Отзывы о страховой компании ЧАО "Страховая компания "Украинская страховая группа"

Клиентская оценка (за год):
4,710
Отзывов за последний год:3
Всего отзывов:83
32 Положительных
2 Нейтральных
49 Негативных
Внимание! Клиенты оставляют негативные отзывы намного охотнее, чем позитивные.
Оценка:
1010
18.06.2024 09:22
Була приємно задоволена співпрацею з УСГ. Виплату отримали на другий день після подачі документів. Окремо дякую співробітнику компанії Мусатенко Ірині за оперативність. ТОВ "Вікоіл ЛТД"
Подробнее
Оценка:
110
08.01.2024 00:12
Дно полное. Продал автомобиль, хотел разорвать страховой полис и оформить новый полис на новый автомобиль в итоге - мороз, звонил целый месяц на горячую линию говорят перезвонят и дальше мороз. Я представляю если бы не дай Бог был бы страховой случай они бы морозили так же. Окей, не хотите денег не надо, оформлю у других) днище страховая, не рекомендую никому.
Подробнее
Оценка:
310
18.12.2023 21:45
Винуватець дтп мав страховку даної компанії, справа дуже проста, але через постійне заниження виплат велась 2 місяці. Неадекватна оцінка екпертного комісара, після незалежної оцінки вдалось в 2 рази збільшити виплати!! В цілому - стандартна страхова що працює з розрахунку «на лоха». Без відстоювання власних прав нормальних виплат не отримати. Вже мовчу про витрачений час та нерви. Не розумію звідки у них рейтинги… 
Подробнее
Оценка:
110
26.08.2022 15:20
Отвратительный сервис!!!! При оформлении страховки на автомобиль одним из важных пунктов была действие страховки в Европе и СНГ. Нас заверили и дали 100% гарантию что страховка работает и на территории "ЕС". Супруге на Кипре поцарапали бампер и крыло, обратились по страховой, а они говорят что НЕ ПОРКЫВАЮТ "ЕС"!!!! В ответ одни отмазки - мы разберемся, вам перезвоним!!! НА этом все и заканчивается!!!! КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕ СОВЕТУЮ С НИМИ СВЯЗЫВАТЬСЯ! Вам как компании ПОЗОР выдумывать отмазки на такие мелкие случаи!!! P.S. Для тех кто хочет иметь головную боль и испорченные нервы - вам в эту компанию!!!!
Подробнее
Оценка:
210
18.02.2022 10:51
На жаль але змушений написати відгук з приводу того що ПАТ «Ск «УСГ» в особі своїх співробітників займається - дезінформуванням / наданням не правдивої інформації своїм клієнтам ! Що привило до наступної ситуація застрахувавши свою дитину отримавши оригінал договору з підписами і печаткою зі сторони ПАТ «Ск «УСГ» була вказана сума на стомато-логічну допомогу, в додатку №1 до договору страхування вказана сума в розмірі 2287 грн, при зверненні до консультанта ПАТ «Ск «УСГ» на запис до лікаря стоматолога консультант озвучує суму в розмірі 898,63 грн, при зверненні до ПАТ «Ск «УСГ» у вирішенні та роз’яснені даної ситуації отримав пропозицію просто пере підписати додаткову угоду в зв’язку з помилкою виконавця. Важаю що ПАТ «Ск «УСГ» не виконуєте договірні відносини та як написав вище повторюсь займається - дезінформуванням / наданням не правдивої інформації своїм клієнтам ! Сподіваюсь що репутаційні втрати ПАТ "СК "УСГ" були на багато більші ніж мої . Я не рекомендую співпрацювати з ПАТ "СК "УСГ"
Подробнее
Оценка:
110
07.02.2022 20:15
Нікому не рекомендую цю страхову компанію, консультанти яких понабирали повний нуль, про медичну освіти консультантів навіть мови не йде , декілька раз стикаюсь з безвідповідальністю консультантів оформляють замовлення в аптеках не переконавшись чи дійсно до аптеки дійшов лист про гарантію ,при цьому скидують смс повідомлення про сформоване замовлення , приходячи в аптеку ти чекаєш (хворий) 1-2 години поки страхова виправить свій косяк , були і фарм заміни препаратів без узгодження зі мною пацієнтом, а про те щоб дозвонитися до консультанта я взагалі мовчу (30 хв очікування) ,і по закінченню отримуєш додатковий стрес до існуючого захворювання. Однозначно не рекомендую.
Подробнее
Оценка:
110
07.12.2021 10:21
Не компенсували навіть повної вартості ліків.
Подробнее
Оценка:
1010
26.11.2021 09:17
Дуже задоволена сервісом медичного страхування. Мала контракт до цього з іншою організацією і в порівнянні з ними - сервіс чудовий і людяний. Консультанти сприяють щоб клієнт почував себе якнайкраще, чітко уточнюють всі потреби. Комунікувати зручно телефоном і в онлайн чаті. Рекомендують все якнайкраще.
Подробнее
Оценка:
1010
25.11.2021 14:39
Мабуть у кожного свої індивідуальні випадки, що у людей виникають негативні відгуки, однак у моєму випадку мене все задовольнило. У результаті ДТП 03.11.2021 року моє авто постраждало. ОСЦПВ на моє авто від іншої страхової, а у ПАТ "СК "УСГ" був поліс винуватця ДТП, тому довелося співпрацювати з даною страховою будучи потерпілою стороною. Скажу навіть, що страхова, де брав свій поліс ОСЦПВ (не дешевий), більш пофігістично віднеслася до ситуації, навіть не дала мінімальної поради, а просто зіслалися на у ПАТ "СК "УСГ" . Звісно, відразу себе накрутив на негатив, через відгуки з різних джерел інтернету, та і ДТП в перше з моїм авто і в останнє!!! Однак, на сьогодні 25.11 - суму отримав відповідну для ремонту пошкоджень і при спілкуванні як з працівниками контактного-центру так і страховим комісаром не відчував якихось незручностей, спілкування було як до свого прямого клієнта (дуже приємно). Взагалі, почитавши коментарі інших, рахую, що просто потрібно дещо бути відповідальнішим, якщо стається страховий випадок, не впадати в паніку і агресію, а просто все оформити відразу правильно згідно закону, все зафіксувати і тоді ніяких проблем і нервів Вам не буде!
Подробнее
Оценка:
110
24.11.2021 19:49
Ліки не гарантували, забули забронювати лікаря. Страховий випадок оформити майже не можливо , бо вони все інтерпретували як не страховий випадок. Страховий поліс elite а по факту це лише гроші на вітер.
Подробнее