Показувати:
Всі відгуки Негативні Нейтральні Позитивні
Оцінка:
110
23.06.2022
В задню частину мого автомобіля в'їхали, розбили фару, пошкодили бампер та крило. Виплатили 2800 гривень. Тільки фара б/у коштує в районі 4000 гривень. Страхова компанія винуватця "Перша".
Докладніше
Оцінка:
110
28.04.2022
29.01.2022 мені не пощастило потрапити в ДТП, виноватець якого був застрахований в першій страховій. 31.01.2022 разом з виноватцем відвідали офіс страхової і подали документи. В той же день я пройшов оцінювання. 28.02.2022 навіть набуло рішення суду, і виноватець особисто віднесла рішення в офіс страхової. В березні я відвідував теж офіс страхової, і мені сказали, що заява ще на етапі оцінки експертів, і взагалі термін 90 днів, тому ще ппотрібноочікувати. 28.04.2022 я знову зв'язався зі страховою компанією і вони мені зявили, що заяву ми подавали 24.03.2022, тому ще в них є час!!! Коли я сказав, що у мене в вайбері є історія переписки з їхнім менеджером за 31.01, сказали що передадуть інформацію в відділ врегулювання, в що мені далі потрібно очікувати очікувати. І я впевнений, що це ще не кінець, потрібно буде ще купу раз з ними зв'язуватися. Будь-ласка, не страхуйтеся в цій компанії, це принесе купу проблем потерпілим в ДТП!
Докладніше
Оцінка:
110
10.09.2021
Никому не советую связываться с этой страховой. Мне очень не повезло- по ДТП виновник был застрахован в СК "Перша". Изначально СК вводила в заблуждение о необходимом ПОЛНОМ пакете документов. Только после консультации в МТСБУ мною правильно и в полном объеме были отправлены документы на возмещение ущерба. Сумма реального ремонта авто многократно превышает выплаченную сумму. Страховая выплатила мизерную сумму, такое впечатление что взяла ее с потолка. Неоднократные официальные запросы на предоставление мне информации о расчете страхового возмещения и ознакомления меня со страховым актом ни к чему не привели. Полный игнор. Что они там посчитали , какие повреждения учли - даже не догадываюсь. Я в полном шоке. Буду судиться с ними. НЕ страхуйтесь в СК "Перша" - и будет Вам счастье.
Докладніше
Оцінка:
110
25.08.2021
Найгірша страхова грошей не платить людей дурить ЛЮДИ НЕ СТРАХУЙТЕСЬ В СК ПЕРША!!!!
Докладніше
Оцінка:
110
20.08.2021
Все по палагодженій схемі ... Вже минув другий місяць після ДТП, в якій я був потерпілим ... У нас 90 днів згідно закону ... Очікуйте ...
Докладніше
Оцінка:
110
12.06.2021
По евро-протоколу страхова компанія Перша ("хабібулін та компанія") тягнула виплату 93 дні поки не пояснив, що напишу заяву в моторо-транспортне бюро для вирішення цього питання. На дзвінки на гарячу лінію відповідь одна "в нас є до 90 днів згідно законодавства " страховка витрати не покрила . Я залишився вкрай не задоволеним як страхова компанія "Перша" відноситься до своїх клієнтів так і до виконання своїх прямих обов'язків.
Докладніше
Оцінка:
110
04.06.2021
Являюсь потерпілою стороною. У винуватця поліс від СК Перша. Вже закінчується другий місяць, як заведена справа. Результату нема. Суму збитку не порахували. Відповідь на все- чекайте, згідно закону до 90 днів. Буду готувати скаргу до НБУ у відділ захисту прав споживачів. 
Докладніше
Оцінка:
410
27.04.2021
Решение вопроса - скорее неудовлетворительное чем удовлетворительное. Пострадал в аварии 25.01.2021года. Ниссан Рог 2017г.в. Заключение эксперта - замена фары, зеркала, крыла, пер.двери. А также ремонт: пер.бампера, капота, зад.двери. Страховая компенсировала 31400грн., и аж 27.04.2021г Я потратил 47000. Наверное оценщики 3 месяца искали цены на Китайские (дешёвые)зап.части. Вот как -то так!
Докладніше
Оцінка:
110
31.10.2020

