За січень – травень поточного року Страхова група «ТАС» здійснила страхові виплати на суму 1020,24 млн грн – це на 29,9% більше відповідного показника за п’ять місяців 2024 року.
Понад чверть всього обсягу виплат страховика за зазначений період – 26,37% – припало на КАСКО: за договорами страхування наземного транспорту СГ «ТАС» виплатила 269,03 млн грн, що на 23% перевищує даний показник за січень – травень 2024-го.
Частка обов’язкової «автоцивілки» в портфелі виплат компанії склала 34,21%: за полісами ОСЦПВ постраждалим було відшкодовано збитки на суму 349 млн грн – це на 29,3% більше, ніж було виплачено торік.
Ще суттєвіше – на 42,8% – зросли виплати за «Зеленою карткою»: за відповідними полісами СГ «ТАС» в січні – травні виплатила 220,81%, що дорівнює 21,64% від загального обсягу виплат страховика за звітний період.
В свою чергу, виплати з ДМС збільшилися на 31,7%: за договорами добровільного медичного страхування СГ «ТАС» виплатила 155,34 млн грн, що становить 15,23% від сукупної суми виплат компанії за п’ять місяців 2025 року.
За договорами страхування майна Страхова група «ТАС» за січень – травень поточного року виплатила 5,53 млн грн – на 33,8% більше, ніж торік.
Обсяг виплат компанії за іншими договорами страхування за результатами звітного періоду склав 20,53 млн грн.