залишив відгук про НАСК «ОРАНТА» (ID 523)

Нейтральний, оцінка клієнта: 4/10

Гость

Співробітники Харківської обласної дирекції та головного офісу в Києві НАСК "Оранта" із задоволенням спілкуються зі мною телефоном, обіцяють допомогти, пропонують щось їм донести, про щось їх повідомити, надати додаткові дані, надати можливість додатково оглянути авто та по декілька разів уточнюють зручний для мене спосіб отримання страхового відшкодування...
Але коли постає питання нарочно одержати від мене будь-який документ та розписатися в його отриманні, співробітники Харківської дирекції відмовляються. Якщо ж з метою зафіксувати факт звернення та передання співробітникам компанії документів за певним переліком, я звертаюся до них засобами поштового зв'язку в листі, надісланому цінною кореспонденцією, мої листи просто ніхто не отримує.
Таким чином компанія вже тривалий час вдало (на думку її співробітників) уникає необхідності виплачувати страхове відшкодування.
Але керівництво та співробітники компанії, мабуть, не здогадуються, що їх дії підпадають під ознаки складу правопорушення у сфері конституційного права громадян на звернення...
До того ж, ніхто не заборонить мені відмовитися за таких обставин від звернення за захистом своїх прав в суд із позовом про примусове солідарне стягнення цих коштів зі страхової та винуватця ДТП, вимагатиму також відшкодування моральної шкоди та витрат на правову допомогу.
Заразом - виключно заради заспокоєння свого громадянського сумління - звернуся до МТБ та прокуратури... або ще й до міліції з Заявою про вчинення кримінального правопорушення.
Всі процесуальні документи обов'язково викладатиму в Інеті та не шкодуватиму грошей на просування відповідних сторінок і сайтів серед громадськості.
Належне мені відшкодування я заберу в будь-якому разі...
А поки що, вартість відновлювального ремонту мого автомобіля для страхової компанії збільшується - вчора отримав новий рахунок, більший за попередній на 15% (тож, краще собі страховики не роблять).
А те, що за такої політики компанії доведеться збільшувати витрати на юридичний супровід своєї діяльності - то факт!
ПОГАНА компанія! ПО-ГА-НА!!! Не страхуйтеся в ній ніколи!

(зараз буду шукати інші місця, де ще можна таке написати...)

Дмитро Подвезько, м. Харків