Виплата СГ «ТАС» за договором «ЄвроКАСКО» перевищила 1 млн грн

Несприятливі погодні умови – чи то злива, чи снігопад, чи шквали, чи інша негода – це завжди додатковий ризик для учасників дорожнього руху.

Адже ймовірність потрапити в аварію за таких обставин стрімко зростає внаслідок втрати водієм контролю над авто через погану видимість дороги, опір повітряних потоків чи слизьке дорожнє покриття.

Саме погані погодні умови почасти стали причиною дорожньо-транспортної пригоди, в якій зазнав пошкоджень застрахований СГ «ТАС» кросовер BMW X6.

Цей інцидент стався в Києві.

На слизькій після сильної зливи дорозі водій не впорався з кермуванням, внаслідок чого автомобіль занесло і він, спочатку зачепивши відбійник, врізався в бордюр. В результаті пригоди було пошкоджено передню частину кросовера, зокрема бампер, шину та диск переднього колеса.

Страхова група «ТАС» визнала випадок страховим і в рамках своїх зобов’язань за договором страхування наземного транспорту «ЄвроКАСКО 5 зірок» врегулювала. Страховиком було організовано огляд пошкодженого авто експертом, а згодом і швидко виплачено належне страхове відшкодування. Сума виплати склала 1029344 грн.

Залишається додати, що автомобіль застраховано СГ «ТАС» за програмою «5 зірок» договору «ЄвроКАСКО».

Нагадаємо, договір страхування наземного транспорту «ЄвроКАСКО 5 зірок» включає в себе п’ять різних за наповненням програм автострахування. Так, програма «1 зірка» стане в пригоді автовласникам, які вважать за необхідне мати страховий захист лише на випадок великих збитків – в результаті знищення чи викрадення авто. Програма «2 зірки» до цього ж передбачає покриття збитків власника авто внаслідок пошкодження авто в ДТП, протиправних дій третіх осіб, пожежі або стихійного лиха. За програмою «3 зірки» страховик до всього іншого без довідки поліції покриває збитки, пов’язані з пошкодженнями скла. В свою чергу, «чотиризіркова» програма передбачає, окрім всього переліченого, покриття страховиком збитків внаслідок падіння на авто бурульок, каштанів,  гілок  – навіть за відсутності вітру, провал транспортного засобу під покриття, пошкодження тваринами тощо. І максимальний страховий захист за принципом повного КАСКО Страхова група «ТАС» забезпечує за програмою «5 зірок». Окрім розширеного  страхового покриття, що включає в себе ризики гідроудару, пошкодження шин, дисків тощо, вона передбачає VIP-сервіс, швидку виплату, організацію аварійного відкриття дверей, буксирування авто, пошук лікаря в разі ДТП, оплату готелю, проїзду, послуг аварійної служби в Європі і багато інших корисних опцій.

Варто зауважити, що договір «ЄвроКАСКО 5 зірок» передбачає покриття воєнних ризиків, а також компенсацію страховиком витрат на евакуацію та рятування авто.  

 

Договір діє як на території України, так і за її межами.