ПрАТ «Страхова компанія «Княжа Лайф Vienna Insurance Group»


Рік заснування:1999
Гаряча лінія:0 800 508 501
Юридична адреса компанії:04050, Україна, м Київ вул. Глибочицька, 44


Позиції компанії в рейтингах
5
Позиция №5 в рейтингу
Княжа Лайф

Інформація про компанію

Страхова компанія «Княжа Лайф Vienna Insurance Group» - це надійна, динамічна і інноваційна страхова компанія загальнонаціонального масштабу, яка працює на страховому ринку України з 1999 року, а з 2004 року - входить до складу потужної європейської фінансової структури Vienna Insurance Group.

СК «Княжа Лайф Vienna Insurance Group» є одним з перших операторів українського ринку страхування життя. Компанія володіє унікальним досвідом професійної діяльності в сфері страхування життя, пенсійного забезпечення, захисту доходів, резервування та накопичення коштів. Це дозволяє нам пропонувати індивідуальні рішення і максимізувати рівень задоволеності клієнтів. Компанія здійснює свою діяльність на підставі безстрокової ліцензії, виданої Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України (Серія АВ № 499990 від 29.12.2007 року).

Страхова компанія «Княжа Лайф VIG» №1 в рейтингу надійності серед українських компаній зі страхування життя і пенсійного забезпечення, є Лідером Національної премії Insurance TOP, щорічно підтверджує рейтинг фінансової стійкості на рівні uaAA +, який вперше був привласнений Рейтинговим агентством «Standard Rating» 14 лютого 2012 року.

Стратегія розвитку СК «Княжа Лайф Vienna Insurance Group» побудована на основі європейських стандартів, високоякісному індивідуальному обслуговуванні клієнтів і виключно класичних принципах ведення бізнесу.

Гарантії якості та фінансової стабільності СК «Княжа Лайф VIG» надає Vienna Insurance Group, яка успішно працює на європейському страховому ринку з 1824 року. На сьогоднішній день, Vienna Insurance Group активно представлена ​​в 25 країнах і є провідною страховою групою в Австрії, Центральній та Східній Європі, має бездоганну репутацію на страховому ринку. Більш 25 000 працівників у 50 компаніях Групи щодня забезпечують захист інтересів своїх клієнтів.

Як частина потужної міжнародної групи, страхова компанія «Княжа Лайф Vienna Insurance Group» гарантує клієнтам високий рівень якості страхового захисту і професіоналізму, порядності, зручність і беззаперечне виконання своїх зобов'язань по виплатах страхових відшкодувань.

Відгуків за останній рік:0
Всього відгуків:7
3 Позитивних
1 Нейтральних
3 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
110
31.05.2021
Жахлива компанія, з паперовими сервісом. Абсолютно ніяка комунікація. Вміють організувати бардак в відносинах, не ведуть на своєму боці статус клієнта. Не рекомендую зв'язуватись з ними.
Докладніше
Оцінка:
110
28.10.2019

Уже второй раз Княжа Лайф отказывает нашей семье в выплате по медицинской страховке. Первый раз мне было отказано в выплате, сославшись на то, что Эпикриз был выписан в больнице, которая находится в зоне АТО на не подконтрольной территории (хотя, когда заключали договор нас уверяли, что не зависимо , где произошел страховой случай выплачивается страховка). На минуточку- я в больницу попала с отеком гортани, полной потерей голоса. Пролежала в больнице 10 дней.Оказывается, еще надо выбирать место, где с Вами может что-то случиться ). В этот раз еще веселей. Моей дочери, которая тоже застрахована в Княжа Лайф, в метро дверью зажало руку, в результате -перелом ногтевой фаланги в месте крепления сухожилий. Но ответ Княжи Лайф нас поразил: (цитирую дословно) - "... если после данной травмы не проводилось оперативное вмешательство и не было необходимости лечения в условиях стационара, к сожалению, выплата не предусмотрена". "Замечательное" мед.страхование в Княжа Лайф, ничего не скажешь Наша семья ОДНОЗНАЧНО будет менять страховую компанию. Наступает ПОЛНОЕ разочарование в этой страховой компании

Докладніше
Оцінка:
1010
22.10.2019

Добрый день.Подскажите пожалуйста к кому можно обратиться .В 2020 году заканчивается договор страхования.Живу я в Севастополе,можно ли узнать в каком статусе мой полис и какие документы нужно собрать для получения денег.Спасибо.эл.почта *скрыто*

Докладніше
Оцінка:
1010
25.09.2018

мне пришло письмо от Вас сообщить об изменениях спасибо за все изменения отсутствуют до свидание

Докладніше
Оцінка:
910
17.08.2018
Хорошая страховая компания. Понравилась максимальная открытость всех цифр, высокий уровень сервиса, а также скорость выплат. Всё ок
Докладніше
Оцінка:
110
31.03.2017
Никому не рекомендую . Давно имел неприятный опыт общения с этой страховой по автомобильным делам , а когда договоры по страхованию жизни попали из Юпитера в Княжу , то сразу решил расторгнуть договор , учитывая неприятный осадок прошлого общения . Всё повторилось и подтвердилось , никому не советую иметь дело с Княжей.
Докладніше
Оцінка:
1010
23.09.2015

Хорошая страховая компания, то что понравилось, максимальная открытость всех цифр, которые обычно скрыты в страховой сумме. У знакомых есть опыт выплат в связи с недожитием человека.

Докладніше
Новини страхування

У компанії ще не було важливих новин

Акції та знижки

В даний момент у компанії немає діючих акцій =(

Офіси
Компанія ще не надала дані про свої регіональні офіси