ТДВ "Страхова компанія "Гардіан"


Рік заснування:2007
Гаряча лінія:0 800 503-114
Юридична адреса компанії:01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 96


Позиції компанії в рейтингах
11
Позиция №11 в рейтингу
GUARDIAN

Інформація про компанію

Наша місія – максимально передбачити бажання Клієнтів та гарантувати їм якісний рівень страхових послуг, і швидке врегулювання страхових випадків.

Компанія впродовж багатьох років стабільно утримує високу ліквідність та регулярно демонструє  позитивну фінансову динаміку, залишаючись на страховому ринку  надійним партнером та гідним конкурентом.

2019 рік для СК «ГАРДІАН» став роком нових глобальних стартів в міжнародному масштабі. Завдяки успішній динаміці розвитку, прозорим бізнес процесам та професійному менеджменту, компанія здобула довіру одного з найбільших міжнародних інвесторів – Арунаса Шикшти, який розпочав розвиток компанії в міжнародній площині.

У 2020 р. СК «GUARDIAN» очолив Віктор Берлін, успішний СЕО, кандидат економічних наук, член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (2012-2014).

Клієнтська оцінка (за рік):
1,010
Відгуків за останній рік:7
Всього відгуків:7
0 Позитивних
0 Нейтральних
7 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
110
31.05.2024
прислали регресс спустя почти 3 года указав пункты ЗУ 38, 38.1, 38.1.1 учитывая что была своевременная подача заявления о страховом случае. потом про оставление места ДТП не указывая не единого пункта ЗУ где это прописано. то есть это незаконное вытребование суммы регресса.
Докладніше
Оцінка:
110
17.05.2024
Дуже не рекомендую!!! Страхова GUARDIAN в Україні. Не робить там грінкарти. Маю дуже поганий опит страхування в них.
Докладніше
Оцінка:
110
07.05.2024
Найгірша компанія яку зустрічав. Зроблять все щоб не виплачувати. 
Докладніше
Оцінка:
110
29.03.2024
Всім доброго дня,особисто я не рекомендую корисиуватись цією страховою компанією.Я не є клієнтом,але є постраждавша особа від цієї страхової.Ситуація була така,клієнт страхової guardian пошкодив моє ато,ми разом оформили європротокол надіслали в страхову,вони підтвердили що все впорядку ви подали всі документи чекайте на відповідь.Ще до цього всього експерт провів огляд пошкодженого авто,тобто моє.Але висновок був такий,ви не подали ні одної заяви і відшкодувань небуде, так звістно що це не мої проблеми хто мені буде оплачувати ремонт,але клієнтам потрібно розраховувати що в них не страховка а лише туалетна бумага якою навіть і підтертись не вийде.
Докладніше
Оцінка:
110
26.01.2024
Увага «Гардіан!!!» Якщо, не дай Боже, ви стали учасником ДТП, і у винуваться бачите сумнівний страховий поліс страховоі компаніі «Гардіан, - ви стали учасником квесту «Здобудь гроші на ремонт авто». Ви це відчуєте відразу, тільки набравши номер гарячоі лініі. Зрозуміло, що мета страхових компаній - це отримання прибутку, і ви зі своіми проблемами ім взагалі не цікаві. Але…Відразу фіксуйте усі факти розмов і звернень до цієі компаніі, будьте певні, вони вам знадобляться. Ніяких розяснень і відповідей ви не отримаєте!!! Всі питання задавайте письмово з регістрацією, або заказними листами. Будьте з першого дня готові до судового позову!!! 
Докладніше
Оцінка:
110
29.12.2023
Не советую. В банке уговорили подписать. Наступил страховой случай, 10 дней больничный, 1200грн лекарство. Итог выплат : 250грн. Ответ компании, читайте лучше договора. Если человек не разбирается в тонкостях договора или не умеет читать, можно запихать все что хочешь. ЛОХОТРОН
Докладніше
Оцінка:
110
03.11.2023
Гублять документи, змушують по 100 разів відправляти. Обіцянки не виконують. Кожен день говориш з новим менеджером і все пояснюєш з початку. Виявляється, вони не можуть надати інформацію, бо немає документів і вони чомусь чекають. Хоч документи надсилав і в вайбер, і в телеграм. Дуже не задоволений. Якщо хочете витратити купу часу і хочете відчути на собі хамське поводження менеджерів, які ніколи нічого не знають, вам сюди — В НАЙШІРШУ В СВІТІ СТРАХОВУ GUARDIAN!!!
Докладніше
Новини страхування

У компанії ще не було важливих новин

Акції та знижки

В даний момент у компанії немає діючих акцій =(

Офіси
Компанія ще не надала дані про свої регіональні офіси