ПрАТ "Страхова компанія "Раритет"


Рік заснування:1999
Гаряча лінія:044 280 08 04
Юридична адреса компанії:01011, г. Киев, ул. П. Мирного, 28-А


Позиції компанії в рейтингах
Раритет

Інформація про компанію

Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "Раритет" здійснює страхову діяльність з 1999 року.

Компанія входить в асоціацію підприємств фінансово-консалтингової групи "Раритет", Ліги страхових організацій України, є співзасновником організації Міжнародної ліги підтримки екологічного підприємництва України.

СК "Раритет" здійснює страхову діяльність за такими видами страхування: страхування майна, страхування транспортних засобів, страхування вантажів і багажу, страхування від нещасних випадків, медичне страхування, страхування відповідальності перед третіми особами, страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів, страхування фінансових ризиків та ін.

Компанія пропонує близько 30 страхових продуктів.

Відгуків за останній рік:0
Всього відгуків:16
3 Позитивних
0 Нейтральних
13 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
110
01.05.2023
Ужасная страховая. Обещают золотые горы, а по факту выплачивают минимум. Сотрудники хамят, добиться от них ничего невозможно. Не связывайтесь с ними
Докладніше
Оцінка:
1010
15.04.2021
Хочу подякувати СК "Раритет" за оперативність. Страхову виплату отримала в день подання документів. Працівник Компанії зателефонувала з приводу нестачі копії іденкоду і люб'язно запропонувала надіслати фото на вайбер. За дві години після мого досилання надійшли гроші на карточку. Приємно! Дякую!
Докладніше
Оцінка:
110
03.11.2020

Хамло в разговоре по телефону Пользовался услугами компании Раритет давно. Сравнивая как было и как стало, поменялось всё в худшую сторону, и предоставление лекарств, и обслуживание, ну и разговор оператора ЕДИНСТВЕННОГО! Пора и мне менять.

Докладніше
Оцінка:
110
05.07.2019

Таку страхову компанію треба обходити десятою дорогою. Розводять хворих людей без усілякого сорому.Захворіла мама і її терміново госпіталізували в обласну лікарню.Діагноз:рак молочної залози 4 стадії ,терміново провели дві операції та поточне лікування.Коли трішки оговтались набрали номер страхової ,почули запис ,а з оператором так і не зв'язались.Через деякий час ми дозвонились, бо знайшли інший номер.Сказали,щоб висилали документи.Їх не мало.Ми зібравши таки їх надіслали.Отримали негативну відповідь.Аргументують тим ,що вчасно не повідомили.Люди добрі ,невже важкі хворі можуть за дві доби прийти до тями і дзвонити.Яка взагалі різниця, коли люди висилають документи.Скільки грошей вираховують з людей, наживаються на людських сльозах.Але прийде час розплати і подібні діагнози можуть бути у них.Чого я їм і бажаю.Відчути себе на місці хворого і дзвонити в таку ж страхову компанію таотримати таку відповідь,яку дають вони.Ми без їхніх копійок проживем.Але так наживатись на хворих це жорстоко та бездушно.Я десятому перекажу,щоб тікали з цього лохотрону.

Докладніше
Оцінка:
110
08.05.2019

Не выплатили расходы на лечение т.к. не сообщила в течении 48 часов о стационарном лечении (об этом меня никто не поставил в известность при заключении договора) Все необходимые документы о стационарном лечении я предоставила. Это А***ИСТЫ, они ищут любую зацепку, чтобы не возмещать страховку, Оператор грубит и бросает трубку.

Докладніше
Оцінка:
110
25.10.2018

Маму положили в больницу, с камнями в почках, сказали что нужно дробление, специальные приспособления для этой процедуры стоят 7,5 тыс.грн. Позвонила в компанию "Раритет", мне сказали внимательно читать договор и что компания не возмещает в таком случае стоимость, а медикаментозное лечение оплатят. Во-первых договор составлен так чтобы было не понятно, людям которые не имеют юридического образования. Во-вторых зачем такая страховка, которая не покрывает расходы на лечение?

