СГ «ТАС» виплатила понад 841 тис. грн за договором «ЄвроКАСКО»

Зазвичай історії про те, як одного разу на дорозі випадково «зустрілися» старенький «Запорожець» та найновіший крутий позашляховик, сприймаються ледь не як анекдот. Однак, як свідчить практика, наслідки таких чи подібних ним «зустрічей» у більшості випадків «смішними» ніяк не назвеш. Як, власне, і суми збитків, спричинених ними.

Аварія, в якій значних пошкоджень зазнав застрахований СГ «ТАС» автомобіль Land Rover Range Rover, сталася в Запорізькій області. Позашляховик рухався головною дорогою, коли з другорядної несподівано виїхав ЗАЗ «Таврія», водій якого, поспішаючи, не пересвідчився у безпеці  свого маневру, чим грубо порушив ПДР та спричинив ДТП. На жаль, незважаючи на екстрене гальмування, до якого вдався водій Land Rover, уникнути зіткнення не вдалося. Ба більше, внаслідок потужного удару автомобіль клієнта СГ «ТАС» розвернуло, і він врізався ще й в паркан на узбіччі.

В результаті аварії сам винуватець зазнав серйозних травм, і його було госпіталізовано. 

Що стосується автівок учасників ДТП, то вони обидві отримали суттєві пошкодження. Так, в ЗАЗ було пошкоджено переднє крило, дві двері, капот, передній бампер. Перелік пошкоджень позашляховика був ще більшим: праве та обидва лівих крила, обидва бампери, решітка радіатора, капот, лобове скло, дві блок-фари, ліхтар, одне з дзеркал заднього виду. Як засвідчила експертиза, загальний збиток власника Land Rover внаслідок аварії склав 841192 грн.

Втім, ремонтувати авто власним коштом чи вимагати гроші на проведення відповідних робіт з винуватця ДТП хазяїну позашляховика не довелося – завдяки наявності договору страхування «ЄвроКАСКО» від СГ «ТАС».

Страховик, вивчивши обставини інциденту, визнав його страховим випадком та в повному обсязі  виплатив належне страхове відшкодування в розмірі заподіяних клієнтові  збитків.

Залишається додати, що авто було застраховано за програмою «5 зірок» договору «ЄвроКАСКО».

Нагадаємо, договір «ЄвроКАСКО» включає в себе п’ять програм автострахування, що відрізняються наповненням та ціною. Так, якщо програма «1 зірка» розрахована на автовласників, які вважають за потрібне убезпечити себе виключно на випадок великих збитків – внаслідок знищення або викрадення автівки, то «п’ятизіркова»  передбачає покриття за принципом повного КАСКО та містить низку цікавих та корисних для автовласників опцій, зокрема «VIP-сервіс», «Валютний коридор» тощо.

Страховий тариф  за договором «ЄвроКАСКО» становить від 0,99%.