залишив відгук про ПрАТ "Страхова компанія "VUSO" (ID 8797)

Негативний, оцінка клієнта: 1/10

Олександр
Преужасна страхова компанія. Попав в невеличке ДТП, де у другої сторони був поліс ВУСО, викликав поліцію, але другий учасник ДТП попросив скласти європротокол, визнавши свою вину. Після цього надали поліції пояснення, склали європротокол, я звернувся за виплатою і півроку чекаю: нема ні виплати ні листа-відмови. Телефоную на кол-центр, там "мавпи" відповідають "ми вислали вам офіційного листа-відмову, по телефону пояснити майже нічого не можемо (крім того, що в європротоколі їх клієнт не записав, що визнає себе винуватим в ДТП, а їх юристи не бачать вини їх клієнта)". Двох нібито направлених листів я не отримав, оригінали документів у них, за суму 1700 грн, потрачених на ремонт в суд звертатися не хочу, хіба що напишу скарги в МСТБУ і до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Номер справи: 701620
VUSO28.02.2017 12:00
Шановний пане Олександр, нам дуже шкода, що у Вас трапилось ДТП в результаті якого Ви пошкодили своє майно. Проте, хочемо Вам повідомити, що наш страхувальник не визнає свою вину, а з Європротоколу не вбачається хто винен, тому ДТП мало бути оформлено поліцією. Оскільки згідно з п. 6 Закону України про ОСЦПВ вину страхувальника не встановлено, СК не зможе провести виплату по даному ДТП. Лист про прийняте рішення було відправлено Вам 16.01.2017 року. Якщо у Вас залишились якісь питання, можете набрати на гарячу лінію 0 800 503 773.
Олександр01.03.2017 03:41
А в якому вигляді ваш страхувальник не визнає свою вину: є від неї якесь письмове підтвердження чи може ви їй телефонували і вона вам повідомила про невизнання своєї вини? На місці ДТП в моїй присутності вона ДВІЧІ підтвердила оператору вашої компанії, що визнає свою вину (один раз із мого телефону, другий раз - коли їй передзвонив ваш оператор). Чітке визнання її вини було зафіксоване на камери патрульної поліції, яку викликав саме я, а просила скласти європротокол ваш страхувальник). Якщо є підтвердження невизнання вини вашим страхувальником, надайте мені його і я звернуся до правоохоронних органів зі звинуваченням у її шахрайстві і тоді буде підстава підняти всі матеріали, які зафіксували патрульні на місці ДТП, в тому числі і наші письмові пояснення. На сьогоднішній день я бачу лише небажання платити у ВУСО і бажання потягнути час. А на гарячу лінію я телефонував неодноразово, відповідь завжди була: "чекайте листа".
VUSO27.03.2017 20:51
Шановний пане Олександр! Наші юристи отримали письмову відмову від винуватиці ДТП. Це стало причиною того, що Вам було відмовлено у сплаті за тими умовами, які передбачає такий вид урегулювання, як європротокол. Проте, компанія не відмовляє Вам у виплаті страхового відшкодування. Як тільки все буде з'ясовано та зібрано усі документи, ви отримаєте страхове забезпечення.