Всі відгуки
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
В мене (сьогодні 18.01.2016) виник страховий випадок пов'язаний з кардіологією, що за рішеням лікаря (лікар терапевт з клініки Діоніс) потребував госпіталізації. Лікар о третій годині дня проінформував СК Країна (ця страхова компанія і записала мене до цього лікаря) про необхідність госпіталізаціЇ. О 18:30 після декількох моіх дзвінків-нагадувань мені зателефонували проінформувати про наявність змедичного закладу, де можна пройти лікування (Обласна лікарня №2, метро Сирець), спитавши, чи не проти я саме цієї лікарні. Після мого погодження вони сказали, що дізнаються чи є в цій лікарні вільні місця. Після двогодинного очікування, не дочекавшись дзвінка, я зателефонував самостійно. Відповівши через 10 хвилин очікуванняна лінії, мені повідомили (повторно), що зараз оператор зателефонує в лікарню дізнатися про наявність місць (0 18:35 мені сказали те саме). Після розмови на підвищених тонах і попередженні про негативний відгук і розмову з керівником відділу, мені пообіцяли вирішити питання про госпіталізацію. Але, під час очікування відповіді, я самостійно зателефонував в Обласну лікарню №2, аби дізнатися про вільні місця. Черговий відповів мені, що секретар, який надає цю інформацію, працює з 09:00 до 14:00. СК Країна таки перетелефонувала мені і пообіцяла завтра о 08:00 (19.01.2016) вирішити питання про мою госпіталізацію.
В цілому послугами СК Краіна не задоволений.
Докладніше
После ДТП сразу обратился в Арсенал.Сказали,что мелкое ДТП и ГАИ не нужно вызывать.Через два месяца отказали из за отсутствия справки ГАИ.
Докладніше
Начиталась на сайте отзывов про УПСК, и понимала что денег своих не увижу, уж очень плохо отзывались про неё на всех сайтах, но как оказалась зря, заявление я писала 15октября и в них срок вроде 90 дней, и вот сегодня в последний день 15 января зашли все деньги с вычетом 20% ндс ( это я знала ) в общем, у кого как, а я очень довольна))
Докладніше
Дело № 430 - 15к заявление от 29.05.2015.№290.Выплаты нет.На претензию не ответили.По телефону один ответ-ваше дело на рассмотрении...Составляю иск в суд.И жалобы в МТБ .Покуратуру.Защиту прав потребителей.Фин.услуги.
Докладніше
В сентябре20.2015 года .попал ваварию .собрали все документы
Был эксперт все сфотагрофировал
Подписали документ.и все на этом
кончилось .Сказали звонить на горячую линию а там говорят нехватает документа.
Сегодня 6.01.2016год. Никоких сдвигов Наверное хотят кинуть.
Самая плохая компания.....спосибо.
Докладніше
В декабре произошло ДТП. Эксперты насчитали сумму котора была немного занижена. Вместо насчитанных на сервисе 25300 грн, предложили 22000. После моего повторного обращения сумма была пересмотрена в мою пользу
Докладніше
В ответ на мою жалобу было проведено внутреннее расследование и принято решение о выплате. Это говорит о том, что все же компании не наплевать на собственный имидж и интересы клиентов. Желаю вашей компании более гибких и мудрых сотрудников, а так же процветания!
Докладніше
Долго рассматривают дело (Страховой случай № 00176540) и при наличии всех документов и справки из ГАИ всё равно тянут с выплатой до последнего дня. На письменные обращения о выдаче копий документов по делу не отвечают. По их расчетам сумма выплаты в четыре раза меньше чем реальная сумма, требуемая на ремонт авто.
Докладніше
Добрый вечер . У меня КАСКО на авто .Страховой случай произошел 17,12,2015 №183083,на сумму 19000,00 с копейками ,выплату на карту произвели 24,12,2015 .Супер быстрота: в регистрации,оформлении и выплате. Молодцы.Работа профессионалов,так держать .
Евгений. P.S.(Страхую авто в УНИКЕ уже 5й год подряд,проблем не возникало!!!)
Докладніше