Отзывы о страховой компании ЧАО "Страховая компания "Украинская страховая группа"

Клиентская оценка (за год):
3,610
Отзывов за последний год:7
Всего отзывов:73
29 Положительных
2 Нейтральных
42 Негативных
Внимание! Клиенты оставляют негативные отзывы намного охотнее, чем позитивные.
Оценка:
110
17.08.2021 21:09
Внаслідок ДТП ,наш автомобіль був пошкоджений ТЗ, який застрахований в Українській Страховій Групі. На місці ДТП ми склали європротокол, зареєстрували випадок на гарячій лінії Української страхової групи, після чого нам було надіслане повідомлення із ссилкою, де потрібно заповнити заяву онлайн. Ми заповнили заяву, але відправити її не можемо . Зверталися до представника, дзвонили на гарячу лінію, але всюди кажуть: "Нічим не можемо допомогти!".
Подробнее
Оценка:
210
30.07.2021 16:58
Після закінчення консультації в лікаря і чекання більше 4 годин вирішив перетелофонувати в страхову "контору" - УСГ. Поцікавився про призначення, що входить в страховий випадок, що може бути компенсованим. Нічого. Навіть повторний візит не передбачений. Жах. Ніби слух відновився, дихання також, стан поліпшився. Таке враження, що контора, скоріше, фінансово нежива та потребує оперативного втручання.
Подробнее
Оценка:
910
15.06.2021 08:48
після ДТП адекватно порахували вартість ремонту, та своєчасно відшкодували його вартість.
Подробнее
Оценка:
1010
31.03.2021 13:35
Был 2 года застрахован в УСГ. Страховка корпоративная, страховка была максимальная с моей доплатой(был еще тип страховки где оплачивала страховку только компания, но там не было хроники, стоматологии и т.п. ) Обращался раз 10 за все время. Все решали быстро и удобно. Если и платил где-то, где есть франшиза 70-80-90%, суммы мне для оплаты выходили до 100-200 грн, зато клиника было под домом и работала в подходящее время. Больничные открывали, врачей ставили практически всегда хороших. Компенсировали стоматолога без проблем, лечился у своего. Недостаток был только с компенсацией спорта, но думаю это причуды моей бывшей конторы. Приходилось документы собирать и отправлять и заявы писать, 650 грн в мес возвращали обратно на карту(( Рекомендую для корпоративной страховки УСГ!
Подробнее
Оценка:
110
27.02.2021 09:07

В результаті ДПТ мій автомобіль, застрахований по КАСКО від УСГ, був пошкоджений іншим автомобілів, водій якого визнав свою провину і це зафіксовано у відповідних документах, його поліс цивільної відповідальності покривав збитки. Звернувся до страхової компанії для виконання УСГ взятих на себе зобов'язань - і все.... То рахунок уповноваженої СТО завеликий (інша уповноважена СТО видала ще більший рахунок), то СТО якісь документи не надають. І так вже більше місяця. Шкодую, що застрахував автомобіль в УСГ.

