Мой страховой агентСтатистические данные по АСКА

Всего отзывов о компании: 227

В течение последнего года: 108 из них: позитивных - 8, нейтральных - 4, негативных - 96.
Средняя оценка компании: 2,1 /10Нет выплаты уже 9 месяцев!!!Звонки на горячую линию бесполезны - о реакции. Крайне не рекомендую данную компанию!!!!

подробнее


ожидает реакции


Я пострадавшая сторона ДТП,выплату жду уже больше чем пол года.Кормят завтраками.Никому не рекомендую!!!

подробнее


Комментарии (3)

ожидает реакции


Обращение#10586 от 7.11.18. Прошёл год!!! Никаких выплат до сих пор. Будем судиться. Не рекомендую никому.

подробнее


ожидает реакции


Страхова на дзвінки не відповідає, відмовляється покривати назначення лікаря, бо їхні експерти рекомендують починати лікування простуди після 3-х днів і тому ліки не обов'язкові. Повні неадеквати, зняли гроші з балансу на стоматологічні послуги, за обстеження яке я оплатив самостійно. Не хочуть покривати повторний візит до лікаря, бо на їхню думку хворіти ніхто два тижні не хворіє, хамлять і брешуть, міняють назначення лікаря самовільно, тримайтеся від них подалі. Ніколи не повідомляють, що рекомендоване обстеження вони не покривають, безвідповідальне ставлення до клієнтів.

 

подробнее


Комментарии (1)

ожидает реакции


Страховий випадок №6922. Я маю КАСКО !!! 24.08.2019 відбулося ДТП. По договору КАСКО страхова виплата повинна відбуватися на протязі 15ти робочих днів з моменту події !!! Після того, як мною, самостійно було викликано їхнього експерта, для оцінки пошкодження автомобіля, експерт склав протокол по якому салон виставив офіційний рахунок. Після тривалого очікування, страхова повідомила про сумму відшкодування, яка була рівно в два рази меншою за зазначену у рахунку. І знову мені довелося доводити, горе-страховій, правильну сумму відшкодування і писати їм додаткові бумажки. Нарешті мені повідомили що за тиждень гроші перерахують. Через тиждень мені повідомили, що оцінку автомобіля їхнім експертом було проведено не вірно і потрібно проводити повторну експертизу. Сьогодні 21.10.2019 пройшло майже два місяці, грошей так і немає. Не бачу змісту купувати КАСКО !!! Нікому не раджу працювати з цією страховою. Готую документи в суд !

подробнее


ожидает реакции


28 апреля 2019 произошло ДТП. Я постарадавшая сторона, виновник ДТП - клиент компании Аска. Проведена экспертиза повреждений. Есть решение суда, все необходимые документы оформлены в срок. Выплат нет уже более 3-х месяцев. Позвонили на горячую линию, советуют подождать ещё 2-3 недели. На сайте компании операторы не отвечают на сообщения. Прочитав множество отрицательных отзывов на данном ресурсе принял решение обратиться в суд. Номер дела 3952

подробнее


ожидает реакции


По страховому случаю ожидал выплат 90 дней.НЕ дождался.Просили подождать ещё 2 недели.Прошёл и этот срок.Звонил в компанию-результата нет.

подробнее


ожидает реакции


Страховой случай 1654 ДТП произошло 25.01.19 года. Виновник дтп, клиент компаниии «Аска». Решение суда было ещё в апреле, условия компании, для получения выплаты все выполнены, все сроки давно истекли. Ответ у компании АСКА только один, ваше дело находится в отделе выплат. Пишу жалобу в МТСБУ, и параллельно буду собирать документы в суд.

подробнее


ожидает реакции


25.06.2019 року наступив страховий випадок № 5453 із винуватцем, застсрахованим в АСКА, про що винуватець повідомив страхову компанію. 26.06.2019 року потерпілий (учасник бойових дій на сході України) продублював повідомлення на гарячу лінію АСКА. 27.06.2019 року проведено опис пошкоджень експертом. 22.07.2019 року судом оштрафовано винуватця дтп. Станом на 04.10.2019 року (пройшло понад 100 днів) АСКА не виплачує збитки, я вже не говорю чого мені коштувало дізнатися нараховану суму. І, напевно, не требе говорити про те як АСКА рахує збитки. Нарахована сума не покриває вартість ремонту та запчастин. На гарячій лінії АСКА "обіцяють, що візьмуть інформацію до уваги, бо вони сильно зайняті".

подробнее


ожидает реакции


Страховой случай 2887, произошёл в конце марта с.г. (я пострадавший), страховая виновника. Все документы оформлены. 90 дней истекло в начале июля. На все телефонные звонки, один и тот же ответ -" ждите в течение 2-х недель деньги поступят вам на счёт, дело в отделе оплат". Терпение закончилось. Завтра оформлю жалобы в соответствующие инстанции, далее иск в суд.

подробнее


ожидает реакции

Страница 1 из 23

Оставьте свой отзыв!


Что вам это даст? Важно!

  • Оживление процесса выплат;
  • Шанс на пересмотр решения по делу;
  • Оценка работы страховой компании.
  • Бесплатная юридическая консультация.