ТДВ "Страхова компанія "Гардіан"


Рік заснування:2007
Гаряча лінія:0 800 503-114
Юридична адреса компанії:01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 96


Позиції компанії в рейтингах
11
Позиция №11 в рейтингу
GUARDIAN

Інформація про компанію

Наша місія – максимально передбачити бажання Клієнтів та гарантувати їм якісний рівень страхових послуг, і швидке врегулювання страхових випадків.

Компанія впродовж багатьох років стабільно утримує високу ліквідність та регулярно демонструє  позитивну фінансову динаміку, залишаючись на страховому ринку  надійним партнером та гідним конкурентом.

2019 рік для СК «ГАРДІАН» став роком нових глобальних стартів в міжнародному масштабі. Завдяки успішній динаміці розвитку, прозорим бізнес процесам та професійному менеджменту, компанія здобула довіру одного з найбільших міжнародних інвесторів – Арунаса Шикшти, який розпочав розвиток компанії в міжнародній площині.

У 2020 р. СК «GUARDIAN» очолив Віктор Берлін, успішний СЕО, кандидат економічних наук, член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (2012-2014).

Клієнтська оцінка (за рік):
1,010
Відгуків за останній рік:1
Всього відгуків:1
0 Позитивних
0 Нейтральних
1 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
110
03.11.2023
Гублять документи, змушують по 100 разів відправляти. Обіцянки не виконують. Кожен день говориш з новим менеджером і все пояснюєш з початку. Виявляється, вони не можуть надати інформацію, бо немає документів і вони чомусь чекають. Хоч документи надсилав і в вайбер, і в телеграм. Дуже не задоволений. Якщо хочете витратити купу часу і хочете відчути на собі хамське поводження менеджерів, які ніколи нічого не знають, вам сюди — В НАЙШІРШУ В СВІТІ СТРАХОВУ GUARDIAN!!!
Докладніше
Новини страхування

У компанії ще не було важливих новин

Акції та знижки

В даний момент у компанії немає діючих акцій =(

Офіси
Компанія ще не надала дані про свої регіональні офіси