Подробнее
Оценка:
110
09.12.2020 10:36

27.11.20 на стоянці моє авто VW Jetta пошкодило інше авто, власник якого застрахований в "Українська страхова група". Власник викликав поліцію, так як в нього було КАСКО, поліція проінформувала мене про ДТП, нам було запропоновано скласти Європротокол, що ми і зробили. Пошкодження VW Jetta - здерта фарба заднього бампера. Пошкодження іншого авто Toyota RAV 4 - здерта фарба передньої дверьки. Моя страхова компанія "Арсенал страхування" в телефонному режимі зафіксували ДТП, але повідомили, що всі подальші дії по страховому випадку вирішувати з винуватцем ДТП, тобто з "Українською страховою групою". Ми поїхали в офіс "УСГ", де перевірили чи правильно складено Європротокол, написали ще декілька заяв. Повідомили, що на днях зв'яжуться. Я поїхав на СТО, де обслуговою своє авто, вартість робіть по від'єднанню бампера, підбір кольору, фарбування, приєднання бампера коштує 4500грн. Плюс 3-5 днів роботи. Я поїхав ще в 2 популярних СТО нашого міста, в тому числі офіційний дилер VW, вартість 4800-6000грн. Моє авто 2017р, 34т пробігу, преміум комплектація. Через декілька днів зі мною зв'язався представник "УСГ" мого міста і повідомив, що сума компенсації 3000грн, з чим я не погодився. З мене посміялися і сказали або бери гроші, які дають, або ми призупиняємо виплату. Щоб довести, що сума ремонту мого авто більша, то я повинен за СВОЇ гроші найняти експерта, вартість якого 2000-2500грн, а потім подавати в суд, і "якщо" "колись" суд визнає, що "УСГ" не права і має мені доплатити, то тоді моя вимога виконається. Я зателефонував в свою страхову, яка порекомендувала написати заяву в "УСГ", що я не погоджуюся з сумою, також страхова зобов'язана за свій рахунок найняти експерта. Що я й зробив. В заяві написав вартість ремонтних робіт 4500-6000грн, а також моральну шкоду 500грн, так, як авто буде на ремонті 3-5днів, а воно мені потрібне для роботи. Через декілька днів експерт оглянув, в заключення "повне перефарбування заднього бампера". Ще через пару днів надійшли мені на картку 3015,18грн, страховий випадок N3460. Я зателефонував на гарячу лінію "УСГ", повідомив що не погоджуюся з сумою, на що мені відповіли: "Напишіть листа в довільній формі на папері та відправте в Київ Укрпоштою, більше нічим допомогти не можемо". "Електронного подання листа чи в телефонному режимі поспілкувати з відділом по вирішення проблем питань я такої можливості не маю"...XXI століття... Висновок: витрачений час на писання додаткових заяв, дзвінки на гарячу лінію, зустріч з експертами та СТО; -1500грн за ремонт; витрачені нерви; та 3-5 днів буду без авто. Категорично не рекомендую з даною компанією зв'язуватися, неадекватність персоналу, непрофесіоналізм!!!

Подробнее
Оценка:
110
13.11.2020 08:57

Все началось с ДТП. Пострадала машина, помятое крыло + ободран бампер + поцарапан диск. Я оказался виноват, по словам полиции. Но это не столь важно. Полис КАСКО. Франшиза 0%. Удостоверение водителя у меня забрали и выдали временное написав не ту дату, по словам страхового агента. Получается что мой стаж они подтвердить не могли, документы в приложении ДИЯ им до одного места. Хорошо что нашел старую ксерокопию. А то хотели нащитать франшизу. Соответственно процесс сей затянулся на долго. Выплата на СТО поступила в притык к макс срокам ожидания. СТО - выбрать нельзя, напаривают свое. В итоге - еще долгое ожидание деталей для восстановительного ремонта. Ободранный бампер восстанавливать отказались, сославшись на то что у меня в противоположной стороне, внизу, на юпке бампера микроскопическая царапина (1.5см, которую почти и не видно). Бампер единая деталь, локально восстанавливать не будем и т.д. Остальное покрыли, но каско это уже не назвать. Оформляя полис - я расчитывал на минимум телодвижений в случае страхового случая, а получилось наоборот. Данную страховую буду обходить стороной и друзьям ее советовать то-же не буду. 2500 за ремонт бампера вы сэкономили. А клиента, и не одного, потеряли.

Подробнее
Оценка:
810
08.09.2020 04:44

Выплату произвели сразу. Главное - периодически напоминать о себе. Те, кто думают, что за них все сделают - ошибаются, в итоге "летят" с выплатами и оставляют плохие отзывы. Не спорю, выплата не покрыла расходы, но и машине уже 12 лет (износ 70%), а это не от них зависит, это законодательство. Все равно, посчитали адекватно. Менеджер вежливый. И независимый эксперт (от УСГ) - адекватный, со всем был согласен. Рекомендую.

Подробнее
Оценка:
1010
12.08.2020 05:47

касательно медицинского страхования - застрахован в УСГ. к сожалению, за этот год пришлось несколько раз обращаться по здоровью и 2 раза лежать в стационаре по неврологии и с обострением гастрита. за вызовы скорой, услуги стационара и медикаментов я заплатил 0 гривен 0 копеек - всё покрывала страховая. плюс практически мгновенная скорость - скорая была уже через полчаса, хотя я проживаю за Киевом. конечно, хотелось бы не болеть и не сталкиваться в принципе с больницами, но так как уже увы имею опыт, то УСГ однозначно рекомендую.

Подробнее
Оценка:
1010
09.07.2020 06:35

Случилась неприятность 01 июня попал в дтп, очень оперативно оформили все документы и в течении месяца уже вернули деньги. Просто долго машину разбирали, чтоб скрытые дефекты увидеть. Безумно удивлен отличным сервисом и честностью. Однозначно порекомендую друзьям. Доволен очень !!!

Подробнее