Відгуки про страхову компанію ТДВ "Страхова компанія "Гардіан"

Клієнтська оцінка (за рік):
1,010
Відгуків за останній рік:6
Всього відгуків:6
0 Позитивних
0 Нейтральних
6 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
110
17.05.2024 12:34
Дуже не рекомендую!!! Страхова GUARDIAN в Україні. Не робить там грінкарти. Маю дуже поганий опит страхування в них.
Докладніше
Оцінка:
110
07.05.2024 16:57
Найгірша компанія яку зустрічав. Зроблять все щоб не виплачувати. 
Докладніше
Оцінка:
110
29.03.2024 13:15
Всім доброго дня,особисто я не рекомендую корисиуватись цією страховою компанією.Я не є клієнтом,але є постраждавша особа від цієї страхової.Ситуація була така,клієнт страхової guardian пошкодив моє ато,ми разом оформили європротокол надіслали в страхову,вони підтвердили що все впорядку ви подали всі документи чекайте на відповідь.Ще до цього всього експерт провів огляд пошкодженого авто,тобто моє.Але висновок був такий,ви не подали ні одної заяви і відшкодувань небуде, так звістно що це не мої проблеми хто мені буде оплачувати ремонт,але клієнтам потрібно розраховувати що в них не страховка а лише туалетна бумага якою навіть і підтертись не вийде.
Докладніше
Оцінка:
110
26.01.2024 14:51
Увага «Гардіан!!!» Якщо, не дай Боже, ви стали учасником ДТП, і у винуваться бачите сумнівний страховий поліс страховоі компаніі «Гардіан, - ви стали учасником квесту «Здобудь гроші на ремонт авто». Ви це відчуєте відразу, тільки набравши номер гарячоі лініі. Зрозуміло, що мета страхових компаній - це отримання прибутку, і ви зі своіми проблемами ім взагалі не цікаві. Але…Відразу фіксуйте усі факти розмов і звернень до цієі компаніі, будьте певні, вони вам знадобляться. Ніяких розяснень і відповідей ви не отримаєте!!! Всі питання задавайте письмово з регістрацією, або заказними листами. Будьте з першого дня готові до судового позову!!! 
Докладніше
Оцінка:
110
29.12.2023 10:01
Не советую. В банке уговорили подписать. Наступил страховой случай, 10 дней больничный, 1200грн лекарство. Итог выплат : 250грн. Ответ компании, читайте лучше договора. Если человек не разбирается в тонкостях договора или не умеет читать, можно запихать все что хочешь. ЛОХОТРОН
Докладніше
Оцінка:
110
03.11.2023 14:47
Гублять документи, змушують по 100 разів відправляти. Обіцянки не виконують. Кожен день говориш з новим менеджером і все пояснюєш з початку. Виявляється, вони не можуть надати інформацію, бо немає документів і вони чомусь чекають. Хоч документи надсилав і в вайбер, і в телеграм. Дуже не задоволений. Якщо хочете витратити купу часу і хочете відчути на собі хамське поводження менеджерів, які ніколи нічого не знають, вам сюди — В НАЙШІРШУ В СВІТІ СТРАХОВУ GUARDIAN!!!
Докладніше