Мой страховой агент


написал отзыв про страховую компанию АСКА (Отзыв №14018)негативный отзыв

оценка автора: 1/10  Микола

Страховий випадок №8625. ДТП відбулося 07.08.2018. За судовим рішенням мене визнано постраждалою стороною. Повторна експертиза відбулася в кінці серпня а заява на виплату була подана 12.09.2018. Отже термін виплати 90 днів закінччився 12 грудня а мені не те що не виплатили, а навіть ще досі не надали офіційної інформації про суму відшкодування. Письмове звернення з цього приводу було написано 01.11.18. У відповідь на телефонні дзвінки годують обіцянками, що все з"ясуємо і передзвонимо... документи в нормі і все передано до відділу виплат... але пояснювати в чому причина затримки ніхто не збирається... Закінчується місяць після порушення всіх термінів. Раніше думав оформляти тут страховку а тепер всіх відговорюю щоб обходили цю страхову десятою дорогою... Зараз пишу скарги в Держфінпослуг, Моторне транспортне страхове бюро України і готую справу до суду.


10.01.2019   АСКА Пане Миколо, ми обов'язково з'ясуємо стан Вашої справи та надамо відповідь на Ваш запит. Однак, звертаємо Вашу увагу, що виплата страхового відшкодування може бути здійснена протягом 90 днів з моменту отримання всіх необхідних документів, у тому числі й судового рішення. З повагою, Прес-служба СК АСКА.

  Микола Як я вияснив у Івано-Франківському офісі СК АСКА, оригінал рішення суду був відправлений  на адресу м. Київ, Антонова 5., кур'єрською поштою 07.09.18р.  Крім того мені по телефону повідомили суму, яку мені планують виплатити і яка є суттєво менша від суми, необхідної для ремонту мого автомобіля. Не розумію чому не було ніякого погодження суми зі мною, як постраждалою стороною, для уникнення оскаржень в судовому порядку і чому досі мені не  надано офіційної відповіді на письмовий запит про суму відшкодувань за №274 від 01.11.2018р.

05.02.2019   АСКА Пане Миколо, компанія АСКА виконала свої зобов'язання. На рахунок, вказаний у Вашій Заяві, було перераховано страхове відшкодування. З повагою, Прес-служба СК АСКА.

05.02.2019   АСКА Пане Миколо, компанія АСКА виконала свої зобов'язання. На рахунок, вказаний у Вашій Заяві, було перераховано страхове відшкодування. З повагою, Прес-служба СК АСКА.
Страховой Адвокат


Юридическая помощь при невыплате страхового возмещения.