Понад 1,75 млн грн виплатила СГ «ТАС» за пошкоджений Porsche Cayenne

Аварія, в якій зазнав суттєвих пошкоджень застрахований СГ «ТАС» кросовер Porsche Cayenne, сталася на околиці Києва.

Автомобіль їхав вулицею, коли просто перед ним на дорогу несподівано виїхав інший транспортний засіб. Намагаючись уникнути зіткнення, водій Porsche різко вивернув кермо, але не врахував дорожню обстановку – і авто врізалося в рекламний борд.

Наслідки аварії виявилися значними: в результаті удару було пошкоджено передню частину кросовера, зокрема  капот, бампер, обидві блок-фари, решітку радіатора, лобове скло тощо.

Страхова група «ТАС», де автомобіль застраховано за програмою «5 зірок» договору «ЄвроКАСКО», отримавши повідомлення про інцидент, оперативно організувала й оплатила евакуацію авто, а також, визнавши випадок страховим, з метою визначення розміру збитків автовласника організувала проведення відповідного автотоварознавчого дослідження. Після отримання всіх необхідних документів страховиком було здійснено виплату належного страхового відшкодування – в сумі 1754200 грн.

Варто зауважити, що СГ «ТАС» від початку року продовжує міцно утримувати лідерство на страховому ринку України за показником виплат. Крім того, за підсумками січня – травня СГ «ТАС» стала компанією №1 на ринку за обсягом зібраних платежів, що свідчить про високу довіру до страховика з боку клієнтів, які обирають його, цінуючи якісні сервіс та супровід, а також швидке врегулювання страхових випадків.