залишив відгук про ПрАТ "Страхова компанія "VUSO" (ID 57276)

Негативний, оцінка клієнта: 1/10
Працює страхової адвокат

Элла

Добрый день! После сильных болей в пояснице я обратилась к врачу. Провели обследование и поставили диагноз: пиелонефрит. Но в Витяге 027/о врач написала "хронічний пієонефрит в стадії загострення". Случай страховой! Страховая компания в выплате отказала, так как в Додатке 1 значится: "гострий пієлонефрит вперше виявлений". Ответьте мне: "Это два разных заболевания?" Во время следующего планового посещения лечащего врача Витяг 027/о был исправлен текущей датой! Но страховая компания отказа в выплате, указав: " Подання Страхувальником свідомо неправдивих відомостей про об’єкт страхування або про факт настання страхового випадку". Кто из нас мошенники? Болеть никто не хочет... Но, когда чувствуешь себя отвратительно, меньше всего хочется бороться еще и со страховой! А тем более быть обвиненным в мошенничестве!!! Однозначно, ЖАЛОБА в Нацкомфинпослуг! НЕ РЕКОМЕНДУЮ СТРАХОВУЮ КОМПАНИЮ ВУСО.

VUSO22.01.2021 15:02
Ваше звернення прийнято. Якщо у нас виникнуть питання, ми з Вами зв'яжемося. Відповідь надамо протягом робочого дня. З повагою, відділ контролю якості обслуговування клієнтів.
VUSO22.01.2021 17:49
Шановна Маріонела Валеріївна, по Вашому першому зверненню в формі 027/О вказано, що захворювання має хронічний перебіг. Згідно з пропозицією Додатка №1 "Перелік захворювань та розмір страхових виплат за даними захворюваннями" страховим випадком є захворювання (за умови, якщо воно вперше виявлене, гостре). У повторно наданих Вами медичних документах за цим же захворюванням вказано перебіг (гострий, вперше виявлений). Тобто два різних перебіги. Для уточнення Вашого діагнозу ми надішлемо запит до відповідної установи. Протягом 30 днів повідомимо Вам щодо результату.