УНІКА приєдналася до Харківського IT Кластера

Страхова компанія «УНІКА» стала партнером Харківського IT Кластера, який поєднує представників сектору освіти, органів державної влади та IT-компаній.

Головна мета Кластера – розвивати екосистему для технологічного бізнесу у Харківському регіоні.

Харківський IT Кластер – сучасний простір для обміну досвідом та професійної експертизи. Це спільнота, де всі учасники діляться своїм баченням кращого спільного майбутнього і втілюють його. Участь у Кластері дозволить УНІКА поділитися з компаніями IT-сектору своєю експертизою, інноваціями та рішеннями у медичному, автомобільному та майновому страхуванні. Зі свого боку УНІКА зможе стежити за трендами розвитку IT-індустрії, щоб залишатися лідером ринку в технологічності та диджиталізації бізнесу. 

За результатами дослідження Kharkiv IT Research 2021, проведеного спільно з KPMG, IT-галузь Харківського регіону налічує понад 510 сервісних і продуктових ІТ-компаній, а кількість ІТ-фахівців перевищила 45 тисяч. За два роки пандемії IT-індустрія у Харкові зросла на 29%, а її сумарний об’єм продажів у 2021 році очікується на рівні 1,5 млрд дол. США, забезпечивши зростання на 53% у порівнянні з 2019 роком.

Ці результати позиціонують Харків як провідну Tech-локацію Східної Європи, привабливу як для ІТ-спеціалістів, так і для клієнтів з усього світу.