«Експрес Страхування» визнана одним з кращих страховиків України з клієнтського сервісу

СК «Експрес Страхування», що належить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, увійшла в трійку найкращих страховиків України в номінації «Найкращий клієнтський сервіс» за результатами всеукраїнської премії FinAwards 2024.

«Я переконана, що клієнтський сервіс має базуватись на чесності, професійності та закоханості в людей, — коментує директор СК «Експрес Страхування» Тетяна Щучьєва. Це наша щоденна робота, яка робить нас щасливими і надає змогу себе реалізувати. Адже ми займаємось тим, у що віримо. І це так просто й складно одночасно: береш відповідальність — тримай її до кінця».

Премія FinAwards, яку проводять впливові онлайн ресурси Мінфін та Finance.ua, щороку відзначає найкращі фінансові та інвестиційні продукти, сервіси та FinTech новації. Відбір претендентів на участь у номінаціях премії тривав три місяці. Учасників оцінювало експертне журі, а також проходило відкрите онлайн-голосування на сайті конкурсу.

Команда СК «Експрес Страхування» вдячна за кожний голос клієнтів та партнерів. Для всіх нас — це неймовірно надихаюча підтримка і переконливий доказ довіри.

 

Ми, безумовно, маємо бажання й надалі розвивати наш сервіс та формувати моду на якісного українського страховика!