Відгуки про страхову компанію ПрАТ "Страхова група" ТАС "

Клієнтська оцінка (за рік):
2,510
Відгуків за останній рік:6
Всього відгуків:185
31 Позитивних
23 Нейтральних
131 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
110
31.01.2024 14:33
компанія Тас буде шукати можливості відмовити вам у сервісі. Не вартує витрачати час свогожиття на роботу з Тас, та довіряти такий критичний момент, як медичну підтримку компанії трахова група Тас.
Докладніше
Оцінка:
310
04.01.2024 15:54
Страхова наче хороша,але з виплатою просто жесть,мій менеджер сказала мені що виплата протягом 10 робочих днів це було 06.12.23,20.12.23 я звернувся на гарячу лінію там сказали що 19.12.23 тільки подали документи і ще чекати більше 10 днів,просто абсурдна ситуація,страховий випадок був більше 2 місяців тому,і це при тому я їх удаєте так як було легке каско. Мій просто відгук,вирішувати Вам,можливо попався просто такий менеджер,іншим знайомим ця страхова добре виплачувала.
Докладніше
Оцінка:
810
12.12.2023 11:27
Подзвонила записатись до лікаря по мед страховці, попросила клініку біля дому на цей же день. Пройшло 2 години результату 0. Після повторного (закінчується день, піднімається температура) дзвінка позначили запит як терміновий, але звичайно вже вільного часу для запису не було! Субота, температура, відповідь організаторів: або понеділок, або франшиза 50%, бо знайшли найдорожчого терапевта в місті! Дякую за організацію!((( Розчарування, бо зверталась раніше, організували швидко, хоча теж в клініку з франшизою, як би було в клініки нижчого рівня невідомо(
Докладніше
Оцінка:
110
03.07.2023 09:43
Навязывают услуги и хамски общаются. Звонят с разных номеров и спамят в мессенджер, навязывая услугу. После вежливого ответа заявили, что я "повинен" отвечать на их сообщения и что они "тратят на меня, время". Два года покупал их страховку, но после такого общения - больше никогда. Жаль, что не могу выложить скриншот.
Докладніше
Оцінка:
110
25.04.2023 16:12
Доброго дня. У винуватця ДТП, була «цивілка» ТАС. Ремонт мого автомобіля, згідно рахунку офіційного ділера, складає 277371 грн., страхова ТАС виплатила всього 46303 грн., це майже в 6 разів менше, від потрібного, на відновлення автомобіля. Буду застерігати всіх: друзів, знайомих не зв'язуватися з страховою компанією ТАС. Бережіть своЇ нерви, час та гроші.
Докладніше
Оцінка:
110
30.03.2023 10:04
Відгук негативний. В порівнянні з іншими страховими компаніями, в цій компанії, щоб добитися відшкодування, потрібно не тільки додати документи, но й ще вміти сваритися, бо без цього відшкодування не дочекатися.
Докладніше
Оцінка:
310
23.02.2023 13:57
Гарантировали консультацию и узд в определенной клинике Киева  Я отменила прием заблаговременно предупредив компанию так как освободилось время у моего лечащего доктора в той больнице в которой я наблюдаюсь несколько лет  Сообщила что подам на возмещение средств  После рассмотрения дела деньги вернули  Но как со временем оказалось возместили с дополнительной опции меня даже не проинформировали  Почему мне тас гласит где мне лечится ? Обещано было гарантировать полностью с общих средств и с каких пор клиента не информируют откуда они возмещают  Это выплата на усмотрение  Почему то  Могу предоставить скрины гаранта в другой клинике 
Докладніше
Оцінка:
110
15.12.2022 12:59
Не рекомендую. Объясню почему. Заболел простудой был у врача назначили лечение сотрудники тас мурыжили целый день. Вечером когда больница закрылась (живу в сельской местности) сотрудники тас обнаружили что на рецепте доктор не указал диагноз скорее всего незнал .я перезвонил доктору записал диагноз но так им неподошло. Спасибо большое за помощь. Я за год обратился первый раз и последний. Если в таком случае нет помощи (лекарств было выписано до500 грн примерно) Даже не знаю что сказать о сложных случаях.
Докладніше
Оцінка:
1010
12.10.2022 12:40
Хочу поділитися своїм досвідом і висловити величезну подяку страховій компанії ТАС, лікарю-координатору Кириленко Світлані і координатору по місту Нетішин Панасюку Сергію! Після встановлення діагнозу (онкологія), звичайно розгубилась, але зібравшись " в кучку" почала діяти. Звернулась і в страхову компанію (була застрахована на підприємстві), хоча раніше відносилась до цього з недовірою. Підготувала необхідний пакет документів і отримала відшкодування, а також моральну підтримку! Була приємно вражена, чесно кажучи, не очікувала! Було значно проплачене лікування. Бажаю всім бути здоровими, страхуйтесь, РЕКОМЕНДУЮ! Ще раз дякую!
Докладніше
Оцінка:
110
18.08.2022 10:03
Не рекомендую страхову компанію ТАС нікому!!! Рекомендую немати діла з ними взагалі , це не страхова а шарашкіна контора, розказую чому Після того як мій автомобіль вдарили ,прийшлося мати з ними справу, бо винуватець дтп був застрахований у них В результаті страхова нарахувала суму збитків таку несерйозну , що навіть пошкоджені запчастини нехватить грошей купити, А іх ще треба замінити а потім пофарбувати Відповідно заплатити за ремонт  Тобто нарахували менше в три рази ніж було потрачено грошей на відновлення авто Настрій зіпсований , і не так шкода потрачених грошей, як ставлення працівників, особливо гаряча лінія і експерт з оцінки збитків 
Докладніше