Мой страховой агентСтатистические данные по VUSO

Всего отзывов о компании: 406

В течение последнего года: 70 из них: позитивных - 42, нейтральных - 0, негативных - 28.
Средняя оценка компании: 7,0 /10Страхувала свій автомобіль 4 роки в Страховій компанії VUSO і залишилась цілком задоволена всіма етапами співпраці. Приємна персональна менеджер, яка постійно нагадувала про терміни та давала іншу корисну інформацію. Звернення щодо страхового випадку було прийнято та виконано у зазначені терміни. Зауважень не маю!

подробнее


Комментарии (1)

предоставлен полный ответ


Доброго дня! Два роки підряд страхую авто в компанії ВУСО. Було два страхових випадків. Всі два рази протягом десяти днів гроші були перераховані на СТО. Все дуже швидко! Дякую.

подробнее


Комментарии (1)

предоставлен полный ответ


Дякую страховій Vuso за швидку та якісну роботу вже по другому страховому випадку не з моєї вини. Особливу вдячність хочу виразити менеджеру Оксані з міста Умань , за її проробленну роботу вже з усіма моїми авто. Таких менеджерів одиниці !!!! Її тактовність та професіоналізм створює бажання працювати лише з такою стаховою як Вусо !!!! Особлива вдячність страховим комісарам за швидку реакцію та компетентність ! Якщо страхова то тільки Вусо ! Бажаю вам розвиватись та бути лідером на Українському ринку .

подробнее


Комментарии (1)

предоставлен полный ответ


Страхуюсь третій рік поспіль - КАСКО і автоцивілка. Місцезнаходження підрозділу -м.Кропивницький. Слід відмітити якісне та оперативне обслуговування, слушні консультації та допомога на всіх етапах обслуговування - від заключення договору до надання практичної доромоги. А саме при потраплчнні у ДТП за першим зверненням на "гарячу лінію" були надані слушні рекомендації як себе вести, які поетапно здійснювать дії. Як результат - швидка оцінка збитків, відшкодувпння та ремонт авто на СТО. Сьогодні перезаключив договвр на наступнтй рік. Всім рекомендую СК ВУСО!

подробнее


Комментарии (1)

предоставлен полный ответ


Забило в воді вушні раковини , хотів почистити по страховці. Сказали що по страховці не можна почистити. Плюс заплати франшизу і доплатити за роботу. Для чого страховка?. Відмовили на підставі пункту 4.1.1. Якщо гігієна є прямий причинно-наслідковий зв'язок з розладом здоров'я, то компанія Vuso є геть непотрібна.

подробнее


Комментарии (4)

принят в работу


У мене трапився страхвий випадок, компанія Вусо без проблем його покрила. Проблем з компенсацією не було жодних, за що дуже вдячний.

подробнее


Комментарии (1)

предоставлен полный ответ


Три роки підряд страхую авто в компанії ВУСО. Було три страхових випадків. Всі три рази протягом семи днів гроші були перераховані на СТО. Все дуже швидко. Дякую.

подробнее


Комментарии (1)

предоставлен полный ответ


Добрый день! Я подала документы на возмещение по печеночной колике родственника. Размер суммы возмещения должен быть 15 тыс грн. Попросили дослать копию амбулаторной карты за последние два года. Я прислала. Потом сделали запрос в больницу, но по их ошибке, не в амбулаторию, а в саму больницу. Больница написала, что не было такого пациента у них. Конечно не было, ведь он лечился в АМБУЛАТОРИИ СЕМЕЙНОЙ МЕДИЦИНЫ, это указано во всех справках. Вроде выяснили. Но нет!!!! Придрались к слову ответа амбулатории "Знаходився на лікарняному" и потребовали "Лікарняний", хотя я обьяснила, что больничный лист он не брал, это ошибка секретаря амбулатории. Я сбегала в амбулаторию, попросила написать ПРАВИЛЬНО ответ страховой. Написали. Дословно :"знаходився на лікуванні, лікарняний не брав". Еще я взяла справку от лечащего врача, что не брал он больничный, а на лечении находился. Ответ страховой сегодня получила: ОТКАЗ. НЕДОСТОВЕРНЫЕ ДАННЫЕ. Дело закрыли. Вот так. Два месяца беготни в больницу, нервотрепки, доказывания, что ты не слон. Итог: страховка в этой компании - это нервотрепка и головная боль, а результа ноль. Лучше на случай болезни отложить эти триста гривен в месяц дома в тумбочку. Хоть было бы 3600 на лечение, а так имеем только ежемесячные отчисления страховой и отказ.

подробнее


Комментарии (3)

принят в работу


Доброго дня 9.09.2020 сталась страхова подія звернувся до сімейного лікаря та зателефонував 3700 (щоб повідомити про страхову подію та отримати консультацію щодо покритя страхового випадку та необхідні документи, консультант відповів що бурсит підпадає під страхову подію сумма виплати до 50000 тис. грн дана розмова записувалась) були скарги на пухлину правої руки підвищену температуру тіла, сімейний лікар встановив попередній діагноз бурсит та видав направлення на дослідження COVID-19 з подальшою госпіталізацією в стаціонар. 10.09.2020 по 16.09.2020 знаходився на лікуванні в стаціонарі, повний діагноз гострий гнойний бурсит правого ліктьового суставу. 16.09.2020 надав повний перелік документів для страхової компанії, протягом доби в телефоному режимі отримав відмову у страховій виплаті від страхової компанії з таким формулюванням «настання у застрахованої особи хвороби внаслідок нещасного випадку»

подробнее


Комментарии (2)

предоставлен полный ответ


В лобовое стекло прилетел камень из-под колеса другой машины. Появился скол. Не был уверен,что каско покрывает такие повреждения, но решил позвонить. Мой вопрос решили максимально быстро. Думал,что нужно будет собирать кучу бумажек, что-то доказывать и что процесс будет не очень приятным. Но общаться с представителем страховой службы было максимально комфортно. Страховая возместила полную замену лобового стекла . Я остался очень доволен и в дальнейшем планирую обращаться в эту компанию.

подробнее


Комментарии (1)

предоставлен полный ответ

Страница 1 из 41Страховой Адвокат


Юридическая помощь при невыплате страхового возмещения.

Оставьте свой отзыв!


Что вам это даст? Важно!

  • Оживление процесса выплат;
  • Шанс на пересмотр решения по делу;
  • Оценка работы страховой компании.
  • Бесплатная юридическая консультация.