Докладніше
Оцінка:
210
06.05.2018
Отказали в выплате мед страховки причина- я им не сообщил. Но я вам сообщил - я отправил все нужные вам документы. Вы если не делаете выплату вовремя на вас что в суд подавать. Раньше вы таких отказов не давали и наверно у Раритета не все в порядке с их деятельностью нужно бы ее проверить фирма времен Кучмы ясно кто там акционеры частные. Предлагаю подать коллективную заяву в суд известно многим отказали
Докладніше
Оцінка:
110
28.03.2018
Я попал в больницу, после выписки отправил все документы в Раритет. Они мне сказали не выплатим потому что Вы не позвонили в течении 48 часов и не сказали что на стационарном лечении. Вы знаете мне на тот момент не до звонков было. Но эту страховую ни кому не посоветую.
Докладніше
Оцінка:
410
14.03.2018
Прошу повернути мені витрачені кошти на лікування у лікарні м.Тернополя,В звязку з тим, що страхова компанія РАРИТЕТ не хоче мені повертати гроші. Мотивація їх, те що я не подзвонив про страховий випадок. Я був хворий, і не мав можливості подзвонити, по стану здоровя. Прошу Вас допомогти мені у виплаті страхової суми . буду щиро вдячний.
Докладніше
Оцінка:
110
22.03.2017
Как и все такие компании типа "Рога и копыта"-эта ничем не отличается.Чтобы лечь в больницу- нужно заключение врача, а посещение врача в страховой случай не входит, т. е в ДОБ-2 любое слово стоит денег, т.е .чтобы получить диагноз и направление в стационар-нужно платить деньги за консультацию.!!!! Замкнутый круг.
Докладніше
Оцінка:
110
03.11.2016
теща получила травму при посадке в поезд! Раритет - хамы, мудаки! Тянут сроки, ничего не делают, ответов не дают, вопросы в письменных запросах игнорируют! Зачем всрался этот страховой обязательный платеж, если такая петрушка!? Где государственный контроль!? Надеюсь СК Раритет обанкротится или сгорит, а правление - посадят в тюрьму!
Докладніше
Оцінка:
110
29.09.2016
я не пойму смысл от страховки?я болел.. на лечение ушло 6200 грн..страховая возместила 2500грн...и?алё СТРАХОВЩИКИ (СК РАРИТЕТ) какой от вас толк??за 2500грн- это 2 препарата из 6-7 препаратов... НАРОД,будьте внимательны...не соглашайтесь на страхование этой никчемной страховки..вы тратите на оплату страхования больше чем она возмещает,уж лучше откладывать,и независимо от них лечиться!
Докладніше
Оцінка:
1010
26.04.2016
Спасибо огромное СК "Раритет", за то, что они помогают людям в трудную минуту. Отдельное ЧЕЛОВЕЧЕСКОЕ СПАСИБО Романчук Юрию Станиславовичу!!! СПАСИБО ВАМ!!!!
Докладніше
Оцінка:
110
25.01.2016
у меня погибла жена на жд вокзале.После обьявления про прибытие и посадку на пассажирский поезд на 2 путь во время движения была смертельно травмирована на пешеходном переходе первого пути товарным поездом который проходил в то время когда пассажиры двигались на посадку.первый путь находится между жд вокзалом и местом посадки.страховая компания раритет отказала в выплате хотя был именно страховой случай.страховики делают все для того что бы не выплачивать страховку.и таких как я очень много.они готовы обвинить кого угодно только бы не платить.позор
Докладніше
Оцінка:
1010
26.08.2015

Персонал ставиться ввічливо, з розумінням, дбайливо до людей. Все оформлення та виплата була зроблена оперативно, без затримки. Дякую персоналу управління, бажаю успіху та професіоналізму.

Докладніше
Оцінка:
210
26.08.2015

ВОры не выплачивают страховки всем,осторожно, КРИВОПИШИНА Скоро посадят!

Докладніше
Новини страхування

У компанії ще не було важливих новин

Акції та знижки

В даний момент у компанії немає діючих акцій =(

Офіси
Компанія ще не надала дані про свої регіональні офіси