень отримав компенсацію на відновлення ремонту. Це дозволило швидко виправити пошкодження та відновити стан ванної кімнати до попереднього стану. Я був дуже задоволений швидкістю та якістю обслуговування!
Докладніше
Оцінка:
910
26.05.2023 15:07
Я вдячний СК "Перша" за їхню роботу. Я, як новий клієнт, натрапив на цю страхову компанію в Інтернеті, зв'язався з ними і оформив страховку КАСКО. Через 4 місяці відбулося ДТП. Страхова компанія без заперечень і затягувань процесу швидко виплатила за ремонт в автомайстерні. Я залишився задоволеним. Дякую СК "Перша" за їхню працю.
Докладніше
Оцінка:
910
08.05.2023 16:37
Недавно моє авто Lexus RX потрапило у ДТП, в якому я не був винуватий, але моє авто все одно зазнало пошкоджень. Я звернувся до страхової компанії СК "Перша", щоб отримати компенсацію за відновлювальний ремонт авто по КАСКО. Після оцінки ступеня пошкоджень та вартості ремонту, СК "Перша" надала мені повну компенсацію за відновлювальний ремонт автомобіля в розмірі 36 500 грн. Я був приємно здивований якісним і ефективним сервісом страхової компанії, який дозволив мені швидко і без зайвих проблем отримати необхідну компенсацію та ремонт. Випадки ДТП завжди є неприємними та стресовими для водіїв, але завдяки страховці КАСКО від СК "Перша" я відчував себе захищено. Я впевнений, що правильний вибір страхової компанії може значно полегшити життя автовласникам в подібних ситуаціях. Коротко кажучи, я рекомендую всім водіям розглянути можливість оформлення страховки КАСКО від СК "Перша", щоб отримати не тільки фінансовий захист, а також високоякісний сервіс у разі виникнення непередбачуваних ситуацій на дорозі.
Докладніше
Оцінка:
1010
02.05.2023 11:22
Я працюю у своїй компанії вже понад рік, і недавно вперше серйозно перехворіла на бронхіт. Скористалася страховкою та звернулася до лікаря. Спочатку я скептично відносилась до такої привілегії як корп. страхування. Але тепер можу сміливо сказати що я дуже рада, що застрахована в СК «Перша», вони надали швидку та якісну допомогу. Мені не довелося платити за ліки, які призначив лікар, і я змогла пройти повне лікування без будь-яких додаткових витрат. Крім того, я хотіла б відзначити, що страхування на роботі має значні переваги. Застраховані працівники хворіють в середньому менше, і лікування проходить значно швидше. Я дуже вдячна нашій компанії за те, що вона надає нам таку можливість, і рекомендую всім роботодавцям користуватися цією перевагою, для своїх працівників.
Докладніше
Оцінка:
910
05.04.2023 11:57
Хотів би поділитися своїм досвідом страхування в СК "Перша". Я оформлював страхування мого заміського будинку, включаючи мої особисті речі. Я вирішив скористатися послугами СК "Перша", оскільки вже мав з ними справу і був задоволений. Допомогли мені підібрати оптимальний план страхування мого майна та надали мені чітку інформацію про умови та деталі страхового поліса. Оформлення страхового поліса було легким. Я отримав поліс у той же день, коли звернувся до компанії. Крім того, я хочу зауважити, що ціни на послуги СК "Перша" є високо конкурентоспроможними. Я порівнював ціни та виявив, що СК "Перша" пропонує оптимальні та доступні ціни.
Докладніше
Оцінка:
910
16.03.2023 16:55
Мій досвід страхування квартири. Захотіла застрахувати квартиру перед тим як здати її в оренду. За порадою знайомих звернулася до СК «Перша» Обслуговуванням і умовами залишилась дуже задоволеною. Тепер можу спати спокійно не переймаючись з питань форс-мажорів.
Докладніше