СК «Експрес Страхування» підтвердила свою позицію в ТОП-5 на ринку КАСКО

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, за підсумками 9 місяців 2021 року зміцнила свої позиції в ТОП-5 з КАСКО в рейтингу спеціалізованого страхового журналу Insurance TOP.

Це стало можливим завдяки унікальному страховому сервісу, який не закінчується виплатою страхового відшкодування клієнту, а формує цикл послуг, які мають на меті забезпечити першочерговий та оперативний ремонт застрахованого автомобіля на базі офіційних СТО дилерів на всій території Україні.

Важливо зазначити стабільне зростання кількості застрахованих клієнтів. Так, за 9 місяців 2021 року Компанія оформила на 58,9% більше договорів страхування, ніж за аналогічний період минулого року. Один із показників лояльності клієнтів — рівень пролонгації чинних контрактів. У січні-вересні 2021 року 77% клієнтів продовжили свої договори на новий період, за аналогічний період минулого року цей показник був 69,2%.

«Довіра клієнтів є основою роботи будь-якої компанії й мені дуже приємно, що наші клієнти не лише довірять нам, а й рекомендують іншим автовласникам. Найбільший приріст клієнтів серед лідерів рейтингу — тому доказ. Це вкотре підтверджує правильність обраної нами стратегії — надання клієнтам унікального сервісу, який сьогодні не може запропонувати жодна інша страхова компанія, яка працює на ринку автострахування», — зауважила директор СК «Експрес Страхування» Тетяна Щучьєва.

За підсумками січня-вересня 2021 року СК зібрала 438,2 млн грн страхових премій з КАСКО, що на 64,3% перевищує показник аналогічного періоду минулого року. Водночас частка КАСКО в портфелі «Експрес Страхування» зросла на 2,5% і досягла 89,5%.