Відгуки про страхову компанію ПрАТ "Страхова компанія" Українська страхова група "

Клієнтська оцінка (за рік):
3,510
Відгуків за останній рік:8
Всього відгуків:79
31 Позитивних
2 Нейтральних
46 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
210
18.02.2022 10:51
На жаль але змушений написати відгук з приводу того що ПАТ «Ск «УСГ» в особі своїх співробітників займається - дезінформуванням / наданням не правдивої інформації своїм клієнтам ! Що привило до наступної ситуація застрахувавши свою дитину отримавши оригінал договору з підписами і печаткою зі сторони ПАТ «Ск «УСГ» була вказана сума на стомато-логічну допомогу, в додатку №1 до договору страхування вказана сума в розмірі 2287 грн, при зверненні до консультанта ПАТ «Ск «УСГ» на запис до лікаря стоматолога консультант озвучує суму в розмірі 898,63 грн, при зверненні до ПАТ «Ск «УСГ» у вирішенні та роз’яснені даної ситуації отримав пропозицію просто пере підписати додаткову угоду в зв’язку з помилкою виконавця. Важаю що ПАТ «Ск «УСГ» не виконуєте договірні відносини та як написав вище повторюсь займається - дезінформуванням / наданням не правдивої інформації своїм клієнтам ! Сподіваюсь що репутаційні втрати ПАТ "СК "УСГ" були на багато більші ніж мої . Я не рекомендую співпрацювати з ПАТ "СК "УСГ"
Докладніше
Оцінка:
110
07.02.2022 20:15
Нікому не рекомендую цю страхову компанію, консультанти яких понабирали повний нуль, про медичну освіти консультантів навіть мови не йде , декілька раз стикаюсь з безвідповідальністю консультантів оформляють замовлення в аптеках не переконавшись чи дійсно до аптеки дійшов лист про гарантію ,при цьому скидують смс повідомлення про сформоване замовлення , приходячи в аптеку ти чекаєш (хворий) 1-2 години поки страхова виправить свій косяк , були і фарм заміни препаратів без узгодження зі мною пацієнтом, а про те щоб дозвонитися до консультанта я взагалі мовчу (30 хв очікування) ,і по закінченню отримуєш додатковий стрес до існуючого захворювання. Однозначно не рекомендую.
Докладніше
Оцінка:
110
07.12.2021 10:21
Не компенсували навіть повної вартості ліків.
Докладніше
Оцінка:
1010
26.11.2021 09:17
Дуже задоволена сервісом медичного страхування. Мала контракт до цього з іншою організацією і в порівнянні з ними - сервіс чудовий і людяний. Консультанти сприяють щоб клієнт почував себе якнайкраще, чітко уточнюють всі потреби. Комунікувати зручно телефоном і в онлайн чаті. Рекомендують все якнайкраще.
Докладніше
Оцінка:
1010
25.11.2021 14:39
Мабуть у кожного свої індивідуальні випадки, що у людей виникають негативні відгуки, однак у моєму випадку мене все задовольнило. У результаті ДТП 03.11.2021 року моє авто постраждало. ОСЦПВ на моє авто від іншої страхової, а у ПАТ "СК "УСГ" був поліс винуватця ДТП, тому довелося співпрацювати з даною страховою будучи потерпілою стороною. Скажу навіть, що страхова, де брав свій поліс ОСЦПВ (не дешевий), більш пофігістично віднеслася до ситуації, навіть не дала мінімальної поради, а просто зіслалися на у ПАТ "СК "УСГ" . Звісно, відразу себе накрутив на негатив, через відгуки з різних джерел інтернету, та і ДТП в перше з моїм авто і в останнє!!! Однак, на сьогодні 25.11 - суму отримав відповідну для ремонту пошкоджень і при спілкуванні як з працівниками контактного-центру так і страховим комісаром не відчував якихось незручностей, спілкування було як до свого прямого клієнта (дуже приємно). Взагалі, почитавши коментарі інших, рахую, що просто потрібно дещо бути відповідальнішим, якщо стається страховий випадок, не впадати в паніку і агресію, а просто все оформити відразу правильно згідно закону, все зафіксувати і тоді ніяких проблем і нервів Вам не буде!
Докладніше
Оцінка:
110
24.11.2021 19:49
Ліки не гарантували, забули забронювати лікаря. Страховий випадок оформити майже не можливо , бо вони все інтерпретували як не страховий випадок. Страховий поліс elite а по факту це лише гроші на вітер.
Докладніше
Оцінка:
110
17.08.2021 21:09
Внаслідок ДТП ,наш автомобіль був пошкоджений ТЗ, який застрахований в Українській Страховій Групі. На місці ДТП ми склали європротокол, зареєстрували випадок на гарячій лінії Української страхової групи, після чого нам було надіслане повідомлення із ссилкою, де потрібно заповнити заяву онлайн. Ми заповнили заяву, але відправити її не можемо . Зверталися до представника, дзвонили на гарячу лінію, але всюди кажуть: "Нічим не можемо допомогти!".
Докладніше
Оцінка:
210
30.07.2021 16:58
Після закінчення консультації в лікаря і чекання більше 4 годин вирішив перетелофонувати в страхову "контору" - УСГ. Поцікавився про призначення, що входить в страховий випадок, що може бути компенсованим. Нічого. Навіть повторний візит не передбачений. Жах. Ніби слух відновився, дихання також, стан поліпшився. Таке враження, що контора, скоріше, фінансово нежива та потребує оперативного втручання.
Докладніше
Оцінка:
910
15.06.2021 08:48
після ДТП адекватно порахували вартість ремонту, та своєчасно відшкодували його вартість.
Докладніше
Оцінка:
1010
31.03.2021 13:35
Был 2 года застрахован в УСГ. Страховка корпоративная, страховка была максимальная с моей доплатой(был еще тип страховки где оплачивала страховку только компания, но там не было хроники, стоматологии и т.п. ) Обращался раз 10 за все время. Все решали быстро и удобно. Если и платил где-то, где есть франшиза 70-80-90%, суммы мне для оплаты выходили до 100-200 грн, зато клиника было под домом и работала в подходящее время. Больничные открывали, врачей ставили практически всегда хороших. Компенсировали стоматолога без проблем, лечился у своего. Недостаток был только с компенсацией спорта, но думаю это причуды моей бывшей конторы. Приходилось документы собирать и отправлять и заявы писать, 650 грн в мес возвращали обратно на карту(( Рекомендую для корпоративной страховки УСГ!
Докладніше