Працівник Хмельницької філії СК Перша *ім'я приховане* поводить себе по грубо не дає пояснення і має проблеми з зором так як не бачить явні пошкодження авто Огляд проводить протягом 3хв Пошкодження виявляє за допомогою залишків кави в стакані. Очікував відповідь на лист 26 календарних днів Ніхто не може пояснити стан розгляду справи Телефон гарячої ліній можна стати меломаном при очікуванні

 
Докладніше
Оцінка:
110
31.03.2020

Авто стоит на сто уже 2 месяца без движений Просили предоставить то с одного сто то с другого В результате сто насчитывает сумму на ремонт эксперт делает расчёт на 50% меньше ну и как ремонтировать!??? Коротко с разговора гор линии Вы можете ремонтировать а потом по окончанию предоставить счёт для выплаты 😥😀 ну совсем еб... Сь Вообщем всем кто застрахован в этой компании будьте осторожнее, всем удачи и терпения коль столкнулись с подобной проблемой!!! Возможно такая проблема не только у этой компании проблема госуд в котором живём наверное в цивилизованных странах такую компанию поставили в интересную позу и забрали лицензию но это не в нашей стране (((

Докладніше
Оцінка:
110
28.03.2020
Ваш сотрудник на вашей машине АА0525ХА каждый вечер с друзьями после часа двух распитий спиртных напитков и пометив своими испороднениями местные кусты, под окнами жилого дома, спокойно садиться за руль и пьяными едут искать приключений дальше.
Докладніше
Оцінка:
110
11.03.2020

Здрастуйте. В мене трапився випадок, де мій автомобіль був понівечений персоною у якої був поліс з страховою компанією Перша. Документи були надані в комапанію 3 січня 2020 року. Зараз середина березня. Жодного дзвінка зі сторони страхової не було. При чому при подачі документів вони не взяли в мене ні картки ні рахунку для здійснення виплати. Цікаво скільки ще чекати виплати по страховому випадку.

Докладніше
Оцінка:
110
17.02.2020

Не советую! Если только вы специально не намерены использовать страховку. В моём случае это была медицинская страховка, острая зубная боль. По возвращению обратился с заявлением. В отделении при слове страховой случай все спрятали улыбки, начался прессинг и давление, что надо было внимательно читать договор и нечего тут даже писать, время прошло, параллельно морально давить и пытаться всячески задеть. В конце концов по заявлению, необходимо звонить самому и слышать невнятный ответы об отказе, то договор не тот, то поздно сообщил, то звонить надо было сразу всем (а потом болеть). Во общем отношение отвратительное, без понимания, в медицине полный 0, только бюрократия. При видя полиса за границей абсолютное не понимание и не принятие к обращению, вниманию. У клиента в любом случае обязана быть связь со страховой, и куча документов на руках и собирать все чеки и действия врачей записывать.

Докладніше
Оцінка:
110
31.01.2020

4 Сентября меня догнал автомобиль. Експерт оперативно приехал ровно на следующей неделе. Оценивать автомобиль нехотели пока не было решения суда. Спустя месяц, получили решение суда. Сказали, что завтра оценят. В результате на следующий день мне звонит представитель полиции из карного розшуку. Страховая написала заявление о подозрениее подделки VIN. Спустя неделю 17 октября я получил результат. В Мрев сказали что ето обычное явление когда страховая копает под тебя что бы не выплятить деньги. Сразу же 17 ноября дали мне написать заявление на выплату. Тоисть если 17 ноября написано заявление, то следовательно закону о 90 дней, должны были выплятить 15 января. Выплатили 28 января. И главное что автомобиь стоит 3000$ они оценили в 2000$. И из тотала вычеслили 33000грн. В общем, весь период искали повод не выплатить компенсацию, машину митсубиси оценили стоимостю ВАЗ. Выплату котору должны были сделать до 90 дней сделали спустя 103 дня.

