Мой страховой агент

написал отзыв про страховую компанию ЮТИКО (Отзыв №11309)негативный отзыв

оценка автора: 1/10  Віта Мій номер справи 197-17 страховий випадок стався в квітні 2017 року. Телефоную кожен день відповідь на запитання не отримую. Реєстрація звернень відсутня. Готую звернення до фінмоніторингу,моторного бюро суду. Компанія не відповідає за зобов'язання, а всі розказують що йдемо в Європу.

18.09.2017   ЮТИКО Доброго дня, шановна пані Віта. Немає приводу для занепокоєння. По справі прийнято позитивне рішення: ДТП, що сталося 07.04.2017року визнано страховим випадком та затверджено рішення про виплату Вам страхового відшкодування. Виплату страхового відшкодування внесено у відповідний календар виплат - протягом місяця сума буде перерахована на Ваші банківськи реквізити. Маємо Вас запевнити, що про всі звернення до нас по телефону або письмо відомо, інформація опрацьовується, намагаємося оперативно вирішити питання . Сподіваємося на порозуміння.

  Віта

Доброго дня, ЮТІКО. Номер справи 197-17. Ви мене заспокоювали, що немає приводу для занепокоєння:"По справі прийнято позитивне рішення: ДТП, що сталося 07.04.2017 року визнано страховим випадком та затверджено рішення про виплату Вам страхового відшкодування. Виплату страхового відшкодування внесено у відповідний календар виплат - протягом місяця сума буде перерахована на Ваші банківськи реквізити". На мої банківські реквізити перераховано тільки половину суми протягом 1,5 місяця, після 23.10.2017 року надходжень немає. На звернення, щодо ознайомлення мене з календарем виплат- тишина. Що, плануємо? Ви відповідаєте за свої зобов'язання!


  Віта

Мій номер справи 197-17 страховий випадок стався в квітні 2017 року. Станом на сьогодні оплачено половина суми відшкодування. Компанія не відповідає за зобов'язання. Порушується законодавство. На звернення громадян не відповідає. Якщо до кінця поточного тижня сума не буде оплачена повністю, надсилаю звернення до фінмоніторингу, моторного бюро, та відправляю позовну заяву до суду. Практика зверненнь успішна :-)