Відгуки про страхову компанію ПрАТ "Страхова компанія "VUSO"

Клієнтська оцінка (за рік):
7,410
Відгуків за останній рік:59
Всього відгуків:519
285 Позитивних
19 Нейтральних
215 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
610
17.02.2022 11:53
Трапилась подія чи то 8-го чи то 9-го листопада 2021. По суті, дрібниця - трошки пошкрябаний бампер, пошкрябана фара противотуманки і відірваний омивач фари. 10-го листопада був у відділенні страхової компанії і написав заяву. В той же день був на офіційному СТО яке оцінило пошкодження і виставило рахунок на ремонт в 10733 грн. Маю франшизу десь 4000 грн тобто виплата від страхової мала б бути десь в районі 6500 грн. 13 грудня (пройшло більше місяця) спитав у контактної особи (Назар) як там йде процес виплати на що отримав відповідь "виплата буде. Як переведуть гроші то отримаєте смс" 29 грудня (пройшло півтора місяці) перепитав знов на що отримав відповідь "після нового року мають перерахувати на СТО" 20 січня (пройшло майже два з половиною місяці) знов перепитав на що отримав відповідь "Стоїть на виплаті, як оплатять то вам прийде смс. До кінця тижня мають перерахувати" Починаючи з 2-го лютого, контактна особа - пан Назар - перестав відповідати на повідомлення. Сьогодні, 14-го лютого, вже виповнилось більш ніж 3 місяці як я чекаю виплату жалюгідних 6 тисяч грн від страхової компанії в якій купую повне КАСКО протягом останніх 5-ти років. Дуже неприємне враження склалось зараз
Докладніше
Оцінка:
110
17.02.2022 10:48
Взяв страхування здоров'я 150 в місяць знімають кошти. Був страховий випадок 10 днів тому. Не виплатили страховий випадок. Написали "Таким чином, ознаки захворювання з’явились у час, коли Договір страхування припинив свою дію і ще не оновився на той час. На жаль, ПрАТ СК «ВУСО» не може визнати Ваш випадок страховим. З повагою, ПрАТ СК ВУСО. Шукають безглузді причини, аби тільки не платити. Краще відкладати кошти, буде набагато більший буде толку. Не рекомендую.
Докладніше
Оцінка:
910
08.02.2022 10:13
Швидкість виплати страхових випадків, гарне спілкування
Докладніше
Оцінка:
1010
03.02.2022 11:28
Сталася страхова подія(пошкоджено авто),компанія відреагували вчасно.працівники ввічливість й професійно надавали всі необхідні консультації. Вирішено проблему оперативно.
Докладніше
Оцінка:
910
03.02.2022 11:27
Маю тут Каско. Був страховий випадок. До цього я в ДТП не потрапляв, тому думав, що це буде дуже довго. Але все навпаки сталось дуже швидко) гроші оперативно перевели дилеру, який оперативно все зробив. Я був здивований. Короче, негативного досвіду поки що не маю. Тому поставлю оцінку 9. 
Докладніше
Оцінка:
310
27.01.2022 10:09
Друзі, якщо ви вирішили почитати відгуки про компанію, то не забудьте уважно почитати наданий вам договір і знайти там конкретні пункти, які вказують на потрібні вам страхові випадки. У мене виникли з цим проблеми і я звернувся до представника компанії за допомогою в розумінні конкретного проблемного випадку, який може статись зі мною і заради якого я планував придбати страховку. Нажаль, представник компанії зателефонувала і сказала, що відмовляється відповідати в листуванні на мої питання ссилаючись на те, що це буде її особиста відповідь. Але, Анно, мені не потрібна особисто ваша відповідь. Ви ведете листування з робочої пошти як представник компанії, яка пропонує послуги, а не приватна особа. І тому звертався я до компанії, а не до вас особисто. Те що ви не хочете брати на себе відповідальність і зробити більше ніж просто нажати кнопочку і створити договір на конкретні імена - це вже інше питання. Проконсультуватись у довідчених колег, хоч щось зробити окрім шаблонних документів на підпис. Я їду за півсвіту майже на місяць, і мені потрібно точно знати як трактує компанія ті чи інші пункти договору, щоб знати що мене чекає і за що я буду платити. Коли представники компанії навчаться працювати з клієнтами, а не просто заповнювати маленьку форму і відправляти файли, тоді ми, я впевнений, почнемо відносини з чистого листа. А поки що я отримав конкретну відповідь на своє питання від teztour, з ними і підпишу договір.
Докладніше
Оцінка:
110
27.01.2022 10:06
Все швидко, вчасно !  Супер 👍
Докладніше
Оцінка:
1010
27.01.2022 10:05
Страхова компанія "ВУСО" пішла назустріч у виборі СТО для ремонту авто по КАСКО, выбрали саме те, на якому ми вважали за потрібне робити авто після ДТП та дуже швидко (протягом 2-х тижнів) зробили страхову виплату СТО і ми вже сьогодні поставили свойо авто на ремонт. Всім рекомендую СК "ВУСО". Це дуже високий рівень сервіса та швидкість без затримок у выплатах.
Докладніше
Оцінка:
110
26.01.2022 18:58
Оформлял страховку Недвижимость Без Осмотра через Приват 24, в период начала декабря в следствии дождей и отсутствия надлежащей системы водоотведения в доме произошло залитие моей квартиры, по факту которого был составлен акт от ЖЭКа, сделаны фото и отправлены вместе с фото и документами на квартиру через Приват 24 и на вайбер. После этого приходил инспектор, который делал подтверждающие фото, замеры и составлял акт, который я подписал. После этого, примерно через неделю я получил отказ в виде письма с пояснениями от особи *имя скрыто*, в котором дословно говорится что причина отказа «не признаются страховыми случаями нарушений здоровья, в том числе связанные с несчастными случаями, которые не предусмотрены условиями Договора страхования. ПРАТ ЦК „ВУСО“ не признает страховым случаем нарушение здоровья, что имело место в данном случае», что наталкивает на мысль о полной неадекватности этой *имя скрыто* и ПРАТ СК «ВУСО» в целом
Докладніше
Оцінка:
110
17.01.2022 22:45
Был прооперирован на прямой кишке , в выплате отказали  
Докладніше