Докладніше
Оцінка:
110
23.01.2019

Мав випадок у м. Львів . Вдарили мене в бік (Обганяли авто на повороті в бік врізались) чувак винуватець ДТП *скрыто* Вияяився працівником ПЕРШОЇ. Приїха його спільнки .. вони обговорили план дій Що Говорити Поліції . Поліція приїхала .. Мене Визнала не винним .. так як я мав беззаперечні докази (ВІДЕОРЕЕСТРАТОР) Але Місили скласти протокол на мене з зі Слів *скрыто* (В СУМІ БУЛО 2 протоколи один на мене один на нього) Вирішувати повинен суд. (І тут все почалось ) Я прибув за повісткою в суд. Судді небуло ..заступниця мене примушувала щоб я визнав що винен .. Я заперечував .. яказав що хочу показати Відео .. На що вона сказала що повинна викликати Інспекторів .. нехай дивляться . Записали Мій номер телефону і я пішов .. пройшло після того пістори міс . мене ніхто не повідомляв ні прощо Я онлайн виявиви що на мене вже винесене рішення (звичано визнано винним ) і Найголовніше имене в суді НЕБУЛО. (ЧИНІЧНОІСТІ Клеркам з ПЕРШОЇ немає МЕЖ) Звичано я найняв адвоката .. Почали розбиратись далі .. Його рішення ніби по онлан не принято .. але по факту все ок .. І він вже якщо не забрав кошти з моєї страхової то вже на днях Хоче це зробити .. тому як підходить термін 90 днів з дня мого повідомлення його Страхову компінію. Звичано я це так не залишу .. Тим питання буде розиратись і прокуратура і в НАБУ пішла скарга на Суддю *скрыто* (Франківський район м. Львова) І Звичайно Апеляція і по повній програмі Буду Взувати Хитро В..БАНОГО *скрыто* і Його ділків з ПЕРШОЇ. Ніколи в житті не звязуйтесь з тою БАНДОЮ. .

Докладніше
Оцінка:
110
17.01.2019

Если по существу- абсолютное нежелание помочь, затягивание терминов ожидания как экспертов, ответов на оставленные заявки так и выплата суммы компенсации в последний возможный день! Даже после произведенной выплаты не могу получить с них расчеты стоимости ремонта и деталей, отправил два заверенных письма! Очевидно не хотят показывать правдивые расчеты! В целом не рекомендую!

Докладніше
Оцінка:
110
15.01.2019

отношeниe нeуважитeльноe , как будто я что то должeн . На просьби на протяжeнии 3х мeсяцeв о размeрe страховой виплати , отвeт один ,, я пeрeзвоню ,, . Нeприятно то , что ниразу никто нe пeрeзвонил .

Докладніше
Оцінка:
110
14.05.2018
Я вже залишала негативний відгук про першу страхову м.Хмельницький так продовжу, відшкодували меньше половини скільки заплатили за ремонт.Тож ви рахуєте,що це правильно? Ви не добросовісно працюєте з клієнтами!
Докладніше
Оцінка:
110
17.04.2018
Експерт Першої страхової в м.Хмельницькому по- хамськи розмовляє з клієнтами і не надає потрібної інформації щодо суми відшкодування.
Докладніше
Оцінка:
110
07.03.2018

Уж***ая страховая!!! Лучше не связываться и обходить десятой дорогой такие страховые. При ДТП, не слушайте ихние сказки что выплатят все и быстро, делайте независимую оценку т.к эти мо***ники считают сумму ущерба в разы меньше чем надо на ремонт авто, с выплатой не спешат.

Докладніше