ПрАТ з іноземними інвестиціями Страхова компанія «Колоннейд Україна»


Рік заснування:1998
Гаряча лінія:044 537 53 90
Юридична адреса компанії:04070, м. Київ, вул. Іллінська, 8


Позиції компанії в рейтингах
9
Позиция №9 в рейтингу
Колоннейд Україна

Інформація про компанію

Колишня назва КЬЮ БІ І УКРАЇНА (QBE Україна).

Заснована в 1998 році як перша міжнародна страхова компанія в Україні на сьогоднішній день «Колоннейд Україна» має репутацію однієї з провідних і найбільш надійних страхових компаній на українському ринку. Впроваджуючи в Україні якісні та інноваційні продукти страхування, які вже позитивно себе зарекомендували на міжнародній арені, фахівці «Колоннейд Україна» керуються досконалим знанням локального ринку.

Ключовими принципами діяльності «Колоннейд Україна» є якісний андеррайтинг та консервативна інвестиційна політика, завдяки яким компанія належний обсяг резервів, достатній для забезпечення своєчасних виплат за всіма зобов'язаннями.

«Колоннейд Україна» надає послуги страхування переважно за участю страхових посередників - брокерів - що сприяє підвищенню якості страхових послуг для клієнтів, а також допомагає максимальному поширенню страхових продуктів компанії по всій території країни.

Відгуків за останній рік:0
Всього відгуків:1
1 Позитивних
0 Нейтральних
0 Негативних
Увага! Клієнти залишають негативні відгуки набагато охочіше, ніж позитивні.
Оцінка:
1010
26.08.2015

Самая лучшая СК! три года страхую свое авто, было 4 убытка! три мелких, даже ГАИ не надо было вызывать. Один убыток на 40 000 грн, выплатили как часики. Да, нужно собрать все документы, но ничего лишнего не требуют. Выплатили в течении 2 недель. Уже и многих друзей туда привела! Так же довольны! Одна из немногих страховых, которая не демпингует ниже плинтуса, а берет качеством! Пусть и дороже на 500 грн, зато много бонусов и нюансов. И главное- не экономят при выплате! Всем рекомендую!

Докладніше
Новини страхування

У компанії ще не було важливих новин

Акції та знижки

В даний момент у компанії немає діючих акцій =(

Офіси
Компанія ще не надала дані про свої регіональні офіси