Мой страховой агент


написал отзыв про страховую компанию ИНТЕР-ПОЛИС (Отзыв №11217)негативный отзыв

оценка автора: 4/10  Валентин Я отримав травму на виробництві 02,01,2017 ,при вступі на стаціонар не отримав належного мед страхування купував за свої, була операція .здані на страхову квитанції про оплату мед втручання,і на лікування .Пробув на лікарняному без 10 днів 7 місяців без перерви .Йде 8-й місяць і мені не сплатили нічого по страховці за номером 100104, не виконані зобов'язання написання в договорі від 31,08,2016

04.09.2017   ИНТЕР-ПОЛИС Уважаемый Валентин! Мы благодарны за отзыв, это помогает улучшить взаимосвязь с нашими клиентами. Пришлите, пожалуйста, информацию с реквизитами Вашего договора страхования на электронную почту nelle@inter-policy.com. Мы всё детально изучим и сообщим Вам о результате. С уважением, СК «ИНТЕР-ПОЛИС»

06.09.2017   ИНТЕР-ПОЛИС Доброго дня, шановний Валентине! Опрацювавши Ваш відгук та документи, які були надані до страхової компанії, повідомляємо про те що документи, необхідні для виплати страхового відшкодування були оформлені медичним закладом у невідповідності до умов договору страхування та подані до страхової компанії в неповному обсязі, про що Вас було повідомлено листом про направлення відповідного запиту до мед.закладу. 10 серпня 2017 році, засобами електронного зв’язку, Вами було передано до страхової компанії необхідний документ. Виплата страхового відшкодування запланована на вересень 2017 року. З повагою, Нелле С.Е., директор департамента виплат СК "Інтер-Поліс"
Страховой Адвокат


Юридическая помощь при невыплате страхового возмещения.